U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 14:45   #4021
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Zazdroszczę Okey to sobie wezmę ten CC w próbkach. Zobaczymy co to jest
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 15:17   #4022
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Jutro jade z kolezankami z pracy (Koreanka i Japonka) do Koreatown w Tokio, polazimy po sklepach, zobaczymy co przywioze do domu.
Wow, to ja czekam z niecierpliwością, bo szczególnie ciekawa jestem co ci Koreanka poleci I pewnie skończy się tym, że mi się tryb "ja-to-chcę" włączy.
A, i to ja upierdliwie się zachwycałam u ciebie nad Mizonem i jabłkiem Bavipahatu


Mam też pytanie do dziewczyn.
Potrzebuję namiary na jakieś żółte, lub beżowo-żółte bebiki, krycie najlepiej średnie i może być bez matowego wykończenia, bo lubię ten efekt błyszczącej zdrowo cery.

Skin79 Orange by mi kolorystycznie idealnie pasował, ale nie potrafię go tak palcami nałożyć, żeby suchych skórek nie podkreślił
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 15:30   #4023
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
ja tak tylko poza tematem weszłam na twojego bloga i naprawdę mi się podoba super sie czyta
No ja też przepadłam, świetnie się czyta
Przepadłam do tego stopnia,z emam zamiar zrobić ten deptany makaron, oczywiście jak sie chlodniej zrobi
Przedwczoraj do drugiej nad ranem siedziałam, a pobudka do roboty o 5, a jak wstałam to odpalilam kompa i przy kawie jeszcze poczytałam
A dziś i wczoraj tak na raty, bo mi ludzie przeszkadzaja
Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
kupowalam u innego sprzedawcy, ale to ta http://www.ebay.pl/itm/Etude-House-B...item35c9e91fcd
Czaję się na ta piankę od jakiegoś czasu, ale muszę troche inych myjadeł zużyc....
Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Dokladnie.

Ja bym to jednak wziela o krok dalej - nawet jesli produkt jest koreanski (czy japonski), lecz sprzedawca zlokalizowany jest poza Korea lub Japonia (glownie chodzi mi tu o Chiny, ale nie tylko), to bym nie kupowala.

Jutro jade z kolezankami z pracy (Koreanka i Japonka) do Koreatown w Tokio, polazimy po sklepach, zobaczymy co przywioze do domu.
No nie powiem...trochę Ci zazdroszczę tych bezpośrednich zakupów
Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Wow, to ja czekam z niecierpliwością, bo szczególnie ciekawa jestem co ci Koreanka poleci I pewnie skończy się tym, że mi się tryb "ja-to-chcę" włączy.
A, i to ja upierdliwie się zachwycałam u ciebie nad Mizonem i jabłkiem Bavipahatu


Mam też pytanie do dziewczyn.
Potrzebuję namiary na jakieś żółte, lub beżowo-żółte bebiki, krycie najlepiej średnie i może być bez matowego wykończenia, bo lubię ten efekt błyszczącej zdrowo cery.

Skin79 Orange by mi kolorystycznie idealnie pasował, ale nie potrafię go tak palcami nałożyć, żeby suchych skórek nie podkreślił
Patrz, a u mnie nie podkreśla, a ma chyba co...
A probowalaś malutkimi punkcikami na calą twarz cieniutką warstwę, potem wklepać dokladnie i ewentualnie dolożyć jeszcze jedną?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:10   #4024
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Skin79 Orange by mi kolorystycznie idealnie pasował, ale nie potrafię go tak palcami nałożyć, żeby suchych skórek nie podkreślił
kochana a nałożyłaś coś naprawdę porządnego pod niego? miałam ten sam problem, bo niby nie mam suchych skórek a on coś jednak wynajdywał i właśnie coś treściwego pomaga.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:25   #4025
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Patrz, a u mnie nie podkreśla, a ma chyba co...
A probowalaś malutkimi punkcikami na calą twarz cieniutką warstwę, potem wklepać dokladnie i ewentualnie dolożyć jeszcze jedną?
Próbowałam
Nie wiem czemu akurat z tym mam taki problem. Może to wina tego, że używam próbek? Bo mam te malutkie saszetkowe i jest taki trochę bardziej płynny niż inne bebiki.
Jak byłam głupio-mądra i kupiłam Hot Pink i Vip Gold w normalnych opakowaniach to one tak nie robiły. A że trafiłam z nimi kolorem jak ślepy w stodołę to już inna sprawa.
Mam też normalne opakowania Misshy Perfect Cover #21, która teraz przy kuracji Atredermem mi się nie dopasowuje i jest bardziej różowawa. Mam też 3 Holiki Petit BB, Clearing, Essential i Watery (któraś jeszcze nie otwarta nawet). I wszystkie z nich nie podkreślają skórek tak jak Skin79 Orange. Niestety są również lekko za różowe...

