Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 12:48   #2971
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - ja mogę robić okazyjnie zakupy w MACu tym, które nie mają dostępu Mam go dość blisko domu

Więc jak będę się wybierać do Galerii Handlowej to mogę tu pisać wtedy jakby któraś chciała jakieś zakupy to proszę PW

Myślę, że Corii wystawi mi dobre referencje
Lemirko jeśli to nie jest problem, to ja wkrótce poproszę Cię o taką przysługę - oczywiście odwdzięczę się w miarę możliwości
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 12:52   #2972
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Lemirko jeśli to nie jest problem, to ja wkrótce poproszę Cię o taką przysługę - oczywiście odwdzięczę się w miarę możliwości
No problem pod koniec lutego pewnie pójdę na makijaż

A róż style - nówka sztuka nieśmigana szuka domu

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2011-01-28 o 12:59
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:18   #2973
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Obadaj kredkę Stilla w kolorze TOPAZ u mnie się trzyma cały dzień (jako jedyna kredka) i jest w kolorze cielistym.
Ja też ją chcę
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:40   #2974
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
a wieczorem TZ przyjedzie z paroma niespodziankami z MACa, ale na pewno z rozem "Margin" . Kocham i postaram sie swatche wrzucic jak najszybciej
Margin piękny jest warto kombinować z nim jak dodatek do cieni potrafi bardzo ładnie wygladać na oku
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:07   #2975
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj mój MACowy pierwszy cień zamawiany na ACW i chyba już nigdy więcej na nie nie skuszę... Kolor (Nocturnelle) w opakowaniu jest ładny, ale na tym jego zalety się kończą. Beznadziejna pigmentacja, jest twardy, nie da się go nijak nałożyć na powiekę...
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No właśnie nocturnelle to jaki felerny jest, próbuj sztywniejszym pędzlem go nakładać metoda pac pac , na białą albo czarną baze.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja też nie bardzo kumam o co biega z tym Nocturnelle, bo mój również jest w porządku... co oni, serię jakąś felerną wypuścili czy jak???
Też nie mam pojęcia o co chodzi. Już jestem po kilku użyciach nowego kupionego dzięki uprzejmości Kamila (wielkie dzięki ) wkładu Noctornella i jest zupełnie taki, jak mój stary. Dobrze się rozprowadza, jest dobrze napigmentowany....Może naprawdę felerna seria . Między moimi jest kilka lat różnicy, a oba tak samo dobre.

A wadliwe egzemplarze zdarzyły się Wam we wkładach czy pojedyńczych cieniach? Rozmawiałam właśnie z kumpelą i jednego dnia w salonie kupiła Nocturnelle cień i wkład i z wkładu jest zadowolona jak ja, to na cień narzeka, bo jest jakby mniej intensywny....Może to coś z partią cieni??

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-01-28 o 16:09 Powód: dopisek
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 15:58   #2976
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Przyszedł mój Too Chic - jest ładny i bardzo subtelny, białe złoto w bezdrobinkowej postaci, tworzy połyskującą pod odpowiednim kątem poświatę, przy czym nie barwi mocno skóry, co dla mnie jest dużym plusem. I ma aż 10 g
Zachorowałam ostatnio na różowe szminki, od mocnych "hot pinks" do tych bladych ale nie wiem, czy te kolory będą pasowały do mojej karnacji, na której nw15 jest zbyt ciemny; oczy mam niebieskie, a włosy średni brąz, od jutra rude Jak myślicie?
http://lovethatred.files.wordpress.c...8833-800wi.jpg - MAC ma coś w tym stylu?
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:06   #2977
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej pod koniec lutego będę w MACu, pierwszy raz w życiu
jest jakaś rzecz, którą byście mi poleciły na 10000%? nie napalam się na duże zakupy, z jedną rzecz... coś z cieni, róży, rozświetlacza, kresek???
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 16:15   #2978
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
Hej pod koniec lutego będę w MACu, pierwszy raz w życiu
jest jakaś rzecz, którą byście mi poleciły na 10000%? nie napalam się na duże zakupy, z jedną rzecz... coś z cieni, róży, rozświetlacza, kresek???
żebyśmy mogli Ci jakoś pomóc, to podaj jakieś szczegóły: co lubisz, jak się najczęściej malujesz, czego nie masz a chciałabyś, jak wyglądasz i w jakich kolorach Ci dobrze....
Kilka stron wcześniej kilka z nas wypisywało swoje must havy z MACa, czyli nasz mały, własny niezbędnik. Może to Ci tez pomoże, tu jest link do mojego posta
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t#post24007681 obok sa też posty innych Dziewczyn
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:41   #2979
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dzięki nadi ja mam kilka cieni inglota i szukam takich, które mogłabym używać na codzień.. takie neutralne Bo te co mam, nie zadowalają mnie. Szukam także dobrego różu i rozświetlacza. dzięki za linka! napewno przejrzę
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:09   #2980
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
A wadliwe egzemplarze zdarzyły się Wam we wkładach czy pojedyńczych cieniach? Rozmawiałam właśnie z kumpelą i jednego dnia w salonie kupiła Nocturnelle cień i wkład i z wkładu jest zadowolona jak ja, to na cień narzeka, bo jest jakby mniej intensywny....Może to coś z partią cieni??
Ja mam refila felernego.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:17   #2981
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ja kiedyś też miałem bardzo twardy Nocturnelle, rak samo jak Bitter i Vanilla, wszytskie we wkładach

