Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 11:29   #721
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam taka padnięta, a do północy nie mogłam zasnąć...

ja zazwyczaj padam po północy, koło 1 i tak było i tym razem


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Poza tym, pochwalę się i ja, że dostałam 5 lakierów i kilka drobiazgów do mani i pedi książkę Pałac Kolorów. Jeszcze ocieplacze na łydki, kuupę słodyczy i szampana

chwal się lakierami i w ogóle.. szaampan


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
I to jest najpiękniejszy prezent, jaki można dostać! Baaardzo się cieszę Teraz tylko wet, który to potwierdzi i masz nas zasypać fotkami futra z lustrzanki Futro przy misce, futro przy wodzie, futro śpiące na lewym boku, futro śpiące na prawym boku...

rozbroiłaś mnie tym
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 11:31   #722
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
rozbroiłaś mnie tym
Mnie też
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 11:57   #723
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry

Ale jestem szczęśliwa! Nadal się podniecam tymi prezentami, ale ja już tak mam Zaraz ponadrabiam, bo potem mnie nie ma.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Souv - bardzo ładne prezenty i kok!
Dziękuję, starałam się go zrobić jak najlepiej Jedyna fryzura, którą umiem, haha.

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Od Tż dostałam białe słuchawki Sony i szczoteczkę elektryczną, w domu książkę, bluzkę, szampon Gliss Kura (kolejna miłość), pomadkę, zestaw do szkicowania ze szkicownikiem w drewnianej jakby szkatułce i od babci i dziadka ich własny, z czasów młodości wielki zestaw ołówków, węgli, piór, stalówek itd. ze sztalugą. Jestem w niej zakochana...
Bardzo fajne prezenty, szczególnie słuchawki, książka (właśnie, jaka?) i zestaw do szkicowania. Jak będziesz mogła to obfoć grzecznie wszystko i wyślij mi na PW albo wstaw tutaj na wątek. Mam słabość do takich prezentów

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
Podoba podoba tylko skórki do umycia
Ty bystrzacho, nawet takie małe niedociągnięcie zauważyłaś, nic się przed Tobą nie schowa

Cytat:
Napisane przez DMkaAnia
Powiedz, że farbujesz włosy ;] no i czym?
Zmartwię Cię, nie farbuję Kiedyś chciałam przefarbować na blond, ale babcia by mnie chyba wydziedziczyła... Ale uznam to za komplement!

Cytat:
Napisane przez Trelle
Bazowy kolor wydaje się bardzo fajny, buraczkowy.
Dzięki, tak naprawdę to czerwień, aparat mi zawsze przekłamuje kolory

Cytat:
Napisane przez ameljja
Hejo
Jak już się tak chwalicie co dostalyście, to ja powiem, że dostałam m.in. bon upominkowy na 50 zł do Rossmanna Już widzę te lakiery
Kupisz same lakiery? Aaaaale Ci zazdroszczę!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 11:58   #724
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pochwal się jeszcze jakie lakiery
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
j
chwal się lakierami i w ogóle.. szaampan

hehe, koralowy z Astora ten, dwa z Selene ten i tu (nr 210) oraz dwa z Essence: ten i ten

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hejo
Jak już się tak chwalicie co dostalyście, to ja powiem, że dostałam m.in. bon upominkowy na 50 zł do Rossmanna Już widzę te lakiery
ooo, szaleństwo




Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale jestem szczęśliwa! Nadal się podniecam tymi prezentami, ale ja już tak mam Zaraz ponadrabiam, bo potem mnie nie ma.
dzień dobry podniecaj się, po to są, ja tam też się zawsze cieszę ze wszystkiego i oglądam przez tydzień

EDIT: zapomnialam podac drugiego nr Selenki
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2012-12-26 o 10:37
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 12:02   #725
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek
dzień dobry podniecaj się, po to są, ja tam też się zawsze cieszę ze wszystkiego i oglądam przez tydzień
No tak, tyle że ja łażę w tych rękawiczkach po domu i zacieszam jak szalona albo oglądam kuferek z kosmetykami po raz setny już Ładne lakiery dostałaś, podoba mi się ten ostatni z Essence i ciemny z miss selene. Pocieszne cudeńka

Maluj pazurki!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 12:06   #726
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
No tak, tyle że ja łażę w tych rękawiczkach po domu i zacieszam jak szalona albo oglądam kuferek z kosmetykami po raz setny już Ładne lakiery dostałaś, podoba mi się ten ostatni z Essence i ciemny z miss selene. Pocieszne cudeńka

Maluj pazurki!
hehe a co tam, Souv, Święta są
Może jeszcze dziś będę malować
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 12:09   #727
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek
hehe a co tam, Souv, Święta są
Może jeszcze dziś będę malować
Też fakt Trzeba się cieszyć, bo one tak szybko mijają...

