Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 19:38   #331
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Chwilke mnie nie bylo, a tu juz następny wątek

Nadrobilam wszystko, ale wybaczcie, ze nie bedę cytowac, bo po prostu nie zdążyłabym. Nie mam za wiele czasu, bo musze sie brać za szykowanie świąt

Z tego, co pamiętam, a co chciałam napisać, to że kotek Cooone jest przesłodki i wygląda na bardzo kochanego. Cooone, to dla mnie prawdziwa bohaterka

Mój aparat zachowuje się dziwnie, bo chwilami dziala bez zarzutu, a chwilami na wyswietlaczu widac wyłącznie różową, mrugającą kaszę i nie reaguje na żadne przyciski Z tego wynika pozytywny wniosek, że prawdopodobnie moze naprawa nie będzie taka droga...

Niektórzy krytykowali mojego kotka za ten wypadek, więc chcialam Wam powiedziec, że faktycznie nie byłam zachwycona jego zachowaniem ale to stworzenie ma w sobie coś takiego, co nie pozwala mi gniewać się na niego za nic. On jest taki glupiutki i kochany, że nawet gdyby mi zlamał paznokieć, to bym mu złego slowa nie powiedziala

Smoothly, co do Twoich dolegliwości, to ja bym zgłosiła się do laryngologa, żeby zrobil wymaz z tego gardła i dobrze obejrzał migdałki.
Gdybym miała coś doradzić na już, to pij sobie siemię lniane, żeby zlagodzic podrażnioną śluzówkę i weź jakiś lek blokujacy wydzielanie kwasu. Kup bez recepty Controloc control, albo jakis inny Ortanol max na początek, skoro ta Twoja lekarka taka nieużyta. Trochę drożej niż na receptę wyjdzie, ale zaobserwujesz przynajmniej czy jest poprawa, bo ja podejrzewam refluks. Musiałabys mi napisac, czy objawy bólu gardła są na przykład bardziej odczuwalne rano? Czy miewasz zgagę, albo odbija Ci sie kwaśną treścią czasem?

Jeśli chodzi o wypieki świąteczne, to ja nastawiłam się na taki piernik. Co sądzicie? Wydaje mi się, ze może być dobry. Mój syn uwielbia murzynka, a wydaje mi się, że to będzie coś pośredniego właśnie między murzynkiem, a piernikiem.
W niedziele mam w domu szkółkę gotowania Przychodzi moja przyjaciółka i kolega mojego syna. Będziemy we czwórkę robić pierogi, rybe po grecku, sałatkę i barszcz. Nie wiem co z tego wyjdzie. Będę się czuła jak Magda Gessler

Wlosy jakie mam, to wszyscy widzieli, więc już nie opisuję

Kaveri poprosze o dokładniejsze informacje na temat podjętej terapii, bo info o morfinie jest dla mnie niewystarczające. Nawiasem mówiąc ja również kiedyś dostałam strzała z morfiny przy okazji drobnego zabiegu na palcu u nogi i wspominam to jak najgorzej. Rzygałam jak kot, a potem spałam 24 godziny bez przerwy. Nigdy więcej
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 19:53   #332
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Smoothly, co do Twoich dolegliwości, to ja bym zgłosiła się do laryngologa, żeby zrobil wymaz z tego gardła i dobrze obejrzał migdałki.
Gdybym miała coś doradzić na już, to pij sobie siemię lniane, żeby zlagodzic podrażnioną śluzówkę i weź jakiś lek blokujacy wydzielanie kwasu. Kup bez recepty Controloc control, albo jakis inny Ortanol max na początek, skoro ta Twoja lekarka taka nieużyta. Trochę drożej niż na receptę wyjdzie, ale zaobserwujesz przynajmniej czy jest poprawa, bo ja podejrzewam refluks. Musiałabys mi napisac, czy objawy bólu gardła są na przykład bardziej odczuwalne rano? Czy miewasz zgagę, albo odbija Ci sie kwaśną treścią czasem?

Kaveri poprosze o dokładniejsze informacje na temat podjętej terapii, bo info o morfinie jest dla mnie niewystarczające. Nawiasem mówiąc ja również kiedyś dostałam strzała z morfiny przy okazji drobnego zabiegu na palcu u nogi i wspominam to jak najgorzej. Rzygałam jak kot, a potem spałam 24 godziny bez przerwy. Nigdy więcej
Tak się wtrącę, bo to nie do mnie, ale kurczę, Zła, jesteś wspaniała! Męczę się od 1,5 r. z refluksem. Brałam przez rok Dicoflor, Helicid, przez miesiąc po kolono. Metronidazol i Polprazol, a ostatnio Dierol i nic. Ani biegunki nie ustąpiły, ani refluks nie złagodniał. Oczywiście, nikt leczyć mnie nie chce, więc chyba sama wypróbuję te leki, skoro są bez recepty - jakoś nie słyszałam o nich.