No i kolejnym gwoździem do trumny jest to, że na ebayu nie ma miniaturowych, 5 gramowych próbek akurat tego bebika A na allegro nie zamierzam płacić 20-kilka zł z przesyłką za próbkę.

Nie wiem, jutro może wybiorę się do Rossmanna po gąbeczki do makijażu i nimi spróbuję.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:28   #4026
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Mi obojętne czy wklepię czy wsmaruję jak ma podkreślić to i tak podkreśli Albo trzeba sobie regularnie mocno skórę zdzierać, żeby się tego pozbyć albo po nałożeniu BB w to miejsce nałożyć palcem trochę kremu nawilżającego i pudrem musnąć. Ja czasem tak robię i pomaga.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:29   #4027
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
kochana a nałożyłaś coś naprawdę porządnego pod niego? miałam ten sam problem, bo niby nie mam suchych skórek a on coś jednak wynajdywał i właśnie coś treściwego pomaga.
Problem, ze nie wiem co nakładać pod niego, bo nie znalazłam jeszcze dobrego dla mnie kremu Do innych bebików wystarczy mi żel Mizona ze ślimakiem + krem do skóry wrażliwej z Flos Leku. Próbowałam też nakładać bebiki z żelem Mizona + jakiś sleeping pack i też działały.
Tylko Skin79 Orange odmawia współpracy.

Możesz powiedzieć co sama pod niego kładziesz?
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 17:14   #4028
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

No i kliknęłam black sugar. Próbeczek sztuk dziesięć. Mam, nadzieję, że choc trochę poskromi suche skórki, bo nie mam już sił do nich Kto wie, w połączeniu z mizonem różowym jest to całkiem możliwe.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 17:19   #4029
Maroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 162
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Dziewczyny jaki krem bb z holika holika mozecie polecic?do tej pory uzywalam Petit BB shimmering


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maroonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 17:40   #4030
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Girls pomocy

Nie wiedzieć czemu, nie mogę na ebay zmienić rodzaju wysyłki. Dopiero założyłam konto, to moje pierwsze (miały być) zakupy i tu taki klops. Wcześniej obok akapitu "wysyłka" mogłam rozwinąć pasek i wybrać rodzaj przesyłki, teraz nie ma takiej możliwości

Wicie o co może chodzić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ebay.jpg (67,1 KB, 19 załadowań)
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 17:50   #4031
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Girls pomocy

Nie wiedzieć czemu, nie mogę na ebay zmienić rodzaju wysyłki. Dopiero założyłam konto, to moje pierwsze (miały być) zakupy i tu taki klops. Wcześniej obok akapitu "wysyłka" mogłam rozwinąć pasek i wybrać rodzaj przesyłki, teraz nie ma takiej możliwości

Wicie o co może chodzić?
Masz połączone z ebay konto PayPal powiązane z kartą lub kontem bankowym?

Jeśli tak to musisz tylko wybrać, który It's Skin chcesz > klikasz kup (jeśli chcesz więcej to zmieniasz 1 na inną liczbę) > ebay przekieruje i zapyta się czy na pewno chcesz kupić > potwierdzisz zakup > będziesz mogła przejść do zapłaty za produkt i tam będziesz mogła wybrać rodzaj przesyłki (jeśli jest jakaś inna dostępna oprócz tej "Economy Int'l Shipping").

