Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 20:04   #3931
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

olej lniany mozna kupic w realu - jest tloczony na zimno i nierafinowany

a co do moich wlosow to lysienia plackowatego nie mam i raczej w najblizszym czasie do dermatologa sie nie wybieram po prostu jak sie do tej pory żąglawało z szamponami i roznymi detegentami z sls, parabenami itp. to efekty sa widoczne. Dodatkowo nieumiejetne czytanie ulotek tez nie pomaga ... czesanie raz na cztery dni i skutki sa widoczne. Moim wlosom nie sluzy przetrzymywanie tłuscizny i rzadkie czesanie i inna chemia ot co.

a'propos nieumiejetnego czytania skladow: biosilk- czyli ten niby jedwab do wlosow to czyta chemia, tyle w tym preparacie jedwabiu, co w szarlotce grzybow ;/

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-06-02 o 20:17
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 20:50   #3932
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Bajeczko - fajnie, ze do nas zajrzalas! A wloski sa coraz piekniejsze - TAKIE wlosy warto zapuszczac i pokazywac. Co do fryzjerow to racja. Albo ma sie kogos zaufanego, albo lepiej sobie darowac. Z reszta ja tak mam z roznymi innymi "specjalistami" - nie ufam tez do konca lekarzom, dentystom, kosmetyczkom itp. Mialam robione ostatnio badania i moja lekarka za Chiny albo nie potrafi (albo nie chce?) zinterpretowac wyniku - a niby osoba po studiach, wiec wyobrazcie sobie jak "kompetentne" sa czesto te kobity po zawodowce... Nie mowie, bo czasem zdarza sie szlachetny diament, ale to wyjatek.
Z reszta zajrzyjcie na watek: "Najgorsze wizyty u fryzjera": https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50419 - wlosy staja deba jak sie czyta niektore historie...
a dziekuje bardzo, Twoje tez na pewno pieknieja! a ten watek czytalam, jest genialny, jesli ma sie kryzys i chce sie pofarbowac polecam, jak ktoras z Was kusi malowanie wlosow!

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Bayka włoski masz cudne, ja też chce juz takie!!!!
Oj tak przerobiłam kiedyś grzywke obcięta krzywo przez fryzjerke, musiałam sama poprawić w łazience
dziekuje
eh, niestety chyba doslownie kazda kobieta przezyla taka lub podobna historie przez fryzjerke

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

u nas na wsi jest jedna fryzjerka co ciąć w ogóle nie umie. oczywiście przysłowiowy centymetr to 5, bo wyrównuje, wyrównuje, aż włosów nie ma mówisz 'proszę pocieniować', to są proste i na odwrót a wszystkie babcie mają tę samą fryzurę tylko inne kolory xD


Bayka - śliczne włoski
dziekuje a to ta fryzjerke lepiej szerokim lukiem omijac

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
własnie siedzę na tym wątku "Najgorsze wizyty u fryzjera" i na zmiane mnie przechodzą ciarki i śmiech bierze

bayeczko śliczne, ba cudne masz włosy
dziekuje

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
Witam Was kochane zapuszczalskie i naturalne dawno mnie tu nie było... przygotowania do sezonu, remonty itd. mieszkam nad morzem,więc jest trochę roboty... poza tym teraz licencjat i mnóstwo innych spraw. Dołączam mój prawie 8-miesięczny odrost, jak szybko to zleciało, odkad przestałam się tym martwic liczyć i oglądac w lusterku odtad szybciej leci mi czas, choć przyrost nie jest powalający, chodze ciągle w kitce...to jest minus, ale tez nie chce jak już wczesniej mówilam obcinać farrbowańców bo chciałam wreszcie zapuścić włosy, później najwyżej przyciemnię końcówki lub zrobie ombre... tyle lat próbuję zapuścic i mi sie nie udaje, a parę miesięcy temu pofarbowałam,juz mam dośc długie włosy za ramiona...chce do połowy pleców... nie wiem czy się uda. Co sadzicie o odroście...? Pozdrawiam i zycze wytrwałości! ja na pewno nie pofarbuję odrost jest miękki,zdrowy a farbowańce przesuszone ,cięzko je rozczesać... Pozdrawiam Was!
wow co za blask! bije po oczach! co z nimi robisz, ze tak swieca??