Mogę Ci wysłać na PW, bo już w innym wątku dziewczyny, z którymi mam dobry kontakt, dopytywały.
Ja podobno wczoraj cały dzień przespałam (z przerwami na wymioty), ale dziś od rana cały czas chodzę z woreczkiem przy sobie, tak na wszelki wypadek
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 20:11   #333
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Tak się wtrącę, bo to nie do mnie, ale kurczę, Zła, jesteś wspaniała! Męczę się od 1,5 r. z refluksem. Brałam przez rok Dicoflor, Helicid, przez miesiąc po kolono. Metronidazol i Polprazol, a ostatnio Dierol i nic. Ani biegunki nie ustąpiły, ani refluks nie złagodniał. Oczywiście, nikt leczyć mnie nie chce, więc chyba sama wypróbuję te leki, skoro są bez recepty - jakoś nie słyszałam o nich.

Mogę Ci wysłać na PW, bo już w innym wątku dziewczyny, z którymi mam dobry kontakt, dopytywały.
Ja podobno wczoraj cały dzień przespałam (z przerwami na wymioty), ale dziś od rana cały czas chodzę z woreczkiem przy sobie, tak na wszelki wypadek
Wyślij na PW

Skoro masz ten refluks (pamiętam, że coś chyba bardziej o zespole jelita drażliwego pisałas, ale to wszystko jedno w sumie), to bez łaski powinnas dostawać receptę na IPP. Kochana, czytałam, że masz brać Ketonal, a przy refluksie i Twoich dolegliwościach jelitowych nie waż się go brać bez osłony!
Pij siemie lniane, a w aptece poproś o najsilniejszy inhibitor pompy protonowej, jaki moga Ci dać bez recepty. Wydaje mi się, ze to będzie Ortanol Max, lub coś taszego jak znajdą (powinna być dawka 20mg omeprazolu). Bierz to na początek po 2szt dwa razy dziennie. Pierwsza dawka rano na pusty żołądek, równe pół godziny przed posiłkiem, a druga pół godziny przed kolacją. Napisz mi po kilku dniach czy odczuwasz jakąś poprawę, bo potem można zmniejszyć stopniowo dawke, ale przy silnych dolegliwoćsiach zaczyna się od takiej dużej.
Czy miałaś gastroskopię? Po co ten antybiotyk (metronidazol)? Zdiagnozowali Ci Helicobacter Pylori?

Hehehe, zaczęłam urlop i mialam zapomnieć o pracy, a tu takie kwiatki
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 20:28   #334
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Nadrobilam wszystko, ale wybaczcie, ze nie bedę cytowac, bo po prostu nie zdążyłabym. Nie mam za wiele czasu, bo musze sie brać za szykowanie świąt

Z tego, co pamiętam, a co chciałam napisać, to że kotek Cooone jest przesłodki i wygląda na bardzo kochanego. Cooone, to dla mnie prawdziwa bohaterka
Wrusz...
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 20:28   #335
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Zła , uwielbiam twoje lekarskie porady co prawda to nie do mnie ale zawsze ciekawych rzeczy można się dowiedzieć

teraz tak myślę,że po dłuższym pobycie na wątku można nas "zaszufladkować" do różnych kategorii: Cooone- bohaterka ; Zła- wizażowy lekarz
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 20:36   #336
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Zła , uwielbiam twoje lekarskie porady co prawda to nie do mnie ale zawsze ciekawych rzeczy można się dowiedzieć

teraz tak myślę,że po dłuższym pobycie na wątku można nas "zaszufladkować" do różnych kategorii: Cooone- bohaterka ; Zła- wizażowy lekarz


W wielu kręgach jestem znana jako Doktor Zosia

Przy okazji chcialam Ci powiedzieć Pilarku, że zanim usunęłaś () fotę z klubu, zdążyłam zostać oślepiona Twą oszłamiającą urodą Także możemy dodać Pilar - Miss czerwonego dywanu


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wrusz...
No co Ty Cooone To ja się wzruszyłam, jak przeczytałam o Twoim kotku i zobaczyłam jego fotę

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Nie wiem czy to widziałyście, ale syn mi własnie pokazał i po prostu umarłam ze śmiechu

Prezenty na święta

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2012-12-21 o 20:37
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:01   #337
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

W wielu kręgach jestem znana jako Doktor Zosia

Przy okazji chcialam Ci powiedzieć Pilarku, że zanim usunęłaś () fotę z klubu, zdążyłam zostać oślepiona Twą oszłamiającą urodą Także możemy dodać Pilar - Miss czerwonego dywanu




No co Ty Cooone To ja się wzruszyłam, jak przeczytałam o Twoim kotku i zobaczyłam jego fotę

