Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 14:08   #331
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: przedłużanie rzęs????????

A ja si ezastanawiam, czy nie dac sobie spokoj z przedluzaniem. Widze, ze rzesy odrastaja znacznie slabsze, sa krotsze niz byly. Mialam 1.5 miesiaca przerwy miedzy jednym zalozeniem a drugim i odrosly mi moze na polowie dlugosci wszystkie byly krociutkie...
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:27   #332
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez profwitch Pokaż wiadomość
a czy cena 2zl/ rzese nie jest jakos podejzanie tania?
Nie.

Cytat:
nie chcem chodzic co tydzine na uzupelnianie. babka mowila ze 50 starczy spokojnie i to tak na 4-6 tygodni.
No dokładnie, tyle mniejw iecej wylatuje rzęs po 4 - 6 tygodniach. Więc po takim czasie nie zostanie Ci ani jedna rzęska, po tygodniu już będziesz miała wybitnie przerzedzone, a w międzyczasie gdzies jakies niedobitki, tu rzęsa, tam rzesa .

Cytat:
no i zostalam zapewniona ze 50 rzes to naprawde duzo i ze efekt bedzie "mocny" ale z tego co mowicie to chyba jednak nie
Zależy co dla kogo znaczy "mocny" efekt; ja mam około 120 rzęs na oku i 50 to dla mnie prawie nic.

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
A ja si ezastanawiam, czy nie dac sobie spokoj z przedluzaniem. Widze, ze rzesy odrastaja znacznie slabsze, sa krotsze niz byly. Mialam 1.5 miesiaca przerwy miedzy jednym zalozeniem a drugim i odrosly mi moze na polowie dlugosci wszystkie byly krociutkie...
Jasne.

Jak człowiek przyzwyczajony do tego, że ma grube, długaśne sztuczne to to co mu odrastawydaje się słabe i krótkie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:24   #333
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ide w przyszłym tygodniu na kurs przedłuzania rzęs.Tak spodobał mi sie efekt przedłużenia,ze chce sie tym zając profesjonalnie.Mam zdolnosci manualne ,wiec nie powinno być chyba problemow.))
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 07:14   #334
Arielka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Mam pytanie do tych,którzy już mieli lub mają przedłużone rzęsy. Wyjeżdżam do Egiptu 07.08 i mam pytanie ile dni przed wyjazdem najlepiej założyć rzęsy i czy w takich warunkach będą się dobrze trzymały ?? Pozdrawiam
Arielka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 20:43   #335
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Wracając do płatków kolagenowych-ja używam z purederm ale tych grubych i są fajne nic się nie dzieje złego.


Dziewczyny jak kasujecie klientkę która zmienia stylistkę,bo z poprzedniej jest niezadowolona i mówi ,że tylko na uzupełnienie po niby 2,5 tygodniach a przychodzi prawie bez rzęs i widać ,że więcej czasu mineło?
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 20:57   #336
profwitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: przedłużanie rzęs????????

dzieki Szugarbejb za odpowiedz. ;] narazie rezygnuje z przedłużania. doszlam do wniosku ze to zadroga impreza jak na moja studencka kieszen ;p moze kiedys ;p
profwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 08:16   #337
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Arielka89 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do tych,którzy już mieli lub mają przedłużone rzęsy. Wyjeżdżam do Egiptu 07.08 i mam pytanie ile dni przed wyjazdem najlepiej założyć rzęsy i czy w takich warunkach będą się dobrze trzymały ?? Pozdrawiam
Najlepiej dzień przed i oczywiście, że będą się trzymały jeśli nie będziesz wyprawiać cudów.


Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak kasujecie klientkę która zmienia stylistkę,bo z poprzedniej jest niezadowolona i mówi ,że tylko na uzupełnienie po niby 2,5 tygodniach a przychodzi prawie bez rzęs i widać ,że więcej czasu mineło?
E tam, srutu tutu. Kasuj ją normalnie, za tyle rzęs ile zużyłaś. Na wstępie powiedz, że wg Ciebie jest to prawie założenie od nowa, a nie uzupełnienie i tyle, ale jak chce to możesz jej mniej założyć
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 12:10   #338
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

profwitch 50 rzes to bardzo malo... jak ci wypadnie 10 sztuk z tych 50 to bedzie juz widac przeswity, ale jak bedziesz miala 100-120 to takie 10, ktore wypadna nie zrobi na Tobie wrazenia - bo nawet tego nie zauwazysz.

muammamija dokladnie tak jak napisala szugarbejb jak sie przyzwyczaisz do pieknych i grubych rzes to zapominasz jakie mialas na poczatlu. Poza tym jak aplikujesz rzesy to tylko na tych naturalnych, ktore maja odpowiednia dlugosc... pozostale, ktore sa jeszcze w fazie poczatkowego wzrostu, pomiedzy aplikowanymi spokojnie sobie nabieraja dlugosci - nie sa ani traktowane tuszem, ani specyfikami do demakijarzu.

Arielka89 czy Ty aby nie jedziesz do Aqua Blue? do Hurghady? A co do najlepszego czasu zaaplikowania rzes przed wyjazdem to jest to termin okolo tygodnia przed, tak aby dzien przed wakacjami mozna bylo sie spotkac ze stylistka na przejrzenie, douzupelnienie tych rzes, ktore troche przez ten tydzien podrosly. Tak aby miec zalozenie na full.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:28   #339
MONIQ30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny, pytanie do prfesjonalistek,
jaka jest róznica pomiedzy rzesami Alessandro a NouveauLasches, na moje amatorskie oko te drugie wyglądają na bardziej naturalne, chociaż być może różnica wynika też z jakości założenia, mam rzesy alessandro ale wydaje mi się, że te drugie u kolezanki wygladaja ładniej...sama nie wiem co zrobic, w zasadzie zakładała mi je dziewczyna, ktora zajmuje sie tym od dwoch lat, wiec teoretycznie powinna wiedzieć jak sie to robi... generlanie nie jestem do konca zadowolona..efekt po załozeniu byl super , teraz po dwóch tygodniach rzęsy sa potargane, powykrecały się i cały ich urok znikł, idę na uzupełnianie ale myslalam, ze ten pierwzy efek utrzyma się dłuzej

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Hejka, mam pytanko, tez jestem z Poznania, czy ktos polecił Ci jakiś gabinet?
MONIQ30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:07   #340
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez MONIQ30 Pokaż wiadomość
efekt po załozeniu byl super , teraz po dwóch tygodniach rzęsy sa potargane, powykrecały się i cały ich urok znikł, idę na uzupełnianie ale myslalam, ze ten pierwzy efek utrzyma się dłuzej
Po 2 tygodniach maja prawo nie być takie jak dzień po, ale nie wierzę że masz az taka tragedię. Rzęski trzeba czesać, nie trzeć i powinno byc wszystko cacy.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 07:49   #341
MONIQ30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie rzęs????????

tragedii nie ma, rzęski czesałam, ale cos jest nie tak... może są za długie, teraz zrobie sobie trochę krótsze i mniej podwiniete, podzielę się obserwacjami))))
MONIQ30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 09:11   #342
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

MONIQ30 zawsze mozesz zmienic firme i na NL isc na uzupelnienie. Do mnie przychodza klientki z innych firm, ktore postanowily zmienic na NL.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 13:46   #343
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: przedłużanie rzęs????????

