Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 11:23   #3181
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Świeżynki!

Wrzuciłam też do mojego albumu dla porównanania ile urosły aha -link jest w podpisie -wystarczy kliknąć na "Zapuszczam włosy "
cudne według mnie super wyglądasz ja lubię boby na kimś, na sobie to już gorzej

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A tak sobie myślę, że w sumie po co -przecież ta część i tak do obcięcia płukanki mam, tzn. fioletowy szampon -ale on mi może jeszcze bardziej rozjaśnić farbowańce a innych np. kory dębu, orzecha to się boję, bo nie wiem jak to na tych jaśniejszych partiach właśnie wyjdzie
A znasz może jakiś niedrogi spray z filtrem? A podobno oleje chronią włosy -kokos przynajmniej.
Kurczę, dziewczyny już nie mogę się doczekać smażenia na plaży, a urlop TŻ ma dopiero w drugiej połowie lipca Ciekawe ile mi włosy do tego czasu urosną... I dalej nie wiem, podciąć, czy na wakacje zostawić czy łatwiej w kitkę łapać... końce niby suche, ale po podcięciu znowu będę musiała z tyłu do kitki wpinać 5 wsuwek, a nie 3
No nie wiem, a nie lepiej obciąć po wakacjach, ja teraz idę obciąć po maturach, ale to ze dwa cm, a po wakacjach troszkę więcej bo i tak się poniszczą przez ten czas. No właśnie dobry sprayów nie znam, ale mgiełka jantar podobno daje radę, i słyszałam też, że olej z pestek malin, ma najwyższe naturalne filtry UV
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:33   #3182
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Świeżynki!

Wrzuciłam też do mojego albumu dla porównanania ile urosły aha -link jest w podpisie -wystarczy kliknąć na "Zapuszczam włosy "
Jakie ładne włosy, jak Ci ładnie! Ponad rok temu miałam taką samą długość, ale ten czas leci...

W ogóle zauważyłam coś dziwnego, ten szampon z Joanny (do włosów blond) używałam przez 3 dni: przy jednym myciu nakładałam dwa razy i przy każdym razie przetrzymywałam go nieco dłużej. Faktycznie gasi rudości, ale najbardziej podobało mi sie to, że włosy intensywniej połyskiwały na srebrno. Ba! tak intensywnie, że w ogóle nie było widać rozdwojonych końcówek, których mam sporo. Jak to możliwe, nie mam pojęcia. Włosy były po nim cudownie miękkie, i niewiarygodnie lśniące. W każdym razie bałam się, że zacznie mi je rozjaśniać delikatnie co się może wiązać z ich rudzeniem, dlatego już go nie używam. No i zaczęły się schody. Nie dość, że pojawił mi się łupież to włosy są jakby suchsze niż przed, i jakby więcej rozdwojonych końców- ładnie im dałam popalić... Plus taki, że w końcu mocno wymył się ten szampon koloryzujący Casting i wyglądają naturalnie. Podcięłabym je, ale mają już taką długość, że mi szkoda.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:07   #3183
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dzięki dziewczyny
Normalnie jestem w szoku ile urosły, bo różnica jest widoczna na zdjęciach sprzed miesiąca i teraz.

Anetq -> mówiłam, że ten szampon wysusza... Wiem po sobie niestety... na łupież dobre są podobno oleje
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-05-13 o 17:08
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 17:10   #3184
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Świeżynki!

Wrzuciłam też do mojego albumu dla porównanania ile urosły aha -link jest w podpisie -wystarczy kliknąć na "Zapuszczam włosy "
Super fryzurka.

A tak z ciekawości spytam: czy moja fryzura kwalifikuje się jako bob?

