Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 19:37   #241
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Z tą paczką to trochę kiepsko... Niemożliwe, żeby tyle czasu jej nie było. Do mnie paczki z mazideł (czy innych sklepów) docierają następnego dnia (ostatecznie dzień później) po otrzymaniu maila z informacją o wysłaniu.
Radziłabym napisać jak najszybciej wiadomość z zapytaniem o tę paczkę (na mazidłach jest kontakt). A może listonosz zostawił awizo i gdzieś się zapodziało (miałam taką sytuację)? Nie zaszkodziłoby też udać się na pocztę.
Po dwóch dniach? Ja czekam na paczkę tydzień i już chciałabym dostać te hydrolaty
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 19:39   #242
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Z tą paczką to trochę kiepsko... Niemożliwe, żeby tyle czasu jej nie było. Do mnie paczki z mazideł (czy innych sklepów) docierają następnego dnia (ostatecznie dzień później) po otrzymaniu maila z informacją o wysłaniu.
Radziłabym napisać jak najszybciej wiadomość z zapytaniem o tę paczkę (na mazidłach jest kontakt). A może listonosz zostawił awizo i gdzieś się zapodziało (miałam taką sytuację)? Nie zaszkodziłoby też udać się na pocztę.
Do mnie paczki dochodzą zazwyczaj po tygodniu-półtora tygodnia od wysłania.. Pewnie paczka leży na poczcie, bo taka już jest nasza listonoszka Póki co nie mam czasu się tam udac, bo nie po drodze mam..Zaczekam

Żeby nie robic ot
Jeszcze raz polecam tonik z kwasu jabłkowego i wody destylowanej! Mam po nim mniej wągrów, prawie nie widac ich, a cera jest taka ładna Używam rano i wieczorem Przechowuję w pokojowej lodówce (na parapecie przy samym oknie) coby nie biegac do lodówki do kuchni
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2010-01-21 o 19:44
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 21:04   #243
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Do mnie paczki dochodzą zazwyczaj po tygodniu-półtora tygodnia od wysłania.. Pewnie paczka leży na poczcie, bo taka już jest nasza listonoszka Póki co nie mam czasu się tam udac, bo nie po drodze mam..Zaczekam

Żeby nie robic ot
Jeszcze raz polecam tonik z kwasu jabłkowego i wody destylowanej! Mam po nim mniej wągrów, prawie nie widac ich, a cera jest taka ładna Używam rano i wieczorem Przechowuję w pokojowej lodówce (na parapecie przy samym oknie) coby nie biegac do lodówki do kuchni
Chyba że tak. Chociaż to mnie dziwi, bo do mnie naprawdę docierają szybko.

Napisz coś więcej o tym toniku. Staram się czytać wątek regularnie, ale to musiałam przegapić. Długo stosujesz?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 00:19   #244
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

moje patenty, sprawdzone, przetestowane, stosowane już huhu, długo czasu.
- wcieram oliwkę w ciało po KAŻDYM myciu ciała. moja skóra tym samym nigdy nie jest sucha.
- przemywam 2x dziennie twarz tonikiem własnej roboty: woda mineralna + cytryna. skóra jest gładziutka (a mam z nią problemy), mam mniej wągrów i ogólnie stan cery po tym toniku się poprawił
- pije 2x dziennie herbate z bratka
- peeling cukrowy 2x w tygodniu. po żadnym peelingu kupionym w sklepie moja skóra nie była tak cudowna i gładka w dotyku. można stosować cukier + oliwa z oliwek + kilka kropel cytryny, jednak ja idę na skróty i mieszam cukier z moim żelem pod prysznic
- codziennie łykam face okay, belisse i cynk
- zawsze dokładnie wykonany french manicure. dłoń przez to wygląda na niezwykle zadbaną
- nie używam suszarki/prostownicy/lokówki i innych "żelazek" palących włosy
- używam olejek rycynowy na rzęsy i brwi
- nałogowo używam balsamów brązujących, ujędrniających, antycelulitowych, nawilżajacych
- na rozstępy używam krem z mocznikiem (30%)
- regularnie ćwiczę
- staram się nie jeść słodyczy i ostrych potraw co z korzyścią wpływa na moją cerę
- no i oczywiście duuuużo seksu, miłości i pocałunków. to najkorzystniej ze wszystkich patentów na mnie działa pod każdym względem. trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 00:46   #245
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
Na mnie niestety nie dzialaja takie domowe wynalazki Czy oliwa z oliwek i miod, czy zoltko,rycyna, cytryna. Wlosy za kazdym razem sa niemile w dotyku, matowe i trudno sie rozczesuja

