Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-09, 10:27   #3901
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Dumam właśnie nad stroną P&R... to, że w zakładce obok mam otwartego iherba, nie pomaga za bardzo
to sie nazywa zakupoholizm pelna geba na dwa fronty lecisz z dwoma moimi ulubionymi sklepami

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jasne to mamy komplet
na początku września zamówię?

to możemy zamówić dwa trójpaki - napewno się zbierze ekipa

co do sprayu to własnie tak myślałam nad nim...... zła kobieto
po ile on teraz wyjdzie?


wariatka
początek września na NuFountain?
jestem za Anula spray wyjdzie w podobnej cenie jak mnie na wszystko mam dodatkowe 30% rabatu takze nie ma sie co zastanawiac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:32   #3902
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jasne to mamy komplet
na początku września zamówię?

to możemy zamówić dwa trójpaki - napewno się zbierze ekipa

co do sprayu to własnie tak myślałam nad nim...... zła kobieto
po ile on teraz wyjdzie?


wariatka
początek września na NuFountain?
Ja co prawda jeszcze przed urlopem, ale myślę że jakoś to będzie można zorganizować ; w każdym bądź razie jestem bardzo zainteresowana Dzieki
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:35   #3903
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Dla mnie idealnie
to super
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to sie nazywa zakupoholizm pelna geba na dwa fronty lecisz z dwoma moimi ulubionymi sklepami


jestem za Anula spray wyjdzie w podobnej cenie jak mnie na wszystko mam dodatkowe 30% rabatu takze nie ma sie co zastanawiac
może zamawiając dwa trójpaki przesyłka będzie tańsza bo ta przesyłka taka mało ciekawa jest
Ewuś, diablico Ty, to weź mi bardzo Cię proszę ten spray do włosów
tylko ja dzisiaj niedługo wyjeżdżam i wracam w niedzielę wieczorem - mogę kasę w poniedziałek puścić? chyba, że podasz mi w przeciągu 1-1,5 kwotę

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42181641]Ja co prawda jeszcze przed urlopem, ale myślę że jakoś to będzie można zorganizować ; w każdym bądź razie jestem bardzo zainteresowana Dzieki [/QUOTE]
będziemy w kontakcie.
wiesz największy problem to odebrać przesyłkę z ebaya, bo jak nie odbierzesz w czasie to zwrócą....
a między nami to już możemy przesyłać jak komu pasuje - ja od razu wcisnę buteleczki do lodówki i luzik, te parę dni w razie czego poczeka
oczywiście serum jest na amazon, nie na ebayu......
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-09 o 10:43
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:37   #3904
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to super


może zamawiając dwa trójpaki przesyłka będzie tańsza bo ta przesyłka taka mało ciekawa jest
Ewuś, diablico Ty, to weź mi bardzo Cię proszę ten spray do włosów
tylko ja dzisiaj niedługo wyjeżdżam i wracam w niedzielę wieczorem - mogę kasę w poniedziałek puścić? chyba, że podasz mi w przeciągu 1-1,5 kwotę
jasne, ja w pon albo wtorek bede zamawiac takze spokojnie z wplatami.
Dopiero co wczoraj zamowienie mi przyszlo nie chce, zeby w pacie pomysleli ze jakas nienormlana jestem Anula ile ta przesylka z Nu kosztuje?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:39   #3905
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to super


może zamawiając dwa trójpaki przesyłka będzie tańsza bo ta przesyłka taka mało ciekawa jest
Ewuś, diablico Ty, to weź mi bardzo Cię proszę ten spray do włosów
tylko ja dzisiaj niedługo wyjeżdżam i wracam w niedzielę wieczorem - mogę kasę w poniedziałek puścić? chyba, że podasz mi w przeciągu 1-1,5 kwotę

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------


będziemy w kontakcie.
wiesz największy problem to odebrać przesyłkę z ebaya, bo jak nie odbierzesz w czasie to zwrócą....
a między nami to już możemy przesyłać jak komu pasuje - ja od razu wcisnę buteleczki do lodówki i luzik, te parę dni w razie czego poczeka
To fajnie, dziękuję bardzo
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:51   #3906
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jasne, ja w pon albo wtorek bede zamawiac takze spokojnie z wplatami.
Dopiero co wczoraj zamowienie mi przyszlo nie chce, zeby w pacie pomysleli ze jakas nienormlana jestem Anula ile ta przesylka z Nu kosztuje?
albo, że sprzedajesz ich produkty na all
nie pamiętam dokładnie, ale za jedną szt z trójpaku wyszło razem z przesyłką ok. 57 zł.
170 za trójpak (40$) z przesyłką. Pewnie ok 11-12 $ za transport, czyli niewiele mniej niż jedna buteleczka serum.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42181801]To fajnie, dziękuję bardzo [/QUOTE]