To fajnie, czekam


Dziewczyny, co sądzicie o paznokciach hybrydowych? Szkodzą? Zrobiłybyście sobie? Moja koleżanka sobie zrobiła, podobno wzmacniają paznokcie.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 12:25   #728
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hejo
Jak już się tak chwalicie co dostalyście, to ja powiem, że dostałam m.in. bon upominkowy na 50 zł do Rossmanna Już widzę te lakiery
Hah, zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Hoł hoł hoł
jest najpiękniejszy prezent, jaki można dostać! Baaardzo się cieszę Teraz tylko wet, który to potwierdzi i masz nas zasypać fotkami futra z lustrzanki Futro przy misce, futro przy wodzie, futro śpiące na lewym boku, futro śpiące na prawym boku...

Oj tak, dobry aparat i zwierzak i zabawa zapewniona. Od kiedy sprawiłam sobie chomika i zaawansowaną kompaktówkę to Kuba obcykany chyba we wszystkich pozach. Pozdrawia was świątecznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3786.jpg (56,0 KB, 24 załadowań)
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 12:31   #729
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Bardzo fajne prezenty, szczególnie słuchawki, książka (właśnie, jaka?) i zestaw do szkicowania. Jak będziesz mogła to obfoć grzecznie wszystko i wyślij mi na PW albo wstaw tutaj na wątek. Mam słabość do takich prezentów



Zmartwię Cię, nie farbuję Kiedyś chciałam przefarbować na blond, ale babcia by mnie chyba wydziedziczyła... Ale uznam to za komplement!
"Nieposkromiona"? W każdym razie jeden tom z jakiejś serii. Wyślę na PW, jeśli chcesz.

Nie dziwię się, na jej miejscu sama bym Cię wydziedziczyła, haha.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
hehe, koralowy z Astora ten, dwa z Selene ten i tu oraz dwa z Essence: ten i ten
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
No tak, tyle że ja łażę w tych rękawiczkach po domu i zacieszam jak szalona albo oglądam kuferek z kosmetykami po raz setny już Ładne lakiery dostałaś, podoba mi się ten ostatni z Essence i ciemny z miss selene. Pocieszne cudeńka
Podobają mi się identyczne kolory
Sama oglądam, dotykam prezenty niezliczoną ilość razy, ale jeszcze nic nie użyłam, bo mi szkoda
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o paznokciach hybrydowych? Szkodzą? Zrobiłybyście sobie? Moja koleżanka sobie zrobiła, podobno wzmacniają paznokcie.
Żebym ja jeszcze wiedziała co to jest
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 12:36   #730
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri
"Nieposkromiona"? W każdym razie jeden tom z jakiejś serii. Wyślę na PW, jeśli chcesz.

Nie dziwię się, na jej miejscu sama bym Cię wydziedziczyła, haha.
Nazwa nic mi nie mówi. Wyślij na PW, jak możesz. Sama byłam przekonana, że dostanę książkę pod choinkę, a tu taka niespodzianka.

Ale ja tak uwielbiam blond włosy Naturalne blondynki są wielkimi szczęściarami!

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Podobają mi się identyczne kolory
Sama oglądam, dotykam prezenty niezliczoną ilość razy, ale jeszcze nic nie użyłam, bo mi szkoda
Bo mamy podobny gust, świadczy o tym również fakt, że zakochałam się w Twojej kolekcji lakierów Większość lakierów bym Ci podkradła.

Znam to! Dzisiaj poszłam się kąpać i żal mi było użyć żelu do kąpieli, a balsamu nakładałam jak najmniej, żeby zaoszczędzić

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Żebym ja jeszcze wiedziała co to jest
Chodziło mi o lakier hybrydowy. Ładnie to wygląda.

https://www.google.pl/#hl=pl&gs_rn=1...w=1920&bih=941
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 12:42   #731
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Nazwa nic mi nie mówi. Wyślij na PW, jak możesz. Sama byłam przekonana, że dostanę książkę pod choinkę, a tu taka niespodzianka.

Ale ja tak uwielbiam blond włosy Naturalne blondynki są wielkimi szczęściarami!



Bo mamy podobny gust, świadczy o tym również fakt, że zakochałam się w Twojej kolekcji lakierów Większość lakierów bym Ci podkradła.

Znam to! Dzisiaj poszłam się kąpać i żal mi było użyć żelu do kąpieli, a balsamu nakładałam jak najmniej, żeby zaoszczędzić



Chodziło mi o lakier hybrydowy. Ładnie to wygląda.

https://www.google.pl/#hl=pl&gs_rn=1...w=1920&bih=941
Jak zbiorę siły, to wyślę.

Fakt, wydają mi się być taki delikatne i urocze.




Bardzo możliwe, u Ciebie też kilka mi się podoba

Dokładnie, haha.




