Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 18:50   #3481
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dla objetosci najlepsze walki nawinac chociaz tylko czesc korony
a na drugim foto to ta laska ma tylko koncowki wywiniete na szczotke to tak kazdy da rade je popodkrecac bez zniszczen gorzej jakbys chciala od skory na blache na szczotke wyprostowac

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


ja sie w tej schaumie zakochalam niby bez silikonow a wloski gladkie, dobrze sie czesza i jest push up od skory
schauma domywa jak wszystko z sls.
prostownica ok, balam sie ze na 170 albo i 200 jedziesz... i pamietaj tylko jeden raz przejezdzasz jedno pasmo bo lanie


nie znam. mnie od welli odpycha ze tam w skladzie sama chemia i nie ma nawet zadnych ekstraktow, olejkow.. no nic...
o nie na takich temp. nigdy nie prostowalam
wiesz staram sie jedno pasmo przejezdzac raz ale najgorzej to mi grzywka sie uklada i tu musze ze 2 razy pociagnac zyby sie po mojej mysli ulozyla a tak to po jednym razie

Nigdy nie mialam nic z Welli...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:50   #3482
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie znam. mnie od welli odpycha ze tam w skladzie sama chemia i nie ma nawet zadnych ekstraktow, olejkow.. no nic...
Ja wiem, że to sama chemia ale to jedna z niewielu odżywek po których nie mam kopki siana na głowie
Z odżywek lubiłam też Garniera masło karite i awokado ale na składach to się nie znam za bardzo.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:52   #3483
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Byliśmy niedawno z tż na małych zakupach, kupiliśmy małemu na jutro kilka drobiazgów Sobie żadnych prezentów na mikołaja raczej nie robimy



Ja polecam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...de-karite.html nie zamienię tej odżywki na żadną inną
Mialam szampon z tej serii ale juz nie pamietam jak sie spisywal
ale odzywke wyprobuje, juz sobie zapisuje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:57   #3484
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie znam. mnie od welli odpycha ze tam w skladzie sama chemia i nie ma nawet zadnych ekstraktow, olejkow.. no nic...
ja miałem wersję na blask i szampon na zniszczone....fakt sama chemia, ale najbardziej podoba mi się w nich wydajność która jest duza, przepiękny zapach sprawiający że chce sie użyć kosmetyku i własnie mocne wygładzenie włosów, sa miękkie i lśniące. pod koniec używania juz nie było fajnie, ale do samej odżywki chętnie wrócę ze względu na blask, wydajność i zapach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:00   #3485
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Caskada a czy u Ciebie w Be, z racji tego, że kosmetyki La Roche-Posay są francuskie, czy są u Ciebie sporo tańsze? jakie są ceny?
w przeliczeniu na tutejsze zarobki -to tanio
moj( kolejny tak wiem )bb krem z LRP kosztowal 16euro to jakby powiedziec -godzina pracy tutaj w przeliczeniu na sredna krajowa bo niektorzy maja po wiecej na godzine ...zalezy od fachu jaki wykonuja wiadomo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:10   #3486
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

będzie źródełko z farbami

i nie tylko
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

Wrocilam z malym od lekarza bylismy w szpitalu , pobrali mu krew w koncu zeby zobaczyc ,co za cholerstwo go meczy juz tyle czasu podejrzewaja alergie na siersc psa,
Po poludniu beda wyniki czy to jakas alergia wziewna czy inna choroba
Dlatego siedze jak na szpilkach w oczekiwaniu na wynik .


ojej jeszcze go trzyma
ja z moim też muszę do alergologa iść na testy

Kylie gratuluje decyzji o ślubie

wróciłam z zakupów mikołajkowych i padam z głodu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:13   #3487
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ciężko Was nadrobić i jeszcze coś napisać

ja brałam kościelny ale żałuję bardzo tego, strasznie dużo kasy się wydało a można było np na mieszkanie lub coś innego odłożyć...ale cóż, było, minęło

