Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 12:21   #151
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Ktoś się pytał o kredki do ust NONI CARE.Więc zakupiłam ją za chyba 7,50zł.Mam Garden of Eden.Pachnie chemicznie-owocowo i tak też smakuje ale nieźle nawilża i natłuszcza, nie klei się.Naprawdę fajna.A maseczek ani innych kosmetyków z tej serii jeszcze nie ma w Kraku

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
To ja mam mętlik w głowie bo czytałam kiedyś, że po toniku trzeba odczekać, żeby twarz wyschła i nie nakładać kremu na wilgotną skórę.
Ja tak nakładam(na zwilżoną wodą termalną) głównie oleje i lepiej się wchłaniają i nawilżająspróbuję z kremem
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-11-24 o 12:22
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:36   #152
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja sobie odpuściłam tonik i nie używam w ogóle. Gdybym miała coś kupić to byłby to ekologiczny hydrolat różany. Latem moze być przydatny, np. w butelce z atomizerem i trzymany w lodówce fajnie odświeża.
Mam tak samo - w sensie atomizera w lodowce latem
Obecnie mam wode pomaranczowa w lazience.... Moj rytual - myje buzie i bynie sciagnela oraz dla przyjemnosci psikam sie woda, myje zeby (woda sie wchlania), nakladam krem

Tonik i mleczko nigdy nie przemawialydo mojej wyobrazni
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:44   #153
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Noni Care u mnie jeszcze nie ma, ale Wrocław to tak zawsze ma.
Kurde dziewczyny, a wy znowu o tym 30.XI., a mnie naprawdę szlak trafia, że nie ma tego, co chcę, a kiedy indziej nie zamówię, bo kupić jedną rzecz i dać np. 11 zł za przesyłkę mi się nie opłaca. Ech...

Jejciu dziewczyny zwolnijmy, bo już 6 strona.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:49   #154
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Aaaa przypomnialam sobie... czy ktoras z was uzywalam moze kosmetykow na bazie sake?

Trafilam ostatnio na 100%Pure...

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/s/33d54267?url=100%25Pure

Zna ktoras?
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:25   #155
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny czy teraz NaTrue już nie ma gwiazdek? Bo chciałam zamówić z allegro Alverde i niektóre mają znaczek NaTrue, ale nie ma gwiazdek. Jeżeli teraz nie ma gwiazdek to ile procent naturalności to NaTrue mi gwarantuje?

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
Aaaa przypomnialam sobie... czy ktoras z was uzywalam moze kosmetykow na bazie sake?

Trafilam ostatnio na 100%Pure...

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/s/33d54267?url=100%25Pure

Zna ktoras?

Ooo, ja nie znam, ale opakowania śliczne.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:37   #156
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
To ja mam mętlik w głowie bo czytałam kiedyś, że po toniku trzeba odczekać, żeby twarz wyschła i nie nakładać kremu na wilgotną skórę.
Ja gdzieś (na wizazu) wyczytałam , że kremy nalezy kłaść na suchą skórę natomiast oleje na wilgotą . I tej wersji sie trzymam. Toniki -hydrolaty od jakiegoś czasu odstawiłam , nie zauważyłam efektów ich działania -poza kocanką . Oleje nakładam nie na wilgotną ale wręcz na mokrą buzie bezposrednio po umyciu wodą ( u mnie woda jest ok. ) i jest super . Dodam , że mam suchą skórę.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-11-24 o 13:38
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:38   #157
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Mariolasl - będę wdzięczna za opinię serum z róży BalmBalm
To serum to olejek, dałam wczoraj na hydrolat z Naturado i ladnie wchłonął. Cera rano miękka i przyjemnie nawilżona.
Tak w ogole, to te balsamy z BalmBalm i to serum przypominają mi balsamy i olejki z Decleora, tylko mają inną, przyjaźniejszą cenę
Na balsam z BB nie skusiłabym się już, ten z Decleora pomogł mi bardzo, gdy zaczynałam moją przygodę z kosmetykami cruelty free, ale teraz mam już cerę wyprowadzoną i nie mogę sobie już wyobrazić nakładania takiego balsamu na twarz
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A tak w ogóle Dziewczyny mam głupie pytanie, no ale korci mnie to ostatnio. Czy toniku powinien używać każdy czy jest to raczej taki gadżet? I jeżeli używać to kiedy i jako co? Czy zamiast mycia wieczorem twarzy żelem wystarczyłoby przemycie twarzy tonikiem?
Ja używam hudrolatów, głównie z Naturado. Toników już nie.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mam dziewczyny jeszcze pytanie odnośnie firmy Sanoflore. Należy ona do koncernu L'oreal, który testuje na zwierzętach. Jak to jest w przypadku Sanoflore? Wiecie może?
Ja z tej frakcji, która nie używa niczego firmy, która nalezy do koncernów testujących, dlatego na Sanaflore się nie skuszę, podobnie jak na TBS.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Obecnie mam nie za wiele tego-porównując do tego co było,ale i jakoś mi lżej na sumieniu,bo wiem,że podzieliłam się tym czym mogłam i nic się nie zmarnuje
Już chyba rozsądniej kupuje,myślę o tym czego potrzebuje,a nie tak na wariata,żeby mieć wszystko
Przewietrzenie kosmetycznego zbioru dobrze robi . Na początku też było mi ciężko, zawsze lubiłam mieć dużo kosmetyków.
Ja wyrobiłam w sobie taki nawyk, że jak się o czymś naczytam, to wkładam to do koszyka, lista zakupów oczywiście rośnie do niebotycznych rozmiarów, ale jeszcze nie kupuję niczego. Wracam do tego koszyka za kilka dni lub gdy mam pilną potrzebę, bogatsza o nowe wiadomości , ze świeższym spojrzeniem i zazwyczaj 80% z tego koszyka wyrzucam i kupuję tylko to, co naprawdę potrzebuję. Zazwyczaj mam coś w zapasie, ale np nowy krem kupuję, gdy zużyję połowę obecnego. Tylko odzywek do włosów mam dużo, bo sporo zużywam także do mycia.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Mariolu i o to mi chodziło

