W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-23, 21:27   #1321
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie Asiu na razie jestem mega zadowolona i na pewno co postamowilam przez kilka mcy nic nie kombinuje
Juz sie zawzielam w sobie.
Tamten kolor by³ piekny, ale jednak zapuszczam trochê naturale. Postanowienie
wiesz Agatko po tych Twoich przyciemnianiach i rozja¶nianiach (zupe³nie jak ja) to ju¿ mnie niezdziwi jak znów wrócisz do jasnych
ale trzymam kciuki za wytrwa³o¶æ i POSTANOWIENIE

ja póki co jestem zakochana w kolorze po garnierku i niezamierzam ju¿ nic kombinowaæ z kolorem
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:28   #1322
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Poka¿ wiadomo¶æ


To poka¿ê moje efekty z blondem
Pierwsze zdjêcie stan wyj¶ciowy-w rzeczywisto¶ci trochê cieplejszy kolor, sprany jasny br±z Londy(który wyszed³ jako bardzo ciemny br±z..)
Nastepne po k±pieli rozja¶niaj±cej z rozja¶niaczem Joanny Super Blond, ciê¿ko by³o trochê kolor uchwyciæ z lamp± i wychodza jak zielone. Ale marchewka by³a równomierna.
Trzecie zdjecie po C10 Palette. My¶la³am ¿e bardziej zbije t± marchewê:/ a on w sumie tylko rozja¶ni³ j± trochê.. Jako ¿e nie mog³am tak chodziæ u¿y³am dzisiaj Palette 219 i efekt na ostatnich zdjêciach Trochê rozjasni³o i ostudzi³o kolor. Wyszed³ taki karmelowy blond, lepiej odcieñ oddaje pierwsze zdjêcie ale kolor nie jest tak jasny.(obydwa zdjêcia w ¶wietle dziennym)
W³osy trochê przesuszone(dziwiê siê ¿e tylko tyle) ale jutro ¶cinam koñcówki i zaczynam od¿ywianie Dziêki wam za pomoc
Za jaki¶ czas chcia³abym go jeszcze och³odziæ ale nie wiem czemu farby daj± taki niewielki efekt.
Daj± niewielki efekt, bo to farby rozja¶niaj±ce, z do¶wiadczenia wiem ¿e te rozja¶niaj±ce mniej gasz± kolor na calo¶ci ni¿ normalne farby np z 9 poziomu.
Novelove jak sobie strzeli³a 91 bodaj¿e z Garniera to jej wysz³o dosc ciemno i bardzo zimno, ale jak sie sp³uka³o to chc±c nie chc±c och³odzi³o mocno
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ

cze¶æ Dziewczyny
prawdziwa sesja zaczyna siê 25 stycznia, a ja mam ju¿ wszystko zaliczone, oprócz jednego egzaminu, który mam w poniedzia³ek i jak go zaliczê to bêdê mia³a miesi±c wolnego, juhuuuuuuuuuuu
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
no widzisz jak ja Ciê ju¿ znam
zrób na 9%
No znasz znasz
No w³a¶nie my¶le, czy robiæ od razu ca³y na 9 % czy tylko pasemko...
Najlepszy T¯, pytam sie go czy jak kupie farby to mi pofarbuje, a on "a jak ci zap³ace to pójdziesz z nimi do fryzjera?"
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wredoty, tesknilyscie?
wpadlam na chwile, nie dam rady was nadrobic, troche fotek przelecialam tylko- sliczne wlosy i super poprawa jestem z was taka dumna

kylie moja kochana dziekuje ci za wsparcie
zajrzyj sobie na stronke bielizny kinga, ja mam na poczcie do odbioru kolejny ich staniczek i uwielbiam je juz szykuje sie na jeszcze nastepny

a co u mnie... lepiej sie czuje, tz prawie zdrowy juz. tylko gardlo wciry mi daje jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien- musze pojezdzic z tz i dziadkiem bo bede zalatwiac refundacje na aparat sluchowy...nie wiem czy mi sie to uda, no ale musze sprobowac bo mnie dziadzius prosil bardzo to pomoge ile sie da

buziaki moje kochane! za jakis czas znowu wpadne do was
Bunny Oby wszystko dobrze posz³o, trzymam kciuki ¿eby by³o coraz lepiej i sie u³o¿y³o

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale sie rozpisalyscie juz nie wiem co komu mialam napisacjak zwykle

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Powiem Wam jedno teraz ogladam zdjecia wlosow po roznych farbach. I wella koleston po prostu wymiata! wlosy sa b³yszczace piekne i nie wiem co ja wtedy sie czepialam ze zolto, nie tak itd.: D mam zdjecia i po 10/16 i po 12/11 i innych. Wychodzi³y super
jak kiedys znowu jasny blond to koleston[COLOR="Silver"]
No Koleston jest faaajny Jak mi Londa nie pójdzie, czy zkondycj± cos bedzie nie tak, to te¿ wroce do kolestonu
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
co¶ czuje ,¿e w niedalekiej przysz³o¶ci