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Nie wiem czy to widziałyście, ale syn mi własnie pokazał i po prostu umarłam ze śmiechu

Prezenty na święta
a masz na imię Zosia? oprócz nawiązania do wiadomej dr Zosi oczywiście

Zła, ty sobie nawet tak nie żartuj

o zaraz obejrzę, chętnie się pośmieję

a tak a propos , doktor Zosiu, chcesz mi poopowiadać o niedoczynności tarczycy?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

obejrzałam, genialne uwielbiam Donalda a swoją drogą na końcu tego filmiku pojawił się sms od widzów, bardzo trafny
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 21:08   #338
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a który bo są dwa? tym razem mam w planie ten z dżemem pomarańczowym na wierzchu (i mascarpone) a robiłam już kiedyś ten drugi.
a jednak zmiana planów będzie sernik pomarańczowy od Arabeski

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Właśnie wróciłam z wigilii klasowej, ostatniej z moją klasą - na szczęście. Jedna z dziewczyn skomentowała obecność moją i innych koleżanek słowami: "Koniec świata dzisiaj, a ja muszę patrzeć na te cztery brzydkie ryje" i to głośno, patrząc Nam w oczy... Mam nadzieję, że w liceum będzie wyższy poziom intelektualny i kultura Cieszę się, że wychodzę z tego gimnazjum.

Zaraz wrzucę pazurki.
omg... jak ja się cieszę że ten etap edukacji mam już za sobą.. chyba bym się nie powstrzymała i coś takiej "koleżance" odpowiedziała miłego...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Siostra robi sernik z brzoskwiniami
Mama robi makowca i drożdżowe z marmoladą różaną i struclę jabłkową
A ja robię:
http://mojepysznosci.blox.pl/2011/03...ekoladami.html
I wczoraj zrobiłam pierniczki
mi się nie chce robić pierniczków..od 2 lat mnie korcą ale za dużo roboty..

jutro pieczenie, sprzątanie itd... o ile moje paznokcie jakoś to przeżyją to będę musiała pomyśleć nad czym nowym na nie bo póki co jedynie czysty kolorek bordo na nich
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:09   #339
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wypieki świąteczne, to ja nastawiłam się na taki piernik. Co sądzicie? Wydaje mi się, ze może być dobry. Mój syn uwielbia murzynka, a wydaje mi się, że to będzie coś pośredniego właśnie między murzynkiem, a piernikiem.
W niedziele mam w domu szkółkę gotowania Przychodzi moja przyjaciółka i kolega mojego syna. Będziemy we czwórkę robić pierogi, rybe po grecku, sałatkę i barszcz. Nie wiem co z tego wyjdzie. Będę się czuła jak Magda Gessler
Ale faaajnie..


Wyjazd się udał?
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
teraz tak myślę,że po dłuższym pobycie na wątku można nas "zaszufladkować" do różnych kategorii: Cooone- bohaterka ; Zła- wizażowy lekarz
Dokładnie.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to widziałyście, ale syn mi własnie pokazał i po prostu umarłam ze śmiechu

Prezenty na święta
Idealnie dopasowane.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2012-12-21 o 21:13
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:09   #340
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to widziałyście, ale syn mi własnie pokazał i po prostu umarłam ze śmiechu

Prezenty na święta

też przy tym padłam oglądałam już kilka razy to


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a masz na imię Zosia? oprócz nawiązania do wiadomej dr Zosi oczywiście

no właśnie też mnie to zastanowiło
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:10   #341
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
No taki Qrek w jakości HD tez by był spoko
o mamo


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
piękna czerwień
dzięki


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a mi all the time.. to jest masakra
wierzę..


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Nie wierzę, zmieniłaś kształt Nawet nie zauważyłam na poprzednim zdjęciu z próbkami lakierów! Wygodniej Ci w takim? Śliczne są, wskazujący taki długaśny Lakier fajny, chociaż odważny kolor. Co to za firma w ogóle?
a zmieniłam mama zobaczyła je po skróceniu: no w końcu !
na razie nie jest źle, zobaczymy jak dalej dziękuję za komplementy Kochana pazurki skaczą z radości
firma? nowa, obecna tylko w Hebe


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
super
dzięki


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ja mam blond, ale taki naturalny. KLIK tylko takie mam sensowne z włosami w dziennym świetle, tak od tyłu zdjęcia to z lampą zawsze.
Zdjęcie z lipca, teraz są tylko ciut dłuższe, bo ja dużo podcinam.
boskie masz te włoski



Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Smoothly, co do Twoich dolegliwości, to ja bym zgłosiła się do laryngologa, żeby zrobil wymaz z tego gardła i dobrze obejrzał migdałki.
Gdybym miała coś doradzić na już, to pij sobie siemię lniane, żeby zlagodzic podrażnioną śluzówkę i weź jakiś lek blokujacy wydzielanie kwasu. Kup bez recepty Controloc control, albo jakis inny Ortanol max na początek, skoro ta Twoja lekarka taka nieużyta. Trochę drożej niż na receptę wyjdzie, ale zaobserwujesz przynajmniej czy jest poprawa, bo ja podejrzewam refluks. Musiałabys mi napisac, czy objawy bólu gardła są na przykład bardziej odczuwalne rano? Czy miewasz zgagę, albo odbija Ci sie kwaśną treścią czasem?
no migdałki mam często powiększone, gardło niemalże non stop zaczerwienione, a boli co jakiś czas. jest czas że boli 2 tygodnie, a jest czas że godzinę i po bólu.
myślisz, że te bóle głowy, stany podgorączkowe, bóle gardła to może mieć jakiś związek z refluksem? miewam zgagę, albo takie cofanie, ale dosyć rzadko mi się zdarza.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 21:18   #342
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a masz na imię Zosia? oprócz nawiązania do wiadomej dr Zosi oczywiście

Zła, ty sobie nawet tak nie żartuj

o zaraz obejrzę, chętnie się pośmieję

a tak a propos , doktor Zosiu, chcesz mi poopowiadać o niedoczynności tarczycy?

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

obejrzałam, genialne uwielbiam Donalda a swoją drogą na końcu tego filmiku pojawił się sms od widzów, bardzo trafny
Ja nie żartuję

Nie mam co prawda na imię Zosia, ale od wielu lat wszyscy mówia do mnie Zofia, więc na własne imię czasem już nawet nie reaguję

Oczywiście, że o niedoczynności możemy też pogadać. Masz jakieś pytania? Wal smiało. Powiem Ci, co wiem. Niech zgadnę... hashimoto Cę męczy? Ten Japończyk jakoś sie uwziął na większość polskich kobiet skubany

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no migdałki mam często powiększone, gardło niemalże non stop zaczerwienione, a boli co jakiś czas. jest czas że boli 2 tygodnie, a jest czas że godzinę i po bólu.
myślisz, że te bóle głowy, stany podgorączkowe, bóle gardła to może mieć jakiś związek z refluksem? miewam zgagę, albo takie cofanie, ale dosyć rzadko mi się zdarza.
Wiesz, te objawy, które opisujesz - stany podgorączkowe, powiększone migdały itp, to wygląda na jakąś bakterię faktycznie, ale kto wie czy ta bakteria gdzieś w przewodzie pokarmowym nie siedzi...
Podtrzymuję przeprowadzenie próby z leczeniem refluksu. Jak nie pomoże, to przynajmniej jedno wykluczysz, ale ale... zrobiłabym też badanie kału w kierunku pasożytów i czego się tam da... Może jakaś grzybica?

Laryngolog swoją drogą.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:21   #343
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nie mam co prawda na imię Zosia, ale od wielu lat wszyscy mówia do mnie Zofia, więc na własne imię czasem już nawet nie reaguję
o to jak u mnie - na mnie wołają Maryśka/Mania, na moją mamę część rodziny woła Tereska zamiast Jola...
Mania to już nawet mój K. na mnie woła

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wiesz, te objawy, które opisujesz - stany podgorączkowe, powiększone migdały itp, to wygląda na jakąś bakterię faktycznie, ale kto wie czy ta bakteria gdzieś w przewodzie pokarmowym nie siedzi...
Podtrzymuję przeprowadzenie próby z leczeniem refluksu. Jak nie pomoże, to przynajmniej jedno wykluczysz, ale ale... zrobiłabym też badanie kału w kierunku pasożytów i czego się tam da... Może jakaś grzybica?

Laryngolog swoją drogą.
przejdę się do lekarza po świętach, opowiem że mam te stany podgorączkowe, zawroty głowy czasami, bóle gardła, powiekszone migdały i wspomnę że nadal męczy mnie żołądek. zobaczymy co powie. jak nic nie poradzi kupię któryś z tych leków, o których mówiłaś i spróbuję jeszcze raz w Lublinie.


brrr, właśnie jadę na kolejnym apapie od 16. nigdy nie zdarzało mi się brać więcej niż 1 na dzień, dzisiaj już drugi.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:49   #344
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Ojacię Pokazałabyś zdjęcie? Błagam!