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić i być może zmotywować kogoś.
CEL osiągnięty ! 1 rok i 11 miesięcy.
Ale było warto się pomęczyć i okazało się ,że nie są takie popielato-mysie,bo rozjaśniły się od słońca ładnie .
gratulacje!
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 20:58   #3933
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
olej lniany mozna kupic w realu - jest tloczony na zimno i nierafinowany

a co do moich wlosow to lysienia plackowatego nie mam i raczej w najblizszym czasie do dermatologa sie nie wybieram po prostu jak sie do tej pory żąglawało z szamponami i roznymi detegentami z sls, parabenami itp. to efekty sa widoczne. Dodatkowo nieumiejetne czytanie ulotek tez nie pomaga ... czesanie raz na cztery dni i skutki sa widoczne. Moim wlosom nie sluzy przetrzymywanie tłuscizny i rzadkie czesanie i inna chemia ot co.

a'propos nieumiejetnego czytania skladow: biosilk- czyli ten niby jedwab do wlosow to czyta chemia, tyle w tym preparacie jedwabiu, co w szarlotce grzybow ;/
był czas, ze czesałam włosy co 2-3 dni, żeby mieć loki i wtedy wypadanie się nasiliło. fryzjerka mi własnie powiedziała, że pownno się masować głowę szczotką lub masażerem teraz je rozczesują i nie wypadają
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:10   #3934
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
był czas, ze czesałam włosy co 2-3 dni, żeby mieć loki i wtedy wypadanie się nasiliło. fryzjerka mi własnie powiedziała, że pownno się masować głowę szczotką lub masażerem teraz je rozczesują i nie wypadają

wlasnie, ja juz nie masuje skory glowy ! hah oswiecenie ! jestes genialna

duuuuzo prawdy, znaczy cala prawde tu piszesz, ze jak sie rzadko czesze to i wlosy sie placza, buntuja i wypadaja bardziej
wogole mam jakas schize ... patrze sie teraz co 15 minut w lusterko i doszukalam sie czegos ... znaczy jak sie tyle czlowiek przyglada na swoje wlosy to nie dziwota ze sie czegos doszuka ;/ zauwazylam ze mam mniej wlosow na czubku glowy ... bez kitu - mam taka schize. Polecialam do swojego chłopa i mu pokazuje ten " wyłysiały" czubek ... a on do mnie ze tam nic nie ma i zaczal sie smiac ze mnie nie no chyba sie powinnam ogarnac troche hehe szaleje za bardzo
to wszystk oprzez ta glupkowata telewizje ! naogladalam sie w tefałenie a dokladniej w rozmowach w toku o łysieniu plackowatym kobiet i dopadla mnie myśłówa i ta schiza ... ;/
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:14   #3935
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
wlasnie, ja juz nie masuje skory glowy ! hah oswiecenie ! jestes genialna

duuuuzo prawdy, znaczy cala prawde tu piszesz, ze jak sie rzadko czesze to i wlosy sie placza, buntuja i wypadaja bardziej
wogole mam jakas schize ... patrze sie teraz co 15 minut w lusterko i doszukalam sie czegos ... znaczy jak sie tyle czlowiek przyglada na swoje wlosy to nie dziwota ze sie czegos doszuka ;/ zauwazylam ze mam mniej wlosow na czubku glowy ... bez kitu - mam taka schize. Polecialam do swojego chłopa i mu pokazuje ten " wyłysiały" czubek ... a on do mnie ze tam nic nie ma i zaczal sie smiac ze mnie nie no chyba sie powinnam ogarnac troche hehe szaleje za bardzo
to wszystk oprzez ta glupkowata telewizje ! naogladalam sie w tefałenie a dokladniej w rozmowach w toku o łysieniu plackowatym kobiet i dopadla mnie myśłówa i ta schiza ... ;/
bez przesady, sama niedawno dopiero zaczęłam interesować się dogłebnie włosami

my tak czesto mamy, bo jesteśmy przewrażliwione na punkcie włosów

właśnie siedzę sobie z odzywką i olejem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:17   #3936
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
wlasnie, ja juz nie masuje skory glowy ! hah oswiecenie ! jestes genialna