__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:55   #3907
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
albo, że sprzedajesz ich produkty na all
nie pamiętam dokładnie, ale za jedną szt z trójpaku wyszło razem z przesyłką ok. 57 zł.
170 za trójpak (40$) z przesyłką. Pewnie ok 11-12 $ za transport, czyli niewiele mniej niż jedna buteleczka serum.
no mam nadzieje, ze nie zablokuja mi konta i mozliwosci zakupow powiem, ze na uzytek wlasny i mojej "wirtualnej rodzinki wizazowej" w razie W
E to spoko, myslalam ze za przesylke licza sobie 40 $. Ja sie pisze w razie czego, wiec mozesz mnie wpisac na liste oczekujacych
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 11:00   #3908
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no mam nadzieje, ze nie zablokuja mi konta i mozliwosci zakupow powiem, ze na uzytek wlasny i mojej "wirtualnej rodzinki wizazowej" w razie W
E to spoko, myslalam ze za przesylke licza sobie 40 $. Ja sie pisze w razie czego, wiec mozesz mnie wpisac na liste oczekujacych
jasne, myślę, że bez problemu zbierzemy do września 6 sztuk
trzeba będzie wtedy przemyśleć, czy jednak nie będzie bezpieczniej rozbić to na 2 zamówienia ze względu na VAT....
jak będzie komplet to pokombinujemy
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-08-09 o 11:02
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 11:14   #3909
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jasne, myślę, że bez problemu zbierzemy do września 6 sztuk
trzeba będzie wtedy przemyśleć, czy jednak nie będzie bezpieczniej rozbić to na 2 zamówienia ze względu na VAT....
jak będzie komplet to pokombinujemy
Anula jesli mozna to ja wezme 2 sztuki takze jak cos to adres wyslki mozna podac do mnie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 11:14   #3910
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jasne, myślę, że bez problemu zbierzemy do września 6 sztuk
trzeba będzie wtedy przemyśleć, czy jednak nie będzie bezpieczniej rozbić to na 2 zamówienia ze względu na VAT....
jak będzie komplet to pokombinujemy
No to i ja się na jedną sztukę piszę. Po słoneczku mam mnóstwo przebarwień
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 11:22   #3911
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Anula jesli mozna to ja wezme 2 sztuki takze jak cos to adres wyslki mozna podac do mnie
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
No to i ja się na jedną sztukę piszę. Po słoneczku mam mnóstwo przebarwień
no to już mamy drugi trójpak
przed wrześniem pokombinujemy, ale znając Twoje doświadczenia Effcia to pewnie bezpieczniej będzie wziąć 2 oddzielne przesyłki to sie dogadamy później co i jak.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 11:26   #3912
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to już mamy drugi trójpak
przed wrześniem pokombinujemy, ale znając Twoje doświadczenia Effcia to pewnie bezpieczniej będzie wziąć 2 oddzielne przesyłki to sie dogadamy później co i jak.
mysle, ze beda chetne na kolejne trojpaki ja myslalam o jednej przesylce na moj adres a drugiej do Ciebie ale to juz we wrzesniu bedziemy kombinowac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 11:35   #3913
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mysle, ze beda chetne na kolejne trojpaki ja myslalam o jednej przesylce na moj adres a drugiej do Ciebie ale to juz we wrzesniu bedziemy kombinowac
też o tym myślę własnie
wtedy nie zaoszczędzimy na przesyłce, ale jest szansa na zaoszczędzenie na vacie


Po wczorajszej intensywnej kuracji maską aloesową naturvital włosy nie są obciążone
Fajne są, liczę na świetne efekty przy regularnym stosowaniu jako odzywka do spłukiwania też bardzo fajna
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 11:55   #3914
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dzis juz testowalam sprej do ukladania wlosow pata i pierwsze co zauwazylam to ze super nablyszcza wlosy nie skleja i nie obciaza wlosow. Objetosc chyba tez nadaje, chociaz nie wiem czy dzis to zasluga szamponu i odzywki czy spreju
Przy następnej okazji skuszę się na ten sprej

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Nie zapeszajac krem sprawuje sie bardzo dobrze. Zdradzilam moj ulubiony krem Frankincense z tym oczyszczajacym i chyba znalazlam nowego faworyta. Kremu uzywam tylko na noc i rano skora jest ladnie ukojona, nawilzona i matowa. Chyba krem dobrze reguluje wydzielanie loju bo juz mi sie tak twarz nie swieci Zobaczymy jak bedzie dalej, mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej.
Jesli chodzi o krem pod oczy to ciezko ocenic jego dzialanie, nawilzac nawilza mnie wiecej do szczescia nie potrzeba
Jesli ktos chce zrobic zakupy na Gaia to sluze rabatem 25% do 20 sierpnia
Fajnie, że ten krem Gaia tak dobrze działa

