Palety z ebay , zamówienia - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 14:06   #931
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
A jeśli ktoś wyświadcza Wam przysługę - to naturalnym i poprawnym uczuciem jest wdzięczność.

Niektórym to ja widzę, się nie dogodzi. Tak źle i tak niedobrze. Zamiast podziękować to jeszcze oskarżają. Ehh...
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:12   #932
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

z natury złośliwa jestem... Próbowałam się powstrzymać przed skomentowaniem tej wypowiedzi, ale wybaczcie, nie mogę...

Cytat:
Napisane przez gerda203 Pokaż wiadomość
To wiesz co Cwirko ja tez się piszę. Jeśli mam Ci zapłacić za tą samą palete tu na wizażu 60zł a na allegro 149 zł to możesz mi wystawić negatywa. Rozmawiałam na ten temat z kilkoma wizażankami i doradziły mi to samo . Ciekawe czemu mi na maila z allegro nie odpisałaś...
Oj, chętnie bym tego negatywa wystawiła. Wyobraz sobie, kochana, że to nie jest sklep internetowy. Napisanie w tym wątku "ja sie piszę" do niczego Ćwirki nie zobowiązuje. Nie musi zamawiać tej paletki dla Ciebie, szczególnie, że styl, w jakim to wszystko załatwiłaś zdecydowanie do tego nie zachęca. Zalicytowałaś na Allegro, nie sprawdziłaś - TWOJE gapowe - i tylko do SIEBIE możesz mieć jakiekolwiek pretensje.

Gdyby ktoś tak postąpił w stosunku do mnie - naraził mnie na jakieś nieprzyjemności, oskarżał o nie wiadomo co i spowodowałby, że musiałabym sie na forum publicznym tłumaczyć z jakichś bzdurnych zarzutów - to ja takiego delikwenta miałabym w .

Warto może tu podkreślić: korzystamy tu z UPRZEJMOŚCI ĆWIRKI, a jeśli się którejś coś nie podoba - niech założy sobie konto na e-bay'u i ściągnie sobie te paletki sama.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:11   #933
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Właśnie wpadłam na te cienie na allegro i jęzor mi opadł na klawiature są śliczne.. no i tak sie zastanawialam czy warto, czy nie będą za mało napigmentowane.. a tu taki wątek znalazłam.. zamiast 150/120 zł można je kupić za kilka funtów na ebay + przesyłka. SZOK SZOK

Ma ktoś jakieś info czy w Anglii można je dostać??? Jeśli tak, to dostaniecie je jeszcze taniej

Pozdrawiam
W Anglii te palety sa dostepne na ebay.co.uk , ceny sa rozne (czasem 10funtow z przesylka, czasem 15 i wiecej). Przewaznie jest wysylana z Hong Kongu, rzadziej z Anglii. Pamietam,ze kiedys widzialam taka palete wysylana z Manchesteru.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:44   #934
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Dziewczynki, dostałam od Was masę PW w sprawie 3 tury zamówienia. Dziś wieczorem roześlę Wam wszystkim dane do przelewu
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 16:02   #935
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Gerda203 pisze i do mnie doniesienia o rzekomym oszustwie. Informuję, że takie zachowanie jest przestępstwem pomówienia i jeśli Ćwirka sobie tego zażyczy, zamrożę konto gerda203 do celów procesowych.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 16:44   #936
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Ćwirko poprosze pw z informacjami dotyczacymi 3 tury-jestem chetna-oraz z danymi do przelewu
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 18:27   #937
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Ja tez poprosze o dane , wyslalam juz PW
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 19:05   #938
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

I ja również
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:39   #939
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Gerda203 pisze i do mnie doniesienia o rzekomym oszustwie. Informuję, że takie zachowanie jest przestępstwem pomówienia i jeśli Ćwirka sobie tego zażyczy, zamrożę konto gerda203 do celów procesowych.


Kurcze, no już bez przesady, w tylu wątkach się pojawiają różne oskarżenia (chociażby w odsypkach mac) nie sądzę, żeby gerda miala na celu cos gorszego niz podzielenie sie watpliwosciami

Do tego ani nie ma imienia, ani nazwiska, nawet nie wiemy jaki ma profil na allegro.

Ja myślę, że reakcja jest przesadzona, na wątku mac nikt nie traktuje takich spraw jako pomówienia, mimo że zarzuty ciągle się jakieś pojawiają.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:53   #940
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Kurcze, no już bez przesady, w tylu wątkach się pojawiają różne oskarżenia (chociażby w odsypkach mac) nie sądzę, żeby gerda miala na celu cos gorszego niz podzielenie sie watpliwosciami

Do tego ani nie ma imienia, ani nazwiska, nawet nie wiemy jaki ma profil na allegro.