Chciałabym do pasa, ba, marzę o tym, też mam ścięte w trójkąt. Moja przyjaciółka ma do tyłka, ale ma ścięte na prosto i to wygląda trochę jak welon... Do kolan?! WOW! Jestem ciekawa, jak wyglądałaś. Długie włosy są naprawdę cudowne, jeśli są zadbane. Ale dłuższe niż do pupy nie wchodzą w grę.
Już kiedyś wrzucałam do klubu, ale ostatnio nawet miałam zamiar zrobić włosom mała sesję, więc jeśli się uda, to pokarzę

Ta sama długość może wyglądać zupełnie inaczej w zależności od kształtu cięcia Takie bardzo długie, ścięte na prosto w ogóle do mnie nie przemawiają...
Wyglądałam jak pajac Zawsze w warkoczach...

Zła, jestem pod wrażeniem, ty zawsze coś poradzisz!
Jak już jesteśmy przy lekarskich tematach, to co do moich nóg to miesiąc po odstawieniu leków żadnych nawrotów Zostały tylko blizny,ale też powoli blakną. Mogę już nawet założyć grube rajstopy i nie wyglądając jak ofiara przemocy domowej To była jednak grzybica tylko bardzo nietypowa i dlatego nikt jej nie mógł rozpoznać
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:54   #345
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Zła, jestem pod wrażeniem, ty zawsze coś poradzisz!
Jak już jesteśmy przy lekarskich tematach, to co do moich nóg to miesiąc po odstawieniu leków żadnych nawrotów Zostały tylko blizny,ale też powoli blakną. Mogę już nawet założyć grube rajstopy i nie wyglądając jak ofiara przemocy domowej To była jednak grzybica tylko bardzo nietypowa i dlatego nikt jej nie mógł rozpoznać
No Kochana, miałaś wielkie szczęście do lekarza, ktory Ci to rozpoznał Fajnie, że juz to masz za sobą
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 21:57   #346
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No Kochana, miałaś wielkie szczęście do lekarza, ktory Ci to rozpoznał Fajnie, że juz to masz za sobą
Święta prawda, trafiłam na cudowna panią dermatolog Jak by ktoś we wro dermatologa potrzebowałam to mogę polecić
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 22:00   #347
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Zła, jestem pod wrażeniem, ty zawsze coś poradzisz!
Jak już jesteśmy przy lekarskich tematach, to co do moich nóg to miesiąc po odstawieniu leków żadnych nawrotów Zostały tylko blizny,ale też powoli blakną. Mogę już nawet założyć grube rajstopy i nie wyglądając jak ofiara przemocy domowej To była jednak grzybica tylko bardzo nietypowa i dlatego nikt jej nie mógł rozpoznać
też jestem pod ogromnym wrażeniem
świetnie, że wszystko dobrze się goi
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 23:10   #348
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
też jestem pod ogromnym wrażeniem
wrażenie, wrażeniem Smooth, ale ja o tym badaniu kału poważnie pisalam. Zrób sobie koniecznie. Ja ostatnio byłam w szoku jak mi jedna znajoma (lekarka zresztą) opowiedziala historię o potwornej alergii u jej dziecka. Nic nie działalo, a w dodatku zaczął jej synek łysieć. Coś ją tknęło, bo przypomnialy jej się zajęcia z parazytologii i sprawdziła mu kał. Okazało się, że to po prostu robaki. Nie jest to nic niezwykłego, bo człowiek nieraz latami się nie bada, a przecież to można zlapac wszędzie. Kot np. dostaje tabletki raz na pół roku, a ludzie nie. Ja postanowilam profilaktycznie się sprawdzić Moja przyjaciółka badała się dwa tygodnie temu, po powrocie z Azji. Jakos tak ją brzuch pobolewał i wyobraź sobie, że wykryli jej taką bezobjawową salmonellę. Okazuje się, że chyba jest nosicielem. Masakra Gdyby się nie zbadała, to mogłaby zarazić rodzinę i nie wiadomo kogo jeszcze z najbliższego otoczenia, a wtedy to już nie przelewki... Babka z Sanepidu osobiście do niej zadzwoniła z tą informacją i pytaniem czy przypadkiem nie pracuje gdzieś przy żywności.
Także wiesz Smooth, lepiej na zimne dmuchac
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 23:16   #349
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
wrażenie, wrażeniem Smooth, ale ja o tym badaniu kału poważnie pisalam. Zrób sobie koniecznie. Ja ostatnio byłam w szoku jak mi jedna znajoma (lekarka zresztą) opowiedziala historię o potwornej alergii u jej dziecka. Nic nie działalo, a w dodatku zaczął jej synek łysieć. Coś ją tknęło, bo przypomnialy jej się zajęcia z parazytologii i sprawdziła mu kał. Okazało się, że to po prostu robaki. Nie jest to nic niezwykłego, bo człowiek nieraz latami się nie bada, a przecież to można zlapac wszędzie. Kot np. dostaje tabletki raz na pół roku, a ludzie nie. Ja postanowilam profilaktycznie się sprawdzić Moja przyjaciółka badała się dwa tygodnie temu, po powrocie z Azji. Jakos tak ją brzuch pobolewał i wyobraź sobie, że wykryli jej taką bezobjawową salmonellę. Okazuje się, że chyba jest nosicielem. Masakra Gdyby się nie zbadała, to mogłaby zarazić rodzinę i nie wiadomo kogo jeszcze z najbliższego otoczenia, a wtedy to już nie przelewki... Babka z Sanepidu osobiście do niej zadzwoniła z tą informacją i pytaniem czy przypadkiem nie pracuje gdzieś przy żywności.
Także wiesz Smooth, lepiej na zimne dmuchac
jasne, rozumiem, ja nie pamietam kiedy ostatnio miałam takie badanie robione. myślę że zrobię, ale to już prywatnie chyba po nowym roku. lekarki raczej nie zapytam, po jej reakcji na prośbę o morfologię, czytałaś pewnie..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 23:16   #350
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
wrażenie, wrażeniem Smooth, ale ja o tym badaniu kału poważnie pisalam. Zrób sobie koniecznie. Ja ostatnio byłam w szoku jak mi jedna znajoma (lekarka zresztą) opowiedziala historię o potwornej alergii u jej dziecka. Nic nie działalo, a w dodatku zaczął jej synek łysieć. Coś ją tknęło, bo przypomnialy jej się zajęcia z parazytologii i sprawdziła mu kał. Okazało się, że to po prostu robaki. Nie jest to nic niezwykłego, bo człowiek nieraz latami się nie bada, a przecież to można zlapac wszędzie. Kot np. dostaje tabletki raz na pół roku, a ludzie nie. Ja postanowilam profilaktycznie się sprawdzić Moja przyjaciółka badała się dwa tygodnie temu, po powrocie z Azji. Jakos tak ją brzuch pobolewał i wyobraź sobie, że wykryli jej taką bezobjawową salmonellę. Okazuje się, że chyba jest nosicielem. Masakra Gdyby się nie zbadała, to mogłaby zarazić rodzinę i nie wiadomo kogo jeszcze z najbliższego otoczenia, a wtedy to już nie przelewki... Babka z Sanepidu osobiście do niej zadzwoniła z tą informacją i pytaniem czy przypadkiem nie pracuje gdzieś przy żywności.
Także wiesz Smooth, lepiej na zimne dmuchac
jasne, rozumiem, ja nie pamietam kiedy ostatnio miałam takie badanie robione. myślę że zrobię, ale to już prywatnie chyba po nowym roku. lekarki raczej nie zapytam, po jej reakcji na prośbę o morfologię, czytałaś pewnie..



