Sposoby na naturalnie białe końcówki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 18:17   #1
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533

Sposoby na naturalnie białe końcówki


Cześć
Bardzo dbam o paznokcie jednak borykam się z pewnym problemem-ich końcówki są brzydkie, niemal przezroczysteStosuję regularnie odżywki, zdrowo się odżywiam. Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na to aby końcówki paznokci nabrały ładnej, białej barwy?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:32   #2
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

ja stosowałam odżywkę z eveline 8in1 i po 4 pełnych sesjach jej używania powitałam białe końcóweczki znajdziesz ją w rossmanie za ok 10 zł
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:47   #3
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Już stosowałam, problem w tym, że ta odżywka niesamowicie zniszczyła mi paznokcie
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:29   #4
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

mi też: złamały się i w ogóle zniszczyły. należy najpierw obciąć je u samego końca, tak, żeby były baardzo króciutkie. i od tego stanu należy rozpocząć sesję. gdy odrosną mogą się nadal łamać, ale po kolejnych sesjach i odrastaniach będzie ok. mi pomogła, bo się nie poddawałam, poza tym babcia ostrzegła, że może się tak dziać
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 20:00   #5
Mariposa58
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa58
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 55
Wink Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mi też: złamały się i w ogóle zniszczyły. należy najpierw obciąć je u samego końca, tak, żeby były baardzo króciutkie. i od tego stanu należy rozpocząć sesję. gdy odrosną mogą się nadal łamać, ale po kolejnych sesjach i odrastaniach będzie ok. mi pomogła, bo się nie poddawałam, poza tym babcia ostrzegła, że może się tak dziać
Potwierdzam Mogę polecić też serum na zniszczone paznokcie REGENERUM. Oprócz tego, że bardzo dobrze pielęgnuje paznokcie; przestają się one łamać i mają połysk, to jeszcze baaardzo przyspieszają wzrost paznokcia Pamiętaj, żeby nie namaczać rąk zbytnio w wodzie!! Ja jak za długo biorę kąpiel, to potem mam brzydkie, przeźroczyste końcówki przez pare godzin..
Mariposa58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 20:33   #6
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

A ja robię tak - tuż przed pójściem spać, w trakcie mycia rąk, czyszczę paznokcie szczoteczką (chodzi o to, żeby odtłuścić powierzchnię pod paznokciami i już jej nie zabrudzić przez dłuższy czas), wycieram ręce i maluję wystającą część pod paznokciami białą kredką. Robię to od razu, kiedy jeszcze te miejsca są lekko wilgotne, a nie całkiem suche, wtedy kredka lepiej się przykleja do płytki. I tak idę spać. Jeśli potrzebuję, to na koniec ręce kremuję, ale uważam, żeby krem nie dostał się pod paznokcie, bo rozpuści albo zważy kredkę. Na drugi dzień, kiedy przy porannym myciu kredka się już wymyje, przez chwilę paznokcie znów stają się przeźroczyste, ale jak dobrze wyschną, u mnie robią się ładne, naturalnie białe i nieprzeźroczyste. Ten efekt potrafi mi się utrzymać nawet cały dzień, chyba że przypadkiem natłuszczę płytkę pod paznokciem, wtedy efekt może zniknąć.
Może i u Was taka metoda się sprawdzi.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 11:26   #7
Nylony
Raczkowanie
 
Avatar Nylony
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 42
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Miałam taki sam problem jak Ty! Pomogło mi moczenie paznokci w mieszance oliwy z oliwek i soku z cytryny. Zauważyłam też, że płyta ma jednolity kolor po odżywce Eveline 8w1.
Nylony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 08:36   #8
kas_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

rowniez polecam wszelaki odzywki z Evelinne ale ja używam też z firmy Biogena (zakupiona w aptece) i bardzo sobie chwale

