egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 193 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 11:20   #5761
agattkka113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

klucze są na stronie cke
agattkka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 12:28   #5762
modna2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej dziewczyny ja zrobiłam masaż na koniec zabiegu to będzie źle? nie wiem w sumie czy tak można i nie wiem czemu napisałam na końcu:/ pożniej mi się o tym przypomniało a masaż powinien być na początku nie?
modna2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 13:43   #5763
brokatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

z tego co wiem to masaż powinien być po peelingu
brokatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:03   #5764
dj-sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 50
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez brokatka Pokaż wiadomość
z tego co wiem to masaż powinien być po peelingu
nie zawsze....w zabiegu p/lojotokowym masaz na talk jest pod sam koniec bo po peelingu jest darsonval ale faktycznie ze zazwyczaj masaz jest zaraz po peelingu
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące

08.04.10- kosmetyczny-góra
26.07.10-metal-dół
dj-sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:25   #5765
magda2702
Przyczajenie
 
Avatar magda2702
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cześć dziewczyny Ja też zdałam
cz.I 84%
cz.II 65%
Ale projektu to jestem już nastawiona że nie zdam Zrobiłam tą samą głupotę co Panterka90, zmyliły mnie urzadzenia i przybory i że jest to zabieg pielęgnacyjny a nie nawilżający. Teraz bym już tego nie zrobiła ale na egzaminie człowiek inaczej myśli jakoś:/ Wydawało mi się podejrzane to że trzeba było zrobić tylko zwykły zabieg nawilżający skoro podali tyle różnych urządzeń... Załatwili mnie tym...
magda2702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:26   #5766
Dorothii28
Przyczajenie
 
Avatar Dorothii28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

No to widzę dziewczynki, że ladnie poszedl Wam pierwszy egzamin Gratuluję wszystkim

Co do praktycznego zrobilam tak:

Wywiad
demakijaz oczu, twarzy
tonik bezalkoholowy
diagnoza - brak przeciwwskazan
peeling enzymatyczny
ampulka nawilzajaca
masaz Sobye na kremie do masazu- delikatne glaskanie i oklepywanie
nie zmywając resztek kremu nalożylam serum rozjasniające
maska algowa gumowa - na nią Solux z niebieskim filtrem
tonizaja
żel pod oczy
i krem na twarz odzywczy

Mam nadzieje, że będzie ok

Edytowane przez Dorothii28
Czas edycji: 2011-06-16 o 14:28
Dorothii28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:36   #5767
martuniap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ja zdałam na 85% jupi
martuniap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 14:45   #5768
magda2702
Przyczajenie
 
Avatar magda2702
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

No ale jak nie zdam to podejdę za rok chociaż wolałabym tego stresu drugi raz nie przeżywać.. A jutro podchodzę do egzaminu czeladniczego
magda2702 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:47   #5769
gloor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

a ja zrobiłam po prostu tak:

1.demakijaz
2.tonizacja
3.diagnoza
4.peeling enzymatyczny
5.tonizacja
6.ampułka rozjasniajaco-odzywcza
7.masaz delikatny na kremie do masażu
8.maska algowa gumowa
9.krem pod oczy
10.krem na twarzy

napisałam 6 stron jedno pod drugim... i nie wiem? w tamtym roku oblałam praktyke (brakło mi 3%)
gloor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:42   #5770
paulinka2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hej dziewczyny mogła by któraś z was przepisac poprawne odpowiedzi ze strony cke tutaj. była bym bardzo wdzięczna! z góry dziękuje.
paulinka2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 17:01   #5771
mroofka_71
Raczkowanie
 
Avatar mroofka_71
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 42
GG do mroofka_71
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A ja nie mam ze sobą tych testów bo wyszłam z sali godzine przed czasem i babka nie pozwoliła mi ich zabrać

Czy któraś może wkleić te testy tutaj na forum zebym mogła sobie moje odpowiedzi przypomnieć i sprawdzić z kluczem??? Plizzz

No chyba że już są wklejone...ale na ktorej stronie???
mroofka_71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 17:27   #5772
paulinka2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ja bym chciała tylko poprawne odpowiedzi bo nie jestem u siebie i wracam za kilka dni a jestem ciekawa a tutaj na tym kompie sie nie otwieraja nie wiem czemu jak by któras mogła przepisac ze strony to by była bardzo wdzieczna! z góry dziekuje
paulinka2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 17:53   #5773
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez magda2702 Pokaż wiadomość
No ale jak nie zdam to podejdę za rok chociaż wolałabym tego stresu drugi raz nie przeżywać.. A jutro podchodzę do egzaminu czeladniczego
Magda, mam do Ciebie pytanko, bo też przymierzam się do czeladnika, czy robiłaś dodatkowo jakieś kursy, żeby uzupełnić materiał spoza kosmetyki? z czego i jak się przygotowywałaś?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:08   #5774
mroofka_71
Raczkowanie
 
Avatar mroofka_71
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 42
GG do mroofka_71
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Testy zaliczyłam !!! tylko 3 błędy na 70 pytań!!!