duuuuzo prawdy, znaczy cala prawde tu piszesz, ze jak sie rzadko czesze to i wlosy sie placza, buntuja i wypadaja bardziej
wogole mam jakas schize ... patrze sie teraz co 15 minut w lusterko i doszukalam sie czegos ... znaczy jak sie tyle czlowiek przyglada na swoje wlosy to nie dziwota ze sie czegos doszuka ;/ zauwazylam ze mam mniej wlosow na czubku glowy ... bez kitu - mam taka schize. Polecialam do swojego chłopa i mu pokazuje ten " wyłysiały" czubek ... a on do mnie ze tam nic nie ma i zaczal sie smiac ze mnie nie no chyba sie powinnam ogarnac troche hehe szaleje za bardzo
to wszystk oprzez ta glupkowata telewizje ! naogladalam sie w tefałenie a dokladniej w rozmowach w toku o łysieniu plackowatym kobiet i dopadla mnie myśłówa i ta schiza ... ;/
hahaha ja też tak mam nie przejmuj się ale ja też wmawiam sobie nieraz jakieś choroby jak się naoglądam dlatego unikam np. serialów o lekarzach xD
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:20   #3937
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
bez przesady, sama niedawno dopiero zaczęłam interesować się dogłebnie włosami

my tak czesto mamy, bo jesteśmy przewrażliwione na punkcie włosów

właśnie siedzę sobie z odzywką i olejem
tak to prawda, chyba my wszystkie mamy bzika na punkcie wlosow i doszukujemy sie niestworzonych rzeczy

i jak to odzywianio-olejowanie ;D ?
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 21:23   #3938
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
hahaha ja też tak mam nie przejmuj się ale ja też wmawiam sobie nieraz jakieś choroby jak się naoglądam dlatego unikam np. serialów o lekarzach xD
a ja uwielbiam chirurgów! mimo że nienawidze widoku krwi, serial jest super
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
tak to prawda, chyba my wszystkie mamy bzika na punkcie wlosow i doszukujemy sie niestworzonych rzeczy

i jak to odzywianio-olejowanie ;D ?
własnie czasami idę do mamy i jej marudzę albo współlokatorowi xD albo każę im dotykać i pokazuję jakie miękkie

a olej dopiero 2 h na głowie jutro zmyję wszystko i postaram się zrobić jakieś zdjęcia, bo dawno nie fotografowałam włosów i odrostów, a jutro 9 miesięcy bez farby
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:47   #3939
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
wystarczyła na ok. 3 miesiące, z tym, że ja miałam tą małą buteleczkę (90ml) chętnie kupiłabym ją znowu, ale na razie nie miałam tyle kasy a Ty masz dużą butelkę?
a nie za dużo używasz? ja mam 5 miesięcy, używam 1-2 razy w tygodniu i mam nadal ponad pół butelki! i też małej, 90 ml
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Kat123 a ile wazysz teraz?
dziś stanęłam na wagę i... 59,2 kg przy wzroście 167. BMI mam ok, mniej więcej środek, ale wolałabym zrzucić do dolnej granicy

Spirit -> Wiem, że pójdzie z cycków (choć łudzę się, że nie ), najbardziej chciałabym z dolnej części ciała jednak -nogi i pupa.
A TŻ już dziś wymiękł i zostałam w sumie sama i nie wiem czy się katować samej. Ale co z tej diety -placki z otrębów -dziewczyny REWELKA
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-06-02 o 21:49
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:01   #3940
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
a ja uwielbiam chirurgów! mimo że nienawidze widoku krwi, serial jest super

własnie czasami idę do mamy i jej marudzę albo współlokatorowi xD albo każę im dotykać i pokazuję jakie miękkie

a olej dopiero 2 h na głowie jutro zmyję wszystko i postaram się zrobić jakieś zdjęcia, bo dawno nie fotografowałam włosów i odrostów, a jutro 9 miesięcy bez farby
hehe zaczelam sie smiac do ekranu - bo mam tak samo tyle ze ja pokazuje i mowie " ooo patrz łysieje na czubku" lub " jaaaaaa patrz - ale mam dzis szorstkie i zlepione wlosy" ja raczej pokazuje co zle, a nie co dobre
koniecznie jutro daj fotki - bardzo chetnie zobacze Twoje wloski
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 22:15   #3941
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a nie za dużo używasz? ja mam 5 miesięcy, używam 1-2 razy w tygodniu i mam nadal ponad pół butelki! i też małej, 90 ml