Zamowilam na mazidlach rozne oleje i bede je dodawac po kilka kropli do odzywek kupnych, mam nadzieje, ze to poprawi stan wloskow.

Przyzwyczailam sie do codziennego ich mycia, przez co juz teraz MUSZE je myc codziennie ,bo nastepnego dnia sa strasznie tluste, od tego strasznie przesuszyly mi sie koncowki
Ja dodaje do odzywek olej jojoba, bardzo fajnie sie sprawuje... wcieram go tez czasem w koncowki wlosow (na suche umyte wlosy) nie przetluszcza

Tez musze myc codziennie, niestety, czasem sie przemecze 2gi dzien, chce je tak przetrzymac mysle ze to tez wplyw zimy i troche sie to polepszy na wiosne
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg

Edytowane przez dragon_she
Czas edycji: 2010-01-22 o 00:51
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 07:10   #246
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj zakręciłam włosy i dziś rano wgniotłam w nie Palomę. I szok, loki trzymały się cały dzień Trochę się rozprostowały, wiadomo, ale to bardzo duży sukces
Paloma jest super, ja tez lubię dawac na włosy

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Żeby nie robic ot
Jeszcze raz polecam tonik z kwasu jabłkowego i wody destylowanej! Mam po nim mniej wągrów, prawie nie widac ich, a cera jest taka ładna Używam rano i wieczorem Przechowuję w pokojowej lodówce (na parapecie przy samym oknie) coby nie biegac do lodówki do kuchni
Kurcze, już tyle czasu robie tonik z octu jabłkowego i nigdy nie moge się za to zabrac!
ale wczoraj ukręciłam tonik z BU z kwasami wiec chyba sobie ten jabłkowy póki co dartuję, żeby nie przedobrzyć
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:42   #247
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dzisiaj robie ostatnie podejscie do maseczek naturalnych na wlosy, miod, cytryna, olejek rycynowy. Za godzine to zmyje i napisze jak efekt

Co do przetluszczania wlosow- wlasnie tak jest przez czeste mycie, to bledne kolo Ja wczesniej mylam co 3 dni i bylo ok, dopiero jak zaczelam myc codziennie to sie tak szybko przetluszczaja, a takie codzienne mycie nie jest zdrowe, bo przesusza wlosy. Teraz sie mecze i myje co drugi dzien, wiec jeden dzien chodze z tlustymi Mam nadzieje, ze za jakis czas sie to znowu unormuje

@ Co do paczek z mazidel- ja wplacilam w srode pieniadze, a dzisiaj mam juz paczke, wiec chyba cos jest nie tak jesli wy przez 2 tygodnie nie macie. Radze sie skontaktowac z mazidlami i to powiedziec.
Juz sie nie moge doczekac kiedy sie dobiore do moich mazidelek
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód


Edytowane przez thefit
Czas edycji: 2010-01-22 o 11:12
thefit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 11:18   #248
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

thefit takie maseczki nie każdemu słuzą więc nie ma sie co męczyć jeśli nie widzisz efektów. Ja robiłam dłuższy czas i zero efektów :/ Jedynie problem ze zmyciem. Przeszłam na glorię i jestem zadowolona
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:45   #249
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Powiem Ci ,ze nie jest tak tragicznie- zrobilam maseczke bardzo rzadka i do tego ja podgrzalam. Chociaz wlasciwie nie ma tez rewelacji, wiec nie bede sie juz wiecej tak bawic Co to gloria?
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód

thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:56   #250
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
Powiem Ci ,ze nie jest tak tragicznie- zrobilam maseczke bardzo rzadka i do tego ja podgrzalam. Chociaz wlasciwie nie ma tez rewelacji, wiec nie bede sie juz wiecej tak bawic Co to gloria?
Emulsja:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-wlosow.htm