Kotka nie myśl o sobie że nie zasługujesz na pieska, po prostu czasami tak jest, że pora nie zwierzaka przyszła wczesniej, taki los...a jest tyle istnień do uratowania...ja ostatnio słyszałam historię, że znajomi moich znajomych kupili sobie yorka za 1500zł, wracając z nim do domu zatrzymali się na siku, pies pobiegł za nimi i go jastrząb porwał;/ pojechali po drugiego (kolejne 1500) i po miesiącu Pani niechcący wałek na niego zrzuciła i zabiła go...to dopiero musi być niefart

Ja prostowałam wcześniej dużo ale tyłu sobie nie umiałam doprostować i po czasie takiego prostowania siano straszne sobie zrobiłam a mam prostownicę bez temp...i teraz wolę wgl nie prostować, raz na 3m-ce może

Muszę w końcu zainwestować w jakąś odżywkę do kręconych a nie umiem nic fajnego trafić;/

a z prezentów jeszcze nic nie kupiłam, tylko z tz mikołajkowy sobie kupilismy tzn on nam-telewizor

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

chce siostrze kupić jakieś fajne przybory do kosmetyków na święta tylko nie wiem co, znacie jakieś fajne pędzelki np?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 19:23   #3488
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dobra laski, ja uciekam, bo Tż zrobił kakałko
do jutra
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:30   #3489
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
w przeliczeniu na tutejsze zarobki -to tanio
moj( kolejny tak wiem )bb krem z LRP kosztowal 16euro to jakby powiedziec -godzina pracy tutaj w przeliczeniu na sredna krajowa bo niektorzy maja po wiecej na godzine ...zalezy od fachu jaki wykonuja wiadomo

z tymi zarobkami to jest śmiech na sali. Pisałam ostatnio pracę zaliczeniową w tym temacie i masakra... Wiecie, że w Anglii absolwenci szkół wyższych zarabiają (w przeliczeniu na nasze) ok. 10 tys. złotych a chcą jeszcze podwyżki o ok. 3 tys. ?
Oni chcą większej podwyżki od pensji, którą Polak po studiach chciałby zgarniać, a chcą ok. 2200 zł brutto śmiech na sali... Nawet Hiszpanie u których bezrobocie sięga już 33% chcą ponad 4 tys. złotych a my nie możemy liczyć nawet na te 2200 zł 44% młodych Polaków w przedziale wiekowym od 24-35 (chyba, o ile dobrze pamiętam) nie może sobie pozwolić na wyprowadzkę od rodziców kurde, jakie to smutne i przerażające

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

chce siostrze kupić jakieś fajne przybory do kosmetyków na święta tylko nie wiem co, znacie jakieś fajne pędzelki np?
Hakuro
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobra laski, ja uciekam, bo Tż zrobił kakałko
do jutra
haha, dobrego kakałka
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:34   #3490
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

z tymi zarobkami to jest śmiech na sali. Pisałam ostatnio pracę zaliczeniową w tym temacie i masakra... Wiecie, że w Anglii absolwenci szkół wyższych zarabiają (w przeliczeniu na nasze) ok. 10 tys. złotych a chcą jeszcze podwyżki o ok. 3 tys. ?
Oni chcą większej podwyżki od pensji, którą Polak po studiach chciałby zgarniać, a chcą ok. 2200 zł brutto śmiech na sali... Nawet Hiszpanie u których bezrobocie sięga już 33% chcą ponad 4 tys. złotych a my nie możemy liczyć nawet na te 2200 zł 44% młodych Polaków w przedziale wiekowym od 24-35 (chyba, o ile dobrze pamiętam) nie może sobie pozwolić na wyprowadzkę od rodziców kurde, jakie to smutne i przerażające

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------


Hakuro

haha, dobrego kakałka
tym bardziej w duzym mieście...moja kuzynka w Krk narzeka że stara-28lat a nie może sie od rodziców wyprowadzić bo na wynajem 3/4 pensji by musiała dać...

