Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 20:26   #4081
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Nareszcie wiem że nie tylko ja na to cierpię mam jakąś manię prześladowczą i jeżeli tylko siedzę w domu, a jest przede mną jakiekolwiek lustro, to staje się tragedia...
obiecuję sobie że z następnym pryszczem przestanę i tak przeciąga się to miesiącami oczywiście niby toniki i korektory posiadam, ale to nie pomaga... to jest jak uzależenienie ^^ albo inaczej... to jest uzależnienie
a niby wiem, że przecież poprzez wyciskanie pękają naczynka... i że najlepiej w ogóle nie dotykać twarzy... tylko jakoś ta "wiedza" mi w tym nie pomaga... dobra, z następnym pryszczem będzie inaczej
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 20:35   #4082
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No to ja chyba też sobie kupię jutro to mydełko i tonik, tylko teraz nie wiem czy wybrać z Ziaji czy Oceanica, ogólnie nie lubię toników ale muszę czymś przywracać pH...

wiesz, w zasadzie to żadnego doła nie powinnam mieć bo normalnie w życiu towarzyskim jest super, czas z przyjaciółmi spędzam świetnie, wszystko się układa juz się nie przejmuje tak wszystkim. Ale własnie ta cera...już mam dość ciagłego smarowania się, wydawania kasy, łuszczenia...caały mój dobry humor psuje własnie to. Wiem, że to nie jest koniec świata ale ja to bardzo przeżywam, zresztą nie ja jedna...ehh tyle wyżeczen
Mam nadzieję, że to mi niedługo minie, ale aż mnie od tego głowa boli...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 21:42   #4083
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu dziękuję .
Wspołczuje tego leczenia kanałowego, moja mama też miała bo ją tak dentystka pięknie urządziła ehh..No własnie zawsze jest coś pod górkę jeden porblem się skończy zaczyna się nastepny. A prolaktyny to coś związanego z PMO? Ja się na tym kompletnie nie znam...


Dymplomatko, dokładnie uzaleznienie, chęć samozniszczenia... I oby było inaczej leczysz się czymś, chodzisz do dermy?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 22:11   #4084
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

AniuA buzi nie tykam i cieszę się z sukcesu! właśnie ją umyłam i chodzę wysmarowana maścią cynkową (mam jakieś maleństwa i chcę z nimi najpierw łagodnie powalczyć, moja buźka dość ma szoków które sobie sama i ja jej swoimi rączkami funduje)
Little Angel z tymi ramionkami byłam u dermatologa, miałam mikrodermabrazję, która nie pomogła, inny derma mi maść przepisał, która mi więcej narobiła tych paskudztw i syfy bolące (że tak brutalnie powiem) ze starych krostek , teraz używam tylko balsamu z zieloną herbatą i na prawdę pomaga (o ile oczywiście mnie coś nie podkusi do skubania)
ja nadzieji w kosmetyczce upatruję z buzią (i ramionkami może też), na dermach sie zawiodłam i chyba aż tak wielkich problemów nie mam (no może czasem), chyba że sama koszmarnie narozrabiam, żeby od razu mnie szpikować tymi antybiotykami paskudnymi
pozdrawiam i mam nadzieję,że wytwam, okres mi się zbliża i swędzi mnie wszystko, ale trza twardym nie mientkim być
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 22:22   #4085
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a co do zebów, ja byłam na normalnej regularnej kontroli i stomatolog mój kochany kazał mi zdjęcie ząbka zrobić, okazało się,że mam jakąś torbiel czy przetokę (co mnie wogóle nie bolało i tez pół roku temu wszystko było ok) i jak zobaczył to zdjęcie to okazało się że muszę do chirurga iść i:
a) jak zęba nie usunę to mi sie ropień na podniebieniu zrobi i w szpitalu wyląduję
b) jak ząb usunę, a przetoka cała się nie usunie to z fotela chirurga od razu w szpitalu ląduję
c) jak przetoka jest głęboka to łaczy się z zatokami nosowymi to jak będe piła cokolwiek to może mi sie nosem lać
i tak skutecznie nastraszona poszłam na zabieg usunięcia szósteczki, ale wszystko skóńczyło się dobrze, no może oprócz tego,że w wieku 23 lat zęba już nie mam
a morał z tego taki AniuA, że:
a)nigdy nie jest tak źle jak się nam wydaje
b)ciesz się że ząbka da się uratować,a nie ze szczerbą jak ja będziesz chodzić (ja jej nie mogę uzupełnić bo żeby mądrości mi do tego wszystkiego wychodzą);-)
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 04:29   #4086
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

