Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 13:15   #4621
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Polecam Isanę Intensiv, to nowość w rossie, dla mnie lepsza od Alterry i fajny skład. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-854445
Nowość
Ja jej używam od dwóch lat... tak jak innych pomadek z Isany.
Mhm, pierwsze słyszę, że to nowość...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
A ona teraz otwarta jest? Bo coś na ich stronie dziwnego jest poszłabym coś do włosów kupić
Ich strona zbyt wiele nie mówi, wiem
Nie przebywam obecnie w Warszawie, ale raczej jest otwarta... byłam tam parę razy po pracy i zawsze drzwi stały otworem
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:17   #4622
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Nowość
Ja jej używam od dwóch lat... tak jak innych pomadek z Isany.
Mhm, pierwsze słyszę, że to nowość...
Może nie tyle nowość, co nowa wersja, kupiłam ją niecały miesiąc temu i była zaznaczona jako nowość
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:26   #4623
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: naturalne, niedrogie kosmetyki

Juz kolejna osoba kusi mnie Sylveco...
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:36   #4624
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może nie tyle nowość, co nowa wersja, kupiłam ją niecały miesiąc temu i była zaznaczona jako nowość
W życiu bym się nie spostrzegła, że to nowa wersja, bo pomadki Isany kupuję z zamkniętymi oczami
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 13:51   #4625
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
W życiu bym się nie spostrzegła, że to nowa wersja, bo pomadki Isany kupuję z zamkniętymi oczami
Nie chcę wprowadzać w błąd, ale jestem prawie na 100% pewna, że to nowa formuła, bo pozostałe wersje też się pozmieniały, wszystkie w jednym czasie, tak coś kojarzę, poza tym na kwc też od niedawna dopiero ktoś ją wrzucił. Może mnie się rzeczywiście coś ubzdurało, jak coś, to przepraszam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 14:19   #4626
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Heja dziewczyny
Chciałabym Was zapytać - jaki krem poleciłybyście pod minerały?
Konkretniej pod korektor pod oczy, jak nakładam solo to mnie wysuszają za bardzo, a że ja kremów generalnie nie używam to nie mam czym smarować.. chce coś kupić specjalnie w tym celu (:
Używam teraz bosko lekkiego kremu herbfarmacy, i dobrze się sprawdza, ale nie stać mnie na duże opakowanie, kończę właśnie próbkę :<
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 15:03   #4627
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie chcę wprowadzać w błąd, ale jestem prawie na 100% pewna, że to nowa formuła, bo pozostałe wersje też się pozmieniały, wszystkie w jednym czasie, tak coś kojarzę, poza tym na kwc też od niedawna dopiero ktoś ją wrzucił. Może mnie się rzeczywiście coś ubzdurało, jak coś, to przepraszam
Spoko
Ja i tak będę je kupować, bo dobrze się spisują i pasują mi
A cena w promocji to bajka

Ale jeśli zmienili skład na bardziej przyjazny, to tym lepiej!
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 15:27   #4628
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Hej dziewczyny,
Zrobilam serum z wit C na bazie gliceryny,uzywam od kilku dni i jak na razie sie sprawdza,nie zapycha,szczypie tylko minimalnie po aplikacji.
Chcialabym zaczac dodawac wit C do balsamow do ciala-czy ktoras z Was to robi?Jezeli tak to macie sprawdzony/wygodny sposob na to?

Z testow balsamu ujedrniajacego Acure-pachnie delikatnie trawa cytrynowa,bardzo szybko sie wchlania,konsystencja nie jest tlusta,raczej takie sredniogeste mleczko.Skora po aplikacji jest mila w dotyku,gladka i lekko napieta.O efektach ujedrniajacych napisze jak go skoncze

Uzywam tez toniku Reviva Labs-tego z kolagenem/elastyna.Fajnie sie mineraly nakladaja po uzyciu jego
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 15:56   #4629
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Spoko
Ja i tak będę je kupować, bo dobrze się spisują i pasują mi
A cena w promocji to bajka

Ale jeśli zmienili skład na bardziej przyjazny, to tym lepiej!
Może ten z Make me bio -KLIK kosztuje 30zł i ma fajny nie zapychający skład sama się na niego czaje.
Dziewczyny chwalą Orange Energy ale on kosztuje 50zł.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 16:08   #4630
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Zrobilam serum z wit C na bazie gliceryny,uzywam od kilku dni i jak na razie sie sprawdza,nie zapycha,szczypie tylko minimalnie po aplikacji.
Chcialabym zaczac dodawac wit C do balsamow do ciala-czy ktoras z Was to robi?Jezeli tak to macie sprawdzony/wygodny sposob na to?