Domku szuka|:
- wkład Yougurt z ubytkiem 15%, i nowa raz mażnięta przez pomyłkę Omega
- wkład różu Mocha
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 17:50   #2982
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
A wadliwe egzemplarze zdarzyły się Wam we wkładach czy pojedyńczych cieniach? Rozmawiałam właśnie z kumpelą i jednego dnia w salonie kupiła Nocturnelle cień i wkład i z wkładu jest zadowolona jak ja, to na cień narzeka, bo jest jakby mniej intensywny....Może to coś z partią cieni??
Ja mam wkład i jest super, nic z wczesniej opisywanych rzeczy nie ma miejsca.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:16   #2983
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Mam te kredke i dla mnie jest swietna, chcialam dokąldnie taki kolor na linie wodną bo biała u mnie odpada- źle wyglada,nienaturalnie - a kolor kredki NC15/NW20 jest cielisty, otwiera oko i jest niemal niewidoczna na a spełnia swoja role, mam zielone oczy, cera DW lidht 02.
ja ja polecam
Podpisuję się pod każdym słowem

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
dzięki nadi ja mam kilka cieni inglota i szukam takich, które mogłabym używać na codzień.. takie neutralne Bo te co mam, nie zadowalają mnie. Szukam także dobrego różu i rozświetlacza. dzięki za linka! napewno przejrzę
ale musiałabyś nam napisać, jaki masz typ urody, jakie włosy, jaki kolor oczu, czy masz tendencję do czerwienienia się itp, itd... dla każdego "dobry róż" znaczy coś innego

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja mam wkład i jest super, nic z wczesniej opisywanych rzeczy nie ma miejsca.
ja tez mam refila...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:18   #2984
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Obadaj kredkę Stilla w kolorze TOPAZ u mnie się trzyma cały dzień (jako jedyna kredka) i jest w kolorze cielistym.
dzięki, czytałam o niej na blogu jednej z Wizażanek - poszukam czy jest do zdobycia
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:19   #2985
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a jaką masz karnację - ja mam jasną zółtawą cerę (NC 20) i niebieskoszare oczy z ciemną oprawą z zażółceniami na białku i brązową obwódką tęczówki

nie chciałam czysto białej kredki bo to mi się wydawało nienaturalne

dziękuję Ci za opinię i czekam na inne
ja jestem w NW20 też mam ciemną oprawę oczu i niebieskie tęczówki. Kiedy tylko spytałam o tą kredkę pan z MACa od razu stwierdził że nie będzie dla mnie dobra bo jest za ciemna.I miał rację wygladałam okropnie jak mnie nią pomalował, potem dodał białą i było okej, a mi najbardziej jednak odpowiada sama biała.
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:21   #2986
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

mam blond włosy, raczej normalną skórę, śniadą cerę, zielone oczy. W ogóle mam drobną, szczupłą twarz nie pasuje do mnie raczej brzoskwiniowy kolor różu. Raczej jakiś delikatny

Edytowane przez gabryssiaa
Czas edycji: 2011-01-28 o 19:24
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:31   #2987
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
mam blond włosy, raczej normalną skórę, śniadą cerę, zielone oczy. W ogóle mam drobną, szczupłą twarz nie pasuje do mnie raczej brzoskwiniowy kolor różu. Raczej jakiś delikatny
z róży poleciłabym Style (pomarańcz ale nie cegła, niema mocnego wykończenia, nie zrobi Ci plamy), ewentualnie do śniadej cery Peachtwist by mi pasował...
Do oczu... hmmm.. ja mam niebieskie... myślę, że do zielonych też by pasował fioletowy Nocturnelle, jak chciałaś stonowany kolorek to poleciłabym Sable...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:45   #2988
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Obadaj kredkę Stilla w kolorze TOPAZ u mnie się trzyma cały dzień (jako jedyna kredka) i jest w kolorze cielistym.
O tak, potwierdzam - Stila Topaz jest boska
Nosicielki szkieł kontaktowych muszą tylko uważać, żeby nie nałożyć jej zbyt dużo, bo wtedy lubi migrować i osadzać się na szkłach
Mi się udało ją zdobyć na ACW i była tam uchwytna przez dłuższy czas, ale teraz jej tam nie widzę

