Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 12:38   #1831
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jakie my jednomysle tutaj ja dzis nie umialam spac
a to swoją drogą chyba do 3 znowu leżałam jak w trumnie z założonymi rękami i "dumałam" nie mogłam się wyciszyć jakoś

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to co na tej liscie sie znalazlo?
spraye gliss kura- ja uwazam za najlepszy z jedwabiem rozowy- jesli nosi sie proste wlosy to wygladza i swietnie nablyszcza, na 2 miejscu dla mnei do farbowanych.
dziewczyny chwala bardzo najnowszy- czarny ultimate- ale ja go nie mialam to nie powiem probuj jakis, tylko co wazne- nie wolno przesadzac ze sprayami- ja moje dlugie klaki doslownie 5-6razy psikne przed pierwszym szczotkowaniem i na konce, i dopiero po ns myciu znowu.
genialnie tez strzyze sie koncowki na wlosy zmoczone lekko woda i wlasnie ta odzywka konce pieknei sie pozniej wywijaja i sa gladziutkie
tylko zebys codziennie nie dopsikiwala bo wlosy klapna i beda lekko tlustawe
ja te Gliss Kury w sprayu miałam już różne i z tego co pamiętam żaden mi nie podpadł i wszystkie spisywały się obecnie mam już chyba trzecią buteleczkę tego czarnego i jest bardzo fajny następnym razem może wezmę różowy tak dla odmiany bo już go nie pamiętam.


Przesrany dzień mi się dziś zapowiada.. dosłownie PRZESRANY Beauty musiało coś chyba zaszkodzić bo zbierałam już dziś chyba piątego pawia i zaliczyłyśmy obrzydliwą śmierdzącą kupkę na dworze wybaczcie za szczegóły ale musiałam się gdzieś wyżalić. Ale jak mówię ojcu "nie dokarmiaj" to On swoje
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-11-08 o 12:41
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 12:54   #1832
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej
Mam okienko

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore uzywalu podkladu manhattan - tego pudrowego. Powiedzcie mi czy on ma normalny odcien? W sensie ze NIE rozowy a bardziej zoltawy? Musze kupic nowy, revlon to shit, zapycha i wysusza jak jasny gwint
Ja mialam kiedys puder manhattan numer 8 vanille. Był zoltawy.
Znavczy moze to podkład, ale w puderniczce


asia
Ty masz znowu taki jasny ten kolor, dopiero był brazowawo rudy
pogubilam sie juz

bunny
pokazuj!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 13:00   #1833
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
np. takie nie ma opcji, żeby to pękło
aaa... takie
mimo wszystko ja pewniej sie czuje jak mam guzik i zamek choc taka na gumie pewnie wygodniejsza bo nigdzie nie uciska co?
mierzylam takie mini z ta falbanka to baskinka tak?
i nie podobam sie sobie, czuje sie jak beczka
najpierw mierzylam w panterke- mysle sobie ej ten wzor mnie tak pogrubia, potem przymierzylam granatowa i tez nie bylo ok... ja sie do tego fasonu nie przekonam
Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
odpusc to 9.13- ono ci nie wyjdzie
szulim to 10.1

To co byś mi poradziła??
Myślałam żeby teraz może położyć 9.1 Garniera. Dobry pomysł?? Czy może innej firmy?
mozesz garniera, mozesz loreala albo duzo jasniej- np 111 garniera- to bedzie jak u szulim

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a to swoją drogą chyba do 3 znowu leżałam jak w trumnie z założonymi rękami i "dumałam" nie mogłam się wyciszyć jakoś



ja te Gliss Kury w sprayu miałam już różne i z tego co pamiętam żaden mi nie podpadł i wszystkie spisywały się obecnie mam już chyba trzecią buteleczkę tego czarnego i jest bardzo fajny następnym razem może wezmę różowy tak dla odmiany bo już go nie pamiętam.