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Przy okazji - moja nowa mini-rodzinka laverowa
Fajna. Miałam kiedyś próbkę tego kremu z róży i bardzo mi odpowiadał. Gdzie zamawiałaś?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 14:07   #3915
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
bqardzo ladna laverowa rodzinka
A na co sie skusisz tym razem?


czekam zatem na sprawozdanie jak bodymax wplywa na wlosy
Anula masz okazje sie skusic z nami na sprej do wlosow z pata


tylko, zeby potem nie bylo na mnie
A na co sie zdecydowalas? seria hipo czy otulajaca?



zakupoholizm w pelni chetnie dolacze do zamowienia NuFountain na jesien
otulająca. Napisz mi na priv jeśli już będziesz pewna na 100%

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jasne, myślę, że bez problemu zbierzemy do września 6 sztuk
trzeba będzie wtedy przemyśleć, czy jednak nie będzie bezpieczniej rozbić to na 2 zamówienia ze względu na VAT....
jak będzie komplet to pokombinujemy
Też ustawiam się w kolejkę
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 14:36   #3916
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jasne, myślę, że bez problemu zbierzemy do września 6 sztuk
trzeba będzie wtedy przemyśleć, czy jednak nie będzie bezpieczniej rozbić to na 2 zamówienia ze względu na VAT....
jak będzie komplet to pokombinujemy
Taki był spokój wakacyjny na wątku.... Ale widzę, że już po.
Zgłaszam się do szesciopaka - o ile ktoś nad tym panuje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 15:22   #3917
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Jakby jeszcze znalazło się jakieś wolne miejsce to też zgłaszam się na serum z Nu

Wysłane z Tapatalk
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 16:55   #3918
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Fajna. Miałam kiedyś próbkę tego kremu z róży i bardzo mi odpowiadał. Gdzie zamawiałaś?
biopiekno.pl - ostatnio była darmowa wysyłka, więc skorzystałam. Ja bardzo lubię kremy Lavery , wszystkie działają na mnie dobrze, i nie zapychają - a mam bardzo skłonną do tego skórę.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 19:29   #3919
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Taki był spokój wakacyjny na wątku.... Ale widzę, że już po.
Zgłaszam się do szesciopaka - o ile ktoś nad tym panuje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
otulająca. Napisz mi na priv jeśli już będziesz pewna na 100%



Też ustawiam się w kolejkę
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jakby jeszcze znalazło się jakieś wolne miejsce to też zgłaszam się na serum z Nu

Wysłane z Tapatalk
Anula rozkręciła popyt, się zawinęła i pojechała na weekend a tu się chyba dziewięciopak szykuje...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-09 o 19:35
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 19:58   #3920
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Skład szamponu Macadamia Oil:
Woda, Disodium Laureth Sulfosuccinatem, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Decyl Glucoside, Macadamia Seed Oil, Spinosa Kernel Oil, Benzoid Acid, Camellia Oleifera Leaf Extract, Cetyl Betaine, Citric Acid, Glycereth-2 Cocate, Glycerin, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Linum Usitatissium (linseed) Seed Extract, Panthenol, Phenoxyethanol, Polyquaternium-7, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Sea Salt, Sodium Lauroyl Lactylate, Tocopheryl Acetate, Tritum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Red 4, Yellow 5, Blue 1, Frangrance (parfum)

Uff, dużo tego sorki że po angielsku, ale tak jest na opakowaniu
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 20:18   #3921
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Skład szamponu Macadamia Oil:
Woda, Disodium Laureth Sulfosuccinatem, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Decyl Glucoside, Macadamia Seed Oil, Spinosa Kernel Oil, Benzoid Acid, Camellia Oleifera Leaf Extract, Cetyl Betaine, Citric Acid, Glycereth-2 Cocate, Glycerin, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Linum Usitatissium (linseed) Seed Extract, Panthenol, Phenoxyethanol, Polyquaternium-7, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Sea Salt, Sodium Lauroyl Lactylate, Tocopheryl Acetate, Tritum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Red 4, Yellow 5, Blue 1, Frangrance (parfum)