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ

Jak raz polozylam rozjasniajacego Graniera to nie wiedziala, czy smiac sie czy plakac. Podobnie z jakims Lorealem drogeryjnym. A smrodek farbowania zabijal apetyt, jak bylam ze swoim miskiem na indyjskiej wyzerce. A indyjska ma to do siebie, ze jest mega smaczna i pachnie ostro.... Loreal niezle dawal jeszcze przez kilka myc

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Kciuki za wytrwalosc
Co jak co, ale jak robi³am Kolestonem to smród nieziemski, jak mi dobrze do nosa wesz³o to oczami wysz³o
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:29   #1323
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz Agatko po tych Twoich przyciemnianiach i rozja¶nianiach (zupe³nie jak ja) to ju¿ mnie niezdziwi jak znów wrócisz do jasnych
ale trzymam kciuki za wytrwa³o¶æ i POSTANOWIENIE

ja póki co jestem zakochana w kolorze po garnierku i niezamierzam ju¿ nic kombinowaæ z kolorem
Dobrze powiedziane - póki co
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:41   #1324
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to stara Kolestoniarka Kiedys mnie na pokazach fryzjerskich, tak bylam kroliczkiem testowym u Welli, smarowali roznosciami i cieli i dopieszczali tak wlosy, ze jeszcze wysylali do domu z wielkim pakietem pielegnacji za free. Mialam i headlines, Koleston, Color Touch i nawet zielona Magme (superrozjasniajace pasemka od razu ze wscieklym kolorem) I zawsze kondycja miala sie super.

Jak raz polozylam rozjasniajacego Graniera to nie wiedziala, czy smiac sie czy plakac. Podobnie z jakims Lorealem drogeryjnym. A smrodek farbowania zabijal apetyt, jak bylam ze swoim miskiem na indyjskiej wyzerce. A indyjska ma to do siebie, ze jest mega smaczna i pachnie ostro.... Loreal niezle dawal jeszcze przez kilka myc

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Kciuki za wytrwalosc
Ale Ci fajniekurcze tez bym mogla testowac welle

Postaram sie, dziekuje przynajmniej do wakacji

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
A mnie korci garnier 111 W tym roku go chyba jeszcze wypróbujê
Kolestonu nigdy nie mia³am wiêc siê nie wypowiem, alfaparf na tyle mi podpasowa³ podczas ostatniego farbowania, ¿e nie zamierzam narazie kombinowaæ z innymi fryzjerskimi farbami
Ale kolor po 111? Taki chcialabys miec?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz Agatko po tych Twoich przyciemnianiach i rozja¶nianiach (zupe³nie jak ja) to ju¿ mnie niezdziwi jak znów wrócisz do jasnych
ale trzymam kciuki za wytrwa³o¶æ i POSTANOWIENIE

ja póki co jestem zakochana w kolorze po garnierku i niezamierzam ju¿ nic kombinowaæ z kolorem
Sprobujemy, czemu nie
Ja jak piszê-do wakacji chcialabym nic nie kombinowac.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:41   #1325
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
No znasz znasz
No w³a¶nie my¶le, czy robiæ od razu ca³y na 9 % czy tylko pasemko...
Najlepszy T¯, pytam sie go czy jak kupie farby to mi pofarbuje, a on "a jak ci zap³ace to pójdziesz z nimi do fryzjera?"

wiesz jak z tymi pasemkami jest przynajmniej u mnie nigdy nie wychodzi³o dobrze bo pewnie proporcje niedok³adne .jak ju¿ robiæ to na ca³o¶æ i zobaczysz a mo¿e wyjdzie ok
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze powiedziane - póki co
póki czego¶ niewymy¶le znowu jedynie balans miêdzy farbami, a mam zamiar zrobiæ jeszcze raz garnierkiem 10 i zobacze jak bêdzie, a potem gdyby co¶ nie tak to ewentualnie verona revia 02 lub 101 nutrisse to tyle narazie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:45   #1326
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz jak z tymi pasemkami jest przynajmniej u mnie nigdy nie wychodzi³o dobrze bo pewnie proporcje niedok³adne .jak ju¿ robiæ to na ca³o¶æ i zobaczysz a mo¿e wyjdzie ok

póki czego¶ niewymy¶le znowu jedynie balans miêdzy farbami, a mam zamiar zrobiæ jeszcze raz garnierkiem 10 i zobacze jak bêdzie, a potem gdyby co¶ nie tak to ewentualnie verona revia 02 lub 101 nutrisse to tyle narazie
Troche sie cykam, bo mam pod spodem w³osów np jeszcze troche zrudzia³ego po Palette i tak my¶le czy to z³apie wogóle. Ale i na 12 % nie wychodzi idealnie wiêc mo¿e nie bedzie zbytniej ró¿nicy A ja sie czepiam zapewne
Ju¿ pomine fakt mojej miny jak dzisiaj ogl±da³am foty po c10 i ja sie upiera³am ¿e tam bylo mega ¿ó³to, ¿e za ciemno, patrze - a tam prawie bia³e - ledwo co sie odznacza ale co tam, by³o ¼le
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:50   #1327
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ

Sprobujemy, czemu nie
Ja jak piszê-do wakacji chcialabym nic nie kombinowac.
chcia³abym, chcia³a, chcia³abym ,chcia³a ,
je¿eli Ci teraz kolorek odpowiada to jak najbardziej i niezwracaj na nas uwagi ¿e my mamy jasne w³oski
niegniewaj siê Agatko czasem na mnie za te wypowiedzi , ale dzi¶ mam jaki¶ humorowaty dzieñ

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Troche sie cykam, bo mam pod spodem w³osów np jeszcze troche zrudzia³ego po Palette i tak my¶le czy to z³apie wogóle. Ale i na 12 % nie wychodzi idealnie wiêc mo¿e nie bedzie zbytniej ró¿nicy A ja sie czepiam zapewne
Ju¿ pomine fakt mojej miny jak dzisiaj ogl±da³am foty po c10 i ja sie upiera³am ¿e tam bylo mega ¿ó³to, ¿e za ciemno, patrze - a tam prawie bia³e - ledwo co sie odznacza ale co tam, by³o ¼le
no to zupe³nie jak ja gdy ogl±dnê³am sobie zdjêcia po garnierku 10 sprzed 2-miesiêcy by³o super a ja siê czepia³am ¿e rudo zó³to i wogóle ,ale teraz za tym kolorkiem p³acze ale ju¿ mam prawie to samo wiêc jeszcze jedno farbniêcie i powinno byæ to co wtedy
wiesz mi na przyk³ad na 12% wychodzi³o jakby gorzej ni¿ na 9% pamiêtam robi³am nutrisem 111 na 12% i by³o ¿ó³to( to samo po kolestonie ) , a na 9% mi siê podoba³o i ca³y czas robie teraz na 9%
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-23 o 21:51
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 21:52   #1328
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Asiu
starajmy sie wiec wytrwac
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:53   #1329
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ

Co jak co, ale jak robi³am Kolestonem to smród nieziemski, jak mi dobrze do nosa wesz³o to oczami wysz³o
Przy robocie capi, zwlaszcza 12stki, ktora i po oczach daje, ale po umyciu nie wali juz niczym Ale ten Loreal to byl jakis koszmar, bo moj misiek czul go cala droge w autobusie i chcial przekladac wychodne o jakies 2-3 mycia, bo jak tu sie ludziom z tym pokazac Czysta chemia
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:55   #1330
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
chcia³abym, chcia³a, chcia³abym ,chcia³a ,
je¿eli Ci teraz kolorek odpowiada to jak najbardziej i niezwracaj na nas uwagi ¿e my mamy jasne w³oski
niegniewaj siê Agatko czasem na mnie za te wypowiedzi , ale dzi¶ mam jaki¶ humorowaty dzieñ

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------


no to zupe³nie jak ja gdy ogl±dnê³am sobie zdjêcia po garnierku 10 sprzed 2-miesiêcy by³o super a ja siê czepia³am ¿e rudo zó³to i wogóle ,ale teraz za tym kolorkiem p³acze ale ju¿ mam prawie to samo wiêc jeszcze jedno farbniêcie i powinno byæ to co wtedy
wiesz mi na przyk³ad na 12% wychodzi³o jakby gorzej ni¿ na 9% pamiêtam robi³am nutrisem 111 na 12% i by³o ¿ó³to( to samo po kolestonie ) , a na 9% mi siê podoba³o i ca³y czas robie teraz na 9%
Wiesz mo¿e to kwestia tego ¿e np na 12 % wychodzi ja¶niej ale i jako¶ nie wiem, intensywniej?
Spróbuje na 9 %, wrazie co chyba przy nastêpnym farbowaniu powinnam wyrównaæ jak bêdzie mocno nie tak?