Z testow balsamu ujedrniajacego Acure-pachnie delikatnie trawa cytrynowa,bardzo szybko sie wchlania,konsystencja nie jest tlusta,raczej takie sredniogeste mleczko.Skora po aplikacji jest mila w dotyku,gladka i lekko napieta.O efektach ujedrniajacych napisze jak go skoncze

Uzywam tez toniku Reviva Labs-tego z kolagenem/elastyna.Fajnie sie mineraly nakladaja po uzyciu jego
Suuuper! I co, dodalas tego camu camu? Tez bym sprobowala gdybym miala ta wit c. Moze w przyszlym miesiacu sobie kupie. Poki co podniecam sie maseczka z superfoods a po niej nakladam tylko aloes. Dawno nie mialam tak nawilzonej buzi!!! Dzieki dziewczyny za porady w sprawie aloesu! Musze jednak przyznac bez bicia, ze aloes z dr Organic dalej wali po oczach alkoholem pomimo omijania przeze mnie okolic oczu! Nigdy sie z czym takim nie spotkalam choc uzywalam np. toniku oczarowego na samym alkoholu (glupia ja) zmieszanym z octem jablkowym. Nigdy nie piekly mnie oczy. Bylam w szoku. Choc przyznam ze kiedy sie ta minute przecierpie (doslownie) to pozniej wszystko jest ok i buzia ladnie nawilzona. Nie wiem co o tym myslec. Zuzyc czy reklamowac?

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Tak sobie mysle ze zrobie sobie sama tonik na bazie soku aloesowego i kupie rozne wodne ekstrakty. Poki co brak kasy ale wpisze na liste