Edytowane przez kas_s
Czas edycji: 2013-01-29 o 08:39
kas_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 08:42   #9
JOAQUILE
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 170
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

zgadzam się eveline rewelka, jeszcze ta odżywka paznokcie jak diament jest dobra.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;38626813]Już stosowałam, problem w tym, że ta odżywka niesamowicie zniszczyła mi paznokcie[/QUOTE]
niemożliwe! ja pierwszy raz w życiu <wlaśnie po niej> mam mocne pazury
JOAQUILE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 10:04   #10
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez JOAQUILE Pokaż wiadomość
zgadzam się eveline rewelka, jeszcze ta odżywka paznokcie jak diament jest dobra.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------


niemożliwe! ja pierwszy raz w życiu <wlaśnie po niej> mam mocne pazury

Dziewczyny, nie nadużywajcie odżywki Diamentowej i 8w1 z Eveline!
Zobaczcie co one zrobiły z moimi paznokciami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01408.jpg (39,4 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01409.jpg (32,9 KB, 165 załadowań)
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:58   #11
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Dziewczyny, wiadomo, że nie każdy kosmetyk każdemu będzie pasować. Tak samo z odżywkami do paznokci. Dany składnik jednej osobie pomoże, dla kogoś będzie obojętny, a jeszcze komuś innemu zaszkodzi. Ważne, żeby obserwować, co się dzieje po jego zastosowaniu. Ewkaa, nie zauważyłaś wcześniej, że te odżywki Ci szkodzą, zanim doprowadziły Twoje paznokcie do takiego stanu? Bo trudno mi uwierzyć, że zrobiłaś jedną, dwie kuracje, zmyłaś i od razu miałaś zniszczone paznokcie. Jeśli tak, to miałaś niesamowitego pecha. Moje paznokcie po 8w1 nigdy nie były takie mocne, elastyczne i idealnie wyglądające. A stosuję ją już ponad pół roku. Fakt, że nie cały czas, a robię raptem ze dwie, trzy kurację, i to często niepełne, na miesiąc. Za to odżywka SOS dla kruchych i łamliwych paznokci w ogóle mi nie odpowiadała, bo wysuszała i łuszczyła mi wierzch płytki paznokciowej, więc po dwóch kuracjach ją odstawiłam i już.

Moczenie paznokci i skórek w ciepłej oliwie z oliwek czy olejku rycynowym z dodatkiem kilku kropli soku z cytryny do dobry pomysł.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 13:12   #12
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Ewkaa, nie zauważyłaś wcześniej, że te odżywki Ci szkodzą, zanim doprowadziły Twoje paznokcie do takiego stanu? Bo trudno mi uwierzyć, że zrobiłaś jedną, dwie kuracje, zmyłaś i od razu miałaś zniszczone paznokcie. Jeśli tak, to miałaś niesamowitego pecha. Moje paznokcie po 8w1 nigdy nie były takie mocne, elastyczne i idealnie wyglądające. A stosuję ją już ponad pół roku. Fakt, że nie cały czas, a robię raptem ze dwie, trzy kurację, i to często niepełne, na miesiąc. Za to odżywka SOS dla kruchych i łamliwych paznokci w ogóle mi nie odpowiadała, bo wysuszała i łuszczyła mi wierzch płytki paznokciowej, więc po dwóch kuracjach ją odstawiłam i już.

Moczenie paznokci i skórek w ciepłej oliwie z oliwek czy olejku rycynowym z dodatkiem kilku kropli soku z cytryny do dobry pomysł.

Odżywki używałam ponad rok czasu, zużyłam może z 5 opakowań, o ile nie było tego więcej.. Wcześniej nigdy nic się nie działo, ale pewnego razu kiedy nakładałam ja na paznokcie poczułam jak boli mnie płytka, było to nie do wytrzymania, ale nie wpadłam na pomysł że to od odżywki i stosowałam dalej :/
Po jakimś czasie zauważyłam że moje paznokcie robią się białe, tzn zaczęło się od białych cętek, więc zaczęłam łykać cynk, bo sądziłam że to z braku cynku w organizmie tak się dzieje, ale kilka dni temu przeczytałam jakie objawy miały dziewczyny posiadające mój problem po odżywce 8w1 i były one identyczne z moimi. Paznokieć odchodzi mi od łożyska, rośnie ku górze. Jestem pewna że to nie jest żaden grzyb, bo bardzo dbam o higienę..
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 13:30   #13
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