Ja myślę, że reakcja jest przesadzona, na wątku mac nikt nie traktuje takich spraw jako pomówienia, mimo że zarzuty ciągle się jakieś pojawiają.
Chyba nie wiesz o czym piszesz. Nie miała nic gorszego na celu niż podzielenie się wątpliwościami? I w tym celu musiała oskarżać mnie, że te palety, które sprowadzam dla Wizażanek sprzedaję na Allegro, te palety za ich pieniądze i musiała poddawać w wątpliwość to, że palety są w celnym? Jest dorosła, zdaje sobie sprawę, że pewne słowa mają swoje konsekwencje. Była zła, że przepłaciła na Allegro, jak to okresliła"nacięła" się na mnie. A co ja złego robię, że się"nacięła"? Wzięła udział w normalnej aukcji, kupiła przedmiot, który legalnie sprzedaję, a zrobiła z tego aferę jakbym popełniała przestępstwo.

Z mojej strony koniec off topa, wątek nie powstał po to aby wymieniać się refleksjami na taki temat. Jeśli będę kontynuować tą sprawę to napewno nie na forum. Dziękuję

Dziewczyny wysyłam Wam PW z danymi
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 19:58   #941
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Kurcze, no już bez przesady, w tylu wątkach się pojawiają różne oskarżenia (chociażby w odsypkach mac) nie sądzę, żeby gerda miala na celu cos gorszego niz podzielenie sie watpliwosciami

Do tego ani nie ma imienia, ani nazwiska, nawet nie wiemy jaki ma profil na allegro.

Ja myślę, że reakcja jest przesadzona, na wątku mac nikt nie traktuje takich spraw jako pomówienia, mimo że zarzuty ciągle się jakieś pojawiają.
ale to nie jest wątek o MAC!! a po za tym takich oskarżeń nie rzuca się na forum publicznym!! jak Ty byś się czuła gdyby ktoś nazwał Cie oszustką publicznie a Ty musiałabyś się z tego tłumaczyć? Podzielenie się wątpliwościami wysyłając wiadomość do Złosia? Sorry bardzo ale wg mnie i Ty i ta panna przesadzacie. KAZDY musi się liczyć ze słowami, Ty, ja czy nawet Złośliwiec.
Dla mnie to było EWIDENTNE oskarżenie bez żadnych podstaw, spowodowane desperacją panny. Nie chciała dziewczyna stracic 70 zł więcej, chciała żerować na Ćwirce to rozpętała te 'akcje'. Żal mi takich osób, które żerują na innych. Nie zawachałabym się użyć słowa 'tasiemiec'.
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg



Edytowane przez TuRQoUiS
Czas edycji: 2008-11-11 o 20:04
TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 20:01   #942
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

po prostu nie wiem no, troche mi sie zal jej zrobilo. zdarza sie, ja wiem, ale jakos tak dziwnie, ze na wizazu tak ktos reaguje. ja wiem, konsekwencje i tak dalej. no ale moim zdaniem lepiej po prostu odpuscic i zapomniec o calej sprawie.
jest tu masa afer z kantowaniem na aukcjach, z kradziezami zdjec i filmow itp, i po prostu nie dziwie sie ze czesc z nas moze byc przewrazliwiona na tym punkcie.
emocjonalne reakcje sie po prostu zdazaja... i nie wiem czy jest sens robic z tego wieksza afere nizto warte to tylko rzucone slowa na portalu, nie oskarzenia z imienia i nazwiska przeciez...

moze po prostu jakos tak wierze w ludzi ze nie chca robic zbyt wiele zla innym...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:26   #943
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Kwestie zachowania Gerdy pozostawię bez komentarza
Sabbatha, rozumiem, że ktoś może byc przewrażliwiony, ale jak Ty byś się czuła, gdybyś załatwiała dla tylu osób te paletki i ktoś tak by do Ciebie się odezwał??? Przewrażliwienie przewrażliwieniem, ale trzeba zachować jakąś kulturę i zdrowy rozsądek.
A skoro Gerda już kupiła na allegro, to nie powinno jej interesować, czy to sprzedawała wizażanka, czy ktokolwiek inny. Widziała cene, kupiła, transakcja została zawarta. Jeśli ja kupuję buty w sklepie za 120zl a na targu je widzę za 80zl, to nie oskarżam nikogo o nic. Cóż, prawa wolnego rynku

