Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 19:53   #2101
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ooo tak!!! nie mam żadnego bellka - wstyd... ponad 150 lakierów a tych nie mam...
naprawde tyle lakierów? *_*
ja powyrzucałam masę, były stare, zaschnięte albo jeszcze coś zostało mi ich skromnie 12
+ zasoby mamy czyli około 20
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:54   #2102
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Hahaha Karola i reszta patrzcie ->KLIK
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:56   #2103
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Hmmmm tylko OPIk też jest stosunkowo drogim dla mnie lakierem... chyba, żę w twoim magicznym Rossie jest ?
Sprawdziłabyś? Wolałabym chyba nawet OPIka niż Essie... Tylko musiałabym jeszcze jakiś wybrać bo przecież słać jeden lakier to bez sensu i jeszcze samotny by był...

W tym Rossie masz też takie nowe kolekcje... bo Holland było dopiero co..

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Mgiełko, dupem ( ) Sand Tropez jest chyba OPI Van Gogh
o mamo... to to! muszę go mieć!!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 19:58   #2104
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ahaaa i mam dylemat lekki SZUKAM zamiennika tego - Essie Sand Tropez... nie widziałąm go na żywo ale chyba to to.
Beż ale taki z szarawym odcieniem... coś jak moje stare Wibo Extreme nails nr 65

Nie różowe jak porcelanka Orly, nie brązowawe jak Essie Case study i bardziej szarawe niż Essie brooch the subject...

Uratujcie mnie! Bo nie chce kupować trzeciego bezowego Essiaka szukając tego jedynego...
Mnie się trochę z tym skojarzył, ale nie wiem... Ten mój jakby leciutko w róż wpada, a ten twój bardziej chyba z żółtawym odcieniem jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1x 008.jpg (123,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1x 009.jpg (80,7 KB, 37 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:04   #2105
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
naprawde tyle lakierów? *_*
ja powyrzucałam masę, były stare, zaschnięte albo jeszcze coś zostało mi ich skromnie 12
+ zasoby mamy czyli około 20
no Kochana to powiem Ci tylko - to się zmieni zdaje się wiele z Nas tak zaczynało. No i chyba nie chcesz wiedziec, że moja kolekcja wcale nie jest jedną z największych

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Mnie się trochę z tym skojarzył, ale nie wiem... Ten mój jakby leciutko w róż wpada, a ten twój bardziej chyba z żółtawym odcieniem jest.
blisko ale to chyba nie to jednak, ten Opik wygląda jak dokładnie to czego potrzebuję..

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Tylko jak zwykle wygląda całkowicie inaczej na różnych swatchach...
Chciałabym żeby był taki taki szarawy maksymalnie beż... Pilar - podpowiesz czy on faktycznie tak wygląda?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:04   #2106
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no Kochana to powiem Ci tylko - to się zmieni zdaje się wiele z Nas tak zaczynało. No i chyba nie chcesz wiedziec, że moja kolekcja wcale nie jest jedną z największych

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

blisko ale to chyba nie to jednak, ten Opik wygląda jak dokładnie to czego potrzebuję..
no ja wiem, miałam w swojej kolekcji duużo więcej lakierów ;-) ale staram się ostatnio stawiać na te bardziej uniwersalne i praktyczne


a co Ty na lakier z FM Group w odcieniu frappe?
jutro wstawię fotki, nie widziałam go jeszcze na paznokciach, wiec nie wiem czy to to czego szukasz, ale pomaluję nim jutro i pokazę

edit:
jak szarawy, to nie ten.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frappe.jpg (19,7 KB, 11 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:04   #2107
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja też nie mam


a co do pedi to ja jestem dziwna, na dłoniach wszyskie możliwe kolory, nawet takie ciekawe, w stylu zgniłe zielenie itd. A na stopach tylko czerwienie, róże, korale toleruje. No jeszcze może czarne. Ale jakieś jasne, albo zielone niebieskie nigdy chyba nie miałam..
Ja też lubię wyraziste kolory na stópkach. Nigdy jasnych i nijakich

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Niby tak, ale po tym z biedry nie muszę myć SLSem i ma fajny skład. Ostatnio wrzuciłam trochę na wilgotne wlosy i byłam w szoku, bo bardzo mi puch ograniczył, a włosiska wcale sie tluste nie wydawały. Będę jeszcze eksperymentować...
O co biega z tym kremem do rąk na włosy? Jako odżywka b/s?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35599103]Hahaha Karola i reszta patrzcie ->KLIK[/QUOTE]

Dobre:hah aha:
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 20:07   #2108
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hmmmm tylko OPIk też jest stosunkowo drogim dla mnie lakierem... chyba, żę w twoim magicznym Rossie jest ?
Sprawdziłabyś? Wolałabym chyba nawet OPIka niż Essie... Tylko musiałabym jeszcze jakiś wybrać bo przecież słać jeden lakier to bez sensu i jeszcze samotny by był...

