Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 12:12   #3571
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Łeeeee
Najprostrzy sposób by młodzież zniechęcić do czytania. Zanuudzić.

ja tam się jakoś nie zniechęciłam jak coś mnie wciągnie to przeczytam, chociaż końcówka 'Ludzi bezdomnych' idzie mi ciężko


Sienkiewicz, jezu 'Krzyżacy', oh no.
'Quo vadis' przeczytałam, bo ciekawe było
'Potop' audiobook, też nie cały

a Zmierzch przeczytałam zanim się stał modny, wszystkie części
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:13   #3572
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zmierzch czytałam raz. Z ciekawości... No i przeczytałam... No i przemilczę
Potter Złego słowa nie dam powiedzieć. Własna pierwsią będę bronić!
Od zawsze, od pierwszej części jestem zakochana. Dorastałam z ta książką. Jak zaczęłam czytać miałam 11 lat- tyle co Potter i tak sobie rosłam z głównym bohaterem w świecie magii


Chyba lubimy podobne książki
No nie jest to wysokich lotów literatura.... Czasem jednak mam ochotę na książkę, którą łyknę w tę i z powrotem metrem.... Taki odmóżdżacz.
Lepsza jest seria o Anicie Blake Laurell K. Hamilton.
Lub teże samej autorki o Meredith Gentry (ale to już erotyk )
Teraz się w ogóle moda na wampiry zrobiła. Idę do biblioteki, paczę na stojak z nowściami.... I co 10 nie traktuje o kochankach wampirach WTF???

Potera lubić.

Hehehe.



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Bardzo śmieszne bardzo

nic o nas nie dbacie
Przeciez dajesz radę
Jak byłam na urlopie to jakoś tak w 2 dni natrzaskałyście ze 30 stron. I co... Nadrabiałam kilka godzin.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-09-20 o 12:20
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:14   #3573
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Pamietam Twoje kwadraty
Mgiełko- jesteś mistrzem. Piękna przemiana i bardzo motywująca
wtedy jeszcze nie było migdałków za bardzo, wszyscy mieli kwadraty to i ja tak piłowałam
Ale wyszłam na ludzi w końcu

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Rany! Wiedziałam, ze miałaś progres, ale nie że aż taki!
Muszę się zgodzić. Były okropne. U mnie kwardaty wyglądaja podobnie.

Teraz są booooskie.
noooo moje początki to były na klubie paznokciowym to nikt tu ich nie pamięta, ale kwadraty to co starsze wyjadaczki pamiętają
Tak jak pisała migdałki były mało popularne wtedy..
Także no Dobrze, że wyszłam z tego

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Skórki to Ty miałaś zadbane od samego początku, no i od początku potrafiłaś ładnie malować pazurki! Zgadzam się, że nie pasują do Ciebie kwadraty, tak samo jak i do mnie (co można było zobaczyć na załączonym wcześniej zdjęciu), bo optycznie pogrubiają moje palce.
Noooo zawsze dbałam o skórki, zeby ich nie zalewać itp..
No a kwadraty to był ciemny okres mojej kariery


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A ile przesyłka u nich kosztuje? Nie mogę znaleźć.
u nich zamawiamy po 9 sztuk i przesyłka jest 23$ chyba. Ale to nierejestrowana.. także biorąc pod uwagę twoje doświadczenia...
Jakby coś to mogę cię pokierować do dziewczyn na wspólne zamówienie. Na PW ci wszystko napiszę


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3664538 8]Mgielko to... niesamowite.

Mam wrażenie, że jak mam dłuższe paznokcie to jakoś same się "układają" ale tylko trochę. A u Ciebie to mistrzostwo. Zdradź proszę sekret... Jakoś specjalnie to piłujesz czy co?[/QUOTE]
Dzięki