nie jestem idealna, wczoraj wycisnęłam 3 sztuki, ale tylko takie które tego potrzebowały ślad jest po jednym, ale nie jest źle.
Za to mam strasznie wysuszoną skórę, łuszczy się okropnie, wczoraj w ruch poszedł peeling, na noc porządne nawilżanie więc dziś nie jest już tak źle
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 08:59   #4087
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ania wrocilam dosyc pozno, znow przejedzona (kiedys skope tylek temu mojemu ) i ciut zmeczona wiec znowu nic nie pocisnelam nawet nie mialam nato ochoty, chociaz nie powiem bo korcilo oj koorcilo Buzia dzis nienajgorsza, jest pare wypryskow bolacych niestety, ale pozniej sie to jakos zamaskuje Wczoraj sie najadlam duuuzo ostrego wiec to kwestia 2-3 dni az mnie obsypie I czekolada poszla w ruch...Uh trzeba sie przygotowac na nalot
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 09:28   #4088
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

oj ja też mam problem bo ciągle coś zmasakruje
obiecuje że od dzisiaj już nie będę

zobaczymy
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 10:42   #4089
margo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

tez mnie dreczy takie cos.. to jest krope staram sie pwstrzymywac ale ne zawsze wychdzi
__________________
<Gosia>
margo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 15:01   #4090
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez shacka Pokaż wiadomość
Ania wrocilam dosyc pozno, znow przejedzona (kiedys skope tylek temu mojemu ) i ciut zmeczona wiec znowu nic nie pocisnelam nawet nie mialam nato ochoty, chociaz nie powiem bo korcilo oj koorcilo Buzia dzis nienajgorsza, jest pare wypryskow bolacych niestety, ale pozniej sie to jakos zamaskuje Wczoraj sie najadlam duuuzo ostrego wiec to kwestia 2-3 dni az mnie obsypie I czekolada poszla w ruch...Uh trzeba sie przygotowac na nalot
Dobrze,zmecznie tobie sluzyA co do diety to sama wiesz,ze nieladnie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
nie jestem idealna, wczoraj wycisnęłam 3 sztuki, ale tylko takie które tego potrzebowały ślad jest po jednym, ale nie jest źle.
Za to mam strasznie wysuszoną skórę, łuszczy się okropnie, wczoraj w ruch poszedł peeling, na noc porządne nawilżanie więc dziś nie jest już tak źle
Widze,ze sie bardzo starasz Blue

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
oj ja też mam problem bo ciągle coś zmasakruje
obiecuje że od dzisiaj już nie będę

zobaczymy
Przyrzekac nie ma sensu.Bo gdyby ta buzia/plecki/ramiona byly idealne nikt by nie maltretowal skory zeby szybciej znikaly pryszcze.Ale ograniczyc sie-to juz cos

Cytat:
Napisane przez margo_ Pokaż wiadomość
tez mnie dreczy takie cos.. to jest krope staram sie pwstrzymywac ale ne zawsze wychdzi
Ale sie starasz,a to wazne.Wiadomo,ze wyciskanie to nic dobrego,ale nie mozna miec ciagle do siebie pretensji bo to tez nic dobrego nie jest.Trzeba miec swiadomosc,ze wyciskajac mozna zrobic duuuza krzywde,ale wiadomo,ze czasem trzeba-tylko zeby to czasem bylo jak najrzadziej.

Gwendolyn dobrze,ze dobralas kosmetyki,ktore tobie pomagaja(a przynajmniej uspokajaja cere).A znajdz mi tu taka osobe,ktora sie na dermach nie zawiodla.CZasem znajdzie sie dobrego,ale zanim sie go znajdzie...wiadomo.

AaniaA wspolczuje z powodu zebow.Nigdy leczenia kanalowego nie mialam,ale wszyscy mi mowia,ze mala to przyjemnosc.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 17:20   #4091
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aaniu oj biedne zabki, ale wyleczyc trzeba.
Aniołku a myslisz ze ten bialy jelen ktory jest w formie mydla w plynie dalby taki sam efekt? czy to juz nie to samo?

