Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 19:28   #3991
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia mocniejsza od wellatonu na pewno jeśli chodzi o odrosty.
Ale wellaton dziewczyny też chwalą, z moich doświadczeń on dość przesuszał ale to było parę lat temu...
Jak ci C10 nie podejdzie to spróbujesz wellaton.
Właśnie siedzę z cholernymi odrostami ciekawe co mi wyjdzie, kurde ciemno na dworze a światło sztuczne przekłamuje, obym za szybko znów farby nie zmyła...trzymajcie kciuki...
trzymam trzymam koniecznie wklej zdjęcia jutro)))
w wellatonu 12/1 juz próbowałam i właśnie dał mi taki złoty blond więc skoro ten c10 jest mocniejszy jeśli chodzi o odrosty to powinno byc idealnie no nie?? no mi ten wellaton też dość włosy przesuszył więc...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:34   #3992
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja już trzymam I koniecznie o foto relacje prosimy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-15 o 19:35
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:43   #3993
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Zielonacytryna2b Pokaż wiadomość
Hej jezeli juz pokazujecie jaki wam wyszedl kolor blond po farbowaniu, ja wam pokaże mój co prawda zdjecie '' troche '' przerobione ale kolor wlosow byl identyczny jak na zdjeciu tyle ze troche matowy jak to po niektorych farbach http://photos.nasza-klasa.pl/8027138...de4a16c34.jpeg
Czym farbujesz włoski?
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:45   #3994
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam
Prosze o pomoc chodzi o Ciemny blond
Rozjasnialam kilka dni temu wlosy i efekt jest hmm..ciekawy
Prosze poradzcie czy to jest rudy ??(1 zdjecie)


I czy ktoras z tych farb mi te wloski pokryje?
Moze ktoras z Was jej uzywala?
Bo chodzi mi o efekt jak na ostatnim zdjeciu.
cukiereczeq16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:06   #3995
Zielonacytryna2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Czym farbujesz włoski?


Pallete - 219 popielaty blond.
Ale! Taki kolor mialam okolo 4 dni, bo zaczely zoklnac, moze to dlatego ze trzymalam farbe tylko okolo 25 minut? Albo farba nie przyjęla się na rozjaśniacz którym wcześniej robilam. Teraz na glowie mam zoltko, i mysle nad tą pallete - c9 albo c1o chcialabym miec taki kolor wlosow jak na zdjeciu i zeby trzymal sie dluzej niz te glupie 4 dni
Zielonacytryna2b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:42   #3996
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Widzę, że dużo z was zachwala C10. Ja miałam wypróbować C9 i choroba mnie dopadła .
P.S. Muszę wam polecić odżywkę z jedwabiem od Ce-Ce - MED silk conditioner! Nigdy w życiu nie widziałam, żeby włosy po odżywce były takie miękkie i lśniące. Na kosmetyki do włosów wydaję mnóstwo pieniędzy, a tą kupiłam 1,87 zł (15ml). CUDO!
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 22:03   #3997
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Fantastyczny bilbord znanej marki
http://mainhg.demotywatory.pl/upload...eativetron.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 22:10   #3998
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

snowhite w tej chwili nie pamiętam innych beży co wpadły mi w oko ale popatrz po paletach i potem ewentualnie szukaj czy dana farba jest na stanie i ją sobie obczytaj. C10 może być dla ciebie za jasne się obawiam...ale z palet fryzjerskich zawsze coś dobierzesz.
Dzięki na pewno coś tam sobie dobiorę Na razie jeszcze poszukam w farbach sklepowych, nie mam myślę aż tak "ciężkich" włosów żebym czegoś nie znalazła
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-03-15 o 22:13
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 23:11   #3999
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny pomozcie mi i doradzcie co mam zrobic z moimi wlosami aby otrzymac jasniejszy kolor blondu(nie chce platynowego blondu).
Czy wystarczy uzyc farby i jak tak to z jaka woda.
a to sa moje wlosy w roznym oswietleniu

