Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 18:18   #331
hypnotizee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
farbowanie włosów rozjaśnianych

Witam Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. W czerwcu 2011r. miałam rozjaśnianą pewną część głowy, tzn. miałam zrobione pasemka. Później w grudniu znowu byłam u fryzjerki, by rozjaśnić większą część włosów. Aktualnie mam kilka kolorów na głowie, ogólnie gdzieniegdzie są jaśniejsze, gdzieniegdzie ciemniejsze. Problem tkwi w tym, że chciałabym mieć ładny złocisty kolor na całej głowie. Nie chciałabym rozjaśniać całej głowy, bo to strasznie niszczy włosy... Myślałam nad tym, by pofarbować całe włosy na złocisty blond, tylko nie wiem, jak zareagują na to włosy rozjaśniane. Ogólnie nie wiem czy to wypali... Miał ktoś podobnie?

P.S. Jeśli podobny wątek był to przepraszam, jestem tu nowa.
hypnotizee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:52   #332
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: farbowanie włosów rozjaśnianych

Hej... Może byc tak że od skóry tam gdzie masz odrost to bedzieszx mieć złocisty blond a na reszcie nadal balejage i beda wychodzic Ci te pasemka gdyz one po przetrawieniu przez rozjaśniacz nie beda chłonąc farby.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:53   #333
Hilda43
Przyczajenie
 
Avatar Hilda43
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8
Dot.: farbowanie włosów rozjaśnianych

Ja wlasnie wczoraj to zrobilam,znaczy rozjasnilam wlosy .Mialam trwala na wlosach,ogolnie wlosy stale farbuję,albo rozjasniam....dalam rozjasniacz Delia blond extreme..wyszedl mi cudny miodowy kolor i wlosy nie są zniszczone...tylko do tego dodaj troche odzywki ,zeby farby bylo wiecej i lepiej mozna bylo ją rozprowadzic
No i wlosy sie ni e zniszczyly
Hilda43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 14:06   #334
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: farbowanie włosów rozjaśnianych

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=591985&page=116
tu sie dowiedziałam ciekawych rzeczy. przeczytałam wszystkie watki
mam podobny problem tylko od pasemek miałam już zajętą całą głowę rozjasniaczem;/
teraz nakładam rózne blondy i o dziwo powoli kolor sie zmienia ale i sie szybko spłukuje.powodzenia życze - nie bedzie łatwo.
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 22:31   #335
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: farbowanie włosów rozjaśnianych

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Hej... Może byc tak że od skóry tam gdzie masz odrost to bedzieszx mieć złocisty blond a na reszcie nadal balejage i beda wychodzic Ci te pasemka gdyz one po przetrawieniu przez rozjaśniacz nie beda chłonąc farby.
Jestem sfrustrowana
Jak spora część dziewcząt tutaj mam problem z niechwytaniem farby na włosach po rozjaśniaczu... Tak bardzo mnie to irytuje, że już sama nie wiem co mam robić. Włosy maluję co 2 tygodnie ostatnio, a farba trzyma się na nich do 2-3 mycia! Gdybym wiedziała, że narobię sobie takiego kłopotu nigdy nie próbowałabym rozjaśniać swojego ciemnego brązu!
Niebawem będę świadkową na weselu, a włosy są w opłakanym kolorze....
Czy nie ma takich farb, które chwyciłyby te paskudne odrosty?

Pamietam czasy, kiedy byłam blondynką farbowaną i przechodziłam u fryzjera na czarny, kolor się trzymał
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:52   #336
malyhasacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: farbowanie włosów rozjaśnianych

Znam fryzjera, który blondy pokrywa palette, gdyż jako farby z najwyższym stężeniem metali wpijają się najbardziej we włosy. Jednak ma to element ryzyka, ponieważ nie wiesz jaki kolor tak naprawdę Ci wyjdzie, gdyż metale mogą tak zareagować, że będziesz miała zielonkawe włosy, albo brązy wyjdą czarne..
Pozdrawiam, życzę powodzenia. Dodam, że swoje rozjaśniane ja niestety musiałam ściąć, brzydko wyglądały w porównaniu do tego co odrosło. Także sporo zapuszczania poszło w niepamięć
malyhasacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 14:44   #337
Biedronka1818
Raczkowanie
 