Hmmm wiesz co, piłowanie to ciężka sprawa. Ja spędzam czasem bite 2h nad piłowaniem... chyba przełomem było piłowanie boczków... nie każdemu to służy jednak.. ja przy migdałkach musiałam piłować, zwłaszcza jak były krótkie.
Widziałaś na tym pierwszym zdjęciu jak mam przyrośnięte paznokcie(tak wyglądają ścięte na zero, nie piłowane po bokach itp)... serdeczne i środkowe są po bokach badziej przyrośnięte niż wskazujący czy kciuk i musiałam je w tych miejscach podpiłowywać.. z czasem było to coraz łatwiejsze.. ale z tym trzeba podobno ostrożnie, dzięki bogu, ze sobie tym krzywdy nie zrobiłam...
No i umiejscowienie szpica migdałka na środku paznokcie to dla mnie tez nie łatwe bo nie mam równo przyrośniętej płytki...
Reszta to wprawa... czas, cierpliwość..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:14   #3574
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja tam się jakoś nie zniechęciłam jak coś mnie wciągnie to przeczytam, chociaż końcówka 'Ludzi bezdomnych' idzie mi ciężko


Sienkiewicz, jezu 'Krzyżacy', oh no.
'Quo vadis' przeczytałam, bo ciekawe było
'Potop' audiobook, też nie cały

a Zmierzch przeczytałam zanim się stał modny, wszystkie części
To się zaliczasz do wyjątków.... Dziady i inne Konrady Walenrody... Ja tego nawet nie pamiętam!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:15   #3575
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Podobne książki lubimy chyba.

Znasz "Malowanego ptaka"?
Chyba tak

Nie czytałam, nie znam... Ale jak napisałaś to coś mi tytuł zaczął świtać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kości są słabe w porównaniu z książkami.


Ale "6 stóp pod ziemią" rządzi!
Nie czytałam, ale oczywiście mam w planach

Oglądałam ze 3 odcinki. Podobało mi sie, ale mam tyle seriali w planach do obejrzenia, że nie wiem kiedy się za to wezmę

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Nie no, teraz to ja się faktycznie czuję jak pusta hot 15, która czyta tylko mdłe romanse



Chętnie sięgnę Zafón ma taki płynny, delikatny styl, który wciąga i hipnotyzuje czytelnika.
Ale nie o to mi chodziło
Każdy czyta co mu pasuje. Jak to mówi moja babcia: Jeden lubi jak mu cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą
Mnie nigdy nie ciągnęło po prostu do takich książek bo ja z natury jestem mało romantyczne i wsje opowiastki miłosne mnie nudzą Za to moja siostra cioteczna może tylko książki o miłości czytać. Pamiętam jak jeździłyśmy do cioci na wakacje na Mazury i nas zabierała do biblioteki (ja miałam jakieś 13 lat i sis cioteczna tak samo). Ja bralam zawsze horrory albo kryminały a ona właśnie "książki dla nastolatek" i odciągnąć jej od nich nie można było
Od zawsze lubiłam mroczne rzeczy

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Kurde, dobijcie mnie...
Mieszkam około 50 metrów od kościoła. Jakiś tydzień temu zamontowali elektroniczny dzwon, który dzwoni codziennie co godzinę od 7 rano do 21. Ale nie dość, że podzwoni to jeszcze o 21 brzęczy Apel Jasnogórski...
W jakim ja kraju żyję...
Współczuję

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3664622 7]Taaa... powinni zrobić oddzielny serial o Barneyu [/QUOTE]
Ja się zatrzymałam jakoś na 5 sezonie, bo trochę mnie zaczęło nudzić. Ale ogólnie i tak serial uwielbiam. A co do Barneya to się zgadzam w 100%. Napędza cały serial
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:15   #3576
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20
Potter Złego słowa nie dam powiedzieć. Własna pierwsią będę bronić!
Od zawsze, od pierwszej części jestem zakochana. Dorastałam z ta książką. Jak zaczęłam czytać miałam 11 lat- tyle co Potter i tak sobie rosłam z głównym bohaterem w świecie magii
HARRY POTTER!

Dokładnie to samo myślę o tej książce! Ktokolwiek przy mnie powie, że czytał, że lubi, to ginie na miejscu, bo zaczynam zadawać mu setki pytań, obściskuję i w ogóle żyć nie daję Również jestem zakochana w tej książce, czytałam chyba w wieku 10 lat albo też jak Ty - 11, i marzyłam o Hogwarcie

Ulubione postacie - Hermiona, Luna, Draco. Pisałam nawet o Draco i Hermionie opowiadania na blogu Booże, jak ja HP kocham! Całym serduszkiem.

