Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 08:05   #2881
niiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny mam pytanie zapisalam sie na LS w terminach
08-03 , 31-03 , 29-04 , 31-05
czy terminy nie są za blisko siebie ? w szczególności te marcowe ale jak jeden przełożę to wejdzie mi przerwa wakacyjna i wtedy 3 m-ce przerwy :-(
niiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 09:20   #2882
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja robiłam w zeszłym roku na bikini IPL i nawet gdzieś tu napisałam, ze super..... no to się pospieszyłam z tą opinią, owszem na początku wypadały włosy, ale.....potem wszystko odrosło, stan wyjściowy obecnie.

No wiec poszukałam sheer duet, wczoraj miałam pachy i bikini, wiec jeszcze nic nie moge powiedzieć, jedyne co to pamietam, ze IPL mnie bolał strasznie, a tutaj po zastosowaniu na 30 minut przed zabiegiem maści znieczulacjącej, a w trakcie zabiegu okładów z lodu poszło mega sprawnie i bez bólu, dosłownie 3 strzały zabolały a reszta pikuś oby tylko nic nie odrosło!
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:52   #2883
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
ja robiłam w zeszłym roku na bikini IPL i nawet gdzieś tu napisałam, ze super..... no to się pospieszyłam z tą opinią, owszem na początku wypadały włosy, ale.....potem wszystko odrosło, stan wyjściowy obecnie.

No wiec poszukałam sheer duet, wczoraj miałam pachy i bikini, wiec jeszcze nic nie moge powiedzieć, jedyne co to pamietam, ze IPL mnie bolał strasznie, a tutaj po zastosowaniu na 30 minut przed zabiegiem maści znieczulacjącej, a w trakcie zabiegu okładów z lodu poszło mega sprawnie i bez bólu, dosłownie 3 strzały zabolały a reszta pikuś oby tylko nic nie odrosło!
hej
sama chciałaś użyć maści znieczulającej czy proponowano Ci?
mam bikini (ls duet) za 2 dni i zastanawiam się czy będzie bolało i czy nie zadzwonić do nich i zapytać o tą maść..a jaką moc miałaś?
jeśli chodzi o ból to cienka jestem niestetyż..
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:53   #2884
vinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziś na Grouponie jest bon na 5 zabiegów depilacji laserowej we wrocławskim salonie Kontact - był tam już ktoś, wie, jakiego sprzętu używają, czy dają znieczulenie - i czy w ogóle warto?
Bon jest na 6 miesięcy, czyli w ciągu półrocza trzeba będzie wykorzystać te 5 zabiegów - nie za szybko trochę?
Podpowiedzcie, proszę

(pytam, bo w kontekście tego gabinetu nie znalazłam na forum nic prócz zdawkowej opinii na temat tego, że nie robią głębokiego bikini...)

Edytowane przez vinna
Czas edycji: 2011-03-03 o 12:17
vinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:28   #2885
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja wczoraj byłam kolejny raz na zabiegu bikni to juz był 4 zobaczymy jakie efekty beda jak wszystkie wypadna i ile zacznie odrastac nowych... I ciekawi mnie bardzo ile zabiegów bedzie mnie jeszcze czekac, mam nadzieje ze 5 to bedzie juz ten ostatni ale kto wie..
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:04   #2886
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez niiu Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie zapisalam sie na LS w terminach
08-03 , 31-03 , 29-04 , 31-05
czy terminy nie są za blisko siebie ? w szczególności te marcowe ale jak jeden przełożę to wejdzie mi przerwa wakacyjna i wtedy 3 m-ce przerwy :-(
Wszystko zalezy jaka czesc ciala depilujesz ale i tak widac ze odstepy sa zdecydowanie za male. JEsli depilujesz bikini to przerwa powinna wynosic 10tygodni czyli ponad 2 miesiace!




A ja teraz umieram ze strachu bo od mojej depilacji minelo 1,5 miesiaca i powoli zaczynaja odrastac te wloski ktore wypadly (to moj 2 zabieg). Obawiam sie ze znowu odrosna wszystkie i nie wiem co wtedy zrobie...Powinnam niby zbadac hormony ale do tego trzeba odstawic tabletki anty na 2-3 miesiace a jakos mi sie to nie usmiecha...