Ja też po erze filtrowej nakładałam wszystko w ilościach hurtowych ale na szczęście opanowałam to

Masz rację niektóre minerały są mega suche i przy nakładaniu pylą strasznie, ale na szczęście nie wszystkie :ehem;

I ja również czekam na Twoję opinię, bo sama interesowałam się tym serum choć ichniejsze balsamy zupełnie mi nie pasują

Ja mialam ten krem PAI i jest fajny, świetnie łagodzi podrażnoną skórę, już po jednej aplikacji skóra jest uspokojona, a koloryt wyrównany. Z tym, że dla suchej skóry będzie zdecydowanie za lekki.
Może kupię sobie cleanser i krem z Pai ?
Kiedyś
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2011-11-24 o 13:40
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 14:09   #158
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Przewietrzenie kosmetycznego zbioru dobrze robi . Na początku też było mi ciężko, zawsze lubiłam mieć dużo kosmetyków.
Ja wyrobiłam w sobie taki nawyk, że jak się o czymś naczytam, to wkładam to do koszyka, lista zakupów oczywiście rośnie do niebotycznych rozmiarów, ale jeszcze nie kupuję niczego. Wracam do tego koszyka za kilka dni lub gdy mam pilną potrzebę, bogatsza o nowe wiadomości , ze świeższym spojrzeniem i zazwyczaj 80% z tego koszyka wyrzucam i kupuję tylko to, co naprawdę potrzebuję. Zazwyczaj mam coś w zapasie, ale np nowy krem kupuję, gdy zużyję połowę obecnego. Tylko odzywek do włosów mam dużo, bo sporo zużywam także do mycia.

Może kupię sobie cleanser i krem z Pai ?
Kiedyś
Dobrze,dobrze.Ja to już mało komfortowo się czułam z tym,że wydaje kupy kasy na coś co i tak leżyTeraz jakoś mi lekko jest z tym,że nie pcham od razu do kosza wszystkiego co mi się spodoba.

Dziewczyny czy to jest ten sławny olejek z trilogy?
http://www.organicum.pl/twarz/nawilz...okci_orly.html

