Obsesja na punkcie włosów :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 16:12   #61
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
a co to za krem?

chyba chodzi o taki zwykły niebieski, uniwersalny

dziewczyny sprzedawały kiedyś taki naturalny patent na sklejenie końcówek, jak dla mnie efekt niestety tylko doraźny
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 17:07   #62
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
i też przyznaję, że gapię się ludziom na włosy, ba!, co tam się gapię, dla mnie są one wyznacznikiem ich atrakcyjności w przypadku facetów może nie aż tak bardzo (podobają mi się krótkowłosi, że się tak wyrażę ), ale kobiety.... nie raz już zdarzała się sytuacja, że ktoś się zachwycał jakąś laską a ja potrafiłam tylko stwierdzić: przeeeestań, widzisz jakiego ona ma mopa na głowie? (wiem wstrętna jestem )
no właśnie-mam to samo. Obojetnie jak ladna bylaby dziewczyna , jesli ma brzydkie wlosy ( czyt. zniszczone ) to odrazu mnie to razi i juz w moich oczach ladna nie jest Ja mam ogolnego maniakalnego fiola na punkcie zniszczenia wlosów i ich polysku.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 17:59   #63
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
no właśnie-mam to samo. Obojetnie jak ladna bylaby dziewczyna , jesli ma brzydkie wlosy ( czyt. zniszczone ) to odrazu mnie to razi i juz w moich oczach ladna nie jest Ja mam ogolnego maniakalnego fiola na punkcie zniszczenia wlosów i ich polysku.

z tym połyskiem to też tak mam potrafię pytać się każdego czy zauważył jakie mam lśniące włosy (skromnisia )
jak oglądam zdjęcia to też patrzę głównie na to komu najbardziej lśnią włosy
ogólnie powinnam się już chyba leczyć
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:54   #64
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
z tym połyskiem to też tak mam potrafię pytać się każdego czy zauważył jakie mam lśniące włosy (skromnisia )
jak oglądam zdjęcia to też patrzę głównie na to komu najbardziej lśnią włosy
ogólnie powinnam się już chyba leczyć
No ja tez uważam ze to mila obsesja ( tzn przyjemna w praktyce ) ale to naprawde jest juz troche maniakalne :P niedlugo moze przejdzie w stadium maniakalno lękowej - będe sie bała spojrzec rano w lustro czy czasem moze moje koncowki sie nie rozdwoiły przez noc juz czasem męczy mnie ta obsesja bo jak mi np nie wyjdzie farbowanie i wloski sie podniszcza to łapie mnie jakas mała depresja i nie mam ochoty sie pokazywac swiatu bo mam wrazenie ze moje wlosy wyglądaja jak mop od Wiledy :P za to jak sie ladnie ułożą, koncóweczki sa scalone, i pieknie blyszcza czuje sie jak ubrana w piekną, szlachetną biżuterie :P
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:08   #65
mmslonkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Napisze czego uzywam na chwile obecna:
- szampon L'oreal vitamino color z serii professional (1,5 l na ukonczeniu) Podobno kosmetyki do farbowanych dobrze nawilzaja, ja tego nie widze po uzyciu tego szamponu. Jak dla mnie jest taki sobie.

- po splukaniu wlosow nakladam maske Kallos z placenta lub olejkiem kokosowym z tej samej firmy. Uzywam ich na przemian. Nie jestem jakos bardzo z nich zadowolona, wlasnie idzie do mnie paczka z odzywka z Matrixa sleek look- podobno dobra na niesforne, szorstkie wlosy.

- jak podeschna psikam odzywka Schwarzkopfa bonacure moisiture kick ( jakos tak sie to pisalo) Ta odzywka jest calkiem niezla, dosc fajnie nawilza, wlosy sie blyszcza. Mimo tego zamowilam sobie na allegro razem z odzywka sleek look tonik nawilzajacy z serii biolage hydrotherapy z Matrixa.

Czasami a ostatnio czesciej nakladam przed myciem odgrzana oliwke z oliwek zmieszana z olejkiem rycynowym, tak chodze z tym okolo 30-40 min. Jeden raz udalo mi sie miec to na glowie przez cala noc i umyc wlosy z rana - byly super, bardziej zdyscyplinowane i blyszczace.

