farba zaraz po rozjaśnianiu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-19, 14:48   #1
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1

farba zaraz po rozjaśnianiu?


Witam szanowne Panie))
Moj problemik to:
Rozjasnilam sobie własnie wloski z brazu na rudo))alo OK o to mi chodzilo bo chce byc rudaSa troszke nierowne ale ogolnie wyszlo super tu rada odemnie dla Kobiet prowadzacych wlasny salon fryzjerski we wlasnym domu
Poproscie mezow,chlopakow,narzyczon ych o rozprowadzenie rozjasniaczaMOj kochany zrobil to super,nalozyl rowniótko ,wszedzie tak jak trzeba,wloski wyszlyby jeszcze lepiej ale nie chcialm za dlugo trzymac.
Do rzeczy....chcialbym juz nalozyc sobie farbe ( mam Ferie Loreal'a) ale nie wiem czy moge tak szybko ,wolalabym nie czekac .Czy moge sobie nalozyc farbke zaraz po rozjasnieniu wlosow...?
Moze sa jakies specjalne farby ktore mozna nalozyc zaraz po dekoloryzacji..?
Pozdrawiam serdecznie.
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 15:08   #2
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: farba zaraz po rozjaśnianiu?

Czesc
Hmmmm...ja tak robilam kilka razy ze nakladalam farbe od razu po rozjasnianiu!ale wiesz o tym ze bedzie sie ona wyplukiwac szybko?! bardzo szybko nawet!!
nie sadze zeby ci zaszkodzilo.generalnie powinno sie odczekac ale....
mocno je rozjasnilas???a rudy jaki?jakis czerwony czy taka marchewka?ja tak kiedys zrobilam przed czerwienia i niestety wyplukalo sie szybko.ja teraz mam blond ale chyba farbne sie na rudo.farbowalam sie tak przez 2 lata i jednak uwielbiam ten kolor
jak zrobisz to daj znac!
ale najpierw poczekaj na opinie Grazki

pozdrawiam
ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 15:17   #3
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: farba zaraz po rozjaśnianiu?

Hej Olla
Czy mocno je rozjasnilam..hmmm....myls e ze nie,trzymalam krotko wyszly rownomiernie taka ladna marcheweczkajasna marchewka jak dla mnie super.Ja kiedys tez rozjasnilam ale bez pomocy mojego misia..wychodzilo strasznie!! tak pieknie rowno mi nalozyl ze jestem pod wrazeniem jego zdolnosci fryzjerskich , zawsze jest lepiej jak ktos naklada.Mam dlugie wlosy uzylam 2 opakowan rozjasniacza i to tez jest wazne zeby dobrze pokrylo.
Kiedys rozjasnilam i nalozylam czerwien bylo super ale wiem ze sie splukuje bardzo szybko( szkoda bo kolorek byl swietny....
jak uzywalas rudego to jaka farbe z takiego koloru bys mi najbardziej polecala...??i jaki odcien ?chce zeby byly takie miedziane,jasne nie intenstywne rude.
Pozdrawiam serdecznie.
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 15:54   #4
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: farba zaraz po rozjaśnianiu?

Hmmmm...ja to uzywalam farby Londacolor (czerwien owocu granatu nr.45 i raz ognista czerwien nr.47)ja to lubie takie ostre czerwienie.nie wiem co ci polecic!ja generalnie zawsze uzywalam Londy!i bylam zadowolona.bardzo.naprawd e.wlosy byly blyszczace i w ogole.nie kupowalam innych farb bo potrzebowalam 2 opakowan i zalezalo mi na taniej farbie.co do miedzianych kolorkow to zupelnienie mam pojecia!nie rob palette bo podobno potem dosc ciezko jest rozjasnic te farbe!z londy jest :miedz tycjana!aha i dodam ze kolory wychodza takie jak na opakowaniu!
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 19:24   #5
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: farba zaraz po rozjaśnianiu?