W tym Rossie masz też takie nowe kolekcje... bo Holland było dopiero co..

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------


o mamo... to to! muszę go mieć!!!
sprawdzę ale u mnie one nie są poustawiane kolekcjami tylko tak mix więc nie pamiętam czy jest akurat ten. To są pojedyczne lakiery z kolekcji, np jest Alicja ale nie ma Mad as a hatter (). W środę tam będę to się zorientuje dokładniej

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no Kochana to powiem Ci tylko - to się zmieni zdaje się wiele z Nas tak zaczynało. No i chyba nie chcesz wiedziec, że moja kolekcja wcale nie jest jedną z największych

już nie mówiąc o Sabb i zagranicznych dziewczynach

ale ja od jakiegoś czasu odczuwam takie coś jakby ciążą mi lakiery. ich ilość. Dokupuj nowe, a z drugiej strony mam taką potrzebę sprzedania części. Tak oczyścić się z nich. Tylko nie wiem jak to zrobić..

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tylko jak zwykle wygląda całkowicie inaczej na różnych swatchach...
Chciałabym żeby był taki taki szarawy maksymalnie beż... Pilar - podpowiesz czy on faktycznie tak wygląda?
dokładnie tak
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:08   #2109
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Mogę mieć debilne pytanie? Dziękuję.
Czy ginekolog może nie zauważyć ciąży, jeśli jest bardzo wczesna?
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:17   #2110
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
O co biega z tym kremem do rąk na włosy? Jako odżywka b/s?
Coś w tym rodzaju. To znaczy moim zdaniem nadaje się do włosów suchych, które sie bardzo puszą. Moje tak mają (szczególnie na końcach). W związku z tym smaruję sobie tym kremem dłonie i minimalna ilość wcieram po wierzchu w wilgotne włosy. Bardzo fajnie mi się ostatio sprawdziło, więc popróbuję może z nieco większą ilością. Trzeba uważać, żeby nie obciążyć i nie zatłuścić za bardzo włosów, bo efekt może być oplakany.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mogę mieć debilne pytanie? Dziękuję.
Czy ginekolog może nie zauważyć ciąży, jeśli jest bardzo wczesna?
Może nie zauważyć. Najbardziej wiarygodny jest we wczesnej ciąży test beta.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:19   #2111
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Może nie zauważyć. Najbardziej wiarygodny jest we wczesnej ciąży test beta.
W sumie bardziej nastawiam się na to, że pewnie coś zjadłam nietakiego, stąd mdłości.
Zresztą, robiła mi USG (byłam we wtorek), więc... nie wiem, znowu mam ciążę urojoną pewnie ^^ Mdłości pewnie do rana przejdą.
Btw, pan torbiel poddaje się leczeniu.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 20:20   #2112
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
O co biega z tym kremem do rąk na włosy? Jako odżywka b/s?
zabezpieczanie końcówek/stylizator
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:23   #2113
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mogę mieć debilne pytanie? Dziękuję.
Czy ginekolog może nie zauważyć ciąży, jeśli jest bardzo wczesna?


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Coś w tym rodzaju. To znaczy moim zdaniem nadaje się do włosów suchych, które sie bardzo puszą. Moje tak mają (szczególnie na końcach). W związku z tym smaruję sobie tym kremem dłonie i minimalna ilość wcieram po wierzchu w wilgotne włosy. Bardzo fajnie mi się ostatio sprawdziło, więc popróbuję może z nieco większą ilością. Trzeba uważać, żeby nie obciążyć i nie zatłuścić za bardzo włosów, bo efekt może być oplakany.



Może nie zauważyć. Najbardziej wiarygodny jest we wczesnej ciąży test beta.
Muszę wypróbować. Może na moich włosach się sprawdzi
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:24   #2114
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
W sumie bardziej nastawiam się na to, że pewnie coś zjadłam nietakiego, stąd mdłości.
Zresztą, robiła mi USG (byłam we wtorek), więc... nie wiem, znowu mam ciążę urojoną pewnie ^^ Mdłości pewnie do rana przejdą.
Btw, pan torbiel poddaje się leczeniu.
Fajnie, że pan torbiel sie poddaje.
Kumpela miała USG chyba ok.3- 4tyg. i gin nic nie widział.