Przesrany dzień mi się dziś zapowiada.. dosłownie PRZESRANY Beauty musiało coś chyba zaszkodzić bo zbierałam już dziś chyba piątego pawia i zaliczyłyśmy obrzydliwą śmierdzącą kupkę na dworze wybaczcie za szczegóły ale musiałam się gdzieś wyżalić. Ale jak mówię ojcu "nie dokarmiaj" to On swoje
ojej... ale w domu sie spawiala? a na dworze to chyba takiej kupy nie zbieralas jak ona taka wodnista?
moja lolka ma zoladek z kamienia, tylko mleczno-smietanowo-jogurtowe rzeczy wywoluja u niej zatrucie

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej
Mam okienko



Ja mialam kiedys puder manhattan numer 8 vanille. Był zoltawy.
Znavczy moze to podkład, ale w puderniczce


asia
Ty masz znowu taki jasny ten kolor, dopiero był brazowawo rudy
pogubilam sie juz

bunny
pokazuj!
ale co? gacie? zarcik taki
spodnie i kurteczka juz poprane schna sobie w najlepsze... to jak juz to jutro moge pokazac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 13:09   #1834
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ojej... ale w domu sie spawiala? a na dworze to chyba takiej kupy nie zbieralas jak ona taka wodnista?
moja lolka ma zoladek z kamienia, tylko mleczno-smietanowo-jogurtowe rzeczy wywoluja u niej zatrucie
No właśnie pawie w domu były bo nie wiedziałam co jej dolega ona tak czasem ma że przez dojadanie kaprysi i kulek swoich nie chce jeść więc wtedy ja to u niej nazywam bunt i nie daje jej żadnych dosmaczaczy tylko czekam aż się przegłodzi i ruszy michę. Wtedy zwykle mi pokazówki robi i wymiotuje samą pianą/żółcią żeby mi pokazać że jest głodna ale ja jestem twarda i jej nie dokarmiam no i myślałam że tym razem znowu się zbuntowała bo ostatnio jej rodzice dogadzali różnymi dziwnymi przekąskami jak np. serek żółty za który dałaby się zabić tak uwielbia więc ją przetrzymałam zwłaszcza że była na spacerze o 8 rano już no ale jak zaczęła mi popiskiwać i się kręcić to już wiedziałam że się przytruła ojcu się zdarzy za moimi plecami jej dać coś tłuściejszego z obiadu np. a po takich tłustych rzeczach to sraka murowana ale On nie rozumie normalnie jak z dzieckiem trudno dałam jej węgiel może się uspokoi a jak nie to będziemy biegać na dwór co godzinkę na szczęście Beauty zawsze dobrze idzie na węgiel. Co do zbierania kupek to u Nas w mieście to nie zdało egzaminu niestety więc i ja nie zbieram jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś pozbierał mimo że specjalne kosze porozstawiali. Sama w parku przecież zbierać nie będę
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-11-08 o 13:11
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 13:25   #1835
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej zagladam po pracy ale zaraz znow lece a pozniej znow zajrze

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość

Przesrany dzień mi się dziś zapowiada.. dosłownie PRZESRANY Beauty musiało coś chyba zaszkodzić bo zbierałam już dziś chyba piątego pawia i zaliczyłyśmy obrzydliwą śmierdzącą kupkę na dworze wybaczcie za szczegóły ale musiałam się gdzieś wyżalić. Ale jak mówię ojcu "nie dokarmiaj" to On swoje
miewam podobnie ze swoim Denisem dlatego tez wrzeszcze na tz " nie dokarmiaj bo ja juz karmilam"
On moze jesc tylko psie zarcie po domowym ma biegunki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore uzywalu podkladu manhattan - tego pudrowego. Powiedzcie mi czy on ma normalny odcien? W sensie ze NIE rozowy a bardziej zoltawy? Musze kupic nowy, revlon to shit, zapycha i wysusza jak jasny gwint
ja mialam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,42410,soft-mat-loose-powder.html chwalilam go sobie

