EFEKT po pierwszym użyciu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-12, 17:27   #1
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424

EFEKT po pierwszym użyciu!


Długo zastanawiałam się czy założyć ten wątek...ale jednak się zdecydowałam, bo może być on przydatny dla osób, które zakładają codziennie wątki z prośbą o radę dla ich włosów.
Wpisujcie rzeczy które już za pierwszym razem (...no w każdym razie już na początku stosowania ) przyniosły efekt na waszych włosach. Chodzi oczywiście szczególnie o maski,odżywki i inne...
Dobrze by było też wpisać rodzaj włosów na jakich ten spektakularny efekt wystąpił...
pozdrawiam
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 18:45   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Rodzaj włosów: kręcone (miejscami mocno, miejscami lekko), suche, najczęściej puszące się. Średnie do cienkich jeśli chodzi o grubość.

Szampon z odżywką Corpal Haircare (sieć Lidl) - już po 1 użyciu włosy falujące, miękkie, przyjemne w dotyku.

Balsam Leo Activ (mam wersję zbożową) - po 1 użyciu tego balsamu-maski włosy wzmocnione.

Sunsilk, Fale i loki - krem bez spłukiwania - dzięki niemu na dotyk i wygląd mam piękne, nie zniszczone, nawilżone loki.

Joanna, Naturia, Odżywka z miodem i cytryną bez spłukiwania - po użyciu kolor moich farbowanych włosów cudownie odświeżony, jakbym dopiero co farbowała.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 20:05   #3
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Moje włosy: proste, cienkie po rozjaśnianiu (więc wiadomo w jakim stanie )

Odżywka Hegron - Creme Voeding

Właściwie dziła jak serum, bez spłukiwania, włosy bardzo bardzo miękkie i błyszczące (również w pierwszej dziesiątce na KWC do włosów suchych i zniszczonych) Śmieszna cena: 6 zł, bardzo duża pojemność.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Creme.jpg (5,3 KB, 71 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 11:44   #4
angel18
Raczkowanie
 
Avatar angel18
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: bb
Wiadomości: 75
GG do angel18
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Jula84 nie wiesz gdzie mozna kupić ta odżywke Hegron ? bo własnie nigdzie nie moge jej znaleźć
angel18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:03   #5
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Cytat:
Napisane przez angel18 Pokaż wiadomość
Jula84 nie wiesz gdzie mozna kupić ta odżywke Hegron ? bo własnie nigdzie nie moge jej znaleźć
Ja pytalam kilka dni temu w sklepie z artykułami fryzjerskimi i akurat wtedy nie bylo ale ze podobno zwykle jest
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:43   #6
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
Ja pytalam kilka dni temu w sklepie z artykułami fryzjerskimi i akurat wtedy nie bylo ale ze podobno zwykle jest
Ja ją przez przypadek zauważyłam (bo wczesniej tez nie moglam jej nigdzie kupic) w Lewiatanie w Krakowie Byłam zaskoczona.
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:47   #7
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

włosy: falujące, ale pozbawione objętości, bardzo przesuszone na koncach od prostowania

szampon: Loreal Elseve z nutrileum- mieksze i bardziej proste

odżywka: berywell -wyciag z kopyt konskich duzo by sie rozpisywac...uniesione u nasady, mieksze, bardziej proste na koncach...jestem bardzo zadowolona

lub

odżywka z avonu z oliwką -stosuje ja rzadko bo troche obciaza włosy i są po niej przyklapniete, ale jesli chodzi o regeneracje włosów to moge spokojnie wystawic jej najwyzsza note. Stosuje ja raz na tydzien i włoski są dużo ładniejsze a co najwazniejsze swietmnie działa na skore głowy, co dla mnie jest dużym plusem

lub od czasu do czasu maska do włosów blond z avonu- łatdnie rozswietla włosy i rozjasnia. stosuje raz na tydzien

przed wysuszeniem: jedwab z Biosilku -powoli odbudowywuje mmoje zniszcone koncowki, włosy są błyszczace, sypkie, podatne na układanie. Jak dotad moj nr 1!!!

buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 13:01   #8
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja ją przez przypadek zauważyłam (bo wczesniej tez nie moglam jej nigdzie kupic) w Lewiatanie w Krakowie Byłam zaskoczona.
no ja swoją też kupiłam w Lewiatanie ale nie jestem zadowolona
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 13:56   #9
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja ją przez przypadek zauważyłam (bo wczesniej tez nie moglam jej nigdzie kupic) w Lewiatanie w Krakowie Byłam zaskoczona.
Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
no ja swoją też kupiłam w Lewiatanie ale nie jestem zadowolona
A to ciekawe W takim razie wybiorę się jutro do lewiatana. Ciekawe, czy ta odżywka jest w większości tych sklepów, czy akurat Wy tak trafiłyście
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 14:25   #10
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
odżywka: berywell -wyciag z kopyt konskich duzo by sie rozpisywac...uniesione u nasady, mieksze, bardziej proste na koncach...jestem bardzo zadowolona
gdzie mozna kupic te odzywke? w aptece? drogerii czy tylko w sklepie fryzjerskim?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 14:33   #11
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

ja mam ja z wizazowego targowiska. Podobno można ją kupić w sklepach fryzjerskich, za ok 35zł, a znalzałam równiez tanio w sklepie internetowym

http://aber.dei.pl/sklep/product_inf...oducts_id=1040
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 10:00   #12
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja mam ja z wizazowego targowiska. Podobno można ją kupić w sklepach fryzjerskich, za ok 35zł, a znalzałam równiez tanio w sklepie internetowym

http://aber.dei.pl/sklep/product_inf...oducts_id=1040
i w zasadzie to co ona daje, bo napisalas ze wlosy uniesione, a mi bardzo na tym zalezy? wiec jak to jest? dziala na objetosc? polysk? jakbys ocenila?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 10:40   #13
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

włosy są po niej bardziej uniesione ( nie są takie oklapniete jak po innych odzywkach regenerujących), wydaje się jakby były gęstsze, ładnie błyszcza i również są bardziej proste. Jak narazie to moja najlepsza odżywka do spłukiwania która miałam. Jedeynym minusem jest zapach i kosystencja taka troszke grudkowata, ale mi to jakos specjalnie nie przeszkadza. Z pewnoscia jak mi sie skonczy to kupie jeszcze jedną. Mysle że warto sprobować bo cena jest nadzwyczaj niska a odżywka wydajna i starcza na dosć długo..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 11:06   #14
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Cytat:
Napisane przez angel18 Pokaż wiadomość
Jula84 nie wiesz gdzie mozna kupić ta odżywke Hegron ? bo własnie nigdzie nie moge jej znaleźć
Kupisz ją tez w każdym kauflandzie
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 11:54   #15
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

1_włosy pozbawione objętości, w dotyku suche końcówki, kolor naturalny ciemno-złoty brąz

balsam gliss kur do włosów brązowych (do spłukiwania)- włosy są jedwabiście gładkie, przyciemnia kolor, radze przytrzymać dłużej- np na czas golenia nóg czy coś

2_włosy bez objętości



odżywka avonu (do ktorego mam totalną awersję!!) której zdjęcie jest w załączniku
uwaga: tego typu produktów nie wcieramy u nasady włosów w skóre głowy, bo nie na skórę gółowy mają działać
włosów mam dzięki niej "duzo", trzeba myć na drugi dzień ale włosów AUTENTYCZNIE wydaje sie wiecej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6217cf040d75f8c8d86dd02aa0fe82a7.jpg (7,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (7,2 KB, 9 załadowań)
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 12:05   #16
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

sera z avonu do wlosow blyszczace i sliskie wloski))

kallos placenta maska -sprezycte i blyszczace wlosy bez obciazenia

szamnpn do wlosow blond i rozjacnianych profi silver--->regenal i inne cuda niewidy przy nim wymiekaja