Może nie widać tego na zdjęciu, ale jest wycieniowana dość mocno (chociaż i tak jak na mój gust za mało - lubię "roztrzepańce").
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (40,2 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-06-14 o 22:17
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:02   #3185
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość


Konwalia -> jak idzie picie herbaty z pokrzywy?
Ooo, prawda, pokrzywa, lece parzyc
Wiesz, wszystko byloby super, gdybym o niej pamietala Jesli chodzi o smak - nie ma sprawy, powiem, ze nawet mi smakuje. Gorzej, ze strasznie po niej mi sie chce pic, wiec nie jest to dla mnie rozwiazanie na wieczor, bo jak znowu tyle wipije, to musze w nocy wstawac do toalety Oprocz tego odkrylam, ze mam w domu kapsulki skrzypowity - kupilam podczas ostatniej wizyty w Pl i zupelnie o nich zapomnialam
A Tobie sporo porosly wloski no i odrost rzeczywiscie nie rzuca sie w oczy. Pisalas ostatnio, ze chcialabys byc blondynka. Nie kumam - przeciez Ty nia jestes

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Super fryzurka.

A tak z ciekawości spytam: czy moja fryzura kwalifikuje się jako bob?
Moim zdaniem tak, nie wiem jak tyl, ale przod wyglada "bobowo" (nie mylic z bombowo )
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:29   #3186
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
długo myślałam o ścięciu włosów, nawet pisałam o tym w czwartek i w końcu się zdecydowałam ścięłam na takiego dłuższego boba, prawie do ramion. Jakie miałam wcześniej widać w galerii Ale jestem bardzo zadowolona z tej zmiany!! Czuję się młodziej (i tak ponoć wyglądam), chociaż dziwnie ostatnio miałam takie krótkie włosy w podstawówce :P Ale spisałam sobie na kartce plusy krótkich włosów i przeważyły (m. in. mniej męczenia się latem, wygoda, szybsze mycie włosów, szybsze schnięcie, zdrowsze, ładniejsze włosy, mniej czasu spędzonego na ich myciu ).. Chociaż jakbym miała naturalki to na pewno nie zdecydowałabym się ich aż tyle ściąć Zdjęcia mogę zrobić za kilka dni, bo obecnie mam remont w pokoju i nawet nie wiem, gdzie jest mój aparat . Podczas ścinania tylko przez chwilę zabolało mnie serducho - jak zobaczyłam, ile moich kudłów leży na podłodze. Ale zaraz mi przeszło i jak na razie jestem szczęśliwa z tego, że się odważyłam i mam nową fryzurkę
co do plusow to zdecydowanie sie zgadzam
chociaz ja lubie miec dlugie wlosy to w trakcie zapuszczania naturalek nie ma co plakac nad tymi farbowancami

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Świeżynki!

Wrzuciłam też do mojego albumu dla porównanania ile urosły aha -link jest w podpisie -wystarczy kliknąć na "Zapuszczam włosy "
sporo urosly

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Super fryzurka.

A tak z ciekawości spytam: czy moja fryzura kwalifikuje się jako bob?

Może nie widać tego na zdjęciu, ale jest wycieniowana dość mocno (chociaż i tak jak na mój gust za mało - lubię "roztrzepańce").
nie wiem, ale mi sie podoba
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 18:40   #3187
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kat123 - ale z Ciebie laska!!! pięknie!
AmaiMomo - to fryzurka a'la Rukia! jak w avku!
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 18:56   #3188
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Super fryzurka.

A tak z ciekawości spytam: czy moja fryzura kwalifikuje się jako bob?

