Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 14:20   #1231
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja już się "odkochałam" w beige chic. Zapach mi się bardzo nie podoba. Mocny, kwaśny i czuję go cały czas. A odkochałam się jak dostałam puder sypki Clarinsa Wg mnie ładniej wygląda na buzi.

p.s. Czy Wy też macie problem z cytowaniem wiadomości ? U mnie się "nie cytuje"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 14:26   #1232
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziękuję Ci Nosku To w takim razie spróbuję Beige Chic
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 14:27   #1233
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariola13, mnie też się nie cytuje...
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 14:45   #1234
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

To chyba jest jakaś awaria

Przed chwilą nie wytrzymałam i napisałam zapytanko do truskawy czy coś planują na Womens'Day oraz zapytałam o kilka interesujących mnie rzeczy, czy będą wkrótce czy w ogóle na truskawie, między innymi Shiseido Luminizing L3 oraz Gucci - by Gucci (śliczności)

Mam nadzieję, że nie wyślą jakiejś standardowej śpiewki typu: proszę zaglądać na stronę i sprawdzać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 14:45   #1235
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Layla, jakby co to ja chętnie pomogę


Kusicielki niedobre, mnie też już powoli sprowadzacie na złą, truskawkową drogę
Dominikaha, dzięki wielkie , ale właśnie dostałam wyciąg bankowy i w tym miesiącu już żadnych kosmetyków nie będzie
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 14:45   #1236
dariunia
Przyczajenie
 
Avatar dariunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 12
Talking Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Witajcie "Truskawko-maniaczki". Tak sobie od czasu do czasu przeglądałam to forum i postanowiłam się skusić na puder Lancome poudre majeur excellence ( odcień transparentny). Powiem szczerze,że bardzo się zawiodłam. Czytając opinie na KWC myślalam, że jest to cudo które jest warte swoich pieniędzy ale niestety bardzo sie myliłam... Natomiast dziś postanowiłam zamówić meteoryty beige chic, mam nadzieje, że spełnią moje oczekiwania. Jestem bladolica () i jestem dumna z tego i mam nadzieje, że ten puder to podkreśli ( opalonym zawsze można być, ale ładnie blada już nie:P)
Pozdrawiam
a! mam nadzieje,że UC nie przechwyci mojej paczuszki.
dariunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 14:52   #1237
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
aaricia8, fajne cacko zdaj relację jak przyleci!
Faktycznie wygląda na cacko Już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że opinie z KWC były trafne.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 15:04   #1238
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No i poszło zamówienie... Ja chyba zbankrutuję przez truskawkę. Za każdym razem, gdy coś u nich kupuję mówię sobie "to był ostatni raz - przynajmniej w tym miesiącu", a za parę dni znowu coś mi przychodzi do głowy (głównie przez to forum) i nie mogę się powstrzymać, by czegoś nie zamówić...
Muszę się już kryć przed chłopem, bo jakby wiedział ile ja kupuję byłoby po mnie...
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 15:26   #1239
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

mi tez nie cytuje,buuuu....

|Mariolu dziekuje za link z kalkulatorem...super sprawa

kasiaoli2001 napisz na PW lub na maila co chcesz dokladnie, ja akurat jeszcze 1 rzecz bede zamawiala jakos szybko, uzgodnimy warunki i odbiór
choc jesli chcesz 3 rzeczy (i tym samym dodatkowy rabat 5%), to mozna od razu przy zamowieniu podac Twoj adres-i wtedy nie musimy nawet sie umawiac w Lodzi na odbior
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 15:53   #1240
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariolu13 dzieki za link do sprawdzania dat produkcji kosmetyków. Sprawdziłam i ...
I wyszło na to ze we wrzesniu 2007 kupiłam w Douglasie sypki puder Cliniqua z datą produkcji 04/2005. Czyli nie tylko na Tru mozna kupić cos ponad 2-letniego, tylko ze jak kupujemy u nas to chyba zadnej z nas nie przychodzi do głowy sprawdzac kiedy to było wyprodukowane.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 16:14   #1241
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Faktycznie wygląda na cacko Już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że opinie z KWC były trafne.
o!
zacytowałam

Zwariuje z Wami... Oglądam prasowane Lucidity na ebayu, cacko, a tu mi nastepne cacko podsuwacie... Slicznosci, no ale nie wiem jaki odcien wiec chcac nie chcac poczekam do marca.