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
No właśnie pawie w domu były bo nie wiedziałam co jej dolega ona tak czasem ma że przez dojadanie kaprysi i kulek swoich nie chce jeść więc wtedy ja to u niej nazywam bunt i nie daje jej żadnych dosmaczaczy tylko czekam aż się przegłodzi i ruszy michę. Wtedy zwykle mi pokazówki robi i wymiotuje samą pianą/żółcią żeby mi pokazać że jest głodna ale ja jestem twarda i jej nie dokarmiam no i myślałam że tym razem znowu się zbuntowała bo ostatnio jej rodzice dogadzali różnymi dziwnymi przekąskami jak np. serek żółty za który dałaby się zabić tak uwielbia więc ją przetrzymałam zwłaszcza że była na spacerze o 8 rano już no ale jak zaczęła mi popiskiwać i się kręcić to już wiedziałam że się przytruła ojcu się zdarzy za moimi plecami jej dać coś tłuściejszego z obiadu np. a po takich tłustych rzeczach to sraka murowana ale On nie rozumie normalnie jak z dzieckiem trudno dałam jej węgiel może się uspokoi a jak nie to będziemy biegać na dwór co godzinkę na szczęście Beauty zawsze dobrze idzie na węgiel. Co do zbierania kupek to u Nas w mieście to nie zdało egzaminu niestety więc i ja nie zbieram jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś pozbierał mimo że specjalne kosze porozstawiali. Sama w parku przecież zbierać nie będę
moj pies w domu rodzinnym tak wymiotuje czasami i wet powiedzial ze to problemy z watroba sa .
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 13:39   #1836
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
No właśnie pawie w domu były bo nie wiedziałam co jej dolega ona tak czasem ma że przez dojadanie kaprysi i kulek swoich nie chce jeść więc wtedy ja to u niej nazywam bunt i nie daje jej żadnych dosmaczaczy tylko czekam aż się przegłodzi i ruszy michę. Wtedy zwykle mi pokazówki robi i wymiotuje samą pianą/żółcią żeby mi pokazać że jest głodna ale ja jestem twarda i jej nie dokarmiam no i myślałam że tym razem znowu się zbuntowała bo ostatnio jej rodzice dogadzali różnymi dziwnymi przekąskami jak np. serek żółty za który dałaby się zabić tak uwielbia więc ją przetrzymałam zwłaszcza że była na spacerze o 8 rano już no ale jak zaczęła mi popiskiwać i się kręcić to już wiedziałam że się przytruła ojcu się zdarzy za moimi plecami jej dać coś tłuściejszego z obiadu np. a po takich tłustych rzeczach to sraka murowana ale On nie rozumie normalnie jak z dzieckiem trudno dałam jej węgiel może się uspokoi a jak nie to będziemy biegać na dwór co godzinkę na szczęście Beauty zawsze dobrze idzie na węgiel. Co do zbierania kupek to u Nas w mieście to nie zdało egzaminu niestety więc i ja nie zbieram jeszcze nie zdarzyło się żeby ktoś pozbierał mimo że specjalne kosze porozstawiali. Sama w parku przecież zbierać nie będę
lolka robi mi to samo jak tylko postanowie ze np tego dnia jest tylko na suchej to nie zre rannego posilku, przetrzyma tak do 14-15 i zrzyga sie zolcia... potem z godzinke mija i zre jak nakrecona suche i co by w misce nie bylo
jak pytalam wetow o to rzyganie piana zolta to najpierw mowili ze musiala byc glodzona za malego, a pozniej zebym karmila nawet 3x malymi porcjami- zeby zmniejszyc przerwy gdy zoladek jest pusty. i odkad karmie 2-3 razy juz nie rzyga no chyba ze sie zawezmie i zjesc nie chce a ja jestem taka ze ma zjesc i nie ustapie nie po to wydaje ciezkie pieniadze zeby ona tylko zebrala szynki od tz albo kosci z pieczonego kuraka, a surowizna w smietnik