poszukam tych Hakuro a ścięty jest do pudru czy różu bo ja to już zapomniałam a ostatnio pisałyście o tym
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:37   #3491
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
poszukam tych Hakuro a ścięty jest do pudru czy różu bo ja to już zapomniałam a ostatnio pisałyście o tym
ścięty jest do różu
do pudru to taki jak największy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 19:41   #3492
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

z tymi zarobkami to jest śmiech na sali. Pisałam ostatnio pracę zaliczeniową w tym temacie i masakra... Wiecie, że w Anglii absolwenci szkół wyższych zarabiają (w przeliczeniu na nasze) ok. 10 tys. złotych a chcą jeszcze podwyżki o ok. 3 tys. ?
Oni chcą większej podwyżki od pensji, którą Polak po studiach chciałby zgarniać, a chcą ok. 2200 zł brutto śmiech na sali... Nawet Hiszpanie u których bezrobocie sięga już 33% chcą ponad 4 tys. złotych a my nie możemy liczyć nawet na te 2200 zł 44% młodych Polaków w przedziale wiekowym od 24-35 (chyba, o ile dobrze pamiętam) nie może sobie pozwolić na wyprowadzkę od rodziców kurde, jakie to smutne i przerażające
to jest smutne dlatego jestem tu gdzie jestem , pomimo ze PL naprawde mi sie podoba i lubie tam byc nie wyobrazam sobie nawet tam nie pojechac latem ale jesli mialabym zyc tam.. tam nawet moj pomysl na siebie by nie wypalil

dla zainteresowanych zarobkami w be http://www.belgia.igns.pl/zarobki-wynagrodzenia.html poczatek artykulu dobrze to opisuje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:42   #3493
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

No i dalej jestem ruda
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 19:56   #3494
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No i dalej jestem ruda
ale na pewno juz nie tak jak bylo co?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:03   #3495
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja planuje 2 podroze poslubne tuz po slubie nad morze, a zima do zakopca bo moj tz nigdy nie byl w gorach
Aaa super Mi się marzy jedna, ale taka w środku zimy do cieplejszych krajów

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzięki ze ze mną jesteście
ja jakoś zyje, pierwsze 3 dni piłam ale musiałam przestać bo trzeba było sie jakoś ogarnąć... jest mi strasznie ciągle o wszystkim tym myśle, a wszystko już sie układało już było coraz lepiej w domu z moim TŻ-tem... ehh nie wiem co myśleć,ale jedno wiem napewno tak bardzo chciałabym mieć przyjaciela psa ale widocznie nie moge, teraz nie wiem czy dałabym rade jakbym wzieła szczeniaka, nie dość ze kazdego dnia bałabym sie ze go starce bo ☠☠☠☠a ktoś sie na mnie uwziął tam na górze czy co nie wiem , nie potrafie tego zrozumieć czemu tak sie dzieje, przeciez ja obdarzyłam ją najmocniejszym uczuciem jakim mogłabym obdarzyć psiaka... takie mam za☠☠☠iste szczescie ze jakbym miała schronisko i 50 psów to też by pewnie im sie coś stało... nie wazne co bym nie robiła psiak ginie tragnicznie
Biedactwo Ja kiedyś musiałam oddać moją suczkę, która była ze mną pół roku, niestety z powodów ode mnie nie zależnych, też strasznie to przeżyłam.. miałam taką fazę że potem wszędzie mi się wydawało że ona jest i wołałam obce psy w jej imieniu.. Współczuję Ci strasznie, nie wyobrażam sobie nawet jak taka strata musi Cię boleć Najważniejsze to żebyś "jakoś" przeszła przez ten najgorszy okres czasu, i pamiętaj, że różne rzeczy się dzieją, na które nie mamy po prostu wpływu! Widocznie temu pieskowi taki los był pisany i nic na to nie poradzisz

