Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-28, 12:37   #3661
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a u mnie od rana wkurzenie...
zamawiałam produkty ze Spring Clean ...
Zamówienie przyszło dzisiaj, ale zamiast dwóch pędzli do różu Dome Blush dostałam 2 dome eye blendingi, a zamiast pędzla do podkładu - angled brusha
Na fakturze pędzle do różu są, a w paczce - pędzle do oczu...
druga - fotka - potwierdzenie przysłane mi przez EDM odnośnie moich zamówionych rzeczy (wszystko odbywało się drogą mailową, bo to było to zamówienie robione po wycofaniu SC)

czyli brak 3 pędzli.. dobrze, że jeden z nich miał być mój ...Bo ja stratę przeżyję i ale szkoda mi uczestniczki zamówienia (bo zamawiała dwa pędzle, a dostała zupełnie dwa inne)

wspólczuje...
mi na szczescie przysłali ok
tylko gdybym wiedziała ze na paczce bedzie napisane 34$ .. zmaówiłabym znacznie wiecej...
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:52   #3662
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Pokaż wiadomość
dziewczyny, wiem, że tu nie o minerały chodzi, ale Wy, jako minerałoholiczki (a przynajmniej większość z Was, podejrzewam ), będziecie wiedziały.. jaki korektor z EDM możecie polecić pod oczy? mam lekkie since (rozjaśnione kwasami, serum z witaminą C i kremem z kofeiną, ale to jeszcze nie to ). jestem dość jasna - używam podkładu Linen, o.glo.
na wątkach o EDM jest o tym sporo o TU
off topicowo - dla mnie najlepszy morning (a aktualnie żółty z pixie cosmetics ) ale nas zaraz stad wygonią jakieś modki
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:00   #3663
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja się coraz bardziej przekonuję do Champagne
Kiedyś uważałam, że ma za dużo drobinek i za bardzo dyskotekowy efekt daje, ale byłam w błędzie w świetle dziennym daje piękne rozświetlenie buzi, a w sztucznym... Cudowny efekt wieeelu maleńkich drobinek na polikach
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:18   #3664
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Witam wszystkich i proszę o pomoc Byłam wielokrotnie na bibliotece kolorystycznej i pozostałych częściach poświęconym EDM, ale niewiele mi to pomogło, chodzi oczywiście o dobór koloru. Zdecydowałam się na formułę o.glo.Cerę mam jasną,chłodny odcień, zwykle z tradycyjnej kolorówki używam drugiego lub (latem) trzeciego odcienia z palety.Do tej pory używałam bare naturale z l'oreala - nude beige (na zimę ciut za ciemny), wcześniej city matt lirene - natural. Włosy mam w kolorze ciemny blond/jasny brąz, oczy zielone. Myślalam o sunkissed fair z kategorii beige oraz o Linen i Fairly summer z kat. Buff. Im więcej czytam na tym forum, tym gorzej z wyborem koloru, a na allegro te wszystkie odcienie wydaja się podobne. Tak więc proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:21   #3665
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

yy chyba nie sadzisz ze po takim krotkim opisie mozna sobie wyobrazic kolor twojej skory?
dodaj zdjecie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:36   #3666
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Niestety na razie nie mam możliwości.skoro mój opis jest krótki, to co miałabym jeszcze dodac?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:44   #3667
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Niestety na razie nie mam możliwości.skoro mój opis jest krótki, to co miałabym jeszcze dodac?
Jeśli nie możesz dodać zdjęcia to bardzo trudno coś Ci doradzić.
Proponuję, żebys zajrzała na blog cathy http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/ , gdzie są bardzo dobrze zrobione fotki wszyskich odcieni podkładów EDM. Napewno coś sobie dobierzesz
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 14:47   #3668
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Niestety na razie nie mam możliwości.skoro mój opis jest krótki, to co miałabym jeszcze dodac?
TU nasza makijażowo-mineralna guru Cathy zamieściła "streszczenie" podkładów i zgadzam sie, że bez zdjęcia raczej mało kto tu Ci doradzi cokolwiek
__________________



LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:48   #3669
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Czy któras z Was uzywa moze teraz Sunlight Finishing Dust? Chciałabym sie mianowicie dowiedziec jak bardzo zolty on jest - uzywam Golden Fair i stwierdzilam, ze cos by pasowalo dawac na wierzch, ale nie chce byc zazolcona i dalej czy ładnie wtapia się w skore? tj czy zachowuje sie podobnie jak podklad, trzeba go jakos rozcierac, czy wystarczy omiesc twarz?
wiem, ze na pewno jest gdzies odpowiedz, ale zlitujcie sie nade mna
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:50   #3670
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
Czy któras z Was uzywa moze teraz Sunlight Finishing Dust? Chciałabym sie mianowicie dowiedziec jak bardzo zolty on jest - uzywam Golden Fair i stwierdzilam, ze cos by pasowalo dawac na wierzch, ale nie chce byc zazolcona i dalej czy ładnie wtapia się w skore? tj czy zachowuje sie podobnie jak podklad, trzeba go jakos rozcierac, czy wystarczy omiesc twarz?
wiem, ze na pewno jest gdzies odpowiedz, ale zlitujcie sie nade mna

ja używam
w zasadzie jest on transparentny i go NIC nie widać
ma działanie matujące
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:56   #3671
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Niestety na razie nie mam możliwości.skoro mój opis jest krótki, to co miałabym jeszcze dodac?

no niestety bez zdjec nic nie poradzimy.. podałas jakie uzywasz podkłady z innych firm.. ale to nam nic nie mowi.. pewnie połowa z nas nawet nie wie co to za odcien..
albo zdjecia albo blog Cathy która zrobiła swietne zdjecia..!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 15:08   #3672
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
ja używam
w zasadzie jest on transparentny i go NIC nie widać
ma działanie matujące
dziękuje Ci bardzo jakbys mi mogla jeszcze powiedziec, czy on ma w sobie jakies delikatne drobinki? (chodzi mi o to sunlight, czy to sunlight tylko z nazwy jest, czy jakos ladnie odbija swiatlo i nie robi z buzi plaskiej tablicy )
i w sumie to mam sucha skore... czy on moze powodowac twarzowe suchoty?
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 15:15   #3673
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
no niestety bez zdjec nic nie poradzimy.. podałas jakie uzywasz podkłady z innych firm.. ale to nam nic nie mowi.. pewnie połowa z nas nawet nie wie co to za odcien..
albo zdjecia albo blog Cathy która zrobiła swietne zdjecia..!
Już sobie poradziłam
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 15:20   #3674
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
dziękuje Ci bardzo jakbys mi mogla jeszcze powiedziec, czy on ma w sobie jakies delikatne drobinki? (chodzi mi o to sunlight, czy to sunlight tylko z nazwy jest, czy jakos ladnie odbija swiatlo i nie robi z buzi plaskiej tablicy )
i w sumie to mam sucha skore... czy on moze powodowac twarzowe suchoty?
Sunlight Finishing Dust nie ma żadnych drobinek
jest bardzo miałkim, drobniutkim pudrem, świetnie się rozprowadza, NIC go nie widać i mi nie podkreśla skórek
praktycznie od razu widać jak matuje
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:00   #3675
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Laseratte witam Jesli uzywasz 2-3 w kolejnosci odcieni podkladow z tradycyjnej kolorowki, to raczej nie celuj w Linen - to jeden z najjasniejszych kolorow.
Hmm... cera w chlodnym odcieniu - moze rzeczywiscie Sunkissed Fair (Beige), Fairly Light Neutral (Buff) i Fair Medium (Cool)? Zestawu Try Me Free ci nie polecam, bo sa akurat tak dobrane, ze raczej nic tam dla siebie nie znajdziesz na pierwsze proby.
Daj znac jak juz cos przetestujesz
Aha, jesli nie potrzebujesz duzego krycia, to moze zamowisz probki z Sassy Minerals? Jest watek o tej firmie - koszt 5 duzych probek to ok 15 zl - maja ladne kolory podkladow, zapraszam na tamten watek rowniez
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:46   #3676
boziaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

