Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-29, 00:55   #31
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Śliczne pierwsze zdjęcie.
Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
i moze jeszcze solarium - bo mi troszke kościotrupowato wygladasz, te czarniste włosy i te czarniste oczy... brrr - Przejdz zdecydowanie na lzejszy makijaz! jestes młoda, a ten makijaz tylko cie postarza
Cytat:
Napisane przez emilia_20 Pokaż wiadomość
To lampa od aparatu tam mnie zkościotrupowaciła :p O solarium napewno zahacze jak będę miała pieniążki Wiem że ten makijaż i te czarne włosy mnie postarzają dlatego chce to zmienić
A solarium to nie postarza?
Są gusta i guściki, dla mnie jasna cera i kontrastowy ciemny makijaż to najpiękniesze połączenie...

Tak jak dziewczyny, polecam brązy - w stosunku do koloru włosów i makijażu. Niby niewielka różnica, w końcu brązy też bywają bardzo ciemne, ale efekt będzie bardziej naturalny. Świetne stadium przejściowe pomiędzy Twoim obecnym makijażem, do którego się przyzwyczaiłaś, a fotką nr 1, na której prezentujesz się najlepiej.

Pozdrawiam
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 01:21   #32
*chinchilla*
Rozeznanie
 
Avatar *chinchilla*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: fORbiDdEn pLanEt
Wiadomości: 629
GG do *chinchilla*
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa! a chinchilla powie ze jestes sliczna i mozesz poprzestac na samym tuszu tak foto nr 1.
chinchilla wie
__________________
HoW HiGh? So HiGh ThAt I CaN KiSs ThE sKy!!!!


http://www.myspace.com/killahmouse
trynna be optimistic but have realized i really hate chips&fish nowadays. . . i'ma do somethin!!!!!!!!!!!!!!
*chinchilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:13   #33
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

A mi baardzo podobasz się na fotce pierwszej, bez tak mocnego makijażu .
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:31   #34
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Powinnaś pofarbować włosy na brązowo i sprawić sobie delikatny, różowy róż do policzków. A w makijażu oczu postaw na lekkie brązy, zielenie, brudny róż.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 12:16   #35
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Śliczne pierwsze zdjęcie.A solarium to nie postarza?
Są gusta i guściki, dla mnie jasna cera i kontrastowy ciemny makijaż to najpiękniesze połączenie...

Tak jak dziewczyny, polecam brązy - w stosunku do koloru włosów i makijażu. Niby niewielka różnica, w końcu brązy też bywają bardzo ciemne, ale efekt będzie bardziej naturalny. Świetne stadium przejściowe pomiędzy Twoim obecnym makijażem, do którego się przyzwyczaiłaś, a fotką nr 1, na której prezentujesz się najlepiej.

Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez *chinchilla* Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa! a chinchilla powie ze jestes sliczna i mozesz poprzestac na samym tuszu tak foto nr 1.
chinchilla wie
Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
A mi baardzo podobasz się na fotce pierwszej, bez tak mocnego makijażu .
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Powinnaś pofarbować włosy na brązowo i sprawić sobie delikatny, różowy róż do policzków. A w makijażu oczu postaw na lekkie brązy, zielenie, brudny róż.


Czyli mam postawić na brązy i sam tusz? Skoro tak wszyscy radzą to chyba się dostosuję To teraz nie moge sie doczekać aż pójdę do fryzjera bo makijaż moge mieć codziennie inny Jutro coś pokombinuje z tymi oczkami najpierw spróbuje sam tusz,potem tusz z kredką a na końcu z cieniem,zrobie fotki i może wtedy ocenicie jak najlepiej ? Dziękuję za rady napewno są mi pomocne

Róż używam ale na tamtych fotkach go nie widać jakoś a na tej 1 go nie mam
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:14   #36
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Ślicznie wyglądasz na 1 zdjęciu ! chociaż z mocniejszym makijarzem również Ci do twarzy. Ładna z Ciebie dziewczyna! A ładnej we wszystkim ładnie
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:26   #37
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz na 1 zdjęciu ! chociaż z mocniejszym makijarzem również Ci do twarzy. Ładna z Ciebie dziewczyna! A ładnej we wszystkim ładnie