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ale mi żadna farba NIGDY, ani rozjaśniacz, nie spowodowały wypadania, jestem po podcięciu końcówek i boków i tyłu

serio az tak źle o mnie myslisz? co mi proponujesz zamiast londy 18? nie wiem czy wytrzymam.. z jednej strony chce im dać odpocząć a z drugiej chce wyrównać kolor ale fakt moze serio wyrównam go dopiero przy kolejnych odrostach....
ale ładnie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:24   #3496
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję, ale Garnier to nie dla mnie, nic mi od nich nie pasuje
Oj szkoda, ja nigdy nie miałam nic od garniera (o ile dobrze pamiętam), ale ta odżywka baaardzo mi pasuje Podobno ma fajny skład

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Mialam szampon z tej serii ale juz nie pamietam jak sie spisywal
ale odzywke wyprobuje, juz sobie zapisuje
Mam nadzieję że się z nią polubisz tak jak ja

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to sama chemia ale to jedna z niewielu odżywek po których nie mam kopki siana na głowie
Z odżywek lubiłam też Garniera masło karite i awokado ale na składach to się nie znam za bardzo.
Też o niej pisałam

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja z moim też muszę do alergologa iść na testy
Na słowo "testy" włos mi się na głowie jeży Nie cierpię tego Jestem alergiczką, i muszę je wykonywać co jakiś czas żeby sprawdzić jak się ma sprawa

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobra laski, ja uciekam, bo Tż zrobił kakałko
do jutra
Smacznego

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

z tymi zarobkami to jest śmiech na sali. Pisałam ostatnio pracę zaliczeniową w tym temacie i masakra... Wiecie, że w Anglii absolwenci szkół wyższych zarabiają (w przeliczeniu na nasze) ok. 10 tys. złotych a chcą jeszcze podwyżki o ok. 3 tys. ?
Oni chcą większej podwyżki od pensji, którą Polak po studiach chciałby zgarniać, a chcą ok. 2200 zł brutto śmiech na sali... Nawet Hiszpanie u których bezrobocie sięga już 33% chcą ponad 4 tys. złotych a my nie możemy liczyć nawet na te 2200 zł 44% młodych Polaków w przedziale wiekowym od 24-35 (chyba, o ile dobrze pamiętam) nie może sobie pozwolić na wyprowadzkę od rodziców kurde, jakie to smutne i przerażające
Oj tak Przeraża mnie wizja życia w tym kraju za średnią, albo co gorsza- najniższą krajową

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
to jest smutne dlatego jestem tu gdzie jestem , pomimo ze PL naprawde mi sie podoba i lubie tam byc nie wyobrazam sobie nawet tam nie pojechac latem ale jesli mialabym zyc tam.. tam nawet moj pomysl na siebie by nie wypalil

dla zainteresowanych zarobkami w be http://www.belgia.igns.pl/zarobki-wynagrodzenia.html poczatek artykulu dobrze to opisuje
Pozazdrościć Kto by u nas dał sprzątaczce 2000euro??

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No i dalej jestem ruda
Ojej, jakto?

Przez Ciebie tak mnie naszło na ten blond że nie wiem czy wytrzymam do stycznia
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:28   #3497
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale na pewno juz nie tak jak bylo co?
troche mniej rudo

Exclusivee dawaj będziemy razem schodzić z rudego

Bunny a jakbym np. nałożyła coś takiego http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAA&dur=476 z wodą 3 % na 15 min? Nie ochłodziłoby wiem,że kombinuje,ale chciałabym już położyć jak najmniej farb i uzyskać kolor na tym samym poziomie,ale chłodny
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:41   #3498
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
troche mniej rudo

Exclusivee dawaj będziemy razem schodzić z rudego
Nie kuś Mam już pieniądze odłożone na inne pierdółki i nie chcę psuć sobie planów
Tak myślę że rozłożę sobie te zakupy na raty, wtedy tak nie odczuję ile całościowo poszło na to farbowanie, dekoloryzację itp i z tych produktów jakie potrzebuję w tym miesiącu kupię 2 saszetki efassora, joaśkę rozjaśniacz (dla oxy), i jedną saszetkę vincenta, a w przyszłym domówię jeszcze farby (w planach alfaparf) i maskę coby je poodżywiać po wszystkim

