Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 15:37   #2071
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No właśnie te kolorki 442 lub 531 myślę ze fajnie by pokryły mój mysi bląd i na jakiś czas dala bym sobie spokój z rozjaśnianie.tak mi by się to przydało a raczej moim włoskom
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 16:04   #2072
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No właśnie te kolorki 442 lub 531 myślę ze fajnie by pokryły mój mysi bląd i na jakiś czas dala bym sobie spokój z rozjaśnianie.tak mi by się to przydało a raczej moim włoskom
snowhitee...
używałam 532 i jak pisałam wychodzi bardzo fajnie
używałam też 522 i jest bardzo ładny ale nie bardzo jasny...zero złota czy żółtka, 542 jak u Naruszewicz.


---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee Dziekuje bardzo ale czy on nie jest bardziej pod braz podpinany ten Holywood?
A co powiecie na schfarckopf care and esy 442 lub 532 Pokryje mysi bladzik??
Hollywood to kolor Paris Hilton

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Nie ma za co a ten hollywood to myślę, że jasny jest dosyć ale nie bardzo, taki naturalny.. A co do natural&easy to też jestem zainteresowana odcieniem 532. Dziewczyny jak coś wiecie to piszcie
poszukam fotki z archiwum swojego jak ja go miałam na włoskach....tylko mam na nich chyba wosk więc są trochę ciemniejsze niż były

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-01-30 o 16:14
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 16:37   #2073
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
snowhitee...
używałam 532 i jak pisałam wychodzi bardzo fajnie
używałam też 522 i jest bardzo ładny ale nie bardzo jasny...zero złota czy żółtka, 542 jak u Naruszewicz.


---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------


Hollywood to kolor Paris Hilton

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------


poszukam fotki z archiwum swojego jak ja go miałam na włoskach....tylko mam na nich chyba wosk więc są trochę ciemniejsze niż były

Dziękuję Ci bardzo za fotkę, chyba jednak dla mnie byłby za ciemny a czy orientujesz się może czy natural&easy mają jakiś jaśniutki blond w ofercie? taki słoneczny/beżowy, nie popielaty.

napisałaś, że hollywood to kolor paris hilton czyli masz na myśli jasny blond wpadający trochę w żółć? ona na każdym zdjęciu ma inny kolor dla mnie hehe
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 16:55   #2074
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

tak to złoty blond bardzo jasny...532 jest bardzo ładny i nie jest taki popielaty

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-01-30 o 16:57
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 17:07   #2075
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia Dziękuje za pomoc.ale powiedz jaki jest twój kolor wyjściowy.ja mam mysi blad,czy poradzi sobie ??Beda jasne coś jak na twoim foto??Bo do ciemnych ich zaliczyć nie można.
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 17:57   #2076
bajka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czy malowałyście popielatymi blondami artego? Czy rzeczywiście mają chłodny odcień i czy to są dobre farby?
bajka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 17:59   #2077
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny!! Co mam zrobić? Mam rozjaśniane i bardzo zniszczone wlosy. Kolor aktualny to jakiś bardzo jasny blond. Wszystkie kolory ktore robiłam byly ciepłe, złote. Ostatnio uslyszalam że do RÓŻOWEJ cery ze sklonnością do rumieńców pasuje zdecydowanie bardziej blond zimny, popielaty. Czy to prawda? Powiedzcie mi coś, bo głupia jestem jak but w tej dziedzinie
Próbowałam określić typ urody (w sensie ze pore roku) ale nie wiem w jakich kolorach mi jest ładnie(a zawsze jest takie pytanie w tych testach)
Pomożecie?
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 18:02   #2078
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
superedzia Dziękuje za pomoc.ale powiedz jaki jest twój kolor wyjściowy.ja mam mysi blad,czy poradzi sobie ??Beda jasne coś jak na twoim foto??Bo do ciemnych ich zaliczyć nie można.
ja jestem blondi wiec sprawa jest prostsza...ten kolor na poczontku zawsze wyjdzie ciemniej ale zmywa sie i staje sie super naturalny
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 18:14   #2079
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez bajka18 Pokaż wiadomość
Czy malowałyście popielatymi blondami artego? Czy rzeczywiście mają chłodny odcień i czy to są dobre farby?
Na moich naturalnych włosach, odrostach ciemnego blondu kolory Artego wychodzą żółtawe, nawet te popielate kolory, często 2 różne pomieszane odcienie popielatego blondu wychodziły żółte.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Pokaż wiadomość
a co jesli chciałabym uzyskać białe, lodowe włosy, tzn najpierw je rozjasnić i wystarczy do tego rozjasniacz i dopiero położyć tą Martixową farbę SPV żeby takie 'martixowe' wyszły??
pomocy


ODPOWIE KTOS?