Masz sliczny kolor zostaw tak jak jest bo pozniej bedziesz zalowac...To naturalny kolorek?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 23:55   #4000
meggi3231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Dziewczyny ja mam pomysł...jak ktoś jeszcze raz napisze że palette żre włosy, pali czy robi inne cuda to się do niego zbiorowo nie odzywamy...hihi...taki żarcik...
Dokładnie tak Wczoraj pofarbowałam włoski Palette C10 i mam sliczny kolorek, myslałam że będzie jaśniejszy (a tego się trochę bałam) ale jest idealny,b. jasny z takim popielatym połyskiem. Nie wiem czemu tak się zasugerowałam tymi opiniami że Palette niszczy włosy itd. itp. przecież kiedyś (10 lat temu) tylko tego używałam a włosy mam gładziutkie i mięciutkie i zawsze takie miałam bo choć farbuje to o nie dbam. Owszem koncówki się trochę rozdwajają ale nie ma takiej "miotły", ale używalam ostatnio Garnier i to nie tak mocno rozjasniającej i też się łamały. Nie dodałam zdjęć przed i po bo nie oddawały mojego faktycznego koloru. Aha i mnie nie piecze skóra przy farbowaniu.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2010-03-16 o 12:33
meggi3231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 07:31   #4001
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zielonacytryna no po rozjaśniaczu to tak bywa że blond może żółknąć lub się zwyczajnie zmywać. Ale szkoda że tak krótko tą farbę trzymałaś bo to też przyczyna może być...Trudno powiedzieć. jakbyś jeszcze raz robiła tą farbką to trzymaj ile w ulotce i obserwuj.

Kachula no porażający bilboard jak też oni to zrobili??? a cóż za fantazja, nieziemska!
(ironia jakby ktoś nie załapał)

meggi szczęściaro! Jak ja bym chciała żeby mnie nie piekło... a tu pali że aż w główce się momentami ćmi...Czyli kolejna zadowolona jak rozumiem?

A jeszcze się Wam pochwale że wczorajsze farbowanko ładniutko wyszło, chyba mocno te kciuki trzymałyście,co? Zdjęć nie wstawię niestety bo nie mam cyfrówki ale jest fajnie choć dawne białe włoski się odcinają leciutko, z czasem się wyrówna. Także ja też jestem z C10 zadowolona, trzymałam 1godz.10min bo odrost jest żółtawy ale ja już mam takie włoski, które co drugie farbowanie się wyrównują.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2010-03-16 o 12:28 Powód: usunięcie offtopa:)
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 09:03   #4002
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ojej dziewczyny nie sądziłam że rozpętam burzę- przykro mi
No ale już ignorujmy ten temat a wróćmy do naszego o ukochanych blondach
Adzi07 ja wiem, że szkoda moich wywodów ale jak się ma wiedzę i argumenty to nie należy milczeć- tak mnie całe życie uczono.
Odpisać kilka zdań na krzyż i obrazić kogoś bardzo łatwo. A mądrze wytłumaczyć swoje zdanie to już wyższa szkoła jazdy.

Przypomniałam sobie coś ważnego dziewczyny co wam się może przydać. Mianowicie jak określacie swój naturalny kolor włosów. Zawsze miejcie wybraną przez siebie paletę w ręku i wtedy na palecie szukajcie koloru do którego wam najbliżej, najlepiej z lusterkiem w drugiej rączce, choć te nowsze palety mają już lusterka wbudowane żeby łatwiej było.Bo może się zdarzyć że np. ja miałam paletę gdzie wychodziło mi że mój kolor to średni blond! A to od tego koloru z palety liczycie tony w górę do wymarzonego. Każda firma inaczej kolory klasyfikuje. Dlatego pisałam, że mam jasny brąz/ciemny blond, bo tego się jednoznacznie nie stwierdzi.
To tak napisałam, może się komuś przyda.