Maska:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...arbowanych.htm
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 18:56   #251
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Moje najnowsze patenty:

-żel ze świetlikiem, Herba Studio -super na zmęczone oczy i powieki!
-olej kokosowy, tak wiem, że był setki razy, ale na prawde świetny, no i do ciała też!
-Tisane na usta z Herba Studio, też popularne
-krem Bambino! na dekolt. plcey, tyłek i pod pachy -nawilża, nałuszcza i znikają krostki
-niewypróbowane, aczkolwiek jutro zabieram się do produkcji po przeczytanie pozytwnych opinii: żel lniany na włosy jako żel, jako maska no i na twarz

-mazidłowe zamówienie:
-olej z orzecha włoskiego -świetny! najlepszy produkt! zapach, działanie, nie zapycha... stosuję 100%, czasem dodaję do kremu
-spirulina- była już w tym wątku, ale ponawiam, że działa!
co do innych produktów potrzeba chyba jeszcze czasu ; )

To na razie tyle z patentów...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 18:57   #252
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Chyba że tak. Chociaż to mnie dziwi, bo do mnie naprawdę docierają szybko.

Napisz coś więcej o tym toniku. Staram się czytać wątek regularnie, ale to musiałam przegapić. Długo stosujesz?
Mam już paczkę- dziś przyszła

Teraz nie pamiętam już co miałam z tego robic..Nie mam przepisów, może mnie poratujecie
Zakupiłam:
-glicerynę, keratynę hydrolizowaną - do psikacza do włosów, ale jak go zrobic? jakie proporcje? czy jeszcze coś dodac?
-spirulinę- na maseczkę (rozumiem że mieszam z wodą i już? ile czasu to trzymac na twarzy?)
-mocznik- wg Waszych zaleceń: szczyptę dodac do kremu w celu nawilżenia, jeśli więcej - złuszcza, można też do kremu do pięt używac
-jedwab proszek i jedwab hydrolizowany - nie mogę sobie przypomniec do czego mi to było.. help
-niacynamid - jw
-hydrolat aloesowy - jako tonik, sam w sobie, bez dodatków (?)
-olej kokosowy - do smarowania ciała, szczególnie suchych partii, do włosów (ale jak? troszkę na końcówki i nie spłukiwac?)


Co do toniku.. Nie pamiętam jak długo go stosuję..jakieś 3 mies., ale miałam przerwę ok 2 tyg chyba.. trudno mi tak określic czasowo
Robię go tak, że do buteleczki po toniku ziaji (200ml) wlewam ok. 150ml, może trochę więcej wody destylowanej (czy demineralizowanej.. nie wiem czy to samo ale tylko taką mam) a resztę dopełniam octem jabłkowym (moja mama robi, bo do czegośtam używa-podbieram). Nie pachnie to zbyt ładnie.. ale działa



Gdzie można nabyc glorię?
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2010-01-22 o 19:01
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:05   #253
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Moje najnowsze patenty:

-żel ze świetlikiem, Herba Studio -super na zmęczone oczy i powieki!
-olej kokosowy, tak wiem, że był setki razy, ale na prawde świetny, no i do ciała też!
-Tisane na usta z Herba Studio, też popularne
-krem Bambino! na dekolt. plcey, tyłek i pod pachy -nawilża, nałuszcza i znikają krostki
-niewypróbowane, aczkolwiek jutro zabieram się do produkcji po przeczytanie pozytwnych opinii: żel lniany na włosy jako żel, jako maska no i na twarz

-mazidłowe zamówienie:
-olej z orzecha włoskiego -świetny! najlepszy produkt! zapach, działanie, nie zapycha... stosuję 100%, czasem dodaję do kremu
-spirulina- była już w tym wątku, ale ponawiam, że działa!
co do innych produktów potrzeba chyba jeszcze czasu ; )

To na razie tyle z patentów...

oooooooooooo część podłapię od Ciebie

Gdzie dostanę żel herba studio?