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2012-07-30 o 20:25
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:42   #2115
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam też mani na pożarcie - grzybkowy brąz + czerwień bo miałam dzisiaj na sobie spodenki w takim brązie, które miały ledwie widoczną czerwoną nitkę wplecioną w fakturę...
Tak jestem nienormalna i ubieram się pod kolor paznokci... albo maluję paznokcie pod kolor ubrania :tobra:

Milani Teddy bare
Revlon Slipper
W życiu bym nie wpadła na to, żeby dać czerwony brokat na takiego grzyba. Ale efekt fajny.

A co do dalszego- tak, Mgiełko, jesteś nienormalna

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
widze,ze was wiadomosc o opi w rossie zaskoczyla sa u mnie ale tylko w jednym, duzym. Za 29,90. Duzy wybor kolorow, kilkadziesiat. Moge komus zakupic, bo ceny w sumie takie jak w sklepach netowych a przesylka ode mnie tansza


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wyglądają zachęcająco. Na pewno do Biedry się przejdę
Zastanawiam się też nad tym kremem do rąk pod kontem włosów. Na razie mam ten zielony z masłem shea i sprawdza się świetnie, ale ten tutaj ma filtr UV. Może na lato byłby lepszy. Muszę skład obczaić
I w jaki dokładnie sposób używasz tego kremu do włosów? Jako maskę, odżywkę czy do zabezpieczania końcówek? Bo mam ten krem od kwietnia i go zużyć nie mogę...

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Do biegu gotowi... "Na czele studenci, ale i emeryci nie wyglądają na wyczerpanych"
Uwielbiam!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a co do pedi to ja jestem dziwna, na dłoniach wszyskie możliwe kolory, nawet takie ciekawe, w stylu zgniłe zielenie itd. A na stopach tylko czerwienie, róże, korale toleruje. No jeszcze może czarne. Ale jakieś jasne, albo zielone niebieskie nigdy chyba nie miałam..
Też tak mam. A to chyba dlatego tak się dzieje, że z daleka te kolory wyglądają całkiem inaczej niż z bliska. Ja 2 tygodnie temu byłam u kosmetyczki na pedi. Wybrałam ślicznego brązowego OPIka i oddałam się lekturze jakiegoś brukowca. Pani skończyła, ja patrzę na stopy i... "O, boże..."

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mogę mieć debilne pytanie? Dziękuję.
Czy ginekolog może nie zauważyć ciąży, jeśli jest bardzo wczesna?
Rudku, jeśli lekarz ma kiepski sprzęt usg może nie zauważyć wczesnej ciąży.
W pierwszych tygodniach najwiarygodniejszym badaniem jest zrobienie bety. USG zaleca się robić dopiero około 7 tc, żeby na jego podstawie móc potwierdzić ciążę.


Wracam do pakowańska...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:45   #2116
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka- jak zwykle piękne ;]

Zła - aż mi sie przypomniała moja dzisiejsza kawa mrożona z pianką <mniam>
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:45   #2117
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Fajnie, że pan torbiel sie poddaje.
Kumpela miała USG chyba ok.3- 4tyg. i gin nic nie widział.
Ehhh... A test ciążowy apteczny jak bardzo wiarygodny będzie?

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Rudku, jeśli lekarz ma kiepski sprzęt usg może nie zauważyć wczesnej ciąży.
W pierwszych tygodniach najwiarygodniejszym badaniem jest zrobienie bety. USG zaleca się robić dopiero około 7 tc, żeby na jego podstawie móc potwierdzić ciążę.
Straszcie, straszcie
Niee, raczej nie ma szans. Za dużo szczęścia by było
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:56   #2118
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

uwaga uwaga ;D

pokazuje pazurki i te u rąk i te u nóg

wiem, wiem - u nóg słabo widać ale już takie mam palce ;D

co myślicie o migdałkach na moich łapkach? może wrócić do kwadratów ?;>

DSC02927 [1600x1200].jpgDSC02935 [1600x1200].jpg

ps. pazurki świeżo malowane, jeszcze nie czyszczone, a na syrkach pierwszy raz nudziak ;D i mam całe stopy opuchnięte od komarów, nawet pod stopą mnie udziabał i nie moge postawić stopy na podłodze normalnie ;/;/