Dziękuje
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 21:45   #38
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Ja osiągam efekt totalnie naturalnego makijażu tak : minimalną ilosć podkładu mieszam z bazą rozświetlającą (czasmi z kremem),pudruję pudrem transparentnym.Korektor w pedzelku po oczy.
Powieki i kości policzkowe oprószam pudrem rozswietlającym(ale nie nabłyszczającym)
róż w naturalnym kolorze kładę pod kosci policzkowe,na skronie i na wystającą cześć powieki górnej.
Na ustach robię bardzo ciemną szminką małą plamkę ,którą b.mocno rozcieram.I kładę bezbarwny błyszczyk.
Rzęsy- zalotka termiczna i jedna warstwa tuszu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg portfolio (21).jpg (31,6 KB, 111 załadowań)
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:01   #39
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Rzęsy- zalotka termiczna i jedna warstwa tuszu.
Naprawdę ją polecasz? Ostatnio widziałam ten wynalazek w Sephorze. Działa lepiej niż tradycyjna zalotka?
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:15   #40
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

działa lepiej,rzes nie trzeba "ściskać" więc mniej się niszczą...no i efekt utrzymuje się cały dzień
jeśli chodzi o tradycyjną zalotkę - to można ja po prostu zamoczyć w goracej wodzie,sprawdzić na ręku temperaturę i też efekt jest duuuzo lepszy...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:40   #41
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

mylady21 no tak wyglądasz ślicznie ale masz całkiem inny typ urody niż ja i u mnie taki sam tusz wygląda dość blado jakoś sie nie moge przekonać no ale cały czas próbuje

Ja wyczytałam w jednym wątku że zwykłą zalotke można podgrzać suszarka dzisiaj tak zrobiłam i efekt super rzęski do teraz są podkręcone
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 22:49   #42
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

To zdjęcie modelki
Ja jestem brunetką o jasnej skórze
wyrazu dodaje mi własnie ten ciut roztartej szminki- usta wyglądają wtedy na naturalnie zmysłowo czerwone...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:59   #43
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Emilia jesteś po prostu ładna Jesli chodzi o zestaw: tusz + błyszczyk, to polecam Lash Stylist Maybelline - cięzko się przyzwyczaić to tego cholernego grzebyczka ale jak się człowiek pomeczy to efekt jest super. Ewentualnie Pupa Extremeyes, tu też mocny efekt i barzo czarny, co przy twoich włoskach jest ważne.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 08:39   #44
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

moim zdaniem takze lepiej wygldasz z rzesami pociagnietymi tuszem i tyle. Te ciemne cienie nie wygladaja tak dobrze. A co do czarnych wloskow to nie ma czegos takiego ze czarne wsloki to czarno Mjac czarne wloski mozna ladnie pomalwoac sie na rozne kolory
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 08:48   #45
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

jestes sliczna kobieta, zgadzam sie z poprzedniczkami - ladnie wygladzasz w samym tuszu - zreszta pieknym kobietom we wszystkim dobrze. ale co do wloskow ja bym zaryzykowala i zrobila jasniejsze. to zn nie taki ciemny braz tylko jakis kasztanowy , zloty, nawet wpadajacy w blond - karmelkowy....
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:08   #46
taaleeloo
Raczkowanie
 
Avatar taaleeloo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

co do urody to zgadzam się z przedmówczyniami, i tak jak niektóre zaproponowały-do tuszu i błyszczyku dorzuciłabym delikatny róż na policzki żeby nieco ożywić buzię i tyle
co do zmiany koloru włosów- wg mnie dobrze wyglądasz w czarnym, z resztą najważniejsze jak sie czujesz w tym kolorze
__________________
,,Niechaj Bóg ma w swojej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, psotna, okrutna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków''
taaleeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:22   #47
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

No to zrobiłam dzisiaj fotki najpierw sam tusz,potem tusz,jasno siwy cień i czarna kredka i to samo tylko oczko całe obrysowane i ja siebie widze w tym ostatnim a Wy?

Ja w czarnym sie czuje bardzo dobrze tylko wiem że troche ten kolor i ciemny makijaż postarza ale zastanawiałam sie jeszcze nad solarium wiem że też postarza i wogóle ale może jak przyciemnie karnacje to będę ogólnie lepiej wyglądać i może wtedy zrobie włoski na średni brąz i będę kombinować z makijażem...Sama już nie wiem bo trudno mi zrezygnować chociażby z czarnej kredki bo naprawde w samym tuszu siebie nie widze

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-11-03 o 21:34 Powód: usunięcie zdjęc na prośbę autorki wątku
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 17:07   #48
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs down Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Śliczne pierwsze zdjęcie.A solarium to nie postarza?
Są gusta i guściki, dla mnie jasna cera i kontrastowy ciemny makijaż to najpiękniesze połączenie...

Tak jak dziewczyny, polecam brązy - w stosunku do koloru włosów i makijażu. Niby niewielka różnica, w końcu brązy też bywają bardzo ciemne, ale efekt będzie bardziej naturalny. Świetne stadium przejściowe pomiędzy Twoim obecnym makijażem, do którego się przyzwyczaiłaś, a fotką nr 1, na której prezentujesz się najlepiej.