Cytat:
Napisane przez meeow
no dokładnie


nie lubiłam Cameron ta jej fiolka z nasieniem męża, dżizys, ona chyba nigdy prawdziwie nie kochała Chase'a. aż mi się przypomniał jego wieczór kawalerski

Trzynastka
Normalnie zaczęłam się śmiać do ekranu Domownicy pewnie myślą, że jestem jakaś nienormalna.

Tak, wieczór kawalerski był bombowy! A w Cameron lubiłam to, że była taka dobra, czysta, zależało jej przede wszystkim na pacjentach. Potrafiła przyjść, porozmawiać, wysłuchać, a miłość do męża (i fiolka z nasieniem ) dowodzą tylko, jakim wspaniałym była człowiekiem. Jej związek z Chase'm podobał mi się tylko na samym początku, potem już nie. Chase powinien być z Trzynastką.

Pamiętam, że jak dowiedziałam się, że Remy była bi to prawie padłam na zawał

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Ty, no bez jaj. Fajnie, ze czytasz. I to bardzo różne rzeczy.
No, w porównaniu do moich ambitnych rówieśnic, którym nawet streszczenia Krzyżaków na 40 str. nie chciało się czytać...
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:17   #3577
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To się zaliczasz do wyjątków.... Dziady i inne Konrady Walenrody... Ja tego nawet nie pamiętam!

'Dziadów' nie przeczytałam, a Walenroda nie przerabiałam
'Kordiana' miałam, Wertera, ale to cienkie było, więc przeczytałam ciekawa jestem, jak zmęczę 'Przedwiośnie', bo z 'Lalki' przeczytałam 5 rozdziałów początkowych..
niektóre lektury staram się zmęczyć, klasa maturalna, niektóre są krótkie, więc czemu nie chociaż szczerze.. 'Ludzie bezdomni' mi się spodobali, a sorka zaciekawiła mnie opisem 'Granicy'
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 12:23   #3578
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

No, w porównaniu do moich ambitnych rówieśnic, którym nawet streszczenia Krzyżaków na 40 str. nie chciało się czytać...

Cicho... Nie przebrnęłam

ale być może to dlatego, że ja historii nie lubię.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
'Dziadów' nie przeczytałam, a Walenroda nie przerabiałam
'Kordiana' miałam, Wertera, ale to cienkie było, więc przeczytałam ciekawa jestem, jak zmęczę 'Przedwiośnie', bo z 'Lalki' przeczytałam 5 rozdziałów początkowych..
niektóre lektury staram się zmęczyć, klasa maturalna, niektóre są krótkie, więc czemu nie chociaż szczerze.. 'Ludzie bezdomni' mi się spodobali, a sorka zaciekawiła mnie opisem 'Granicy'
Najlepsze lektÓry, to te nieobowiązkowe....

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-09-20 o 12:32 Powód: Taaak wiem hahaha
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:24   #3579
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
BAZINGA!
http://www.youtube.com/watch?v=XfL4-C8OCys
Mogę oglądać tą scenę setki razy

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Kaaarola, oglądałaś 'O dwóch takich, którzy poszli w miasto'? Harris tam występuje w drugiej części mnie rozwalił totalnie, miszcz
Nieee. I nie słyszałam nigdy. Zaraz sobie wygooglam

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No nie jest to wysokich lotów literatura.... Czasem jednak mam ochotę na książkę, którą łyknę w tę i z powrotem metrem.... Taki odmóżdżacz.


Teraz się w ogóle moda na wampiry zrobiła. Idę do biblioteki, paczę na stojak z nowściami.... I co 10 nie traktuje o kochankach wampirach WTF???
Tez czasem lubię coś takiego resetującego mózg

Dokładnie. To jest straszne

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
HARRY POTTER!
Dokładnie to samo myślę o tej książce! Ktokolwiek przy mnie powie, że czytał, że lubi, to ginie na miejscu, bo zaczynam zadawać mu setki pytań, obściskuję i w ogóle żyć nie daję Również jestem zakochana w tej książce, czytałam chyba w wieku 10 lat albo też jak Ty - 11,


i marzyłam o Hogwarcie


Ulubione postacie - Hermiona, Luna, Draco.
Tak! tak! Tak! Mam to samo!