pamietam jaka srake lolka miala kiedys jak jej goscie dali boczek pieczony 2 dni latalam na dwor z nia jak glupia z 5-6x na dobe i ciagle sranie a smierdziala i od tamtej pory pies ma swoje zarcie i koniec
tak spytalam o ta kupe, bo zawsze jestem ciekawa co by zrobili ci pro-sprzatajacy jakby ich pies dostal takiej potwornej sraki, czy tez by brali w woreczek i do reki bo ja od samego zapachu takiej lewej kupy juz mam odruchy wymiotne i mysle kto by po mnie potem sprzatnal
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 13:51   #1837
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak spytalam o ta kupe, bo zawsze jestem ciekawa co by zrobili ci pro-sprzatajacy jakby ich pies dostal takiej potwornej sraki, czy tez by brali w woreczek i do reki bo ja od samego zapachu takiej lewej kupy juz mam odruchy wymiotne i mysle kto by po mnie potem sprzatnal
u nas jesli ktos by to zauwazyl na ulicy jakis przechodzen akurat w tym momnecie kazalby sprzatac spacjalnie ludzie czasami to robia i zwracaja uwage kiedys sie postawilam bo akurat moj D robil kupe w krzaki oczywiscie i jakis kolo sie zatrzymal i czekal co bede z tym robic ja nic wiec on do mnie "nie sprzatasz tego" ja powiedzialam "nie stad tego sprzatac nie bede" i poszlam
Uwazam ze sa granice w sprzataniu psich odchodow i z miejsca gdzie nikt nie chodzi nie bede wyciagac z krzakow kupy , pozatym to dobrze robi dla gleby taki nawoz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-11-08 o 13:54
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 13:57   #1838
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
u nas jesli ktos by to zauwazyl na ulicy jakis przechodzen akurat w tym momnecie kazalby sprzatac spacjalnie ludzie czasami to robia i zwracaja uwage kiedys sie postawilam bo akurat moj D robil kupe w krzaki oczywiscie i jakis kolo sie zatrzymal i czekal co bede z tym robic ja nic wiec on do mnie "nie sprzatasz tego" ja powiedzialam "nie stad tego sprzatac nie bede" i poszlam
Uwazam ze sa granice w sprzataniu psich odchodow i z miejsca gdzie nikt nie chodzi nie bede wyciagac z krzakow kupy , pozatym to dobrze robi dla gleby taki nawoz
tez tak uwazam poza tym sa sytuacje wyjatkowe, no nie wiem... jestes chora nie masz sily a psa wyprowadzic musisz... a tu nagle ktos ci kaze jeszcze sprzatac choc prawie mdlejesz z tym psem na ulicy...
albo wlasnie sraka u psa, no jak to sprzatnac?!
albo wlezie w pokrzywy- i co reke gola latem tam wsadzisz?
albo w zywoplot taki kolczasty?
jak dla mnie niektorzy ludzie sa chorzy z tym sprzataniem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 14:07   #1839
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tez tak uwazam poza tym sa sytuacje wyjatkowe, no nie wiem... jestes chora nie masz sily a psa wyprowadzic musisz... a tu nagle ktos ci kaze jeszcze sprzatac choc prawie mdlejesz z tym psem na ulicy...
albo wlasnie sraka u psa, no jak to sprzatnac?!
albo wlezie w pokrzywy- i co reke gola latem tam wsadzisz?
albo w zywoplot taki kolczasty?
jak dla mnie niektorzy ludzie sa chorzy z tym sprzataniem
tutaj bardzo rygorystycznie inni do tego podchodza a prawda jest taka ze i tak ulice sa zasrane i pozniej sprzataja to sluzby porzadkowe na danej ulicy