Może nie widać tego na zdjęciu, ale jest wycieniowana dość mocno (chociaż i tak jak na mój gust za mało - lubię "roztrzepańce").
fajnie, mi się podoba
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 19:51   #3189
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tak, nie wiem jak tyl, ale przod wyglada "bobowo" (nie mylic z bombowo )
Tył jest podobny do boczków tzn. jest wycieniowany i tej samej długości.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
AmaiMomo - to fryzurka a'la Rukia! jak w avku!
Faktycznie jest podobieństwo.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:02   #3190
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dobra. Mam chwilę spokojnie poodpisywać a nie tak z doskoku
Za komplementy już dziękowałam
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
No nie wiem, a nie lepiej obciąć po wakacjach, ja teraz idę obciąć po maturach, ale to ze dwa cm, a po wakacjach troszkę więcej bo i tak się poniszczą przez ten czas. No właśnie dobry sprayów nie znam, ale mgiełka jantar podobno daje radę, i słyszałam też, że olej z pestek malin, ma najwyższe naturalne filtry UV
O nie, żadnych olei na codzień -źle bym się czuła
A to nie jest tak, że jak się włos rozdwoi i się go nie podetnie to włos będzie się niszczył coraz wyżej? a ja mam porozdwajane
aj normalnie nie wiem co robić
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ooo, prawda, pokrzywa, lece parzyc
Wiesz, wszystko byloby super, gdybym o niej pamietala Jesli chodzi o smak - nie ma sprawy, powiem, ze nawet mi smakuje. Gorzej, ze strasznie po niej mi sie chce pic, wiec nie jest to dla mnie rozwiazanie na wieczor, bo jak znowu tyle wipije, to musze w nocy wstawac do toalety Oprocz tego odkrylam, ze mam w domu kapsulki skrzypowity - kupilam podczas ostatniej wizyty w Pl i zupelnie o nich zapomnialam
A Tobie sporo porosly wloski no i odrost rzeczywiscie nie rzuca sie w oczy. Pisalas ostatnio, ze chcialabys byc blondynka. Nie kumam - przeciez Ty nia jestes
Ja już mam nawyk picia ziół rano i wieczorem lub końskiej dawki wieczorem może z czasem i Ty go nabierzesz? A widzisz, tylko zobacz czy nie mają w skąłdzie pokrzywy. Ja biorąc Vitapil i pijąc pokrzywę miałam lekkie krwotoki z nosa przewitaminizowanie zapewne.

Jak ja to mówię: nie dość, że blondynka to jeszcze ciemna
Chciałabym być jasną blondi (jak Tygryska!), ale swoim kolorem też nie gardzę
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Kat123 - ale z Ciebie laska!!! pięknie!
Kto? Ja? No weź...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 23:20   #3191
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Jak ja to mówię: nie dość, że blondynka to jeszcze ciemna
Chciałabym być jasną blondi (jak Tygryska!), ale swoim kolorem też nie gardzę
Ciemne blondy też są bardzo fajne.

Poza tym masz (jak na moje oko) dość jasne włoski.

Ja jestem chyba szatynką (brązowe włosy o dziwnym odcieniu). Blondynką byłam kilkakrotnie, ale ten kolor zdecydowanie nie pasował do mojej urody. W sumie to nawet dobrze, bo nie kusi mnie rozjaśnianie.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 06:27   #3192
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Czarna blondynka

Fryzura Rukii teraz mi się bardziej podoba, choć sama kiedyś miałam krótkie jak Hinata ale i tak marzą mi się a la Sasuke
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:31   #3193
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

czesc Kochane! Dawno nie pisalam, ale podczytywalam regularnie odrosty moje mają się dobrze, wloski troche skrocilam. Odkrylam moja nowa milosc -oleje kat123 sesa jest cudowna i pięknie pachnie ...ciastem polecam Wam kochane olej arganowy CUDO dobry na wszystko,na wlosy (koncowki) i na buzie jest mega!Troche smierdzi no ale czego sie nie robi...
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:49   #3194
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

O nie, żadnych olei na codzień -źle bym się czuła
A to nie jest tak, że jak się włos rozdwoi i się go nie podetnie to włos będzie się niszczył coraz wyżej? a ja mam porozdwajane
aj normalnie nie wiem co robić
a tak to masz rację no to nie wiem, może lepiej obciąć, ja też dzisiaj tak patrze i rozdwajają się dlatego idę, ale najwyżej ze dwa cm podetnę i tak mi szkoda, po za tym martwię się trochę, bo chyba przez te stresy wypadają mi włosy, dosłownie jak pociągnę ręką to zawsze jakiś poleci kiedyś tak nie miałam.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
czesc Kochane! Dawno nie pisalam, ale podczytywalam regularnie odrosty moje mają się dobrze, wloski troche skrocilam. Odkrylam moja nowa milosc -oleje kat123 sesa jest cudowna i pięknie pachnie ...ciastem polecam Wam kochane olej arganowy CUDO dobry na wszystko,na wlosy (koncowki) i na buzie jest mega!Troche smierdzi no ale czego sie nie robi...
o arganowy miałam, mój nie śmierdział tak bardzo, a gdzie kupiłaś go? mi jakoś szkoda go było na włosy kłaść
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:55   #3195
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