Bicz pliz. Do tej pory czekam na list z Hogwartu

U mnie ulubieni zdecydowanie Fred i George Weasley!
Bardzo się z nimi utożsamiałam bo też mam zawsze głupie pomysły. I z siostrą cioteczną zawsze byłysmy takie nierozłączne jak oni i robiłyśmy wszystkim głupie kawały i działałyśmy na nerwy I jesteśmy w tym samym wieku i generalnie jesteśmy do siebie podobne i wszyscy zawsze powtarzają, że jesteśmy jak bliźniaczki I często się z nas śmieją bo nagle zaczynamy mówić o tym samym , albo po prostu mówimy to samo
Draco też super. Lubię czarne charaktery
I zawsze lubiłam Snape'a
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:25   #3580
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Cicho... Nie przebrnęłam

ale być może to dlatego, że ja historii nie lubię.
Już się zamykam

Noo... historia jest nudna jak flaki z olejem. Jeszcze teraz to średniowiecze. Dużo bardziej wolę czytać o tym książki, niż uczyć się na pamięć dwudziestu dat, które i tak potem wylecą mi z głowy

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Najlepsze lektóry, to te nieobowiązkowe....
O tak! Jedną z takich lektur było Opium w rosole. Pokochałam od pierwszego przeczytania

Btw. czytał ktoś coś Małgorzaty Musierowicz? Świetna pisarka.

Cytat:
Napisane przez Karola20
Tak! tak! Tak! Mam to samo!

Bicz pliz. Do tej pory czekam na list z Hogwartu

U mnie ulubieni zdecydowanie Fred i George Weasley!
Bardzo się z nimi utożsamiałam bo też mam zawsze głupie pomysły. I z siostrą cioteczną zawsze byłysmy takie nierozłączne jak oni i robiłyśmy wszystkim głupie kawały i działałyśmy na nerwy I jesteśmy w tym samym wieku i generalnie jesteśmy do siebie podobne i wszyscy zawsze powtarzają, że jesteśmy jak bliźniaczki I często się z nas śmieją bo nagle zaczynamy mówić o tym samym , albo po prostu mówimy to samo
Draco też super. Lubię czarne charaktery
I zawsze lubiłam Snape'a
Kobieto! Z nieba mi chyba spadłaś! Kiedy ja ostatnio z kimś o Potterze rozmawiałam?!

Ja też, mogliby w Polsce zrobić taki Hogwart, do którego dołączałyby dzieci od 13 roku życia do 20 i w ogóle, takie same przedmioty, magiczne miejsca, czekoladowe żaby Kurczę, kiedyś to nawet zapisywałam się na blogi o tematyce potterowskiej, wcielałam się w czarodzieja lub uczennicę i puszczałam wodze fantazji Masakra. Szczerze Ci powiem, że pasujesz do tych rudzielców. Nie znam Cię, ale po Twoich wypowiedziach kojarzysz mi się z wiecznie uśmiechniętą babką! Pozytywnie bardzo.

SNAPE! Kocham, kocham, kocham! Stary pierdziel, ale taki że mrrr... I co z tego, że ma tłuste włosy, krzywy nos i trzyma ze Ślizgonami Mhrrrok górą!

Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-09-20 o 12:30
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:27   #3581
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Normalnie zaczęłam się śmiać do ekranu Domownicy pewnie myślą, że jestem jakaś nienormalna.

Tak, wieczór kawalerski był bombowy! A w Cameron lubiłam to, że była taka dobra, czysta, zależało jej przede wszystkim na pacjentach. Potrafiła przyjść, porozmawiać, wysłuchać, a miłość do męża (i fiolka z nasieniem ) dowodzą tylko, jakim wspaniałym była człowiekiem. Jej związek z Chase'm podobał mi się tylko na samym początku, potem już nie. Chase powinien być z Trzynastką.

Pamiętam, że jak dowiedziałam się, że Remy była bi to prawie padłam na zawał

e tam i tak jej nie lubiłam mi szkoda było Wilsona, jak Amber zmarła i te halucyny House'a, że Cuddy mu tańczy na rurce i ogólnie te wszystkie sytuacje House-Wilson uwielbiam, te ich docinki, żarty, wkręty
a ten motyw z bi był dobry, potem te docinki od szefa


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Najlepsze lektóry, to te nieobowiązkowe....