Superedzia a Ty farbowałas już kiedys jakąs farbą taką własnie, żeby Ci wyszedł lodowo biały blond?
bo z tego co się wczesniej doczytałam Martixem jeszcze wcale nie farbowałas.
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 18:29   #2080
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia A niszczy włosy bo tak tez wyczytałam? Mi się tam on wydaje bardzo delikatny jeśli chodzi o farbowanie co?? Ja myślisz mowa o schwarzkopf care and yese 532 lub 542
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 18:41   #2081
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Pokaż wiadomość
Na moich naturalnych włosach, odrostach ciemnego blondu kolory Artego wychodzą żółtawe, nawet te popielate kolory, często 2 różne pomieszane odcienie popielatego blondu wychodziły żółte.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------





ODPOWIE KTOS?


Superedzia a Ty farbowałas już kiedys jakąs farbą taką własnie, żeby Ci wyszedł lodowo biały blond?
bo z tego co się wczesniej doczytałam Martixem jeszcze wcale nie farbowałas.
nie
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 19:28   #2082
violey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: naturalny średni blond

.

Edytowane przez violey
Czas edycji: 2010-01-30 o 23:59
violey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:30   #2083
violey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: naturalny średni blond

.

Edytowane przez violey
Czas edycji: 2010-01-31 o 08:59
violey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 19:41   #2084
violey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Najlepsze farby BLOND

hey ! chciała bym sobie rozjasnic trosze włosy i nie wiem jaka farbą?!
Nie chciałabym koloru "słomkowego"czy "zółtego"
szukam raczej popielatego lub beżowego blondu...
uzywała ktoras z was farbe belle color z Garniera kolor 2 lub 11?
moj kolor włosow jest teraz taki ciemny w suemie mam takie wrazenie czasem jak by były takie rudawo-miedziane; (

Edytowane przez violey
Czas edycji: 2010-01-30 o 23:58
violey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:00   #2085
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny wczoraj byłam po rozjaśniacz z joanny i przy okazji kupiłam szampon i odżywkę z joanny czy któraś z Was już próbowała tego??
proszę o odpowiedź czekam.
https://polki.pl/work/privateimages/...MAIN/29568.jpg
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:02   #2086
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja używałam szamponu jak jeszcze robiłam pasemka to byłam zadowolona. Ale czytałam opinie że przy jednolitym kolorze nierówno łapie
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:14   #2087
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Ja używałam szamponu jak jeszcze robiłam pasemka to byłam zadowolona. Ale czytałam opinie że przy jednolitym kolorze nierówno łapie
ja jak na razie też mam pasemka
więc ok. a jeszcze takie jedno pytanie. wiesz może jaka farba blond najlepiej kryje siwe włosy??

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

dziewczyny czy któraś z Was wie jaka farba blond jest najlepsza do pokrycia siwych włosów??
czekam na odpowiedź;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 20:18   #2088
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wczoraj byłam po rozjaśniacz z joanny i przy okazji kupiłam szampon i odżywkę z joanny czy któraś z Was już próbowała tego??
proszę o odpowiedź czekam.
https://polki.pl/work/privateimages/...MAIN/29568.jpg

mi ostatnio na moich już ciemno rudo miodowych wyszły ciemne, dziwne, jakby zielone:brzydal :
Na balejażu robionym rozjaśniaczem wychodziło chłodno ale po dłuższym używaniu moje włosy robiły się matowe, ciemne jakieś i wtedy parę razy pod rząd myłam tylko zwykłymi szamponami. Ale to moje spostrzeżenia. Ogólnie włosy wolniej robiły się żółte. Nie prawie od razu jak w przypadku nie stosowania w ogóle tego szamponu.