BTW, niniejszym wyznaję dozgonną miłość do różu Dainty
Ten tydzień upłynął pod znakiem monopolu policzkowego na Dainty i dawno tak zmasowanej liczby komplementów nie słyszałam

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2011-01-28 o 19:46
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:46   #2989
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
dzięki nadi ja mam kilka cieni inglota i szukam takich, które mogłabym używać na codzień.. takie neutralne Bo te co mam, nie zadowalają mnie. Szukam także dobrego różu i rozświetlacza. dzięki za linka! napewno przejrzę
Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
mam blond włosy, raczej normalną skórę, śniadą cerę, zielone oczy. W ogóle mam drobną, szczupłą twarz nie pasuje do mnie raczej brzoskwiniowy kolor różu. Raczej jakiś delikatny
tu masz linki do stronek MACa-obejrzyj sobie co jest dostepne
http://www.maccosmetics.co.uk/produc...T_ID=PROD66120

z neutrali:
- Vanilla jest najbardziej uniwersalna zarówno cien jak i pigment
- Vapour-fajna opalizacja fioleciku dla zielonych oczu
- popularne są jeszcze Shroom, Naked Lunch, Ricepaper, Dazzlelight ale to musiałabyś sama pomaziać się nimi, żeby sprawdzić jak takie brzoskwiniowe, beżowe tony będą u Ciebie przy cerze wyglądać

z ciemniejszych kolorków:
-Satin Taupe - pasuje niemal każdemu
- Trax- fajnie podkreśliłby Ci zieleń tęczówki
- Shale - także bardzo fajny do zielonych oczu
- Electra - gdybyś chciała coś z szarości

Z brzoskwiniowych róży Peachykeen lub Springsheen, ale pewnie inni Ci jeszcze coś polecą. Gdybyś chciała jednak coś innego niż brzoskwinia na poliki, to oczywiście mój (a także kilku innych osób) ostatni hit różowy-mineralny róż Dainty

Co do rozświetlacza to może mineralny Mineral Skinfinish, a jesli wolisz kremowe konsystencie to Colour Cream Base w kolorze Pearl (moja nowa miłość) lub Strobe Cream lub Strobe Liquid (moje "stare" miłości )
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 19:54   #2990
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
O tak, potwierdzam - Stila Topaz jest boska
Nosicielki szkieł kontaktowych muszą tylko uważać, żeby nie nałożyć jej zbyt dużo, bo wtedy lubi migrować i osadzać się na szkłach
Mi się udało ją zdobyć na ACW i była tam uchwytna przez dłuższy czas, ale teraz jej tam nie widzę

BTW, niniejszym wyznaję dozgonną miłość do różu Dainty
Ten tydzień upłynął pod znakiem monopolu policzkowego na Dainty i dawno tak zmasowanej liczby komplementów nie słyszałam
ja własnie chciaalm topaz, nawet kolezankę w USA zaangazowałm do poszukiwań ale nici i własnie ona kupiłam mi NC15/NW20 która

a róz Dianty o ponad tygodnia uzywam non stop reszta rozy leży i sie gniewa
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:54   #2991
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

kasiaj85, nadi83 dziękuję bardzo, na pewno skorzystam
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:03   #2992
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
ja jestem w NW20 też mam ciemną oprawę oczu i niebieskie tęczówki. Kiedy tylko spytałam o tą kredkę pan z MACa od razu stwierdził że nie będzie dla mnie dobra bo jest za ciemna.I miał rację wygladałam okropnie jak mnie nią pomalował, potem dodał białą i było okej, a mi najbardziej jednak odpowiada sama biała.

dzięki za opinie, chyba w takim razie dam sobie spokój z tą kredką

znalazłam takie porównanie i wg tego kolor jest taki sam...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-01-28 o 20:08
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:37   #2993
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
O tak, potwierdzam - Stila Topaz jest boska
Nosicielki szkieł kontaktowych muszą tylko uważać, żeby nie nałożyć jej zbyt dużo, bo wtedy lubi migrować i osadzać się na szkłach
Mi się udało ją zdobyć na ACW i była tam uchwytna przez dłuższy czas, ale teraz jej tam nie widzę
Z tego co kupiłam można dostać w TK Maxie. Ja swojego Topaza kupiłam na ebayu w UK
I fakt, jak się przesadzi z ilością to robi się trochę nienaturalna.