dziewczyny, czy przy uzupelnianiu moge dac sobie inna dlugosc rzes, czy nie bardzo. teraz mam 10mm ale juz wiem ze chce dluzsze, nie wiem czy musze czekac az wypadna wszystskie czy moge nastenym razem juz prosic o dluzsze.
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 13:51   #344
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Możesz sobie przyuzupelnieniu dac dluzsze.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 19:25   #345
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Mam pytanie do dziewczyn ktore przedłuzają rzesy u klientki w domu.Czy macie ze sobą fotel czy są jakies inne alternatywne rozwiazania?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:26   #346
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Myślę,że bez podstawowych rzeczy takich jak stół czy krzesło nie ma co jechać do klientki
Ja mam stół do masażu i krzesło.Klientce musi być wygodnie bo trochę to trwa. ;0)
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 05:26   #347
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Myślę,że bez podstawowych rzeczy takich jak stół czy krzesło nie ma co jechać do klientki
Ja mam stół do masażu i krzesło.Klientce musi być wygodnie bo trochę to trwa. ;0)
A jaki masz stół czy krzesło? Czy zmieszczą sie do samochodu? Mogłabys mi podać jakis konkretny model?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 09:25   #348
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Ja uwazam, ze podstawa jest specjalna lampa - ktora nie parzy a daje dobre swiatlo... krzeslo zawsze sie u klientki znajdzie. Oczywiscie profesjonalnyh stol jest najwazniejszy.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2009-07-11 o 20:35
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 13:08   #349
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Lampa to dla mnie taka podstawa jak rzęsy czy klej. Dziewczyna pytała o stół.

Angi74 Ja mam stół do masażu,składany,bardzo fajny bo stabilny a lekki i niedrogi.Body Fit,ma pokrowiec,łatwo go przenosić. Kupiłam na allegro.Wymiary ok.90/60 po złożeniu.Co do auta to ja jeżdżę kombi więc bez problemu wkładam stół ale do mniejszego też powinno sie zmieścić,problem natomiast może pojawić się przy trzydrzwiowym aucie.Trzeba wymierzyć , bo nie wiem
Co do krzesła to zgadzam się z Sarritą ,u klientki zawsze coś się znajdzie ale ja biorę ze sobą taki zwykły składany taborecik, bo mam ustawiony stół do jego wysokości.Jak klientka ma wysokie krzesło to więcej czasu i energii pochłonęła by mi zmiana wysokości stołu.
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 20:44   #350
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Mam pytanko do dziewczyn, ktore pracuja na Xtreme Lashes lub nosza ich rzesy... probowalyscie moze eyelinerow z ich serji beztluszczowej? Nadal poszukuje produktu idealnego do malowania krasek i nie popuszcze do poki nie znajde.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2009-07-11 o 22:42
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:55   #351
nataszunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 859
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Zdecydowałam się przedłużyć rzęsy-nareszcie
W czwartek jestem umówiona w salonie kosmetycznym w Bydgoszczy. Jak tylko wrócę podzielę sie z Wami moimi spostrzeżeniami
Mam nadzieję , że będę zadowolona
nataszunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:53   #352
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Lampa to dla mnie taka podstawa jak rzęsy czy klej. Dziewczyna pytała o stół.