wlosy mije sa falowano-krecone,nie raz proste ( jak im sie zachce) niepokorne.puszyste,sztyw nejasniutki blond o zlotym odcieniu po spreyu rossmanowskim.raczej nie zniszczone tylko sprawiaja takie wrazenie bo sa puszyste
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 12:35   #17
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Pewnie każdy to wie ale ja zamieszczę Henna Wax Treatment.
Moje włosy to: kręcone, bardzo suche i zniszczone ciągłymi farbowaniami, prostowaniem. Nic mi tak naprawdę nie pomagało, choć troszkę te drogie wizyty u fryzjerów . A po tej masce już po pierwszym użyciu widzę efekty - włoski są mięciutkie i lśniące!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 21:04   #18
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

aaaa i seria stara z sorayi ANTY do skory tlustej krem matujacy ale niestety zastapoli ja inna seria co do ktorej mam watpliwosci.nie wierze w kremy nawilzajaco-matujace:/albo nawilza albo matuje na maxa

podobno prawie taki sam krem matujacy jest siarkowa moc z barwy.wiecie cos o tym
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 22:07   #19
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

(korci mnie żeby napisać : farba do włosów daje efekt po pierwszym użyciu )
a tak poważnie to serum Avonu na końcówki - parę użyć i widać różnicę (choć wiadomo, że wszystkiego się nie da naprawić)
odżywka Kerastase, różowa, do farbowanych, bardzo się świecą włoski po niej, są gładziutkie i ładnie pachną
a włosy mam brązowe, przetłuszczające się, lekko puszące
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 23:56   #20
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
aaaa i seria stara z sorayi ANTY do skory tlustej krem matujacy ale niestety zastapoli ja inna seria co do ktorej mam watpliwosci.nie wierze w kremy nawilzajaco-matujace:/albo nawilza albo matuje na maxa

podobno prawie taki sam krem matujacy jest siarkowa moc z barwy.wiecie cos o tym
oo nie zauwazylam ze to forum fryzjerskie)))
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 09:15   #21
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

up
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 10:48   #22
kura25
Wtajemniczenie
 
Avatar kura25
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 2 441
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

L'OREAL STUDIO HOT LISS - produkt do prostowania
Moje włosy - grube, gęste, lekko zniszczone koncówki i falowane (tzn. bez ładu i składu)
__________________
studentka
czas na zmiany!



Prosiaczek:
-Jak się pisze 'miłość'?
Puchatek:
-Tego się nie pisze.
To się czuje.

♥♥♥




kura25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 11:34   #23
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Kopmrez z Apteczki Babuni Joanny
jedwab
Elseve nutri-gladki
Dove granatowy
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:11   #24
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

jedwab biosilk
gliss kur dwufazowa do włosów farbowanych
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 02:30   #25
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

nie ma cudow....nic nie zadziala za pierwszym razem,a zwlaszcza odzywki regenerujace do wlosow zniszczonych.Na pewno po kilku uzycaich nie ma co sie spodziewacod razu zdrowych wlosow.Uzywam Absolut Repair z Loreala zestawu i dopiero po ok 2 miesiacach byly naprawde efekty.
Co do innych rzeczy to na pewno jedwab z Biosilku i kremik na rozdwajajace sie koncowki firmy Joanna.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 07:28   #26
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