Śniegowa, a mam iść po bacik?
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 12:27   #3582
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dr House jest, był i będzie moją miłością
tez lubiłam

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ładne cudowne wręcz i takie niech zostanà
a ja wczoraj użyłam evelinki po chyba 2 miesięcznej przerwie bo zobaczyłam że mi sie jeden zaczyna rozdwajać

kiedyś multieitamina z joko mi pomogła więc może spróbuj
hmmmm pomyślę

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Ja w sumie w TV też nie. Żadnych polskich taasiemców
Ale jak coś mi się spodoba to w kilka dni jestem w stanie cały sezon obejrzeć
ja to tylko na kompie pożeram WSZYSTKO! Na prawde jestem mocno uzalezniona od seriali i nigdy nie rzucam w trakcie, zeby nie wiem co się działo...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zmierzch czytałam raz. Z ciekawości... No i przeczytałam... No i przemilczę
eeeee a ja zmierzch pochłonęłam, podobał mi się... beczałam sobie nad tym nawet... jezu to były pierwsze ksiązki jakie KUPIŁAM swoje własne...
jestem beznadziejna
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:29   #3583
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Za wami dzisiaj nadążyć jest niemożliwością wręcz
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:30   #3584
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
'Dziadów' nie przeczytałam,


Wertera, ale to cienkie było, więc przeczytałam


bo z 'Lalki' przeczytałam 5 rozdziałów początkowych..


chociaż szczerze.. 'Ludzie bezdomni' mi się spodobali,


a sorka zaciekawiła mnie opisem 'Granicy'
Starałam się czytać wszystkie lektury, ale niektóre były takie, że zwyczajnie się nie dało :/
Dziadów tez nie czytałam, ale planuję nadrobić tą zaległośc Ciekawe czy starczy mi chęci


Wertera nie dałam rady. Taki prekursor emo dla mnie Nie zdzierżyłam
Kordiana tez nie czytałam

Lalkę przeczytałam i nawet mi się podobała
Podobnie jak "Nad Niemnem", którego większośc ludzi nienawidzi bo uważają, że jest strasznie nudne. Nas babka trochę podratowała, bo nie kazała nam czytać opisów przyrody, które faktycznie wołały o pomstę do nieba. Ale jak się je omijało to już bardzo spoko Przyjemnie się czytało, przebrnęłam spokojnie

Ludzi bezdomnych też bardzo dobrze wspominam. Bardzo mi się podobało

Granicy nie czytałam... Ale nie pamiętam dlaczego. Nawet nie zaczęłam...
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:31   #3585
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Już się zamykam

(..)
O tak! Jedną z takich lektur było Opium w rosole. Pokochałam od pierwszego przeczytania

Btw. czytał ktoś coś Małgorzaty Musierowicz? Świetna pisarka.
i tego się trzymajmy.

Ja tak ze Slepami Cynamonowymi miałam, Procesem i Małą Apokalipsą.

Nie czytałam opium

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Śniegowa, a mam iść po bacik?
Hhahahha nie no jak ja to zrobiłam to nie wiem.

Niech zostanie dla potomności
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:33   #3586
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nieee. I nie słyszałam nigdy. Zaraz sobie wygooglam

googluj ogólnie Ci dwaj goście byli rozwalający, te ich teksty, zachowania i to co oni wyczyniali w tym filmie..


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Bicz pliz. Do tej pory czekam na list z Hogwartu

ja też


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Draco też super. Lubię czarne charaktery
I zawsze lubiłam Snape'a

Draco ->ahaha chociaż z niego taka cip.ka momentami była pod względem zachowania, ale mogę to wybaczyć
Sanpe
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:33   #3587
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Puk puk czy to wątek o paznokciach?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:35   #3588
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Za wami dzisiaj nadążyć jest niemożliwością wręcz
OOOł jeeea

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Puk puk czy to wątek o paznokciach?
Ile mam czasu na odpowiedź?


E no mniej niż 24h godziny temu swoje pokazałam
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:36   #3589
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM
eeeee a ja zmierzch pochłonęłam, podobał mi się... beczałam sobie nad tym nawet... jezu to były pierwsze ksiązki jakie KUPIŁAM swoje własne...
jestem beznadziejna
To pjona, obie jesteśmy beznadziejne

Też moje pierwsze książki, które kupiłam za własne oszczędności, bo tyle już szumu o tym było w tv, internecie, że postanowiłam sprawdzić, czy ten Zmierzch taki fajny. Opisać mojego zachwycenia się nie da - od pierwszej strony wciągnęła mnie historia Belli, tak bardzo do mnie podobnej - brunetka, ciągle się potykająca niezdara, nienawiść do sportu i zimna etc.