Uff, dużo tego sorki że po angielsku, ale tak jest na opakowaniu

Ciekawy skład; jest tam trochę tego, czego staramy się unikać tj. phenoxyethanol, propylene glycol, a DLS to nie jest czasem jakaś odmiana SLS
Ale poza tym chyba może być- pierwszy raz widzę, żeby szampon miał sól morską w składzie
Czy on usztywnia trochę włosy? Podobnie jak Sea Mist JMO? Miałaś ją może?
Jeszcze raz dzięki za wklejenie składu Napracowałaś się

Doczytałam, że jest to łagodniejsza forma SLS i w towarzystwie innych substancji pielęgnujących (a jest tam ich trochę ) nie powinna podrażniać , za to dobrze oczyszczać

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-09 o 20:49
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-10, 11:33   #3922
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Najnowsze zakupy. Szampon, serum i pokrzywa nie dla mnie. Czy ktoś używał tej maski? Ma piekny kolor i baaardzo ładnie pachnie.
Aaa, kupiłam jeszcze masło z Alterry, ale nie ma na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0480.jpg (154,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0482.jpg (130,1 KB, 50 załadowań)
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-10, 13:10   #3923
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42192040]
Ciekawy skład; jest tam trochę tego, czego staramy się unikać tj. phenoxyethanol, propylene glycol, a DLS to nie jest czasem jakaś odmiana SLS
Ale poza tym chyba może być- pierwszy raz widzę, żeby szampon miał sól morską w składzie
Czy on usztywnia trochę włosy? Podobnie jak Sea Mist JMO? Miałaś ją może?
Jeszcze raz dzięki za wklejenie składu Napracowałaś się

Doczytałam, że jest to łagodniejsza forma SLS i w towarzystwie innych substancji pielęgnujących (a jest tam ich trochę ) nie powinna podrażniać , za to dobrze oczyszczać [/QUOTE]

W ogóle nie usztywnia włosów Wręcz przeciwnie - sprawia, że stają się super miękkie i takie przyjemne w dotyku
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-10, 20:47   #3924
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
biopiekno.pl - ostatnio była darmowa wysyłka, więc skorzystałam. Ja bardzo lubię kremy Lavery , wszystkie działają na mnie dobrze, i nie zapychają - a mam bardzo skłonną do tego skórę.
Dzięki Będę tam zaglądać, może też trafię na darmową wysyłkę, kupiłabym wtedy ten krem, bo na razie nic innego nie potrzebuję.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 10:26   #3925
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki Będę tam zaglądać, może też trafię na darmową wysyłkę, kupiłabym wtedy ten krem, bo na razie nic innego nie potrzebuję.
Witaj
Darmową wysyłkę mają raczej rzadko, ale przeważnie informują o niej swoich klientów, natomiast zawsze jest dużo artykułów w promocji i na wyprzedaży, więc chyba warto do nich czasem zajrzeć; ostatnio dorwałam tam jakąś pastę do czyszczenia ( akurat potrzebowałam ), na którą pewnie nie zwróciłabym uwagi, zwłaszcza w regularnej cenie, a tak- mam wielofunkcyjny środek praktycznie do wszystkiego, o delikatnym, cytrusowym zapachu (no i 100% natury)

Natomiast co do Lavery, to mam mieszane uczucia; wiem, że to jedna z najbardziej znanych i zarazem dostępnych marek, ale mają taką specyficzną nutę zapachową, którą wrzucają do prawie wszystkich swoich produktów, a która jakoś mi nie pasuje...Jedynie ich podkład pachnie trochę inaczej no i bezbłędnie trafili w mój kolor (02 ivory); trochę może za mało kryje i czasem muszę go "przyklepać" jakimś Lauressem, ale ogólnie fajny- mam już drugie opakowanie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-11 o 17:31
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 18:27   #3926
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

Też ustawiam się w kolejkę
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Taki był spokój wakacyjny na wątku.... Ale widzę, że już po.
Zgłaszam się do szesciopaka - o ile ktoś nad tym panuje...
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jakby jeszcze znalazło się jakieś wolne miejsce to też zgłaszam się na serum z Nu
zrobiłyście kolejny trzypak
to się dogadajcie i możecie zamówić razem
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Najnowsze zakupy. Szampon, serum i pokrzywa nie dla mnie. Czy ktoś używał tej maski? Ma piekny kolor i baaardzo ładnie pachnie.
Aaa, kupiłam jeszcze masło z Alterry, ale nie ma na zdjęciu.