Mój odrost to zagadka... czasem patrze po zdjêciach, taaaki jasny, a czasem taaaki ciemny
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:57   #1331
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale Ci fajniekurcze tez bym mogla testowac welle
Te czasy juz dawno za mna Jak mialam na studiach wlosy do pupy to mi robili niezle cuda wianki. Rzeczywiscie, Wella ma super kosmetyki, mam na mysli te profesjonalne. Choc ja kupuje juz jedynie ich farby .
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 22:07   #1332
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomo¶ci: 1 072
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ blondyneczki Zwracam siê do Was wtajemniczonych z zapytaniem. Mam na g³owie jasny blond, tak btw Joanny professional, widoczne mam juz odrosty( ciemny mysi blond-wiadomo), i teraz chcia³abym wyrównaæ kolor aby odrosty nei by³y widoczne-rzecz jasna powiecie aby na³o¿yæ ciemniejsza farbê. I tak w³a¶nie te¿ my¶lê. Tylko problem polega na tym ¿e nie chcê bawiæ sie w rozja¶nianie samych odrostów- chcia³abym po³o¿yc jakis ciemny blond na ca³o¶æ np 3 % woda. I jak my¶licie- czy ta 3 % woda rozja¶ni te moje naturalne odrosty? Czy ich nie z³apie, a tylko pofarbowane przyciemni? Bo je¶li mia³aby z³apaæ na jakikolwiek glupawo- rudy choæby odrobinê kolor to nie chcia³abym ryzykowaæ. Proszê dorad¼cie czy oksy trójeczka daje po sobie jakie¶ ¶lady na odrostach czy nie?
__________________
Kochaj albo Rzuæ!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:11   #1333
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Te czasy juz dawno za mna Jak mialam na studiach wlosy do pupy to mi robili niezle cuda wianki. Rzeczywiscie, Wella ma super kosmetyki, mam na mysli te profesjonalne. Choc ja kupuje juz jedynie ich farby .
A jakies szczególne ich kosmetyki polecasz?
Do pupy?
wow!
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:38   #1334
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
A jakies szczególne ich kosmetyki polecasz?
Do pupy?
wow!
Z Welli lubie Color Touch. Uzywalam ostatnio tez maski do skory glowy na lupiez - ok. Dobry byl tez sprej ochronny do prasowania wlosow, brylantyna i pasta typu guma do wlosow. Ogolnie kosmetyki super, ale podobne mozna znalezc za mniejsze pieniadze. Jednak farby to jak na razie nie maja konkurencji
To, co fajnego kiedys mialam, to taka fiolka-tubka z pianka, ktora sie naklada tuz po farbowaniu wlosow, by sie kolor 'domknal' we wlosach. Rzeczywiscie, przy myciu nic nie splywalo (ciemne brazy i rudosci).



---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ blondyneczki Zwracam siê do Was wtajemniczonych z zapytaniem. Mam na g³owie jasny blond, tak btw Joanny professional, widoczne mam juz odrosty( ciemny mysi blond-wiadomo), i teraz chcia³abym wyrównaæ kolor aby odrosty nei by³y widoczne-rzecz jasna powiecie aby na³o¿yæ ciemniejsza farbê. I tak w³a¶nie te¿ my¶lê. Tylko problem polega na tym ¿e nie chcê bawiæ sie w rozja¶nianie samych odrostów- chcia³abym po³o¿yc jakis ciemny blond na ca³o¶æ np 3 % woda. I jak my¶licie- czy ta 3 % woda rozja¶ni te moje naturalne odrosty? Czy ich nie z³apie, a tylko pofarbowane przyciemni? Bo je¶li mia³aby z³apaæ na jakikolwiek glupawo- rudy choæby odrobinê kolor to nie chcia³abym ryzykowaæ. Proszê dorad¼cie czy oksy trójeczka daje po sobie jakie¶ ¶lady na odrostach czy nie?
Poloz lekko cieply ciemniejszy blond z dodatkiem naturalnego, by zieleni nie bylo. Woda trojka nie zrobi szumu, ale mysle, ze jednak lepiej uzyc szostki, bo to farbowanie, a nie tylko tonowanie. Odrost sie nieco ociepli, ale lepsze to niz glon na blondzie.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-01-23 o 22:44
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:40   #1335
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja od jutra zaczynam myæ moim Timoteiem do blondu ¿eby te popielate paskudy troche ociepliæ Pewnie przy okazji odrost mi siê ociepli ale farb± zniweluje, a ju¿ nie moge z tymi srebrnymi pasmami przy twarzy

Ogólnie jak komu¶ w³a¶nie tak mocno ³api± z pocz±tku farby jak mi to polecam, bo pare myæ i kolor siê robi o wiele ³adniejszy, ³adniej b³yszczy, robi± siê refleksy

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ blondyneczki Zwracam siê do Was wtajemniczonych z zapytaniem. Mam na g³owie jasny blond, tak btw Joanny professional, widoczne mam juz odrosty( ciemny mysi blond-wiadomo), i teraz chcia³abym wyrównaæ kolor aby odrosty nei by³y widoczne-rzecz jasna powiecie aby na³o¿yæ ciemniejsza farbê. I tak w³a¶nie te¿ my¶lê. Tylko problem polega na tym ¿e nie chcê bawiæ sie w rozja¶nianie samych odrostów- chcia³abym po³o¿yc jakis ciemny blond na ca³o¶æ np 3 % woda. I jak my¶licie- czy ta 3 % woda rozja¶ni te moje naturalne odrosty? Czy ich nie z³apie, a tylko pofarbowane przyciemni? Bo je¶li mia³aby z³apaæ na jakikolwiek glupawo- rudy choæby odrobinê kolor to nie chcia³abym ryzykowaæ. Proszê dorad¼cie czy oksy trójeczka daje po sobie jakie¶ ¶lady na odrostach czy nie?
Ale to ty chcesz zrobiæ ca³e w³osy jak naturalne? Czy jak?
Nie bardzo rozumiem.
Ogólnie z farbowanymi rozja¶nianymi to sie dziej± czasem cuda nad wis³±
Jak chcesz mocno przyciemniæ ale nie na br±z tylko nadal blond to najlepiej pigmentacje zrobiæ
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:43   #1336
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od jutra zaczynam myæ moim Timoteiem do blondu ¿eby te popielate paskudy troche ociepliæ Pewnie przy okazji odrost mi siê ociepli ale farb± zniweluje, a ju¿ nie moge z tymi srebrnymi pasmami przy twarzy