To teraz mogę iść na
mroofka_71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:21   #5775
paulinka2111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mroofka_71 Pokaż wiadomość
Testy zaliczyłam !!! tylko 3 błędy na 70 pytań!!!

To teraz mogę iść na
mogła bys mi napisac poprawne odpowiedzi. z góry dziękuje!
paulinka2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:45   #5776
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Witajcie...
Ja też pisałam w środę egzamin zawodowy - gdy czytałam treść po raz pierwszy - byłam happy... Odrazu wzięłam się do pisania... Byłam pewna w 100% tego co piszę... Zrobiłam: demakijaż, peeling enzymatyczny, mezoterapie na ampułce, maskę algową, serum na teleangiektazje, krem końcowy... Ale po wyjściu z sali koleżanka mnie wystraszyła... Powiedziała, że można użyć tylko tego, co jest w wykazie... Ale ja byłam pewna, że jest wręcz przeciwnie - nas nauczyciele uczyli, że jeśli użyjesz czegoś, czego nie ma w wykazie - a jest, jak najbardziej wskazane przy tej cerze - to ma się za to dodatkowe pkt... Że to pokazuje, że ktoś ma większą wiedzę... Ale czytając to forum, to już sama nie wiem... Dwa lata temu zdawałam również egzamin zawodowy - ale technika usług fryzjerskich - pisałam tam o rzeczach, których nie ma w wykazie i zdałam na 90%... Nie wiem... chyba zależy jaki mają klucz w danym roku... Zobaczymy 26 sierpnia...

Moje koleżanki robiły:

jonoforezę + reszta (demakijaż, peeling enzymatyczny, maska, krem)
sonoforezę + j.w.
3 zrobiły z samych kosmetyków
2 zrobiły drenaż - ale nie wiem czy drenaż nie jest przypadkiem masażem leczniczym - a nie zabiegiem pielęgnacyjnym...

A czy ma ktoś może treść zadania praktycznego? Byłabym wdzięczna...

Pozdrawiam Was i życzę zdania tego egzaminu...
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:50   #5777
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziś mi się przypomniało, że nie napisałam ulubionego zdania egzaminatorów - wszystkie czynności są wykonywane zgodnie z zasadami bhp oraz ppoż ... qrde ;/
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:00   #5778
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
Dziś mi się przypomniało, że nie napisałam ulubionego zdania egzaminatorów - wszystkie czynności są wykonywane zgodnie z zasadami bhp oraz ppoż ... qrde ;/

Nie tylko Ty
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:19   #5779
ptasiakasia
Raczkowanie
 
Avatar ptasiakasia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Solec Kujawski
Wiadomości: 46
GG do ptasiakasia Send a message via Skype™ to ptasiakasia
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mimi_sisi Pokaż wiadomość
czyny ale nie wolno



dziewczyny ale nie wolno dawać własnych środków i sprzetów.wtedy nie był by to projekt prac!!! tylko własna praca.projekt polega na tym jak sama nazwa wskazuje że trzeba ściśle trzymać sie schematu, czyli wykazówe srodków i sprzętu i na tej podstawie nalezy opracowac projekt.NIE WOLNO DODAWAĆ NIC OD SIEBIE!!! bo albo nie bedzie za to punktow albo beda odjete, nie wiem jak to tam oni oceniają.
Ja nawet do tych załączników nie zajrzałam.... wszystko mam od siebie i to nie możliwe aby tego nie zaliczyli. Wszystkie tak pisałymy bo tak nas nauczono, te załączniki to tylko podpowiedź.
pzdr. Kasia
napisze na ile zdałam !
__________________
...być kobietą.... być sobą ....
ptasiakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 19:26   #5780
mroofka_71
Raczkowanie
 
Avatar mroofka_71
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 42
GG do mroofka_71
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez paulinka2111 Pokaż wiadomość
mogła bys mi napisac poprawne odpowiedzi. z góry dziękuje!
Poprawne odp wkleiła gonia1203 na stronie 190 tutejszego forum
mroofka_71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:27   #5781
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Mania_57 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie 44 w testach, w kluczu jest, że odpowiedź D, a my wszystkie zaznaczyłyśmy B
chodzi o korektor do twarzy do tuszowania POJEDYNCZYCH przebarwień
Sprawdzałyśmy z koleżanką w podręczniku Kosmetyka Dylewskiej-Grzelakowskiej, która jest cyt: " zatwierdzonym podręcznikiemdo nauki zawodu technik usług kosmetycznych na poziomie policealnym, na podstawie recenzji rzeczoznawców (tu nazwiska i szacowne tytuły naukowe)

strona 294 z obrazkami: najpierw jest aplikacja fluidu, potem aplikacja korektora,
strona 296 Kolejność czynności podczas wykonywania makijażu: napier fluid, potem korektor

a z testów wynika, że najpierw korektor potem fluid.