Po myciu wlosy schna naturalnie, nie uzywam suszarki. Tak jak pisalam wczesniej stosowalam jakis czas temu prostownicy, wlosy owszem byly sliczne, ale przez to sie przesuszyly. Upaly powoduja, ze schowalam ten przyrzad na razie - jest za goraco by sie podgrzewac dodatkowo prostujac wlosy.

Wczesniej uzywalam tez maski intense repair z L;oreala na przemian z odzywka z karitexem z Alfaparfu - bardzo fajny duet. Szczegolnie ta maska fajnie nawilza wlosy, ale nie moge jej caly czas uzywac, zeby wlosy sie nie przyzwyczaily. Mialam tez liss extreme z L'oreala (maske) calkiem niezla, dobrze nawilza, chyba lepiej niz intense i dyscyplinuje wlosy.

O jedwabiu nie wspomne oraz wszelkiemi odzywkami sklepowymi do lokow, piankami i innymi cudami, Juz i tak mi sie z tego wypracowanie zrobilo.

Mam nadzieje, ze sie podzielicie ze mna opisem swoich obsesyjnych zabiegow na wlosach
witam ja dzis byłam u fryzjera na zabiegu tzw saunie dla włoskówktóry ma na celu nawilzenie włosa...juz po pierwszym razie widze efekt włosy sa błyszczace i gładkie,pusza sie ale mniej duuuuuuzo mniej hehe fryzjer powiedzial mi ze jeszcze 2-3 zabiegi i odzyskamy moje włoski ;D hehe i kupiłam ta maske z kallosa zobaczymy jak zadziala... Pozdrowionka
mmslonkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 00:04   #66
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
No ja tez uważam ze to mila obsesja ( tzn przyjemna w praktyce ) ale to naprawde jest juz troche maniakalne :P niedlugo moze przejdzie w stadium maniakalno lękowej - będe sie bała spojrzec rano w lustro czy czasem moze moje koncowki sie nie rozdwoiły przez noc juz czasem męczy mnie ta obsesja bo jak mi np nie wyjdzie farbowanie i wloski sie podniszcza to łapie mnie jakas mała depresja i nie mam ochoty sie pokazywac swiatu bo mam wrazenie ze moje wlosy wyglądaja jak mop od Wiledy :P za to jak sie ladnie ułożą, koncóweczki sa scalone, i pieknie blyszcza czuje sie jak ubrana w piekną, szlachetną biżuterie :P
Jak jednego dnia moje włosy nieukładaja się, są szopowate....to ciagle o nich myśle i myśle co zrobiłam, że się tak wygladają....No i wtedy np. myje włosy i układam od nowa

Zauważyłam też że jak mam gdzieś wyjść to nigdy nie ułoża się tak jak ja chce, a jak nie potrzebuje zbyt reprezentacyjnego wyglądu.....to wtedy wygladają świetnie....i bądż tu mądra
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 08:22   #67
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Zauważyłam też że jak mam gdzieś wyjść to nigdy nie ułoża się tak jak ja chce, a jak nie potrzebuje zbyt reprezentacyjnego wyglądu.....to wtedy wygladają świetnie....i bądż tu mądra


No dosłownie ! Mam to samo
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 08:40   #68
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
No dosłownie ! Mam to samo
Mam to samo! Dokładnie.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 09:17   #69
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
a co to za krem?

zwykły najzwyklejszy z ta niebieska nakrętką
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 09:42   #70
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
zwykły najzwyklejszy z ta niebieska nakrętką
Co Ty
Spróbuję
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 10:03   #71
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

ja obsesje na punkcie wlosow mam od dziecka jak np.mam zle ulozone wlosy czy cos mi w nich nie pasuje to lataja noze i siekiery
teraz bardzo przezywam utrate mojej pieknej grzywki,ktora ponosilam zaledwie 3 dni,bo bahor wkrecil mi wiatrak we wlosy i trzeba bylo skrocic o polowe i z ukosnej zrobila sie jakby prosta(tyle,ze krzywa)
wygladam jak wsiur i kiedy chce ja zaczesac na bok to robi sie taka ledwo siegajaca do polowy czola i sterczaca.musze isc do fryzjera zeby cos zrobili mi z ta grzywka zwlaszcza,ze nie dlugo same wesela,chrzciny itp.