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Nie wiem czy jest tu jeszcze fryz, ale on polecał tą joaśkę często, mógłby powiedzieć więcej na temat jej działania
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:45   #3499
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie kuś Mam już pieniądze odłożone na inne pierdółki i nie chcę psuć sobie planów
Tak myślę że rozłożę sobie te zakupy na raty, wtedy tak nie odczuję ile całościowo poszło na to farbowanie, dekoloryzację itp i z tych produktów jakie potrzebuję w tym miesiącu kupię 2 saszetki efassora, joaśkę rozjaśniacz (dla oxy), i jedną saszetkę vincenta, a w przyszłym domówię jeszcze farby (w planach alfaparf) i maskę coby je poodżywiać po wszystkim

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Nie wiem czy jest tu jeszcze fryz, ale on polecał tą joaśkę często, mógłby powiedzieć więcej na temat jej działania
to planujesz zrobić dekoloryzację,a potem jeszcze rozjaśnić myślę,że bardziej opłaca się kupić oxy litrowe, jak będziesz zamawiać na all to często są po ok.10 zł właśnie już też zaczęłam myśleć nad profesjonalnymi,ale trochę szkoda mi kasy i nie lubię czekać wolę iść do sklepu, pomacać, podniecić się jak ładnie wygląda pani na pudełku

Fryz jak będziesz to może poradzisz czy ta Joaśka się do czegoś nadaje czy o kant : rozbić
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 20:48   #3500
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
troche mniej rudo

Exclusivee dawaj będziemy razem schodzić z rudego

Bunny a jakbym np. nałożyła coś takiego http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAA&dur=476 z wodą 3 % na 15 min? Nie ochłodziłoby wiem,że kombinuje,ale chciałabym już położyć jak najmniej farb i uzyskać kolor na tym samym poziomie,ale chłodny
mozesz rozcieńczyć wodę, czy dac inną, swoją słabszą, ale ja proponuję zrobić kąpiel nim, łagodniej będzie, na pewno ochłodzi, ja własnie lubie go na rudości kłaśc, ale nie rozjasni, wrecz przeciwnie, przyciemni

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest tu jeszcze fryz, ale on polecał tą joaśkę często, mógłby powiedzieć więcej na temat jej działania
tak polecam, zwłaszcza mieszankę perły z popielem na włosy po rozjaśnianiu gdy są kurczakowo rude i wtedy mieszanka chłodzi żółć i rudość

btw dziękuję za pochwałę włosów

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to planujesz zrobić dekoloryzację,a potem jeszcze rozjaśnić myślę,że bardziej opłaca się kupić oxy litrowe, jak będziesz zamawiać na all to często są po ok.10 zł właśnie już też zaczęłam myśleć nad profesjonalnymi,ale trochę szkoda mi kasy i nie lubię czekać wolę iść do sklepu, pomacać, podniecić się jak ładnie wygląda pani na pudełku

Fryz jak będziesz to może poradzisz czy ta Joaśka się do czegoś nadaje czy o kant : rozbić
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:54   #3501
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
mozesz rozcieńczyć wodę, czy dac inną, swoją słabszą, ale ja proponuję zrobić kąpiel nim, łagodniej będzie, na pewno ochłodzi, ja własnie lubie go na rudości kłaśc, ale nie rozjasni, wrecz przeciwnie, przyciemni



tak polecam, zwłaszcza mieszankę perły z popielem na włosy po rozjaśnianiu gdy są kurczakowo rude i wtedy mieszanka chłodzi żółć i rudość