albo nie
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 16:18   #1242
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

to ja się jeszcze pochwalę, że dzisiaj doszły do mnie 2 paczuszki z truskawy z pojedynczym cieniem diora ready to beige, brązową kredką clinique, cieniami też clinique apricot spice i różem chanel (orchid rose). czekam jeszcze na jedne cienie clinique i beige chic, potem robię sobie szlaban. gdyby husband wiedział ile wydaje na mazidła, odciąłby mi internet
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 16:50   #1243
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja sobie natomiast wmawiam, że mazidła są bardzo potrzebne, a w szczególności perfumki
jak się tak dobrze wypudruję i wymaluję sobie oczko, to normalnie czuję się ekstra! i nawet, jak dziad jakiś zajedzie mi drogę, to nawet mam takie dobre samopoczucie, że mu tak trąbnę, ale na wesoło

dziewczyny..kiedy będzie mój podkładzik biothermu, nie ma normalnie, a helena się kończy.. myślicie, że można gdzie indziej zamówić? szukałam w necie i nigdzie nie ma :-(
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 17:05   #1244
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
to ja się jeszcze pochwalę, że dzisiaj doszły do mnie 2 paczuszki z truskawy z pojedynczym cieniem diora ready to beige, brązową kredką clinique, cieniami też clinique apricot spice i różem chanel (orchid rose). czekam jeszcze na jedne cienie clinique i beige chic, potem robię sobie szlaban. gdyby husband wiedział ile wydaje na mazidła, odciąłby mi internet
a możesz opisać kolor tego różu Chanel?? Ja marzę o 82 reflex i chyba nie wytrzymam
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 17:39   #1245
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a możesz opisać kolor tego różu Chanel?? Ja marzę o 82 reflex i chyba nie wytrzymam
Wprawdzie nie do mnie to pytanie ale może pomogę - orchid rose na twarzy wpada w kolor brzoskwiniowy, jakby jasniutki brązer. Efekt można stopniować.

Kupiłam go ostatnio za namową konsultantki w sephorze a chciałam caprice... i niestety muszę go upłynnić Wygląda ładnie ale takich ciepłych różo-brązerów ci u mnie dostatek.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 17:40   #1246
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a możesz opisać kolor tego różu Chanel?? Ja marzę o 82 reflex i chyba nie wytrzymam
Reese, oba sa piękne
oba maja wielobarwne opalizujące mikro drobinki , ja mam Reflex, bo on jest cieplejszy , taki pomieszany, pomarańczowo-brzoskwiniowo-różowy, ale taki niejednoznaczny, mimo że różu w makijażu moja twarz nie toleruje, to Reflex mi bardzo pasuje

na mojej skórze Orchid Rose jest różowy, ale to też nie jest czysty róż, jednak mi już nie leży,
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 17:43   #1247
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Ja marzę o 82 reflex i chyba nie wytrzymam
Nie chce kusić.....ale go kupiłam kilka dni temu. mam nadzieje, ze jutro, najpóźniej w poniedziałek bede go miała
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 17:57   #1248
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Wprawdzie nie do mnie to pytanie ale może pomogę - orchid rose na twarzy wpada w kolor brzoskwiniowy, jakby jasniutki brązer. Efekt można stopniować.

Kupiłam go ostatnio za namową konsultantki w sephorze a chciałam caprice... i niestety muszę go upłynnić Wygląda ładnie ale takich ciepłych różo-brązerów ci u mnie dostatek.
Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Reese, oba sa piękne
oba maja wielobarwne opalizujące mikro drobinki , ja mam Reflex, bo on jest cieplejszy , taki pomieszany, pomarańczowo-brzoskwiniowo-różowy, ale taki niejednoznaczny, mimo że różu w makijażu moja twarz nie toleruje, to Reflex mi bardzo pasuje

na mojej skórze Orchid Rose jest różowy, ale to też nie jest czysty róż, jednak mi już nie leży,
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie chce kusić.....ale go kupiłam kilka dni temu. mam nadzieje, ze jutro, najpóźniej w poniedziałek bede go miała
dzięki Dziewczyny

Zdecyduję się jednak na Reflex bo ja ciepły typ jestem, a on zbiera same ochy i achy
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 18:04   #1249
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

http://us.strawberrynet.com/productD...76553&goChar=G

kusi mnie niezmiernie toto, ale nie wiem, czy odcień będzie bardziej beżowy czy różowy ? jak obstawiacie

aha i jeszcze jedno, wie ktoś jak wyglądają kolory tego korektora La Prairie?


