Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-17, 21:19   #1801
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Ja o to pytałam na infolinii i powiedziano mi że wszystko. A jak dopytałam szczegółowiej czy jeśli jakiś produkt ( kosmetyczny) - sampel, który był w gratisie juz otworzyłam/psiknęłam też mam dołączyć to powiedziano mi że wtedy tego nie
Ostatnio robiłam zwrot. Dostałam już maila że dojechał do nich więc chyba jest zatwierdzony ( pomimo braku 2 próbek perfum i jednego mini kremiku). Teraz czekam na przelew.
Zwracałam ze 2 tygodnie temu i jeszcze się nie doczekałam przelewu, a płaciłam kartą (zwrot przez paczkomat). Muszę chyba zadzwonić do D., bo ile można czekać?
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kochana, a może chciałabyś poznać rozyczkę Maisona? . Bo rozbieram .
Taką http://www.fragrantica.com/perfume/M...ose-29083.html ?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 21:27   #1802
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

neath tą co mam w podpisie, Oud Satin Mood
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 21:29   #1803
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Ja o to pytałam na infolinii i powiedziano mi że wszystko. A jak dopytałam szczegółowiej czy jeśli jakiś produkt ( kosmetyczny) - sampel, który był w gratisie juz otworzyłam/psiknęłam też mam dołączyć to powiedziano mi że wtedy tego nie
Ostatnio robiłam zwrot. Dostałam już maila że dojechał do nich więc chyba jest zatwierdzony ( pomimo braku 2 próbek perfum i jednego mini kremiku). Teraz czekam na przelew.
No właśnie mi też Pani na infolinii kazała odesłać wszystko, a na kartce ewentualnie dopisać co było wypróbowane Chociaż za ostatnie ich wybryki, powinnam zostawić wszystko i zrobić sobie swoją rekompensatę Miałam przejścia z jednym gratisem, który obiecali dorzucić, a dostałam inny. Potem, że dołączą do kolejnego zamówienia, które czeka na opłacenie. Jak poprosiłam o kontakt do osoby, która jest bardziej decyzyjna, dostałam z imiennego maila przeprosiny i odpowiedź, że zostanie nadana paczka w tym samym dniu, czyli 01.06. Po 12 dniach zapytałam się o nr listu przewozowego i otrzymała maila, że zostanie to sprawdzone, a odpowiedź przyszła już od innej osoby (jako odp. do mojego innego maila), że paczka została nadana 12.06 już bez słowa "przepraszam". Nie dopominałabym się o ten gadżet, ale, że po raz kolejny dostałam przeterminowany gratis i raz mi się zdarzył przeterminowany pełnowymiarowy produkt, to nie odpuściłam.

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2015-06-17 o 21:31
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 21:46   #1804
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
A ja zapytam o podgrzewacz Petal Bowl (goodies). Miała któraś z Was? Warto? Byłby to mój drugi, ale w zasadzie pierwszy kominek, bo ten co miałam to był jakiś badziew

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------




Ja właśnie kupiłam, bo chciałam olejek, ale on ma konsystencję bardziej lejącego balsamu Poza tym niestety nic nie mialam
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Pewnie się skuszę. Tylko myślałam nad czarnym albo kremowy. Kremowy jest śliczny, ale czy nie przebarwi się szybko itd?
Ja mam kremowy i polecam nic się nie odbarwia absolutnie.
Tylko ja mam taki sposób, że aby wyciągnąć stary wosk to wkładam kominek na 10 minut do zamrażarki, potem tylko leciutko podważam i mam czyściutki kominek gdzieś to wyczytałam i jak najbardziej polecam sposób
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 21:56   #1805
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Zamówienie z C. Mam i ja nawet trzy mini zamówionka. Dziewczyny dostrzeglam w S. w próbach kompaktowy puder HD. ? Jak może wyglądać taka próbka? Miala któraś? Warto zrobić mini zamówienie dla tego pudru?? Poradźcie
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 21:58   #1806
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Orange przeszłam różne sieci, Orange też już ze 2 razy i za każdym razem byłam przekonana, że to ostatni raz a jednak jak przyszło do wyboru wygrywali. Teraz też się zastanawiałam nad nju mobile bo moi rodzice mają i są zadowoleni, no ale jednak inaczej korzystamy z telefonu - w nju biorąc pod uwagę moje połączenia, smsy i intenet wychodziłoby ok. 40 zł (fakt, może czasem mniej a więcej już z kolei niekoniecznie), więc doszłam do wniosku że dla mnie lepsze będzie to mniej więcej stałe 25 zł.
A rozmawiałaś już z konsultantami? Bo oni mają większe pole manewru, może udałoby Ci się zbić nawet piątaka za fakturę elektroniczną itp., te oferty na stronie 'sztywne' nie są zazwyczaj jakieś wow.
Pan z infolinii zadzwonił drugi raz i wzięłam tę umowę