swoja droga chyba kiedys ubezpiecze te swoje wlosy,zeby mi odszkodowanie placili za wypadki z nimi zwiazane,nieudane wizyty u fryzjera itp
wowczas przy niefachowym scieciu moglabym przedluzyc to co skrocilam

swoja droga moglabym wydac wszystkie pieniadze na wlosy tylko moj TZ mnie pilnuje
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 10:36   #72
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Przyłączam się do chorych na tą obsesję :P
Ja ją mam odkąd zachciało mi się (mając włosy farbowane na cimny brąz) jaśniutkiego wręcz białego blondu no i odkąd poznałam to forum :)
Kilka razy przegladałam forum kosmetyczne ale w ogóle mnie nie wciagnęło, nawet troszeczke a na fryzjerskim czytam i czytam, np teraz tu siedzie a powinnam sie uczyć (sesja:/)
Ale chyba lubię tą swoją obsesje, pielęgnację włosów można uznać za moje hobby hehe, a tak na marginesie - moja koleżanka ma obsesje na punkcie rzęs! Ale to straszną. Dla mnie jest wzorem pieknie wytuszowanych rzęs a ciągle na nie narzeka, kupuje najdroższe tusze...
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:15   #73
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez mmslonkoo Pokaż wiadomość
witam ja dzis byłam u fryzjera na zabiegu tzw saunie dla włoskówktóry ma na celu nawilzenie włosa...juz po pierwszym razie widze efekt włosy sa błyszczace i gładkie,pusza sie ale mniej duuuuuuzo mniej hehe fryzjer powiedzial mi ze jeszcze 2-3 zabiegi i odzyskamy moje włoski ;D hehe i kupiłam ta maske z kallosa zobaczymy jak zadziala... Pozdrowionka
Ile zaplacilas za ten zabieg jesli mozna wiedziec?
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 12:26   #74
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
No ja tez uważam ze to mila obsesja ( tzn przyjemna w praktyce ) ale to naprawde jest juz troche maniakalne :P niedlugo moze przejdzie w stadium maniakalno lękowej - będe sie bała spojrzec rano w lustro czy czasem moze moje koncowki sie nie rozdwoiły przez noc juz czasem męczy mnie ta obsesja bo jak mi np nie wyjdzie farbowanie i wloski sie podniszcza to łapie mnie jakas mała depresja i nie mam ochoty sie pokazywac swiatu bo mam wrazenie ze moje wlosy wyglądaja jak mop od Wiledy :P za to jak sie ladnie ułożą, koncóweczki sa scalone, i pieknie blyszcza czuje sie jak ubrana w piekną, szlachetną biżuterie :P
Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Jak jednego dnia moje włosy nieukładaja się, są szopowate....to ciagle o nich myśle i myśle co zrobiłam, że się tak wygladają....No i wtedy np. myje włosy i układam od nowa

Zauważyłam też że jak mam gdzieś wyjść to nigdy nie ułoża się tak jak ja chce, a jak nie potrzebuje zbyt reprezentacyjnego wyglądu.....to wtedy wygladają świetnie....i bądż tu mądra
o boszzz dziewczyny uwielbiam Was, nie jestem sama ze swoimi dziwactwami

ja przez swoje eksperymenty kolorystyczno-fryzurowe dorobiłam się sporej kolekcji czapek bo przecież nie pokażę się ludziom w fatalnych włosach... z tego samego powodu zdarza mi się umyć jeszcze raz głowę jak coś się nie ułoży, stać przed lustrem do upadłego aż nie będą jakoś wyglądały, na imprezy dłużej zastanawiam się jak będę uczesana niż w co się ubiorę
ale na szczęście nie łapię przez nie dołów, raczej mobilizują mnie do działań (niekiedy radykalnych - ostatnio obcięłam jakieś 15-20cm )
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 20:37   #75
mmslonkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Ile zaplacilas za ten zabieg jesli mozna wiedziec?
20 zł... nie duzo wiec sie skusilam....i jest efekt naprawde dzis jeszcze nałozyłam ta maske z kallosa i jest fajnie w ogóle włosy mi sie nie pusza a zawsze po umyciu byla góra siana...:/ mysle ze jak pójde na te 2 zabiegi jeszcze tio juz w ogóle bedzie super...jeszcze dokupie jakis fajny szamponik, bo ten z loreala chyba mi zbytnio nie słuzy...:/ heh pozdrowionka
mmslonkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:00   #76
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Też chodziłam na takie zabiegi do salonu Schwarzkopf Proffessionel, nie powiem jakieś tam efekty były ale jak tylko zaprzestałam chodzenia z biegiem czasu sianko powróciło