Jakie bajery
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 13:00   #732
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone

Ale dzisiaj odpukac dostalam najlepszy prezent, moje futro chyba zaczyna lepiej sikac
Nie potrzebne mi zadne gadzety, to jest najlepsze co moglam dostac!
Oby wizyta u weta to potwierdzila.
I zaczynamy z mama przegladac na powaznie strony adopcyjne, wiec mam nadzieje, ze niebawem przygarniemy jakiegos pieska. Po swietach pewnie bedzie duzo nieudanych psich prezentow
Jeeeeeej Aż się łezka w oku ze wzruszenia i szczęścia zakręciła.
Co do nieudanych prezentów zwierzaków, nie wiem jak można mieć serce wyrzucić zwierzaka Później zapełnione schroniska.. Macie z mamą olbrzymie i dobre serducha. Oby jak najwięcej takich ludzi na świecie.
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość


Kupisz same lakiery? Aaaaale Ci zazdroszczę!
Jeszcze nie wiem, może jakiś perfum, ale pewnie najwięcej lakierów :P
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 13:04   #733
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja
Aż się łezka w oku ze wzruszenia i szczęścia zakręciła.
Co do nieudanych prezentów zwierzaków, nie wiem jak można mieć serce wyrzucić zwierzaka Później zapełnione schroniska.. Macie z mamą olbrzymie i dobre serducha. Oby jak najwięcej takich ludzi na świecie.
Popieram, nie mam pojęcia, jakim trzeba być okrutnym człowiekiem, by wyrzucić zwierzę. Moją Melkę ktoś bestialsko wyrzucił do lasu, wygłodzona i miaucząca przyszła do Nas na działkę. Najpierw dawałam jej słodką bułkę przez siatkę, potem przecisnęła się przez szczelinę i weszła na działkę. Była taka głodna, że rzuciła się na tę bułkę, a miauczała tak rozpaczliwie, że to nie do opisania... Od razu dała się pogłaskać, wziąć na ręce, a jak ją w zimę wzięliśmy do domu to potrafiła się załatwiać do kuwety od razu.

Zabiłabym tego człowieka, co ją wyrzucił. Pewnie kupił małego kociaka, a jak kociak dorósł to już przestał być ładny... Szkoda słów na takich tępaków
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 13:15   #734
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kochane moje i Kochany!

Z okazji świąt życzę Wam dużo światła wewnątrz i na zewnątrz, spokoju, ukojenia i ciepła. Oby świąteczny śnieg (albo deszcz, jeśli tego pierwszego Wam brakuje) zadziałał jak kojący okład na wszystkie codzienne bolączki. Przytulajcie ludzi, uśmiechajcie się do nich i czerpcie przyjemność z rodzinnych spotkań. Całuję was mocno, mroźnie i biało !

A na ogrzanie po mroźnych buziakach - futerkowe pazurki
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Wesołych świąt kurczaczki
i Amelko, nie zacytowało mi Ciebie, ale dziękuję, dziękujemy
Lolli, na widok Twojego mani musiałam szczenę pozbierać z podłogi


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Ja już po kolacji wigilijnej i to, co dostałam pod choinkę przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Dostałam cały zestaw do pielęgnacji pazurków (takie rzeczy jak cążki, patyczek do odsuwania skórek, biała kredka do paznokci, trzy lakiery (top coat, różowy, beż), paski do frencza i jeszcze parę innych), antyperspirant w sprayu, perfumy Enigma, balsam rozświetlający, żel do kąpieli, różową pomadkę A kolacja była urocza, pyszne jedzenie i duuuużo śmiechu.
rewelacja!


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja dostałam dwie bluzki, buty, torebkę, perfumy i słodycze jeszcze jutro do mnie Mikołaj przychodzi
ale Wam faaajnie


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dziewczynki, ja nie jestem dobra w w życzeniach...
Życzę Wam spokoju i zdrowia, nie tylko w święta.
Żeby spełniały się Wasze marzenia a smutków i rozczarowań było jak najmniej.

A wszystkim tym, które tak jak ja świąt nie obchodzą, żeby jak najszybciej się skończyły!



Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
A tu mój dzisiejszy kok i prezenty
ale blask
prezenty super


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mój Mikołaj też się nie postarał w kwestii lakierów... Sama zapoluję:P
u mnie to samo Mikołaj u mnie za to zostawił kopertę


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Gdzie tam narcyzm, ja mam cały album poświęcony własnej osobie Oliwka goła w ręczniku, Oliwka w wanience, Oliwka w wózku, Oliwka przy choince, Oliwka śpi w wałkach, komunia, urodziny, pasowanie na pierwszoklasistę i ta moja szpara między zębami To jest dopiero narcyzm!
jeden album? proszę Cię, ja mam takich chyba z 10
rodzice uwielbiali robić mi zdjęcia. tu w nowej sukieneczce, tu jak jem marchewke, jak ubrudziłam się zupką, jak się złoszczę, jak siedzę na kiblu, jak uciekałam do zegarka przed pampersem...