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2011-03-03 o 13:06
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:17   #2887
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Wszystko zalezy jaka czesc ciala depilujesz ale i tak widac ze odstepy sa zdecydowanie za male. JEsli depilujesz bikini to przerwa powinna wynosic 10tygodni czyli ponad 2 miesiace!




A ja teraz umieram ze strachu bo od mojej depilacji minelo 1,5 miesiaca i powoli zaczynaja odrastac te wloski ktore wypadly (to moj 2 zabieg). Obawiam sie ze znowu odrosna wszystkie i nie wiem co wtedy zrobie...Powinnam niby zbadac hormony ale do tego trzeba odstawic tabletki anty na 2-3 miesiace a jakos mi sie to nie usmiecha...

10 tyg??????
Ja robiłam co 4 a jak mi się przeciągneło to co 6 tyg i po 6 razach jest już super
Nogi robie co 8 tyg bo wcześniej to nie ma sensu
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 14:58   #2888
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mi po 4 tygodniach na bikini nic nie odrasta. dopiero po 8 tyg odrastaja wszystkie wloski ktorych nie usunal laser tak wiec mysle ze wtedy dopiero trafia sie w cykl wzrostu wlosa. Zreszta nawet nie dopuszczono mnie do wczesniejszego terminu. na kazda czesc ciala jest inny odstep.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 16:08   #2889
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Mi po 4 tygodniach na bikini nic nie odrasta. dopiero po 8 tyg odrastaja wszystkie wloski ktorych nie usunal laser tak wiec mysle ze wtedy dopiero trafia sie w cykl wzrostu wlosa. Zreszta nawet nie dopuszczono mnie do wczesniejszego terminu. na kazda czesc ciala jest inny odstep.

mnie po 8 tyg,ale u mnie włosy na głowie też szybciej rosną niż przeciętnej kobiecie .
więc tak powinny wyglądac odstępy między zabiegami.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
ja robiłam w zeszłym roku na bikini IPL i nawet gdzieś tu napisałam, ze super..... no to się pospieszyłam z tą opinią, owszem na początku wypadały włosy, ale.....potem wszystko odrosło, stan wyjściowy obecnie.

No wiec poszukałam sheer duet, wczoraj miałam pachy i bikini, wiec jeszcze nic nie moge powiedzieć, jedyne co to pamietam, ze IPL mnie bolał strasznie, a tutaj po zastosowaniu na 30 minut przed zabiegiem maści znieczulacjącej, a w trakcie zabiegu okładów z lodu poszło mega sprawnie i bez bólu, dosłownie 3 strzały zabolały a reszta pikuś oby tylko nic nie odrosło!
chyba ciem skopujem ,aby jedna pani nie pisała,że reklamuję LS
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:13   #2890
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czy ktos ma doswiadczenie z salonem revision w krk??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:03   #2891
woreczek
Przyczajenie
 
Avatar woreczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

byłam na wizycie konsultacyjnej, robię depilację bikini, łydek i pach,
w gabinecie jest laser neodymowo-yagowy, moc ma być ustawiona na 34
nie wiem co mam o tym myśleć...


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...47&postcount=3
" i zadnych nd-yagow- tym to sie usuwa popekane naczynka a i tak nie jest efektywny..ok?"

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...40&postcount=5
Laser nd-yag dociera bezposrednio do brodawki włosa; zniszczenie naczyn ją otaczających powoduje zniszczenie brodawki. Natomiast l. diodowy działa na zupełnie innej zasadzie, mianowicie wiązka świetlna jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się we włosie i to czasem powoduje lekkie oparzenia skóry. Z tego też wzgledu l.diodowy nie jest polecany osobom z jasnymi włosami, bo one mają mało melaniny. A l. nd-yag niszczy kazdy rodzaj włosa nie powodując podrażnień, gdyż jego celem nie jest melanina zawarta we włosie.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...13&postcount=6
Laser diodowy light sheer dociera do około 2 mm w głab skóry, natomiast nd-yag dociera ponizej pięciu mm, a wiec jeszcze głębiej. A co do tego, iż usuwa się nim naczynka, to owszem ale innym rodzajem nd-yag. Dostępny na rynku z laserów neodymowo-yagowych służacych tylko do usuwania owłosienia jest m. in. Laser Pil.