Ogólnie jak komu¶ w³a¶nie tak mocno ³api± z pocz±tku farby jak mi to polecam, bo pare myæ i kolor siê robi o wiele ³adniejszy, ³adniej b³yszczy, robi± siê refleksy
Tez mam problem z siwym przodem i przy farbowaniu zostawiam wsio wokol czola na koniec, by mi sie bardziej nie spopielilo. Zastanawiam sie czasem, czy tych siwielcow nie podpigmentowac naturalka, zanim poloze kolor docelowy na calosc

Spadam w spanko

Bawcie sie dobrze dziewuszki
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:45   #1337
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny cieszê siê, ¿e u Ciebie lepiej
Jakie od¿ywki proteinowe polecacie? bo mam maske dolce anti age ale to za ma³o na moje w³osy i np po od¿ywce po farbowaniu mam puch i fale raz dwa siê rozprostowuj± i jest tak nijako

Poza tym mam z³y dzieñ dzwoni³a do mnie w³a¶cicielka mieszkania ¿e za wodê mamy dop³atê+150z³...przeliczy ³am sobie liczniki i mi wysz³o +/-40z³...muszê to jutro odkrêcaæ, najlepiej we wspólnocie, a ona(w³a¶cicielka) ma to rozliczenie w domu, ma mi przynie¶æ dopiero w lutym, a bez tego nic nie za³atwiê
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:53   #1338
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny cieszê siê, ¿e u Ciebie lepiej
Jakie od¿ywki proteinowe polecacie? bo mam maske dolce anti age ale to za ma³o na moje w³osy i np po od¿ywce po farbowaniu mam puch i fale raz dwa siê rozprostowuj± i jest tak nijako

Poza tym mam z³y dzieñ dzwoni³a do mnie w³a¶cicielka mieszkania ¿e za wodê mamy dop³atê+150z³...przeliczy ³am sobie liczniki i mi wysz³o +/-40z³...muszê to jutro odkrêcaæ, najlepiej we wspólnocie, a ona(w³a¶cicielka) ma to rozliczenie w domu, ma mi przynie¶æ dopiero w lutym, a bez tego nic nie za³atwiê
Ja z proteinowych tomam chyba tylko waxa z jedwabiem i keratyn±
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:56   #1339
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ Dziewczyny!

Bunny, nie mialam okazji popisaæ z Tob±, ale dobrze ze siê wszytko prostuje u Ciebie.
______________________

Jestem szczêsliwa uda³o mi siê jeszcze dzi¶ wyci±gn±æ kolejne pasemka. Szczerze mowi±c wysz³o jasno i jestem w szoku- 3 razy wyci±ga³am pasemka, pierwsze oko³o miesi±c temu, wczoraj i dzis. Nie powiem, troszkê w³osy dosta³y po dupie, ale nie jest tragedii i nie widaæ tego jak siê zastosuje jedwab. Za miesi±c podetnê troszkê, ale chcia³am Wam pokazaæ efekty.

Jest jasno , czuje siê super, tyle ze jest okropnie cieplo- mam jasnego kurczaka, ale przeszkadza mi to jakos strasznie bardzo. Myslalam ze odrosty dzisiaj bêd± lepiej zrobione,ale nie mam od skóry .

Poradzcie mi proszê jak± mogê farbê teraz na to po³o¿yæ?? nie chcê broñ Boze przyciemniaæ- chcê zrobiæ odrost, bo widzê go i mnie wkurza, chcê te¿ wych³odniæ przede wszystkim. Bêdê robiæ w przysz³ym tygodniu- teraz chcê je od¿ywic Kallosem

Mozecie, teraz po ogl±dniêciu zdjêcia polecic mi farbkê?? raczej drogeryjn± : roza:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1358979782221.jpg (23,2 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1358980677298.jpg (19,5 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1358980715114.jpg (16,4 KB, 29 za³adowañ)
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 22:59   #1340
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!

Bunny, nie mialam okazji popisaæ z Tob±, ale dobrze ze siê wszytko prostuje u Ciebie.
______________________

Jestem szczêsliwa uda³o mi siê jeszcze dzi¶ wyci±gn±æ kolejne pasemka. Szczerze mowi±c wysz³o jasno i jestem w szoku- 3 razy wyci±ga³am pasemka, pierwsze oko³o miesi±c temu, wczoraj i dzis. Nie powiem, troszkê w³osy dosta³y po dupie, ale nie jest tragedii i nie widaæ tego jak siê zastosuje jedwab. Za miesi±c podetnê troszkê, ale chcia³am Wam pokazaæ efekty.