Avatar Biedronka1818
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 51
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Hej dziewczyny, mam problem i postanowiłam podpiąć się pod ten temat.
Włosy pomalowałam na czarno Joanną, ale bardzo mi się to nie podobało i pół roku nie malowałam włosów - kolor się wymył ale też miałam odrosty prawie do ucha.
Postanowiłam zrobić kąpiel rozjaśniającą, zrobiłam dokładnie dwie kąpiele. Oczywiście kolor na odrostach wyszedł blond/ żółty coś takiego a reszta włosów jest ruda, bardzo jasna ruda... Wyglądam masakrycznie w dwukolorowych włosach.
Teraz zastanawiam się czy brnąć w to dalej, trochę odczekać i dalej rozjaśnić. Mam farbę wellaton 12/0, rozjaśniająca o 3-4 tony chyba. Ale czy to mi coś da? Czy nie będzie rudości?
Albo kupię ciemny blond Revii, ale czy ciemny blond mi to przykryje wszystko? Ratunku!
Jakoś bym się przemęczyła, ale żeby był to jeden kolor a nie...

Fryzjer odpada.

Dodałabym zdjęcia tych swoich włosów, ale za każdym razem wychodzą inaczej, bez lampy na zdjęciu nawet wyglądają jak blond...
Biedronka1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 10:01   #338
mroczna87
Przyczajenie
 
Avatar mroczna87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Jeśli ktoś chce na czerń przefarbować rozjaśnione wlosy:
Dziewięć punktów, które powinnaś rozważyć zanim zdecydujesz się na czarny kolor włosów
Wskazówka nr 6:

Zalecamy nadzwyczajną ostrożność podczas koloryzacji rozjaśnionych włosów na kolor czarny. Rozjaśnianie zmienia strukturę włosów, a to z kolei może mieć niespodziewane konsekwencje dla czarnego koloru. Użyty na rozjaśnionych włosach, czarny kolor może wcale nie wyglądać jak pokazany na opakowaniu. Włosy mogą na przykład mieć silne czerwone tony. Dlatego, w przypadku rozjaśnionych włosów przy pierwszej koloryzacji na kolor czarny polecamy wizytę u fryzjera. Następnym razem możesz już farbować włosy w domu.
żródło:
http://www.schwarzkopf.pl/skpl/pl/ho...or_wlosow.html
mroczna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 13:27   #339
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Nie zgodzę się Czerń to chyba jedyny kolor, który na rozjaśnionych włosach naprawdę ładnie wychodzi i trzyma się dłuuugo, nie spiera wcale
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 06:51   #340
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

hej czy orientuje się może ktoś czy naturalny blond nalozony po rozjasniaczu wychodzi w ,miarę sensownie? nie czarno? kupiłan z Marionu, ale troche mam obawy przed nałożeniem...
szukam efektu mysiego szarego blondu...
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 08:09   #341
mroczna87
Przyczajenie
 
Avatar mroczna87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Czyli jesli mam rozjasnione włosy, to farbując na czarno kolor sie nie bedzie zmywał? Czy musze iść do fryzjera czy moge farbnąć drogeryjnymi farbami? jaka mi polecacie na rozjasnione włosy, zeby czarny sie niezmywał? Czy z Palette bedzie dobra farba? dlatego ze sie wrzera we wlosy i sie niezmywa? Chcę z rozjasnionych na czarny dlatego ze mialam czarne włosy przed rozjasniniem i bardziej mi pasowaly. Teraz załuje sciecia tak długich włosow i ze sie uparłam na tą platyne
mroczna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 11:44   #342
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez mroczna87 Pokaż wiadomość
Czyli jesli mam rozjasnione włosy, to farbując na czarno kolor sie nie bedzie zmywał? Czy musze iść do fryzjera czy moge farbnąć drogeryjnymi farbami? jaka mi polecacie na rozjasnione włosy, zeby czarny sie niezmywał? Czy z Palette bedzie dobra farba? dlatego ze sie wrzera we wlosy i sie niezmywa? Chcę z rozjasnionych na czarny dlatego ze mialam czarne włosy przed rozjasniniem i bardziej mi pasowaly. Teraz załuje sciecia tak długich włosow i ze sie uparłam na tą platyne
Nie będzie, napisałam:

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się Czerń to chyba jedyny kolor, który na rozjaśnionych włosach naprawdę ładnie wychodzi i trzyma się dłuuugo, nie spiera wcale
Może się spierać, ale tylko trochę, choć to pewnie zależy od włosów. Jeśli to będzie farba, nie szamponetka czy coś tam, to czerń to kolor najtrwalszy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 12:30   #343
agatekaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
przyciemnianie rozjasnianych włosów

Witam, mam taka sprawe - wiele lat rozjasniane wlosy. W chwili obecnej poltora miesiaca bez farby, odrosty 2 cm. Chcialabym przyciemnic zeby zaczely rosnac i odzyly. Polecono mi farby wella koleston 8/0 i 8/38. Pierwsza mam trzymac dluzej i najpierw, na koniec dolozyc druga. Tylko nie mam pojecia ile powinnam je trzymac, czy z czyms nie zmieszac, jak dolozyc 8/38? Prosze o pomoc i z gory dziekuje za rady

Edytowane przez agatekaaa
Czas edycji: 2013-06-13 o 13:06
agatekaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 13:28   #344
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: przyciemnianie rozjasnianych włosów

Cytat:
Napisane przez agatekaaa Pokaż wiadomość
Witam, mam taka sprawe - wiele lat rozjasniane wlosy. W chwili obecnej poltora miesiaca bez farby, odrosty 2 cm. Chcialabym przyciemnic zeby zaczely rosnac i odzyly. Polecono mi farby wella koleston 8/0 i 8/38. Pierwsza mam trzymac dluzej i najpierw, na koniec dolozyc druga. Tylko nie mam pojecia ile powinnam je trzymac, czy z czyms nie zmieszac, jak dolozyc 8/38? Prosze o pomoc i z gory dziekuje za rady
Przenoszę, bo taki wątek już istnieje.
Chyba chodziło o pigmentację, tak? Mieszasz 8.0, czyli naturę, z odrobiną wody (nie dodajesz oksydantu), i trzymasz przez ok 15 min na włosach (nie dodawaj utleniacza!). Potem przygotowujesz drugą farbę już normalnie i kładziesz na to, co już masz na włosach i trzymasz tyle, ile jest napisane w istrukcji
No i jakiego koloru masz odrosty?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:12   #345
agatekaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: przyciemnianie rozjasnianych włosów

dziekuje! odrosty mam ciemne bardzo....

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Przenoszę, bo taki wątek już istnieje.
Chyba chodziło o pigmentację, tak? Mieszasz 8.0, czyli naturę, z odrobiną wody (nie dodajesz oksydantu), i trzymasz przez ok 15 min na włosach (nie dodawaj utleniacza!). Potem przygotowujesz drugą farbę już normalnie i kładziesz na to, co już masz na włosach i trzymasz tyle, ile jest napisane w istrukcji
No i jakiego koloru masz odrosty?

a jak nastepnym razem je farbowac? tak samo?
agatekaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:19   #346
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: przyciemnianie rozjasnianych włosów

Cytat:
Napisane przez agatekaaa Pokaż wiadomość
dziekuje! odrosty mam ciemne bardzo....

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------




a jak nastepnym razem je farbowac? tak samo?
Jak bardzo ciemne? Mogłabyś tak na oko określić? Na pewno ciemniejsze niż farba poziom 8?
Nie, potem już będziesz mogła farbować normalnie. Tylko ciekawią mnie te odrosty, bo jeśli masz dużo ciemniejsze, ósemka ci ich nie pokryje
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:43   #347
agatekaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: przyciemnianie rozjasnianych włosów

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jak bardzo ciemne? Mogłabyś tak na oko określić? Na pewno ciemniejsze niż farba poziom 8?
Nie, potem już będziesz mogła farbować normalnie. Tylko ciekawią mnie te odrosty, bo jeśli masz dużo ciemniejsze, ósemka ci ich nie pokryje
duzo ciemniejsze to w takim razie co z nimi zrobic?
agatekaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:58   #348
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: przyciemnianie rozjasnianych włosów