Olej z orzecha na BU? czy na mazidłach? nie zamawiałam jeszcze z mazideł, ale chyba czas to zmienić

spirulinę dopisuję do listy must have

Tisanę tez bardzo lubię, ale od kilku dni zachwycam się carmexem

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość


Gdzie można nabyc glorię?

Ja kupuję w Auchan
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:21   #254
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Mam już paczkę- dziś przyszła

Teraz nie pamiętam już co miałam z tego robic..Nie mam przepisów, może mnie poratujecie
Zakupiłam:
-glicerynę, keratynę hydrolizowaną - do psikacza do włosów, ale jak go zrobic? jakie proporcje? czy jeszcze coś dodac?
-spirulinę- na maseczkę (rozumiem że mieszam z wodą i już? ile czasu to trzymac na twarzy?)
-mocznik- wg Waszych zaleceń: szczyptę dodac do kremu w celu nawilżenia, jeśli więcej - złuszcza, można też do kremu do pięt używac
-jedwab proszek i jedwab hydrolizowany - nie mogę sobie przypomniec do czego mi to było.. help
-niacynamid - jw
-hydrolat aloesowy - jako tonik, sam w sobie, bez dodatków (?)
-olej kokosowy - do smarowania ciała, szczególnie suchych partii, do włosów (ale jak? troszkę na końcówki i nie spłukiwac?)


Co do toniku.. Nie pamiętam jak długo go stosuję..jakieś 3 mies., ale miałam przerwę ok 2 tyg chyba.. trudno mi tak określic czasowo
Robię go tak, że do buteleczki po toniku ziaji (200ml) wlewam ok. 150ml, może trochę więcej wody destylowanej (czy demineralizowanej.. nie wiem czy to samo ale tylko taką mam) a resztę dopełniam octem jabłkowym (moja mama robi, bo do czegośtam używa-podbieram). Nie pachnie to zbyt ładnie.. ale działa




Gdzie można nabyc glorię?
-gliceryna i keratyna, keratyny daj sobie 5%, a gliceryny nie wiem ile się daje, bo nie pisze na mazidłach. Do tego możesz dodać trochę mocznika (4%) i niacynamidu (5%). Polecam kalkulator do wyliczenia stężeń:
http://members.lycos.co.uk/kickic/kalkulator.html
To wszystko na wodzie destylowanej, lub demineralizowanej (skoro taką masz, ja też tylko tą mam i na niej wszystko bazuje )

-spirulina- ja daję trochę na spodek, potem dolewam troszkę, (b. mało, po trochu) wody demineralizowanej i mieszam, żeby była papka i daje na twarz, zmywam jak zaschnie

-mocznik, wiesz chyba ; )

-jedwab - proszek można dodawać do kremów, pudrów i specyfików na włosy, do sprayu też możesz dać, a hydrolizowany tylko do produktów na włosy no i nie wiem, czy też nie do ciała, paznokci

-niacynamid - do kremów, balsamów, sprayów, maseczek, specyfików na włosy

-hydrolat- możesz stosować solo, możesz dodać do niego mocznika, niacynamidu, ale wtedy ma krótszy termin przydatności

-olej kokosowy- możesz dać na cały włosy i dać pod czepek, lub zostawić na noc i rano spłukać, możesz dać od połowy włosów na kilka godzin, np. po powrocie do domu, ale dodawać do masek domowych, robionych, lub trochę, (b. mało) na końcówki

Glorie można kupić w drogeriach (niestety nie ma w Rosmannie), w Auchan, lub w innych supermarketach, ale to rzadziej.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
oooooooooooo część podłapię od Ciebie

Gdzie dostanę żel herba studio?

Olej z orzecha na BU? czy na mazidłach? nie zamawiałam jeszcze z mazideł, ale chyba czas to zmienić

spirulinę dopisuję do listy must have

Tisanę tez bardzo lubię, ale od kilku dni zachwycam się carmexem




Ja kupuję w Auchan
prooszę ; )
Żel Herba Studio zamawiałam na ich stronie internetowej:
http://www.herbastudio.pl/

a olej z orzecha na mazidłach, ja narazie tylko tam zamawiałam, chociaż początkujący powinni na BU, ale mi chodziło o mocznik, a potem to już się tak potoczyło...