Jest jasno , czuje siê super, tyle ze jest okropnie cieplo- mam jasnego kurczaka, ale przeszkadza mi to jakos strasznie bardzo. Myslalam ze odrosty dzisiaj bêd± lepiej zrobione,ale nie mam od skóry .

Poradzcie mi proszê jak± mogê farbê teraz na to po³o¿yæ?? nie chcê broñ Boze przyciemniaæ- chcê zrobiæ odrost, bo widzê go i mnie wkurza, chcê te¿ wych³odniæ przede wszystkim. Bêdê robiæ w przysz³ym tygodniu- teraz chcê je od¿ywic Kallosem

Mozecie, teraz po ogl±dniêciu zdjêcia polecic mi farbkê?? raczej drogeryjn± : roza:
Ja bym jaki¶ 9 poziom chyba k³ad³a.
Nutrisse mo¿e z garniera.
Viking L'oreala raczej s³abo sobie poradzi.
Wellaton nie wiem jak bo ja robi³am mieszank± 9/1 i 8/0.
No i z pocz±tku mo¿e wyj¶c ciemniej, tym siê nie przera¿aj Zmyje siê raz dwa.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:03   #1341
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!

Bunny, nie mialam okazji popisaæ z Tob±, ale dobrze ze siê wszytko prostuje u Ciebie.
______________________

Jestem szczêsliwa uda³o mi siê jeszcze dzi¶ wyci±gn±æ kolejne pasemka. Szczerze mowi±c wysz³o jasno i jestem w szoku- 3 razy wyci±ga³am pasemka, pierwsze oko³o miesi±c temu, wczoraj i dzis. Nie powiem, troszkê w³osy dosta³y po dupie, ale nie jest tragedii i nie widaæ tego jak siê zastosuje jedwab. Za miesi±c podetnê troszkê, ale chcia³am Wam pokazaæ efekty.

Jest jasno , czuje siê super, tyle ze jest okropnie cieplo- mam jasnego kurczaka, ale przeszkadza mi to jakos strasznie bardzo. Myslalam ze odrosty dzisiaj bêd± lepiej zrobione,ale nie mam od skóry .

Poradzcie mi proszê jak± mogê farbê teraz na to po³o¿yæ?? nie chcê broñ Boze przyciemniaæ- chcê zrobiæ odrost, bo widzê go i mnie wkurza, chcê te¿ wych³odniæ przede wszystkim. Bêdê robiæ w przysz³ym tygodniu- teraz chcê je od¿ywic Kallosem

Mozecie, teraz po ogl±dniêciu zdjêcia polecic mi farbkê?? raczej drogeryjn± : roza:
9.1 naturals garnier chyba bardzo popielato wychodzi wiêc dobrze stonuje kolor
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:12   #1342
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Zapomnialam dodac fotki z odrostem. A co myslicie? Dobrze rozjasnione? Dbra baza?? Ja tak bardzo bym chciala ..... : cool: BLOND :P A ten 9 tez ciemniej wyjdzie?? nie chcialabym przyciemniac.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1358981948014.jpg (17,0 KB, 28 za³adowañ)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-23 o 23:26
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:24   #1343
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale kolor po 111? Taki chcialabys miec?
I tak i nie Przegl±daj±c efekty po 111 kolor bardzo mi siê spodoba³, ale obawiam siê ¿e do mojego typu urody by nie pasowa³ Je¶li bêdê stosowaæ 111 to raczej w celu rozja¶nienia ca³o¶ci, co by k³a¶æ poziom 9 potem na sta³e, albo mo¿e nawet 10, o ile by siê uda³o No chyba ¿e 8 na moich w³osach tak mi siê spodoba ¿e nie bêdê nic ju¿ zmieniaæ (w co w±tpiê )

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Poza tym mam z³y dzieñ dzwoni³a do mnie w³a¶cicielka mieszkania ¿e za wodê mamy dop³atê+150z³...przeliczy ³am sobie liczniki i mi wysz³o +/-40z³...muszê to jutro odkrêcaæ, najlepiej we wspólnocie, a ona(w³a¶cicielka) ma to rozliczenie w domu, ma mi przynie¶æ dopiero w lutym, a bez tego nic nie za³atwiê
Ojej wspó³czujê sytuacji Mam nadziejê ¿e uda siê to jako¶ odkrêciæ

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem szczêsliwa uda³o mi siê jeszcze dzi¶ wyci±gn±æ kolejne pasemka. Szczerze mowi±c wysz³o jasno i jestem w szoku- 3 razy wyci±ga³am pasemka, pierwsze oko³o miesi±c temu, wczoraj i dzis. Nie powiem, troszkê w³osy dosta³y po dupie, ale nie jest tragedii i nie widaæ tego jak siê zastosuje jedwab. Za miesi±c podetnê troszkê, ale chcia³am Wam pokazaæ efekty.