moje ostatnie zamówienie poza nieszczęsnym foundation brush udane
zamówiłam m.in. róże coffe break i deep wine
widok coffe w opakowaniu przeraził mnie, bo wygladał jak na halloween na moich policzkach okazał się zaskakująco fajny, bez sino-trupiego efektu: wytrawny, chłodny brąz przełamany nutką śliwki - chyba czegos takiego chciałam
deep wine tez fajny odcień, też w kierunku brązu - ale raczej ceglastego
mysle, że bedzie dobry do modelowania twarzy zwłaszcza porą letnią, na razie musze popróbowac, bo póki co udało mi się założyc za duzo
sky blue i mint bardzo trafione; własciwie daja mi podobny efekt jesli chodzi o redukcję rumienia, z tym ze sky blue jakby bardziej ochładza
nabyłam też eyeliner sweet woodruff oraz luminizing sunlight - ale jeszcze nie zdązyłam potestowc
boziaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:13   #3677
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez boziaj Pokaż wiadomość
nabyłam też eyeliner sweet woodruff oraz luminizing sunlight - ale jeszcze nie zdązyłam potestowc
mogłabym prosić o recenzję już po testach ?
bo nie mogę się na swojego doczekać.. albo fotki jakieś?

Goldika - odnośnie Dome Blush Brusha do pudru.. On nieco zbyt mały i za mało puchaty do tego jest, ale może dać radę .. Ja nakładam nim primer tez czasami Tylko, że to trochę tak na siłę kombinowanie, bo są inne pędzle do tego.. Ten jest zbyt taki ...punktowy ? Nie omiecie ładnie twarzy, ale puder rozprowadzić nim się uda
A co Ci w LHK nie odpowiada?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:17   #3678
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

wiadomo kiedy wroci smudge?
bo musze wziasc jakis miejszy pedzel do lhk a zaden mi sie zbytnio nie usmiecha
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:25   #3679
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Goldika - odnośnie Dome Blush Brusha do pudru.. On nieco zbyt mały i za mało puchaty do tego jest, ale może dać radę .. Ja nakładam nim primer tez czasami Tylko, że to trochę tak na siłę kombinowanie, bo są inne pędzle do tego.. Ten jest zbyt taki ...punktowy ? Nie omiecie ładnie twarzy, ale puder rozprowadzić nim się uda
A co Ci w LHK nie odpowiada?
LHK jest mi troszkę za mały i zbyt zbity. Mój stary, poczciwy pędzel jest rozczapirzony i spory. Niestety jest z naturalnego włosia i po praniu strasznie zaczął drapac, wręcz lekko to boli To samo mam z pędzlem do pudru - też zaczął drapac. A są to pędzle z all z zestawu w etui. Nie polecam Dlatego teraz poszukuję czegoś miekkiego sztucznego.

A odnośnie bezpośrednio EDM. Jestem zachwycona DUsty Millerem i Waffle Cone Raw Sugar jeszcze nie został przetestowany. Trochę mnie przeraża... taki ciemny.
Ostatnio pisałam, że W. butter jest mi za ciemny... dziś znowu był idealny... W ogóle to moja szyja świruje i zmienia kolor! Każda częsc mojego ciała jest w innym kolorze! Plecy, twarz, szyja, ręce, dekolt... jakby zbieranina różnych ludzi
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 17:30   #3680
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
LHK jest mi troszkę za mały i zbyt zbity. Mój stary, poczciwy pędzel jest rozczapirzony i spory. Niestety jest z naturalnego włosia i po praniu strasznie zaczął drapac, wręcz lekko to boli To samo mam z pędzlem do pudru - też zaczął drapac. A są to pędzle z all z zestawu w etui. Nie polecam Dlatego teraz poszukuję czegoś miekkiego sztucznego.

A odnośnie bezpośrednio EDM. Jestem zachwycona DUsty Millerem i Waffle Cone Raw Sugar jeszcze nie został przetestowany. Trochę mnie przeraża... taki ciemny.
Ostatnio pisałam, że W. butter jest mi za ciemny... dziś znowu był idealny... W ogóle to moja szyja świruje i zmienia kolor! Każda częsc mojego ciała jest w innym kolorze! Plecy, twarz, szyja, ręce, dekolt... jakby zbieranina różnych ludzi
jeżeli LHK jest dla Ciebie zbyt mały i zbity, to spokojnie odpuść sobie Dome Blush w roli pędzla do nakładania pudru... Jest jeszcze mniejszy i jeszcze bardziej zbity
Ja nie znalazłam jeszcze pędzla do pudru takiego, z ktorego byłabym w 100% zadowolona (najczęsciej sięgam po wycofanego białego pędzlaka z Blushe, ale to jeszcze zdecydowanie nie to, co mi się marzy.. mam nadzieję, że za kilka dni to się zmieni i wsrod nowych pędzli, którymi będę Was kusić na blogu będzie też coś fajnego do pudru )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:02   #3681
boziaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