Ja Carmex też chciałam sobie kupić, od dawna, ale, że jedyny super-pharm mam w Katowicach, a rzadko tam jestem. A jak już jestem i nawybieram (wszystko potrzebne! ) sobie rzeczy, to nie starcza mi na carmex, który jest tam dopiero przy kasie i już zawsze się powstrzymuję od jego zakupu. xD
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 19:40   #255
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja kupuję w Auchan
dzięki


dzięki illegale
Znalazłam notatki z wizażu mam napisane:
* woda+5% keratyny hydrolizowanej+kilka kropel gliceryny - psikac (odżywia włosy)
*niacynamid+woda- tonik (nawilża)
*dry flo (to jest ten sproszkowany jedwab tak?) - dodac do kremu żeby się nie świecic
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:16   #256
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, w pierwszej części coś pisałyście, ale nie zapisałam i nie pamiętam, co było dobre do stóp? Do zmiękczenia skóry na piętach przede wszystkim?
Niestety nie mam możliwości zamawiania z wszelkich mazideł itd. , ale pamiętam, że był jakiś krem, który można kupić w rossmannie bodajże. Wie ktoś co to było? Albo może macie jakiś inny dobry patent?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:22   #257
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Co do toniku.. Nie pamiętam jak długo go stosuję..jakieś 3 mies., ale miałam przerwę ok 2 tyg chyba.. trudno mi tak określic czasowo
Robię go tak, że do buteleczki po toniku ziaji (200ml) wlewam ok. 150ml, może trochę więcej wody destylowanej (czy demineralizowanej.. nie wiem czy to samo ale tylko taką mam) a resztę dopełniam octem jabłkowym (moja mama robi, bo do czegośtam używa-podbieram). Nie pachnie to zbyt ładnie.. ale działa
Dziękuję. Chyba się skuszę, bo mam okropne zaskórniki.
Czytałam, że można połączyć w proporcji 1:1. Ale na początek może lepiej będzie spróbować mniejszej.

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
*dry flo (to jest ten sproszkowany jedwab tak?) - dodac do kremu żeby się nie świecic
Dry-flo to skrobia kukurydziana (btw opakowanie jest tak duże, że właśnie mi się przeterminowała, a zużyłam trochę ponad połowę).

A spirulinę to najlepiej łączyć z jogurtem naturalnym. Raz spróbowałam z wodą, bo nie miałam jogurtu, ale nie polecam (trudniej nałożyć na twarz i za bardzo wysusza).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 09:52   #258
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
dzięki


dzięki illegale
Znalazłam notatki z wizażu mam napisane:
* woda+5% keratyny hydrolizowanej+kilka kropel gliceryny - psikac (odżywia włosy)
*niacynamid+woda- tonik (nawilża)
*dry flo (to jest ten sproszkowany jedwab tak?) - dodac do kremu żeby się nie świecic
Ten psikacz do włosów będzie bdb na włosy, ale ten tonik... uzywałam go, ale krótko i raczej efektów nie widziałam. Na mazidłach i BU piszą, że niacynamid nawilża, ale także rozjaśnia (nawet bardziej jak wit. C) i reguluje prace gruczołów. Ja wolę niacynamid dodawać do masek, maseczek, odżywek i balsamów.
Dry flo, to skrobia kukurydziana, jak juz --Olka-- napisała.
Jedwab można dodać do tej skrobii lub jakiejś mieszanki pudrowej, albo do kremu. Ja mam same Dry -flo, daję na pędzel do pudru i pół dnia mam matową cerę (u mnie to wieeeelki sukces!). Ten jedwab w proszku najlepiej dodawać sobie do kremów i do produktów na włosy.