Szykuję się także do zakupu balsamu 12% do farby którą kupię w drogerii na allegro jest tylko woda i krem. Czy ten krem to właśnie balsam? Może głupie pytanie ale nie chcę źle kupić...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-30 o 20:49
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 21:30   #2089
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: naturalny średni blond

Nieuzywalam takich ale wydaja się ciekawe.Chętnie bym poczytała o nich
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 21:50   #2090
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...811877Załączam moje zdjęcie i same cencie czy te shwarzkop czy safira 801 i 901 mogą chycic mi na naturalny średni dlad.Czy nie wtopią się w tło moich włosów??proszę zauważyć ze mój odrost jest ciut inny i czy później nie będę musiała rozjaśniać.Z tej opcji chciała bym już zrezygnować.Poradzie cośhttp://www.goldmax.pl/krem-koloryzuj...html?cPath=25 9 http://www.goldmax.pl/krem-koloryzuj...html?cPath=25 9 Dla nie wtajemniczonych podaje jeszcze linki tych farb

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-01-30 o 22:11
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 12:41   #2091
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wczoraj byłam po rozjaśniacz z joanny i przy okazji kupiłam szampon i odżywkę z joanny czy któraś z Was już próbowała tego??
proszę o odpowiedź czekam.
https://polki.pl/work/privateimages/...MAIN/29568.jpg
EwCiA000 używałam szamponu z tej serii i powiem, że jest najlepszy z szamponów tego typu, do tego ładnie pachnie ! Tylko uważaj, nie przesadź z nim, bo będziesz miała fioletowe włosy
Jest jeszcze fioletowy szampon z Kallosa, ma większą pojemnosc niż ten z Joaski, pachnie jakby kokosowo, ale z nim też nie należy przesadzać =]
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:00   #2092
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ja jak na razie też mam pasemka
więc ok. a jeszcze takie jedno pytanie. wiesz może jaka farba blond najlepiej kryje siwe włosy??
Nie mam pojęcia
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Szykuję się także do zakupu balsamu 12% do farby którą kupię w drogerii na allegro jest tylko woda i krem. Czy ten krem to właśnie balsam? Może głupie pytanie ale nie chcę źle kupić...
Utleniacz to woda utleniona w kremie, wydaje mi się że krem i balsam to to samo, np. mój ma niby odżywkę w sobie. Też na allegro kupiłam, ale nie wypowiadam się co do skutków bo jeszcze nie używałam.
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:17   #2093
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Co prawda już od jakiegoś czas nie używam takich szamponów, ale co do Joanny to polecam wersję profesjonalną:
http://ktpi.pl/p/pl/j15/joanna+szamp...ki++500ml.html
Nie wysusza tak włosów jak wersja drogeryjna i można dużo łatwiej je rozczesać, ma poręczną pompkę, jest wydajny i tani.

Polecam również tą odżywkę:
http://elgon.pl/odzywka-do-blond-silver-p-245.html
Nieźle wysrebrza kolor (mocniej niż szampon), fajnie pachnie (chociaż to kwestia gustu, niektórzy nie lubią zapachu pomidorów ) Miałam też szampon Silver z Elgon, ale ten z Joanny był lepszy i tańszy.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:50   #2094
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Co prawda już od jakiegoś czas nie używam takich szamponów, ale co do Joanny to polecam wersję profesjonalną:
http://ktpi.pl/p/pl/j15/joanna+szamp...ki++500ml.html
Nie wysusza tak włosów jak wersja drogeryjna i można dużo łatwiej je rozczesać, ma poręczną pompkę, jest wydajny i tani.
Ja tam żadnej różnicy nie widziałam. Kupuję teraz ten drogeryjny bo mam po prostu lepiej dostępny.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:08   #2095
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A Co myślicie o kolorze 8.1 albastrowy blond Garniera color & Sein.Czekam na symulacje od garniera maja mi zrobić jak będę wyglądać w ich blondach..Jutro mam dostać odpowiedz.Ale jestem Ciekawa.Czy któraś z Was robiła tym odcieniem.Wydaje mi się najbardziej odpowiedni.Piszcie jak coś wiecie Dziekuje
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:35   #2096
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez violey Pokaż wiadomość
hey ! chciała bym sobie rozjasnic trosze włosy i nie wiem jaka farbą?!
Nie chciałabym koloru "słomkowego"czy "zółtego"
szukam raczej popielatego lub beżowego blondu...
uzywała ktoras z was farbe belle color z Garniera kolor 2 lub 11?
moj kolor włosow jest teraz taki ciemny w suemie mam takie wrazenie czasem jak by były takie rudawo-miedziane; (
ja robiłam 11 wyszło spoko polecam spokojnie wyjdzie ci dobrze