fajne

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42209766]
Natomiast co do Lavery, to mam mieszane uczucia; wiem, że to jedna z najbardziej znanych i zarazem dostępnych marek, ale mają taką specyficzną nutę zapachową, którą wrzucają do prawie wszystkich swoich produktów, a która jakoś mi nie pasuje...Jedynie ich podkład pachnie trochę inaczej no i bezbłędnie trafili w mój kolor (02 ivory); trochę może za mało kryje i czasem muszę go "przyklepać" jakimś Lauressem, ale ogólnie fajny- mam już drugie opakowanie [/QUOTE]
ja nie lubię lavery do twarzy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 18:52   #3927
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zrobiłyście kolejny trzypak
to się dogadajcie i możecie zamówić razem


fajne


ja nie lubię lavery do twarzy
Rzecz w tym, że oni nawet do szamponów dodają ten zapach, który mnie osobiście kojarzy się z aromatem do ciasta - zupełnie nie moja bajka...
Natomiast w tym podkładzie jest prawie niewyczuwalny, ale w sumie to, co mi w nim najbardziej przypadło do gustu to kolor- ni to beżowy, ni to różowy; dla mnie w sam raz , a mam spore trudności z dobraniem właściwego odcienia. Ostatnio zanabyłam SOBIO krem BB, który miał być beżowy, neutralny, a okazał się żółty . Tak więc, jeśli ktoś chciałby spróbować, to służę próbką; w sumie to mogę nawet oddać cały, prawie nie używany

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-08-11 o 19:33
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 19:25   #3928
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42209766]Witaj
Darmową wysyłkę mają raczej rzadko, ale przeważnie informują o niej swoich klientów, natomiast zawsze jest dużo artykułów w promocji i na wyprzedaży, więc chyba warto do nich czasem zajrzeć; ostatnio dorwałam tam jakąś pastę do czyszczenia ( akurat potrzebowałam ), na którą pewnie nie zwróciłabym uwagi, zwłaszcza w regularnej cenie, a tak- mam wielofunkcyjny środek praktycznie do wszystkiego, o delikatnym, cytrusowym zapachu (no i 100% natury)

Natomiast co do Lavery, to mam mieszane uczucia; wiem, że to jedna z najbardziej znanych i zarazem dostępnych marek, ale mają taką specyficzną nutę zapachową, którą wrzucają do prawie wszystkich swoich produktów, a która jakoś mi nie pasuje...Jedynie ich podkład pachnie trochę inaczej no i bezbłędnie trafili w mój kolor (02 ivory); trochę może za mało kryje i czasem muszę go "przyklepać" jakimś Lauressem, ale ogólnie fajny- mam już drugie opakowanie [/QUOTE]
będę sprawdzać tę stronę
Sprawdziłam zapach, bo mam krem-żel pod oczy, który czeka w kolejce i faktycznie zapach ma charakterystyczny - różany (trochę jak olejek bułgarski). To ten zapach miałaś na myśli?
Zapachu kremu do twarzy nie pamiętam, ale chyba też był różany.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 19:29   #3929
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;42215491]Rzecz w tym, że oni nawet do szamponów dodają ten zapach, który mnie osobiście kojarzy się z aromatem do ciasta - zupełnie nie moja bajka...
Natomiast w tym podkładzie jest prawie niewyczuwalny, ale w sumie to, co mi w nim najbardziej przypadło do gustu to kolor- ni to beżowy, ni to różowy; dla mnie w sam raz [/QUOTE]

podkłady lavery to juz zupełnie nie moja bajka
mnie zapachem ciężko odstraszyć, po prostu ich kremy do twarzy mi nie pasują.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-11, 20:25   #3930
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
będę sprawdzać tę stronę
Sprawdziłam zapach, bo mam krem-żel pod oczy, który czeka w kolejce i faktycznie zapach ma charakterystyczny - różany (trochę jak olejek bułgarski). To ten zapach miałaś na myśli?
Zapachu kremu do twarzy nie pamiętam, ale chyba też był różany.
Dokładnie- zdążyłam już powąchać wiele ich produktów, ponieważ sklepy dość hojnie dodają ich próbki, ale ten zapach skutecznie zniechęcił mnie do zakupu pełnowymiarowego opakowania czegokolwiek z wyj. odżywki i maski różanej (działanie bardzo ok), jakiegoś szamponu, który z trudem zużyłam (znowu ten zapach), aż wreszcie zdecydowałam się na ten podkład i jestem zadowolona

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
podkłady lavery to juz zupełnie nie moja bajka
mnie zapachem ciężko odstraszyć, po prostu ich kremy do twarzy mi nie pasują.
W sensie stopnia krycia czy bardziej gamy kolorystycznej lub konsystencji? Ja miałam kilka naturalnych i ten okazał się całkiem przyzwoity- jeśli mam coś więcej do zakrycia to wspomagam się minerałami... tzn. dokładam ich trochę
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.