nie wiem co mam myśleć o tym laserze.
woreczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 10:09   #2892
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
hej
sama chciałaś użyć maści znieczulającej czy proponowano Ci?
mam bikini (ls duet) za 2 dni i zastanawiam się czy będzie bolało i czy nie zadzwonić do nich i zapytać o tą maść..a jaką moc miałaś?
jeśli chodzi o ból to cienka jestem niestetyż..

Zaproponowali, myślę ze bym nie wytrzymała bez tej maści.... to dodatkowy koszt ( za całość zapłaciłam 480 zł / bikini głębokie + znieczulenie ) ale naprawdę praktycznie nie bolało, co do mocy niestety nie wiem, nie pytałam... na pewno dość mocno bo kosmetyczka mówiła ze potraktuje mnie mocniej gdyż jestem po ILPu.

no i koniecznie poproś o kompres z lodu, to tez działa cuda, najpierw chwile się trzyma na miejscu gdzie zaraz będzie strzał i to też uśmierza ból. sam zabieg dla mnei extra, czekam teraz na pierwsze efekty.
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:20   #2893
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
hej
sama chciałaś użyć maści znieczulającej czy proponowano Ci?
mam bikini (ls duet) za 2 dni i zastanawiam się czy będzie bolało i czy nie zadzwonić do nich i zapytać o tą maść..a jaką moc miałaś?
jeśli chodzi o ból to cienka jestem niestetyż..
świetnie się też sperawdza maszyna chłodząca.daje zimny nawiew,ale nie każdy salon to posiada
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:38   #2894
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez niiu Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie zapisalam sie na LS w terminach
08-03 , 31-03 , 29-04 , 31-05
czy terminy nie są za blisko siebie ? w szczególności te marcowe ale jak jeden przełożę to wejdzie mi przerwa wakacyjna i wtedy 3 m-ce przerwy :-(
a co będziesz robić? wg mnie to są za małe przerwy, uśpione włosy nie rosną co 3 tygodnie. z tego co ja czytałam w wielu miejscach to min 6-8 tygodni w zależności od miejsca

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
ja robiłam w zeszłym roku na bikini IPL i nawet gdzieś tu napisałam, ze super..... no to się pospieszyłam z tą opinią, owszem na początku wypadały włosy, ale.....potem wszystko odrosło, stan wyjściowy obecnie
ja robię IPL+RF i mimo super efektów po 3 zabiegu coś czuje że też tak skończę
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:11   #2895
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, ja jestem w trakcie depilacji laserowej (Katowice) zakupiłam sobie pakiet 5 wizyt na gruponie.
Robię co 4 tygodnie zabieg, teraz niestety bede miała przerwę, bo złamałam nogę.
Co do moich spostrzeżeń.. włosy, które wyrastają są cieniutkie i jasne, miałam strasznie ale to strasznie grube, po ogoleniu pach czy bikini po paru godzinach wlosy odrastały i robiły się krostki w miejscach golonych.
?Jestem po 3 zabiegach, włosów trochę ubyło ale bez szału.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:20   #2896
niiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=asteraki;25504538]a co będziesz robić? wg mnie to są za małe przerwy, uśpione włosy nie rosną co 3 tygodnie. z tego co ja czytałam w wielu miejscach to min 6-8 tygodni w zależności od miejsca

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

robię bikini pachy i łydki
nie mogę mieć innych przerw bo następny termin mają w lipcu
niiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:47   #2897
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jestem w trakcie depilacji laserowej (Katowice) zakupiłam sobie pakiet 5 wizyt na gruponie.
Robię co 4 tygodnie zabieg, teraz niestety bede miała przerwę, bo złamałam nogę.
Co do moich spostrzeżeń.. włosy, które wyrastają są cieniutkie i jasne, miałam strasznie ale to strasznie grube, po ogoleniu pach czy bikini po paru godzinach wlosy odrastały i robiły się krostki w miejscach golonych.
?Jestem po 3 zabiegach, włosów trochę ubyło ale bez szału.
a jaki laser i gdzie robisz??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 14:10   #2898
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja za tydzień jadę na ostatni zabieg tzn. na pojedyńcze strzały w okolicach łokci i kończę swą przygoe z laserem - przynajmniej na ten sezon.