Najlepiej też najpierw przelej sobie na PayPal pieniądze za przedmiot + kilka zł więcej, bo PayPal żre prowizję.
Np. jak ja ostatnio kupowałam na ebay to za produkty łącznie miałam jakoś 85 zł z groszami, a razem z prowizją PayPal wyszło koło 89 zł.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-07-29 o 17:54
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 18:23   #4032
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Mam też pytanie do dziewczyn.
Potrzebuję namiary na jakieś żółte, lub beżowo-żółte bebiki, krycie najlepiej średnie i może być bez matowego wykończenia, bo lubię ten efekt błyszczącej zdrowo cery.
ja mam Innisfree waterproof #2- beżowy, po przypudrowaniu lekkim nie do zdarcia nawet w te upały, i skinfood berryberry #1- zółty, niezle sie trzyma ale w ten skwar nie testowany niestety jeszcze...
Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
No i kliknęłam black sugar. Próbeczek sztuk dziesięć. Mam, nadzieję, że choc trochę poskromi suche skórki, bo nie mam już sił do nich Kto wie, w połączeniu z mizonem różowym jest to całkiem możliwe.
ja mam zdzierak cukrowy od skin79 i jest super ale potrafi być naprawde ostry i skórze wrazliwej i delkatnej może zrobić kuku... za to ten enzymatyczny z kwasami owocowymi od tonymoly tez jest rewelacyjny i krzywdy nie robi. czytałam gdzieś że na skórki dobry jet ten żel Sally Hansen do paznokci, podobno ladnie je rozpuszcza
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:49   #4033
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
ja mam Innisfree waterproof #2- beżowy, po przypudrowaniu lekkim nie do zdarcia nawet w te upały, i skinfood berryberry #1- zółty, niezle sie trzyma ale w ten skwar nie testowany niestety jeszcze...
Popatrzyłam na ten Innisfere. Nawet ładny kolor i niezłe recenzje, ale za to prawie żadnych swatchy porównawczych do innych bebików
Na ebay próbek brak , a ja już nie kupię bebika w ciemno, bo już mi 4 zalegają, a ja się potem jak ta głupia bawię w wymianę

Skinfooda żadnego chyba nie wezmę już nigdy. Miałam kiedyś większą próbkę grzybkowego-tragedia. Ciemny, ciężki, dziwny zapach i wyczuwalny cały czas na twarzy, ogólnie ble. Zraziłam się do nich.
A nawet jakbym chciała spróbować Berry Berry, to próbek na ebay też nie ma...

Czyli pupa blada
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:19   #4034
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Popatrzyłam na ten Innisfere. Nawet ładny kolor i niezłe recenzje, ale za to prawie żadnych swatchy porównawczych do innych bebików
Na ebay próbek brak , a ja już nie kupię bebika w ciemno, bo już mi 4 zalegają, a ja się potem jak ta głupia bawię w wymianę

Skinfooda żadnego chyba nie wezmę już nigdy. Miałam kiedyś większą próbkę grzybkowego-tragedia. Ciemny, ciężki, dziwny zapach i wyczuwalny cały czas na twarzy, ogólnie ble. Zraziłam się do nich.
A nawet jakbym chciała spróbować Berry Berry, to próbek na ebay też nie ma...

Czyli pupa blada
postaram sie zrobić jutro swatche porównawcze może pomogą troche.. ja te 2 bb w ciemno wziełam ale naprawdę super trafiłam zwłaszcza z innisfree
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:24   #4035
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
postaram sie zrobić jutro swatche porównawcze może pomogą troche.. ja te 2 bb w ciemno wziełam ale naprawdę super trafiłam zwłaszcza z innisfree
DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI !!!

Ja się już boję brać w ciemno, bo do tej pory kupiłam 7 pełnowymiarowych bebików bez wypróbowania i żaden nie był/jest dobry kolorystycznie w 100%
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-07-29 o 19:25
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:50   #4036
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Problem, ze nie wiem co nakładać pod niego, bo nie znalazłam jeszcze dobrego dla mnie kremu Do innych bebików wystarczy mi żel Mizona ze ślimakiem + krem do skóry wrażliwej z Flos Leku. Próbowałam też nakładać bebiki z żelem Mizona + jakiś sleeping pack i też działały.
Tylko Skin79 Orange odmawia współpracy.

