Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-27, 21:56   #4291
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
dzięki, rozumiem rozumiem, ale właśnie sprawdziłam, ze drugi zabieg łydek mam umówiony dokładnie 6 tygodni po 1 zabiegu.
(chcialam go teraz odwołać na rzecz tego gruponu) ale widzę, że nawet moja stała Pani która to robi tak mi wybrała, ze 6 tygodniowa przerwa...
na 6 tygodni sie nie zgadzaj za zadna cene.

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ale tak sie u Was naczytalam o tych dlugich odstepach, ze jak ostatnio babka mowila, ze mam przyjsc na drugi zabieg na uda po 2 miesiacach to zwatpilam (choc nie powinnam niby).
nie ma czego sie bac, tym bardziej, ze 2 miesiace to jest jakies 9 tygodni, czyli troszke jeszcze za szybko.
nadto, wiele osob robilo przerwe na wakacje - w zwiazku z tym moja kolezanka poszla w grudniu po ponad pol roku od poprzedniego zabiegu^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 22:47   #4292
Notabilis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć,

po długim czytaniu tego dość damskiego forum postanowiłem zebrać się na odwagę i podzielić moim problem, którym jak nietrudno się domyśleć jest nadmierne owłosienie. Obecnie mam 24 lata, problem zaczął się w wieku około 21-22 lat. Włosy rosną mi na karku oraz na ramionach Początkowo zaczynałem walkę od pensety jednak z biegiem czasu było to już zajęcie zbyt czasochłonne. Na jesieni 2010 rozpocząłem depilację laserową w gabinecie Kosmedica w Warszawie.
Gabinet ma niby dobre opinie i używa laserów LightSheer. Przeszedłem 6 zabiegów w odstępach czasowych 5-6 tygodni. Efekt był taki, że po zabiegu przez 3-4 tygodnie był spokój i gładkie ciało, po czym wszystko znowu odrastało Czułem się zrozpaczony i po 6 zabiegach (łącznie 1200 zł) przerwałem zabiegi. Ostatnio używałem tylko maszynek i goliłem włosy (efekt krótki, podrażnienia skóry, którą mam bardzo wrażliwą). Ostatnio zdecydowałem się na depilację woskiem w gabinecie. Tu znów przekonałem się, że to metoda zdecydowanie nie dla mnie. Po depilacji przez kolejne 5-6 dni miałem straszne zaczerwienienie i okropne czerwone krostki. Teraz zupełnie już nie wiem co mam robić Nieskromnie mówiąc jestem przystojnym chłopakiem, wzbudzam zainteresowanie dziewczyn i nigdy nie miałem żadnych kompleksów poza tym owłosieniem. Mam straszny kompleks z tego powodu, który zaczął wpływać negatywnie nawet na moje życie seksualne. Ciągle bałem się i uważałem, żeby moja dziewczyna tego nie zauważyła, co nie wpływało pozytywnie na nasze zabawy w sypialni. Ani się nie obejrzymy, będzie wiosna, a w moim przypadku chodzenie bez koszulki, basen czy plaża odpadają. Co robić? Zna ktoś ten gabinet, o którym pisałem, a może polecicie coś lepszego w Warszawie? Pomóżcie Pozdrawiam.
Notabilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:47   #4293
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
na 6 tygodni sie nie zgadzaj za zadna cene.
Tylko ze ja wcześniejsze zabiegi miałam własnie tak co 6-8 tygodni i efekty są bardzo dobre...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 10:47   #4294
bride7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jestem po 3 zabiegach LS na uda i bikini i póki co nie ma rewelacji, włosy odrastają o wiele słabsze i jaśniejsze ale ilość raczej pozostaje bez zmian...
bride7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 11:09   #4295
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A jaką mocą miałaś robione i w jakich odstępach?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:36   #4296
Kayuuri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam małe pytanko. Otóż zapisałam się na pierwsze konsultacje u lekarza. Pani wytłumaczyła mi, że to będzie krótki wywiad oraz być może próbka tego co mnie czeka. Stąd moje pytanie, czy na tą konsultacje również muszę się doskonale wygolić w strefie bikini?
Kayuuri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:58   #4297
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Kayuuri Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko. Otóż zapisałam się na pierwsze konsultacje u lekarza. Pani wytłumaczyła mi, że to będzie krótki wywiad oraz być może próbka tego co mnie czeka. Stąd moje pytanie, czy na tą konsultacje również muszę się doskonale wygolić w strefie bikini?
u mnie próba wygląda dała tak, że na obszarze 1cm na 2 cm pani mi zrobila laserem i tyle. więc taki fragment musial byc ogolony
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 14:59   #4298
Kayuuri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
u mnie próba wygląda dała tak, że na obszarze 1cm na 2 cm pani mi zrobila laserem i tyle. więc taki fragment musial byc ogolony
Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Kayuuri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 20:56   #4299
bride7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
A jaką mocą miałaś robione i w jakich odstępach?
co do mocy to nie wiem :/ na pewno podczas zabiegu kilkakrotnie zmieniano moc - generalnie bolało jak cholera i "podrażnienie" mojej skóry po zabiegu sięgało zenitu