2 dni temu cos dziublam a wczoraj znow nic, udalo mi sie a zaraz wychodze na imprezke ze znajomymi wiec dzis tez dam spokoj mojej buzce. nie wiem jak to sie dzieje ale ostatnio dosc dlugo udaje mi sie nic nie majstrowac (oprocz pojedynczych przypadkow oczywiscie ) obym nie zapeszyla
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 18:03   #4092
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Aaniu oj biedne zabki, ale wyleczyc trzeba.
Aniołku a myslisz ze ten bialy jelen ktory jest w formie mydla w plynie dalby taki sam efekt? czy to juz nie to samo?

2 dni temu cos dziublam a wczoraj znow nic, udalo mi sie a zaraz wychodze na imprezke ze znajomymi wiec dzis tez dam spokoj mojej buzce. nie wiem jak to sie dzieje ale ostatnio dosc dlugo udaje mi sie nic nie majstrowac (oprocz pojedynczych przypadkow oczywiscie ) obym nie zapeszyla
Nie majstruj,zawsze to kila strupkow mniej,a to wazne.
Nawet nie wiedzialam,ze jest bialy jelen w formie mydla w plynieZaskoczylas mnieNiestety nie wiem czy to dokladnie takie samo mydlo
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 18:10   #4093
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ziuto. no to jestem z Ciebie dumna .

bluegirl nie dziub .

gwendolyn no to bardzo dobrze, ze Twoja przygoda z zebem tak sie zakonczyla.

a co do mojego zeba to dlatego place taka kupe kasy, zeby wlasnie zaoszczedzic sobie nieprofesjonalizmu dentystow, ktorzy wykonuja kanalowke przez kilka tygodni i czlowiek meczy sie i meczy, a na koniec to moze stracic zeba albo wyladowac u profesjonalisty, ale wtedy to juz moze byc za pozno. moj zabieg bedzie trwal 1,5 godziny i koniec. potem jak pusci mnie znieczulenie to bedzie horror, ale na szczescie sa silne leki znieczulajace na recepte. to czeka mnie w srode za 2 tygodnie . jednak na tym nie koniec i tu jest tez problem.

buzia - jest srednio na jeza. na razie nie bede bawic sie z lekami na prolaktyne, bo za duzo na raz. najpierw trzeba zalatwic jedno, a potem nastepne, itd.

Shadi a co to PMO? czy to jest skrot od tego napiecia przedmiesiaczkowego? jesli tak to nie chodzi mi o oto. bluegirl wie cos o prolaktynie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 18:24   #4094
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ania wiem oj wiem :P Ale co zrobic skoro lubie Przezyje jakos, tak jak pisalam wczesniej da sie z tym zyc Niedlugo na impreze wiec znowu nici z wyciskania Gloda mam wielkiego na dlubanie
__________________
*18.01.2007 100dniówka ukochanego: Kraków - Reduta *
mamo...nie odchodz...(
shacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 18:55   #4095
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wrócilam z uni, zmyłam makijaż i nic nie dłubalam!!!choć mnie korciło, bo zrobil mi sie tzw ALIEN spuchnięty i troche bolący na czole;-) i to taki dziwny rano go posmarowałam, popołudniu jakby sie wchlonął, jak zmyłam makijaż to znów był i jak go posmarowałam też jakby sie wchłonął troszkę - on jest nieprzewidywalny! jutro i pojutrze imprezki, mam nadzieję, że pod wpływem potu i gorąca nie wylezie na wierzch, bo bym wtedy chyba pękła, ale będe go zaklinać przed snem w myślach i czynach (jakimiś ostrzejszymi mazidłami).
Dzisiaj zamiast w buzię, wsadziłam rączki do wody i zrobiłam pranie ręczne, które zalegało w łazience od niepamiętnych czasów- polecam tę "rozrywkę" zamiast same wiecie czego
pozdrawiam i 3majcie się!
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 19:05   #4096
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

zapomnialam Wam jeszcze cos napisac. ostatnimi czasy zrobila mi sie taka "niby" gula obok brwi od srodka czola. dlatego "niby", gdyz puchala, ale na szczescie nie bolala tak strasznie. postanowilam, ze nie rusze jej za zadne skarby i bede ja traktowac izotrexem. i udalo sie . nie ruszylam tego dziada i zniklo to dziadostwo . teraz w tym miejscu jest troche zluszczona skora, ale to nic w porownaniu z tym co bylo wczesniej - nie ma paskuda . dla mnie to wielki sukces, gdyz znajac siebie i swoj organizm to wiem, ze jakbym to ruszyla to by sie zrobila gula na pol czola i do tego pewnie dziura, a i goiloby sie to strasznie dlugo.