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
BTW, niniejszym wyznaję dozgonną miłość do różu Dainty
Ten tydzień upłynął pod znakiem monopolu policzkowego na Dainty i dawno tak zmasowanej liczby komplementów nie słyszałam
A ja po wstępnym odrzuceniu dainty postanowiłam jednak sprawdzić ją na buzi a nie na ręce. No i gdybym na drugim poliku nie położyła coygirl to pewnie stwierdziłabym, że to dainty nie takie złe. A tak miałam porównanie i okazało się, że na mojej jasnej skórze dainty robi ładną świnkę a ja nie mam różowych tonów w skórze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
z róży poleciłabym Style (pomarańcz ale nie cegła, niema mocnego wykończenia, nie zrobi Ci plamy), ewentualnie do śniadej cery Peachtwist by mi pasował...
Do oczu... hmmm.. ja mam niebieskie... myślę, że do zielonych też by pasował fioletowy Nocturnelle, jak chciałaś stonowany kolorek to poleciłabym Sable...
O tak Sable super - natomiast nocturnelle - normalnie strach polecać jak on taki felerny jest.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 23:18   #2994
Fiodoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 281
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

O tak Sable super - natomiast nocturnelle - normalnie strach polecać jak on taki felerny jest.
Eh tak czytam i czytam, że Sable jest super, więc poddaję się i kupię. Z czym łączycie najczęściej?

W Dainty niestety wyglądam jak prosiak w stanie podgorączkowym....wielkie nie

A ma ktoś jakieś świeże info na temat daty otwarcia Maca w warszawskiej Gal. Mokoów?
Fiodoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 23:58   #2995
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Fiodoria Pokaż wiadomość
Eh tak czytam i czytam, że Sable jest super, więc poddaję się i kupię. Z czym łączycie najczęściej?

W Dainty niestety wyglądam jak prosiak w stanie podgorączkowym....wielkie nie

A ma ktoś jakieś świeże info na temat daty otwarcia Maca w warszawskiej Gal. Mokoów?
U mnie dainty też prosiaczkuje

a sable zależy od makijażu - jak dzienny to np. z vanilią a jak wieczorowy to np. z twinksem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 00:08   #2996
Fiodoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 281
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
U mnie dainty też prosiaczkuje

a sable zależy od makijażu - jak dzienny to np. z vanilią a jak wieczorowy to np. z twinksem
Dziękować, twinks zostanie obadany zatem
z róży najbardziej lubię Trace Gold, chociaż nie raz słyszałam opinie ze to nie róż a rozświetlacz albo bronzer- no dla mnie róż, najukochańszy.
a poza tym Style i Hand Finish jest sympatyczny.
Fiodoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 00:15   #2997
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Fiodoria Pokaż wiadomość
Dziękować, twinks zostanie obadany zatem
z róży najbardziej lubię Trace Gold, chociaż nie raz słyszałam opinie ze to nie róż a rozświetlacz albo bronzer- no dla mnie róż, najukochańszy.
a poza tym Style i Hand Finish jest sympatyczny.
Ja sie zakochałam w coygirl. Style dla mnie jednak za pomarańczowy. A trace gold - faktycznie u mnie rozświetlacz a że mam CCL to chyba sobie podaruję.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 00:38   #2998
Fiodoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 281
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja sie zakochałam w coygirl. Style dla mnie jednak za pomarańczowy. A trace gold - faktycznie u mnie rozświetlacz a że mam CCL to chyba sobie podaruję.
a sprawdzę w sklepie i dam znać chyba widziałam tylko swatche na blogach, a w realu nigdy
Fiodoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 01:07   #2999
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Fiodoria Pokaż wiadomość
a sprawdzę w sklepie i dam znać chyba widziałam tylko swatche na blogach, a w realu nigdy
może być ciężko - bo to z kolekcji Cham pale.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 07:46   #3000
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Fiodoria Pokaż wiadomość
Eh tak czytam i czytam, że Sable jest super, więc poddaję się i kupię. Z czym łączycie najczęściej?
Do dziennego makijażu to lubię go łączyć z Naked Lunch lub All That Glitters.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.