Cytat:
Napisane przez meeow
e tam i tak jej nie lubiłam mi szkoda było Wilsona, jak Amber zmarła i te halucyny House'a, że Cuddy mu tańczy na rurce i ogólnie te wszystkie sytuacje House-Wilson uwielbiam, te ich docinki, żarty, wkręty
a ten motyw z bi był dobry, potem te docinki od szefa
Jesteś moją hałsową bratnią duszą

Teraz już nie oglądam tego serialu, ale kiedyś! Jak tylko słyszałam "Dr House" to serce eksplodowało w piersi, w oczach świeczki i odpływałam do innego świata Teraz już niestety nie, jednak miło powspominać dawne czasy.

Ooo, tak, Wilson-House to było coś. House ogółem takie teksty w każdym odcinku walił, że sobie zapisywałam
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 12:37   #3590
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Starałam się czytać wszystkie lektury, ale niektóre były takie, że zwyczajnie się nie dało :/
Dziadów tez nie czytałam, ale planuję nadrobić tą zaległośc Ciekawe czy starczy mi chęci


Wertera nie dałam rady. Taki prekursor emo dla mnie Nie zdzierżyłam
Kordiana tez nie czytałam

Lalkę przeczytałam i nawet mi się podobała
Podobnie jak "Nad Niemnem", którego większośc ludzi nienawidzi bo uważają, że jest strasznie nudne. Nas babka trochę podratowała, bo nie kazała nam czytać opisów przyrody, które faktycznie wołały o pomstę do nieba. Ale jak się je omijało to już bardzo spoko Przyjemnie się czytało, przebrnęłam spokojnie

Ludzi bezdomnych też bardzo dobrze wspominam. Bardzo mi się podobało

Granicy nie czytałam... Ale nie pamiętam dlaczego. Nawet nie zaczęłam...

Werter był emo, zanim to stało się modne
ja z 'Nad Niemnem' miałam tylko fragmenty rozmów


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hhahahha nie no jak ja to zrobiłam to nie wiem.

Niech zostanie dla potomności

małe zaćmienie
dobrze, niech zostanie, a co tam


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Puk puk czy to wątek o paznokciach?

też mi się wydaje, że trafiłam na wątek moli książkowych i maniaków serialowych
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:37   #3591
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Btw. czytał ktoś coś Małgorzaty Musierowicz? Świetna pisarka.
"Kłamczucha" to jej? Jeśli tak, to czytałam tą jedną. Na wakacjach pojechaliśmy z rodzinką z Ostrowa na Hel. I jak wracaliśmy to był tak "malutki" korek, że z powrotem zeszło się nam... Uwaga... 5 godzin W autokarze, w deszczu. Mamy chrześnica na kiermaszu zakupiła kilka książek, m.in. "Kłamczuchę" i akurat sobie poczytałam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i ogólnie te wszystkie sytuacje House-Wilson uwielbiam, te ich docinki, żarty, wkręty
Uwielbiam ten duet
Jak Wilson mu zajumał gitarę

A jak przy Wilsonie jesteśmy. Oglądałyście "Stowarzyszenie umarłych poetów" ?
Uwielbiam. I mam właśnie wypożyczoną książkę z biblio i czeka na swoją kolej

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eeeee a ja zmierzch pochłonęłam, podobał mi się... beczałam sobie nad tym nawet... jezu to były pierwsze ksiązki jakie KUPIŁAM swoje własne...
jestem beznadziejna
O mamoooo. O gustach się nie dyskutuje. Właśnie dlatego świat jest taki piękny, bo każdy lubi co innego
Ale nie spodziewałam si ę po Tobie, że akurat "Zmierzch" Cię zaczaruje

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Za wami dzisiaj nadążyć jest niemożliwością wręcz
Oj tam. O ksiązkach gadamy i serialach
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:38   #3592
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też mi się wydaje, że trafiłam na wątek moli książkowych i maniaków serialowych
Bo wszyscy pazuromaniacy to jedna rodzina....