Czekoladko
i jak tam u Ciebie?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 19:15   #4097
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu, pomyliło mi się ehh rzeczywiście PMO to to napięcie przedmiesiaczkowe myślałam o PCO.
Ból po zabiegu jest silny...ale potem już będzie ok i miejmy nadzieję nic nowego Cie nie nawiedzi.

ziuto, po impreze też nie dłub i jak po tych peelingach migdałowych buźka jakie stężenia robiłaś?

Iii dostałam okres, wychodze mi jakieś krostteczki na nosie, przyplątało się kilka zaskórników ehh. Dzisiaj byłam u dermy była zła że duszę i te blizny...ale kazała mi się dalej zoraciem smarować. Potem poiwedziała ze da mi chyba coś słabszego na lato bo boji się zeby nie wyszły jakieś przebarwienia bo chcę aktywnie spędzac wakacje na słoncu a i jeszcze atarax mi przepisała to na uspokojenie.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 19:29   #4098
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadi no to buzia teraz powinna sie uspokoic, gdyz juz jest okresik . a ten atarax to jakis ziolowy preparat? co to dokladnie jest?

PCO + prolaktyna chodza w parze, ale ja na szczescie nie nie mam PCO . juz to sprawdzalam .

czy u Was tez tak wieje ?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 21:27   #4099
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

własnie nie wiem dokładnie co to za tabletki, zapytam się mamy
dobrze ze PCO nie masz...
ojjjj wieje strasznie, moga nam prad wylaczyc, wieczorem gasło mi kilka razy swiatło
Aniu czy Ty uzywasz jakiegoś nawilżacza z Xeriali? ja własnie poprosiłam mamę zeby mi zamówiła Xerial 5 bo już nie daję rady z tym przesuszem.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 22:01   #4100
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu Przykro mi, że u Ciebie znowu coś nie tak Ale bądź dobrej myśli, może się okaże, że wraz z problemem ząbów skończą się problemy z buzią
U mnie zaś początek wysypu :/ Mam już kilka ropniaków, jeden poszedł już, za moją sprawką, ze środka czoła Zobaczymy co jutro po nim będzie. A tak poza tym to narazie troche buziak gładszy, ale tylko tam gdzie nie wystają oczywiście jakieś syfolce
U mnie też strasznie wieje... może szkołę odwołają
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 07:38   #4101
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Aniu czy Ty uzywasz jakiegoś nawilżacza z Xeriali? ja własnie poprosiłam mamę zeby mi zamówiła Xerial 5 bo już nie daję rady z tym przesuszem.
tak, ja wlasnie teraz uzywam xeriala 5, a w okresie wiosenno-letnim xerialine .

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
U mnie zaś początek wysypu :/ Mam już kilka ropniaków, jeden poszedł już, za moją sprawką, ze środka czoła Zobaczymy co jutro po nim będzie. A tak poza tym to narazie troche buziak gładszy, ale tylko tam gdzie nie wystają oczywiście jakieś syfolce
badz dobrej mysli Czekoladko .

a co do buzi - u mnie to jest tak . cos mi broda szwankuje i nie wiem dlaczego? u mnie moje zabki to nie wplywaja na stan cery, gdyz mam je zdrowe. tylko ten jeden teraz wywinal mi taki numer . daje sobie okolo 2 tygodni i zobacze jak bedzie zachowywac sie moj buziak. jesli nie bedzie lepiej to lece do endokrynologa i zapytam co i jak. juz u niego bylam, wiec to nie problem.

oj, zeby ten piatek szybko minal . popoludniu po pracy jade do fryzjera . juz nie moge patrzec na ta moja fryzure. zle sie czuje w takich, nijakich wlosach.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 11:59   #4102
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
zapomnialam Wam jeszcze cos napisac. ostatnimi czasy zrobila mi sie taka "niby" gula obok brwi od srodka czola. dlatego "niby", gdyz puchala, ale na szczescie nie bolala tak strasznie. postanowilam, ze nie rusze jej za zadne skarby i bede ja traktowac izotrexem. i udalo sie . nie ruszylam tego dziada i zniklo to dziadostwo . teraz w tym miejscu jest troche zluszczona skora, ale to nic w porownaniu z tym co bylo wczesniej - nie ma paskuda . dla mnie to wielki sukces, gdyz znajac siebie i swoj organizm to wiem, ze jakbym to ruszyla to by sie zrobila gula na pol czola i do tego pewnie dziura, a i goiloby sie to strasznie dlugo.
Aaniu jestem z ciebie dumna niech to bedzie dla nas wszystkich przyklad aby nic nie dziubac
opowiadaj jak u fryzjera, i nie przygladaj sie buzce w tych lustrach!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ziuto, po impreze też nie dłub i jak po tych peelingach migdałowych buźka jakie stężenia robiłaś?