Oczywiscie staram sie isc zawsze z kupa na specjalny "sracz dla psow" ale czasami sa sytuacje wyjatkowe
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 14:17   #1840
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hey, po długiej przerwie

Edytowane przez Fencze
Czas edycji: 2012-11-10 o 17:22
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 15:39   #1841
MalenkaMii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny przepraszam że Cię tak męczę ale nie mam kogo się poradzić.
W lipcu miałam włosy zafarbowane Garnierem Nutrisse 101 (zdje 1,2), zdj 3,4,5 to kolor po 4 tyg.
Potem położyłam Nutrisse 90 bo chciałam przyciemnic. Następnie Londe 8/12 no a potem Garniera 9.13. Jak myślisz lepiej zrobić 9.1 czy właśnie może tym 101? Nutrisse 101 kładziony był na Londe 18 (czerwiec). Moje obecne włosy post #1813. Chce mięć fajny, jednolity poziom 9, bo po 101 wydawały mi się za jasne stąd te kombinowanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04352.jpg (36,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04401.jpg (21,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04598.jpg (74,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04599.jpg (37,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04604.jpg (25,9 KB, 21 załadowań)
MalenkaMii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 15:48   #1842
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
Bunny przepraszam że Cię tak męczę ale nie mam kogo się poradzić.
W lipcu miałam włosy zafarbowane Garnierem Nutrisse 101 (zdje 1,2), zdj 3,4,5 to kolor po 4 tyg.
Potem położyłam Nutrisse 90 bo chciałam przyciemnic. Następnie Londe 8/12 no a potem Garniera 9.13. Jak myślisz lepiej zrobić 9.1 czy właśnie może tym 101? Nutrisse 101 kładziony był na Londe 18 (czerwiec). Moje obecne włosy post #1813. Chce mięć fajny, jednolity poziom 9, bo po 101 wydawały mi się za jasne stąd te kombinowanie.
no to kladz poziom 9.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 16:12   #1843
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to co na tej liscie sie znalazlo?
spraye gliss kura- ja uwazam za najlepszy z jedwabiem rozowy- jesli nosi sie proste wlosy to wygladza i swietnie nablyszcza, na 2 miejscu dla mnei do farbowanych.
dziewczyny chwala bardzo najnowszy- czarny ultimate- ale ja go nie mialam to nie powiem probuj jakis, tylko co wazne- nie wolno przesadzac ze sprayami- ja moje dlugie klaki doslownie 5-6razy psikne przed pierwszym szczotkowaniem i na konce, i dopiero po ns myciu znowu.
genialnie tez strzyze sie koncowki na wlosy zmoczone lekko woda i wlasnie ta odzywka konce pieknei sie pozniej wywijaja i sa gladziutkie
tylko zebys codziennie nie dopsikiwala bo wlosy klapna i beda lekko tlustawe


na utleniaczu albo na pudelku

loreal nie podaje np.
palette i joanna podaja, syoss chyba tez...
No więc na liście jest(dokładny spis mam w domu więc piszę z głowy):
-maska anty age
-odżywka fruktis do kręconych
-gliss kur pray (na końcówki będę psikać po myciu)
-farba garniera 9.1 plus oxy 9%
- i ten tusz lovely do wypróbowania

A garnier pisze ile % ma oxydant?

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tez tak uwazam poza tym sa sytuacje wyjatkowe, no nie wiem... jestes chora nie masz sily a psa wyprowadzic musisz... a tu nagle ktos ci kaze jeszcze sprzatac choc prawie mdlejesz z tym psem na ulicy...
albo wlasnie sraka u psa, no jak to sprzatnac?!
albo wlezie w pokrzywy- i co reke gola latem tam wsadzisz?
albo w zywoplot taki kolczasty?
jak dla mnie niektorzy ludzie sa chorzy z tym sprzataniem
U mnie w mieście nawet koszy na psie odchody nie ma więc nawet jakbym chciała sprzątać to nie mam jakbo co brać w torebce do domu?? dlatego z Luną zawsze ide w pola a że mam zaraz za blokiem łąki to mi to pasuje
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 16:20   #1844
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
No więc na liście jest(dokładny spis mam w domu więc piszę z głowy):
-maska anty age
-odżywka fruktis do kręconych
-gliss kur pray (na końcówki będę psikać po myciu)
-farba garniera 9.1 plus oxy 9%
- i ten tusz lovely do wypróbowania

A garnier pisze ile % ma oxydant?