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wczoraj byłam po rozjaśniacz z joanny i przy okazji kupiłam szampon i odżywkę z joanny czy któraś z Was już próbowała tego??
proszę o odpowiedź czekam.
https://polki.pl/work/privateimages/...MAIN/29568.jpg
ja używam co 3 mycie szampon taki w środku jest fioletowy to ten z niebieskimi napisami ...uważaj na łapki bo barwi.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
mi ostatnio na moich już ciemno rudo miodowych wyszły ciemne, dziwne, jakby zielone:brzydal :
Na balejażu robionym rozjaśniaczem wychodziło chłodno ale po dłuższym używaniu moje włosy robiły się matowe, ciemne jakieś i wtedy parę razy pod rząd myłam tylko zwykłymi szamponami. Ale to moje spostrzeżenia. Ogólnie włosy wolniej robiły się żółte. Nie prawie od razu jak w przypadku nie stosowania w ogóle tego szamponu.

Szykuję się także do zakupu balsamu 12% do farby którą kupię w drogerii na allegro jest tylko woda i krem. Czy ten krem to właśnie balsam? Może głupie pytanie ale nie chcę źle kupić...
krem, balsam jeden pies
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:36   #2097
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A ja pokażę Wam jak teraz moje włosy wyglądają. Ostatnio nawet mi się podobały ale czasem już chce mieć ten jasny blond i wtedy moje są be.


Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
--
krem, balsam jeden pies
ale czasem lepiej się upewnić Poza tym jestem początkująca w takich eksperymentach w domu

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-31 o 14:38
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 14:52   #2098
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...811877Załączam moje zdjęcie i same cencie czy te shwarzkop czy safira 801 i 901 mogą chycic mi na naturalny średni dlad.Czy nie wtopią się w tło moich włosów??proszę zauważyć ze mój odrost jest ciut inny i czy później nie będę musiała rozjaśniać.Z tej opcji chciała bym już zrezygnować.Poradzie cośhttp://www.goldmax.pl/krem-koloryzuj...html?cPath=25 9 http://www.goldmax.pl/krem-koloryzuj...html?cPath=25 9 Dla nie wtajemniczonych podaje jeszcze linki tych farb
co ty...zwariowałaś? jeśli ylko je masz takie włosy to tyliym w tko je odświeżaj ładnie Ci w tym kolorku.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A ja pokażę Wam jak teraz moje włosy wyglądają. Ostatnio nawet mi się podobały ale czasem już chce mieć ten jasny blond i wtedy moje są be.




ale czasem lepiej się upewnić Poza tym jestem początkująca w takich eksperymentach w domu
żartowałam przecież, rzeczywiście mnie by też denerwował ten kolorek a zmywa się ten jasny? bo musisz poczekać aż się zmyje do białego bo inaczej reszta się rozjaśni a to jasne będzie fioletowe chyba że wypierzesz odcień bez popieli.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 15:00   #2099
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia Dziękuje ale wiesz dziś musiałam je ściąć jakież 10 cm i tak mnie serducho bolało jak spadały na podłogę ale to już było nieuniknione.Zapodałam wxa i morze szybko odrosną już zdrowiutkie.A były tak popalone i przesuszone.Teraz to czuje chociaż cześć moich zdrowych włosów.No ale do rzeczy.Musze dać im odpocząć i chce już zrezygnować z wstępnego rozjaśniania bo bez tego się nie da.Rozumiesz mnie? No i jak bym zapodała naturalny blond to bym je trochę zregenerowała tymi farbkami bez amoniaku chociaż na jakiś czas.Wierz mi ,nie uśmiecha mi się to ale mam wybór albo kolor albo włosy.I co?A regeneruje je już na wszystkie możliwe sposoby.wiedz to chyba jedyne rozwiązanie .No cóż ZYCIE!!!!
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 15:08   #2100
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A Co myślicie o kolorze 8.1 albastrowy blond Garniera color & Sein.Czekam na symulacje od garniera maja mi zrobić jak będę wyglądać w ich blondach..Jutro mam dostać odpowiedz.Ale jestem Ciekawa.Czy któraś z Was robiła tym odcieniem.Wydaje mi się najbardziej odpowiedni.Piszcie jak coś wiecie Dziekuje
Symulację od Garniera? Oni robią takie cuda?
Nie robiłam niestety,ale bardzo mi sie podoba. To jakiś zimy odcień,nie?
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.