Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 12:11   #871
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhite, niestety artykuły czesto podpisują osoby, które nie mają zielonego pojecia o włosach, np piękne długie włosy bla bla, a na zdjeciu jest modelka z mega zniszcoznymi, wiec akurat tak bardzo bym nie wierzyła w to, co jest napisane. Tą modelke mozna znalezc w wyszukiwarce na googlach, jak sie wpisze perłowy blond
Blond perłowy to taki, który jest pomiędzy popielem a naturalnym. Zawiera barwnik i niebieski i złoty, a nie fioletowy jak popiel. Babka ze zdjeica ma wystylizowaną fryzurkę i jest mooocno oswietlona. Nie mozesz sie do konca sugerowac tym zdjeciem.
Wiem, ze dziewczyny chwaliły sobie z loreal exellence odcien 10,21. bardzo jasny blond perłowy. Zobacz go sobie na zjdeicah. Wcale nie wygląda jak u tej modelki. ALe jak masz swoje takie jasniutkie włosy, to moze wyjsc podobnie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 12:57   #872
gosia_b21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
jak uzyskać taki blond??

witam,
mam problem z uzyskaniem odpowiedniego koloru blond. Chodzi o to, że nie ma być ani bardzo jasny, ani ciemny. Najlepiej jakby był bardziej chłodny (ale nie siwy) niż ciepły. Super jakby któraś z was wiedziała jak uzyskać dokładnie taki kolor jak na załączonych obrazkach,
pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc
gosia_b21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:39   #873
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee 10.21 loreala bardzo jasny bond perłowy przerabiałyśmy i wiesz ze jest naprawdę jasny wręcz biały(i będzie dużo odbiegał od zdjęcia które zamieściłaś,mam na myśli włosków modelki) na Twoich włosach a blond perłowy jasny to już inna bajka.To odcień jasny ale nie bardzo jasny.I tu jest pies pogrzebany.Ja szukając farbek bardzo jasnych (kierując się 522 jest to kolor bardzo jasny) a już ten ton ciemniejszy jest tylko jasny w nazwie,i podejrzewam jak byś zrezygnowała właśnie z takich bardzo jasnych to wyszedł by ci taki stonowany kolorek.Zapoznałam się trochę z tym dylematem jak chciałam przyciemnić kolor o ton i oglądałam dużo próbników i grzebałam w sieci.Wiedz podejrzewam ze ta Twoja farbka będzie ok.Ma w nazwie jasny perłowy blond a nie przecież perłowy blond aby mogło wyjść za ciemno a po drugie moja droga masz bardzo jasne włoski wiedz to na pewno nie wyjdzie Ci za ciemno.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:15   #874
wildchild13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 34
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej dziewczyny!

mam do was ogromna prosbe, od dluzszego czasu rozmyslam nad pofarbowaniem wlosow na blond. z natury jestem ciemna brunetka, chlodny braz . mam bardzo ciemne brwi, karnacje wlasciwie rozowawa. moglbyscie mi poradzcic jaki odcien blondu ? jaka farba ? tylko wylacznie u fryzjera??
nastepne pytanie, to czy prawda jest ze bardzo zniszczylabym sobie wlosy? mam dosc przerzedzone..

na zdjeciu megan fox - taki mam zblizony kolor wlosow, oczy mam brazowo-zielone.
wildchild13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 14:31   #875
tinakn
Raczkowanie
 
Avatar tinakn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Exclamation Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny jak mam uzyskać taki kolor, tak strasznie mi się podoba Moje włoski są rozjaśnione z lekko słonecznym połyskiem. Może wiecie jaka to farba ?
__________________
Pierwsze 40 lat naszego życia dostarcza nam tekstu ,reszta jest komentarzem
tinakn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:27   #876
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez tinakn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak mam uzyskać taki kolor, tak strasznie mi się podoba Moje włoski są rozjaśnione z lekko słonecznym połyskiem. Może wiecie jaka to farba ?
Ja bym powiedziała ze to coś beżowo perłowego.Moze 532 natural&yesy schwarzkopfa.Ale możne jeszcze ktoś się wypowie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 16:50   #877
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny to ta fryzurka którą chcę, ale nie jestem pewna co do niej
doradźcie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 17:15   #878
dorrotta83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wiesz nawet mam tą farbę w domu ale jakoś boję się użyć A na jakie włosy kładłaś?