http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4889#4889
Light Fantastic Cellular Concealing Brightening Eye Treatment
odcień 10 i 20 ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 18:06   #1250
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Dominikaha, dzięki wielkie , ale właśnie dostałam wyciąg bankowy i w tym miesiącu już żadnych kosmetyków nie będzie
Rozumiem Ale jakby co, to nie ma sprawy


Ten wątek to zło Pod wpływem jego lektury, kupiłam puder Clarinsa i oczywiście Meteoryty Beige Chic, na które czaiłam się już od dawna
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 18:29   #1251
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A kiedy pamiętacie, żeby był Shiseido Luminizing L3 ? Strasznie na niego "choruję"
Tak, żeby sobie leżał tam i czekał, to chyba z rok temu. Potem była przerwa, po niej był rzut wszystkich kolorów (może gdzieś w połowie zeszłego roku) i od tego czasu ja już tych pudrów nie widziałam.


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
margaretko, a kiedy mniej więcej był prasowany Lucidity?
Nosku dawno, to musiało być w okolicach lutego/marca/kwietnia zeszłego roku.


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mythic - okropna ilość brokatu i potwornie różowawy odcień. Nie zauważyłam żadnych cudownych właściwości. Jak dla mnie nadawał się tylko na policzki. Teraz kliknęłam Beige Chic, dziewczyny opisują go jako bardzo delikatny, bez wyraźnych drobinek. Nadaje się (podobno ) do jasnych cer, lekko je ociepla. Beige Chic jeszcze do mnie nie doleciały więc więcej nie powiem

Mythic: wystarczy wyciągnąć kilka różowych kulek i voila, problem ze zbyt różowym odcieniem rozwiązany
Wg mnie on wcale nie jest brokatowy ma trochę drobinek, ale nie aż tak dużo. Ja mam tłustą cerę z rozszerzonymi porami i unikam mocno drobinowych kosmetyków, a tego używam z powodzeniem.
Mnie się wydawało, że właśnie Beige Chic ma więcej drobinek niż Mythic, ale nie pamiętam już dobrze BC


Dzięki dobrej duszy dostałam odsypkę pudru Clarinsa. Puder cudnie wygląda na twarzy, matuje na długo. Jedynym jego minusem jest zapach: ja nie lubię tak zapachowym kosmetyków i wg mnie on śmierdzi , ale na szczęście po jakimś czasie już nie czuję tego zapachu.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:02   #1252
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

a na mojej buzi mythic w ogóle nie są różowe (a jestem wyczulona jako naczynkowiec), ani nie widać drobinek nic a nic. Nie wiem od czego to zależy (tzn. wiem od konkretnego pysczydła)....
w ogóle u mnie samego pudru nie widać,a widać takie jakby wygładzenie...

no cóź, co buzi, to opinia
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:16   #1253
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

[quote=Maggie;6665673]mi tez nie cytuje,buuuu....

|Mariolu dziekuje za link z kalkulatorem...super sprawa

proszę bardzo


Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Mariolu13 dzieki za link do sprawdzania dat produkcji kosmetyków. Sprawdziłam i ...
I wyszło na to ze we wrzesniu 2007 kupiłam w Douglasie sypki puder Cliniqua z datą produkcji 04/2005. Czyli nie tylko na Tru mozna kupić cos ponad 2-letniego, tylko ze jak kupujemy u nas to chyba zadnej z nas nie przychodzi do głowy sprawdzac kiedy to było wyprodukowane.
No właśnie pewnie w naszych perfumeriach też leży mnóstwo kosmetyków z nieco "wczorajszą" datą.

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Tak, żeby sobie leżał tam i czekał, to chyba z rok temu. Potem była przerwa, po niej był rzut wszystkich kolorów (może gdzieś w połowie zeszłego roku) i od tego czasu ja już tych pudrów nie widziałam.

Zobaczymy czy mi truskawka napisze, kiedy znowu będzie


Nosku dawno, to musiało być w okolicach lutego/marca/kwietnia zeszłego roku.