Wiec efekt koncowy jest taki...poszlam do Rossmana i kupilam sobie farbe decore Welli "wulkaniczna czerwien" Kolor wyszedl,ladny.ale nie pokryl dobrze koncówek nie wiem czemu... przez rozjasnianie zapewne,jak narazie podoba mi sie a szczegolnie mojemu "Mistrzowi" a to chyba najwazniejszeKupilabym Londe wiem ze to dobra farba ale stwierdzilam ze chyba troszke za mocna aaa zreszta ktora nie jest mocna...w kazdym razie ten kolorek welli mi sie podobal
Plusiki :Podoba mi sie kolorek ogolnie jestem bardzo zadowolona przede wszytkim dlatego ze wrocilam do swoich ukochanych czerwieni wczesniej farbnelam sie na braz i mialam straszne problemy z rozjasnieniem wlosow jakas jasniejsza farba,lubie sie w czerwieniach i ponoc swietnie w nich wygladam wiec OK))
Minusiki.....WYSUSZENIE.. .ooo Boshe.....straszne;(((ale w salone fryzjerskim czekaloby mnie to samo....kupilam juz maseczki ,odzywiki i bede walczyc z odzyskaniem nawilzenia wlosow.
Podsumowanie...:Nie zaluje))
Pozdrawiam
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 23:01   #6
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: farba zaraz po rozjaśnianiu?

Aha no to super
a mial byc miedziany??? hahahhaha...ach my to jestesmy zmienne.no slyszalam ze bardzo ladnie sie trzyma ten kolorek. jest jeszcze czerwien kolorado tez bardzo fajna!no koncowki to powinnas teraz troszke podciac a jakim jestes typem urody?cieplym czy zimnym?a naturalny kolorek wlosow?kurcze ja mam naturalne sredni popielaty blon,niebieskie oczeta,jasna cera!teraz mam balejaz blond i w sumie dobrze sie prezentuje(wszyscy twierdza ze to jest najodpowiedniejszy kolor dla mnie)ale ja sie lubie w blondzie na krotko!drazni mnie.kiedys sie opalalam i mialam takie rude wloski wiec ladnie sie komponowalo a teraz nie moge sie juz opalac ale i tak chce wloski rude.kurde no nie wiem co zrobic?moj facet protestuje,chce nadal blond.ale moje wlosieta sa za slabe zeby je rozjasniac.strasznie sie niszcza.a w sumie to juz po poltora miesiaca odrost mam tak duzy ze spokojnie moglabym zrobic balejaz(ale mnie nie stac tak co chwila wydawac).i mysle co dalej
jak macie jakis pomysly to czekam

pozdrawiam
ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-21, 10:25   #7
maartyna1
Raczkowanie
 
Avatar maartyna1
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 98
GG do maartyna1
Re: farba zaraz po rozjaśnianiu?

Hej Ola.
Ja tez mam jasna karnacje,niebieskie oczka a moj naturalny kolor włosów to blad
Nie mam pojecia jakim jestem typem urody,nigdy tego nie wiemMoze mi w tym pomożesz?
Fajny ten moj kolorek ale nie jest idealny rano okazalo sie po dobre swiatelko ze wyszedl bardzo intensywny ,i nie rowno chwycil(musze teraz czekac miesiac do nastepnego farbopwania ale nie wiem czy wyjdzie nastepnym razem to samo...?tzn.czy tez bedzie nie rowny?gdzieniegdzie jest ciemniejszy a gdzieniegdzie jasny((
Jestem trosze za balada na taki kolorek i tez musze sie opalic.
Co ci doradzic...to zalezy w czym sie dobrze czujesz...jak ci dobrze bylo w rudym i masz ochote na zmiane to sie nie wachaj ja uwazam ze taki kolor jest orginalny rudy,czy czerwony,popatrz na ulice ile kobiet ma takie kolory..?)nie wszystkim tez to pasuje,mysle ze takie kolory sa orginale.
Ja sie lubie wyrozniac
Pozdrawiam)
maartyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.