Jest jasno , czuje siê super, tyle ze jest okropnie cieplo- mam jasnego kurczaka, ale przeszkadza mi to jakos strasznie bardzo. Myslalam ze odrosty dzisiaj bêd± lepiej zrobione,ale nie mam od skóry .

Poradzcie mi proszê jak± mogê farbê teraz na to po³o¿yæ?? nie chcê broñ Boze przyciemniaæ- chcê zrobiæ odrost, bo widzê go i mnie wkurza, chcê te¿ wych³odniæ przede wszystkim. Bêdê robiæ w przysz³ym tygodniu- teraz chcê je od¿ywic Kallosem

Mozecie, teraz po ogl±dniêciu zdjêcia polecic mi farbkê?? raczej drogeryjn± : roza:
Masz teraz kolor w³osów podobny do mojego Ja na tym etapie stosujê mieszankê syossów 8.52 + 9.1 Jutro wieczorem bêdê siê farbowaæ wiêc je¶li by³aby¶ ciekawa efektów zapraszam na w±tek, bo na pewno bêdê pokazywaæ jakie¶ zdjêcia po tej mieszance
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:25   #1344
Breath_of_blonde
Przyczajenie
 
Avatar Breath_of_blonde
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: okolice Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ dziewczyny
Skusi³am siê, wczoraj rozja¶ni³am koñce pozosta³e po schodzeniu z czarnego a dzisiaj na³o¿y³am Londe 12/9 per³owy blond. Trochê mocny popiel mi wyszed³ ( na zdjêciu tego tak nie widaæ ) ale jestem zadowolona. Jak siê Wam podoba?





Breath_of_blonde jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:29   #1345
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ



Masz teraz kolor w³osów podobny do mojego Ja na tym etapie stosujê mieszankê syossów 8.52 + 9.1 Jutro wieczorem bêdê siê farbowaæ wiêc je¶li by³aby¶ ciekawa efektów zapraszam na w±tek, bo na pewno bêdê pokazywaæ jakie¶ zdjêcia po tej mieszance
tak, napewno zajrzê, ale wklej proszê tez kolor który teraz masz.

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Skusi³am siê, wczoraj rozja¶ni³am koñce pozosta³e po schodzeniu z czarnego a dzisiaj na³o¿y³am Londe 12/9 per³owy blond. Trochê mocny popiel mi wyszed³ ( na zdjêciu tego tak nie widaæ ) ale jestem zadowolona. Jak siê Wam podoba?







slicznie Ci wyszlo a jaki mia³as kolor , na który po³o¿y³±¶ londe???
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:31   #1346
Breath_of_blonde
Przyczajenie
 
Avatar Breath_of_blonde
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: okolice Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ

slicznie Ci wyszlo a jaki mia³as kolor , na który po³o¿y³±¶ londe???
Naturalny mam ciemny blond i do tego rozja¶niaj±cy siê do rudego albo ¿ó³tego. Londe po³o¿y³am na Majirel 9.22, do tego rozja¶nione rozja¶niaczem koñcówki i lekki odrost
Breath_of_blonde jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:38   #1347
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

aaa ,to mia³as juz ch³odniejsz± bazê. W³asnie sie dziwilam jak czyta³am ze po zejsciu z czarnego , po rozjasnianiu, ze tak Ci ch³odno i jasno wyszlo.


A Dziewczyny ten Garnier 9.1 to wiem ze recencjê ma Bunny na blodu i faktycznie slicznnie wygl±da, a jak ja mam pracowaæ na odro¶cie?? Znaczy - jak± wod± .

to chodzi o ten garnier, tak??
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...dzo-jasny.html

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-23 o 23:39
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:40   #1348
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Lavia - cudowny masz ten kolor w³osów Przepraszam, ale nie jestem na bie¿±co, mog³aby¶ przypomnieæ czym farbowa³a¶?
majrel 8,2

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
A tu jeszcze troszke
wow niezla metamorfoza tak trzymaj!!!

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
ja uwielbiam Atlantica, teraz siê poprawili i maj± naprawdê ³adne fasony, ekstra dopasowane i jako¶ te¿ bardzo na plus intimissimi i esotiq te¿ wielbiê


cze¶æ Dziewczyny
prawdziwa sesja zaczyna siê 25 stycznia, a ja mam ju¿ wszystko zaliczone, oprócz jednego egzaminu, który mam w poniedzia³ek i jak go zaliczê to bêdê mia³a miesi±c wolnego, juhuuuuuuuuuuu
To tak jak ja!!! W pi±tek jade po ostatnie wpisy i do 18 lutego mam wolne