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Od Tż dostałam białe słuchawki Sony i szczoteczkę elektryczną, w domu książkę, bluzkę, szampon Gliss Kura (kolejna miłość), pomadkę, zestaw do szkicowania ze szkicownikiem w drewnianej jakby szkatułce i od babci i dziadka ich własny, z czasów młodości wielki zestaw ołówków, węgli, piór, stalówek itd. ze sztalugą. Jestem w niej zakochana...
super
aż jestem pod wrażeniem!


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
piękne kolory Można by wprowadzić jeszcze cień np granat w załamanie ale jak na początek super
Pilar, serio?
dziękuję, dziękuję, dziękuję
następnym razem spróbuję tak jak mówisz!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 13:20   #735
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
rewelacja!
Cytat:
Napisane przez smoothly
ale blask
prezenty super
Dziękuję, kochana

Cytat:
Napisane przez smoothly
jeden album? proszę Cię, ja mam takich chyba z 10
rodzice uwielbiali robić mi zdjęcia. tu w nowej sukieneczce, tu jak jem marchewke, jak ubrudziłam się zupką, jak się złoszczę, jak siedzę na kiblu, jak uciekałam do zegarka przed pampersem...
Nie no, jest tego więcej, ale nie chciałam pisać, żeby nie wyjść na dziwaczkę Z trzy na pewno będą. Ale muszę przyznać, że byłam uroczym dzieckiem

Wyobrażam sobie Ciebie siedzącą na kibelku, haha Weź, kiedyś musimy tu zamieścić swoje zdjęcia z dzieciństwa, błaaagam!

A Tobie co Mikołaj przyniósł? Byłaś grzeczna w tym roku? Opowiadaj, jak wigilia!
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 13:27   #736
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
jeśli chcecie mogę Wam zrobić zdjęcie tego co dostałam i co kupiłam dla mamy
no i jak wyglądałam ale to dla klubowiczów
skończę nadrabiać i lecę do klubu


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dostałam:
super
pędzleeeee!


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Dobra chwalę się

U mnie było trochę zaskoczenie, bo ogólnie ja byłam odpowiedzialna za prezenty, dostałam kasę od dziadka i miałam kupić wszystkim ale mama w tajemnicy dokupiła mi jeszcze coś więc była niespodzianka
Dostałam:
złoty zegarek z Parfois
bluzkę z Orsaya KLIK
śmieszne kapcie z Pepco, haha uwielbiam założyć czasem coś takiego dziwnego koniecznie z motywem zwierzęcym
i tu od mamy:
pachnące kadzidełka czy coś w tym rodzaju
baza pod cienie i pod podkład z Dax
wieszak biały z motywem róż, bardzo fajny, na naszyjniki na przykład

A w drugim załączniku prezenty które wybrałam dla mamy:
skarpetki
kapcie
zestaw kosmetyków z Ives Rocher
super!
świetne te kapcie są, sama bym w takich brykała po mieszkaniu w Lublinie już widzę te zazdrosne spojrzenia!
prezenty dla mami też świetne


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Swietne prezenty dostalyscie
Ja swoje dostalam juz w czwartek, wiec zdazylam ochlonac. Od mamusi kapcie i zabiera mnie na zakupy wyprzedazowe, od brata pieniazki na prawo jazdy, a drugi nieobecny dal mi w spadku lustrzanke i jakis super obiektyw, ktory przyleci do mnie pozniej. Bedziemy ladne zdjecia paznokciom robic Chyba bylam grzeczna
łaaa, super!
chyba faktycznie byłaś grzeczna


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj odpukac dostalam najlepszy prezent, moje futro chyba zaczyna lepiej sikac
Nie potrzebne mi zadne gadzety, to jest najlepsze co moglam dostac!
Oby wizyta u weta to potwierdzila.
super!


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
śliczne staranne mani
dziękuję


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Bardzo podobasz mi się w tym makijażu.
oj, dziękuuuję


Cytat:
U mnie Mikołaje w tym roku trafił baardzo z prezentami, nie spodziewałam się.
pokazuj prezenty


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ładnie, drugie zdjęcie - ładniejszy kształt
dzięki


Cytat:
no co Ty, ładnie jest naprawdę.
i jeszcze raz


Cytat:
Poza tym, pochwalę się i ja, że dostałam 5 lakierów i kilka drobiazgów do mani i pedi książkę Pałac Kolorów. Jeszcze ocieplacze na łydki, kuupę słodyczy i szampana
pokazuj lakiery


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hejo
Jak już się tak chwalicie co dostalyście, to ja powiem, że dostałam m.in. bon upominkowy na 50 zł do Rossmanna Już widzę te lakiery
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 13:28   #737
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Nniejszym mowie - futerkowe mani ssie. Ładnie wyglada max godzine i to jesli siedzi sie tyko z rekami w gorze. Szkoda zachodu.
to lipa