A tak gwoli ścisłości ostatnia fota cukiereczka to średni blond lub po prostu blond, jasny to na pewno nie.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-16 o 09:12
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 09:03   #4003
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Masz sliczny kolor zostaw tak jak jest bo pozniej bedziesz zalowac...To naturalny kolorek?
dziekuje , 8cm to moj kolor naturalny z delikatnymi pasemkami blond a reszta to pozostalosc po balejazu , ktore byly pokryte farba bez amoniaku. kolor sie nie odroznia
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 13:48   #4004
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Coz to za farba??? Moze Richesse ... Szukam farby w Twoim odcieniu, ale nie moge sie zdecydowac byla bym wdzieczna za zamiary
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:32   #4005
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Do blond bunny:
to super, że ci włoski ładnie wyszły
a ja się zastanawiam nad jeszcze jedna rzeczą, a mianowicie czy nie ściąć włosków dość mocno a nie 2-3 cm;ppp
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:54   #4006
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A czemu ewcia chcesz ścinać? Przecież tego w planach nie było Aż tak masz zniszczone czy o co chodzi? Czy chcesz żeby kolor ładniej wyszedł?
Nie będziesz potem żałować? Ja to bym się chyba zapłakała...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:06   #4007
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A czemu ewcia chcesz ścinać? Przecież tego w planach nie było Aż tak masz zniszczone czy o co chodzi? Czy chcesz żeby kolor ładniej wyszedł?
Nie będziesz potem żałować? Ja to bym się chyba zapłakała...
chcę żeby kolor ładniej wyszedł no i właśnie nie wiem czy nie będę potem żałowała tak się właśnie waham jak myślisz??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:07   #4008
iz123ka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
biorąc pod uwagę moje eksperymenty garnier nutrisse 100 była moją pierwszą farbą która znacznie rozjśniła moje rudośći po nieudanych farbowaniach. Teraz przeżuciłam się na garnier 111 ale wkurza mnie to że muszę szorować głowę kilka razy żeby ten popiel wymyć, więc chyba następnym razem biorę nutrisse 100

Myślę że powinno ruszyć twoje włosy do jasnego blondu ale musisz dłużej potrzymać farbę. Ja po 3krotnym zastosowaniu i przeciąaniu na reszte uzyskałam fajny jasny blondzik.

Oj no ja wlasnie myslalam nad ta farbka ale czytalam na roznych forach ze kolor wychodzi żółty lub nawet marchewkowy i to na jasnych,naturalnych wlosach i tego najbardziej sie boje...
Ale moze ja zaryzykuje...zastanawiam się własnie nad nutrisse 100 i jeszcze inna farbą garniera nr.110...ktos moze uzywal?
iz123ka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:28   #4009
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia to zależy jak bardzo jesteś przywiązana do swoich włosków...ja np. bardzo... i może być tak że z koloru od fryzjerki będziesz zadowolona a z cięcia już nie. Może zrób na razie ten kolor, a potem pomyślisz czy ściąć czy nie i ile, bo będziesz widziała co ci wyjdzie na głowie i czy włoski będą bardzo zniszczone. Zastanów się jeszcze. Pamiętaj ze włoski długo odrastają a idzie lato... i wtedy każda z nas chce być piękna. I czapek się nie nosi żeby ukryć dziwną wizję fryzjera...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 15:33   #4010
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia to zależy jak bardzo jesteś przywiązana do swoich włosków...ja np. bardzo... i może być tak że z koloru od fryzjerki będziesz zadowolona a z cięcia już nie. Może zrób na razie ten kolor, a potem pomyślisz czy ściąć czy nie i ile, bo będziesz widziała co ci wyjdzie na głowie i czy włoski będą bardzo zniszczone. Zastanów się jeszcze. Pamiętaj ze włoski długo odrastają a idzie lato... i wtedy każda z nas chce być piękna. I czapek się nie nosi żeby ukryć dziwną wizję fryzjera...
no wiem wiem
ale fyzjer i tak mi dużo nie zmieni jeżeli chodzi o kolor bo ja idę tylko rozjaśnić tylko te pasemka ciemne, które zapewne wyjdą i tak żółte tak jak reszta włosów które wcześniej rozjaśniałam...co nie??;*

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

to znaczy jeżeli chodzi o to ścięcie to ja myślałam o długości do razmion;* do końca szyi tak gdzieś...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:31   #4011
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wiem wiem
ale fyzjer i tak mi dużo nie zmieni jeżeli chodzi o kolor bo ja idę tylko rozjaśnić tylko te pasemka ciemne, które zapewne wyjdą i tak żółte tak jak reszta włosów które wcześniej rozjaśniałam...co nie??;*