Spirit -> Wiem, że pójdzie z cycków (choć łudzę się, że nie ), najbardziej chciałabym z dolnej części ciała jednak -nogi i pupa.
A TŻ już dziś wymiękł i zostałam w sumie sama i nie wiem czy się katować samej. Ale co z tej diety -placki z otrębów -dziewczyny REWELKA
mi tez mało olejków schodzi, bo właśnie ich mało się nakłada na włosy często anwet 2 łyżki starcza na początku nakładałam dużo, bo nie wiedziałam dużo o olejowaniu, ale już za 3cim razem było o wiele mniej i łatwiej tez się zmywało

co do dolnych partii - uwielbiam spacery z moim psem (husky). w wakacje robimy po 5 km codziennie to potem mam szczupłe nogi a przez zimę się zastopowałam, bo pogoda i do tego on w domu, a ja na studiach i tyłek urósł, za dużo słodyczy i siedzenia. na szczęście teraz dużo spaceruję i wszystko dolne maleje
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
hehe zaczelam sie smiac do ekranu - bo mam tak samo tyle ze ja pokazuje i mowie " ooo patrz łysieje na czubku" lub " jaaaaaa patrz - ale mam dzis szorstkie i zlepione wlosy" ja raczej pokazuje co zle, a nie co dobre
koniecznie jutro daj fotki - bardzo chetnie zobacze Twoje wloski
wymęczę współlokatora, żeby zrobił zdjęcia
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 22:54   #3942
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Umyłam mojemu chłopakowi włosy metodą OMO - nie protestował (ale zataiłam fakt, że użyłam oleju, bo mógłby się zbuntować).

Zamiast nastroszonego puszku ma śliczne fale. Efekt nieziemski już po pierwszym razie.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 09:57   #3943
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam w niedzielny poranek
Dziewczyny, dzieki za rady i wymiane doswiadczen odnosnie olejowania ale ja chyba sobie z nim nie radze, pomimo najszczerszych checi. Po poostu chyba ze mnie kompletny olejowy beton jest
Owszem, wlosy bezposrednio po umyciu sa bardzo fajne ale juz na drugi dzien wisza okropne straki. Nie chce myc wlosow codziennie, moja norma to co 2-3 dzien.
Ta Vatika cudownie pachnie! Nalozylam jej jedynie odrobinke, moze w sumie lyzke stolowa, zmylam duza iloscia szamponu z wielka iloscia piany i... tak jak mowie: po umyciu wlosy takie blyszczace i miesiste ale po obudzeniu na drugi dzien: straki. Tzn. nie smalec totalny ale ja lubie wlosy "sypkie" i lekkie a byly przylizane i ciezkie. Nie wiem, moze tylko dokoncze ta buteleczke (to tylko 75ml) i dam sobie spokoj z olejowaniem...
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 10:16   #3944
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a nie za dużo używasz? ja mam 5 miesięcy, używam 1-2 razy w tygodniu i mam nadal ponad pół butelki! i też małej, 90 ml


dziś stanęłam na wagę i... 59,2 kg przy wzroście 167. BMI mam ok, mniej więcej środek, ale wolałabym zrzucić do dolnej granicy

Spirit -> Wiem, że pójdzie z cycków (choć łudzę się, że nie ), najbardziej chciałabym z dolnej części ciała jednak -nogi i pupa.
A TŻ już dziś wymiękł i zostałam w sumie sama i nie wiem czy się katować samej. Ale co z tej diety -placki z otrębów -dziewczyny REWELKA
haha już wymiękł to on silnej woli nie ma za bardzo e tam jak tylko parę kilo to może tak dużo nie pójdzie

