Jaki żel silikonowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 14:34   #1
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Question

Jaki żel silikonowy


witam. obszukalam forum jak się dało- widocznie albo źle szukam albo faktycznie nie ma. Jestem na kupnie żelu silikonowego- aby pokryc naturalną płytkę paznokcia i aby nie odpryskiwał po 2 dniach. Bardzo proszę o ocene konkretnych firm żeli bo nie chce kupić jakiegoś dziadostwa w stylu naildesign. na tipsach pracuje na LaRosie ale chciałabym teraz spróbować popracować bez przedłużania. Serdecznie Wam dziękuję. Pozdrawiam
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:52   #2
histamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 55
Dot.: Jaki żel silikonowy

Nie wiem czy pomogę, ale ja na praktykach w salonie pracowałam na OPI. Naprawdę fanie się nakladał, można dodac malutką końcuweczkę która lekko przedłuży paznokcia, żele są bezbarwne lub kolorowe, nie które mają super kolorki. Klientki wracały, bo paznokieć wygląda naturalniej i żele nie niszczą aż tak jak tipsy. Ale jednak niszczenie występuje, ja nigdy nie próbowałam na sobie ani żelowych lakierów (że tak to nazwę) ani zwykłych tipsów, więc nie mogę się wypowiedzieć lepiej. Pozdrawiam
__________________
1.walka z ŁZS
2.walka z brzuszkiem
3.uczę się angola
4.uczę się hiszpana

I poszerzam moją wiedzę by za 2,5 roku móc być dobrym kosmetologiem i mazidłologiem
histamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 12:24   #3
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Jaki żel silikonowy

dziekuję bardzo za odpowiedź. kupilam juz żele silikonowe i sprawdziłam na paru osobach w tym na sobie i naprawde świetnie się trzymią
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.