W sumie jestem zadowolony - na nogach i ramionach odrosło mi co prawda 15% wlosów ale są one cienkie i raczej mi nie przeszkadzają. Pisze że raczej bo nie wiem czy na przedramionach te co obecnie są mają 1 cm długości gdy dojdą do 2 cm nie staną się znów czarne. Nie zmienia to faktu, że DUET mi bardzo pomógł i widze kolosalną różnicę.

Mam pytanie - przez te zabiegi nie opalałem się przez ponad dwa lata i jestem blady jak kreda - kiedy mogę iść do solarium, miesiąc po ostatnim zabiegu ? Możecie mi polecić jakieś krewy do nawilżenia skóry na ramionach by odzyskała wpierw zdrowy kolor ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:24   #2899
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a propo znieczulenia

dzwoniłam do salonu i mówią że przy Duecie nie będzie takiej potrzeby więc ufam..
Pani powiedziała,że w razie czego to mnie znieczulą (mocnym uderzeniem czymś ciężkim..żart )
więc ide na żywca
bez odbioru
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 18:47   #2900
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Ja za tydzień jadę na ostatni zabieg tzn. na pojedyńcze strzały w okolicach łokci i kończę swą przygoe z laserem - przynajmniej na ten sezon.

W sumie jestem zadowolony - na nogach i ramionach odrosło mi co prawda 15% wlosów ale są one cienkie i raczej mi nie przeszkadzają. Pisze że raczej bo nie wiem czy na przedramionach te co obecnie są mają 1 cm długości gdy dojdą do 2 cm nie staną się znów czarne. Nie zmienia to faktu, że DUET mi bardzo pomógł i widze kolosalną różnicę.

Mam pytanie - przez te zabiegi nie opalałem się przez ponad dwa lata i jestem blady jak kreda - kiedy mogę iść do solarium, miesiąc po ostatnim zabiegu ? Możecie mi polecić jakieś krewy do nawilżenia skóry na ramionach by odzyskała wpierw zdrowy kolor ?
wiele jest balsamów do nawilżania,ale ty musisz stosowac balsamy dla mężczyzn,bo masz inną skórę.skóra nabierze zdrowego wyglądu,kiedy się zregeneruje
mężczyźni mają inny rodzaj skóry,bardziej tłustą.radze iśc do sklepu,gdzie panie poleca ci coś stosownego.
u nas jest taki zielarski i kosmetyczny.panie poleciły świetny tonik dla mojego nastolatka po pierwszych próbach golenia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:46   #2901
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam
tydzien temu byłam na zabiegu IPL pach. Dziś zauważyłam że wlosy zaczynają mi wypadać. tzn pociągnęłam paznokciem i gladko wyszedł. Czy one same sobie wypadną ze skory czy powinnam je powyciągać pęsetą?
pozdrawiam
konatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 19:47   #2902
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Ja za tydzień jadę na ostatni zabieg tzn. na pojedyńcze strzały w okolicach łokci i kończę swą przygoe z laserem - przynajmniej na ten sezon.

W sumie jestem zadowolony - na nogach i ramionach odrosło mi co prawda 15% wlosów ale są one cienkie i raczej mi nie przeszkadzają. Pisze że raczej bo nie wiem czy na przedramionach te co obecnie są mają 1 cm długości gdy dojdą do 2 cm nie staną się znów czarne. Nie zmienia to faktu, że DUET mi bardzo pomógł i widze kolosalną różnicę.