Zła, dobrze Cie mieć tutaj, wiesz?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 23:23   #351
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Kochani moi!
Jutro wyjeżdżam na kilka dni i dostęp do kompa oraz internetu będę miała bardzo ograniczony. Chciałabym Wam więc złożyć życzenia (ostrzegam- jestem w tym wyjątkowo kiepska):

Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam, żebyście te, podobno, magiczne dni spędzili w miłej atmosferze oraz żeby nadchodzący nowy rok przyniósł Wam spełnienie tego, o czym marzycie. Najlepszego, Robaczki!
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 23:40   #352
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kochani moi!
Jutro wyjeżdżam na kilka dni i dostęp do kompa oraz internetu będę miała bardzo ograniczony. Chciałabym Wam więc złożyć życzenia (ostrzegam- jestem w tym wyjątkowo kiepska):

Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam, żebyście te, podobno, magiczne dni spędzili w miłej atmosferze oraz żeby nadchodzący nowy rok przyniósł Wam spełnienie tego, o czym marzycie. Najlepszego, Robaczki!
Medi, dziękuje za życzenia i Tobie życzę również tego samego oraz zdrowia, szczęścia i duużo miłości! Uważaj tam na siebie.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
wrażenie, wrażeniem Smooth, ale ja o tym badaniu kału poważnie pisalam. Zrób sobie koniecznie. Ja ostatnio byłam w szoku jak mi jedna znajoma (lekarka zresztą) opowiedziala historię o potwornej alergii u jej dziecka. Nic nie działalo, a w dodatku zaczął jej synek łysieć. Coś ją tknęło, bo przypomnialy jej się zajęcia z parazytologii i sprawdziła mu kał. Okazało się, że to po prostu robaki. Nie jest to nic niezwykłego, bo człowiek nieraz latami się nie bada, a przecież to można zlapac wszędzie. Kot np. dostaje tabletki raz na pół roku, a ludzie nie. Ja postanowilam profilaktycznie się sprawdzić Moja przyjaciółka badała się dwa tygodnie temu, po powrocie z Azji. Jakos tak ją brzuch pobolewał i wyobraź sobie, że wykryli jej taką bezobjawową salmonellę. Okazuje się, że chyba jest nosicielem. Masakra Gdyby się nie zbadała, to mogłaby zarazić rodzinę i nie wiadomo kogo jeszcze z najbliższego otoczenia, a wtedy to już nie przelewki... Babka z Sanepidu osobiście do niej zadzwoniła z tą informacją i pytaniem czy przypadkiem nie pracuje gdzieś przy żywności.
Także wiesz Smooth, lepiej na zimne dmuchac
Fakt. Mi również zlecono to badanie przed tym jak wydali mi skierowanie do gastrologa. Nic tam nie wykryli ale podobno bardzo dużo ludzi ma robaki a nawet o tym nie wie.
Smoo, Zła mnie tutaj nie raz przekonywała o gastroskopii a ja ciągle pisałam, że nie ma mowy. Okazało się niestety, że 4 miesięczne leczenie mnie na refluks nie przynosi zbytnio efektów i będę musiała się poddać temu okropieństwu - chociaż Doktor Zosia twierdzi, że nie taki diabeł straszny jak go malują.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 07:54   #353
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Witam się połączeniem Hello Holo i Iced Latte. Zdjęcia z kalkulatora. Serdeczniak nadal krótki, ale dzielnie odrasta

