Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 14:00   #3331
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
ja mam 86 flaszek

Nawet nie miałabym gdzie tego wszystkiego trzymać .

Cytat:
Napisane przez hola ola;33648028Elu :cmok:

to mleczko collistara cudowne, jak wykoncze zapasy balsamowe to kupię :ehem:

poka jaki ten olejek? bo własnie miałam zamówic oliwke pat rub i moze sie wstrzymam ;)

olejek do twarzy to juz sie tu przewijał o ile pamietam to
[url
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35474,annemarie-borlind-energie-double-fleur-doranger-orangenbluten-energiespender-dwufazowy-koncentrat-rewitalizujacy.html[/url]


uzywam co dwa trzy dni, super nawilża cere..... przeczytaj recenzje, jest super!!! nie zapchał mnie ale jest bogaty i wrażliwce na zapychanie musza uważać, zreszta, on tak dobrze robi cerze
Oluś na ten balsam Collistara jest teraz w dagim promocja, kosztuje 99 zł i jest chyba ważny do 2015 roku, pytałam dziś konsultantkę, bo sama się zastanawiałam czy by sobie zapasu nie zrobić . Ale na szczęście rozsądek wziął górę i odpuściłam .

Olejek z Collistara to ten:
http://merlin.pl/Collistar-Toning-Fi...19,914643.html
w dougim jest tańszy .
Nie używam go długo, więc o efektach się nie wypowiem, na razie zauważyłam że wspaniale nawilża i wygładza skórę. Nakładam pod prysznicem po umyciu się, dobrze wmasowuję i delikatnie spłukuję wodą żeby za bardzo go z siebie nie zmyć. Olejki lepiej się wchłaniają w wilgotną skórę .

Póki co skusiłam się na olejek do cery tłustej i mieszanej Clarinsa, jak mi przypasuje to kupię ten polecany przez Ciebie .


Dziewczyny jak to jest z próbkami w Dougim? Niedawno robiłam zakupy, obsługiwała mnie pani, która latała ze mną może ze 40 min żeby krem na noc mi dobrać, do kremu dokupiłam jeszcze owy olejek Collistara i dostałam przy kasie od niej mnóstwo miniatur Kanebo, samego kremu pod oczy w miniaturach prawie pełny wymiar i jeszcze jakieś sera, żele i pianki do demakijażu, wszystko z Kanebo.

Dziś zrobiłam zakupy na kwotę niemalże tę samą, z tym że wiedziałam co chce, więc obsłużyłam się sama. Kasowała mnie konsultantka, która poprzednio mnie obsługiwała (na bank mnie pamietała bo pytała czy jestem zadowolona etc) i tu zonk...bo wrzuciła mi tylko 3 czy 4 zapachy w dodatku mało ciekawe....nawet nie pytała jakie chcę próbki. Od czego to zależy ?
Bo tak sobie dumam że gdyby to ona na sklepie mi te produkty podała to chyba jakiś profit czy coś od moich zakupów by miała i może w próbkach byłaby hojniejsza, a skoro tylko policzyła mnie przy kasie to wrzuciła byle co...?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:19   #3332
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko przesle na PW napisałam na szybko troche chaotycznie, ale jak trzeba to sie przyłoze i napisze łądnie
dziękuję to dzisiaj będę mieć miłą lekturę

Holu-Olu my kochamy Twoje "wynurzenia kosmetyczne"

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
polecam Wam jeszcze jesli macie przetłuszczające sie włosy szampon pokrzywowy YR, jestem pod wrażeniem, bo po jednym myciu oczyścił włosy po olejowaniu, błyszczące, odbite od nasady po prostu
A jak ten szampon sprawdza się w przypadku włosów farbowanych? Ja mam ciemny brąz (farbuję bo już siwe są). Czy bardzo zmywa farbę?

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja też kcem

A tak apropos olejku Anne Marie Borlind, to mi on średnio podpasował. I tak sobie stał w łazience, aż któregoś dnia widzę, że jakoś tak mi go ubywa (a sama nie używałam). Przeprowadziłam śledztwo i okazało się, że to mój brat mi go podkrada Jemu się spodobał, więc mu go oddałam
haha fajny brat no i dba o siebie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:24   #3333
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

Nawet nie miałabym gdzie tego wszystkiego trzymać .



Oluś na ten balsam Collistara jest teraz w dagim promocja, kosztuje 99 zł i jest chyba ważny do 2015 roku, pytałam dziś konsultantkę, bo sama się zastanawiałam czy by sobie zapasu nie zrobić . Ale na szczęście rozsądek wziął górę i odpuściłam .