jeśli chodzi o odstępy to od 8 do 12 tygodni (na uda dłuższe, na bikini trochę krótsze) 20.01 mam kolejny zabieg (tym razem zrobię obie części na raz, bo ostatnio byłam koniec września/ początek października czyli jakieś 4 miesiące)
bride7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 04:48   #4300
__Basia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam wszystkich, to mój pierwszy (i pewnie nie ostatni )post na tym forum. Zastanawiałam się od jakiegoś czasu nad depilacją laserową bikini. Co powiecie o tej ofercie?
http://www.groupon.pl/deals/wroclaw/..._0_0_361&a=408

Piszą, że to jest e-light (moc do 60 j). Warto się skusić na tę ofertę, czy lepiej czekać na jakieś oferty z Light Sheer? Bo przyznam, że cenowo oferta jest bardzo atrakcyjna...
__Basia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 07:38   #4301
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez __Basia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, to mój pierwszy (i pewnie nie ostatni )post na tym forum. Zastanawiałam się od jakiegoś czasu nad depilacją laserową bikini. Co powiecie o tej ofercie?
http://www.groupon.pl/deals/wroclaw/..._0_0_361&a=408

Piszą, że to jest e-light (moc do 60 j). Warto się skusić na tę ofertę, czy lepiej czekać na jakieś oferty z Light Sheer? Bo przyznam, że cenowo oferta jest bardzo atrakcyjna...
Moim zdaniem nie warto, szkoda na to pieniędzy.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 08:35   #4302
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez __Basia Pokaż wiadomość
Piszą, że to jest e-light (moc do 60 j). Warto się skusić na tę ofertę, czy lepiej czekać na jakieś oferty z Light Sheer? Bo przyznam, że cenowo oferta jest bardzo atrakcyjna...
jak na IPL, to jakos bardzo atrakcyjna nie jest. wg mnie nie warto.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 09:43   #4303
__Basia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ile płaciłyście za depilację jednego miejsca jakaś lepszą technologią? Która obecnie jest najlepsza? Pytam się, bo wszystkie firmy na swoich stronach oczywiście twierdzą, że to właśnie ich sprzęt jest najlepszy....
Czy słabość IPL polega na niższej skuteczności usuwania włosów podczas zabiegu, czy raczej w tym, że mimo depilacji np: po roku włosy odrastają w ilości zbliżonej do tej przed zabiegiem?
__Basia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 10:45   #4304
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Basiu, przejrzyj, prosze watek, korzystajac z wyszukiwarki, naprawde nie ma sensu powtarzac setny raz tego samego^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 10:55   #4305
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Notabilis Pokaż wiadomość
Cześć,