__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 07:58   #354
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Nie miał robionego ani jednego badania, ponieważ weterynarz powiedział, że to i tak nic nie zmieni..
No to zmień weterynarza Wiesz, powróżyć to on sobie może ze szklanej kuli, a nie z objawów
Nie mam pojęcia skąd u wetów ten trend, żeby leczyć (albo nie leczyć) bez badań... wtf? to lekarz czy druid?
Sorry, musiałam dać upust moim poglądom
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
obfociłam paznokcie, niestety ze wzorkami pościeli i muszę je bardziej zaostrzyć, bo straciłam trochę kształt
Jaki seksowny ten lakier
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38238243]Helloł !
Więc zaczynamy:
Golaski-bobaski [/QUOTE]
Śliczne, białe golaski
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
1 zdjęcie - łapka lewa (wskazujący mi się złamał, pisałam już)
2 zdjęcie - łapka prawa

Wiem, widać prześwity Dopiero na zdjęciach wychodzą takie rzeczy. Malowane na wigilię klasową. Chyba już odrosły!
Pewnie, że odrosły Prawa wydaje mi się równiejsza, ale i tak jest bardzo ładnie


Nadrabiam dalej.
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 07:59   #355
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Witam się połączeniem Hello Holo i Iced Latte. Zdjęcia z kalkulatora. Serdeczniak nadal krótki, ale dzielnie odrasta

muszę się w jakieś holo zaopatrzyć nice)!


Dzień dobry!

no to bierzemy się do pieczenia a później sprzątania.. trzymać kciuki aby paznokcie to przeżyły ))

(dobrze by było aby domownicy którzy będą później jeść moje wypieki też przeżyli ;])

miłego dnia
bopp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 08:40   #356
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wyślij na PW

Skoro masz ten refluks (pamiętam, że coś chyba bardziej o zespole jelita drażliwego pisałas, ale to wszystko jedno w sumie), to bez łaski powinnas dostawać receptę na IPP. Kochana, czytałam, że masz brać Ketonal, a przy refluksie i Twoich dolegliwościach jelitowych nie waż się go brać bez osłony!
Pij siemie lniane, a w aptece poproś o najsilniejszy inhibitor pompy protonowej, jaki moga Ci dać bez recepty. Wydaje mi się, ze to będzie Ortanol Max, lub coś taszego jak znajdą (powinna być dawka 20mg omeprazolu). Bierz to na początek po 2szt dwa razy dziennie. Pierwsza dawka rano na pusty żołądek, równe pół godziny przed posiłkiem, a druga pół godziny przed kolacją. Napisz mi po kilku dniach czy odczuwasz jakąś poprawę, bo potem można zmniejszyć stopniowo dawke, ale przy silnych dolegliwoćsiach zaczyna się od takiej dużej.
Czy miałaś gastroskopię? Po co ten antybiotyk (metronidazol)? Zdiagnozowali Ci Helicobacter Pylori?

Hehehe, zaczęłam urlop i mialam zapomnieć o pracy, a tu takie kwiatki
Powiem mamie, to poszuka.