A do tematu: Ćwirko, czy sprawdzałaś ostatnio ofertę Glamlabela? Ja byłabym zainteresowana tą paletką, ale chciałam jeszcze kupić jakąś mniejszą dla koleżanki (o ile oczywiście jest możliwość zamówienia innego produktu niz wspomniana paletka). Na tej stronie http://stores.ebay.co.uk/glamlabel_W...Z2QQpZ19QQtZkm nie widzę jednak nigdzie paletki 120 kolorów
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 21:39   #944
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
Kwestie zachowania Gerdy pozostawię bez komentarza
Sabbatha, rozumiem, że ktoś może byc przewrażliwiony, ale jak Ty byś się czuła, gdybyś załatwiała dla tylu osób te paletki i ktoś tak by do Ciebie się odezwał??? Przewrażliwienie przewrażliwieniem, ale trzeba zachować jakąś kulturę i zdrowy rozsądek.
A skoro Gerda już kupiła na allegro, to nie powinno jej interesować, czy to sprzedawała wizażanka, czy ktokolwiek inny. Widziała cene, kupiła, transakcja została zawarta. Jeśli ja kupuję buty w sklepie za 120zl a na targu je widzę za 80zl, to nie oskarżam nikogo o nic. Cóż, prawa wolnego rynku

A do tematu: Ćwirko, czy sprawdzałaś ostatnio ofertę Glamlabela? Ja byłabym zainteresowana tą paletką, ale chciałam jeszcze kupić jakąś mniejszą dla koleżanki (o ile oczywiście jest możliwość zamówienia innego produktu niz wspomniana paletka). Na tej stronie http://stores.ebay.co.uk/glamlabel_W...Z2QQpZ19QQtZkm nie widzę jednak nigdzie paletki 120 kolorów
Glamabel nie ma już paletek Pisałam do niego maila,odpisał jakieś zamotańce-łamańce angielskie i w tym tekście znalazłam link do Chick Gallery czy jakoś tak. Nie wiem, to chyba ten sam sprzedawca

Cenowo wychodzi tak samo mniej-więcej, chociaż ze względu na wahania dolara i funta, ceny te opadają i wzrastają.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2008-11-11 o 21:42
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:12   #945
yumikoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Mam pytankoo: czy muszę spełniać te warunki dot. zamówień zagranicznych żeby dołączyć się do zamówienia paletki?
yumikoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 22:29   #946
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez yumikoy Pokaż wiadomość
Mam pytankoo: czy muszę spełniać te warunki dot. zamówień zagranicznych żeby dołączyć się do zamówienia paletki?
Musisz zgłosić się do Ćwirki i poprosić o numer konta bankowego. Przelać pieniądze na to konto i cierpliwie czekać na paletę A później jeszcze opłata za przesyłkę i cieszysz się paletą
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:49   #947
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Gerda nigdzie nie napisała, że Ćwirka oszukuje, ale poprosiła Złośliwca o pomoc w sprawdzeniu jej wiarygodności. A to nie jest przestępstwo. Jeśli chcecie kogokolwiek oskarżyć o pomówienie publiczne to poczytajcie swoje posty i zastanówcie się, kto komu nawrzucał. Moim zdaniem niepotrzebnie rozdmuchujecie sprawę.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:53   #948
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Gerda nigdzie nie napisała, że Ćwirka oszukuje, ale poprosiła Złośliwca o pomoc w sprawdzeniu jej wiarygodności. A to nie jest przestępstwo. Jeśli chcecie kogokolwiek oskarżyć o pomówienie publiczne to poczytajcie swoje posty i zastanówcie się, kto komu nawrzucał. Moim zdaniem niepotrzebnie rozdmuchujecie sprawę.
A Ty wypowiadasz się nie znając chyba całej sprawy. No ale masz Gerdę w zaprzyjaźnionych osobach, więc trudno się dziwić, że ją bronisz

Dzieczyny, narazie już nie przyjmuję nowych zgłoszeń, bo się nie wyrobię z wysyłaniem do Was, bo zgłosiło się ponad 20 osób Mania trwa
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:54   #949
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
A Ty wypowiadasz się nie znając całej sprawy. No ale masz Gerdę w zaprzyjaźnionych osobach, więc trudno się dziwić, że ją bronisz
Mylisz się.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 14:00   #950
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Mylisz się.
Możliwe. W takim razie patrzysz subiektywnie i nie znasz KK. To co ona zrobiła podlega pod pomówienie.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:09   #951
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

A zacytuj mi proszę słowa Gerdy, w których pomówiła Cię PUBLICZNIE?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:17   #952
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
A zacytuj mi proszę słowa Gerdy, w których pomówiła Cię PUBLICZNIE?
Cytat:
"Zniesławienie polega na pomawianiu podmiotu o takie postępowanie lub o takie właściwości, które mogą poniżyć pomawianego w opinii publicznej lub narazić go na utratę zaufania potrzebnego dla sprawowania danej funkcji, wykonywania danego zawodu, zajmowania stanowiska lub prowadzenia określonego rodzaju działalności gospodarczej."
Gerda napisała do Złośliwca wiadomość, w której poddała w wątpliwość moje słowa na temat miejsca przebywania palet, które zamówiłam dziewczynom, sugerując, że kłamię. Nie omieszkała też wyciągnąć sprawy tu na forum, nie zdążyła chyba do końca przeprowadzić tego co zamierzała,bo chyba liczyła na inną reakcję, potępiającą moje zachowanie, ale się przejechała. Nie musiała krzyczeć publicznie na rynku, żebym mogła ją pozwać. Wystarczy, że napisała do Złosia oraz, że (jak sama przyznała) kontaktowała się w tej sprawie z innymi Wizażankami.