Kupię go,jak skończę(a najpierw muszę otworzyć)olej z alepi.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:42   #159
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Tak to jest jak się idzie oddać tylko książki do biblioteki.
Wczoraj byłam w Rossmannie obok mojego domu, ale tak jak dzisiaj pisałam nic z Noni Care nie było, a tu taka niespodzianka. W Rossmannie obok biblioteki owszem tak. Był żel do mycia twarzy +40, krem na noc +40, krem na dzień +40, krem pod oczy (pewnie też +40), dwa rodzaje maseczek do twarzy, trzy rodzaje pomadek ochronnych. Maseczki nie mają certyfikatu, ale mimo to na jedną się skusiłam i jeszcze na krem na dzień pomimo, że +40. Będę używać na zmianę z olejem jojoba. Krem już certyfikat posiada. Oprócz tego na zdjęciu żel do higieny intymnej dobrze wam znany i olejek z Alterry.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0149.jpg (132,8 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0150.jpg (128,5 KB, 67 załadowań)
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:46   #160
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak to jest jak się idzie oddać tylko książki do biblioteki.
Wczoraj byłam w Rossmannie obok mojego domu, ale tak jak dzisiaj pisałam nic z Noni Care nie było, a tu taka niespodzianka. W Rossmannie obok biblioteki owszem tak. Był żel do mycia twarzy +40, krem na noc +40, krem na dzień +40, krem pod oczy (pewnie też +40), dwa rodzaje maseczek do twarzy, trzy rodzaje pomadek ochronnych. Maseczki nie mają certyfikatu, ale mimo to na jedną się skusiłam i jeszcze na krem na dzień pomimo, że +40. Będę używać na zmianę z olejem jojoba. Krem już certyfikat posiada. Oprócz tego na zdjęciu żel do higieny intymnej dobrze wam znany i olejek z Alterry.

Ciekawe dlaczego maska nie ma certyfikatu

Fajne te kosmetyki co pokazałaś.Interesujący się wydaje być ten krem pod oczy.Anula zerknij
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...-Eye-Cream/305
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:46   #161
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ja gdzieś (na wizazu) wyczytałam , że kremy nalezy kłaść na suchą skórę natomiast oleje na wilgotą . I tej wersji sie trzymam. Toniki -hydrolaty od jakiegoś czasu odstawiłam , nie zauważyłam efektów ich działania -poza kocanką . Oleje nakładam nie na wilgotną ale wręcz na mokrą buzie bezposrednio po umyciu wodą ( u mnie woda jest ok. ) i jest super . Dodam , że mam suchą skórę.
A ja olej na suchą kładę. A czemu niby na wilgotną, lepiej wtedy działa czy jak?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 15:49   #162
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

margolka zobacz tu jakiś chyba fajny krem z spf
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...ion-SPF-20/302
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 15:54   #163
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ciekawe dlaczego maska nie ma certyfikatu

No właśnie nie wiem, już piszę skład:
Aqua, Kaolin, Illite (o ile dobrze napisałam, bo nigdy nie wiem czy pionowa kreseczka do L czy I, a tu są 3 pod rząd), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Magnesium Aluminum Silicate, Ananas Sativus Fruit Extract, Carica Papaya Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Aloe Barbadensis Leaf Ectract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Benzyl Alcohol**, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate**, Lactic Acid, Potassium Sorbate**, Parfum*, Citral*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*.
* z naturalnych olejków eterycznych
** jako środek konserwujący

A kremik pachnie cudnie. Wyczuwam jagodę z nutką czegoś jeszcze. Jest to zapach słodki, ale nie mdły.
Aaa i ceny. Kremik kosztował mnie 17,99 maseczka natomiast 2,99. Ceny są ciut wyższe niż Alterry, ale nadal większość może sobie spokojnie na nie pozwolić. Zastanawiałam się czy nie wziąć tego specyfiku do mycia twarzy tym bardziej, że chyba jutro, pojutrze mój Dr Scheller dotknie dna (), no ale mam jeszcze Alterrę kupioną latem, więc na razie sobie darowałam chociaż kusiło, bo specyfiki do mycia twarzy lubię testować. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-11-24 o 16:06
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:31   #164
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak to jest jak się idzie oddać tylko książki do biblioteki.
Wczoraj byłam w Rossmannie obok mojego domu, ale tak jak dzisiaj pisałam nic z Noni Care nie było, a tu taka niespodzianka. W Rossmannie obok biblioteki owszem tak. Był żel do mycia twarzy +40, krem na noc +40, krem na dzień +40, krem pod oczy (pewnie też +40), dwa rodzaje maseczek do twarzy, trzy rodzaje pomadek ochronnych. Maseczki nie mają certyfikatu, ale mimo to na jedną się skusiłam i jeszcze na krem na dzień pomimo, że +40. Będę używać na zmianę z olejem jojoba. Krem już certyfikat posiada. Oprócz tego na zdjęciu żel do higieny intymnej dobrze wam znany i olejek z Alterry.
Fajne kosmetyki, ja jakoś nie mogę znaleźć u mnie niczego go higieny intymnej
może słabo szukam...
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:32   #165
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziękuję, że pamiętałaś o mnie. Za chwilę zerknę co to za kremik