Możesz powiedzieć co sama pod niego kładziesz?
Nie wiem jakiego potrzebujesz nawilżenia, moja skóra nie ptrzebuje zbyt wiele, ale fajnie na mnie działa połączenie ślimakowy żel Mizona i żel Mizon Watermax, ten zielony, bo jest jeszcze bogatsza wersja różowa. Mam skóre bardzo skłonną do zapychania a on nie robi mi nic złego, nawilża nawet bardziej niż potrzebuję ale jak mówię, moja skóra nie potrzebuje dużo nawilżaczy

Cytat:
Napisane przez Maroonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki krem bb z holika holika mozecie polecic?do tej pory uzywalam Petit BB shimmering


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam Holika Petit Essiential, pisałam o nim już na tym wątku wcześniej, jest bardzo kryjący, zakryje wszystko łącznie z cieniami pod oczami do których muszę mieć mega mocny korektor, ale nie wiem czy odrobinkę nie zapycha. Kolor dość jasny, mam wrażenie że jaśnieje na twarzy. Niby wszystkie BB powinny tak jaśniejąco wybielająco działać ale ja zauważyłam ten efekt tylko przy tym BB, nie świeci się pomimo tego dużego krycia, ogólnie poza tym lekkim zapychaniem jest fajny
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:54   #4037
Maroonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 162
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Odada, ja szukam lekkiego, nie zapychajacego kremu najlepiej jakby byl troszke swiecacy kupilam na ebay skin79 bb diamond ale ten znowu za bardzo sie swieci szukam teraz takiego pomiedzy moze lioele


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maroonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:59   #4038
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Nie wiem jakiego potrzebujesz nawilżenia, moja skóra nie ptrzebuje zbyt wiele, ale fajnie na mnie działa połączenie ślimakowy żel Mizona i żel Mizon Watermax, ten zielony, bo jest jeszcze bogatsza wersja różowa. Mam skóre bardzo skłonną do zapychania a on nie robi mi nic złego, nawilża nawet bardziej niż potrzebuję ale jak mówię, moja skóra nie potrzebuje dużo nawilżaczy
Najlepszy myk, że ja mam cerę mieszaną w kierunku normalnej i dużo nawilżenia nie potrzebuję.
Ale co bym nie nałożyła, w jakiejkolwiek kombinacji, pod próbką Skin79 Orange wyjdą wszystkie suche skórki, których teoretycznie tam nie ma. On u mnie jakieś znajduje nawet świeżo po peelingu
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:23   #4039
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
ja mam zdzierak cukrowy od skin79 i jest super ale potrafi być naprawde ostry i skórze wrazliwej i delkatnej może zrobić kuku... za to ten enzymatyczny z kwasami owocowymi od tonymoly tez jest rewelacyjny i krzywdy nie robi. czytałam gdzieś że na skórki dobry jet ten żel Sally Hansen do paznokci, podobno ladnie je rozpuszcza
A ten skin79 to takie typowy peeling czy maseczka? Bo ja kupiłam Skinfooda i to właśnie maseczka jest, aczkolwiek masaż wskazany Jabłko Tonymoly? Bo ja je kończę właśnie i niestety u mnie skórki są nadal Teraz zacznę brzoskwinię baviphat i pokładam w niej nadzieję [oraz ponad dwa razy więcej pieniądza ] a w kolejce jest jeszcze crystal peeling skin79 Ale nie powstrzymuje mnie to przed testowaniem...
O, muszę się zapoznać bliżej z tematem SH, może to coś dla mnie Ja walczę i walczę i kiepsko mi idzie Nawet jak uda mi się nieco poskromić te małe cholery, to wystarczy jakiś jeden kosmetyk i zabawa od nowa.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-07-29 o 20:28
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 03:08   #4040
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

mcromance, może skin79 scandal rose vanilla? Mam próbkę i w sumie całkiem żółty i jasny
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 06:37   #4041
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
kupowalam u innego sprzedawcy, ale to ta http://www.ebay.pl/itm/Etude-House-B...item35c9e91fcd

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Dokladnie.

Ja bym to jednak wziela o krok dalej - nawet jesli produkt jest koreanski (czy japonski), lecz sprzedawca zlokalizowany jest poza Korea lub Japonia (glownie chodzi mi tu o Chiny, ale nie tylko), to bym nie kupowala.