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Czarny Elfie a ty nakladasz cos po tym toniku pod Lumiere FF? Bo ja mam ostatnio problemy z ta formula. Znaczy sie moja skora inaczej sie zachowuje i FF n8e wyglada tak dobrze jak Casmiere np. Jakies sugestie? No i wazy mi sie okrutnie po kilku godzinach...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 16:13   #4631
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Suuuper! I co, dodalas tego camu camu? Tez bym sprobowala gdybym miala ta wit c. Moze w przyszlym miesiacu sobie kupie. Poki co podniecam sie maseczka z superfoods a po niej nakladam tylko aloes. Dawno nie mialam tak nawilzonej buzi!!! Dzieki dziewczyny za porady w sprawie aloesu! Musze jednak przyznac bez bicia, ze aloes z dr Organic dalej wali po oczach alkoholem pomimo omijania przeze mnie okolic oczu! Nigdy sie z czym takim nie spotkalam choc uzywalam np. toniku oczarowego na samym alkoholu (glupia ja) zmieszanym z octem jablkowym. Nigdy nie piekly mnie oczy. Bylam w szoku. Choc przyznam ze kiedy sie ta minute przecierpie (doslownie) to pozniej wszystko jest ok i buzia ladnie nawilzona. Nie wiem co o tym myslec. Zuzyc czy reklamowac?
Pierwsza proba byla bez camu camu bo musialam czekac az przyjdzie z iherb.W nastepnym tygodniu dodam camu camu
Pozatym dodalam camu camu do soku pomaranczowego i smakuje super
Kusisz tym superfoods
No i zaczelam przegladac iherb i szukac roznych specyfikow i teraz kusi mnie to:
http://www.iherb.com/HealthForce-Nut...oz-400-g/19357
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 16:26   #4632
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Pierwsza proba byla bez camu camu bo musialam czekac az przyjdzie z iherb.W nastepnym tygodniu dodam camu camu
Pozatym dodalam camu camu do soku pomaranczowego i smakuje super
Kusisz tym superfoods
No i zaczelam przegladac iherb i szukac roznych specyfikow i teraz kusi mnie to:
http://www.iherb.com/HealthForce-Nut...oz-400-g/19357
No niezle to wyglada. A ten link ktory ci podeslalam z 'greens' to tez wystepuje w wersji 'reds' z tej samej firmy. Oba kosztuja ok 27 dolcow. Jakby je razem zmieszac bylby mix idealny! No i mozna kupic tego za 55 dolcow, zmieszac razem i np podzielic na kilka czesci i odsprzedac kolezankom. Wyjdzie tanio jesli tylko ma byc na twarz. Jesli doustnie to raczej sama zuzyjesz, tyle ze musisz wydac ok 55.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 16:36   #4633
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
No niezle to wyglada. A ten link ktory ci podeslalam z 'greens' to tez wystepuje w wersji 'reds' z tej samej firmy. Oba kosztuja ok 27 dolcow. Jakby je razem zmieszac bylby mix idealny! No i mozna kupic tego za 55 dolcow, zmieszac razem i np podzielic na kilka czesci i odsprzedac kolezankom. Wyjdzie tanio jesli tylko ma byc na twarz. Jesli doustnie to raczej sama zuzyjesz, tyle ze musisz wydac ok 55.
No widzialam ta red wersje
Na wszystkie sie pewnie nie skusze ale moze na jeden
Na razie zuzyje camu camu a potem zobaczy sie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:01   #4634
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Poratujcie jakims zelem na zapuchniete oczy. Chetnie dowiem sie czy cos komus pomoglo. Moze byc samorobiony. Opadaja mi rece, a raczej powieki

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:11   #4635
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Poratujcie jakims zelem na zapuchniete oczy. Chetnie dowiem sie czy cos komus pomoglo. Moze byc samorobiony. Opadaja mi rece, a raczej powieki

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Mnie pomagał bardzo żel phenome cooling, ale jest drogi i wiem, że nie każdemu odpowiada. To jest lekki żelik, ale u mnie się sprawdził na cienie i obrzęki i zapobiegał im. Uwielbiałam go i na długo mi starczył

Co mogę polecić, to do lodówki włóż swój krem lub półprodukty, np żel hialuronowy i olej, takie zimne lepiej ukoją. No i masaż kostkami lodu też swoje robi, albo okład np z naparu rumianku, świetlika na wacikach też z lodówki.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:28   #4636
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pytasz o odżywkę? Nie, nie używałam jeszcze, czeka na swoją kolej aż powykańczam inne. Ale przed chwilą powąchałam ją i odrobinę czuć lawendę, ale niestety w bazie kadzidło No trudno, przeboleję, przynajmniej wiem, że nie podróbka, dla mnie to jedna z najlepszych odżywek naturalnych, a moje włosy lubią solidne nawilżenie, tylko nie mogę jej stosować po każdym myciu, bo mi przeproteinowuje włosy. Będę używać na zmianę z alterrą i mythos.
Dzięki, no tak zapomniałam zaznaczyć.
A ja nie wiem co mam myśleć o tej odżywce, bo widzę, że włosy po niej są trochę suche, ale za to układają się same (i to ładnie). A np. po odżywce Luvos czy Biofficina Toscana (do kręconych) fale są większe (a po jednej stronie nawet skręt), ale jeśli chcę mieć rozpuszczone to bez szczotki i suszarki nie obędzie się. Gdyby falowały się równo to pewnie nie byłoby tego problemu. Następnym razem zmieszam ją z inną i zobaczę co będzie.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:42   #4637
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

A ja się zacytuję i zapytam po raz trzeci, bo nikt mi nie odpowiedział:

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czasem stosuję roll-on CD z firmy Lornamead - znacie tę firmę?
Czy któraś z Was miała do czynienia z ich produktami?
Nie wiem jak u nich ze składami, dlatego pytam.
Tak samo Yves Rocher - czy składy ich dezodorantów są ok, czy nie bardzo?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:57   #4638
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Na Pat&Rub promocja -50% na niektóre produkty.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 19:07   #4639
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie pomagał bardzo żel phenome cooling, ale jest drogi i wiem, że nie każdemu odpowiada. To jest lekki żelik, ale u mnie się sprawdził na cienie i obrzęki i zapobiegał im. Uwielbiałam go i na długo mi starczył

Co mogę polecić, to do lodówki włóż swój krem lub półprodukty, np żel hialuronowy i olej, takie zimne lepiej ukoją. No i masaż kostkami lodu też swoje robi, albo okład np z naparu rumianku, świetlika na wacikach też z lodówki.
Dzieki za rady. Przeczytalam twoja recenzje tego kremu. Ma naprawde tresciwy sklad, choc dla mnie teraz niedostepny. Pomysle nad jego zakupem w przyszlosci chodz to drogi produkt. Chce cos szybkiego. Pomysly typu zielona herbata w kostkach, lyzki w zamrazarce czy plastry ogorka sa OK pod warunkiem ze mam zbedne pol godziny rano na takie zabawy. A zazwyczaj nie mam bo jestem spiochem. Teraz uzywam jakiegos nienaturalnego rollera zelowego i w sumie efekt nie jest tragiczny ale to jeszcze nie to. Ludzilam sie kupujac ten aloes ze wlasnie pod oczy pomoze bo ma ekastrakt z ogorka, ale niestety okropnie mnie piecze w oczy. Nakladam go ale tylko wieczorem bo boje sie tak rano podrazniac oczu.

Myslalam natomiast nad tym, zeby oproznic ten roller z tego zelu i napelnic go wlasna mikstura w postaci jakiegos normalnego (bezalkoholowego) zelu aloesowego z ekstraktami wodnymi. Do glowy przychodzi mi ginseng, guarana, gingko, kofeina, ogorek, zielona herbata. Mogloby byc?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 19:33   #4640
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja się zacytuję i zapytam po raz trzeci, bo nikt mi nie odpowiedział:
Wiem na pewno, że wersja culture Bio jest naturalna na pewno, aloesowa. Ale nie mam pojęcia czy jej nie wycofali. Co do reszty, to nie ufałabym, ja się na YR przejechałam, bo w ich sklepie internetowym ubierają produkty w piękne słówka, a okazało się, że nie tyle jest to nie prawdą, co wręcz wierutnym kłamstwem. Z YR to chyba tylko szampony są ok i teraz jakieś wyszły 2 serie bio, miodowa i jakaś druga, obie do ciała. Ze mną mają na pieńku i lepiej osobiście się wybrać do nich i zobaczyć gołym okiem składy.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzięki, no tak zapomniałam zaznaczyć.
A ja nie wiem co mam myśleć o tej odżywce, bo widzę, że włosy po niej są trochę suche, ale za to układają się same (i to ładnie). A np. po odżywce Luvos czy Biofficina Toscana (do kręconych) fale są większe (a po jednej stronie nawet skręt), ale jeśli chcę mieć rozpuszczone to bez szczotki i suszarki nie obędzie się. Gdyby falowały się równo to pewnie nie byłoby tego problemu. Następnym razem zmieszam ją z inną i zobaczę co będzie.
Polecam oczyścić porządnie włosy przed jej nałożeniem, nawet jakimś sls'em, być może za dużo protein na nich jest (także z innych produktów) i co bardzo ważne, tej odżywki nie trzymaj dłużej niż 2 minuty z zegarkiem w ręku, bo jak dłużej to trzeba potem umyć włosy szamponem. To dziwne, wiem, ale tak jest napisane w instrukcji obsługi, to taka odżywka specjalnego traktowania. Mocny kaliber. Raz ją trzymałam za długo na włosach i potem jeszcze słabo spłukałam i miałam na głowie potem siano.