Dziewczyny, jak którejś brakuje punktu, to jest o co walczyć i trzeba pisać odwołanie
To jest logiczne, że korektor używa się na bazę przed podkładem! Więc nie pisz, że Wszystkie zaznaczyły złą odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez ptasiakasia Pokaż wiadomość
Ja nawet do tych załączników nie zajrzałam.... wszystko mam od siebie i to nie możliwe aby tego nie zaliczyli. Wszystkie tak pisałymy bo tak nas nauczono, te załączniki to tylko podpowiedź.
pzdr. Kasia
napisze na ile zdałam !
Też jestem pewna, że można od siebie dodawać aparaturę i sprzęt, byle by pasowała do zabiegu oczywiście. Ja zrobiłam zabieg nawilżająco-rozjaśniający z sonoforezą ;D
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:28   #5782
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

No właśnie o tym piszę...
Ja zrobiłam tak samo- nawet nie zajrzałam do załączników...
Mnie też zawsze uczono, żeby z tego nie korzystać - wtedy lepiej jest się nauczyć i potem dobrze napisać... No zobaczymy co to będzie
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:46   #5783
dp1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Nas uczono że załączniki są po to żeby z nich coś wybrać, nigdy nikt nie wspomniał żeby od siebie coś dopisywać...i według mnie to logiczne bo tak każdy mógłby pisać to co umie tylko i już..
dp1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:50   #5784
modna2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez gloor Pokaż wiadomość
a ja zrobiłam po prostu tak:

1.demakijaz
2.tonizacja
3.diagnoza
4.peeling enzymatyczny
5.tonizacja
6.ampułka rozjasniajaco-odzywcza
7.masaz delikatny na kremie do masażu
8.maska algowa gumowa
9.krem pod oczy
10.krem na twarzy

napisałam 6 stron jedno pod drugim... i nie wiem? w tamtym roku oblałam praktyke (brakło mi 3%)
Hej a w tamtym roku zrobiłaś coś źle że zabrakło Ci punktów? nie napisałaś czegoś albo pomyliłaś? chce mniej więcej wiedzieć czego sie spodziewać, jak oni oceniają te prace...w tamtym roku myślałaś że zdasz czy słabo Ci poszło?
modna2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:58   #5785
asienkaaa66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 15
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
To jest logiczne, że korektor używa się na bazę przed podkładem! Więc nie pisz, że Wszystkie zaznaczyły złą odpowiedź.