po długim czytaniu tego dość damskiego forum postanowiłem zebrać się na odwagę i podzielić moim problem, którym jak nietrudno się domyśleć jest nadmierne owłosienie. Obecnie mam 24 lata, problem zaczął się w wieku około 21-22 lat. Włosy rosną mi na karku oraz na ramionach Początkowo zaczynałem walkę od pensety jednak z biegiem czasu było to już zajęcie zbyt czasochłonne. Na jesieni 2010 rozpocząłem depilację laserową w gabinecie Kosmedica w Warszawie.
Gabinet ma niby dobre opinie i używa laserów LightSheer. Przeszedłem 6 zabiegów w odstępach czasowych 5-6 tygodni. Efekt był taki, że po zabiegu przez 3-4 tygodnie był spokój i gładkie ciało, po czym wszystko znowu odrastało Czułem się zrozpaczony i po 6 zabiegach (łącznie 1200 zł) przerwałem zabiegi. Ostatnio używałem tylko maszynek i goliłem włosy (efekt krótki, podrażnienia skóry, którą mam bardzo wrażliwą). Ostatnio zdecydowałem się na depilację woskiem w gabinecie. Tu znów przekonałem się, że to metoda zdecydowanie nie dla mnie. Po depilacji przez kolejne 5-6 dni miałem straszne zaczerwienienie i okropne czerwone krostki. Teraz zupełnie już nie wiem co mam robić Nieskromnie mówiąc jestem przystojnym chłopakiem, wzbudzam zainteresowanie dziewczyn i nigdy nie miałem żadnych kompleksów poza tym owłosieniem. Mam straszny kompleks z tego powodu, który zaczął wpływać negatywnie nawet na moje życie seksualne. Ciągle bałem się i uważałem, żeby moja dziewczyna tego nie zauważyła, co nie wpływało pozytywnie na nasze zabawy w sypialni. Ani się nie obejrzymy, będzie wiosna, a w moim przypadku chodzenie bez koszulki, basen czy plaża odpadają. Co robić? Zna ktoś ten gabinet, o którym pisałem, a może polecicie coś lepszego w Warszawie? Pomóżcie Pozdrawiam.
Zabiegi wykonywałeś w zbyt krótkich odstępach - minimany odstęp to 8 tygodni a najlepiej i 10.
W polskich salonach skracanie odstępów między zabiegami to często spotykany proceder wynikający z niewiedzy albo już prędzej z chęci zysku.
Robiąc zabiegi co 6 tygodni możesz ich zrobić i kilkanaście a nie będzie żadnej różnicy - po prostu włosy potrzebują więcej czasu niż te półtora miesiący by urosnąć na tyle by stać się podatne na promieniowanie lasera.
Po kwocie jaką wydałeś na zabiegi wnioskuję, że w dodatku zdecydowałeś się na IPL ?
Skoro niedawno robiłeś depilację woskiem to musisz poczekać ze dwa miesiące i zrobić ze 2-3 zabiegi laserem LS w odstępach 8-10 tyg. - na pewno zauważysz olbrzymią różnicę.

ps. chociaż dosyć późno "dojrzałeś" - dopiero w wieku 21 lat zaczęły ci rosnąć włosy na ciele ? nie brałeś czasem mety albo innych anaboli ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:24   #4306
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wypytałam się dokładnie Pani, która mi robiła o dlugość tych przerw pomiedzy zabiegami i ona tłumaczy, że przy pierwszych zabiegach robi się 6-7 tygodni a potem się czeka aż włosy odrosną...