słyszałam że do włosów farbowanych na brąz to nie jest wskazane ze względu na wypłukiwanie farby sauną, czy to prawda ?
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 08:04   #77
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...25#post4614525
Bardzo liczę na waszą pomoc
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:44   #78
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Zdecydowanie mam obsesję na punkcie swoich włosów. Wiecznie cos popraiwam we fryzurze. Nieraz wprawia mnie to we wsciekłosc, ze włosy sa az tak wazne. Nie wyjde z domu jesli nie sa choc maźniete lakierem. Potrafiłam pójsc 2 razy w tygodniu do dwoch roznych fryzjerow zeby mi tylko obcial wlosy wedlug zyczenia a nawet gdy podobalo mi sie w lustrze salonowym.. w domu juz bylo fatalnie. Rozwiazanie bylo proste- zli fryzjerzy. Teraz obcinam sie sama i jestem w stu procentach zadowolona. Na czubku mam krótkie (ok 4-5cm) silnie wycieniowane wloski, przy twarzy dłuższe do brody w szpic a z tyłu krótsze. Grzywka asymetrzyczna wystrzepiona na bok. Do fryzjera chodze tylko na regenerację i walcze wciaz z dekoloryzacją (z czarnych w blond).
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:51   #79
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

o jezusie ja tez mam obsesje tysiace masek odzywek i szamponów na półce a wszystko dla tego że zapuszczam a chce jak najmniej obcinac czyli zdrowe i długie
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 15:19   #80
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Dolaczam sie do grona "uzaleznionych"
U mnie obsesja polega na tym ze kazdego dnia sprawdzam czy przypadkiem choc troche mi urosly :P:P To sie zmienia w manie!! Ostatnio uzywam tylko hot lissa l'oreala do prostowania, ale wiem ze musze zainwestowac w jakies dobre odzywki... Teraz siedze w Irlandii i nie mam pojecia, gdzie mam szukac profesjonalnych produktow do wlosow..
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 06:57   #81
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Ale pięknie rozrósł się "mój"wątek Dziewczyny dziś idę do fryzjera... Chcę zrobić loki prostownicą bo samej za żadne skarby mi się nie udaję. Mam nadzieję żę nie spalą mik włosków Podzielę sie z wami wrażeniami po
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 07:38   #82
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość
Ale pięknie rozrósł się "mój"wątek Dziewczyny dziś idę do fryzjera... Chcę zrobić loki prostownicą bo samej za żadne skarby mi się nie udaję. Mam nadzieję żę nie spalą mik włosków Podzielę sie z wami wrażeniami po
Na pewno bedą śliczne, widziałam nieraz jak to ładnie wychodzi. Na dośc wąskiej prostownicy fryzjerka zawija włoski, zawija.. i wychodza anielskie skręty, które bardzo długo się utrzymują. Nawet na moich strasznie prostych włosach dawały rade przez cały dzien a zwykle po godzinie mam absolutnie rozkręcone po lokówce czy wałkach. Taki zabieg rzadko wykonywany nie niszczy włosów, tym bardziej ze fryzjer uzywa dobrych srodków wygładzajacych i chroniacych włos. Znam dziewczyny co prostuja włosy codziennie(są fryzjerkami) na profesjonalnych produktach prostownica i maja sliczne włosy.
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 09:34   #83
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