EOT.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2008-11-12 o 14:19
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:23   #953
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Coś Ci się pomyliło, bo Gerda napisała do Złośliwca, by sprawdził Twoją wiarygodność, a nie że jesteś oszustką.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:32   #954
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Dziewczyny sprawdziłam dokładnie od kogo mam przelewy od początku:

Świrrruska 60zł
Kenaya 60zł
Anigie2 60zł
Lemirka 60zł
Tucia09 60zł
Begis 60zł
Nagi Aniołek 60zł
Erolek 120zł
Lilly78 120zł
Anuanusia 60zł
A_K 120zł
Alvesta 60zł


mam też trzy niepodpisane przelewy:
Mariola D. 60zł,
Beata W. z Sosnowca 120zł
Katarzyna F. 60zł


Oosby te proszę na PW o zidentyfikowanie się

Czy ktoś jeszcze wysyłał mi przelew a nie ma go na liście? Również proszę o kontakt na PW.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2008-11-12 o 14:38
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:44   #955
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny sprawdziłam dokładnie od kogo mam przelewy od początku:

Świrrruska 60zł
Kenaya 60zł
Anigie2 60zł
Lemirka 60zł
Tucia09 60zł
Begis 60zł
Nagi Aniołek 60zł
Erolek 120zł
Lilly78 120zł
Anuanusia 60zł
A_K 120zł
Alvesta 60zł


mam też trzy niepodpisane przelewy:
Mariola D. 60zł,
Beata W. z Sosnowca 120zł
Katarzyna F. 60zł


Oosby te proszę na PW o zidentyfikowanie się

Czy ktoś jeszcze wysyłał mi przelew a nie ma go na liście? Również proszę o kontakt na PW.
ja pierdziele, ale mam mega pecha! chyba zamówienie tej palety nie jest mi pisane!!! właśnie siedzę w pracy i się dopiero teraz zorientowałam, że robicie zamówienie!!!! Jezuuuuu czy jest jakiś deadline????
p.s. myślałam, że kolejne zamówienie będzie za milion lat....
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 15:17   #956
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Hawa, dzięki za odp. Ale ciekawi mnie, czy dałoby sie takie cudeńko znaleźć gdzieś po sklepach w GB...

Dziewczyny, dajcie spokój, takie miłe forum, a tu taka przykra sprawa
Rozumiem obie Panie, szkoda, że nie znajdują zrozumienia dla siebie nawzajem.

Ćwirko: gdybym ja, jak napisałyście też się "nacięła" to też byłabym zła, bo marża jaką narzuciłaś jest za***ista (wiem, że to niczyja sprawa, tylko Twoja)... ale byłoby mi przykro i już. Czułabym się oszukana.. i tak samo pewnie czuje sie nasza "poszkodowana" koleżanka Niech to traktuje jako nauczkę, następnym razem sprawdzi kosmetyk na wizażu/google/e-bayu.. AMEN
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 15:54   #957
misioqlka
Rozeznanie
 
Avatar misioqlka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 868
GG do misioqlka
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

a od jakiego użytkownika zamawiacie? bo widzę ze glamlabel już nie ma, a inni mają po prawie 90 zł.
__________________
Wymiana
misioqlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 16:02   #958
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez misioqlka Pokaż wiadomość
a od jakiego użytkownika zamawiacie? bo widzę ze glamlabel już nie ma, a inni mają po prawie 90 zł.
Więszkość ma po 16-25 $ z przewagą okolic 16-19$. Plus wysyłka.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 16:22   #959
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Hawa, dzięki za odp. Ale ciekawi mnie, czy dałoby sie takie cudeńko znaleźć gdzieś po sklepach w GB...

Nie ma tych palet w sklepach, sa tylko na ebay. W Bootsie mozesz kupic palety ok 70 kolorow, ale sa koszmarnie drogie. Poza tym sprzedaja je tylko teraz, na swieta.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:41   #960
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: 120 cieni paleta Ebay - wspolne zakupy?

Ćwirko, a nasze paletki już są w drodze czy jeszcze nie? już się nie mogę doczekać
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.