AmaiMomo - śliczną masz fryzurkę

Espoir91 - skoro polecasz ten olej to wypróbuję kiedyś na razie mam listę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:55   #3196
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a tak to masz rację no to nie wiem, może lepiej obciąć, ja też dzisiaj tak patrze i rozdwajają się dlatego idę, ale najwyżej ze dwa cm podetnę i tak mi szkoda, po za tym martwię się trochę, bo chyba przez te stresy wypadają mi włosy, dosłownie jak pociągnę ręką to zawsze jakiś poleci kiedyś tak nie miałam.
Poczekam do czerwca i wtedy podejmę decyzję... Ale pod koniec lipca jedziemy nad morze na tydzień to może nie ma sensu, a podciąć po powrocie aj nie myślę o tym teraz

A łykasz jakieś suplementy? Mi bardzo na wypadanie pomógł Vitapil, ale wiadomo -efektów nie ma od razu. Ale mi jakoś zaczęły lecieć włosy w okolicach obrony i jak nie przestały do grudnia to stwierdziłam, że coś jest nie tak Po 2 miesiącach łykania Vitapilu przestały. Więc pewnie jakiś niedobór. Ale wiesz, że dziennie ma prawo wypaść ok 100 włosów, może po prostu kiedyś nie zwracałaś na to uwagi?

Twoja Kokaina -> dzięki, że wpadłaś na mojego bloga i za komentarze
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:42   #3197
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------
o arganowy miałam, mój nie śmierdział tak bardzo, a gdzie kupiłaś go? mi jakoś szkoda go było na włosy kłaść
na zsk przy okazji innych zakupow jak na razie uzywam tylko do buzi i na koncowki kropelke
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:46   #3198
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Twoja Kokaina -> dzięki, że wpadłaś na mojego bloga i za komentarze
nie ma za co
lubię sobie podczytywać włosowe blogi
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:00   #3199
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nie ma za co
lubię sobie podczytywać włosowe blogi
Ja to przy tych włosowych wszystkich, np. Ewalucji, Anweny czy Czarnej Orchidei (te chyba najbardziej znane ) to się mogę schować, one to mają włosy mi zostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i wierzyć, że może kiedyś będę mogła stanąć w szeregu z ich włosami i się nie wstydzić
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 11:16   #3200
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja to przy tych włosowych wszystkich, np. Ewalucji, Anweny czy Czarnej Orchidei (te chyba najbardziej znane ) to się mogę schować, one to mają włosy mi zostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i wierzyć, że może kiedyś będę mogła stanąć w szeregu z ich włosami i się nie wstydzić
kiedyś trafiłam na blog Anwen reszty nie kojarzę, ale ja tam zwykle bywam raz na jakiś czas, jak mam czas dla siebie
dzisiaj czeka mnie nauka niestety, więc bd zaglądać pewnie co jakiś czas
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:51   #3201
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Chmm...ja kiedyś próbowałam olejnej pielęgnacji, ale niestety niezbyt mi służyła. Włosy po takim kompresie były ciężkie i przyklapnięte. Używałam oliwy z oliwek.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:08   #3202
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123

jakie piękne włoski no i kolor
pytałaś mnie o fryzurę, więc chodzi mi po głowie takie coś jak w załączniku. Może to stare i nie na czasie ale mi się podoba jednak jest mi tak ciężko sciać zwlaszcza ze już od kilku myć zauważyłam że po uczesaniu sa proste jak druty i nie muszę łapać za prostownicę

P.S Blog super mozna komentowac czy trzeba się jakos rejestrowac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img06.jpg (12,7 KB, 13 załadowań)
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:09   #3203
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

może źle zmywałaś? ja po pierwszym zastosowaniu tez miałam tłuste, ale to dlatego, że słabo zmyłam
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:16   #3204
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
kat123

jakie piękne włoski no i kolor
pytałaś mnie o fryzurę, więc chodzi mi po głowie takie coś jak w załączniku. Może to stare i nie na czasie ale mi się podoba jednak jest mi tak ciężko sciać zwlaszcza ze już od kilku myć zauważyłam że po uczesaniu sa proste jak druty i nie muszę łapać za prostownicę

P.S Blog super mozna komentowac czy trzeba się jakos rejestrowac?
Fryzurka bardzo fajna, ale grzywkę będzie trzeba pewnie stylizować szczotką.