ojj, ja też mam obsesję Zaczęło się od poszukiwania sposobu na zregenerowanie włosów. Tak trafiłam na Wizaż Później doszła kwestia szybszego porostu włosów a tym samym olejki rycynowe, nafty kosmetyczne i inne cudowne kosmetyki
Ciągle próbuję nowe szampony, odzywki, maseczki, mam tego całkiem spory zapas na półce w łazience, a i tak dalej planuję zakup innych
Mogę sie godzinami macać po włosach, upinać, poprawiać fryzury
ot, takie małe zboczenie
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 12:36   #84
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Jestem już po Włoski są bardzo ładnie skręcone i ślicznie pachną. Ciekawe czego oni używają w salonach? Jestem zadowolona Pochawalę się dziś włoskami na imprezie. Ciekawe co powie moj Tż
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 14:37   #85
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość
Jestem już po Włoski są bardzo ładnie skręcone i ślicznie pachną. Ciekawe czego oni używają w salonach? Jestem zadowolona Pochawalę się dziś włoskami na imprezie. Ciekawe co powie moj Tż
nic nie powie - zaniemówi z zachwytu
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 07:37   #86
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Ta obsesja rodzi sie przez ciagle problemy z wlosami zeby dobrze wygladac bo jak wiadomo wlosy to wielka ozdoba kobiety.

Jak ma sie ladna cere to omija sie ten temat, bo nie stwarza ona problemu, bo go poprostu nie ma Ja mam obsesje na punkcie swoich wlosow bo zawsze mam z nimi problem...i chyba z tego bierze sie ta obsesja..
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 08:39   #87
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez mmslonkoo Pokaż wiadomość
20 zł... nie duzo wiec sie skusilam....i jest efekt naprawde dzis jeszcze nałozyłam ta maske z kallosa i jest fajnie w ogóle włosy mi sie nie pusza a zawsze po umyciu byla góra siana...:/ mysle ze jak pójde na te 2 zabiegi jeszcze tio juz w ogóle bedzie super...jeszcze dokupie jakis fajny szamponik, bo ten z loreala chyba mi zbytnio nie słuzy...:/ heh pozdrowionka
Dzieki za informacje, cena nawet jeszcze nie taka bardzo straszna A jaki masz szampon z L'oreala?
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 09:11   #88
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

ja ciagle szukam czegos takiego, ze dziewczyna ma proste wlosy idealnie, slicznie blyszcza.. i nie zbijaja sie w strąki.. taki mały efekt tafli. Nie wiecie jak uzyskac cos takiego??
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 06:43   #89
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Ta obsesja rodzi sie przez ciagle problemy z wlosami zeby dobrze wygladac bo jak wiadomo wlosy to wielka ozdoba kobiety.

Jak ma sie ladna cere to omija sie ten temat, bo nie stwarza ona problemu, bo go poprostu nie ma Ja mam obsesje na punkcie swoich wlosow bo zawsze mam z nimi problem...i chyba z tego bierze sie ta obsesja..
dokładnie tak jak mowisz - nie ma problemu nie ma obsesji, choc niektorzy pewnie powiedzieliby ze sie doszukujemy. Jestesmy kobietkami i musimy troszke powybrzydzac
Na mojej polce w lazience stoi chyba z 10 odzywek do włosów z serii do spłukiwania. Chcialam ztym zrobic porzadek.. ale.. kazda sluzy do czegos innego. jedna do prostowania, druga do napuszania, trzecia do wygladzania.. itd itp Podobnie z zastępem szczotek, ktore musze zabierac ze soba ilekroc gdzies wyjezdzam.. Czy wasza kosmetyczka tez ma rozmiar worka? no bo jak pokazac sie miedzy ludzmi z "fujkiem" na głowie?
__________________
Biec przed siebie spacerując..
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 08:27   #90
look_ahead
Zadomowienie
 
Avatar look_ahead
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 1 821
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez samaraelf Pokaż wiadomość
ja ciagle szukam czegos takiego, ze dziewczyna ma proste wlosy idealnie, slicznie blyszcza.. i nie zbijaja sie w strąki.. taki mały efekt tafli. Nie wiecie jak uzyskac cos takiego??
takie rzeczy to tylko w reklamach

też mam obsesję... "tysiące" przetestowanych szamponów, odżywek, sposobów babuni i jeszcze więcej przecztanych wątków na wizażu

a ja chcę mieć tylko piękne, zdrowe, długie włosy
__________________
Tu powinien być podpis
look_ahead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 17:07:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.