Iii dostałam okres, wychodze mi jakieś krostteczki na nosie, przyplątało się kilka zaskórników ehh. Dzisiaj byłam u dermy była zła że duszę i te blizny...ale kazała mi się dalej zoraciem smarować. Potem poiwedziała ze da mi chyba coś słabszego na lato bo boji się zeby nie wyszły jakieś przebarwienia bo chcę aktywnie spędzac wakacje na słoncu a i jeszcze atarax mi przepisała to na uspokojenie.
nie dubalam, bylam zbyt zmeczona a peeling migdalowy jest the best! ale dopiero po drugim bylo widac efekty, za tydzien robie kolejny. pierwszy zrobilam 10% a potem 15% i luszczylam sie jak jaszczurka! dlatego takie male stezenia robie bo mi nawet po 5% toniku migdalowym sie paszcza luszczyla a czytalam ze niektorzy robia sobie nawet 35% !
Dermatolog byl zly ze dusisz i my tez jestsmy zle- bacik dla ciebie

Aniolku na dole jest to mydle w plynie
http://www.pollena.com.pl/bialyjelen.html

Czekoladko przetrzymaj wysyp, potem bedzie juz z gorki

u was tez byla tak wichura stulecia? przez godzine w kanjpie nie bylo swiatla! a jak padalo! nawet zerwalo dach z kamienicy we Wroclawiu ktory wyladowal na ulicy i przygniotl samochod!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 15:10   #4103
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

U mnie juz po wichurze,zostala tylko wichurka,a to da sie przezyc
Ziuto dzieki za link.To mydlo moze byc lepsze jeszcze niz kostkowe,tak sobie mysle.
Znow nie mam czasu,ide obiad robic na jutro.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 15:46   #4104
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

kurcze, wycisnęłam aliena, bo wylazł na wierzch, a potem poszłoooo- inne takie maleństwa tez wydusiłam i po co? humor zepsuty, choć szkód większych na razie nie ma, mam nadzieję,że się nic nie rozpaprze, ale dołek na dziś już mama gwarantowany, i na imprezkę nie moge jechać, bo mi sie drzwi od auta zepsuły i jakoś mnie dziś wysypało- zauroczył mnie ktoś czy jak, a było juz tak dobrze...
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 16:28   #4105
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

gwendolyn dołki przychodzą i miajają wiec nie martw się nie myśl o tym co ruszałaś nie warto sobie głowki zaprzątac

mi wyszło takie coś koło oka czerwone nawet nie było ostatnio podczas okresu zawsze to mam i tak sobie siedze i zaczynam to drapać przy włosach blisko tego miałam taka grudkę jakaś nie schodziła w ogóle teraz sprobowałam ja wydusić ale nic nie wyszło tylko mała ranka ale zmniejszyło zasmarowałam acnefanem i jakoś jest i koło noska znowu mi się odnowiło wrr:/ a obłaze niesamowicie w tych okolicach ale się cieszę juz nie mam takiej skorupy

ale teraz znowu coś zatoki! głowa mnie strasznie boli, kręci mi się w głowie:/ a tak ambitnie ten dzień planowałam

ziuto, ale Ci zazdroszczę tych peelingów ja się trochę boję a zeszły Ci plamki jezeli takie miałas?

Little_Angel
mi sie wydaje ze to w płynie mogłoby być delikatniejsze, ja sobie kupię i sporóbuje wywabić plamy po dezodorancie do paszczy jeszcze nie...

a ta wichura jest straszna okropnie mi wali w okna i zimno jest bo te moje wszystko przepuszczają nie mogłam spać przez pół nocy momentami myślałam ze mi okno wyrwie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 16:52   #4106
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Gwendolyn mam nadzieje,ze nie powstana z tego trwale szkody-poza tym niemartw sie.

Shadi nie drap Moja tesciowa dala mi specjalne mydleko do wywabiania plam,tudziez sladow po antyperspiranice,ktory zaplamil ubranie(trzeba mokra tkanine natrzec i zamoczyc na dobre kilka godzin z tym mydlekiem).Dosc dobre jest.A moj sposob na zatoki to parowka z okleku eukaliptusowego-mija migusiem Poza tym-odstresuj sie,bo zestresowana jestes bardzo Zamknij sie w pokoju,wlacz muzyczke,zapal kadzidlo,przespij sie,poloz termofor na brzuchu...