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

to znaczy jeżeli chodzi o to ścięcie to ja myślałam o długości do razmion;* do końca szyi tak gdzieś...
Ewcia z taką fryzurą to nawet w lato jest wygodniej. A lepiej jak zdrowsze odrosną. Poza tym jak zetniesz to po co fryzjer? Chyba wtedy te wszystkie ciemne zostaną ścięte, czy nie?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:39   #4012
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ewcia z taką fryzurą to nawet w lato jest wygodniej. A lepiej jak zdrowsze odrosną. Poza tym jak zetniesz to po co fryzjer? Chyba wtedy te wszystkie ciemne zostaną ścięte, czy nie?
no właśnie Kachula nie bardzo, bo ja nie że mam końcówki ciemne tylko niektóre całe pasma, rozumiesz o co mi chodzi??;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:57   #4013
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

acha... No to już sama zadecyduj. Może naprawdę lepiej najpierw farbowanko a
potem zobacz co lepiej ściąć a może okaże się, że tylko końcówki podciąć i będzie ok.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:00   #4014
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
acha... No to już sama zadecyduj. Może naprawdę lepiej najpierw farbowanko a
potem zobacz co lepiej ściąć a może okaże się, że tylko końcówki podciąć i będzie ok.
no właśnie teraz w piątek jak pójdę do fryzjera to zamierzałam rozjaśnic te ciemne pasemka i ściąć z 1,5cm włoski i potem się zastanowie a masz może jakieś fajne fryzurki-zdjęcia ?? ja szukałam trochę znalazłam ale może jeszcze jakieś takie do końca szyi
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:16   #4015
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja sobie wchodzę tu i ładuję swoja fotkę i wybieram fryzurki. Wystarczy się zarejestrować i już.
http://www.instyle.com/instyle/makeover/#
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:20   #4016
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jestem już po fryzjerze, jestm MEGA zadowolona. Zrobiła mi ciemne zimne i drobne pasma, żeby włosy były takie bardziej popielate. Rozjaśniła te żółte, rude przebłyski. I w ogóle muszę Wam powiedzieć, że po tym jej rozjaśniaczu mam o niebo lepsze włosy niż po lorealu, który stosowałam. W końcu są błyszczące, a nie sianowate i matowe. Wstawiam zdjęcie. I jak pomyślę ile wydałam kasy na te farby drogeryjne...to bym miała 3 takie balejaże jak nie więcej. Bo zapłaciłam 65 zł tylko.
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:33   #4017
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja sobie wchodzę tu i ładuję swoja fotkę i wybieram fryzurki. Wystarczy się zarejestrować i już.
http://www.instyle.com/instyle/makeover/#
nie za bardzo umiem to zrobić, już się zarejestrowałam, załadowałam zdjęcie, ale co dalej, zostałam na oczach...i ??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:38   #4018
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Jestem już po fryzjerze, jestm MEGA zadowolona. Zrobiła mi ciemne zimne i drobne pasma, żeby włosy były takie bardziej popielate. Rozjaśniła te żółte, rude przebłyski. I w ogóle muszę Wam powiedzieć, że po tym jej rozjaśniaczu mam o niebo lepsze włosy niż po lorealu, który stosowałam. W końcu są błyszczące, a nie sianowate i matowe. Wstawiam zdjęcie. I jak pomyślę ile wydałam kasy na te farby drogeryjne...to bym miała 3 takie balejaże jak nie więcej. Bo zapłaciłam 65 zł tylko.
No i pięknie.Ale eis błyszczą.Daja po oczach równo.Ciesze się ze jesteś zadowolona.To teraz tylko życzyć aby wszystko się długo i zdrowo trzymało.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:40   #4019
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Femme13:
ślicznie ci wyszły te włoski))

Kachula82:
juz mam
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 19:07   #4020
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Jestem już po fryzjerze, jestm MEGA zadowolona. Zrobiła mi ciemne zimne i drobne pasma, żeby włosy były takie bardziej popielate. Rozjaśniła te żółte, rude przebłyski. I w ogóle muszę Wam powiedzieć, że po tym jej rozjaśniaczu mam o niebo lepsze włosy niż po lorealu, który stosowałam. W końcu są błyszczące, a nie sianowate i matowe. Wstawiam zdjęcie. I jak pomyślę ile wydałam kasy na te farby drogeryjne...to bym miała 3 takie balejaże jak nie więcej. Bo zapłaciłam 65 zł tylko.
Śliczne!! i bardzo mało zapłaciłaś rzeczywiście.. u mnie niestety taka przyjemność kosztuję sporo więcej, w jakichś mniejszych salonikach cena wacha się między 110-130zł a w bardziej "ekskluzywnych" dochodzi do grubo ponad 200zł.. Dlatego ja jednak będę dalej się upierać przy swoim i sama farbować
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.