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dzieki za rady. Przeczytalam twoja recenzje tego kremu. Ma naprawde tresciwy sklad, choc dla mnie teraz niedostepny. Pomysle nad jego zakupem w przyszlosci chodz to drogi produkt. Chce cos szybkiego. Pomysly typu zielona herbata w kostkach, lyzki w zamrazarce czy plastry ogorka sa OK pod warunkiem ze mam zbedne pol godziny rano na takie zabawy. A zazwyczaj nie mam bo jestem spiochem. Teraz uzywam jakiegos nienaturalnego rollera zelowego i w sumie efekt nie jest tragiczny ale to jeszcze nie to. Ludzilam sie kupujac ten aloes ze wlasnie pod oczy pomoze bo ma ekastrakt z ogorka, ale niestety okropnie mnie piecze w oczy. Nakladam go ale tylko wieczorem bo boje sie tak rano podrazniac oczu.

Myslalam natomiast nad tym, zeby oproznic ten roller z tego zelu i napelnic go wlasna mikstura w postaci jakiegos normalnego (bezalkoholowego) zelu aloesowego z ekstraktami wodnymi. Do glowy przychodzi mi ginseng, guarana, gingko, kofeina, ogorek, zielona herbata. Mogloby byc?
Normalny aloes nie powinien nic szczypać A właśnie może lepiej odstaw to co masz, może od tego się rano budzisz z obrzękiem ja tak miałam po kremie sylveco
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 19:52   #4641
domisia1402
Raczkowanie
 
Avatar domisia1402
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziewczyny, właśnie się szykowałam na odwyk kosmetyczny, bo już miejsca mi brakuje. Nawet na forum rzadko zaglądałam, żeby mi cośw oko nie wpadło. A tu mi się właśnie przypomniało, że się podkład kończy... Od dłuższego czasu się czaję na 100% pure - jak się sprawuje ten podkład w dłuższej perspektywie na mieszanej cerze?
domisia1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 19:56   #4642
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiem na pewno, że wersja culture Bio jest naturalna na pewno, aloesowa. Ale nie mam pojęcia czy jej nie wycofali. Co do reszty, to nie ufałabym, ja się na YR przejechałam, bo w ich sklepie internetowym ubierają produkty w piękne słówka, a okazało się, że nie tyle jest to nie prawdą, co wręcz wierutnym kłamstwem. Z YR to chyba tylko szampony są ok i teraz jakieś wyszły 2 serie bio, miodowa i jakaś druga, obie do ciała. Ze mną mają na pieńku i lepiej osobiście się wybrać do nich i zobaczyć gołym okiem składy.
Dzięki Korah
Pytałam z ciekawości, bo ostatnio kupiłam u nich wodę waniliową i tak sobie popatrzyłam na to i owo i zaciekawiły mnie dezodoranty.
Aż miałam chęć kupić...
Ale nie kupiłam i póki co, zostaję przy Crystalach i CD
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 20:39   #4643
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Dzięki Korah
Pytałam z ciekawości, bo ostatnio kupiłam u nich wodę waniliową i tak sobie popatrzyłam na to i owo i zaciekawiły mnie dezodoranty.
Aż miałam chęć kupić...
Ale nie kupiłam i póki co, zostaję przy Crystalach i CD
Z deo na razie używam nienaturalnych, bo mi przybyło niechcący więc nie doradzę, zwłaszcza, jeśli są problemy uczuleniowe.

Wąchałam tą waniliową, bardzo przyjemna jest ale kupiłam w ciemno właśnie w internetowym kokosową, kierowałam się tylko tym, że lubię zapach kokosa, ale nie zdawałam sobie sprawy jak dawno nie wąchałam sztucznego kokosa i przeżyłam gorzkie rozczarowanie, straszny śmierdziel. Nie radzę. Wanilia przy niej to jest sama natura
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:21   #4644
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Polecam oczyścić porządnie włosy przed jej nałożeniem, nawet jakimś sls'em, być może za dużo protein na nich jest (także z innych produktów) i co bardzo ważne, tej odżywki nie trzymaj dłużej niż 2 minuty z zegarkiem w ręku, bo jak dłużej to trzeba potem umyć włosy szamponem. To dziwne, wiem, ale tak jest napisane w instrukcji obsługi, to taka odżywka specjalnego traktowania. Mocny kaliber. Raz ją trzymałam za długo na włosach i potem jeszcze słabo spłukałam i miałam na głowie potem siano.
Dziękuję, zastosuję się do porad.