A jeżeli chodzi o proste włosy, to ja mogę podzielić się nieco doświadczeniem, bo również mam druty. W moim przypadku naprawdę dobrze sprawdza się pianka do stylizacji Wella High Hair (tak wygląda opakowanie) w połączeniu z dobrze wycieniowanymi włosami. Niestety pianka ma w składzie alcohol denat.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
może źle zmywałaś? ja po pierwszym zastosowaniu tez miałam tłuste, ale to dlatego, że słabo zmyłam
Chmm...myślę, że zmywałam dobrze. W sumie bawiłam się tak 2 tygodnie, bo miałam dostęp do dobrej i taniej oliwy z oliwek (dogadałam się na wakacjach z pewną sympatyczną gospodynią ). Może powinnam kontynuować tą pielęgnację, bo w sumie 2 tygodnie, to bardzo krótko.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:23   #3205
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Poczekam do czerwca i wtedy podejmę decyzję... Ale pod koniec lipca jedziemy nad morze na tydzień to może nie ma sensu, a podciąć po powrocie aj nie myślę o tym teraz

A łykasz jakieś suplementy? Mi bardzo na wypadanie pomógł Vitapil, ale wiadomo -efektów nie ma od razu. Ale mi jakoś zaczęły lecieć włosy w okolicach obrony i jak nie przestały do grudnia to stwierdziłam, że coś jest nie tak Po 2 miesiącach łykania Vitapilu przestały. Więc pewnie jakiś niedobór. Ale wiesz, że dziennie ma prawo wypaść ok 100 włosów, może po prostu kiedyś nie zwracałaś na to uwagi?
no może nie zwracałam, ale kiedyś też mi tak wypadały właśnie po farbowaniu, ale wtedy to wiadomo, ja mam problem z magnezem, ale biorę cały czas go przynajmniej teraz w okresie matur i miesiąc przed brałam. Na szczęście jutro i pojutrze tylko ustne i skończy się, mam nadzieję, że później to jakoś się unormuje

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Chmm...ja kiedyś próbowałam olejnej pielęgnacji, ale niestety niezbyt mi służyła. Włosy po takim kompresie były ciężkie i przyklapnięte. Używałam oliwy z oliwek.
dwa tygodnie to krótko masz rację, ale ja nie polubiłam się z oliwą, rycynowym i babydream, dopiero alterra pomarańczowa i brzoza jakoś mi pomogły, przynajmniej widać jakiś efekt i do tego łatwo się je zmywa

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
kat123

jakie piękne włoski no i kolor
pytałaś mnie o fryzurę, więc chodzi mi po głowie takie coś jak w załączniku. Może to stare i nie na czasie ale mi się podoba jednak jest mi tak ciężko sciać zwlaszcza ze już od kilku myć zauważyłam że po uczesaniu sa proste jak druty i nie muszę łapać za prostownicę

P.S Blog super mozna komentowac czy trzeba się jakos rejestrowac?
fajna fryzurka podoba mi się lubię takie drapieżne bardziej
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:01   #3206
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Chmm...myślę, że zmywałam dobrze. W sumie bawiłam się tak 2 tygodnie, bo miałam dostęp do dobrej i taniej oliwy z oliwek (dogadałam się na wakacjach z pewną sympatyczną gospodynią ). Może powinnam kontynuować tą pielęgnację, bo w sumie 2 tygodnie, to bardzo krótko.
z olejami to trzeba porobowac, sprobowac kilka i na rozne sposoby (dac na godz/albo cala noc, na suche/mokre wlosy albo z odzywka...)
na prawde warto pokombinowac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:45   #3207
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
kat123

jakie piękne włoski no i kolor
pytałaś mnie o fryzurę, więc chodzi mi po głowie takie coś jak w załączniku. Może to stare i nie na czasie ale mi się podoba jednak jest mi tak ciężko sciać zwlaszcza ze już od kilku myć zauważyłam że po uczesaniu sa proste jak druty i nie muszę łapać za prostownicę