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w pierwszej części coś pisałyście, ale nie zapisałam i nie pamiętam, co było dobre do stóp? Do zmiękczenia skóry na piętach przede wszystkim?
Niestety nie mam możliwości zamawiania z wszelkich mazideł itd. , ale pamiętam, że był jakiś krem, który można kupić w rossmannie bodajże. Wie ktoś co to było? Albo może macie jakiś inny dobry patent?
Z Rosmanna jest wiele kremów do stóp, albo do rąk czy ciała używane jak do stóp. Np. Isana, Isana Med, itp. najlepiej poszukać na KWC. Polecany był mi.in. krem z 5% mocznika. Żeby skutecznie zmiękczyć pięty wg.mnie, potrzebne jest coś mocniejszego niż "zwykłe" kremy. Do tego najlepsze są kwasy i mocznik (powyżej 30%). Np. Xerial, seria od SVR:
1. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...al-Gommant.htm

2.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-4...regulujacy.htm (ten miałam, świetnie działał! miałam wreszcie miękkie pięty, jak skóra niemowlaka )

3.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...regulujaca.htm

Lub inny:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...m-mlekowym.htm

Przeznaczenie trochę inne, ale na pięty te kremy na pewno będą dobrze działały.

Można też samemu sobie zrobić coś na pięty, z kwasu mlekowego, mocznika i innych produktów z mazideł czy BU. ; )
Ja własnie zamierzam, bo te kremy są dosyć drogie, choć ten SVR dostałam za 39 zł.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dziękuję. Chyba się skuszę, bo mam okropne zaskórniki.
Czytałam, że można połączyć w proporcji 1:1. Ale na początek może lepiej będzie spróbować mniejszej.



Dry-flo to skrobia kukurydziana (btw opakowanie jest tak duże, że właśnie mi się przeterminowała, a zużyłam trochę ponad połowę).

A spirulinę to najlepiej łączyć z jogurtem naturalnym. Raz spróbowałam z wodą, bo nie miałam jogurtu, ale nie polecam (trudniej nałożyć na twarz i za bardzo wysusza).
Mi spirulina z wodą bardzo służy i jest to chyba pierwsza maseczka, która nie wysusza mi skóry. Ale z jogurtem ciekawy patent, muszę spróbować...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 10:53   #259
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość


Z Rosmanna jest wiele kremów do stóp, albo do rąk czy ciała używane jak do stóp. Np. Isana, Isana Med, itp. najlepiej poszukać na KWC. Polecany był mi.in. krem z 5% mocznika. Żeby skutecznie zmiękczyć pięty wg.mnie, potrzebne jest coś mocniejszego niż "zwykłe" kremy. Do tego najlepsze są kwasy i mocznik (powyżej 30%). Np. Xerial, seria od SVR:
1. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...al-Gommant.htm

2.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-4...regulujacy.htm (ten miałam, świetnie działał! miałam wreszcie miękkie pięty, jak skóra niemowlaka )

3.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...regulujaca.htm

Lub inny:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...m-mlekowym.htm

Przeznaczenie trochę inne, ale na pięty te kremy na pewno będą dobrze działały.

Można też samemu sobie zrobić coś na pięty, z kwasu mlekowego, mocznika i innych produktów z mazideł czy BU. ; )
Ja własnie zamierzam, bo te kremy są dosyć drogie, choć ten SVR dostałam za 39 zł.


.
Dziękuję pięknie za odpowiedź!
Narazie niestety nie mogę zamawiać nic z BU i mazideł, ale na pewno jak tylko przytrafi się taka okazja to zrobię zamówienie . Na pewno kupię mocznik i składniki na to psikadło do włosów (ach, jak żałuję, że nie mogę go mieć już teraz!!) .
A tymczasem poszukam tych kremów w sklepach .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 11:47   #260
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość



Żel Herba Studio zamawiałam na ich stronie internetowej:
http://www.herbastudio.pl/

a olej z orzecha na mazidłach, ja narazie tylko tam zamawiałam, chociaż początkujący powinni na BU, ale mi chodziło o mocznik, a potem to już się tak potoczyło...

Dziękuję

muszę zrobić zamówienie z mazideł boprzydałby mi się mocznik, dry flo i kilka olejów cholera to wciąga!




Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w pierwszej części coś pisałyście, ale nie zapisałam i nie pamiętam, co było dobre do stóp? Do zmiękczenia skóry na piętach przede wszystkim?
Niestety nie mam możliwości zamawiania z wszelkich mazideł itd. , ale pamiętam, że był jakiś krem, który można kupić w rossmannie bodajże. Wie ktoś co to było? Albo może macie jakiś inny dobry patent?