Widze,ze na brodzie kilka zaskornikow mam.Chyba musze cosik z nimi zrobic zanim zamienia sie w potwory bolace(moze parowka,peel off,glinka).

A ja lubie sluchac jak pada Zwlaszcza kiedy jestem w cieplym lozku
Wiatr mija w sumie.
Jutro ide na koncert bo ten grudniu odwolali Znow pofikam az mi sie zakwasy w lydach zrobia
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 18:16   #4107
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

wrrr, tam gdzie był alien czoło urosło i nie zmniejsza się, potraktowałam to maścią nagietkową, może pomoże, nawet do swojego faceta nie mogę się dodzwonić, nie nawidzę jego pracy, DOBRZE, ŻE WAM SIE WYŻALIĆ MOGĘ (pozwolicie mi prawda? )
już sama nie wiem czy do derma czy do kosmetyczki iść, jak mało tego g...a to myślę,że to drugie, a jak mnie obsypie i powyciskam się jak na wierzch wyłazi to myślę,że to pierwsze, powiedzcie mi za jakie grzechy? a życie mogłoby takie proste być, bez tych wątpliwych atrakcji
chyba na mnie zbliżający okres źle wpływa, bo nie umiem dziś nic optymistycznego napisać. A może jednak jutro będzie lepiej?
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 18:32   #4108
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ziuto, ale Ci zazdroszczę tych peelingów ja się trochę boję a zeszły Ci plamki jezeli takie miałas?
plamki mam dalej ale juz bledsze. podobno najlepsze efekty sa po 4-tym peelingu.
ja tym jeleniem w plynie mylam raz mordke i pamietam tylko tyle ze sie nie pieni wiec moze nie ma sls? wtedy jeszcze nie zagladalam w sklady kosmetykow

gwendolynoczywsice ze mozesz sie wyzalic lepiej do derma sie przejsc. mi na gule pomaga olejek herbaciany. jutro na pewno bedzie lepiej , jest inne wyjscie
Angel a kto koncertuje?
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 19:46   #4109
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
plamki mam dalej ale juz bledsze. podobno najlepsze efekty sa po 4-tym peelingu.
ja tym jeleniem w plynie mylam raz mordke i pamietam tylko tyle ze sie nie pieni wiec moze nie ma sls? wtedy jeszcze nie zagladalam w sklady kosmetykow

gwendolynoczywsice ze mozesz sie wyzalic lepiej do derma sie przejsc. mi na gule pomaga olejek herbaciany. jutro na pewno bedzie lepiej , jest inne wyjscie
Angel a kto koncertuje?
Ja sie poko co za mocniejsze pilingi nie biore bo mi Ad dosc dobrze robi...
Kostkowy jelen sie pieni,czyzby jednak byl inny?Hmmm,ja tam nigdzie skladu nie widzialam(ale tez niezbyt uwaznie patrzylam).


Koncertuje HeyIde z przyjaciolkami,maz siedzi w domu(to dobrze,nie bedzie go serce bolalo jak jakis przystojaniak zatanczy obok)

Gule sie po prostu smaruje tym olejkiem,czy trzeba go rozcienczyc?

Gwendolyn zal sie,a co tam
Do kosmetyczki na wyciskanie to ja nie radzeLepiej do derma.A jutro z pewnoscia bedzie lepiej.Kazdy dzien przybliza wiosne(choc jednak chyba ta zima przyjdzie),a okres przyjdzie,potem pojdzie...

Kurcze,a mnie az rozpiera energia,radosc,sila-az grzech sie przyznawac gdy obok tyle smutku.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 20:12   #4110
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

podobno olejek powinno sie rozcienczyc bo moze uczulic ale ja na pojedyncze obiekty daje go na taki patyczek do uszu i smaruje. i albo wyciaga na wierzch jezeli cos jest a jak nie ma nic to splaszcza.
jak mi sie skonczy zel do buzki to kupie jelenia tylko ze go nigdzie nie widzialam w sklepie (tylko w lazience u kolezanki )

oj na HEY to ja bym poszla! ja bylam tylko raz na koncercie na Kaziku. samej to jakos brak mi motywacji. jak beda juwenalia to pewnie kolezanke wyciagne na koncert to tak offtopowo
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.