To na 100% grzybek i to w mocnej fazie zakażenia. Kochana pooglądaj sobie w necie fotki tego typu zakażeń i biegiem do dermatologa. Podejrzewam, że odżywka przykryła pierwsze objawy. Zdrówka i powodzenia.
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 13:52   #14
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

W takim razie jutro udam sie po skierowanie, może będzie szybciej kiedy powiem że to mnie boli :/ Zobaczymy. Dam znać co i jak. Bardzo Ci dziękuję!
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 10:29   #15
thecieniu
Raczkowanie
 
Avatar thecieniu
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto i okolice
Wiadomości: 64
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Dużo czytałam na temat Eveline 8w1, bałam się zacząć jej uzywać, ale sądzę, że jeżeli będziemy ostrożne to nie ma co się bać. Powyższy przykład pokazuje, że produkt nie nadaję się jako baza pod lakier do używania non stop.. :/ Jest zaprojektowany jako kuracja, której nie wolno przedłużać.

Też mam problem ze zbyt jasnymi końcówkami, czasem są wręcz półprzezroczyste. Zauważyłam jednak, że u mnie to objaw "przenawilżenia" paznokci - problem jest większy i łatwiej zauważalny, jeżeli jestem po kąpieli, moczę dłonie przy robieniu manicure albo pakuję na nie dużo kremów i innych specyfików. Wystarczy, że poczekam dzień od takiej mocno nawilżającej kuracji (która niestety jest mi potrzebna, zmywacze tak mi wysuszają płytkę, że bez tego ani rusz), paznokcie "podeschną" i robią się bardziej białe na końcach. Może wystarczy, jak przy "przenawilżonych" włosach, dodać do pielęgnacji więcej protein? Ja właśnie zakupiłam hydrolizowaną keratynę i pierwsze wrażenia po użyciu zadowalające
__________________
nail art & nail style blogger cienistość.pl
thecieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:30   #16
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Ta odżywka 8w1 Eveline to ogółem ciekawa sprawa. Kiedy jej używałam moje paznokcie zrobiły się cieniutkie, miękkie i kruche, chociaż stosowałam ją na obcięte paznokcie i według zaleceń producenta. No i straciłam 3 paznokcie do połowy płytki co było bardzo bolesne
A znam kilka osób które też używają tej odżywki i mają ładne paznokcie...
I chociaż moje paznokcie są wzmocnione i twarde dzięki odżywce S.O.S Eveline to i tak te końcówki są moją zmorą. Dieta nie pomaga, kremy do rak też. Jedyna biała końcówka to ta u paznokcia małego palca u prawej dłoni, reszta końcówek jest nieco przejrzysta i szarawa
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 12:53   #17
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez thecieniu Pokaż wiadomość
Dużo czytałam na temat Eveline 8w1, bałam się zacząć jej uzywać, ale sądzę, że jeżeli będziemy ostrożne to nie ma co się bać. Powyższy przykład pokazuje, że produkt nie nadaję się jako baza pod lakier do używania non stop.. :/ Jest zaprojektowany jako kuracja, której nie wolno przedłużać.
Z tego co wiem Eveline 8w1 załatwiła nie tylko moje paznokcie, ale może i masz rację że wypadałoby stosować ją tylko przez kilka tygodni z długimi może odstępami. Ja niestety zrobiłam błąd bo nieprzerwanie stosowałam ją ponad rok czasu i oto są efekty