Też jestem pewna, że można od siebie dodawać aparaturę i sprzęt, byle by pasowała do zabiegu oczywiście. Ja zrobiłam zabieg nawilżająco-rozjaśniający z sonoforezą ;D
Moja nauczycielka jest egzaminatorem i kiedys sie wsciekla i powiedziala dlaczego niektorzy nie potrasfia czytac ze zrozumieniem i dodaja od siebie cokolwiek? Powiedziala, ze ma nadzieje ze takie obleja na dzien dobry...
asienkaaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:03   #5786
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Po pierwsze - jedyna rzecz jaką użyłam, której nie było w wykazie to mezoterapia bezigłowa... Po za tym - jeśli w wykazie napisany jest krem - to piszesz tylko krem - czy dodajesz, że jest to np. krem na zakończenie zabiegu z kompleksem witaminowym, itp.?
Po drugie- jak byłam dwa lata temu na fryzjerstwie (też szkoła policealna) to technologii fryzjerskiej uczyła nas Pani, która była egzaminatorem - i ona mówiła nam zawsze, że jeśli jest użyte coś - czego nie ma w wykazie (np. jakaś jedna rzecz), a my wykażemy w pracy, że jest to potrzebne - to będzie to na pewno na plus... Zresztą - to, jak piszemy projekt - zależy w dużej mierze od tego, jak nas nauczą pisać w szkole - mnie nauczyli tak - więc napisałam tak... Jeśli nie zdam -to trudno... Ale i tak uważam, że opisałam wszystko tak, jak trzeba... Jeśli w kluczu nie ma tego (co ja wypisałam) to tak czy tak -minusowych punktów w tym egzaminie nie ma - są tylko dodatnie...
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:05   #5787
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez asienkaaa66 Pokaż wiadomość
Moja nauczycielka jest egzaminatorem i kiedys sie wsciekla i powiedziala dlaczego niektorzy nie potrasfia czytac ze zrozumieniem i dodaja od siebie cokolwiek? Powiedziala, ze ma nadzieje ze takie obleja na dzien dobry...
no to widocznie jakaś wredna baba z niej, za dodanie czegoś od siebie nie dostanie się punktu, zostanie to brzydko mówiąc olane, i nie wydaję mi się, żeby za to odjęli punkty, no chyba, że ktoś dodał coś co ewidentnie nie nadaję się do cery klientki, np dodał mikrodermabrazję, nie zaznaczając, że omija teleangiektazje, taka praca według mnie będzie z miejsca ulana.
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:28   #5788
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Dziubeczek107 Pokaż wiadomość
Po pierwsze - jedyna rzecz jaką użyłam, której nie było w wykazie to mezoterapia bezigłowa... Po za tym - jeśli w wykazie napisany jest krem - to piszesz tylko krem - czy dodajesz, że jest to np. krem na zakończenie zabiegu z kompleksem witaminowym, itp.?
Po drugie- jak byłam dwa lata temu na fryzjerstwie (też szkoła policealna) to technologii fryzjerskiej uczyła nas Pani, która była egzaminatorem - i ona mówiła nam zawsze, że jeśli jest użyte coś - czego nie ma w wykazie (np. jakaś jedna rzecz), a my wykażemy w pracy, że jest to potrzebne - to będzie to na pewno na plus... Zresztą - to, jak piszemy projekt - zależy w dużej mierze od tego, jak nas nauczą pisać w szkole - mnie nauczyli tak - więc napisałam tak... Jeśli nie zdam -to trudno... Ale i tak uważam, że opisałam wszystko tak, jak trzeba... Jeśli w kluczu nie ma tego (co ja wypisałam) to tak czy tak -minusowych punktów w tym egzaminie nie ma - są tylko dodatnie...
JA dodalam sobie galwanizacje..a kolezanka jonoforeze..
Ale obie dobrze opisalysmy..(tzn zgodnie z cera klientki -pamietalysmy o naczynkach)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:37   #5789
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

No ja już nie wiem teraz sama... a najgorsze jest to, że tak naprawdę to my możemy tylko pogdybać i powymieniać się zdaniami - a tak naprawdę wszystko zależy od tego - co egzaminatorzy mają w kluczu... Ja podobny klucz widziałam z fryzjerstwa dwa lata temu i po pierwsze - NIE MA UJEMNYCH PUNKTÓW!!! Są tylko dodatnie... I to za wszystko - więc nawet jeśli ktoś napisał na zasadzie - tytuł - założenia - diagnoza - przeciwwskazania (praktycznie wszędzie w dużej mierze są takie same) - przygotowanie - demakijaż - tonizację - peeling enzymatyczny - tutaj ewentualnie dodał coś od siebie (ja mezoterapię) - maskę - serum - krem końcowy - sprzątanie - zalecenia do pielęgnacji + efekty zabiegu jeszcze... To na pewno tylko ze względu na to, że coś (jedno) dodał od siebie - nie zawali całego egzaminu!!! Takie jest moje skromne zdanie.. Żadna z nas nie jest egzaminatorem - więc musimy niestety czekać do 26 sierpnia - wtedy się wszystko okaże... ;D
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:53   #5790
Emes1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Mania_57 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytanie 44 w testach, w kluczu jest, że odpowiedź D, a my wszystkie zaznaczyłyśmy B
chodzi o korektor do twarzy do tuszowania POJEDYNCZYCH przebarwień
Sprawdzałyśmy z koleżanką w podręczniku Kosmetyka Dylewskiej-Grzelakowskiej, która jest cyt: " zatwierdzonym podręcznikiemdo nauki zawodu technik usług kosmetycznych na poziomie policealnym, na podstawie recenzji rzeczoznawców (tu nazwiska i szacowne tytuły naukowe)

strona 294 z obrazkami: najpierw jest aplikacja fluidu, potem aplikacja korektora,
strona 296 Kolejność czynności podczas wykonywania makijażu: napier fluid, potem korektor a z testów wynika, że najpierw korektor potem fluid.

Dziewczyny, jak którejś brakuje punktu, to jest o co walczyć i trzeba pisać odwołanie



Tak tak chodzi o korektor w odcieniu skóry ale tu wyrażnie byłą mowa o korektorze do pzrebarwień czyli jednak D i nei am o co walczyć ehhehe to też jest wyraznie napisane w kosmetyce stosowanej " jesli stosuje sie korektor w odcieniu skory to mozna go uzyc po nalozeniu podkładu, korektory o innej barwie nanosi sie przed podkładem" <---- a pytanko w tescie było: " korektor do zatuszowania pojedynczych przebarwień na twarzy....." także nie ma o co walczyć
Emes1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.