Zglupiałam totalne bo widzę tutaj opinie, że jednak te przerwy powinny być dłuższe a ja właśnie mając takie przerwy 6-7 tygodni to mam bardzo dobry efekt na bikini i pachach.
I dalej nie wiem co robić z tymi łydkami K


Mam też pytanie, czy ktoś z Was ma ciemną karnację?
Ja mam taką raczej średni - > na awatarze widać, a kosmetyczka wykonująca zabieg stwierdzila ze ciężko będzie przy mojej karnacji żeby nie chwytał skóry i stąd ten duży ból.
Jak to jest u Was?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:43   #4307
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
wypytałam się dokładnie Pani, która mi robiła o dlugość tych przerw pomiedzy zabiegami i ona tłumaczy, że przy pierwszych zabiegach robi się 6-7 tygodni a potem się czeka aż włosy odrosną...

Zglupiałam totalne bo widzę tutaj opinie, że jednak te przerwy powinny być dłuższe a ja właśnie mając takie przerwy 6-7 tygodni to mam bardzo dobry efekt na bikini i pachach.
I dalej nie wiem co robić z tymi łydkami K
na logike - dlaczego pierwsze zabiegi robic na chybil trafil, jesli mozna juz wtedy poczekac, az wlosy odrosna? przeciez takie myslenie, jak tej pani, z zalozenia wskazuje na mniejsza efektywnosc zabiegu^^.

i to, ze u Ciebie, asvr, sa dobre efekty przy krotszych przerwach, nie oznacza, ze nie bylyby lepsze przy dluzszych odstepach .

jak pisalam wyzej - wg mnie, lepiej zrobic zabieg ciut pozniej niz za szybko.

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Mam też pytanie, czy ktoś z Was ma ciemną karnację?
Ja mam taką raczej średni - > na awatarze widać, a kosmetyczka wykonująca zabieg stwierdzila ze ciężko będzie przy mojej karnacji żeby nie chwytał skóry i stąd ten duży ból.
Jak to jest u Was?
nie wiem jak sie przekladac powinna karnacja skory na bol przy zabiegu, ale ja mialam robiony zabieg na czesciach ciala, gdzie mam skore jasna, a wlosy ciemne i bolalo jak wszyscy diabli...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 14:21   #4308
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
wypytałam się dokładnie Pani, która mi robiła o dlugość tych przerw pomiedzy zabiegami i ona tłumaczy, że przy pierwszych zabiegach robi się 6-7 tygodni a potem się czeka aż włosy odrosną...

Zglupiałam totalne bo widzę tutaj opinie, że jednak te przerwy powinny być dłuższe a ja właśnie mając takie przerwy 6-7 tygodni to mam bardzo dobry efekt na bikini i pachach.
I dalej nie wiem co robić z tymi łydkami K


Mam też pytanie, czy ktoś z Was ma ciemną karnację?
Ja mam taką raczej średni - > na awatarze widać, a kosmetyczka wykonująca zabieg stwierdzila ze ciężko będzie przy mojej karnacji żeby nie chwytał skóry i stąd ten duży ból.
Jak to jest u Was?
no właśnie jaki u ciebie jest efekt w % ,bo nie chce mi się przeglądać twoich postów.

ja mam cygańską urodę z oliwkową cerą,dlatego do depilacji nie opalam się wcale.od 3 lat moje nogi nie widziały slonca,więc kolor jest naturalny.gdybym opalała się co rok to efekt byłby mizerny.dlatego nie każdy ma podobe efekty w depilacji.

dla porównania moje zabiegi były bardzo odeległe w czasie,ale 2 zabiegi i pozbyłam się 60 % włosów na łydkach.dodam,że w większości przypadków z jednej cebulki wyrastały 3 włosy,więc było ich bardzo dużo.
bikini już mniej ,ale włosy mam twarde i grube,oraz szybko rosną.na bikini mam o 50 % mniej,dlatego idę na trzeci zabieg.
jestem przerażona tym co pisza inne dziewczyny o 5,7, zabiegach.ja licze na góra 3