Mam pytanie - przez te zabiegi nie opalałem się przez ponad dwa lata i jestem blady jak kreda - kiedy mogę iść do solarium, miesiąc po ostatnim zabiegu ? Możecie mi polecić jakieś krewy do nawilżenia skóry na ramionach by odzyskała wpierw zdrowy kolor ?
jesli chodzi o opalanie po ostatnim zabiegu to mozna nawet 2 tyg po. Chodzi wylacznie o to, zeby skora zregenerowala sie po laserze tzn. zeby ustapilo przegrzanie skory.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 22:03   #2903
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
a propo znieczulenia

dzwoniłam do salonu i mówią że przy Duecie nie będzie takiej potrzeby więc ufam..
Pani powiedziała,że w razie czego to mnie znieczulą (mocnym uderzeniem czymś ciężkim..żart )
więc ide na żywca
bez odbioru

auuuuć to ja może jestem bardziej wyczulona na ból, bo na bank bym tego nie zniosła, a tez duo miałam.

dzielna jestes daj znać jak jak było!
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 22:10   #2904
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

byłam na próbie LS i tego kłocia, pieczenia nie można nazwać bólem jestem pozytywnie zaskoczona
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 10:25   #2905
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a jaki laser i gdzie robisz??
prestige spa, katowice.
Laser IPL + RF?

http://www.prestigespa.pl/ poczytasz wiecej
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 12:31   #2906
narzeczony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, wiem że dużo postów jest już na ten temat, przeczytałem wiele stron tego tematu do tyłu i chciałem prosić tylko o potwierdzenie tego co wyczytalem. Chciałem zrobić prezent mojej narzeczonej i wykupić jej voucher na depilację laserową, z tego co wyczytałem to IPL nie ma sensu, więc myślę że jeśli już to tylko laser. Czy moglibyście mi polecić jakieś gabinet w Krakowie? Znalazłem parę pozytywnych opinii o Revision? Czy można liczyć że jakaś oferta pojawi się na groupon czy jakimś innym portalu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
narzeczony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 12:45   #2907
maggie21o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja u siebie po pierwszym zabiegu nie widzę żadnych efektów. Tyle bólu, pieniędzy i jestem zawiedziona. Zobaczymy jak będzie dalej. Pójdę na drugi zabieg, ale jeśli nie przyniesie widocznej poprawy, to zrezygnuję
maggie21o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:48   #2908
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez narzeczony Pokaż wiadomość
Witam, wiem że dużo postów jest już na ten temat, przeczytałem wiele stron tego tematu do tyłu i chciałem prosić tylko o potwierdzenie tego co wyczytalem. Chciałem zrobić prezent mojej narzeczonej i wykupić jej voucher na depilację laserową, z tego co wyczytałem to IPL nie ma sensu, więc myślę że jeśli już to tylko laser. Czy moglibyście mi polecić jakieś gabinet w Krakowie? Znalazłem parę pozytywnych opinii o Revision? Czy można liczyć że jakaś oferta pojawi się na groupon czy jakimś innym portalu? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
na gruperze jest aktualnie bardzo fajna oferta, sama sie skusilam
opinie maja dobre, takze mysle ze warto sprobowac.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
prestige spa, katowice.
Laser IPL + RF?

http://www.prestigespa.pl/ poczytasz wiecej
Znam ten salon jestes zadowolona?? ja jednak wole light sheer
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 19:23   #2909
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez maggie21o Pokaż wiadomość
A ja u siebie po pierwszym zabiegu nie widzę żadnych efektów. Tyle bólu, pieniędzy i jestem zawiedziona. Zobaczymy jak będzie dalej. Pójdę na drugi zabieg, ale jeśli nie przyniesie widocznej poprawy, to zrezygnuję
a co miałaś,jak dawno i jaką mocą.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 22:07   #2910
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Napiszcie mi Dziewczyny jak to u Was w mieście wygląda kwestia cenowa jeśli chodzi o bikini i laser light sheer?
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG

Edytowane przez kaskaj24
Czas edycji: 2011-03-05 o 22:08
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.