Pozdrawiam
Nie karze jej latac na solarium codziennie po 15 minut! raz- dwa razy na m-ąc żeby cera nabrała lekkiego kolorytu.
No ale jak piszesz - są gusta i guściki
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 17:14   #49
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez emilia_20 Pokaż wiadomość
No to zrobiłam dzisiaj fotki najpierw sam tusz,potem tusz,jasno siwy cień i czarna kredka i to samo tylko oczko całe obrysowane i ja siebie widze w tym ostatnim a Wy?

Ja w czarnym sie czuje bardzo dobrze tylko wiem że troche ten kolor i ciemny makijaż postarza ale zastanawiałam sie jeszcze nad solarium wiem że też postarza i wogóle ale może jak przyciemnie karnacje to będę ogólnie lepiej wyglądać i może wtedy zrobie włoski na średni brąz i będę kombinować z makijażem...Sama już nie wiem bo trudno mi zrezygnować chociażby z czarnej kredki bo naprawde w samym tuszu siebie nie widze
To tak: wszystko ok, ale...
- te niebieski wręcz turkusowy cień - jak dla mnie nie za bardzo, jakoś taki ...widoczny nie pasuje
- Zd.2 podoba mi się - zdecydowanie Ci lepiej bez tej czernej krechy na dolnej powiece
- możesz robić sobie kreski, ale moim zdaniem troszkę lżejsze, mozesz nawet rozetrzeć troszkę , jakby rozmazać.
- solarium jw. 1-2 razy w miesiącu - nie postarzy cię - bez obawy - chyba,że przesadzisz


__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 17:43   #50
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
To tak: wszystko ok, ale...
- te niebieski wręcz turkusowy cień - jak dla mnie nie za bardzo, jakoś taki ...widoczny nie pasuje
- Zd.2 podoba mi się - zdecydowanie Ci lepiej bez tej czernej krechy na dolnej powiece
- możesz robić sobie kreski, ale moim zdaniem troszkę lżejsze, mozesz nawet rozetrzeć troszkę , jakby rozmazać.
- solarium jw. 1-2 razy w miesiącu - nie postarzy cię - bez obawy - chyba,że przesadzisz


To nie jest turkusowy cień to jest taki jasy szary to naprawde nie turkus mam turkusowy cień i uwierz że jest całkiem inny Z solarium napewno nie przesadze
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 17:57   #51
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

O nowych fotkach: znowu najładniejsze pierwsze Podoba mi się też drugie zdjęcie, a bardzo nie podoba mi się ta gruba kreska na dolnej powiece na pozostałych zdjęciach. Przytłaczająca.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 18:15   #52
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Emilia - ne pewno nie obrysowuj kredka calego oka - to je bardzo obciaza i jakos odciaga od siebie. Kredka tylko na gorze - ok, ale w takiej wersji jak na zdjeciu to raczej na wieczor, na dzien sprobuj zrobic cieniutka przy samych rzesach. I sprobuj moze cieni w roznych odcieniach brazu, cieniowania ich - to plus tusz moze dac ciekawy efekt ;] Poogladaj sobie zdjecia dziewczyn na forum Moje Makijaze - to prawdziwa kopalnia inspiracji ;]
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 18:24   #53
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Oglądam cały czas kombinuje ale w brązach wyglądam źle może mam złe odcienie brązu nie wiem może najlepiej będzie jak zrobie te włosy na taki średni brąz,kupie ciemnobrązową kredke i brązowe cienie i może wtedy coś z tego wyjdzie bo póki co smaruje tylko te oczyska na czarno bo ciągle mi za blado heh To chyba obsesja
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 20:48   #54
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

kochana sam tusz zdecydowanie tak ale rzeczywiscie nie wspolgra troche z reszta. jesli rozjasnisz wloski i przyciemnisz karnacje to bedzie Ci napewno pasowac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 21:50   #55
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

górna kreska robiona cieniem a nie kredka , dolna kreska minimalnie , na oczach matowy lub perlisty beż
odrobinka brązera
i zaakcentowane usteczka bo masz super
to moja propozycja