Cytat:
Napisane przez domisia1402 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie się szykowałam na odwyk kosmetyczny, bo już miejsca mi brakuje. Nawet na forum rzadko zaglądałam, żeby mi cośw oko nie wpadło. A tu mi się właśnie przypomniało, że się podkład kończy... Od dłuższego czasu się czaję na 100% pure - jak się sprawuje ten podkład w dłuższej perspektywie na mieszanej cerze?
A o którym myślałaś? Ja mam ten: http://www.100percentpure.eu/Healthy...foundation.htm.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:21   #4645
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiem na pewno, że wersja culture Bio jest naturalna na pewno, aloesowa. Ale nie mam pojęcia czy jej nie wycofali. Co do reszty, to nie ufałabym, ja się na YR przejechałam, bo w ich sklepie internetowym ubierają produkty w piękne słówka, a okazało się, że nie tyle jest to nie prawdą, co wręcz wierutnym kłamstwem. Z YR to chyba tylko szampony są ok i teraz jakieś wyszły 2 serie bio, miodowa i jakaś druga, obie do ciała. Ze mną mają na pieńku i lepiej osobiście się wybrać do nich i zobaczyć gołym okiem składy.



Polecam oczyścić porządnie włosy przed jej nałożeniem, nawet jakimś sls'em, być może za dużo protein na nich jest (także z innych produktów) i co bardzo ważne, tej odżywki nie trzymaj dłużej niż 2 minuty z zegarkiem w ręku, bo jak dłużej to trzeba potem umyć włosy szamponem. To dziwne, wiem, ale tak jest napisane w instrukcji obsługi, to taka odżywka specjalnego traktowania. Mocny kaliber. Raz ją trzymałam za długo na włosach i potem jeszcze słabo spłukałam i miałam na głowie potem siano.



Normalny aloes nie powinien nic szczypać A właśnie może lepiej odstaw to co masz, może od tego się rano budzisz z obrzękiem ja tak miałam po kremie sylveco
Ja niestety opuchniete oczy mam od nastoletnich lat, ponad 15 lat bedzie... czesto sol w jedzeniu u mnie pogarsza sprawe, stres, zaburzenia snu itp. Mocnymi kremami staram sie nie smarowac za bardzo pod oczy. Moze picie przed snem powoduje nasilenie objawow u mnie. Nie mam pewnosci. No coz. Zuzyje moze ten roller i ukrece cos swojego z ciekawosci.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:05   #4646
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z deo na razie używam nienaturalnych, bo mi przybyło niechcący więc nie doradzę, zwłaszcza, jeśli są problemy uczuleniowe.

Wąchałam tą waniliową, bardzo przyjemna jest ale kupiłam w ciemno właśnie w internetowym kokosową, kierowałam się tylko tym, że lubię zapach kokosa, ale nie zdawałam sobie sprawy jak dawno nie wąchałam sztucznego kokosa i przeżyłam gorzkie rozczarowanie, straszny śmierdziel. Nie radzę. Wanilia przy niej to jest sama natura
Uwielbiam wanilię, więc wzięłam i jestem zadowolona
Bardzo prosty, ciepły, optymistyczny zapach
Kokos po pierwszym psiknięciu jakoś mi nie podszedł, więc nie kupiłam, ale zrobię drugie podejście licząc, że wyczuję tego kokosa bardziej
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 23:39   #4647
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Uzywal ktos moze kosmetyki tej oto firmy?
http://www.greenkeratin.co.uk/ Ciekawa jestem czy to cos warte.

Zerkalam na kosmetyki 100% Pure z brytyjskiej strony. Kupowalyscie tam? Wszystkie podklady kryjace sa 'out of stock'. Nie wiecie czy to tymczasowe tam?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 00:06   #4648
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Uzywal ktos moze kosmetyki tej oto firmy?
http://www.greenkeratin.co.uk/ Ciekawa jestem czy to cos warte.