Jeśli chodzi o oliwkę i olejki raczej kładzie się je na mokre ciałko czy buzię np. zalecono mi smarować synka oliwką na jeszcze mokre ciałko, a znajoma z dr.Hauschka podobnie zalecała nakładać olejek na jeszcze wilgotną od toniku twarz. Nie wiem jak ma się ta zasada do kremów, ale w Avene przeczytałam, że osoby z wrażliwą cerą powinny nakładać krem na świeżo spryskaną wodą term. twarz. Nie jestem jednak ekspertem w tym temacie i mogę się mylić
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:38   #166
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dzięki, Mariola - tak myślałam, że to będzie podobne do Decleora. Ja właśnie wczoraj na noc nałożyłam aromaesencję i balsam Neroli z Decleora, resztki mi zostały, ale mnie wysypała pokrzywka . Ale fakt, decleora bardzo lubię tylko te ceny :/


Ja również słyszałam o nakładaniu kremu na wilgotną jeszcze twarz. Ale średnio mi się to udawało gdyż większość kremów strasznie się mazała i w przeciwieństwie do olejków, nie chciały się wchłonąć. Może to zależy od składu

A propos darmowej dostawy
Natknęłam się w sklepie internetowym na kosmetyki AnneMarieBorlind, których wcześniej nie widziałam
- kremy tonujące chyba cztery odcienie w tym porelana za 34 zł/ szt
- linia kosmetyków nawilżających. I tu właśnie AMB zaleca nakładanie kremu na wilgotną jeszcze skórę.

Czy nie kusi kogoś krem pod oczy AMB ten 30 ml?
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...-POD-OCZY.html
Szukam osoby z którą mogłabym kupić ten krem na pół - oddam w oryginalnym słoiku. Bo 30 ml pod oczy to za dużo, nie zdążę zużyć. Albo będę robić z niego maskę
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 16:58   #167
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A kremik pachnie cudnie. Wyczuwam jagodę z nutką czegoś jeszcze. Jest to zapach słodki, ale nie mdły.
Bo tam są jagody acaisuper na skórę działają(przynajmniej moją)
No i teraz muszę iść do Rossmanna, widać nie dają wszędzie od razu

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o oliwkę i olejki raczej kładzie się je na mokre ciałko czy buzię np. zalecono mi smarować synka oliwką na jeszcze mokre ciałko, a znajoma z dr.Hauschka podobnie zalecała nakładać olejek na jeszcze wilgotną od toniku twarz. Nie wiem jak ma się ta zasada do kremów, ale w Avene przeczytałam, że osoby z wrażliwą cerą powinny nakładać krem na świeżo spryskaną wodą term. twarz. Nie jestem jednak ekspertem w tym temacie i mogę się mylić
Bo olejek czy oliwka kładziona na suchą skórę może ją wysuszać.Olejki głównie natłuszczają a nie nawilżają same w sobie.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:00   #168
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja olej na suchą kładę. A czemu niby na wilgotną, lepiej wtedy działa czy jak?
Olej kładziony na suchą skórę raczej natłuszcza niż nawilża. Gdy kładziesz go na mokrą on wchodzi w reakcję z wodą i tworzy emulsję, która nawilża i wiąże wodę w skórze a przy tym delikatnie natłuszcza skórę. Można stosować nawet z olejem kokosowym czy oliwką z hippa. Zawsze działa Na twarz też się nadaje, zwłaszcza gdy używamy duetu olej i hydrolat. To co dobre w tym hydrolacie zostaje w skórze, olej dużo lepiej działa i wnika w skórę plus nawilża polecam wypróbować
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, już piszę skład:
Aqua, Kaolin, Illite (o ile dobrze napisałam, bo nigdy nie wiem czy pionowa kreseczka do L czy I, a tu są 3 pod rząd), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Magnesium Aluminum Silicate, Ananas Sativus Fruit Extract, Carica Papaya Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Aloe Barbadensis Leaf Ectract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Benzyl Alcohol**, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate**, Lactic Acid, Potassium Sorbate**, Parfum*, Citral*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*.
* z naturalnych olejków eterycznych
** jako środek konserwujący