Olejek z Collistara to ten:
http://merlin.pl/Collistar-Toning-Fi...19,914643.html
w dougim jest tańszy .
Nie używam go długo, więc o efektach się nie wypowiem, na razie zauważyłam że wspaniale nawilża i wygładza skórę. Nakładam pod prysznicem po umyciu się, dobrze wmasowuję i delikatnie spłukuję wodą żeby za bardzo go z siebie nie zmyć. Olejki lepiej się wchłaniają w wilgotną skórę .

Póki co skusiłam się na olejek do cery tłustej i mieszanej Clarinsa, jak mi przypasuje to kupię ten polecany przez Ciebie .


Dziewczyny jak to jest z próbkami w Dougim? Niedawno robiłam zakupy, obsługiwała mnie pani, która latała ze mną może ze 40 min żeby krem na noc mi dobrać, do kremu dokupiłam jeszcze owy olejek Collistara i dostałam przy kasie od niej mnóstwo miniatur Kanebo, samego kremu pod oczy w miniaturach prawie pełny wymiar i jeszcze jakieś sera, żele i pianki do demakijażu, wszystko z Kanebo.

Dziś zrobiłam zakupy na kwotę niemalże tę samą, z tym że wiedziałam co chce, więc obsłużyłam się sama. Kasowała mnie konsultantka, która poprzednio mnie obsługiwała (na bank mnie pamietała bo pytała czy jestem zadowolona etc) i tu zonk...bo wrzuciła mi tylko 3 czy 4 zapachy w dodatku mało ciekawe....nawet nie pytała jakie chcę próbki. Od czego to zależy ?
Bo tak sobie dumam że gdyby to ona na sklepie mi te produkty podała to chyba jakiś profit czy coś od moich zakupów by miała i może w próbkach byłaby hojniejsza, a skoro tylko policzyła mnie przy kasie to wrzuciła byle co...?

pochwal sie co kupiłas

ELus mam w szafce 2 balsamy i jestem dzielna i trzymam sie i nie kupuje jeszcze

olejek fajny ale cena ten loocatine który mi wysłałas bossskkiiiii

co do próbek - mam swoja pania w D i róznie bywa z tymi próbkami, raz masa raz kilka ...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:26   #3334
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Co do perfum - ja mam 6 flaszek (edp/edt), ale to jak dla mnie za dużo - mogłabym mieć 3. Przyzwyczajam się do zapachu i potem używam długo.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:33   #3335
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziękuję to dzisiaj będę mieć miłą lekturę
Holu-Olu my kochamy Twoje "wynurzenia kosmetyczne"
A jak ten szampon sprawdza się w przypadku włosów farbowanych? Ja mam ciemny brąz (farbuję bo już siwe są). Czy bardzo zmywa farbę?

Milko ja wstydliwa jestem
ja tez farbowane bo siwych przybywa i nie zauważyłam zeby kolor zmywał, ale fajne włosy robi - lekkie i uniesione (ja nie układam tylko same schną )
i jak juz w temacie włosów to wczoraj użyłam na 3 godz
http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie

i własy sa super, mam wrażenie ze podkreslił kolor własów nie wspomnę o miękkości i blasku

i ide już po dziecio do przedszkola bo zaraz mnie będziecie ganiały
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:40   #3336
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dziękuję hehe no lepiej idź po dziecia bo zaraz zbankrutuję
olejek fajny, zamówię go bo potrzebne mi coś do włosów
już niebawem wykończę włosową pielęgnację "chemiczną"
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:40   #3337
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
pochwal sie co kupiłas

ELus mam w szafce 2 balsamy i jestem dzielna i trzymam sie i nie kupuje jeszcze

olejek fajny ale cena ten loocatine który mi wysłałas bossskkiiiii

co do próbek - mam swoja pania w D i róznie bywa z tymi próbkami, raz masa raz kilka ...
Oluś skromnie , dziś tylko olejek do pyszczka Clarins i zapaszek na lato (kolejny ehhh )

Olejek z L'occitane super, cieszę się że Ci pasuje, ale on ma inne zastosowanie bo jest do mycia, co prawda L'occitane ma jeszcze w ofercie olejki do stosowania jak balsamy, muszę się im przyjrzeć bo składowo lepsze pewnie niż te Collistary i inne a do tego tańsze .