Jutro jade z kolezankami z pracy (Koreanka i Japonka) do Koreatown w Tokio, polazimy po sklepach, zobaczymy co przywioze do domu.
Czekamy na relację
Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Mi obojętne czy wklepię czy wsmaruję jak ma podkreślić to i tak podkreśli Albo trzeba sobie regularnie mocno skórę zdzierać, żeby się tego pozbyć albo po nałożeniu BB w to miejsce nałożyć palcem trochę kremu nawilżającego i pudrem musnąć. Ja czasem tak robię i pomaga.
Ja również Przy BB nie mam tego problemu na razie.... w przeciwieństwie do drogeryjnych.
Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość

Skinfooda żadnego chyba nie wezmę już nigdy. Miałam kiedyś większą próbkę grzybkowego-tragedia. Ciemny, ciężki, dziwny zapach i wyczuwalny cały czas na twarzy, ogólnie ble. Zraziłam się do nich.
A nawet jakbym chciała spróbować Berry Berry, to próbek na ebay też nie ma...

Czyli pupa blada
Mi wczoraj próbki #2 przyszły. Dzis będę go testować.
Z zapachem to róznie, niektórzy Misshe porównuja do babcinych kremów--dla mnie zapach mało wyczuwalny i neutralny.
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 07:38   #4042
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Maroonka Pokaż wiadomość
Odada, ja szukam lekkiego, nie zapychajacego kremu najlepiej jakby byl troszke swiecacy kupilam na ebay skin79 bb diamond ale ten znowu za bardzo sie swieci szukam teraz takiego pomiedzy moze lioele


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeśli szukasz lekkiego to chyba te holiki petit odpadają miałam lioele beyond the solution i u mnie robił maskę. Ja bardzo lubię skin79 vip gold i hot pink, krycie średnie no i lekko są błyszczące na mnie testowałam bardzo dużo bb i tylko te spełniają moje wyobrażenie tego jak powinny wyglądać na twarzy kremy bb a nie zwykłe podkłady, inne właśnie zachowują się jak podkłady na mnie

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Najlepszy myk, że ja mam cerę mieszaną w kierunku normalnej i dużo nawilżenia nie potrzebuję.
Ale co bym nie nałożyła, w jakiejkolwiek kombinacji, pod próbką Skin79 Orange wyjdą wszystkie suche skórki, których teoretycznie tam nie ma. On u mnie jakieś znajduje nawet świeżo po peelingu
Na mnie też ten bb był dziwny, co prawda nie podkreślał suchych skórek ale jak go nałożyłam to nagle okazało się że mam pełno zmarszczek, wokół ust, pod oczami, no wszędzie każdą zmarszczkę podkreślił. I choć spodobał mi się efekt ogólny to nie kupiłam go przez to
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:31   #4043
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Mi wczoraj próbki #2 przyszły. Dzis będę go testować.
Z zapachem to róznie, niektórzy Misshe porównuja do babcinych kremów--dla mnie zapach mało wyczuwalny i neutralny.
Zgodzę się, Missha pachnie specyficznie. Przynajmniej dla mnnie. pierwsze użycie to była tragedia, bo ten zapaszek mi przeszkadzał. teraz to jakoś toleruję, ale jednak kolejnego opakowania PC nie kupię.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
mcromance, może skin79 scandal rose vanilla? Mam próbkę i w sumie całkiem żółty i jasny
Popatrzę sobie na swatche, dzięki za info

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Na mnie też ten bb był dziwny, co prawda nie podkreślał suchych skórek ale jak go nałożyłam to nagle okazało się że mam pełno zmarszczek, wokół ust, pod oczami, no wszędzie każdą zmarszczkę podkreślił. I choć spodobał mi się efekt ogólny to nie kupiłam go przez to
Czyli możliwe, że taka nasza uroda i mimo najlepszych chęci ten bebik nie jest dla mnie.
Tak więc muszę szukać dalej. Ale najpierw to muszę znaleźć jakąś kasę na to szukanie, bo ostatnio wywaliłam prawie 90 zł na zakupy u idealla. Limit na jakiś czas wyczerpałam i muszę zużyć co mam
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:59   #4044
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Skin79 Orange by mi kolorystycznie idealnie pasował, ale nie potrafię go tak palcami nałożyć, żeby suchych skórek nie podkreślił
Jedyny sposób na skórki, to codzienne złuszczanie i intensywne nawilżanie. Nie ma co winić za to podkładu.