Ja znalazłam w szafce, musiałam kiedyś tam kupić i zapomniałam Ale one są w sklepach, ostatnio widziałam w rossmanie na pewno Mi akurat po tym XL1 wyszedł dość ładny kolor, ale rzeczywiście niektórym na ciemniejszych włosach może wyjść żółtko, ale jest jeszcze XL2 on jest z beżem więc bezpieczniejszy jakby co



Wiesz ja to teraz jak patrze na siebie to mam prawie białe te włosy Źle się czuję i bardzo chciałabym kolor modelki ze zdj osiągnąć. To jest perłowy blond, tak przynajmniej był podpisany w jakimś z artykułów i zresztą tak też mi wygląda A wiesz może jaką farbą mogłabym je delikatnie przyciemnić ale w tonacji perłowej, ew. beżowej tylko nie w popielatej? Może jakaś mieszanka?

Nakładałam farbę na mocno zniszczone włosy różnymi "żółtymi"farbami(odro st ciemny blond) , ta sprawdziła się u mnie w 100%-tylko trzymałam farbę 50min. i pielęgnuję włoski teraz na zmianę płynnym jedwabiem i maseczką z nivea. Włosy nie wyglądają teraz na zniszczone ale z tym u każdego inaczej więc ....
__________________
"Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,a Ten kto na nie zasługuje nigdy nie doprowadzi Cię do płaczu"
dorrotta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:32   #879
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny !!! MEGA PROBLEM!!

Jaką FRABĄ uzyskać TAKI kolor? On jest po prostu Prze CUDOWNY !

http://elgon.pl/images/farby_do_wlos..._blond_max.jpg

:roll eyes:
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:13   #880
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Question Dziewczyny.. Doradzcie mi szybko

Witaajcie..
Teraz wpadłam na szalony pomysł, ale potrzebuje kogos kto może mi pomoże, a mianowicie chodzi mi o to że mam takie włosy jasne nawet z jasnymi, i rudawymi pasemkami , ogulnie od lutego chcodziłam do fryzjera na jasne pasemka, wczesniej miałam czarne włosy. I teraz pomyślałam ze chce mieć juz wkońcu wymarzony blond. I chcem kupić sobie 2 rozjasniacze do włosów tylko nie wiem jakie i jakąs farbe żeby zastosować ją po rozjaśnianiu.
Chodzi mi o jakiś fajny blondzik..
Pozdrawiam
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:23   #881
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Dziewczyny.. Doradzcie mi szybko

Nie baw w się żadne rozjaśniacze bo tylko Ci zniszczą i wypalą włosy, będziesz musiała wtedy prawdopodobnie je ściąć. Lepiej kup dekoloryzator przez internet lub w sklepie fryzjerskim.
Polecam preparat Elgon albo Renee Blanche, dziewczyny na wizażu bardzo je polecają. Włosy wyjdą prawdopodobnie pomarańczone, broń boże nie nakładaj na to farb popielatych, wybierz ciepły odcień. Sama nigdy nie farbowałam blondami więc z farbą niestety nie pomogę
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 19:31   #882
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzio powiedz co sądzisz o tej fryzurce??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 19:41   #883
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Dziewczyny.. Doradzcie mi szybko

ale ja nie chce używać dekolaryzatora, bo juz mam jasne włosy ale to nie jest blond, i dlatego chcem je rozjaśnic..
No i mam problem, nie ropoznaje ciepłych od zimnych blondów..
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:01   #884
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Absolutnie pięknyy ten kolorek http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fr...htm#583002.jpg
Wie któraś może co to za odcień?
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:11   #885
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Dziewczyny.. Doradzcie mi szybko

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
ale ja nie chce używać dekolaryzatora, bo juz mam jasne włosy ale to nie jest blond, i dlatego chcem je rozjaśnic..
No i mam problem, nie ropoznaje ciepłych od zimnych blondów..
Wybacz, zrozumiałam tak,że masz czarne włosy i chcesz je rozjaśnić rozjaśniaczem do blondu, mój błąd.
W takim razie nie wiem co ci poradzić. Jeśli już masz jasne włosy to może wystarczy właśnie sam rozjaśniacz, już bez farby. Nie wiem, niestety całe życie mam ciemne włosy więc jeśli chodzi o blondy to nie jestem ekspertką. Niech może ktoś inny się wypowie
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:27   #886
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Dziewczyny.. Doradzcie mi szybko

Bardzo bym prosiła o jakąś rade bo chciała bym juz mieć blond kolor ale własnie potrzebuje kogoś kto mi doradzi
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 20:58   #887
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond rozjaśnić jakims słabym rozjaśniaczem chyba nie zaszkodzi skoro ja sobie sama rozjaśniłam dwoma rozjaśniaczami czerń i miałam blond i nic mi sie nie stało z włosami w dotyku i z wyglądu
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:00   #888
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Dziewczyny.. Doradzcie mi szybko