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

tak, zgadza się
a to znam znam

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
H

Bo wielkie umysły myślą podobnie
phi

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość


Ty bystrzacho, nawet takie małe niedociągnięcie zauważyłaś, nic się przed Tobą nie schowa


Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość

Oj tak, dobry aparat i zwierzak i zabawa zapewniona. Od kiedy sprawiłam sobie chomika i zaawansowaną kompaktówkę to Kuba obcykany chyba we wszystkich pozach. Pozdrawia was świątecznie.
ale słodziak
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 13:44   #738
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
hehe, koralowy z Astora ten, dwa z Selene ten i tu oraz dwa z Essence: ten i ten

super lakiery!
te essence są śliczne


Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dziękuję, kochana



Cytat:
Nie no, jest tego więcej, ale nie chciałam pisać, żeby nie wyjść na dziwaczkę Z trzy na pewno będą. Ale muszę przyznać, że byłam uroczym dzieckiem

Wyobrażam sobie Ciebie siedzącą na kibelku, haha Weź, kiedyś musimy tu zamieścić swoje zdjęcia z dzieciństwa, błaaagam!
daj żyć Kobieto
ja byłam łysa przez 1 rok życia, potem byłam blondyneczką z loczkami, jak aniołek a potem zaczęłam ciemnieć, włosy mi sie rozprostowały i potem znowu zaczęły kręcić


Cytat:
A Tobie co Mikołaj przyniósł? Byłaś grzeczna w tym roku? Opowiadaj, jak wigilia!
mi Mikołaj nic nie przyniósł, ale w zamian za prezenty dla rodziców, oni też mnie na zakupy zabrali
dostałam rewelacyjne krótkie spodenki takie na jesień/zimę pod rajtki sweterek/narzutkę w kolorze maliny iiiii... a torebkę
a od dziadków i ciotki dostałam piłążka.
a od drugich dziadków... pierogi, jak zawsze.


Wigilia? objazdowa, jak co roku. najpierw z dziadkami i ciotką. potem do drugich dziadków. moja nawiedzona siostra cioteczna tylko ze mną się nie podzieliła opłatkiem.
wróciliśmy potem znowu do tych pierwszych dziadków, ale to ot tak pogadać, powspominało się trochu, posiedziało, wróciliśmy do domu, oglądałam z tatą głupie filmy, poszliśmy na pasterkę, oglądaliśmy filmy do 2 w nocy i poszłam spać
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 13:49   #739
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
daj żyć Kobieto
ja byłam łysa przez 1 rok życia, potem byłam blondyneczką z loczkami, jak aniołek a potem zaczęłam ciemnieć, włosy mi sie rozprostowały i potem znowu zaczęły kręcić
Blondyneczki z loczkami są słodkie Ja już po urodzeniu miałam gęstą, czarną czuprynkę i skórę tak ciemną, jak latynoska Potem włosy były trochę jaśniejsze, a teraz znów są ciemne. Tylko kolor skóry już nie ten, niestety.

Cytat:
Napisane przez smoothly
mi Mikołaj nic nie przyniósł, ale w zamian za prezenty dla rodziców, oni też mnie na zakupy zabrali
dostałam rewelacyjne krótkie spodenki takie na jesień/zimę pod rajtki sweterek/narzutkę w kolorze maliny iiiii... a torebkę
a od dziadków i ciotki dostałam piłążka.
a od drugich dziadków... pierogi, jak zawsze.
Oooooo, pokaż te spodenki, poluję na takie Nie masz co narzekać, zakupy na pewno udane i fajne, Mikołaj się spisał. Piłążek? Dobrze przeczytałam? Co to znaczy?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 13:52   #740
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Blondyneczki z loczkami są słodkie Ja już po urodzeniu miałam gęstą, czarną czuprynkę i skórę tak ciemną, jak latynoska Potem włosy były trochę jaśniejsze, a teraz znów są ciemne. Tylko kolor skóry już nie ten, niestety.
super
a włosy masz cudowne! piękny kolor



Cytat:
Oooooo, pokaż te spodenki, poluję na takie Nie masz co narzekać, zakupy na pewno udane i fajne, Mikołaj się spisał. Piłążek? Dobrze przeczytałam? Co to znaczy?
pokażę tak na ,,sucho'', może dzisiaj jakieś zdjęcia będą u mojego K. (zawsze są ) to pokażę na sobie

w ogóle pochwalę się prezentami, a co?
piłążek
bratanica mojego Ukochanego mówiła jak była trochę mniejsza zamiast pieniądze - piłążki i tak mi zostało
ale ja takie swoje mam. tak samo na mamę zawsze wołam mami
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2012-12-25 o 13:53
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 13:55   #741
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
super
a włosy masz cudowne! piękny kolor
Ale obiecaj, że pokażesz choć jedno zdjęcie z dzieciństwa!