Edytowane przez _dodi_
Czas edycji: 2012-07-30 o 20:59
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:04   #2119
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no ja wiem, miałam w swojej kolekcji duużo więcej lakierów ;-) ale staram się ostatnio stawiać na te bardziej uniwersalne i praktyczne


a co Ty na lakier z FM Group w odcieniu frappe?
jutro wstawię fotki, nie widziałam go jeszcze na paznokciach, wiec nie wiem czy to to czego szukasz, ale pomaluję nim jutro i pokazę

edit:
jak szarawy, to nie ten.
Nooo a ja lubię poprawiać sobie humor lakierami... a poza tym lubię kolorowe pazurki mieć - więc muszę mieć wszystkie kolory Ubieram się na czarno/ciemno więc w paznokciach szaleję

Nie nie, właśnie szarawy koniecznie - bo mam całą chordę beżo-nudziaków i takiego mi brak

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
sprawdzę ale u mnie one nie są poustawiane kolekcjami tylko tak mix więc nie pamiętam czy jest akurat ten. To są pojedyczne lakiery z kolekcji, np jest Alicja ale nie ma Mad as a hatter (). W środę tam będę to się zorientuje dokładniej
byłabym mega wdzięczna jakbyś go poszukała, a ja dam ci znac jaki jeszcze kolor mogłabyś zlokalizować jako ten drugi ok? Ale to pewnie na pw żebyś tu nie musiała szukac

Cytat:
już nie mówiąc o Sabb i zagranicznych dziewczynach

ale ja od jakiegoś czasu odczuwam takie coś jakby ciążą mi lakiery. ich ilość. Dokupuj nowe, a z drugiej strony mam taką potrzebę sprzedania części. Tak oczyścić się z nich. Tylko nie wiem jak to zrobić..
dokładnie - wcale nie muszę się udawać na leczenie z moja skromną kolekcyjką

Hmmm a mi zawsze ciężko się rozstać z lakierem...

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
W sumie bardziej nastawiam się na to, że pewnie coś zjadłam nietakiego, stąd mdłości.
Zresztą, robiła mi USG (byłam we wtorek), więc... nie wiem, znowu mam ciążę urojoną pewnie ^^ Mdłości pewnie do rana przejdą.
Btw, pan torbiel poddaje się leczeniu.
o masz babo placek, myślisz ze możesz być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Mgiełka- jak zwykle piękne ;]
dzięki


---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
W życiu bym nie wpadła na to, żeby dać czerwony brokat na takiego grzyba. Ale efekt fajny.

A co do dalszego- tak, Mgiełko, jesteś nienormalna
Medi heheh no popatrzyłam za spodenki i poszukałam do tego lakierów - padło na to co widać


tak tak wiem
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 21:17   #2120
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
To ten typek w koszulce innego koloru
Może tylko przyjmować i bronić piłkę. Nie może atakować
Ojej. To mu smutno Czemu tak?

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Moje kciuki są zupełnie kwadratowe
Ale do migdałków to pasuje, a do kwadratów nie, temu nie wiem jak piłować

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ale ja od jakiegoś czasu odczuwam takie coś jakby ciążą mi lakiery. ich ilość. Dokupuj nowe, a z drugiej strony mam taką potrzebę sprzedania części. Tak oczyścić się z nich. Tylko nie wiem jak to zrobić..
Mam to samo Z jednej strony kupuję nowe, bo mi się podobają, a z drugiej reszta tak mi ciąży. A nawet nie mam 100. Myślę, że tu nie chodzi konkretnie o ilość, ale o podejście. Może jeśli przestaniemy się tak na tym skupiać, polować na nowości i spełniać każde zachcianki, to nam przejdzie? Chyba musimy się nauczyć mówić sobie nie.Z drugiej strony, to jak wyobrażam sobie, że mam tylko kilka ulubionych lakierów i nimi na zmianę maluję paznokcie, to mi tak lekko, a jednak nie potrafiłabym się rozstać z większością "niepotrzebnych". :/

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-07-30 o 21:21
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:18   #2121
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
DMka, sto lat! I tradycyjnie życzę pięknych paznokci i wielu lakierów
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dmciu, wszystkiego co najlepsze, najsłodsze, najzdrowsze...

30 minut później...