nie śmiej się
to przedstawię Ci w skrócie moją historię
Miałam swoje ciemne farbowane na ciemny brąz,ale ze sporym odrostem (farbowane ostatni raz we wrześniu), rozjaśniłam vincentem, położyłam Loreala 7,1 islande, potem joanne słodkie capuccino,a dzisiaj londe 17. Historia na fotach oprócz dzisiejszego farbowania,ale za dużo się nie zmieniło. Docelowo chcę taki http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...31&tx=77&ty=65 widziałam,że dużo się udzielasz na wątku o dekoloryzacji więc pewnie wielu osobom pomogłeś zejść z rudych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20121130_181414.jpg (80,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121130_200836.jpg (89,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121130_214451.jpg (86,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00045.jpg (91,4 KB, 25 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:05   #3502
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie śmiej się
to przedstawię Ci w skrócie moją historię
Miałam swoje ciemne farbowane na ciemny brąz,ale ze sporym odrostem (farbowane ostatni raz we wrześniu), rozjaśniłam vincentem, położyłam Loreala 7,1 islande, potem joanne słodkie capuccino,a dzisiaj londe 17. Historia na fotach oprócz dzisiejszego farbowania,ale za dużo się nie zmieniło. Docelowo chcę taki http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...31&tx=77&ty=65 widziałam,że dużo się udzielasz na wątku o dekoloryzacji więc pewnie wielu osobom pomogłeś zejść z rudych
hm masz taki ładny teraz nie jest zbyt ciepły, wiesz gdzie błąd? moim zdaniem oczywiście...że nie położyłaś popielu mocnego po rudym od razu np gołębi popiel, wtedy by zniwelowało maksymalnie rudość i bys wtedy spokojnie kładła średni blond.
nie ma tragedii, syossy fajnie wychodzą np ciemny blond albo średni blond
ja Ci pokaże mój ciemny blond z syossa:
http://www.photoblog.pl/iamafreebitchbaby/133713587

wygląda jak ciemny blond, był dośc neutralny, fajny, mogłabyś średniego blondu użyć.
ale najpierw moze faktycznie joannę ze słabą wodą żeby maksymalnie ochłodzic kolor przed nowym
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:11   #3503
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
hm masz taki ładny teraz nie jest zbyt ciepły, wiesz gdzie błąd? moim zdaniem oczywiście...że nie położyłaś popielu mocnego po rudym od razu np gołębi popiel, wtedy by zniwelowało maksymalnie rudość i bys wtedy spokojnie kładła średni blond.
nie ma tragedii, syossy fajnie wychodzą np ciemny blond albo średni blond
ja Ci pokaże mój ciemny blond z syossa:
http://www.photoblog.pl/iamafreebitchbaby/133713587

wygląda jak ciemny blond, był dośc neutralny, fajny, mogłabyś średniego blondu użyć.
ale najpierw moze faktycznie joannę ze słabą wodą żeby maksymalnie ochłodzic kolor przed nowym
na moim monitorze wyglądają trochę na zielonkawe
wiesz troche też zdjęcia przekłamują, na żywo kolor jest dużo cieplejszy też nie chcę nakładać nie wiadomo ile farb,bo o ile teraz włosy są w miarę dobrym stanie to może być tylko gorzej a chcialabym na święta wyglądać jak człowiek
może faktycznie ta joanna ?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:15   #3504
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

no spróbuj nią ochłodzić kolor. ale nie 15 min tylko więcej po prostu dodaj szamponu do farby i taką ala kąpiel zrób
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:20   #3505
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no spróbuj nią ochłodzić kolor. ale nie 15 min tylko więcej po prostu dodaj szamponu do farby i taką ala kąpiel zrób
czaje,czaje ale to za tydzień, no chyba,że mi coś odbije wcześniej i TŻ nie będzie w domu,bo mnie pogoni w końcu za te moje wymysły z włosami
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:26   #3506
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

spokojnie myślisz że ja co robie z moimi?
Bunny wie wszystko....

pewnego roku gdy moj nałóg juz był tak silny liczyłem pudełka farb i rozjasniaczy, 200 poszło w rok
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:29   #3507
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to planujesz zrobić dekoloryzację,a potem jeszcze rozjaśnić myślę,że bardziej opłaca się kupić oxy litrowe, jak będziesz zamawiać na all to często są po ok.10 zł właśnie już też zaczęłam myśleć nad profesjonalnymi,ale trochę szkoda mi kasy i nie lubię czekać wolę iść do sklepu, pomacać, podniecić się jak ładnie wygląda pani na pudełku
Litrowego teraz nie chcę, bo mam już w domu jedno, tylko że 6-procentowe. Zainwestuję w przyszłości w 12% oksy bo wtedy będę mogła mieszać z 6-stką i otrzymam 9%