A ta Twoja pani w D to zawsze obsługuje Cię na sklepie, doradza, dobiera etc, czy czasem tylko za kasą stoi a obsługuje Cię ktoś inny i wtedy próbek jest mniej?
Tak wypytuję bo ja D raczej omijam, idę tam jak już muszę, czyli po produkty na wyłączność, więc nie znam ich zwyczajów
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 14:43   #3338
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziękuję hehe no lepiej idź po dziecia bo zaraz zbankrutuję
olejek fajny, zamówię go bo potrzebne mi coś do włosów
już niebawem wykończę włosową pielęgnację "chemiczną"
zeby nie było, przestawiam sie na nowa pielegnacje od 1,5 roku a i tak mam jeszcze zapsa 2 balsamów reszta wymieniona i z sukcesem bo na odpowiadające mi

no to jakbyście potrzebował cos kupić to proszę pytać

zeby nie było nie jestem ortodoksyjna w naturlanosci - kolorówka to S i D iMAC a szukanie pielegnacji innej wymusiły na mnie problemy z cerą po prostu
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:45   #3339
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ten olejek Khadi fajny ma skład I nie zawiera mineral oil, który jest nieodłączny we wszystkich olejkach Dabur
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:48   #3340
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Oluś skromnie , dziś tylko olejek do pyszczka Clarins i zapaszek na lato (kolejny ehhh )

Olejek z L'occitane super, cieszę się że Ci pasuje, ale on ma inne zastosowanie bo jest do mycia, co prawda L'occitane ma jeszcze w ofercie olejki do stosowania jak balsamy, muszę się im przyjrzeć bo składowo lepsze pewnie niż te Collistary i inne a do tego tańsze .

A ta Twoja pani w D to zawsze obsługuje Cię na sklepie, doradza, dobiera etc, czy czasem tylko za kasą stoi a obsługuje Cię ktoś inny i wtedy próbek jest mniej?
Tak wypytuję bo ja D raczej omijam, idę tam jak już muszę, czyli po produkty na wyłączność, więc nie znam ich zwyczajów

Elu jaki zapach ja tez sie za czyms na lato rozglądam ale perfumy to nie moja bajka, po 3 powąchaniu wszystko pachnie tak samo

moja Pani w D - ja ostatnio tam mało kupuje tylko kolorówke i ostatnio namówiła mnie na balsam - jutro foty wstawie i ja w sumie wiem po co ide, i zawsze od początku do konca ona. nie ufam tym paniom za grosz bo jak powszechnie wiadomo my wiemy więcej od nich wydałam ostatnio 95 zł bez szalenstw - dostałąm 2 tubki nowego kremu EL , 2 zapachy kobiece i 2 męskie, baze artdeco, balsam jais w saszetce, podkłady próbki 2 .
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:56   #3341
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ten olejek Khadi fajny ma skład I nie zawiera mineral oil, który jest nieodłączny we wszystkich olejkach Dabur
Mam ten olejek Khadi, stosuję od niedawna I jeszcze szampon do kompletu sobie kupiłam (ale dziwny, w konsystencji jest jak galaretka )

A co to mineral oil ?

Btw, mówiłaś, że nie lubisz olejków Dabur, bo zawierają parafinę, która "oblepia" włosy. Ale parafina nie jest zła dla włosów Może akurat Tobie nie służy, ale na innych wcale nie musi źle działać
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 15:08   #3342
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Dziekuje Chyba sie na niego skusze, obecnie uzywam kremu do mycia marki Alverde (tez chyba z jakas ziemia wulkaniczna czy czyms podobnym, nie znam niemieckiego wiec nie wiem), tani jak barszcz a naprawde dobry i ma ladny sklad. Tylko ze mi kolezanka teraz nie przywiozla z Austrii, a wlasnie mi sie konczy i szukam alternatywy. A co do szmponów YR to wlasnie w tamtym tygodniu zamowilam dwa: jeden dla wlosow wypadajacych a drugi dla ciemnych wlosów. Jeszcze nie stosowalam ale widze ze maja ladne opinie na KWC
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .

Edytowane przez lexxie
Czas edycji: 2012-04-19 o 15:11
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:21   #3343
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mam ten olejek Khadi, stosuję od niedawna I jeszcze szampon do kompletu sobie kupiłam (ale dziwny, w konsystencji jest jak galaretka )

A co to mineral oil ?

Btw, mówiłaś, że nie lubisz olejków Dabur, bo zawierają parafinę, która "oblepia" włosy. Ale parafina nie jest zła dla włosów Może akurat Tobie nie służy, ale na innych wcale nie musi źle działać
Oczywiście, że tak.
Parafina a olej mineralny to de facto to samo. Powstaje wskutek destylacji ropy naftowej. Oblepia, nie odżywia. Dlatego włosy lub ciało wydają się gładkie i miłe w dotyku. Przy dłuższym uzywaniu jednak może spowodować przetłuszczenie i obciążenie włosów, bo paskudztwo trudno zmyć. I tu są potzrebne SLS, które wysuszają, więc efekt końcowy może być gorszy niż początek.