Zerkalam na kosmetyki 100% Pure z brytyjskiej strony. Kupowalyscie tam? Wszystkie podklady kryjace sa 'out of stock'. Nie wiecie czy to tymczasowe tam?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Już na początku grudnia były tam takie braki, jakoś pod koniec roku znowu zajrzałam i sytuacja była bez zmian.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 08:25   #4649
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiem na pewno, że wersja culture Bio jest naturalna na pewno, aloesowa. Ale nie mam pojęcia czy jej nie wycofali. Co do reszty, to nie ufałabym, ja się na YR przejechałam, bo w ich sklepie internetowym ubierają produkty w piękne słówka, a okazało się, że nie tyle jest to nie prawdą, co wręcz wierutnym kłamstwem. Z YR to chyba tylko szampony są ok i teraz jakieś wyszły 2 serie bio, miodowa i jakaś druga, obie do ciała. Ze mną mają na pieńku i lepiej osobiście się wybrać do nich i zobaczyć gołym okiem składy.
a mnie trochę wkurza, że na niektórych kosmetykach YR w ogóle nie ma składu ani na opakowaniu, ani na stronie nie podają
Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Ja niestety opuchniete oczy mam od nastoletnich lat, ponad 15 lat bedzie... czesto sol w jedzeniu u mnie pogarsza sprawe, stres, zaburzenia snu itp. Mocnymi kremami staram sie nie smarowac za bardzo pod oczy. Moze picie przed snem powoduje nasilenie objawow u mnie. Nie mam pewnosci. No coz. Zuzyje moze ten roller i ukrece cos swojego z ciekawosci.
też miałam taki problem i mi doraźnie pomagało zawsze trzymanie żelu (nie kremu, bo kremy są zwykle cięższe, a przy opuchnięciach poleca się lekkie formuły) w lodówce i delikatny masaż. Dieta, wiadomo
Mój problem znacznie się zmniejszył, kiedy przestałam używać do mycia produktów podrażniających (żeli z sls)

Prezentuję moje nabytki poniżej.

1) pamiętacie, jak narzekałam, że mojego najulubionego mydła nigdzie nie ma? Tzn jest w jednym sklepie po 23 zł :/ zamóiłam kilka sztuk u dystrybutora. 17zł/szt plus olejek

2) w poszukiwaniu idealnego kremu (bez wody, bez zbędnych wypełniaczy, bez phenoxyethanolu) zainwestowałam w... luksusowy balsam do rąk i ciała Lulu&Boo (już wcześniej zakochałam się w ich olejkach i serach, niestety kremy twarzowe mają niechciane przeze mnie składniki
ciekawam, jak się sprawdzi do gęby. Skorzystałam z promocji, zapłaciłam stówkę za 100 ml także w przeliczeniu cena wmiarowa
a i próbeczka i szampon Provida Org (pokrzywowy - nowość w mojej rodzinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1389961219310.jpg (33,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1389961292226.jpg (29,8 KB, 39 załadowań)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 09:19   #4650
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Prezentuję moje nabytki poniżej.

1) pamiętacie, jak narzekałam, że mojego najulubionego mydła nigdzie nie ma? Tzn jest w jednym sklepie po 23 zł :/ zamóiłam kilka sztuk u dystrybutora. 17zł/szt plus olejek

2) w poszukiwaniu idealnego kremu (bez wody, bez zbędnych wypełniaczy, bez phenoxyethanolu) zainwestowałam w... luksusowy balsam do rąk i ciała Lulu&Boo (już wcześniej zakochałam się w ich olejkach i serach, niestety kremy twarzowe mają niechciane przeze mnie składniki
ciekawam, jak się sprawdzi do gęby. Skorzystałam z promocji, zapłaciłam stówkę za 100 ml także w przeliczeniu cena wmiarowa
a i próbeczka i szampon Provida Org (pokrzywowy - nowość w mojej rodzinie

super - zapasik mydła konkretny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.