Wszystko zależy od tego jaki efekt otrzymam po dekoloryzacji (albo demakijażu?). Vincent kupię w razie gdyby była potrzebna kąpiel Bunny mówiła że jak otrzymam jasny rudy mogę kłaść na to farbę w odcieniu 8.1, a na następne farbowanie dać 8.13 i otrzymam docelowy kolor jaki chcę (w załączniku ). Sklepowych teraz nie chcę użyć, bo jakoś nie jestem pewna efektu końcowego co do nich. A z alfaparfu mam konkretny numerek, i wiem (tzn. bunny wie ) czego mam się spodziewać Mam nadzieję że od razu po dekoloryzacji (demakijażu?) i farbowaniu otrzymam mój wymarzony kolor

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak polecam, zwłaszcza mieszankę perły z popielem na włosy po rozjaśnianiu gdy są kurczakowo rude i wtedy mieszanka chłodzi żółć i rudość

btw dziękuję za pochwałę włosów
Nie ma za co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosyyy.jpg (43,1 KB, 13 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:34   #3508
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Litrowego teraz nie chcę, bo mam już w domu jedno, tylko że 6-procentowe. Zainwestuję w przyszłości w 12% oksy bo wtedy będę mogła mieszać z 6-stką i otrzymam 9%

Wszystko zależy od tego jaki efekt otrzymam po dekoloryzacji (albo demakijażu?). Vincent kupię w razie gdyby była potrzebna kąpiel Bunny mówiła że jak otrzymam jasny rudy mogę kłaść na to farbę w odcieniu 8.1, a na następne farbowanie dać 8.13 i otrzymam docelowy kolor jaki chcę (w załączniku ). Sklepowych teraz nie chcę użyć, bo jakoś nie jestem pewna efektu końcowego co do nich. A z alfaparfu mam konkretny numerek, i wiem (tzn. bunny wie ) czego mam się spodziewać Mam nadzieję że od razu po dekoloryzacji (demakijażu?) i farbowaniu otrzymam mój wymarzony kolor



Nie ma za co
wszyscy trzymamy kciuki !
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:36   #3509
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
spokojnie myślisz że ja co robie z moimi?
Bunny wie wszystko....

pewnego roku gdy moj nałóg juz był tak silny liczyłem pudełka farb i rozjasniaczy, 200 poszło w rok
o matko czyli farbowałeś prawie co 2 dzień,a czem codziennie? Masakra tylko ja chcę w końcu zapuścić włosy
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Litrowego teraz nie chcę, bo mam już w domu jedno, tylko że 6-procentowe. Zainwestuję w przyszłości w 12% oksy bo wtedy będę mogła mieszać z 6-stką i otrzymam 9%

Wszystko zależy od tego jaki efekt otrzymam po dekoloryzacji (albo demakijażu?). Vincent kupię w razie gdyby była potrzebna kąpiel Bunny mówiła że jak otrzymam jasny rudy mogę kłaść na to farbę w odcieniu 8.1, a na następne farbowanie dać 8.13 i otrzymam docelowy kolor jaki chcę (w załączniku ). Sklepowych teraz nie chcę użyć, bo jakoś nie jestem pewna efektu końcowego co do nich. A z alfaparfu mam konkretny numerek, i wiem (tzn. bunny wie ) czego mam się spodziewać Mam nadzieję że od razu po dekoloryzacji (demakijażu?) i farbowaniu otrzymam mój wymarzony kolor



Nie ma za co
kolorek cudowny farbuj juuuuuż nie mogę się doczekać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 21:36   #3510
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
spokojnie myślisz że ja co robie z moimi?
Bunny wie wszystko....

pewnego roku gdy moj nałóg juz był tak silny liczyłem pudełka farb i rozjasniaczy, 200 poszło w rok
Żartujesz??
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.