P.S Blog super mozna komentowac czy trzeba się jakos rejestrowac?
Ładnie, znam i widziałam ;-) Tak, grzywkę pewnie będziesz musiała układać -i jakiś żel czy lakier by się pazurki uwidoczniły
(ile bym dała, by moje były prostsze choć dziś rano umyłam, dałam im wyschnąć i tylko lekko przeleciałam prostownicą po samych końcach ale jak myję na noc to moje włosy rano stoją we wsze strony łatwo się odkształcają.)

Miło mi chyba można pisać jako anonim odblokowywałam chyba tę opcję.
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
może źle zmywałaś? ja po pierwszym zastosowaniu tez miałam tłuste, ale to dlatego, że słabo zmyłam
chyba wszyscy za pierwszym razem mają ten problem -ja pierwszego dnia chciałam w ogóle zmyć olej samą wodą
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość

Chmm...myślę, że zmywałam dobrze. W sumie bawiłam się tak 2 tygodnie, bo miałam dostęp do dobrej i taniej oliwy z oliwek (dogadałam się na wakacjach z pewną sympatyczną gospodynią ). Może powinnam kontynuować tą pielęgnację, bo w sumie 2 tygodnie, to bardzo krótko.
Oj tak, dwa tygodnie to krótko ale może też być tak, że nie będą Ci służyć bo i takie włosy są
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no może nie zwracałam, ale kiedyś też mi tak wypadały właśnie po farbowaniu, ale wtedy to wiadomo, ja mam problem z magnezem, ale biorę cały czas go przynajmniej teraz w okresie matur i miesiąc przed brałam. Na szczęście jutro i pojutrze tylko ustne i skończy się, mam nadzieję, że później to jakoś się unormuje
Oby, bo jak krótkie włosy wypadają to pal licho -gorzej jak długie, bo to lata potem rośnie taki włos magnez od stresu pewnie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:22   #3208
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość



Oby, bo jak krótkie włosy wypadają to pal licho -gorzej jak długie, bo to lata potem rośnie taki włos magnez od stresu pewnie
no tak, niestety taka moja natura, że lubię się denerwować często i mocno no właśnie szkoda mi tych włosów, bo już taką długość miałam fajną ale spoko trzeba czekać na razie się nie łamię
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:42   #3209
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość




Chmm...myślę, że zmywałam dobrze. W sumie bawiłam się tak 2 tygodnie, bo miałam dostęp do dobrej i taniej oliwy z oliwek (dogadałam się na wakacjach z pewną sympatyczną gospodynią ). Może powinnam kontynuować tą pielęgnację, bo w sumie 2 tygodnie, to bardzo krótko.
Ja tez nie znalazlam jeszcze "swojego" oleju i przyznam, ze odrobine sie do nich zniechecilam. Ale bede probowala dalej. Gdybym miala mozliwosc kupienia sesy to bym ja wziela, ale niestety, cena sprowadzenia jej do mnie jest powalajaca.
Kat - mialam Ci juz dawno napisac odnosnie Alterry, ktora nagle zaczela przeciazac (mam ten sam problem). Wpadlam na to, ze to nie wina szamponu tylko wyzszych temperatur - mysle, ze jak jestesmy na sloneczku to gruczoly lojowe pracuja intensywniej i to pewnie od tego. Moze na lato trzeba bedzie przejsc na cos lzejszego?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:57   #3210
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kat - mialam Ci juz dawno napisac odnosnie Alterry, ktora nagle zaczela przeciazac (mam ten sam problem). Wpadlam na to, ze to nie wina szamponu tylko wyzszych temperatur - mysle, ze jak jestesmy na sloneczku to gruczoly lojowe pracuja intensywniej i to pewnie od tego. Moze na lato trzeba bedzie przejsc na cos lzejszego?
Możliwe, ale... Ja już się na lżejsze rzeczy przerzuciłam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.