Pamiętam tez że dziewczyny polecały Dernilan
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:09   #261
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
moje patenty, sprawdzone, przetestowane, stosowane już huhu, długo czasu.
- wcieram oliwkę w ciało po KAŻDYM myciu ciała. moja skóra tym samym nigdy nie jest sucha.
- przemywam 2x dziennie twarz tonikiem własnej roboty: woda mineralna + cytryna. skóra jest gładziutka (a mam z nią problemy), mam mniej wągrów i ogólnie stan cery po tym toniku się poprawił
- pije 2x dziennie herbate z bratka
- peeling cukrowy 2x w tygodniu. po żadnym peelingu kupionym w sklepie moja skóra nie była tak cudowna i gładka w dotyku. można stosować cukier + oliwa z oliwek + kilka kropel cytryny, jednak ja idę na skróty i mieszam cukier z moim żelem pod prysznic
- codziennie łykam face okay, belisse i cynk
- zawsze dokładnie wykonany french manicure. dłoń przez to wygląda na niezwykle zadbaną
- nie używam suszarki/prostownicy/lokówki i innych "żelazek" palących włosy
- używam olejek rycynowy na rzęsy i brwi
- nałogowo używam balsamów brązujących, ujędrniających, antycelulitowych, nawilżajacych
- na rozstępy używam krem z mocznikiem (30%)
- regularnie ćwiczę
- staram się nie jeść słodyczy i ostrych potraw co z korzyścią wpływa na moją cerę
- no i oczywiście duuuużo seksu, miłości i pocałunków. to najkorzystniej ze wszystkich patentów na mnie działa pod każdym względem. trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym
co to za krem? jak sie nazywa czy robisz go sama? jakie efekty są po nim? chetnie sie dowiem bo juz zwatpilam ze cokolwiek zwalczy moje rozstepy

wczoraj zrobiłam taki oto tonik (narazie małą ilość):
40ml wody destylowanej
ok 1/3 płaskiej łyżeczki kompozycji wit all in one
1/2 łyżeczki gliceryny
ok 1/2 łyżeczki pantenolu
1 łyżeczka Ha
Do wody dodałał komp witamin, wymieszałam dokładnie, nastepnie dodałam reszte składników i wymieszałam, przepis znalazłam gdzieś na wizazu, nie pamietam gdzie, zapisałam w moim kajeciku a tera zrobiłam tonik, wyszedł naprawde spoko, buzia po nim super, mieciutka, nawilzona, zobacze jak bedzie po dłuzszym stosowaniu bo narazie uzylam 3 razy od wczoraj, zrobiłam go w buteleczce po hydrolacie z BU, teraz zostawiam wszystkie przydatne pojemniczki po kosmetykach, żeby nie wydawac kasy na nowe
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:11   #262
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dzisiaj wypróbuję, jak moja maść z mocznikiem sprawdzi się na stopach.

A przepis na tonik wydaje się bardzo fajny. I ja powinnam sobie jakiś ukręcić, ale nie mam pomysłu
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:45   #263
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
co to za krem? jak sie nazywa czy robisz go sama? jakie efekty są po nim? chetnie sie dowiem bo juz zwatpilam ze cokolwiek zwalczy moje rozstepy