Jeej, nie słodź mi tak, bo to niezdrowe Wpadnę jeszcze w samozachwyt. Dziękuję Z ich kondycją trochę gorzej, puszą się, falują i nie mogę ich okiełznać.

Cytat:
Napisane przez smoothly
pokażę tak na ,,sucho'', może dzisiaj jakieś zdjęcia będą u mojego K. (zawsze są ) to pokażę na sobie
Okej, czekam. Tylko mi nie mów, że jesteś szczupła i długonoga, tego bym nie przeżyła Ładna twarz, zadbane paznokcie i jeszcze sylwetka... Dlaczego każda z Was tutaj jest taka idealna?! Nie fair!

Nie odpowiedziałaś na pytanie

A już odpowiedziałaś
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 14:07   #742
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Ale obiecaj, że pokażesz choć jedno zdjęcie z dzieciństwa!
hahhaa, ok, ok


Cytat:
Jeej, nie słodź mi tak, bo to niezdrowe Wpadnę jeszcze w samozachwyt. Dziękuję Z ich kondycją trochę gorzej, puszą się, falują i nie mogę ich okiełznać.
falują
CG?


Cytat:
Okej, czekam. Tylko mi nie mów, że jesteś szczupła i długonoga, tego bym nie przeżyła Ładna twarz, zadbane paznokcie i jeszcze sylwetka... Dlaczego każda z Was tutaj jest taka idealna?! Nie fair!
schudłam rok temu z rozmiaru 40 moze i więcej, do 36/38 . przy większych rozmiarówkach zdarzy mi się zakup nawet 34, ale to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo rzadko.
przy 158 cm wzrostu kazdy kilogram widać wcale nie mam długich ani szczupłych nóg, typowa ze mnie grusia



zapomniałam jeszcze wspomnieć że mama wzynalazła fajną bluzeczkę, kiedyś ciotka jej dała, jeszcze z metką, mierzyłam, fajnie to wygląda ze spodenkami. wrzucam zdjęcie jak chcę się ubrać dzisiaj

te spodenki są do pasa - pierwsze jakie mam z wysokim stanem
doradzicie jaki makijaż do teściów do tego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2145.jpg (180,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2148.jpg (199,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2150.jpg (139,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2153.jpg (75,8 KB, 32 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 14:16   #743
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
falują
CG?
No tak delikatnie, ale zawsze.

Myślałam o CG, tyle że zupełnie się nie znam na tych wszystkich odżywkach, maskach... Przerosło mnie to kiedyś i boję się do tego wrócić.

Cytat:
Napisane przez smoothly
schudłam rok temu z rozmiaru 40 moze i więcej, do 36/38 . przy większych rozmiarówkach zdarzy mi się zakup nawet 34, ale to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo rzadko.
przy 158 cm wzrostu kazdy kilogram widać wcale nie mam długich ani szczupłych nóg, typowa ze mnie grusia



zapomniałam jeszcze wspomnieć że mama wzynalazła fajną bluzeczkę, kiedyś ciotka jej dała, jeszcze z metką, mierzyłam, fajnie to wygląda ze spodenkami. wrzucam zdjęcie jak chcę się ubrać dzisiaj

te spodenki są do pasa - pierwsze jakie mam z wysokim stanem
doradzicie jaki makijaż do teściów do tego?
Jesteś moją bratnią duszą Po pierwsze: w te wakacje też schudłam z rozmiaru dość dużego, bo 42 do prawie 38, bowiem z 68kg na 59 (niestety w te święta wszystko pójdzie na marne, haha). Po drugie: też mam 158cm (dobra, 157cm, ale to szczegół) i wiem, jak niski wzrost potrafi uprzykrzyć życie. Z gruszką się nie zgodzę, bo jestem klepsydrą, duże piersi, duże wcięcie w talii i wydatne biodra

Bardzo podoba mi się ten strój, jaki masz na sobie dzisiaj, te fioletowe spodenki i malinowa narzutka, są słodkie. Torebka nie w moim guście, ja jakoś nie przepadam w ogóle za torebkami.

Pomaluj się delikatnie; tusz do rzęs, róż, podkład, błyszczyk, jakieś delikatne cienie. Albo czarna kreska wychodząca lekko za powiekę. O taka:

http://www.zeberka.pl/img/a/761_5.jpg
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-12-25 o 14:17
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 14:23   #744
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
No tak delikatnie, ale zawsze.