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
co do dolnych partii - uwielbiam spacery z moim psem (husky). w wakacje robimy po 5 km codziennie to potem mam szczupłe nogi a przez zimę się zastopowałam, bo pogoda i do tego on w domu, a ja na studiach i tyłek urósł, za dużo słodyczy i siedzenia. na szczęście teraz dużo spaceruję i wszystko dolne maleje
ja wszędzie jeżdżę na rowerze polecam oczywiście na najcięższej przerzutce
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 10:26   #3945
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość




ja wszędzie jeżdżę na rowerze polecam oczywiście na najcięższej przerzutce
rower uwielbiam i tez zawsze mam najcięższą i jak ktoś siada na mój rower to mi się dziwią, że tka jeżdżę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 11:10   #3946
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hej dziewczyny (z gory przepraszam za brak PL znakow ale tak mnie leb boli ze nawet klikac mi sie nie chce) dawno nie zagladalam ale mialam troche spraw a potem bylam za miastem bez zasiegu w tel i komputera i teraz leze chora w domku;( masakra jakas xD

Co ode mnie to gratuluje wytrwalosci w zapuszczaniu sliczne macie te wlosieta wszystkie bez wyjatku i z jakim polyskiem ja znalazlam sposob na swoje blyszcza sie niezemsko po szamponie z biedronki Pinio hehe kocham jego zapach

Widze ze przewijaja sie tu dziewczyny z doskoku z jednym pytaniem a skierowane do wujka google sie wkurzaja ze jak Wy je traktujecie Co za laski

Ja juz niestety nie moge do Was pisac bo sluchajac przez dwa tyg jak to ja wygladam z moimi wlosami na gorze odrost 6cm, dalej braz, dalej czern i konce braz wiec siegnelam po szamponetke i tak bede chodzila az tych czarnuchow sie nie pozbede a mam takie szczescie ze szamponetki mi sie zawsze zmywaja
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 11:46   #3947
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny (z gory przepraszam za brak PL znakow ale tak mnie leb boli ze nawet klikac mi sie nie chce) dawno nie zagladalam ale mialam troche spraw a potem bylam za miastem bez zasiegu w tel i komputera i teraz leze chora w domku;( masakra jakas xD

Co ode mnie to gratuluje wytrwalosci w zapuszczaniu sliczne macie te wlosieta wszystkie bez wyjatku i z jakim polyskiem ja znalazlam sposob na swoje blyszcza sie niezemsko po szamponie z biedronki Pinio hehe kocham jego zapach

Widze ze przewijaja sie tu dziewczyny z doskoku z jednym pytaniem a skierowane do wujka google sie wkurzaja ze jak Wy je traktujecie Co za laski

Ja juz niestety nie moge do Was pisac bo sluchajac przez dwa tyg jak to ja wygladam z moimi wlosami na gorze odrost 6cm, dalej braz, dalej czern i konce braz wiec siegnelam po szamponetke i tak bede chodzila az tych czarnuchow sie nie pozbede a mam takie szczescie ze szamponetki mi sie zawsze zmywaja
Mogę Cię pocieszyć, niektóre mają gorzej. Ja na przykład chciałam wrócić z brązu do ciemnego blondu, udałam się do jednego z lepszych salonów w wawie i mam teraz pomarańcz na głowie, mimo zapewnień fryzjerki, że wyjdzie ciemny blond. Albo ja albo ona jest daltonistką. Przepłakałam chyba tydzień, ale dzisiaj jest lepiej. Postanowiłam ściąć włosy na krótko i położyć maskę na te włosy żeby nie były takie marchewkowe, ale to za jakieś 2 tygodnie ( moje włosy są w opłakanym stanie, w ciągu tygodnia 2 koloryzacje i dekoloryzacja oraz - 600 zł w portfelu). A w dodatku sesja mi się zaczyna jutro więc mogę zapomnieć o czapce na głowie. Muszę jakoś to przeboleć. Nie wiem jak Ty, ale ja chyba wolę wyglądać okropnie w krótkich włosach, z których mam nadzieje szybko wrócę do naturalnych a potem będę zapuszczać sobie dłuższe, niż domalowywać, bo efekt niestety ale nie na każdej główce jest taki sam. Głowa do góry, na prawdę, niektóre mają gorzej
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 11:48   #3948
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a nie za dużo używasz? ja mam 5 miesięcy, używam 1-2 razy w tygodniu i mam nadal ponad pół butelki! i też małej, 90 ml:
za dużo to raczej nie na jedno olejowanie szła mi łyżka stołowa oleju. Tylko, że jak kupiłam tą sesę to regularnie ją stosowałam, 2x w tygodniu to był pewniak. Zakładając, że moja łyżka ma ok. 8 ml to sesa powinna mi starczyć na jakieś 11-12 razy, więc i tak mi wystarczyła na dużo więcej (pewnie przez to, że przez ostatni miesiąc zaniedbałam olejowanie i używałam też ze 2-3 razy kokosa)
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 12:05   #3949
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
rower uwielbiam i tez zawsze mam najcięższą i jak ktoś siada na mój rower to mi się dziwią, że tka jeżdżę
no u mnie to nawet tata jak siada na mój rower to sobie zmienia ja tam lubię i zawsze tak jeździłam więc dla mnie to norma