Tak głupawkę mam.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:39   #3593
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

O książkach nawijacie... Muszę się przyznać, że jedyne co ostatnio czytam to tylko miesięcznik "Classic Auto" i to w zasadzie wszystko. A lektur nie czytałem, nie zamierzam na razie i uważam, że jakoś niewiele straciłem z tego powodu
__________________
Awake With Music
^moje spojrzenie na muzykę^

News (14.09.2012):
Album: Song of the Day:
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:40   #3594
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
A jak przy Wilsonie jesteśmy. Oglądałyście "Stowarzyszenie umarłych poetów" ?
Uwielbiam. I mam właśnie wypożyczoną książkę z biblio i czeka na swoją kolej
Tak, ale daaawno
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:40   #3595
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Nie no, teraz to ja się faktycznie czuję jak pusta hot 15, która czyta tylko mdłe romanse A "Faraon" kurzy się na półce i czeka, aż go łaskawie wezmę do rączek...




Mam podobne zdanie. Najbardziej podobały mi się sezony, gdy była jeszcze Cameron, bo to moja ukochana bohaterka Trzymałam kciuki za nią i za House'a, ale nie wyszło. Pamiętam opowiadania, które o nich pisałam i te fvidy oglądane w necie. Szał.

A tam, ważne że czytasz. Wiele osób w ogóle na książki nie patrzy, ja nie umiałabym być z facetem który nie czyta, a ostatnio poznaję normalnie analfabetów :/

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Łeeeee
Najprostrzy sposób by młodzież zniechęcić do czytania. Zanuudzić.
Ze szkolnych lektur nie czytałam prawie nic. No, poza "Mistrzem i Małgorzatą" ale to było jako lektura dodatkowa w mojej szkole

Nad Niemnem - czytałam tylko dialogi Opisy przyrody bezbożnie olewałam sikiem prostym. A na myśl o Panu Tadeuszu mam odruch zwrotny

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
BAZINGA!
Barney jest hothothot!
Aż szkoda że aktor jest gejem

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No nie jest to wysokich lotów literatura.... Czasem jednak mam ochotę na książkę, którą łyknę w tę i z powrotem metrem.... Taki odmóżdżacz.
Lepsza jest seria o Anicie Blake Laurell K. Hamilton.
Lub teże samej autorki o Meredith Gentry (ale to już erotyk )
Teraz się w ogóle moda na wampiry zrobiła. Idę do biblioteki, paczę na stojak z nowściami.... I co 10 nie traktuje o kochankach wampirach WTF???
I o wilkołakach. Mi się podobał cykl o Kate Daniels

Aaaa i bardzo ciekawa seria "Fever" Karen Marie Moning
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:41   #3596
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dzięki

Hmmm wiesz co, piłowanie to ciężka sprawa. Ja spędzam czasem bite 2h nad piłowaniem... chyba przełomem było piłowanie boczków... nie każdemu to służy jednak.. ja przy migdałkach musiałam piłować, zwłaszcza jak były krótkie.
Widziałaś na tym pierwszym zdjęciu jak mam przyrośnięte paznokcie(tak wyglądają ścięte na zero, nie piłowane po bokach itp)... serdeczne i środkowe są po bokach badziej przyrośnięte niż wskazujący czy kciuk i musiałam je w tych miejscach podpiłowywać.. z czasem było to coraz łatwiejsze.. ale z tym trzeba podobno ostrożnie,dzięki bogu, ze sobie tym krzywdy nie zrobiłam...
No i umiejscowienie szpica migdałka na środku paznokcie to dla mnie tez nie łatwe bo nie mam równo przyrośniętej płytki...
Reszta to wprawa... czas, cierpliwość..
Uch... to ja i tak widze poprawę... od kiedy zaczęłam używać tych nailteków i evelinek. Raz że mi paznokcie zaczęły bardziej przyrastać a dwa że ten "uśmiech" zaczął in się wyrabiać. Ale jeszcze nie wszystkim. A najgorsze kiedy w jednym paznokciu mam z jednej strony przyrośnięte na prosto a z drugiej na okrągło.

I w sumie to zaczęłam delikatnie piłować po bokach. Jak nie piłuję, to i tak mi się z tego zadziory robią, trzeba cążkami wycinać i jest jeszcze gorzej.