Myślałam o CG, tyle że zupełnie się nie znam na tych wszystkich odżywkach, maskach... Przerosło mnie to kiedyś i boję się do tego wrócić.
fakt za dużo informacji jest na zakręconym wątku, ale da się to powolutku ogarnąć, ja sama dużo nie wiem, ale powolutku się uczę, takie podstawy podstaw warto wiedzieć
moje włosy przeszły od lipca niesamowitą metamorfozę
klik
teraz urosły, nadal się kręcą


Cytat:
Jesteś moją bratnią duszą Po pierwsze: w te wakacje też schudłam z rozmiaru dość dużego, bo 42 do prawie 38, bowiem z 68kg na 59 (niestety w te święta wszystko pójdzie na marne, haha). Po drugie: też mam 158cm (dobra, 157cm, ale to szczegół) i wiem, jak niski wzrost potrafi uprzykrzyć życie. Z gruszką się nie zgodzę, bo jestem klepsydrą, duże piersi, duże wcięcie w talii i wydatne biodra
o widzisz! gratuluję ja jak zaczęłam już się odchudzać ważyłam 62 kg, obecnie około 55. po świętach mam zamiar wrócić do 52-53 kg
klepsydra zazdroszczę! ja zawsze mały biust, chudy brzuch, niewielkie wcięcie w talii i duża pupa i masywne udka.


Cytat:
Bardzo podoba mi się ten strój, jaki masz na sobie dzisiaj, te fioletowe spodenki i malinowa narzutka, są słodkie. Torebka nie w moim guście, ja jakoś nie przepadam w ogóle za torebkami.

Pomaluj się delikatnie; tusz do rzęs, róż, podkład, błyszczyk, jakieś delikatne cienie. Albo czarna kreska wychodząca lekko za powiekę. O taka:

http://www.zeberka.pl/img/a/761_5.jpg
właśnie też myślę, żeby jakoś delikatniej, albo w jakieś brązy uderzyć
a spodenki są brązowe, może ten oczo☠☠☠.ny koc zmienił tak kolor
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 14:30   #745
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Zmartwię Cię, nie farbuję Kiedyś chciałam przefarbować na blond, ale babcia by mnie chyba wydziedziczyła... Ale uznam to za komplement!
Wiedziałam! bardzo ładny kolor... nie farbuj!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o paznokciach hybrydowych? Szkodzą? Zrobiłybyście sobie? Moja koleżanka sobie zrobiła, podobno wzmacniają paznokcie.
Znajoma ma, ładnie zrobione. Nie wspominała, że szkodzą czy cokolwiek złego robią.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a spodenki są brązowe, może ten oczo☠☠☠.ny koc zmienił tak kolor
U mnie też fioletowe
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 14:31   #746
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly
fakt za dużo informacji jest na zakręconym wątku, ale da się to powolutku ogarnąć, ja sama dużo nie wiem, ale powolutku się uczę, takie podstawy podstaw warto wiedzieć
moje włosy przeszły od lipca niesamowitą metamorfozę
klik
teraz urosły, nadal się kręcą
Na tych pierwszych zdjęciach miałaś mocno zniszczone włosy, gratuluję metamorfozy Masz jakieś zdjęcia obecnie włosków? Bo tamte krótkie to już chyba nieaktualne, prawda? Farbujesz czymś? Masz takie pasemka fajne Na razie skupiam się na tym, by trochę podrosły, jeszcze trochę i najdłuższe pasemko będzie do łokci

Cytat:
o widzisz! gratuluję ja jak zaczęłam już się odchudzać ważyłam 62 kg, obecnie około 55. po świętach mam zamiar wrócić do 52-53 kg
klepsydra zazdroszczę! ja zawsze mały biust, chudy brzuch, niewielkie wcięcie w talii i duża pupa i masywne udka.
Dziękuję, ale naprawdę nie ma czego Ja Ci gratuluję tych 55kg, to moje marzenie. Bycie klepsydrą wcale nie jest fajne, wiele oddałabym za całkiem płaską klatkę piersiową, chudy brzuch, wystające żebra... Też mam duży tyłek i masywne uda, łączę się w bólu. Ale Ty na pewno nie wyglądasz tragicznie, widzę po spodenkach, masz wąskie biodra Zmieścić się w rozmiar 34 to też sztuka.

Cytat:
właśnie też myślę, żeby jakoś delikatniej, albo w jakieś brązy uderzyć
a spodenki są brązowe, może ten oczo☠☠☠.ny koc zmienił tak kolor
A nie chcesz zrobić tej kreski? Ładnie byś wyglądała.

Serio brązowe? Dałabym sobie rękę uciąć, że fioletowe

Cytat:
Wiedziałam! bardzo ładny kolor... nie farbuj!
Dobra, nie płacz, kłamałam... Farbowałam, tylko wstyd mi się było przyznać

Dziękuję!