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny (z gory przepraszam za brak PL znakow ale tak mnie leb boli ze nawet klikac mi sie nie chce) dawno nie zagladalam ale mialam troche spraw a potem bylam za miastem bez zasiegu w tel i komputera i teraz leze chora w domku;( masakra jakas xD

Co ode mnie to gratuluje wytrwalosci w zapuszczaniu sliczne macie te wlosieta wszystkie bez wyjatku i z jakim polyskiem ja znalazlam sposob na swoje blyszcza sie niezemsko po szamponie z biedronki Pinio hehe kocham jego zapach

Widze ze przewijaja sie tu dziewczyny z doskoku z jednym pytaniem a skierowane do wujka google sie wkurzaja ze jak Wy je traktujecie Co za laski

Ja juz niestety nie moge do Was pisac bo sluchajac przez dwa tyg jak to ja wygladam z moimi wlosami na gorze odrost 6cm, dalej braz, dalej czern i konce braz wiec siegnelam po szamponetke i tak bede chodzila az tych czarnuchow sie nie pozbede a mam takie szczescie ze szamponetki mi sie zawsze zmywaja
oj szkoda ale jak się wypłucze to wracaj do nas !
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 12:59   #3950
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wytrwałosci, wytrwalosci i jeszcze raz WYTRWALOSCI zycze wszystkim zapuszczajacym odrost i tym, ktore dopiero zaczely odzywiac wloski i sie zapuszczac hehe

Kochane - z olejowaniem wcale nie jest tak łatwo jak sie niektorym wydaje. To nie jest tak ze pierwszy olejek i to juz strzal w 10 ! niektore z nas musza przejsc naprawde mękę Pańską zeby w koncu trafic na to COŚ ! Czasem i miesiacami czlowiek probuje i w koncu trafia na ten olejek, na ten sklad, na to cos co sprawia ze w koncu jego wlosy odzyja. Dziewczyny nie poddajcie sie latwo - olejek to czyta natura, nie ma nic lepszego na wlosy ! Te wszystkie detergentowe swinstwa sa tylko chwilowo dobre, pozniej jest tylko znacznie gorzej !
Z naturalnymi produktami, a dokladniej z eko-odyzwianiem wlosow nie jest tak, że pstryk - abrakadabra i mamy juz drugiego dnia piekna, gesta, odzywiona czuprynke. To proces, ktory czesto trwa nawet latami ! jak wiele z Was pisze, ze dopiero po dwoch latach doszla do łądu i skladu ! to jest szmat czasu ... ale jakze poplaca !

Nastepna rzecz odrosty - tak, jesli ktoras z Was ma duze i widoczne, to moga sie ludziom kojarzyc na ulicy z brudaskiem, z brakiem kasy, z olbrzymim lenistwem itp. ale kogo to obchodzi(?) to jest ich problem ! jesli Wy sie czujecie straaaasznie zle z odrostami idzcie do dobrego fryzjera i powiedzcie mu zeby zafarbowal Wam tylko te pofarbowane wloski na kolor odrostu. Czasem to nie jest latwe, bo jak niektore z Was maja wszystkie kolory swiata i to juz wogole ... radze zacisnac pasa i przeczekac, nie farbowac dluuugo i obciac ! a farbowanie saszetka jest po prosu zlym pomyslem, bo przeciez i tak sie trzyma zaledwie do kilku myc.