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------


U mnie w mieście nawet koszy na psie odchody nie ma więc nawet jakbym chciała sprzątać to nie mam jakbo co brać w torebce do domu?? dlatego z Luną zawsze ide w pola a że mam zaraz za blokiem łąki to mi to pasuje
garnier chyba nie podaje...
u mnie nie ma nawet normalnych smietnikow a co mowic psie
zmiety bilet mpk nioslam dzis cala dzielnice az do domu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 16:25   #1845
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć laseczki

dzisiaj po 10 urwałam się z pracy,bo moja mama miała operację ... i teraz dopiero wyszłam ze szpitala . Mam nadzieję,że już będzie tylko lepiej, trzymajcie kciuki

Bunny ja też mam kurteczkę zimową,ale ta mi się spodobała muszę ją obczaić

Lady a co Ty studiujesz? Bo ja ekonomię . Może tych samych będziemy się informować o kolokwiach mam ekonomię menadżerską, międzynarodową, makro, wnioskowanie statystyczne i rynek finansowy i kapitałowy chyba tyle ten PARK OUTLET nawet u nas reklamują na bilbordach daj znać co tam ciekawego

Asia kolorek perfekt chyba taki najbardziej Ci pasuje

Kitka podkład Manhattanu nie ma różowych tonów



Dziewczyny tak w temacie sprzątania kup po psach http://www.youtube.com/watch?v=9e7ojyz3we0 polecam obejrzeć do końca


ja uwielbiam czarnego gliss kura
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:17   #1846
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asiu ładny kolorek a ten kolejne eksperyment w jakim celu? tzn ta kolejna farba? jaki kolor chcesz osiągnąć?
no własnie typowy miodowy blond chce muszę ujednolićić kolor na całości
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a jak sprawdzić jaki oxy w farbie jest? gdzieś to pisze?
na niektórych buteleczkach z oks pisze np.londa lub wellaton
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość










asia kolor perfekcja tak w zdecydowanie tym kolorze cie ubostwiam




wrocilam i jestem mega zadowolona
kupilam przecierana dzinsowa kurteczke
no i spodnie- bardzo obcisle dzinsy z niziutkim stanem, a to tylko dlatego ze jak przymierzylam to mialam ochote w przymierzalni powiedziec na glos- bunny! alez ty masz nieziemska dupe!
tz bedzie zachwycony no i nie pokreslaja moich boczkow- jest dobrze, mam spodnie na zime

no i 5x bawelniano-koronkowe gatki
zmiescilam sie w 200zl...

i w ogole to jakis młodzik mnie podrywał w sklepie, najpierw łaził za mną, potem mijając mnie szepnął mi do ucha prawie, że ładna bielizna- akurat wybierałam gacie , a na koniec przepuścił mnie do kasy niestety numeru tel ode mnie nie wyrwał był bardzo zawiedziony
ja siebie też teraz to wiem ale jeszcze muszę ciut rozjaśnić o ton i będzie git
a zakupki widze udane to fajnie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość




asia
Ty masz znowu taki jasny ten kolor, dopiero był brazowawo rudy
pogubilam sie juz
oj Agatko... ja tak jak Ty próbowałam przyciemnić ,ale stwierdziłam że to nie ja w tych ciemniejszych włoskach czułam się przybita bez blasku jak szara myszka w jaśniejszych czuje się za☠☠☠iście poprostu sexi
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość



Asia kolorek perfekt chyba taki najbardziej Ci pasuje
dziękuję
ja też jestem póki co zadowolona

zaraz ide na aerobik
miałam przerwe tydzień czasu bo były odwołane zajęcia i pewnie dziś będzie niezły wycisk
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:17   #1847
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Caskada dziękuję, fajnie wygląda ten Twój Manhattan i ma niezłe opinie, ale to puder a ja szukam podkładu puder już mam