Angi74 Ja mam stół do masażu,składany,bardzo fajny bo stabilny a lekki i niedrogi.Body Fit,ma pokrowiec,łatwo go przenosić. Kupiłam na allegro.Wymiary ok.90/60 po złożeniu.Co do auta to ja jeżdżę kombi więc bez problemu wkładam stół ale do mniejszego też powinno sie zmieścić,problem natomiast może pojawić się przy trzydrzwiowym aucie.Trzeba wymierzyć , bo nie wiem
Co do krzesła to zgadzam się z Sarritą ,u klientki zawsze coś się znajdzie ale ja biorę ze sobą taki zwykły składany taborecik, bo mam ustawiony stół do jego wysokości.Jak klientka ma wysokie krzesło to więcej czasu i energii pochłonęła by mi zmiana wysokości stołu.
Bardzo Ci dziękuje Kochana za podpowiedz Zerkne na all i na pewno kupie go skoro polecasz.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:20   #353
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny a znacie kogos kto dobrze robi przedłuzanie rzes w okolicach Katowic lub Rybnika?
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:30   #354
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie kogos kto dobrze robi przedłuzanie rzes w okolicach Katowic lub Rybnika?
Pati. Pracuje i we Wrocławiu i w Katowicach - http://looksus.eu/kontakt.htm
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:31   #355
nataszunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 859
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dzisiaj byłam w salonie i mam przedłużone rzęsy- pierwsze wrażenie- za długie , za dużo, zbyt sztucznie. Ale zaczynam się przyzwyczajac oglądam się ciągle w lustrze. Zapomniałam się zapytac o długośc przedłużonych rzęs. Ale wygląda to bardzo spektakularnie. Przy dopełnianiu chyba poproszę o troszeczkę krótsze.
Jeśli ktoś chce przedłużyc sobie rzęsy w Bydgoszczy to moge polecic fajny salon. Panie kosmetyczki posiadają certyfikaty. Cena 300 zl za założenie nie wydaję sie zbyt wysoka. Za uzupełnienie 150z.
Na wszystkie moje pytania uzyskałam odpowiedz. Ale zapomniałam się zapytac o jedno-stąd kieruję to pytanie do Was dziewczyny- jeśli chciałabym używac cieni do powiek to czy muszą byc one jakies specjalne?
Polecono mi również aby nie uzywac szczoteczki do rozczesywania rzęs. Jedynie jeśli się trochę "skleją" użyc wykałaczki.
Chyba będę już ciągle sobie przedłużała rzęsy
nataszunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:35   #356
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez nataszunka Pokaż wiadomość
jeśli chciałabym używac cieni do powiek to czy muszą byc one jakies specjalne?
Nie. Tylko tak jak pisałyśmy wcześniej - beztłuszczowy płyn do demakijażu.
Cytat:
Polecono mi również aby nie uzywac szczoteczki do rozczesywania rzęs. Jedynie jeśli się trochę "skleją" użyc wykałaczki.
Hmmmm. Właśnie przede wszystkim powinnaś używać szczoteczki, którą stylistka powinna Ci dać jako gratis do zabiegu. Nie wyobrażam sobie rano nie wstać i nie przeczesać/rozczesać rzęs, ułożyć ich odpowiednio.

Cytat:
Chyba będę już ciągle sobie przedłużała rzęsy
Tak, to wciąga.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 17:42   #357
nataszunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 859
Dot.: przedłużanie rzęs????????

" Hmmmm. Właśnie przede wszystkim powinnaś używać szczoteczki, którą stylistka powinna Ci dać jako gratis do zabiegu. Nie wyobrażam sobie rano nie wstać i nie przeczesać/rozczesać rzęs, ułożyć ich odpowiednio."


Ja mam taką szczoteczkę.I w razie czego nie zawaham się jej użyc Ale sama kosmetyczka powiedziała , że wystarzy jedynie je ułożyc wykałaczką, że lepiej "nie wyczesywac " tych rzęs. Że dłużej będą sie trzymały.
Zobaczę jutro rano jak będą wyglądały- zapewne z przejęcia będę spała w jednej pozycji Jeśli będą "powyginane" użyję szczoteczki tak jak mi poleciłaś

Oj czuje , że będzie to baaardzo wciągające

Edytowane przez nataszunka
Czas edycji: 2009-07-16 o 17:49
nataszunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 20:28   #358
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez nataszunka Pokaż wiadomość
" Hmmmm. Właśnie przede wszystkim powinnaś używać szczoteczki, którą stylistka powinna Ci dać jako gratis do zabiegu. Nie wyobrażam sobie rano nie wstać i nie przeczesać/rozczesać rzęs, ułożyć ich odpowiednio."