A kremik pachnie cudnie. Wyczuwam jagodę z nutką czegoś jeszcze. Jest to zapach słodki, ale nie mdły.
Aaa i ceny. Kremik kosztował mnie 17,99 maseczka natomiast 2,99. Ceny są ciut wyższe niż Alterry, ale nadal większość może sobie spokojnie na nie pozwolić. Zastanawiałam się czy nie wziąć tego specyfiku do mycia twarzy tym bardziej, że chyba jutro, pojutrze mój Dr Scheller dotknie dna (), no ale mam jeszcze Alterrę kupioną latem, więc na razie sobie darowałam chociaż kusiło, bo specyfiki do mycia twarzy lubię testować. ^^
Ja się czaję na serię 35 z filtrem, choć jeszcze nie mam 30 Myjadło do twarzy też mnie kusi bardzo W internecie widziałam inne serie, może akurat jakaś 20 albo 25 się pojawi..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:29   #169
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ha, a nie mówiłam
Jeśli Anula czegoś nie ma, to to nie istnieje... albo nie jest dostępne na naszym rynku
Pani Ewa kochana i absolutnie cierpliwa jest Ooo powiesz coś więcej o zawieszkach? O świecach była na blogu i w mailu tez trochę "pary puściła", ale o zawieszkach niet

o zawieszkack jest mini notka w dziale produktów z gliny - tak je wysledziłam, a Pani Ewa mailowo potwierdziła, że będą
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak to jest jak się idzie oddać tylko książki do biblioteki.
Wczoraj byłam w Rossmannie obok mojego domu, ale tak jak dzisiaj pisałam nic z Noni Care nie było, a tu taka niespodzianka. W Rossmannie obok biblioteki owszem tak. Był żel do mycia twarzy +40, krem na noc +40, krem na dzień +40, krem pod oczy (pewnie też +40), dwa rodzaje maseczek do twarzy, trzy rodzaje pomadek ochronnych. Maseczki nie mają certyfikatu, ale mimo to na jedną się skusiłam i jeszcze na krem na dzień pomimo, że +40. Będę używać na zmianę z olejem jojoba. Krem już certyfikat posiada. Oprócz tego na zdjęciu żel do higieny intymnej dobrze wam znany i olejek z Alterry.

noni kusi...... u mnie jeszcze nie ma
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Fajne te kosmetyki co pokazałaś.Interesujący się wydaje być ten krem pod oczy.Anula zerknij
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/100P...-Eye-Cream/305

a wiesz, zapomniałam sie przyznać , ale ja na zime kupiłam sobie balsam morelowy i będę uzywac pod oczy wlasnie

widze, że na biolanderze pojawił sie szampon les argiles z glinka czerwoną - ja kupiłam z glinka zielona i rhassoul, ale jeszcze nie otwierałam.
Teraz widze, że mam jakies zaległości we wstawianiu zdjęc z zakupami
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 17:41   #170
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a wiesz, zapomniałam sie przyznać , ale ja na zime kupiłam sobie balsam morelowy i będę uzywac pod oczy wlasnie

Zapomniałaś

Ja też się czaję na noni,a najbardziej na maski.Ciekawe czy u mnie już są?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:22   #171
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Olej kładziony na suchą skórę raczej natłuszcza niż nawilża. Gdy kładziesz go na mokrą on wchodzi w reakcję z wodą i tworzy emulsję, która nawilża i wiąże wodę w skórze a przy tym delikatnie natłuszcza skórę. Można stosować nawet z olejem kokosowym czy oliwką z hippa. Zawsze działa Na twarz też się nadaje, zwłaszcza gdy używamy duetu olej i hydrolat. To co dobre w tym hydrolacie zostaje w skórze, olej dużo lepiej działa i wnika w skórę plus nawilża polecam wypróbować

Ja się czaję na serię 35 z filtrem, choć jeszcze nie mam 30 Myjadło do twarzy też mnie kusi bardzo W internecie widziałam inne serie, może akurat jakaś 20 albo 25 się pojawi..
A tego nie wiedziałam, ale człowiek uczy się przecież całe życie. Spróbuje zastosować. Wprawdzie olej jojoba lubi moją twarz i moja twarz olej, ale nie jestem z niego zachwycona tak na 150, może teraz będę?
No ja też bym chciała aby coś +20 lub +25 się pojawiło i najlepiej jakiś dobry peeling.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Bo tam są jagody acaisuper na skórę działają(przynajmniej moją)
No i teraz muszę iść do Rossmanna, widać nie dają wszędzie od razu

Bo olejek czy oliwka kładziona na suchą skórę może ją wysuszać.Olejki głównie natłuszczają a nie nawilżają same w sobie.
No fakt, fakt jest acai. ^^ Zobaczymy jak u mnie się sprawdzi. A ją ty masz cerę?