wczoraj zrobiłam taki oto tonik (narazie małą ilość):
40ml wody destylowanej
ok 1/3 płaskiej łyżeczki kompozycji wit all in one
1/2 łyżeczki gliceryny
ok 1/2 łyżeczki pantenolu
1 łyżeczka Ha
Do wody dodałał komp witamin, wymieszałam dokładnie, nastepnie dodałam reszte składników i wymieszałam, przepis znalazłam gdzieś na wizazu, nie pamietam gdzie, zapisałam w moim kajeciku a tera zrobiłam tonik, wyszedł naprawde spoko, buzia po nim super, mieciutka, nawilzona, zobacze jak bedzie po dłuzszym stosowaniu bo narazie uzylam 3 razy od wczoraj, zrobiłam go w buteleczce po hydrolacie z BU, teraz zostawiam wszystkie przydatne pojemniczki po kosmetykach, żeby nie wydawac kasy na nowe
ja osobiście używam kremu OXERIL i rzeczywiście nawet te stare i białe rozstępy znikają. używam dopiero miesiąc i efekty są zadowalające lecz chcę się pozbyć ich całkowicie więc używam dalej.
http://ai24.pl/apteka/Kremy_masla/OX...l/c746/p23021/
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 14:48   #264
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
ja osobiście używam kremu OXERIL i rzeczywiście nawet te stare i białe rozstępy znikają. używam dopiero miesiąc i efekty są zadowalające lecz chcę się pozbyć ich całkowicie więc używam dalej.
http://ai24.pl/apteka/Kremy_masla/OX...l/c746/p23021/
zaciekawiłaś mnie mocno tym kremem a raczej efektami, poczytam o nim na necie, jesli pomógł by mi choc troche rozstepy zlikwidowac to byłabym w siódmym niebie, od dłuższego czasu próbuje przeróżnych sposobów i kosmetyków i nic, rozstepy jak były tak są
słyszałam że smarując sie balsamami brązującymi/samoopalaczem będą mniej widoczne, musze wypróbowac, dziś opalam sie (sztucznuie oczywiscie)zobacze co z tego wyjdzie
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 15:08   #265
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
zaciekawiłaś mnie mocno tym kremem a raczej efektami, poczytam o nim na necie, jesli pomógł by mi choc troche rozstepy zlikwidowac to byłabym w siódmym niebie, od dłuższego czasu próbuje przeróżnych sposobów i kosmetyków i nic, rozstepy jak były tak są
słyszałam że smarując sie balsamami brązującymi/samoopalaczem będą mniej widoczne, musze wypróbowac, dziś opalam sie (sztucznuie oczywiscie)zobacze co z tego wyjdzie
ja po solarium zauważyłam też, że są troszkę mniej widocznie. po prostu bardziej się zwraca uwagę na opaloną skórę.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 15:09   #266
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a nie wiecie czy ten oxeril pomoze na blizny pooparzeniowe?
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 16:10   #267
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
a nie wiecie czy ten oxeril pomoze na blizny pooparzeniowe?
ten krem złuszcza naskórek. ja mam zamiar zacząć go stosować na świeże, małe blizny potrądzikowe. zobaczymy co z tego wyjdzie.
a na blizny poparzeniowe wydaję się, że może coś zdziałać. możesz spróbować, cena nie jest wygórowana bo kosztują ok 17-21 zł
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 16:19   #268
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

narazie stosuje cepan na blizny juz konce 1 opakowanie i powiem wam ze widze poprawe. jednak moze sprobuje ten krem z mocznikiem.. zobacze
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:02   #269
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
ja po solarium zauważyłam też, że są troszkę mniej widocznie. po prostu bardziej się zwraca uwagę na opaloną skórę.
jesli ktos ma rozstepy i sie opala np na słoncu to one jeszcze bardziej beda widoczne gdyz skóra bedzie miała ciemniejszy kolor natomiast rozstepy sie nie opalą, zwłaszcza te duze białe prążki czy dołeczki jakoś tak; jak są niewielkie to faktycznie moze ich byc nie widac i opalona skóra może odwracac uwage od nich, natomiast balsam saoopalajacy powinien zabarwic i skóre i rozstepy i bedą niewidoczne, mam nadzieje
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:27   #270
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

illegale a krem bambino to lepiej ochronny czy pielęgnacyjny?
wiecie co mam rogowacenie okołomieszkowe i na dole pośladków taką gęsią nieznikającą ostrą gęsia skórke ;/ ogólnie nie mam cellulitu ani nic ale to takei nie za fajne...szoruje gabką syrenką,peelingi robie,rękawicą trę sizalowa,używam balsamu i wlasciwie małe efekty sa,jeszcze wit a kupie ona podobno pomaga? a w ogóle co byście jeszcze doradziły?natchnął mnie watek dziewczyny z podobnym problemem i pomyślałam ze spytam tutaj moze cos doradzicie mi
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.