Princesska o to super bo mam Revlon, zbyt jasny dla mnie zresztą ale odcień 180 i wpada w róż, tzn. taki w sumie neutralny jest, ale jednak od mojej żółtej szyi się odcina masz/miałaś jaki odcień? 82 sand? Ten najjaśniejszy? Ten najjaśniejszy raczej nie jest jakiś super jasny, prawda?


wróciłam od kosmetyczki zrobiłam oczyszczanie twarzy i kwas migdałowy no i mały masaż ból głowy przeszedł mi od razu, jestem taka wyluzowana za ok. 10 dni kwacha powtórzę


dostałam maila z możliwością współpracy z firmą jakąś z produktami fryzjerskimi

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-11-08 o 17:19
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:19   #1848
izaura7
Raczkowanie
 
Avatar izaura7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 224
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej dziewczyny, moze ktoras z Was bedzie umiala mi pomoc? Wiecie moze ilu % ulteniacz jest dolaczony do tej farby?

http://www.opinie.senior.pl/Palette-...oto,48506.html
izaura7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:23   #1849
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Caskada dziękuję, fajnie wygląda ten Twój Manhattan i ma niezłe opinie, ale to puder a ja szukam podkładu puder już mam

Princesska o to super bo mam Revlon, zbyt jasny dla mnie zresztą ale odcień 180 i wpada w róż, tzn. taki w sumie neutralny jest, ale jednak od mojej żółtej szyi się odcina masz/miałaś jaki odcień? 82 sand? Ten najjaśniejszy? Ten najjaśniejszy raczej nie jest jakiś super jasny, prawda?


wróciłam od kosmetyczki zrobiłam oczyszczanie twarzy i kwas migdałowy no i mały masaż ból głowy przeszedł mi od razu, jestem taka wyluzowana za ok. 10 dni kwacha powtórzę


dostałam maila z możliwością współpracy z firmą jakąś z produktami fryzjerskimi
kitka jaka to firma? napisz pw bedziesz wspolpracowac???

Cytat:
Napisane przez izaura7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, moze ktoras z Was bedzie umiala mi pomoc? Wiecie moze ilu % ulteniacz jest dolaczony do tej farby?

http://www.opinie.senior.pl/Palette-...oto,48506.html
9%.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

princeska trzymam kciuki z calego serca!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 17:25   #1850
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Princesska trzymam kciuki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:32   #1851
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunnyyyy znalazłam rozwiązanie dla tej fryzury i mojej grzywki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bilde-tatt-02.11.jpg (37,1 KB, 78 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:42   #1852
izaura7
Raczkowanie
 
Avatar izaura7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 224
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

9%.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Dziekuje za odp
izaura7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:45   #1853
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunnyyyy znalazłam rozwiązanie dla tej fryzury i mojej grzywki
wlasnie o tym ci ostatnio pisalam z jednej strony mozesz miec np rowne wlosy a z dugiej odrosnieta grzywke, to niczemu nie przeszkadza z czasem wlosy sie wyrownaja przeciez
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:45   #1854
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Asiu no ja Cie rozumiem, ja czulam sie dobrze w ciemniejszych ale ze wyszlo inaczej...

bunny pokaz gacie a jak!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:49   #1855
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asiu no ja Cie rozumiem, ja czulam sie dobrze w ciemniejszych ale ze wyszlo inaczej...