Dziewczyny - w zyciu nic nie jest takie latwie i proste ! chodzby moje ostatnie wypadanie wlosow, nietrafiony jedwab, czy tragiczna mgielka na wlosy. Ja sie ciagle ucze, nie poddaje sie, wiem ze to mi tylo pomaga, ale swoja meke tez musze przejsc Ja w zyciu nigdy nie mialam dluzszych wlosow niz do konca szyi, rzadkich i bez jakiego kolwiek blasku ;/ ale dzieki Wam (powtorze to jeszcze raz ! ) ciagle sie ucze ...
i Bóg Zapłać Wam za to Kochane Włosomaniaczki :-*

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-06-03 o 13:02
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 13:17   #3951
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dziewczyny jest kryzys. Odrost około 6 cm jest zdrowy, mięciutki i lśniący. Reszta włosów, mimo że jest zniszczona jakoś się trzyma, jest przyjemna w dotyku. I wszystko by było dobrze gdyby nie obecne 3 kolory na głowie. 2 okropne kolory wypłukującej się rudości!!. Nie mam siły, wygląda to tragicznie, nadszedł jak dotąd najgorszy czas jaki miałam od początku zapuszczania naturalek. Nigdy więcej farby...
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 13:26   #3952
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest kryzys. Odrost około 6 cm jest zdrowy, mięciutki i lśniący. Reszta włosów, mimo że jest zniszczona jakoś się trzyma, jest przyjemna w dotyku. I wszystko by było dobrze gdyby nie obecne 3 kolory na głowie. 2 okropne kolory wypłukującej się rudości!!. Nie mam siły, wygląda to tragicznie, nadszedł jak dotąd najgorszy czas jaki miałam od początku zapuszczania naturalek. Nigdy więcej farby...
Ja radzila bym Ci sie troszke podciac. Zawsze konce sa ciemniejsze lub jasniejsze niz reszta wlosow. Ja tak zrobilam, bo mialam rozjasniany caly łeb i mialam konce pomaranczowe. Jak scielam dziewczyny mi sie pytaly " znowu przefarbowalas sie ;O ? " ... Nie boj sie podcinania, to nie boli powtarzam ...
Dodatkowo powiem Ci tak - rozumiem ze to wyglada dosc nieestetycznie, ale wlosy w tym momencie maja wielka ucieche ;D nareszcie wydobywa sie ich kolor, prawdziwy pigment ... to tak jakbys nawiozla ogrodek nowa ziemia - kwiaty nareszcie maja porzadna glebe tak tez jest z Twoimi wlosami nie przejmuj sie tym, ale radzlabym troche podciac
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 13:52   #3953
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

niewa spowodowałaś uśmiech na mojej twarzy Podetnę, ale dopiero za miesiąc ponieważ za bardzo nie mam już czego podcinać, a z racji że chodzę cały czas teraz w związanych włosach muszę mieć włosy żeby nie uciekały z kucyka. Musze przetrwać.
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:01   #3954
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

Ja juz niestety nie moge do Was pisac bo sluchajac przez dwa tyg jak to ja wygladam z moimi wlosami na gorze odrost 6cm, dalej braz, dalej czern i konce braz wiec siegnelam po szamponetke i tak bede chodzila az tych czarnuchow sie nie pozbede a mam takie szczescie ze szamponetki mi sie zawsze zmywaja
żartujesz? nie można słuchać innych! niech sobie gadają co chcą, ważne, żebyś ty osiągnęła swój cel!

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Wytrwałosci, wytrwalosci i jeszcze raz WYTRWALOSCI zycze wszystkim zapuszczajacym odrost i tym, ktore dopiero zaczely odzywiac wloski i sie zapuszczac hehe

Kochane - z olejowaniem wcale nie jest tak łatwo jak sie niektorym wydaje. To nie jest tak ze pierwszy olejek i to juz strzal w 10 ! niektore z nas musza przejsc naprawde mękę Pańską zeby w koncu trafic na to COŚ ! Czasem i miesiacami czlowiek probuje i w koncu trafia na ten olejek, na ten sklad, na to cos co sprawia ze w koncu jego wlosy odzyja. Dziewczyny nie poddajcie sie latwo - olejek to czyta natura, nie ma nic lepszego na wlosy ! Te wszystkie detergentowe swinstwa sa tylko chwilowo dobre, pozniej jest tylko znacznie gorzej !
Z naturalnymi produktami, a dokladniej z eko-odyzwianiem wlosow nie jest tak, że pstryk - abrakadabra i mamy juz drugiego dnia piekna, gesta, odzywiona czuprynke. To proces, ktory czesto trwa nawet latami ! jak wiele z Was pisze, ze dopiero po dwoch latach doszla do łądu i skladu ! to jest szmat czasu ... ale jakze poplaca !