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-12-29 o 14:22
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 15:13   #4309
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja mam ciemna karnacje. Co wiecej - opalenizna tegoroczna nadal mi nie zeszla (choc smarowalam sie filtrami 50+).
Robie innym laserem, nie LSem i tym babka ostatnio wykonywala 2 Meksykankom zabiegi. Generalnie dziala on z mniejsza sila swiatla i doklada RF, zeby wzmocnic te sile. Ile w tym prawdy - nie mam pojecia. Jestem zadowolona. Oprocz 2 malenkich blizn nigdy nie zostalam poparzona, nie mam nigdy sladow po - skora wyglada normalnie po zabiegu (blizny powstaly tuz przed wymiana glowicy, cos pstryknelo podczas zabiegu, wiec pewnie szwankowala juz ta glowica). Zabiegow juz mialam cale mnostwo. Po kilka na kazda czesc ciala, wiec to raczej nie byl powod mojej ciemnej karnacji.
Ale jak juz kiedys wam tu pisalam - babka z Dermedu (tam jest LS) nie podjela sie depilacji moich ud, zreszta kolan takze, twierdzac, ze zabiegi beda nieskuteczne i ze mnie moze poparzyc.

asvr- a Ty robisz LSem? Bo ja tez mialam mniejsze odstepy niz tu pisza...

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-12-29 o 15:15
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 15:48   #4310
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jestem przerażona tym co pisza inne dziewczyny o 5,7, zabiegach.ja licze na góra 3
no, ja też na to liczyłam ale niestety się przeliczyłam

Zabiegi robię co 3 miesiące (+/- kilka dni). Co do efektów:
- łydki po 3 zabiegach ok. 90% mniej włosów
- bikini i pachy po 4 zabiegach jakieś -80%

Tak więc po jednym zabiegu jeszcze na pewno muszę zrobić i oby były to ostatnie zabiegi bo finansowo nie wyrobię, jest to jednak sporo więcej niż po 3 zabiegi na partię
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:24   #4311
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mam pytanie dla "zaawansowanych"

Ile może trwać przejście włosa z fazu wzrostu [anagen] do fazy spoczynku [katagen] ?

Bo zamierzam w przyszłym tygodniu robić ramiona i tors - od ostatniego zabiegu minie w tą sobotę 10 tyg. - zauważyłem, że najwięcej włosów mi odrosło między 7 a 8 tyg. właśnie - czy istnieje możliwość, że przez ostatnie dwa tyg. jakaś ich część zdążyłą już przejść w faze spoczynku ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 19:43   #4312
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

dziękuję za prezent pod choinkę.
kupiłam kupon i dorobię sobie trzecie zabiegi na łydki,bikini i jedną na paszki.
ale jestem szczęśliwa.
mam nadzieję,że obsługa będzie dobra.
teraz już wiem na co zwracać uwagę

daj znać na jaki termin się zapiszesz.może się spotkamy


Cieszę się, że ktoś skorzystał, hehe

Ja się umówiłam na 16-tego Mam nadzieję, że uda mi się dojechać do Bielska na 17:00

Będę depilować łydki, bikini i pachy. Tylko zastanawiam się, jak daleko wjedzie w bikini. I czy koniecznie będę potrzebowała znieczulenia pod postacią emli? Muszę zapytać w aptece o małą buteleczkę
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 20:02   #4313
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość


Cieszę się, że ktoś skorzystał, hehe

Ja się umówiłam na 16-tego Mam nadzieję, że uda mi się dojechać do Bielska na 17:00

Będę depilować łydki, bikini i pachy. Tylko zastanawiam się, jak daleko wjedzie w bikini. I czy koniecznie będę potrzebowała znieczulenia pod postacią emli? Muszę zapytać w aptece o małą buteleczkę
emla jest w tubce i na receptę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 22:36   #4314
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Będę depilować łydki, bikini i pachy. Tylko zastanawiam się, jak daleko wjedzie w bikini.
a bikini ma byc glebokie czy tradycyjne?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 22:55   #4315
Notabilis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Po kwocie jaką wydałeś na zabiegi wnioskuję, że w dodatku zdecydowałeś się na IPL ?


ps. chociaż dosyć późno "dojrzałeś" - dopiero w wieku 21 lat zaczęły ci rosnąć włosy na ciele ? nie brałeś czasem mety albo innych anaboli ?
Zabiegi robiłem laserem LightSheer, ten gabinet tylko takich używa.