Pomarańczowy skin, to mój ideał. Tylko na lato trochę za jasny
Przymierzam sie do tych CC.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:38   #4045
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

mcromance, Scandal jeszcze bardziej wszystko podkreśla... suche skórki, ewentualne pory oraz zmarszczki... no i jest dużo jaśniejszy od Orange. jeden z najgorszych BB jakie miałam okazję testować.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:54   #4046
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
mcromance, Scandal jeszcze bardziej wszystko podkreśla... suche skórki, ewentualne pory oraz zmarszczki... no i jest dużo jaśniejszy od Orange. jeden z najgorszych BB jakie miałam okazję testować.
Sprawdziłam to. Masz rację, jest bardzo jasny. Ja mam jasną cerę, ale Orange pasuje idealnie poziomem koloru i odcieniem, a ten będzie kurka za jasny.
No nic tam, będę kombinować jak koń pod górkę kiedy zużyję to co mam, bo za dużo kasy na to poszło.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jedyny sposób na skórki, to codzienne złuszczanie i intensywne nawilżanie. Nie ma co winić za to podkładu.

Pomarańczowy skin, to mój ideał. Tylko na lato trochę za jasny
Przymierzam sie do tych CC.
Ja robię peeling kawowy albo używam morelowego z Sorayi co drugi dzień, żeby skóra odpoczęła. Nawilżam też intensywnie, bo w końcu znalazłam 3 produkty, które dobrze ze sobą współgrają i świetnie nawilżają (ale nie zatłuszczają).

Jak również pisałam, próbowałam też nakładać pomarańczowego Skina zaraz po peelingu i nałożeniu żelu i kremu nawilżającego, kiedy już się lekko wchłonęły. Niestety pomarańczka znalazła masę skórek, których nie powinno być.

Spróbuję kilka razy dać jej szansę, ale nie będę się na siłę przy nim upierać.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:02   #4047
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Zaraz się popłacze przez was. Muszę do listy zakupów dodać jeszcze peeling enzymatyczny, bo ciągle o nim zapominam. Podobała mi się Missha z tlenem kiedyś, ale teraz chyba coś innego wezmę.

mcromance ja też uwielbiam kawowy <3 a z Sorayi tego dziada morelowego skończyłam. Dobry, ale nie chcę go więcej.

Edytowane przez reila_
Czas edycji: 2013-07-30 o 10:04
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:14   #4048
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Zaraz się popłacze przez was. Muszę do listy zakupów dodać jeszcze peeling enzymatyczny, bo ciągle o nim zapominam. Podobała mi się Missha z tlenem kiedyś, ale teraz chyba coś innego wezmę.

mcromance ja też uwielbiam kawowy <3 a z Sorayi tego dziada morelowego skończyłam. Dobry, ale nie chcę go więcej.
Przerobiłam wiele peelingów, ale ten z Sorayi najlepszy z "kupnych". Za to kawowy to istny cud dla mnie, bo jak chcę mocniejsze złuszczenie to dodam troszkę soli i jest git

Ja mam skórę nosorożca i nie wszystko u mnie działa. Niestety mam też przewlekły (ale na szczęście łagodny) prawdopodobnie hormonalny trądzik od gimnazjum i jakiś czas temu przez prawie 7 miesięcy stosowałam Effeclar Duo - śmiech na sali, nic nie robił, zero łuszczenia. Miałam Zineryt przepisany przez dermatologa - zero efektów, miałam Differin - coś tam leciutko ruszyło. Teraz dostałam Atrederm, który sama chciałam - w końcu coś poszło, ale też dość delikatnie.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:57   #4049
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

z azjatyckich enzymatycznych rewelacyjny jest Mizon Apple. Skinfood Pineapple też sobie radzi, ale ze względu na niezbyt przyjemny, chemiczny zapach, nie nabędę go ponownie.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 11:18   #4050
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
z azjatyckich enzymatycznych rewelacyjny jest Mizon Apple. Skinfood Pineapple też sobie radzi, ale ze względu na niezbyt przyjemny, chemiczny zapach, nie nabędę go ponownie.
Okey. Zaraz sobie zobaczę oba. Zapach mi nie przeszkadza raczej Znalazłam o ten z Misshy http://www.ebay.com/itm/MISSHA-Super...item4d017e3b20 miałam i był całkiem przyjemny w stosowaniu

Edytowane przez reila_
Czas edycji: 2013-07-30 o 11:22
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.