a kompleksy , jesteś śliczną dziewczyną pozbądź sie ich !
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 22:17   #56
Ewa_er
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 48
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Witam! Przeglądnęłam Twój wątek i muszę Cię pocieszyć, że nie jesteś sama Moja sytuacja jest co prawda troszke inna, ale jednak zbliżona. Jetsem naturalną szatynką o niebieskich oczach. Pare lat temu zdecydowałam się przefarbować włosy SZAMPONEM na KASZTAN (szampon Palette...) po czy okazało się, że mam czarne włosy... no i tak zostało. Przyzwyczaiłam się do czerni i wszyscy mówili, że tak mi ładnie więc tego nie zmieniałam tym bradziej że wiadomo jak to jest ze ściąganiem czarnego koloru...
No ale w każdym razie chodzi o to, że mając niebieskie oczy to kontrast pomiędzy czarnymi włosami i przyciemnianymi brwiami był jeszcze większy niż u Ciebie i podobnie jak Ty preferowałam ciemny makijaż bez względu na to czy dzienny czy wieczorowy. A jak już człowiek się przyzwyczai do takich "ciemnych oczu" to wydaje mu się, że bez makijażu dziwnie wygłada.... Niedawno też zapragnęłam "powrotu do natury", ale to nie takie proste zwłaszcza jeżeli chodzi o tą czerń na włosach. Ja osobiście zrobiłam tak, że przeczekałam ten okropny okres kiedy czerń płowieje i pojawiają się odrosty (wrrrrr) i zaczęłam farbować na ciemny brąz (różnica sybtelna ale jednak) i myślę, że powoli nadal bedę się rozjaśniać tylko bardzo stopniowo. Różnica między nami jest jeszcze taka, że ja brązy po prostu uwielbiam i od zawsze maluje się praktycznie tylko nimi ( czarną kredkę zamieniłam na ciemny brąz), co też Ci polecam bo są jednak dużo naturalniejsze. Ogólnie mówiąc to jesteś śliczną dziewczyną bez makijażu a i w ciemnym makijażu też Ci bardzo ładnie tym bardziej, że jak pisałam jestem do takiego przyzwyczajona. Na Twoim miejscu zaczęłabym zamiast czarnej kredki używać jak ja ciemnobrązowej, a jeżeli chodzi o cienie to może jakieś fiolety... bo ładnie wyglądają z brązowymi oczami. A i farbe zmieniłabym na ciemny brąz. W każdym razie nie masz powodu żeby mieć jakiekowliek kompleksy!!! Wybacz że się rozpisałam, ale jakoś tak Twoja sytuacja przypomina mi moją. Pozdrawiam serdecznie!!!
Ewa_er jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 23:02   #57
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Ewa er dzięki za słowa otuchy Tak właśnie chce zrobić kolorek na ciemny albo średni brąz i zamiast czarnej to ciemnobrązowa kredka.Mój TŻ teraz se wymyślił żebym miała bląd włosy ale raczej ja nie chce bo za dużo z tym roboty no ale pozwolił malowac oczka ale nie nakłądać pudru hehe Ale On se może gadać ja i tak będę wyglądać jak ja chce a jak mu sie nie podoba...Tylko teraz uzbieram kase na fryzjera i wtedy zobaczymy co z tego wyjdzie

Dzięki za rady kochane jesteście

Edytowane przez emilia_20
Czas edycji: 2006-10-31 o 00:01
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 00:05   #58
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Kurde wiecie co przypomniało mi sie że mojej siostry koleżanka skończyła szkołe wizaż-stylizacja i jest fryzjerką heh Ostatnio obcinała mi grzywkę i coś wspomniała że jak coś chce robić z włosami to moge śmiało do niej sie zwrócić więc chyba skorzystam.Ona jest u Nas co dwa tygodnie więc co ja sie czaje?heh Głupio mi troche ale skoro zaproponowała to ją spytam co i jak włoskami i może niech mnie umaluje jakoś fajnie.Jak sie uda to zrobie i wkleje fotki.Tylko napewno jeszcze mi włosków nie zrobi bo farbowałam w czwartek jakoś albo środe a Ona będzie chyba w tą sobote no ale zobaczy sie Ehhh ja to jestem...
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 15:36   #59
torunskagwiazda
Raczkowanie
 
Avatar torunskagwiazda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 305
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Na tej fotce wyglądasz slicznie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1162050458

Na pozostałych zasłaniasz swoja naturalną urode tapetką.tez kiedys malowałam sie mocno,jednak moj facet przekonał mnie ,ze 'bez' wygladam o niebo lepiej.Teraz ,kiedy ogladam swoje zdjecia z czasów "tapesiarstwa" czuje lekki niesmak p.s uzywam samoopalacza i tuszu do rzęs.
__________________
My.Dzieci Indygo.

kosmetyczny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145


torunskagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 18:33   #60
emilia_20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 82
Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Dziewczyny a co powiecie na to? Sorki że bez pudru i błyszczyku bo zmyłam makijaż i pomalowałam tylko oczka.Dwa pierwsze zdjęcia sam tusz jak widac a dwa pozostałe kredka.Niestety mam straszna asymetrie jeśli chodzi o moje powieki są całkiem inne lewa jest grubsza zdecydowanie i wogóle moje oczy są do siebie nie podobne heh To mi bardzo utrudnia bo nie zawsze da sie to chociaż troche skorygować

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-11-03 o 21:35 Powód: usunięcie zdjęc na prośbę autorki wątku
emilia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.