bunny pokaz gacie a jak!
dobra jutro
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:50   #1856
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kitkulka ta fryzura jest boska... Jeśli chodzi o podkład to Max Factor wypuścił nowość Facefinity All Day Flawless 3w1 zbiera bardzo pozytywne opinie Sama się zastanawiam nad zakupem no i kolory ma ładne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1590259 a[1].jpg (67,1 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez lara252
Czas edycji: 2012-11-08 o 17:51
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 17:54   #1857
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie o tym ci ostatnio pisalam z jednej strony mozesz miec np rowne wlosy a z dugiej odrosnieta grzywke, to niczemu nie przeszkadza z czasem wlosy sie wyrownaja przeciez
kurcze kuszące no
wysłałam fotki mojemu TŻ - do akceptacji może w sobotę bym się przeszła do fryzjera nie wiem... albo poczekam po @ bo teraz mi hormony buzują i sama nie wiem czego chcę

a miałam Ci napisać - dzisiaj kosmetyczka na wejściu powiedziała, że mam super kolor włosów i mnie wypytała co to za farba
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
bunny pokaz gacie a jak!
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra jutro
ale na pupie!

Nove mi kiedyś tak proponowała żebym pokazała gacie w krowy na tyłku!

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Kitkulka ta fryzura jest boska... Jeśli chodzi o podkład to Max Factor wypuścił nowość Facefinity All Day Flawless 3w1 zbiera bardzo pozytywne opinie Sama się zastanawiam nad zakupem no i kolory ma ładne
ooo sand albo golden mógłby mi pasować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:00   #1858
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurcze kuszące no
wysłałam fotki mojemu TŻ - do akceptacji może w sobotę bym się przeszła do fryzjera nie wiem... albo poczekam po @ bo teraz mi hormony buzują i sama nie wiem czego chcę

a miałam Ci napisać - dzisiaj kosmetyczka na wejściu powiedziała, że mam super kolor włosów i mnie wypytała co to za farba



ale na pupie!

Nove mi kiedyś tak proponowała żebym pokazała gacie w krowy na tyłku!

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------


ooo sand albo golden mógłby mi pasować
ha! a mowilam ze masz boskie wlosy teraz nawet nie wiesz ile maili dziennie musze odpisywac z twoim kolorem, kazdy chce tak jak ty 8.2 no szał! juz czasem smieje sie nad tymi mailami, bo czy komus pasuje czy nie- ja np odradzam nie, musi byc i juz!
dobrze ze ci nie pow. np ze przerzedzily ci sie wlosy
sorki kylie

pokazalabym wam na dupie ale... przod mam w przezroczystej koronce i musialabym wam pokazac cos bardziej intima niz krowe na tylku takze odpada
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:04   #1859
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ha! a mowilam ze masz boskie wlosy teraz nawet nie wiesz ile maili dziennie musze odpisywac z twoim kolorem, kazdy chce tak jak ty 8.2 no szał! juz czasem smieje sie nad tymi mailami, bo czy komus pasuje czy nie- ja np odradzam nie, musi byc i juz!
dobrze ze ci nie pow. np ze przerzedzily ci sie wlosy
sorki kylie

pokazalabym wam na dupie ale... przod mam w przezroczystej koronce i musialabym wam pokazac cos bardziej intima niz krowe na tylku takze odpada
haaaaaaaaaahahahaha sikam

wybacz, że przeze mnie i Buahhot masz dużo pracy ale myślę, że naprawdę tak jest, że całość im się podoba, kolor + nasze włosy i to daje taki efekt, bo gdyby ktoś pokazał ten kolor na włosach bardziej zniszczonych to by takiego szału nie było
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 18:09   #1860
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska o to super bo mam Revlon, zbyt jasny dla mnie zresztą ale odcień 180 i wpada w róż, tzn. taki w sumie neutralny jest, ale jednak od mojej żółtej szyi się odcina masz/miałaś jaki odcień? 82 sand? Ten najjaśniejszy? Ten najjaśniejszy raczej nie jest jakiś super jasny, prawda?
ja mam ten najjaśniejszy i porównywałabym go właśnie do Revlona 180 tylko właśnie tony inne. Zaraz spróbuję Ci zrobić fotkę porównawczą,ale mam tylko revlona 150 może być
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
princeska trzymam kciuki z calego serca!
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Princesska trzymam kciuki
dziękuję

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2012-11-08 o 18:10
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.