Edytowane przez ewkaa1314
Czas edycji: 2013-03-10 o 10:39
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:31   #18
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Ja stosowałam ją przez 3 tygodnie, według wskazówek producenta. Robiłam chyba ze dwa razy krótkie 1-dniowe przerwy. A i tak 3 paznokcie ułamały mi się niemal do połowy płytki, co było dosyć bolesne
Jakoś u moich koleżanek odżywka sprawdza się dobrze, chociaż nie smarują skórek przed malowaniem nią i stosują ją bardzo często
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 11:28   #19
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;38964678]Ja stosowałam ją przez 3 tygodnie, według wskazówek producenta. Robiłam chyba ze dwa razy krótkie 1-dniowe przerwy. A i tak 3 paznokcie ułamały mi się niemal do połowy płytki, co było dosyć bolesne
Jakoś u moich koleżanek odżywka sprawdza się dobrze, chociaż nie smarują skórek przed malowaniem nią i stosują ją bardzo często[/QUOTE]

Widocznie ta odżywka może na Ciebie nie działa. Moje paznokcie po niej też były piekne, mogłam się nimi bez wyrzutów sumienia chwalić, wszyscy mi ich zazdrościli, za to teraz muszę wszędzie zakładać rękawiczki tak mi wstyd
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 19:10   #20
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Ta odżywka 8 w 1 jest dobra tez dla mnie. Ale również słyszałam o tym, że nie u każdego działa dobrze.
Na przemian z odżywką używam też rybek z GAL'a. Polecam te rybki. Na rzęsach zdziałały cuda, na paznokciach też się sprawdzają świetnie.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 14:55   #21
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

A gdzie można je dostać?
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 12:38   #22
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
W takim razie jutro udam sie po skierowanie, może będzie szybciej kiedy powiem że to mnie boli :/ Zobaczymy. Dam znać co i jak. Bardzo Ci dziękuję!

Tak jak Wam obiecałam, wróciłam właśnie od dermatologa i niestety stwierdził że to grzybek Czeka mnie dość długie i uciążliwe leczenie Dostałam tabletki Trioxal i maść do smarowania Myconafine. Dodatkowo wyczytałam na różnych forach że na grzybka dobry jest również zwykły ocet, więc też będę moczyła w nim moje pazurki. Ogólnie jestem załamana ich stanem (
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 18:48   #23
karolajna0
Przyczajenie
 
Avatar karolajna0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Ja powiem tak - mam naturalnie, bardzo, ale to bardzo białe końcówki. Niektórzy się mnie czasami pytają czy nie jest to french manicure. Jednak dla ochrony paznokci używałam odżywki od eveline. Od tamtej pory zobaczyłam różnicę jeśli chodzi o grubość i łamliwość. Ta odżywka to był strzał w dziesiątkę. Bardzo wam polecam, ale sprawdzajcie czy przypadkiem nie szkodzi.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Tak jak Wam obiecałam, wróciłam właśnie od dermatologa i niestety stwierdził że to grzybek Czeka mnie dość długie i uciążliwe leczenie Dostałam tabletki Trioxal i maść do smarowania Myconafine. Dodatkowo wyczytałam na różnych forach że na grzybka dobry jest również zwykły ocet, więc też będę moczyła w nim moje pazurki. Ogólnie jestem załamana ich stanem (
Biedactwo, życzę zdrówka! Oby Ci paznokietki wyzdrowiały bo są na prawdę ładnie ukształtowane
__________________
Idealna Dianno Agron. Oddaj mi swoją cerę, figurę i włosy. Dziękuję.

Włosomaniaczka!

Zapraszam na moje Vinted
karolajna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 20:29   #24
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Dodatkowo wyczytałam na różnych forach że na grzybka dobry jest również zwykły ocet, więc też będę moczyła w nim moje pazurki.
Nie mocz paznokci w occie spirytusowym, bo tylko pogorszysz ich stan Kiedyś moje dłonie (szczególnie paznokcie) miały kontakt z rozcieńczonym, i to mocno, octem, mimo to stały się bardzo kruche, a po lakierze nałożonym rano, wieczorem zostawały tylko resztki (ocet potrafił 'zeżreć' go z paznokci). Z bardziej naturalnych środków pomóc może np olejek z drzewa herbacianego, który również posiada właściwości grzybobójcze
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 08:47   #25
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez karolajna0 Pokaż wiadomość
Biedactwo, życzę zdrówka! Oby Ci paznokietki wyzdrowiały bo są na prawdę ładnie ukształtowane
Też bym już chciała, ale dermatolog powiedział że to długa i ciężka sprawa, którą można leczyć nawet latami I że niestety jest duże prawdopodobieństwo że grzybek nigdy nie zostanie usunięty i może się nawracać