A ja zauwazylam ze wlasnie jest na odwrot. Na poczatku jakis szampon lub odzywka skutecznie dziala a pozniej przestaje. lub rezultaty sa mniej zadowalacaje niz na pierwszym razem. Tak jest u mnie z szamponami (wlosy sa najpiekniesze jak umyje nowym szamponem poraz pierwszy), tak tez bylo u mnie z ampulkami Vichy, po trzech miesiacach ampulki przestaly przynosic zadowalajce rezultaty. To jest tak jak na zasadzie antybiotykow, bierzesz, organizm sie adaptuje i juz na ciebie nie odzialowuja jak powinny..poprostu wlosy sie takze uodparniaja na na swoje 'lekarstwa'
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 11:34   #27
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
A ja zauwazylam ze wlasnie jest na odwrot. Na poczatku jakis szampon lub odzywka skutecznie dziala a pozniej przestaje. lub rezultaty sa mniej zadowalacaje niz na pierwszym razem. Tak jest u mnie z szamponami (wlosy sa najpiekniesze jak umyje nowym szamponem poraz pierwszy), tak tez bylo u mnie z ampulkami Vichy, po trzech miesiacach ampulki przestaly przynosic zadowalajce rezultaty. To jest tak jak na zasadzie antybiotykow, bierzesz, organizm sie adaptuje i juz na ciebie nie odzialowuja jak powinny..poprostu wlosy sie takze uodparniaja na na swoje 'lekarstwa'
No to juz inna kwestia.Myje tym Absolutem Loreala i wtedy po dwoch miesiacach przy myciu bylo czasem tak ,ze nawet ani jeden wlos nie wypadal,wiec juz lepiej byc nie moglo ,dlatego nie zauwazylam potem zadnych efektow nowych Niestety przez lenistwo nie chcialo mi sie tez trzymac odzywki na wlosach tylko od razu splukiwalam i potem w ogole juz przestala dzialac i chyba wrocilam do stanu wyjsciowego
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 08:26   #28
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Ja mogę jeszcze polecić tą mleczną odżywkę Kallosa - rzeczywiście już od pierwszego razu włosy są bardziej miękkie blyszczące i ładnie pachną
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:26   #29
ecruetka
Przyczajenie
 
Avatar ecruetka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

Moje włoski: długie kręcone (buuu chce mieć proste), suche,pozbawione blasku, już dawno zrezygnowałam z rozjaśniacza a teraz tylko brązowe pasemka, końcówki się łamią... no możnaby tak dużo wymieniać :P ratuje mnie to że są grube

Spróbowałam Hot Glissa L'Oreala: na poczatku efekt rzeczywiscie zaskakujący, gładkie, lśniące, dobrze układające sie. Ale jest jeden warunek-po nałożeniu środka trzeba wlosy przed prostowaniem wymodelować dużą szczotką i suszarką.

Jeśli chodzi o odżywki to moje włosy kochają Schaumę do włosów farbowanych taką czerwoną, nie są po niej obciążone, a za to puszyste i świetnie sie układają.

Mam tez serum z Avonu na rozdwojone końcówki, rzeczywiscie nabłyszcza włoski, ale moje mam wrażenie że sie puszą po zastosowaniu.

A jeśli chodzi o płynny jednab z Biosilka to wypróbowałam i stoi bo po jego użyciu musze sie namęczyć przy suszeniu i modelowaniu szczotką moich długich włosów bo automatycznie sie kreca i robi mi sie gniazdo na głowie.

A i chciałam jeszcze polecić dziewczynom które mają ciemne włoski taki krem z Sunsilka brązowe refleksy bez spłukiwania. Jest super, zwłaszcza jak ktoś ma balejaż czy pasemka ciemne. Wyodrębnia cróżne odcienie brązu i nadaje połysk. I do tego jest bardzo tani.

Na koniec przypomniało mi się o jeszcze jednym fajnym produkcie. Mam na myśli maskę do włosów regeneracyjną z Avonu taką w niebieskim pudełeczku. Nakłada się ją na 10 min na włosy i spłukuje. Jest super. Pięknie pachnie i włosy po niej wyglądają na zdrowsze, są mięciutkie, po prostu ekstra
ecruetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 21:08   #30
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: EFEKT po pierwszym użyciu!

szampon Joanna Naturia- do włosów farbowanych (fioletowa przezrocztsa buteleczka) nie mam włosów farbowanych, ale puszące się tak- ten problem zakończył się bezpowrotnie
poleciła mi go fryzjerka, jest taniutki i naprawde dobry
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.