Cytat:
Napisane przez agatekaaa Pokaż wiadomość
duzo ciemniejsze to w takim razie co z nimi zrobic?
No pytam dlatego, jak bardzo są "dużo ciemniejsze"? Brąz, poziom 4, 5? A może ciemniejsze? Najpierw spróbuj przyciemnić te rozjaśniane, a wtedy zobaczysz, jak bardzo odrost zostanie ciemny.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 15:02   #349
agatekaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: przyciemnianie rozjasnianych włosów

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No pytam dlatego, jak bardzo są "dużo ciemniejsze"? Brąz, poziom 4, 5? A może ciemniejsze? Najpierw spróbuj przyciemnić te rozjaśniane, a wtedy zobaczysz, jak bardzo odrost zostanie ciemny.

bardzo ciemny braz. zrobilam jak radzilas. odrostu w ogole nie zlapalo. musze go rozjasnic ale nie chce znow sie bawic w utleniacze bo nigdy nie wyzdrowieja :/
agatekaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 15:12   #350
annacapone
Przyczajenie
 
Avatar annacapone
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5
Dot.: przyciemnianie rozjasnianych włosów

Najlepszym sposobem na powrót do swojego naturalnego koloru to nałożenie pasemek w kolorze zbliżonym (na ile to możliwe) do koloru odrostów. Ja tak wracałam do swojego naturalnego koloru. Wystarczyły 2 wizyty u fryzjera
annacapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:39   #351
bambermarta
Przyczajenie
 
Avatar bambermarta
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Brak trzymania koloru/ dwa różne kolory na głowie

Witam,
mam spory problem. Otóż w marcu zgodziłam się użyczyć mojej głowy koleżance na konkurs fryzjerski. Niestety moje włosy przeszły drogę przez piekło. Miałam rozjaśnianą górę- położony kolor żółty, następnie nie wyszło to kolor pomarańczowy a na sam koniec jeszcze raz pasemko rozjaśnione i położony rudy. Od spodu kolor normalny- ciemny. Wspomnę że wcześniej miałam ombre, jestem naturalną blondynką.
Po konkursie, że by wyglądać jak człowiek na górę nałożyłam ten sam kolor co był pod spodem i włosy przez pierwsze dni wyglądały ok. Potem zaczęły się intensywnie wypłukiwać i kiedy już nie mogłam na nie patrzeć udałam się do dobrego fryzjera. Żeby włosów nie męczyć pofarbował delikatną farbą, wszystko wyrównał- efekt świetny. Po tyg góra sianowaty kolor, dół trzyma kolor.Poszłam po loreala i pofarbowałam znowu na ciemny po 2-3tyg ale teraz jestem jasną brunetką.
Co mam zrobić?? Napisałam do koleżanki, która zgotowała mi to włosowe piekło, że chciałabym zdjąć kolor, pofarbować na zbliżony mój naturalny kolor- blond. Mam wrażenie, że nie za bardzo ogarnia temat bo mówi o jakimś rozjaśnianiu, a ja jej tłumacze o zdejmowaniu koloru. Może wy mi pomożecie i powiecie co ona powinna zrobić bo nie chce wyglądać już jak miotła a też nie chce z jej powodu wydawać 300zł na te zabiegi u fryzjera skoro ona "podobno" się na tym zna. W końcu w konkursie zajęłyśmy 3 miejsce
bambermarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:51   #352
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak trzymania koloru/ dwa różne kolory na głowie

Nie rozumiem, co masz na myśli? Masz włosy naturalny blond (miałaś), koleżanka ci je rozjaśniła, miałaś żółty, potem rudy, tak?
skoro ci rozjaśniła, nie da się zrobić dekoloryzacji, bo rozjaśnianie niszczy pigment.
Jeśli dobrze rozumiem, martwisz się, że farba z rozjaśnianych szybko się wypłukuje?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:57   #353
bambermarta
Przyczajenie
 