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Bardzo bym prosiła o jakąś rade bo chciała bym juz mieć blond kolor ale własnie potrzebuje kogoś kto mi doradzi
A może wstawisz zdjęcie? Będzie łatwiej doradzić
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:21   #889
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Dziewczyny.. Doradzcie mi szybko

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
snowhite, niestety artykuły czesto podpisują osoby, które nie mają zielonego pojecia o włosach, np piękne długie włosy bla bla, a na zdjeciu jest modelka z mega zniszcoznymi, wiec akurat tak bardzo bym nie wierzyła w to, co jest napisane. Tą modelke mozna znalezc w wyszukiwarce na googlach, jak sie wpisze perłowy blond
Blond perłowy to taki, który jest pomiędzy popielem a naturalnym. Zawiera barwnik i niebieski i złoty, a nie fioletowy jak popiel. Babka ze zdjeica ma wystylizowaną fryzurkę i jest mooocno oswietlona. Nie mozesz sie do konca sugerowac tym zdjeciem.
Wiem, ze dziewczyny chwaliły sobie z loreal exellence odcien 10,21. bardzo jasny blond perłowy. Zobacz go sobie na zjdeicah. Wcale nie wygląda jak u tej modelki. ALe jak masz swoje takie jasniutkie włosy, to moze wyjsc podobnie.
Wiesz, ja nawet użyłam raz ten 10.21, zanim zaczęłam używać stockholm. I kolor wychodzi bardzo podobnie do tego o którym marzę ALE niestety odrost wyszedł mi bardzo fajnie jak na pudełku u modelki a reszta długości w ogóle nie została przyciemniona i miałam taką perłę u góry i można powiedzieć białe końce..
No nic dziękuję Ci bardzo, będę jeszcze szukać, jak na coś natrafię to pozwolę sobie jeszcze Cię pomęczyć

A jeszcze miałam Cię spytać ta londa naturals, która chodzi mi po głowie odcień perłowy blond może wyjść dość ciemno nie? Załączam jej foto
A może poszukać czegoś wśród tych natural&easy? Może ten 532?

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee 10.21 loreala bardzo jasny bond perłowy przerabiałyśmy i wiesz ze jest naprawdę jasny wręcz biały(i będzie dużo odbiegał od zdjęcia które zamieściłaś,mam na myśli włosków modelki) na Twoich włosach a blond perłowy jasny to już inna bajka.To odcień jasny ale nie bardzo jasny.I tu jest pies pogrzebany.Ja szukając farbek bardzo jasnych (kierując się 522 jest to kolor bardzo jasny) a już ten ton ciemniejszy jest tylko jasny w nazwie,i podejrzewam jak byś zrezygnowała właśnie z takich bardzo jasnych to wyszedł by ci taki stonowany kolorek.Zapoznałam się trochę z tym dylematem jak chciałam przyciemnić kolor o ton i oglądałam dużo próbników i grzebałam w sieci.Wiedz podejrzewam ze ta Twoja farbka będzie ok.Ma w nazwie jasny perłowy blond a nie przecież perłowy blond aby mogło wyjść za ciemno a po drugie moja droga masz bardzo jasne włoski wiedz to na pewno nie wyjdzie Ci za ciemno.
No właśnie ta londa w nazwie ma tylko perłowy blond a nie jasny perłowy blond stąd moje obawy Ale dziękuję
A sądzisz, że mogłabym spróbować z tym natural&easy 532? Nie wyszedłby za ciemno?

Cytat:
Napisane przez tinakn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak mam uzyskać taki kolor, tak strasznie mi się podoba Moje włoski są rozjaśnione z lekko słonecznym połyskiem. Może wiecie jaka to farba ?
Mi się wydaję, że jest to bardzo jasny popielaty blond, jeżeli w tej chwili masz słoneczny blond to zmień farbę na jakąś z nazwą "popielaty"

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny to ta fryzurka którą chcę, ale nie jestem pewna co do niej
doradźcie
Bardzo fajna, myślę że będzie Ci w niej ładnie

Cytat:
Napisane przez dorrotta83 Pokaż wiadomość
Nakładałam farbę na mocno zniszczone włosy różnymi "żółtymi"farbami(odro st ciemny blond) , ta sprawdziła się u mnie w 100%-tylko trzymałam farbę 50min. i pielęgnuję włoski teraz na zmianę płynnym jedwabiem i maseczką z nivea. Włosy nie wyglądają teraz na zniszczone ale z tym u każdego inaczej więc ....
Dziękuję Ci, a może masz jakieś zdj włosów po tej joannie i mogłabyś wkleić?