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nie mocz paznokci w occie spirytusowym, bo tylko pogorszysz ich stan Kiedyś moje dłonie (szczególnie paznokcie) miały kontakt z rozcieńczonym, i to mocno, octem, mimo to stały się bardzo kruche, a po lakierze nałożonym rano, wieczorem zostawały tylko resztki (ocet potrafił 'zeżreć' go z paznokci). Z bardziej naturalnych środków pomóc może np olejek z drzewa herbacianego, który również posiada właściwości grzybobójcze

Ale jeśli chodzi o grzybka, po 2 dniach zauważyłam zmniejszenie się białych plamek na paznokciach, jakby ocet działał. Olejek strasznie śmierdzi, nikt w domu nie jest w stanie wytrzymać jego specyficznego 'zapachu' a do tego strasznie trudno później wywietrzyć ten smród Ale chyba znowu zacznę nim terapię, bo zrobię wszystko żeby moje pazurki wróciły do dawnego stanu!
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 16:11   #26
karolajna0
Przyczajenie
 
Avatar karolajna0
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

[QUOTE=ewkaa1314;39680269]Też bym już chciała, ale dermatolog powiedział że to długa i ciężka sprawa, którą można leczyć nawet latami I że niestety jest duże prawdopodobieństwo że grzybek nigdy nie zostanie usunięty i może się nawracać [QUOTE]

Biedna! Ja już się do eveline nie dotykam bo moja ciocia, która pracuje w inglocie powiedziała mi że jej przyjaciółka używała tej odżywki i ma teraz całe białe paznokcie! Z tego co wiem ta odżywka ma w sobie jakiś chemiczne coś z czego wytwarza się inne chemiczne rzeczy. Nie znam się. Takie masło maślane, ale tej odżywce już podziękowałam i się pożegnałam :P
__________________
Idealna Dianno Agron. Oddaj mi swoją cerę, figurę i włosy. Dziękuję.

Włosomaniaczka!

Zapraszam na moje Vinted
karolajna0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 16:18   #27
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Ja też z Eveline 8w1 mam niezbyt miłe doświadczenia
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 18:43   #28
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez karolajna0 Pokaż wiadomość
Biedna! Ja już się do eveline nie dotykam bo moja ciocia, która pracuje w inglocie powiedziała mi że jej przyjaciółka używała tej odżywki i ma teraz całe białe paznokcie! Z tego co wiem ta odżywka ma w sobie jakiś chemiczne coś z czego wytwarza się inne chemiczne rzeczy. Nie znam się. Takie masło maślane, ale tej odżywce już podziękowałam i się pożegnałam :P
Tak, jest w niej jakiś chemiczny specyfik który niestety źle działa na paznokcie :/ Niestety, przez swoją głupotę używania jej tak długi czas wyłoniła mi się grzybica paznokci która jest bardzo trudna do zwalczenia
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 18:58   #29
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

Cytat:
Napisane przez ewkaa1314 Pokaż wiadomość
Tak, jest w niej jakiś chemiczny specyfik który niestety źle działa na paznokcie :/ Niestety, przez swoją głupotę używania jej tak długi czas wyłoniła mi się grzybica paznokci która jest bardzo trudna do zwalczenia
Formaldehyd.
Występuje w odżywkach Eveline, ma poprawić ich skuteczność, ale potrafi płatać figle...
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 20:05   #30
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na naturalnie białe końcówki

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;39690327]Formaldehyd.
Występuje w odżywkach Eveline, ma poprawić ich skuteczność, ale potrafi płatać figle...[/QUOTE]


Niestety, ale chyba ta reakcja alergiczna pojawia się u większości użytkowniczek tych odżywek :/
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.