Bo¿e od godziny 15 tyle naskroba³yscie laski ale to dobrze

Ja wróci³am od kosmetyczki- jestem zadowolona chociaz nie powiem - prawie godzine czasu szukalam tego salonu, wymarzlam totalnie na jakims zadupiu gdzie psy dupami szczeka³y i mialam juz wkurzona wracaæ do domu, ale oddzwonila do mnie ta kosmetyczka wyt³umaczy³a mi dok³adniej jak tam trafiæ i dotar³am
Sprawdza³a moj± skórê pod dermatoskopem i pod jak±¶ lamp± i dowiedzia³am siê, ¿e mam skórê bardzo cienk±, naczynkow±, wra¿liw± i delikatn± a w niektórych miejscach odwodnion±, ale bez ³oju !
Niestety odradzi³a mi jakiekolwiek opalanie siê co oczywi¶cie nie jest dla mnie dobr± wiadomo¶ci±

Zrobi³a mi mikrodermabrazjê na to po³ozy³a maskê uspokajaj±ca i wróci³am do domu bez tapety ze ¶wie¿±, g³adziutk± bu¿k±
Bardzo fajna by³a ta dziewczyna - widaæ, ¿e zna³a siê na rzeczy i mog³am z ni± o wszystkim pogadac tak jak z Wami
dowiedzia³am siê np. o tym ¿e VICHY to obecnie jedna z najgorszych firm na rynku i utrzymuj± sie tylko dziêki znanej marce a ich sk³ad ponoæ bardzo sie pogorszy³ od jakiegos czasu.....
Poradzi³a mi stosowaæ Pharmaceris, La Roche Posay, a z polskich firm zachwala³a Jadwigê, Bielendê i Ziajê to tak w skrócie bo mog³abym pisaæ i pisac o tym co sie dzi¶ dowiedzia³am
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-01-23 o 23:52
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 00:01   #1349
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
majrel 8,2

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------



wow niezla metamorfoza tak trzymaj!!!

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------



To tak jak ja!!! W pi±tek jade po ostatnie wpisy i do 18 lutego mam wolne


Bo¿e od godziny 15 tyle naskroba³yscie laski ale to dobrze

Ja wróci³am od kosmetyczki- jestem zadowolona chociaz nie powiem - prawie godzine czasu szukalam tego salonu, wymarzlam totalnie na jakims zadupiu gdzie psy dupami szczeka³y i mialam juz wkurzona wracaæ do domu, ale oddzwonila do mnie ta kosmetyczka wyt³umaczy³a mi dok³adniej jak tam trafiæ i dotar³am
Sprawdza³a moj± skórê pod dermatoskopem i pod jak±¶ lamp± i dowiedzia³am siê, ¿e mam skórê bardzo cienk±, naczynkow±, wra¿liw± i delikatn± a w niektórych miejscach odwodnion±, ale bez ³oju !
Niestety odradzi³a mi jakiekolwiek opalanie siê co oczywi¶cie nie jest dla mnie dobr± wiadomo¶ci±

Zrobi³a mi mikrodermabrazjê na to po³ozy³a maskê uspokajaj±ca i wróci³am do domu bez tapety ze ¶wie¿±, g³adziutk± bu¿k±
Bardzo fajna by³a ta dziewczyna - widaæ, ¿e zna³a siê na rzeczy i mog³am z ni± o wszystkim pogadac tak jak z Wami
dowiedzia³am siê np. o tym ¿e VICHY to obecnie jedna z najgorszych firm na rynku i utrzymuj± sie tylko dziêki znanej marce a ich sk³ad ponoæ bardzo sie pogorszy³ od jakiegos czasu.....
Poradzi³a mi stosowaæ Pharmaceris, La Roche Posay, a z polskich firm zachwala³a Jadwigê, Bielendê i Ziajê to tak w skrócie bo mog³abym pisaæ i pisac o tym co sie dzi¶ dowiedzia³am
ja w³a¶nie tez mam skórê naczynkow± (na policzkach) i mia³am wczesniej krem z bielendy do naczynkowej, a teraz ziaje pro do naczynkowej zaczê³am

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
aaa ,to mia³as juz ch³odniejsz± bazê. W³asnie sie dziwilam jak czyta³am ze po zejsciu z czarnego , po rozjasnianiu, ze tak Ci ch³odno i jasno wyszlo.


A Dziewczyny ten Garnier 9.1 to wiem ze recencjê ma Bunny na blodu i faktycznie slicznnie wygl±da, a jak ja mam pracowaæ na odro¶cie?? Znaczy - jak± wod± .

to chodzi o ten garnier, tak??
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...dzo-jasny.html
my¶lê, ¿e 9%
ja go robi³am ale z 90 pó³ na pó³ i fajne w³osy po tych garnierach mia³am
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 00:17   #1350
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a co dawa³ ten 9.0??? bo ten 9.1 mówicie ze bedzie dobry na te jansno zó³tawo rudawe. a ten 9.0 co zrobi?

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Ah i zapomnia³am Wam napisaæ , robi³am t± szamponetk±- delia srebrzysty blond. Ale nic nie da³o. Akurat u mnie nie sprawdzi³ siê, szamponetka nie da³a zupe³nie nic , jest ciep³o nadal.
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.