Avatar bambermarta
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Brak trzymania koloru/ dwa różne kolory na głowie

faktycznie może trochę pokręciłam więc w skrócie:
1. jestem naturalną blondynką
2. od 2 lat jestem brunetką, zanim oddałam się w ręce koleżanki miałam ombre- góra brązowa dół zrobiony jaśniejszą farbą ( żeby nie wyglądało na odrosty)
3. koleżanka rozjaśniała mi brązowe włosy, zmieniła na żółte, potem na pomarańczowe potem znowu połowę z tych rozjaśnionych znowu rozjaśniła
4. po tym cyrku pofarbowałam znowu na ciemno ale kolor zmywa się po tyg i ŻADNA farba nie trzyma się na rozjaśnionym lacku na głowie ( cała góra głowy)
5. mam u góry siano, na dole ciemne

Chciałabym wyglądać normalnie i nie wiem co jest najlepsze, dekoloryzacja wszystkiego? rozjaśnienie pozostałeś części włosów i pofarbowania wszystko na 1 kolor i niech się zmywa wszystko razem??
bambermarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:07   #354
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak trzymania koloru/ dwa różne kolory na głowie

Cytat:
Napisane przez bambermarta Pokaż wiadomość
faktycznie może trochę pokręciłam więc w skrócie:
1. jestem naturalną blondynką
2. od 2 lat jestem brunetką, zanim oddałam się w ręce koleżanki miałam ombre- góra brązowa dół zrobiony jaśniejszą farbą ( żeby nie wyglądało na odrosty)
3. koleżanka rozjaśniała mi brązowe włosy, zmieniła na żółte, potem na pomarańczowe potem znowu połowę z tych rozjaśnionych znowu rozjaśniła
4. po tym cyrku pofarbowałam znowu na ciemno ale kolor zmywa się po tyg i ŻADNA farba nie trzyma się na rozjaśnionym lacku na głowie ( cała góra głowy)
5. mam u góry siano, na dole ciemne

Chciałabym wyglądać normalnie i nie wiem co jest najlepsze, dekoloryzacja wszystkiego? rozjaśnienie pozostałeś części włosów i pofarbowania wszystko na 1 kolor i niech się zmywa wszystko razem??
No to przeniosłam na odpowiedni wątek, dlatego cię tak wypytywałam

Piszesz, że koleżanka ci włosy rozjaśniła. Jak napisałam, nie da sie zrobić dekoloryzacji na rozjaśnionych. Każdy kolor będzie ci się spłukiwać, bo włos rozjaśniony nie ma pigmentu.
Musisz zrobić pigmentację, potem dać na to farbę
Jeśli chcesz jednolity kolor, to musi być tak ciemny, jak najciemniejszy, który masz teraz na głowie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:47   #355
bambermarta
Przyczajenie
 
Avatar bambermarta
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Brak trzymania koloru/ dwa różne kolory na głowie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No to przeniosłam na odpowiedni wątek, dlatego cię tak wypytywałam

Piszesz, że koleżanka ci włosy rozjaśniła. Jak napisałam, nie da sie zrobić dekoloryzacji na rozjaśnionych. Każdy kolor będzie ci się spłukiwać, bo włos rozjaśniony nie ma pigmentu.
Musisz zrobić pigmentację, potem dać na to farbę
Jeśli chcesz jednolity kolor, to musi być tak ciemny, jak najciemniejszy, który masz teraz na głowie.

hej wielkie dzięki
A powiedz mi co to jest "pigmentacja"? i jak to zrobić?
bambermarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 20:14   #356
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Brak trzymania koloru/ dwa różne kolory na głowie

Cytat:
Napisane przez bambermarta Pokaż wiadomość
hej wielkie dzięki
A powiedz mi co to jest "pigmentacja"? i jak to zrobić?
Tu jest wszystko dokładnie opisane: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...cja-trwae.html
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:11   #357
winehouse18
Raczkowanie
 
Avatar winehouse18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KrakOFF
Wiadomości: 60
Lightbulb jaki najlepszy kolor/ odcień po rozjaśnianiu?

hej dziewczyny mam parę pytań do osob, które może bardziej niż ja siedzą w temacie. Baaardzo długo miałam ciemny odcien włosów ( czekoladowy brąz) i jakis czas temu zachciało mi sie zostac blondynką. Mam kolezanke fryzjerkę , która wykona mi zabieg w domu...aczkolwiek, jest troszke zapracowana a ja nie chce zajmowac jej czasu...a mam parę watpliwosci.