Dzięki dobrej duszy dostałam odsypkę pudru Clarinsa. Puder cudnie wygląda na twarzy, matuje na długo. Jedynym jego minusem jest zapach: ja nie lubię tak zapachowym kosmetyków i wg mnie on śmierdzi , ale na szczęście po jakimś czasie już nie czuję tego zapachu.
Co jednym śmierdzi..innym pachnie Mi akurat ten puderek ładnie pachnie, a meteoryty beige chic śmierdzą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:20   #1254
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

pytałam z inną wizażanką kiedy L-ki Shiseido będą, ale nie mają ich na magazynie więc nieprędko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:22   #1255
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
http://us.strawberrynet.com/productD...76553&goChar=G

kusi mnie niezmiernie toto, ale nie wiem, czy odcień będzie bardziej beżowy czy różowy ? jak obstawiacie

aha i jeszcze jedno, wie ktoś jak wyglądają kolory tego korektora La Prairie?


http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4889#4889
Light Fantastic Cellular Concealing Brightening Eye Treatment
odcień 10 i 20 ?
obawiam się, że ten puder to mocno wybielający będzie..
co do korektorka, testowałam go ostatnio w perfumerii. jest bardzo delikatny, dziewczyny mówiły, że bardziej pielęgnacyjny, niż korygujący. także o konretnym kryciu nie ma mowy, raczej tylko rozświetlenie, ale podobno doskonały. 10 jest bardzo jasna, trochę jak 1 ysl, tylko bez różu. ja optuję za 20, jasny beżyk, moim zdaniem idealny. poza tym cena dobra, bo zawiera też wkład, czyli pojemność podwójna w porównaniu do ysl. rozważyłabym też magic HR, 15 ml, 60 zł na tru. mam 02, bardzo wydajny, starczy na 4 m-ce. idealny kolorek, ładne krycie, ale bez szczególnego rozświetlenia, jeżeli o to chodzi.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:25   #1256
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mariolu13. Ależ mi wbiłaś klina tymi Meteorami. Skoro je masz powiedz mi jakie masz wrazenia po ich uzyciu.Chodzi mi o to czy maja duzo brokatu czy tylko jest efekt rozswietlenia. Chciałam je kupić ale gdzieś wyczytałam wypowiedx wizazanek, ze mają duzo brokatu , a mi chodzi tylko o efekt rozświetlenia. I dlatego nie wiem czy wybrac meteory czy tez pryzmy Givenchy.
Bardzo proszę o odpowiedź bo na Tru meteory ciagle są
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:28   #1257
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Izo, nie jestem Mariolą ale może pomogę. Mam Beige Chic które moim zdaniem nie mają brokatu tylko takie drobinki-iskierki gdzieniegdzie. Stosuję je z powodzeniem na całą twarz -jednocześnie ją matują i subtelnie rozświetlają
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:31   #1258
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

HR mam, znudził mi się, ja używam z HR odcienia 01, 02 jest dla mnie za ciemna,

z ta pojemnością, to niezupełnie, bo on ma 2,5 ml, więc z podkładem ma zaledwie 5 ml, chyba że Truskawka coś pomyliła ?

niestety nie mam gdzie przetestować La Prairie, może ktoś jeszcze testował,
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:34   #1259
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mam wreszcie błyszczyk 419 Biothermu i puder Shiseido Enriched Loose.

Biotherm- no bomba, dzięki Mad, naprawde wielkie!! Wpaniały, budyniowy, naturalny, pyszny, pielęgnujący. W kolorze malinowego budyniu. Nawet fakt, ze nie trafiłam do końca w swój kolor mi nie zupelnie nie przeszkadza, wygląda na ustach super, jest nieco "cielisty" I za takie pieniądze

Puder Shiseido bedzie miał premierę jutro ale mogę zdradzić, ze kolor zapewne usatysfakcjonuje użytkownicki jasnych pudrów np. Lucidity 06
Bardzo delikatnie i przyjemnie pachnie i ma ultra lekkie pudełko
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 19:35   #1260
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dzieki, Agabil.
Mam ochote cos zamówic na Tru ale ponieważ jestem jeszcze na jakieś 2 tygodnie uziemiona w domu więc nie moge iśc do perfumerii "obmacać" tego osobiscie. chyba sie skuszę na te meteory choc pryzmy tez kuszą i pewnie skończy się na kupnie obydwóch.
Czuje, że wsiakłam w zakupy na Tru po uszy , a dowiedziałam sie o tym sklepie dopiero tydzień temu od Was.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.