Ja mam taką szczoteczkę.I w razie czego nie zawaham się jej użyc Ale sama kosmetyczka powiedziała , że wystarzy jedynie je ułożyc wykałaczką, że lepiej "nie wyczesywac " tych rzęs. Że dłużej będą sie trzymały.
Zobaczę jutro rano jak będą wyglądały- zapewne z przejęcia będę spała w jednej pozycji Jeśli będą "powyginane" użyję szczoteczki tak jak mi poleciłaś

Oj czuje , że będzie to baaardzo wciągające
hej dziewczyny, ja już od miesiąca mam przedłużone rzęsy, absolutnie się uzależniłam
Mam takie pytanie jak powinna wyglądać ta szczoteczka?? Niby może być taka wyczyszczona po tuszu, ale jak mocniej wyczesuję to rzęsy mi odpadają.. może rzeczywiście ta wykałaczka będzie lepsza? Mam też taki jakby minigrzebyk.
We wtorek idę na uzupełnianie, bo już niewiele mi ich zostało, szczerze mówić to odklejają się te sztuczne jak szalone. Od kilku dni je maluję i jeszcze bardziej intensywnie odpadają podczas zmywania, obecnie używam płynu do demakijażu ziaji na bazie wody.
Możecie napisać jaką macie grubość i długość??

Ja mam chyb 12 mm ale nie są zbyt grube. Ale teraz zdecyduję się na grubsze, z racji tego, że sama nie posiadam dużej ilości rzęs.
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 22:44   #359
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Powiem tak:
1. trzeba przeczesywac rzesy bo sie krzyzuja i placza. Oczywiscie trzeba to robic deliaktnie i nie ciagnac ich raczej starac sie je ulozyc. Jest to zwykla szczoteczka (faktycznie powinno sie ja dostac w gratisie po zabiegu), ktora ja kiedys przed zalozeniem rzes np przeczesywalam sobie brwi - dwustronna z wlosiem i plastikowymi zabkami.

2. nie mozna malowac rzes - niczym! one sa po to aby juz nie musiec uzywac tuszu. Im wiecej przy nich 'grzebiesz' i demakijazujesz tym bardziej sa naruszone i odpadaja. Poza tym taki tusz zawiera cala mase trluszczow, na ktore przy rzesach trzeba bardzo uwazac.

3. nigdy nie wiadomo czy ziaja oprocz wody nie zawiera jakiejs gliceryny lub innego sylikonu. Najbardziej sprawdzonymi rzeczami sa produkty do demakijazu kupione u Twojej stylistki rzes.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 23:57   #360
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
Powiem tak:
1. trzeba przeczesywac rzesy bo sie krzyzuja i placza. Oczywiscie trzeba to robic deliaktnie i nie ciagnac ich raczej starac sie je ulozyc. Jest to zwykla szczoteczka (faktycznie powinno sie ja dostac w gratisie po zabiegu), ktora ja kiedys przed zalozeniem rzes np przeczesywalam sobie brwi - dwustronna z wlosiem i plastikowymi zabkami.

2. nie mozna malowac rzes - niczym! one sa po to aby juz nie musiec uzywac tuszu. Im wiecej przy nich 'grzebiesz' i demakijazujesz tym bardziej sa naruszone i odpadaja. Poza tym taki tusz zawiera cala mase trluszczow, na ktore przy rzesach trzeba bardzo uwazac.

3. nigdy nie wiadomo czy ziaja oprocz wody nie zawiera jakiejs gliceryny lub innego sylikonu. Najbardziej sprawdzonymi rzeczami sa produkty do demakijazu kupione u Twojej stylistki rzes.
Dziękuję za podpowiedzi.
1. Mam właśnie taką zwykłą szczoteczkę.
2. Mi powiedziano, że można ale niewodoodpornym. Z resztą z moimi kilkoma rzęsami na krzyż w obecnej chwili nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez tuszu.
3. Sprawdziłam skład, wcześniej nie zwracałam uwagi na glicerynę lepiej późno niż wcale. Co prawda nie ma tam gliceryny ale propylene glycol "Glikol propylenowy jest cieczą oleistą, bezbarwna i bezwonną, otrzymywaną z ropy naftowej, podobną do gliceryny"
Co zatem polecasz i czy można to dostać na allegro??

A i jeszcze jedno pytanie, skoro nie można tych rzęs malować to co z dolnymi rzęsami?? Ich też nie powinno się?
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.