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!! MEGA PROBLEM!!

Jaką FRABĄ uzyskać TAKI kolor? On jest po prostu Prze CUDOWNY !

http://elgon.pl/images/farby_do_wlos..._blond_max.jpg

:roll eyes:
To jest b.jasny popielaty blond, widzę podpis na zdj z którego wynika, że jest to farba Elgon więc najprawdopodobniej nią

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Absolutnie pięknyy ten kolorek http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fr...htm#583002.jpg
Wie któraś może co to za odcień?
Na oko to słoneczny blond, taki naturalny, podobny kolor może dać, np. wellaton 12/0, Loreal preference 01 itp.

Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
Bardzo bym prosiła o jakąś rade bo chciała bym juz mieć blond kolor ale własnie potrzebuje kogoś kto mi doradzi
Fajnie by było jak byś wstawiła fotki włosów, łatwiej będzie coś doradzić.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 22:06   #890
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Żadna z Was mi nie odpisze, co z tą Palette 219??
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 07:45   #891
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhite, ja tam naprawdę nie wiem. Nie znam się na tyle. Moge tylko bazowac na pewnej wiedzy, wiec oglądajac ta londe- napisane jest na niej 12/9. Podejrzewam, ze chodzi o to, ze jest dla juz jasnych włosów, gdzies z poziomu bardzo jasny blond- naturalnych i wtedy mozna nią uzyskac poziom 12. Ale nazwa jest blond perłowy wiec odpowiadałoby to poziomowi 8/7.. czyli średniemu blondowi. Nie mam pojęcia na jakiej podstawie londa ustala te poziomy. Na stronie tez nic nie piszą. Mozesz zawsze spróbowac na pasmie i się przekonasz. Londa kosztuje grosze.
Ewciaoo, widze ze wybrałas fryzurkę, która w swoim czasie łaziła mi po głowie To fryzurka z katalogu Yourhair sprzed roku. Jest fajniutka, powinno Ci byc w niej ładnie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 08:22   #892
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Na oko to słoneczny blond, taki naturalny, podobny kolor może dać, np. wellaton 12/0, Loreal preference 01 itp.
No własnie tak myślałam żeby spróbowac Wellatonem, ciekawe jak to pokryje prawie że platynowe pasemka No nic spróbujemy
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:11   #893
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Pytanie???
czy jesli chce sie osiagnać idealany blondzik np.. http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura436469.htm ... albo http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura600462.htm ten drugi jest super... to jak mozna uzyc rzjasniacz i farby ? fryzjer mi mówil ze mozna rozjasniac woda 3% z proszkiem a potem farba... ale jak na raz czy trzeba 2 tyg odczekać??? prosze o odpowiedz bo wy dziewczyny widze ze sie znacie...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:41   #894
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wczoraj farbowałam włosy farbą Loreal excellence 10.21
wyszło mi coś takiego:
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:38   #895
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

sa troszke jeszcze jasniejsze
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:03   #896
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Też chciałabym miec tak jasne wlosy jak pani na zdjeciu i żeby za bardzo ich nie zniszczyć
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1271833658
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:15   #897
lasicakocica
Przyczajenie
 
Avatar lasicakocica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej

magdalenaa-a na jaki kolor ją kładłaś jeśli wolno spytać? efekt bardzo mi się podoba

Edytowane przez lasicakocica
Czas edycji: 2010-05-19 o 11:18
lasicakocica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:16   #898
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

tym razem 111 GARNIER wyszedł mocno popielaty ale daje rade
__________________



Edytowane przez ZakkAtak
Czas edycji: 2010-05-19 o 12:20
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:29   #899
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
tym razem 111 GARNIER wyszedł mocno popielaty ale daje rade

też uzywałam garnier tylko że bell colour 111 i mi wyszed odciń rudy... chyba poprostu mam mocny pigment we włosach i tylko rozjaśniacz na nie działa...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:42   #900
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczynki powiedzcie mi prosze, a raczej doradźcie robie moj oporny odrost rozjasniaczem bo nawet 3-krotne nalozenie farby nie daje mu rady, zawsze po rozjasniaczu idzie jakas farbka albo 111 albo 113 garniera, teraz mam juz 1 cm odrost i chce jakąs troszkę ciemniejsza farbe nalozyc myslalam o 10.21 takim perlowym i pytanie czy daon rade mojemu odrostowi czy lepiej jak zawsze rozjasniacz i na to farbe mysle tez o n&e 532 bardzo mi sie na pudelku podoba czy wyjdzie na moich rozjasnionych?? adzio ty robisz tym n&e doradzcie taki jest moj jasny teraz
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.