pomaziałam troche, bo juz strasznie ciekawa byłam
swiatło sztuczne, wiec trudno o dobra ocenę, ale ogólne wrażenia: bardzo leciutki, jak mgiełka
rozświetla doskonale - daje delikatną satynową poświatę i ma malutkie drobinki, ale w pobieżnej ocenie nie wydaje mi sie, zeby mial byc szczególnie matujacy
to tyle, wiecej bede mogła powiedziec w sobote

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

wyzej pisałam o luminizing sunlight
boziaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:53   #3682
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny mam małe ostrzeżenie,wciągnełam w minerałki sporo koleżanek i jedna z nich ma bardzo duze podrażnienie po ciemniejszych olivkach -golden medium i olive medium winowajcą jest CHROMIUM OXIDE(zieleń chromowa)
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:07   #3683
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Muszę się jeszcze was dopytać o ten pędzelek angled brow & liner czy da się nim zrobić precyzyjną kreskę sypkim eyelinerem?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:13   #3684
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Muszę się jeszcze was dopytać o ten pędzelek angled brow & liner czy da się nim zrobić precyzyjną kreskę sypkim eyelinerem?
Da się i bardzo fajnie wychodzi, ja uwielbiam ten pędzelek
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:17   #3685
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez ania_1988 Pokaż wiadomość
Da się i bardzo fajnie wychodzi, ja uwielbiam ten pędzelek

Skoro tak to biorę
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:24   #3686
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Laseratte witam Jesli uzywasz 2-3 w kolejnosci odcieni podkladow z tradycyjnej kolorowki, to raczej nie celuj w Linen - to jeden z najjasniejszych kolorow.
Hmm... cera w chlodnym odcieniu - moze rzeczywiscie Sunkissed Fair (Beige), Fairly Light Neutral (Buff) i Fair Medium (Cool)? Zestawu Try Me Free ci nie polecam, bo sa akurat tak dobrane, ze raczej nic tam dla siebie nie znajdziesz na pierwsze proby.
Daj znac jak juz cos przetestujesz
Aha, jesli nie potrzebujesz duzego krycia, to moze zamowisz probki z Sassy Minerals? Jest watek o tej firmie - koszt 5 duzych probek to ok 15 zl - maja ladne kolory podkladow, zapraszam na tamten watek rowniez
dziękuję za miłą odpowiedź i rady.Jak przetestuję dam oczywiście znać
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 22:02   #3687
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
No właśnie z 8 stycznia juz dotarlo zamowienie,a te z 7 nie...


No stres i zlosc...ehh...
Uff moje dzisiaj przyszło - 8 wysłane - dzisiaj 28 - czyli 20 dni szło - trochę długo ale najważniejsze że jest
oki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 23:39   #3688
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A no moje tyz :P z 7 bylo wczoraj
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 00:27   #3689
Ondyna
Raczkowanie
 
Avatar Ondyna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zakon Sióstr Przytulanek pod wezwaniem Matki Boskiej Rękodzielnej
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

nowy zestaw wiosenny, sample plus mały kabuczek w drewnie za 15 $. Trochę przydużo jak za pięć sampli
http://www.everydayminerals.com/stor...exion-kit.html
Ondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 00:48   #3690
GrRoxy
Raczkowanie
 
Avatar GrRoxy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Paryż / Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Może jakaś duszyczka mi pomoże Mam podkład EDM formułę Intensive (narazie sampel) Jako primer-puder bambusowy i jako puder również. Ale po kilku godzinach świeci mi nos jak.... Co polecacie? Może coś innego jako puder...? Tylko co?
__________________
Je veux te dévorer ton cœur
GrRoxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.