Dziołszki, spadam się ubrać, może poproszę dzisiaj kogoś, by mi zrobił zdjęcie i wstawię Zobaczę jeszcze. Trzymajta się!
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-12-25 o 14:33
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 14:38   #747
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Na tych pierwszych zdjęciach miałaś mocno zniszczone włosy, gratuluję metamorfozy Masz jakieś zdjęcia obecnie włosków? Bo tamte krótkie to już chyba nieaktualne, prawda? Farbujesz czymś? Masz takie pasemka fajne Na razie skupiam się na tym, by trochę podrosły, jeszcze trochę i najdłuższe pasemko będzie do łokci
jak znajdę to wyślę na PW


Cytat:
Dziękuję, ale naprawdę nie ma czego Ja Ci gratuluję tych 55kg, to moje marzenie. Bycie klepsydrą wcale nie jest fajne, wiele oddałabym za całkiem płaską klatkę piersiową, chudy brzuch, wystające żebra... Też mam duży tyłek i masywne uda, łączę się w bólu. Ale Ty na pewno nie wyglądasz tragicznie, widzę po spodenkach, masz wąskie biodra Zmieścić się w rozmiar 34 to też sztuka.
myślę że klepsydra to mniejsze zło - bardziej proporcjonalna figura. wąskie biodra? nie sądzę spodenki 34 bo 36 odstawały mocno w pasie - tam jestem chudzieńka, jak na złość


Cytat:
A nie chcesz zrobić tej kreski? Ładnie byś wyglądała.
hahaha, myślę raczej o czymś 2 w 1 jakiś jasny brąz i kreska


Cytat:
Serio brązowe? Dałabym sobie rękę uciąć, że fioletowe
serio

pokażę na sobie jak będę mieć jakieś zdjęcia

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
U mnie też fioletowe
kurczaczki...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 15:06   #748
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dziewczyny, można dołączyć? od wczoraj zaczęłam intensywną paznokciową kurację, zamierzam codziennie wcierać rybki GAL'a i 1 kaps. wit. A, a na noc pod rękawiczki krem. Ogólnie mam mocne paznokcie, ale zawsze, gdy chciałam je zapuścić, to się rozdwajały i musiałam znów skrócić i zaczynać od nowa i tak błędne koło się zamykało. Mam nadzieję, że teraz będą sobie rosły zdrowe
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 15:35   #749
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

rozbroiłaś mnie tym
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mnie też
No co? Ma się to poczucie humoru

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
właśnie też myślę, żeby jakoś delikatniej, albo w jakieś brązy uderzyć
a spodenki są brązowe, może ten oczo☠☠☠.ny koc zmienił tak kolor
U mnie jak nic fiolet

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość

Dziękuję, ale naprawdę nie ma czego Ja Ci gratuluję tych 55kg, to moje marzenie. Bycie klepsydrą wcale nie jest fajne, wiele oddałabym za całkiem płaską klatkę piersiową, chudy brzuch, wystające żebra... Też mam duży tyłek i masywne uda, łączę się w bólu. Ale Ty na pewno nie wyglądasz tragicznie, widzę po spodenkach, masz wąskie biodra Zmieścić się w rozmiar 34 to też sztuka.
Klepsydra jest najbardziej pożądanym typem. Podobnież
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 16:47   #750
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Chwilowo to nie umiem tego obslugiwac

Nie nawywijalam nic wyjatkowego w tym roku, nie byl najgorszy w mojej karierze

Ale dzisiaj odpukac dostalam najlepszy prezent, moje futro chyba zaczyna lepiej sikac
Nie potrzebne mi zadne gadzety, to jest najlepsze co moglam dostac!
Oby wizyta u weta to potwierdzila.
I zaczynamy z mama przegladac na powaznie strony adopcyjne, wiec mam nadzieje, ze niebawem przygarniemy jakiegos pieska. Po swietach pewnie bedzie duzo nieudanych psich prezentow
super ! bardzo sie ciesze !

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Hoł hoł hoł




I to jest najpiękniejszy prezent, jaki można dostać! Baaardzo się cieszę Teraz tylko wet, który to potwierdzi i masz nas zasypać fotkami futra z lustrzanki Futro przy misce, futro przy wodzie, futro śpiące na lewym boku, futro śpiące na prawym boku...


Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Hah, zazdroszczę




Oj tak, dobry aparat i zwierzak i zabawa zapewniona. Od kiedy sprawiłam sobie chomika i zaawansowaną kompaktówkę to Kuba obcykany chyba we wszystkich pozach. Pozdrawia was świątecznie.
piękne ma uszy

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jeeeeeej Aż się łezka w oku ze wzruszenia i szczęścia zakręciła.
Co do nieudanych prezentów zwierzaków, nie wiem jak można mieć serce wyrzucić zwierzaka Później zapełnione schroniska.. Macie z mamą olbrzymie i dobre serducha. Oby jak najwięcej takich ludzi na świecie.

Jeszcze nie wiem, może jakiś perfum, ale pewnie najwięcej lakierów :P
co do pierwszego to się zgadzam

a co do drugiego,to powtórzę za Lolli- perfumy są jak grabie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.