Nastepna rzecz odrosty - tak, jesli ktoras z Was ma duze i widoczne, to moga sie ludziom kojarzyc na ulicy z brudaskiem, z brakiem kasy, z olbrzymim lenistwem itp. ale kogo to obchodzi(?) to jest ich problem ! jesli Wy sie czujecie straaaasznie zle z odrostami idzcie do dobrego fryzjera i powiedzcie mu zeby zafarbowal Wam tylko te pofarbowane wloski na kolor odrostu. Czasem to nie jest latwe, bo jak niektore z Was maja wszystkie kolory swiata i to juz wogole ... radze zacisnac pasa i przeczekac, nie farbowac dluuugo i obciac ! a farbowanie saszetka jest po prosu zlym pomyslem, bo przeciez i tak sie trzyma zaledwie do kilku myc.

Dziewczyny - w zyciu nic nie jest takie latwie i proste ! chodzby moje ostatnie wypadanie wlosow, nietrafiony jedwab, czy tragiczna mgielka na wlosy. Ja sie ciagle ucze, nie poddaje sie, wiem ze to mi tylo pomaga, ale swoja meke tez musze przejsc Ja w zyciu nigdy nie mialam dluzszych wlosow niz do konca szyi, rzadkich i bez jakiego kolwiek blasku ;/ ale dzieki Wam (powtorze to jeszcze raz ! ) ciagle sie ucze ...
i Bóg Zapłać Wam za to Kochane Włosomaniaczki :-*
dobrze powiedziane kla ski:
Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest kryzys. Odrost około 6 cm jest zdrowy, mięciutki i lśniący. Reszta włosów, mimo że jest zniszczona jakoś się trzyma, jest przyjemna w dotyku. I wszystko by było dobrze gdyby nie obecne 3 kolory na głowie. 2 okropne kolory wypłukującej się rudości!!. Nie mam siły, wygląda to tragicznie, nadszedł jak dotąd najgorszy czas jaki miałam od początku zapuszczania naturalek. Nigdy więcej farby...
tak jak mówi niewa, podetnij albo po prostu poproś o farbowanie samych farbowańców
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:06   #3955
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

TwojaKokaina podciąć do ucha bym musiała, trochę się boje:P farba odpada mam jaśniejszy odrost niż farbowane włosy
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:07   #3956
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
niewa spowodowałaś uśmiech na mojej twarzy Podetnę, ale dopiero za miesiąc ponieważ za bardzo nie mam już czego podcinać, a z racji że chodzę cały czas teraz w związanych włosach muszę mieć włosy żeby nie uciekały z kucyka. Musze przetrwać.
ja wierzę że dasz radę!


niewa dobrze prawi nic dodac nic ująć


a na zachętę zapraszam na mój blog (w podpisie) - notka ze zdjęciami moich naturalek moze kogoś zmotywuje
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:34   #3957
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

spiritusmovens: dzieki za zaproszenie wroce za hmm 4mycia i wiecej tego nie zrobie

Wam zazdroszcze wytrwalosci naprawde szacun

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Hazel_Eyed: piekne naturalki
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:40   #3958
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hazel_Eyed Piękne włosy, jesteś dobrą motywacją bardzo Ci zazdroszczę, ale pewnie tez swoje musiałaś przecierpieć. Dziękuję za słowa wsparcia
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 14:52   #3959
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

u mnie dziś 9 miesięcy bez farby i wrzuciłam zdjęcia na bloga
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 15:02   #3960
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hazel_Eyed zazdroszczę
TwojaKokaina bardzo ładne odrościki i loczki
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.