No tak, ale olejki, a oleje to różnica. Olejki jak np. z drzewa herbacianego owszem mogą wysuszać, ale oleje nie powinny. Kiedyś w I albo II części ktoś właśnie o tym wspomniał aby tego nie mylić, bo olej, a olejek to dwie różne rzeczy.

Dziewczyny i co sądzicie o tym składzie maseczki?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:42   #172
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

anulka wstawiaj zdjęcia i się tutaj nam przyznawaj co tam trzymasz w ukryciu
Strasznie fajnie zapowiada się ta seria noni care-jutro albo pojutrzę będę w ross to poszukam
A co do olejów to właśnie one się o wiele lepiej u mnie wchłaniają jak kładę je po spryskaniu wodą termalną bo tak na sucho to jakoś tępo
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:01   #173
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość


Czy nie kusi kogoś krem pod oczy AMB ten 30 ml?
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...-POD-OCZY.html
Szukam osoby z którą mogłabym kupić ten krem na pół - oddam w oryginalnym słoiku. Bo 30 ml pod oczy to za dużo, nie zdążę zużyć. Albo będę robić z niego maskę
Mnie kusi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:12   #174
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Małgosiu pozwolisz ze ciebie wykorzystam niedlugo.. bo chcialabym jakis kremik z Phenome pod oczęta tylko pomysle jaki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:24   #175
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

No fakt, fakt jest acai. ^^ Zobaczymy jak u mnie się sprawdzi. A ją ty masz cerę?
Ja mam mieszaną, w strefie T strasznie błyszczącą i kocham np olej z róży rdzawej(dzięki anakazar)i o dziwo on kładziony na suchą, nawilża ale i ślicznie wygładza skórę

Ciekawa jestem tych maseczek z Nonikredka naprawdę fajna jest
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:30   #176
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną, w strefie T strasznie błyszczącą i kocham np olej z róży rdzawej(dzięki anakazar)i o dziwo on kładziony na suchą, nawilża ale i ślicznie wygładza skórę

Ciekawa jestem tych maseczek z Nonikredka naprawdę fajna jest

Ja w sumie mam cerę kapryśną, tak ją nazywam, bo już nie wiem jaką mam.
A czy to Noni ma może tusz do rzęs?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:31   #177
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Otworzyłam dzisiaj micela pat&rub i powiem,że to ich drugi kosmetyk,który pokochamNajlepszy micel jaki miałam!Pięknie pachnie,świetnie oczyszcza,nie jest tłustawy jak niektóre
Nie wiem jak sobie radzi z tuszem,bo dzisiaj byłam free make-up
Jeszcze jego skład mnie zadowala.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:33   #178
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Baby ale pędzicie z tymi postami Mi się zepsuł laptop po raz kolejny, jak znowu miała bym płacić 600 zł to wartość laptopa przekroczy, więc jestem bez internetu od 3 dni i zarabiam w moim obozie pracy na nowego. O kosmetykach nawet nie myślę, jak kalkuluje najbliższe wydatki
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:42   #179
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną, w strefie T strasznie błyszczącą i kocham np olej z róży rdzawej(dzięki anakazar)i o dziwo on kładziony na suchą, nawilża ale i ślicznie wygładza skórę

Ciekawa jestem tych maseczek z Nonikredka naprawdę fajna jest
Bardzo się cieszę,że tak Ci służy
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Baby ale pędzicie z tymi postami Mi się zepsuł laptop po raz kolejny, jak znowu miała bym płacić 600 zł to wartość laptopa przekroczy, więc jestem bez internetu od 3 dni i zarabiam w moim obozie pracy na nowego. O kosmetykach nawet nie myślę, jak kalkuluje najbliższe wydatki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:49   #180
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Otworzyłam dzisiaj micela pat&rub i powiem,że to ich drugi kosmetyk,który pokochamNajlepszy micel jaki miałam!Pięknie pachnie,świetnie oczyszcza,nie jest tłustawy jak niektóre
Nie wiem jak sobie radzi z tuszem,bo dzisiaj byłam free make-up
Jeszcze jego skład mnie zadowala.
Też lubię ten micel Z ruszem radzi sobie bardzo dobrze (przy czym nie używam wodoodpornych).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.