Szukałam bardzo duzo informacji na internecie, ale prawda jest taka, że z tymi blondami to kazdy mowi co innego i kazdemu inaczej wychodzą chyba:P

Marzy mi sie odcien SATYNOWY BLOND LOREAL 801 http://1.bp.blogspot.com/-c69DduqVdd...s320/farba.jpg , http://voox.pl/public/admin/zdjecia/...e763030985.png

...wlasnie nie wiem czy taki ładny odcień ma prawo wyjść na świeżo rozjaśnionych włosach?!, ktore maja tendencje do żółknięcia, ten odcień też jest ciepły i wlasnie obawiam się, ze nie zniweluje żółci, ale ją podrasuje jeszcze... słyszałam,że dobrym kolorem wyjściowym jest z tej samej serii creme gloss loreal odcień PERŁOWY JASNY BLOND 1021http://4.bp.blogspot.com/-JjBPZzpHQ2A/USTQMMYGY3I/AAAAAAAAGD4/2SUJQ1t7Ugw/s1600/DSC_2762.JPG - tu własnie dziewczyna farbująca na blogu ma całkiem ładny efekt a niby ma byc taki : http://img.szafa.pl/ubrania/0/007483...lowy-blond.jpg ( a takiej platyny nie chce :P) ,

ale ponieważ te perłowe odcienie niwelują niepożądany odcień i w gole...wcale nie są, aż takie jasne jak na opakowaniu ( a przyznam, że taki kolor odpada z góry.) ktoś ma może jakąś rade?

prawda jest taka,że początkowo ponoc i tak kolor szybko sie wypłukuje...wiec zastanawiam sie na tym perłowym blondem który będzie bazą dla pozniejszego koloru dla mnie jaki mi sie marzy , czyli satynowy blond.

bardzo prosze o jakies rady!
__________________
"póki mnie nie znasz,
chcesz mnie jeszcze znać"
winehouse18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:52   #358
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: jaki najlepszy kolor/ odcień po rozjaśnianiu?

Rozumiem, że farbujesz włosy na brąz? Przede wszystkim musisz zrobić dekoloryzację, a dużo zależy także od tego, jaki jest naturalny kolor Twoich włosów.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 17:03   #359
MagdaKerca
Przyczajenie
 
Avatar MagdaKerca
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: jaki najlepszy kolor/ odcień po rozjaśnianiu?

najlepiej wogóle włosów nie farbować. później całe życie walczy się z odrostami. mam koleżankę która miała wypadek samochodowy ogolili jej głowe na łyso. przykra sprawa. ale całe szczęście wyszła ze śpiączki a po pół roku odrosły jej naturalne włosy i teraz jst przekonania że w życiu nie zafarbuje więcej włosów. naturlany kolor jest najlepszy.
MagdaKerca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 17:27   #360
winehouse18
Raczkowanie
 
Avatar winehouse18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KrakOFF
Wiadomości: 60
Dot.: jaki najlepszy kolor/ odcień po rozjaśnianiu?

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Rozumiem, że farbujesz włosy na brąz? Przede wszystkim musisz zrobić dekoloryzację, a dużo zależy także od tego, jaki jest naturalny kolor Twoich włosów.
nie, nie schodzę z brązu...interesuje mnie blond satynowy , a nie jakiś jasny..

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

oj to faktycznie niefajna sytuacja, ale dobrze, że kolezanka cala . Niby tak, ale prawda jest taka, że raz na jakis czas człowiek chce sobie odmienić, nie tyle cięciem co kolorem, ja ostatni raz byłam blondynką bedą dzieckiem, wiec korci mnie troszkę jak moge wyglądac teraz po to są te zmiany, żeby na starość dać sobie siana
__________________
"póki mnie nie znasz,
chcesz mnie jeszcze znać"
winehouse18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 15:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.