Ale oczywiście, to tylko moje zdanie

SMS z M. -20% na wszystko z tytm sms-em.
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-04-19 o 15:22
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:35   #3344
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mnie jakoś ani naturalna pielęgnacja, ani olejowanie czegokolwiek nie kręci i nie pociąga

Olu mi sie bardzo spodobała dzisiaj ta nowa chloe potestuj, świeża, ale przy tym taka inna i intrygująca, dużo komplementów zbiera
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:42   #3345
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Hola -

Tak to jest z tą pielęgnacją, że wszystko trzeba metodą prób i błędów dobierać, w dodatku z wiekiem i skóra i jej potrzeby się zmieniają, ciężko nadążyć
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:43   #3346
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś ani naturalna pielęgnacja, ani olejowanie czegokolwiek nie kręci i nie pociąga

Olu mi sie bardzo spodobała dzisiaj ta nowa chloe potestuj, świeża, ale przy tym taka inna i intrygująca, dużo komplementów zbiera
Chloe L'eau
od kilku dni za mną chodzi, walczę i walczę, ale coś mi się widzi, że przegram
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:46   #3347
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

a mnie właśnie naturalna p. zaczęła wciągać
Nowy zapach Chloe edt (ten zielony) jest bardzo ładny
Gdy niuchnęłam sobie z buteki to za bardzo mi się nie podobał, wydał mi się zbyt chemiczny. Przypadkiem dostałam próbkę w D. i okazało się, że na mojej skórze jest śliczny. Dla mnie idealny na lato.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:53   #3348
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Chloe L'eau
od kilku dni za mną chodzi, walczę i walczę, ale coś mi się widzi, że przegram
to jakbyś rozbierała to daj znać
od rana mi fajnie pachnie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:01   #3349
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
to jakbyś rozbierała to daj znać
od rana mi fajnie pachnie
w sobotę będzie ostateczne starcie
jeśli się zakocham w nim do końca, to rozbieram go.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 16:30   #3350
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Olu mi sie bardzo spodobała dzisiaj ta nowa chloe potestuj, świeża, ale przy tym taka inna i intrygująca, dużo komplementów zbiera
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Chloe L'eau
od kilku dni za mną chodzi, walczę i walczę, ale coś mi się widzi, że przegram
A mi ona nie podeszła wcale, jakaś taka płaska i jednowymiarowa na mnie, wcale się nie rozwija, świerzuch jakich wiele

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Elu jaki zapach ja tez sie za czyms na lato rozglądam ale perfumy to nie moja bajka, po 3 powąchaniu wszystko pachnie tak samo

moja Pani w D - ja ostatnio tam mało kupuje tylko kolorówke i ostatnio namówiła mnie na balsam - jutro foty wstawie i ja w sumie wiem po co ide, i zawsze od początku do konca ona. nie ufam tym paniom za grosz bo jak powszechnie wiadomo my wiemy więcej od nich wydałam ostatnio 95 zł bez szalenstw - dostałąm 2 tubki nowego kremu EL , 2 zapachy kobiece i 2 męskie, baze artdeco, balsam jais w saszetce, podkłady próbki 2 .
Oluś kupiłam AA mandarine basilic i już zbieram na ogródki nilowe Hermesa
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 16:45   #3351
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Oluś kupiłam AA mandarine basilic i już zbieram na ogródki nilowe Hermesa
Juz kiedys o nich myslalam, ale boje sie, ze bazylia bedzie za bardzo dominujaca.
Mocna ta bazylia?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:13   #3352
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Esterr to ile ty tych nilowych planujesz kupic. Ja mam wszystkie ogródki i wszystkie są jednakowo cudne.

Damon to czekam na info, jakby co
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:21   #3353
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś ani naturalna pielęgnacja, ani olejowanie czegokolwiek nie kręci i nie pociąga

Olu mi sie bardzo spodobała dzisiaj ta nowa chloe potestuj, świeża, ale przy tym taka inna i intrygująca, dużo komplementów zbiera
powącham przy najblizszej wizycie

co do olejowania to wiesz Aga ze to wynika tez z szukania czegos noewgo w kosmetyce, szybko sie nudzimy, kiedys BB kremy, teraz olejowanie a jutro... cos sie wymysli