W wieku 21 zaczęły mi rosnąć te "kłopotliwe", czyli kark i ramiona. Na klatce miałem już znacznie wcześniej. Nigdy nie brałem żadnych anaboli, mam 188 cm. i ważę 78 kg, nie mam postury atlety

Depilację woskiem robiłem 15 grudnia, myślałem, żeby pod koniec stycznia powrócić do zabiegów laserem LS. Może ktoś polecić jakiś gabinet w Warszawie, po wizycie w którym zabieg okazał się skuteczny?
Notabilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 09:54   #4316
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Notabilis Pokaż wiadomość
Zabiegi robiłem laserem LightSheer, ten gabinet tylko takich używa.

W wieku 21 zaczęły mi rosnąć te "kłopotliwe", czyli kark i ramiona. Na klatce miałem już znacznie wcześniej. Nigdy nie brałem żadnych anaboli, mam 188 cm. i ważę 78 kg, nie mam postury atlety

Depilację woskiem robiłem 15 grudnia, myślałem, żeby pod koniec stycznia powrócić do zabiegów laserem LS. Może ktoś polecić jakiś gabinet w Warszawie, po wizycie w którym zabieg okazał się skuteczny?
Zabieg będzie skuteczny jak wydłużysz wspomniane odstępy między zabiegami do 8-10 tygodni. Jeżeli depilację miałeś teraz robioną woskiem to bym zalecał odczekać jednak dwa miesiące.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 11:32   #4317
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Po wosku to raczej trzeba poczekać z 1,5 miesiąca, a nawet 2...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 20:05   #4318
Notabilis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Po wosku to raczej trzeba poczekać z 1,5 miesiąca, a nawet 2...
No to powiedzmy, że pójdę na początku lutego. Zastanawiam się tylko, czy wracać do tego gabinetu, gdzie jednak te 6 poprzednich zabiegów okazało się nieskutecznych
Notabilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 07:16   #4319
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
ja mam ciemna karnacje. Co wiecej - opalenizna tegoroczna nadal mi nie zeszla (choc smarowalam sie filtrami 50+).
Robie innym laserem, nie LSem i tym babka ostatnio wykonywala 2 Meksykankom zabiegi. Generalnie dziala on z mniejsza sila swiatla i doklada RF, zeby wzmocnic te sile. Ile w tym prawdy - nie mam pojecia. Jestem zadowolona. Oprocz 2 malenkich blizn nigdy nie zostalam poparzona, nie mam nigdy sladow po - skora wyglada normalnie po zabiegu (blizny powstaly tuz przed wymiana glowicy, cos pstryknelo podczas zabiegu, wiec pewnie szwankowala juz ta glowica). Zabiegow juz mialam cale mnostwo. Po kilka na kazda czesc ciala, wiec to raczej nie byl powod mojej ciemnej karnacji.
Ale jak juz kiedys wam tu pisalam - babka z Dermedu (tam jest LS) nie podjela sie depilacji moich ud, zreszta kolan takze, twierdzac, ze zabiegi beda nieskuteczne i ze mnie moze poparzyc.

asvr- a Ty robisz LSem? Bo ja tez mialam mniejsze odstepy niz tu pisza...
Tak ja zawsze robię LSem..
najlepsze rezulataty mialam po 2 zabiegu, po trzecim już mniej ubylo a po czwartym narazie schodzą oparzenia dopiero
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 08:56   #4320
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Tak ja zawsze robię LSem..
najlepsze rezulataty mialam po 2 zabiegu, po trzecim już mniej ubylo a po czwartym narazie schodzą oparzenia dopiero
przerazacie mnie tymi oparzeniami^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.