PW Zapomniałam Ci też dopisać. Maść to: Pimafucin 20 mg/g, krem, a lek: Fluconazole 100mg. Maścią mam 4 razy dziennie smarować te paznokcie, co dwa dni piłować, a Fluconazole tylko jedną tabletkę na dobę. Mam dwa opakowania, ale podobno kuracja ma trwać 3 tygodnie.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no migdałki mam często powiększone, gardło niemalże non stop zaczerwienione, a boli co jakiś czas. jest czas że boli 2 tygodnie, a jest czas że godzinę i po bólu.
myślisz, że te bóle głowy, stany podgorączkowe, bóle gardła to może mieć jakiś związek z refluksem? miewam zgagę, albo takie cofanie, ale dosyć rzadko mi się zdarza.
U mnie to samo, tylko migdały są cały czas powiększone z niewiadomej przyczyny.
Najgorsze to cofanie
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kochani moi!
Jutro wyjeżdżam na kilka dni i dostęp do kompa oraz internetu będę miała bardzo ograniczony. Chciałabym Wam więc złożyć życzenia (ostrzegam- jestem w tym wyjątkowo kiepska):

Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam, żebyście te, podobno, magiczne dni spędzili w miłej atmosferze oraz żeby nadchodzący nowy rok przyniósł Wam spełnienie tego, o czym marzycie. Najlepszego, Robaczki!
Medi, i my życzymy Ci tego samego! A przede wszystkim zdrowia w nowym roku!
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Witam się połączeniem Hello Holo i Iced Latte. Zdjęcia z kalkulatora. Serdeczniak nadal krótki, ale dzielnie odrasta
Bardzo ładne paznokcie! Hello Holo musi być mój...



Cześć
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 08:44   #357
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja to miałam szczęście chyba... I w gim i w LO i na studiach miałam za☠☠☠istych ludzi
Ja tak samo. Z wieloma osobami do tej pory utrzymuję kontakt

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;38243871]
Karola, ja na Twoim avku przeczytałam: HO HO HOT(wykrzyknik mi się przekszatałcił ).[/QUOTE]
Też ładnie


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wypieki świąteczne, to ja nastawiłam się na taki piernik. Co sądzicie? Wydaje mi się, ze może być dobry.


Mój syn uwielbia murzynka,


W niedziele mam w domu szkółkę gotowania Przychodzi moja przyjaciółka i kolega mojego syna. Będziemy we czwórkę robić pierogi, rybe po grecku, sałatkę i barszcz. Nie wiem co z tego wyjdzie. Będę się czuła jak Magda Gessler
Ooo. Wygląda super

Murzynka robię najlepszego na świecie... Nie chwaląc się
W każdą sobotę piekę. Tak mam nakazane przez rodzinkę. Prawie cały idzie od razu jak się rzucą Tylko robię w takiej mniejszej brytfannie, jak do chleba

Dlatego uuuwielbiam przedświąteczne przygotowania. U nas też dużo rzeczy razem robimy z mamą i siostrą i czasem babcię zagonimy do roboty Tata, brat i bratowa mają 2 lewe rynce, więc im nawet nie proponujemy żeby pomagali Szwagier jeszcze by był w stanie cos upiec czy ugotować, ale mu się nie chce
Ryba po grecku
Pierogi
Barszczu nie lubię

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to widziałyście, ale syn mi własnie pokazał i po prostu umarłam ze śmiechu
Prezenty na święta
Widziałam. Jest genialne

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Medi- Również wszystkiego najlepszego na Święta Ci życzę
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 08:51   #358
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Zapomniałam powiedzieć, że skróciłam paznokcie. Nie wiem też skąd wczoraj wzięły mi się 9mm pazury, ale musicie wybaczyć
Strasznie mi się podobają; takie króciaczki, są równo z opuszkiem. Często ostatnio chodzę w golaskach, więc wolny brzeg jest teraz w sam raz.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 08:57   #359
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kochani moi!
Jutro wyjeżdżam na kilka dni i dostęp do kompa oraz internetu będę miała bardzo ograniczony. Chciałabym Wam więc złożyć życzenia (ostrzegam- jestem w tym wyjątkowo kiepska):

Z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam, żebyście te, podobno, magiczne dni spędzili w miłej atmosferze oraz żeby nadchodzący nowy rok przyniósł Wam spełnienie tego, o czym marzycie. Najlepszego, Robaczki!
dziękuję Medi! I dla Ciebie: pięknych Świąt i mnóstwa prezentów (lakierów) pod choinką! A na Nowy Rok: powodzenia i wszelkich szczęśliwości


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Witam się połączeniem Hello Holo i Iced Latte. Zdjęcia z kalkulatora. Serdeczniak nadal krótki, ale dzielnie odrasta
delikatne i szykowne mani

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zapomniałam powiedzieć, że skróciłam paznokcie. Nie wiem też skąd wczoraj wzięły mi się 9mm pazury, ale musicie wybaczyć
Strasznie mi się podobają; takie króciaczki, są równo z opuszkiem. Często ostatnio chodzę w golaskach, więc wolny brzeg jest teraz w sam raz.
hej Kav, to pokaż w wolnej chwili
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 09:00   #360
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
hej Kav, to pokaż w wolnej chwili
Jak będę mogła, to pokażę, tylko, że skórkami trochę postraszę
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.