...
najpiękniejsze, najmilsze i w ogóle naj naj naj
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Demciu wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin, zdrówka, szczęścia i pieniążków oraz uśmiechu na twarzy
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
DMko, wszystkiego najlepszego, zdrowia i spełnienia marzeń
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Wszystlkim Anią spóźnione imieninowe życzenia! Mgiełko i Dmko wszystkleigo najlepszego z okazji uriodzin!
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
DMcia Sto lat Sto lat! Wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń - tych małych i jak i dużych!
Dziękuję! kochane jesteście z okazji "18" urodzin wlazłam dzisiaj na Śnieżkę no i z niej zeszłam też żeby nie było. Nogi mi odpadają, lecę spać...ale najpierw Was nadrobię do końca, te kilka stron spamu
ewalucja, czemu znów podcinasz włoski?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:27   #2122
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

dmka za długie i za ciezkie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:29   #2123
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nooo a ja lubię poprawiać sobie humor lakierami... a poza tym lubię kolorowe pazurki mieć - więc muszę mieć wszystkie kolory Ubieram się na czarno/ciemno więc w paznokciach szaleję

Nie nie, właśnie szarawy koniecznie - bo mam całą chordę beżo-nudziaków i takiego mi brak
haha, rozumiem
ja już dostaje szału, chcę malować, ale no... kuruję je niby tą diamentową odżywką.. myślicie, że jak będę używac jej jako bazę też pomoże?



_dodi_, migdałki śliczne i kolor też
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:37   #2124
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Ojej. To mu smutno Czemu tak?


Mam to samo Z jednej strony kupuję nowe, bo mi się podobają, a z drugiej reszta tak mi ciąży. A nawet nie mam 100. Myślę, że tu nie chodzi konkretnie o ilość, ale o podejście. Może jeśli przestaniemy się tak na tym skupiać, polować na nowości i spełniać każde zachcianki, to nam przejdzie? Chyba musimy się nauczyć mówić sobie nie.Z drugiej strony, to jak wyobrażam sobie, że mam tylko kilka ulubionych lakierów i nimi na zmianę maluję paznokcie, to mi tak lekko, a jednak nie potrafiłabym się rozstać z większością "niepotrzebnych". :/
Bo natura nie obdarzyła go, aż takim wzrostem jak kolegów :P

Mam to samo Już nie wspomnę, ze mam masę lakierów nawet raz nie użytych

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dziękuję! kochane jesteście z okazji "18" urodzin wlazłam dzisiaj na Śnieżkę no i z niej zeszłam też żeby nie było. Nogi mi odpadają, lecę spać...ale najpierw Was nadrobię do końca, te kilka stron spamu
ewalucja, czemu znów podcinasz włoski?
Żeby Ci się powodziło

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
haha, rozumiem
ja już dostaje szału, chcę malować, ale no... kuruję je niby tą diamentową odżywką.. myślicie, że jak będę używac jej jako bazę też pomoże?



_dodi_, migdałki śliczne i kolor też

Pewnie, ze tak
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:38   #2125
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
haha, rozumiem
ja już dostaje szału, chcę malować, ale no... kuruję je niby tą diamentową odżywką.. myślicie, że jak będę używac jej jako bazę też pomoże?
ja tak używam i diamentowej i 8w1 - ani dnia nie robiłam kuracji tylko zawsze pod lakier i widzę ogromne efekty.
Po 8w1 było całkiem fajnie ale moim faworytem jest diamentowa chyba...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:39   #2126
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pewnie, ze tak
to w takim razie jutro pomaluję drugą warstwę diamentową i zaczynam z ciapaniem pazurków


__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:47   #2127
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Ja daję jako base coat Nail Tek foundation II i dziala niezawodnie. Zuzywam już chyba 5tą buteleczkę
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:49   #2128
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja daję jako base coat Nail Tek foundation II i dziala niezawodnie. Zuzywam już chyba 5tą buteleczkę
cudownie, oby i ta się spisywała tak dobrze
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:51   #2129
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
cudownie, oby i ta się spisywała tak dobrze
myślę, ze spokojnie da rade, ja na prawdę mam pracę gdzie paznokcie lecą i dietę jakiej nie powinny znieść... a jednak całkiem nieźle się trzymają (nie zapeszać )
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:59   #2130
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
myślę, ze spokojnie da rade, ja na prawdę mam pracę gdzie paznokcie lecą i dietę jakiej nie powinny znieść... a jednak całkiem nieźle się trzymają (nie zapeszać )
u mnie w roku szkolnym (akademickim) też jest nienajlepiej. a że ja niezdara z natury jestem to tu mi kwas leci po ręce, tam azotan srebra i brudno-srebrna chodzę przez 2 tygodnie, a to po łokieć zaleję się NaOH...
mam nadzieję, że pomoże mimo wszystko !
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.