Hm... krzywdy mówisz... Obym nie przesadziła.
No dobra, to włączam tryb "cierpliwość" i pomału do celu
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja się zatrzymałam jakoś na 5 sezonie, bo trochę mnie zaczęło nudzić.
Bo potem były flaki z olejem. No i Zoe... Aktorka wporzo ale postać mnie wkurzała
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:43   #3597
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Draco ->ahaha


chociaż z niego taka cip.ka momentami była pod względem zachowania,


Sanpe
A widziałas jak gra na gitarze i śpiewa?
http://www.youtube.com/user/feltbeat...ure=CBEQwRs%3D


Cooo? Niech no tylko jego ojciec się o tym dowie!


Snape <3


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Puk puk czy to wątek o paznokciach?
Nie offtopuj. O ksiązkach gadaj

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też mi się wydaje, że trafiłam na wątek moli książkowych i maniaków serialowych
Bardzo dobrze mi sie rozmawia
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:43   #3598
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jesteś moją hałsową bratnią duszą

Teraz już nie oglądam tego serialu, ale kiedyś! Jak tylko słyszałam "Dr House" to serce eksplodowało w piersi, w oczach świeczki i odpływałam do innego świata Teraz już niestety nie, jednak miło powspominać dawne czasy.

Ooo, tak, Wilson-House to było coś. House ogółem takie teksty w każdym odcinku walił, że sobie zapisywałam

ja to samo, a mam dwa sezony do nadrobienia, więc jak coś to nie spojlerujcie chociaż moja kuzynka dobrze to robi 'no nie powiem Ci', a potem tratata i się dowiedziałam wszystkiego

taaak, te teksty i ta sytuacja z inhalatorem!


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten duet
Jak Wilson mu zajumał gitarę

A jak przy Wilsonie jesteśmy. Oglądałyście "Stowarzyszenie umarłych poetów" ?
Uwielbiam. I mam właśnie wypożyczoną książkę z biblio i czeka na swoją kolej

oni są cudowni, to jest właśnie prawdziwa przyjaźń

no właśnie nie! koleżanka mi już o tym gderała, a ja nic


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bo wszyscy pazuromaniacy to jedna rodzina....



Tak głupawkę mam.

dobra głupawka nie jest zła
mnie boli głowa, smarkam się, piję herbatę i jem rosół (tak, napisałam rosUł wcześniej ) , ale wizażu nie opuszczę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:44   #3599
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Karola20
"Kłamczucha" to jej? Jeśli tak, to czytałam tą jedną. Na wakacjach pojechaliśmy z rodzinką z Ostrowa na Hel. I jak wracaliśmy to był tak "malutki" korek, że z powrotem zeszło się nam... Uwaga... 5 godzin W autokarze, w deszczu. Mamy chrześnica na kiermaszu zakupiła kilka książek, m.in. "Kłamczuchę" i akurat sobie poczytałam
Tak, jej Chociaż Kłamczuchy nie czytałam, ale mam na koncie "Idę sierpniową", "Dziecko piątku", "Opium w rosole", "Kwiat kalafiora". Świetne książki, takie ciepłe, rodzinne, że aż się czuje i widzi tą panią Borejko, która gotuje w kuchni zupę

Cytat:
A jak przy Wilsonie jesteśmy. Oglądałyście "Stowarzyszenie umarłych poetów" ?
Uwielbiam. I mam właśnie wypożyczoną książkę z biblio i czeka na swoją kolej
Czytałam, bo była moją lekturą obowiązkową. Fajna, trochę smutna na końcu, pouczająca i z fajnymi cytatami.

Cytat:
Napisane przez meeow
dobra głupawka nie jest zła
mnie boli głowa, smarkam się, piję herbatę i jem rosół (tak, napisałam rosUł wcześniej ) , ale wizażu nie opuszczę
Też cały czas sięgam po chusteczkę, ale daję radę. Miałam iść się uczyć, a siedzę na Wizażu i gadam o Potterze, Hałsie i innych idolach. Co się ze mną porobiło...

Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-09-20 o 12:46
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 12:45   #3600
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Aż szkoda że aktor jest gejem
E tam i tak by był dla nas niedostępny, więc dla mnie to bardziej pociecha z tej jego orientacji...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.