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;33654370]Hola -

Tak to jest z tą pielęgnacją, że wszystko trzeba metodą prób i błędów dobierać, w dodatku z wiekiem i skóra i jej potrzeby się zmieniają, ciężko nadążyć[/QUOTE]

dokaldnie tak

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
A mi ona nie podeszła wcale, jakaś taka płaska i jednowymiarowa na mnie, wcale się nie rozwija, świerzuch jakich wiele

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------



Oluś kupiłam AA mandarine basilic i już zbieram na ogródki nilowe Hermesa
zapisuje Wasze propozycje zapachowe i bede wybierała a powiem Wam ze mnie zauroczył zapach valentino valentina
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:22   #3354
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;33655807]Juz kiedys o nich myslalam, ale boje sie, ze bazylia bedzie za bardzo dominujaca.
Mocna ta bazylia?[/QUOTE]

Nie, nie jest mocna, ale fajnie przełamuje słodycz mandarynki. Dzięki niej (bazylii) jest taka słodko-gorzka.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Esterr to ile ty tych nilowych planujesz kupic. Ja mam wszystkie ogródki i wszystkie są jednakowo cudne.
E tam, zaraz ile . Chce mi się jednego nilowego, bo ilość moich flaszek już i tak przyprawia mnie o ból głowy
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:27   #3355
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A to rozumiem, bo myślałam, ze kilka Tam mandarynkowa bazylia to jest w perfumeriach? Bo mi się coraz bardziej podobać zaczyna
Olu a mi sie właśnie znudziło kombinowanie, szukanie itp. Była zabawa w minerały, potem BB, potem też jakieś BU Z minerałow jestem zadowlonoa reszta to strata czasu i pieniędzy. Używam normalnego kremu nawilżające a inwestuję w to co naprawdę działa.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:33   #3356
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Olu a mi sie właśnie znudziło kombinowanie, szukanie itp. Była zabawa w minerały, potem BB, potem też jakieś BU Z minerałow jestem zadowlonoa reszta to strata czasu i pieniędzy. Używam normalnego kremu nawilżające a inwestuję w to co naprawdę działa.
widzisz mnie tez szukanie nudzi a to dlatego ze znalazłam to co mi odpowiada, jak wchodzi nowy podkład to mam ochote na testy z reguły Wy testujecie pierwsze a ja pokornie kupuje dw light
mnie BB kremy nie kusiły, cos tam z pielegnacji miałam i mam ale bez ochów, BU nie dla mnie, minerały -przygoda trwała tydzien

szukajac kazdy cos dla siebie znajdzie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:36   #3357
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Mnie jakoś ani naturalna pielęgnacja, ani olejowanie czegokolwiek nie kręci i nie pociąga

Olu mi sie bardzo spodobała dzisiaj ta nowa chloe potestuj, świeża, ale przy tym taka inna i intrygująca, dużo komplementów zbiera
Za to ja zaczęłam przygodę z olejowaniem kłaczków, osławionym na wizażu Olekiem z Alterry "Migdały i Papaja".
Na dobrą sprawę, moja koleżanka już 15 lat temu wcierała we włosy zwykły olejek Bambino. Dla niej to, żadna nowość
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-04-19 o 17:37
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:36   #3358
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A to rozumiem, bo myślałam, ze kilka Tam mandarynkowa bazylia to jest w perfumeriach? Bo mi się coraz bardziej podobać zaczyna
Jest jest Ja się na nie czaję już od jakiegoś czasu, może za którymś razem same wpadną do koszyka
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:40   #3359
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A to rozumiem, bo myślałam, ze kilka Tam mandarynkowa bazylia to jest w perfumeriach? Bo mi się coraz bardziej podobać zaczyna
Olu a mi sie właśnie znudziło kombinowanie, szukanie itp. Była zabawa w minerały, potem BB, potem też jakieś BU Z minerałow jestem zadowlonoa reszta to strata czasu i pieniędzy. Używam normalnego kremu nawilżające a inwestuję w to co naprawdę działa.
A jest jak najbardziej , warto choćby przetestować bo fajny letni zapaszek .

Ja też miałam epizod z minerałami, szybko mi się znudziło szukanie, choć czasem jeszcze zdarzy mi się użyć. BB kremy były ale bardzo krótko, jakoś od razu mi się nie spodobały więc sobie odpuściłam poszukiwania. Z BU czy ZSK czasem coś kupuję po to żeby tuningować mazidła do twarzy .
A w co inwestujesz? Rozumiem że w zabiegi gabinetów estetycznych....poleciłab yś jakieś dobre zabiegi?
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2012-04-19 o 17:43
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:10   #3360
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

poratuje któraś sms-em ze zniżką do Mario bo ja nie dostałam
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.