godzinke temu wrocilam do domu i musialam, no musialam wyprobowac te hybrydki zrobiłam na próbę jeden paznokieć, jutro rano dokończę fajny kolor ten 102
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 22:01   #1807
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
neath tą co mam w podpisie, Oud Satin Mood
A tak, widziałam, ale to chyba jednak nie dla mnie Nie wiem, co mi się dzieje, ale ostatnio wanilia przestała mi pasować. W ogóle wiele perfum, które dawniej mi się podobały, teraz określiłabym jako "duszące" Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 22:01   #1808
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny widziałyscie, ze mini korektor w gratisach w C. jest? polecam go jest naprawdę fajny, ja sama mam pełne opakowanie i bardzo go sobie chwale
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 22:09   #1809
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Zamówienie z C. Mam i ja nawet trzy mini zamówionka. Dziewczyny dostrzeglam w S. w próbach kompaktowy puder HD. ? Jak może wyglądać taka próbka? Miala któraś? Warto zrobić mini zamówienie dla tego pudru?? Poradźcie
Jeśli to ta sama próbka co kiedyś, a na to wygląda, to zdecydowanie nie. Maleńka próbeczka na kartoniku.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 22:28   #1810
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyscie, ze mini korektor w gratisach w C. jest? polecam go jest naprawdę fajny, ja sama mam pełne opakowanie i bardzo go sobie chwale
Widziałyśmy i zamówiłyśmy. Miniprodukt jedynie o 0,5ml mniejszy od pełnowymiarowego, to jak tu się powstrzymać

Dziewczyny, dlaczego chcecie się pozbywać Naked3? Jest naprawdę fajna, sama mam dwie i się sprawdzają. Myślę, że Sephora nie popełni już takiego błędu i marka Urban Decay będzie wykluczona ze zniżek (podobnie jak Douglas zrobił z MAC).
Niedawno kupiłam 3 paletki Iconic z Makeup Revolution, mają dobrą pigmentację, ale to jednak nie to samo.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-17 o 22:34
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 23:07   #1811
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Widziałyśmy i zamówiłyśmy. Miniprodukt jedynie o 0,5ml mniejszy od pełnowymiarowego, to jak tu się powstrzymać

Dziewczyny, dlaczego chcecie się pozbywać Naked3? Jest naprawdę fajna, sama mam dwie i się sprawdzają. Myślę, że Sephora nie popełni już takiego błędu i marka Urban Decay będzie wykluczona ze zniżek (podobnie jak Douglas zrobił z MAC).
Niedawno kupiłam 3 paletki Iconic z Makeup Revolution, mają dobrą pigmentację, ale to jednak nie to samo.
tak pędzicie ze cieżko mi nadążyc o czym wiecie o czym nie bo co wejde to z 10 stron do nadrabiania
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 23:08   #1812
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Zamówienie z C. Mam i ja nawet trzy mini zamówionka. Dziewczyny dostrzeglam w S. w próbach kompaktowy puder HD. ? Jak może wyglądać taka próbka? Miala któraś? Warto zrobić mini zamówienie dla tego pudru?? Poradźcie
Ta próbka jest śmieszna, wystarczy Ci może na pół raza. Jest to kartonik posypany odrobiną pudru, ja nie byłam w stanie zmatowić sobie taką ilością twarzy.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 23:26   #1813
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Skusiłam się na kremowy
Dziękuję za opinie i informację o kodzie
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 23:32   #1814
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Ta próbka jest śmieszna, wystarczy Ci może na pół raza. Jest to kartonik posypany odrobiną pudru, ja nie byłam w stanie zmatowić sobie taką ilością twarzy.
Juz mi wybilyscie z głowy, dzięki

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Jeśli to ta sama próbka co kiedyś, a na to wygląda, to zdecydowanie nie. Maleńka próbeczka na kartoniku.
Dzięki, czyli zdecydowanie nie warto swoją drogą co za skapiradla
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 23:34   #1815
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ratujcie, co zrobić żeby tak z nosa nie lało się, zaraz mi mózg wycieknie nosem Już wkładam chusteczki, a od nich mam wszystko podrażnione, smaruję maścią z wit. A ale co posmaruję to muszę smarkać i wszystko od nowa. Krople nic nie dają, sztyft też nie. Help
Nie wiem czy ktoś nie pisał, bo jescze nie przeczytałam do końca Jeżeli nie jesteś uczulona to leki bez recepty z efedryną np acatar w tabletkach ( najlepiej wersja zatoki) albo z innej firmy o tym składzie albo teraflu, febrisan czy co innego w saszetkach tylko uważaj bo one mają często paracetamol w składzie żeby nie dublować substancji czynnych bo można przedawkować.

No pewnie,że już było ja to mam refleks

Edytowane przez Karola 87
Czas edycji: 2015-06-17 o 23:41
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 00:34   #1816
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Czy ktoś skusil się na tę torbę z kodu lato w C. Bo mnie ona kusi ale ciekawa jestem jak wygląda na żywo
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 06:27   #1817
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII


Nowy prezent w Estee, od 360zł
  • Take It Away Makeup Remover, poj. 30 ml
  • Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II, poj. 7 ml
  • Advanced Time Zone Age Reversing Line/Wrinkle Creme SPF 15, poj. 15 ml
  • Miniatura Modern Muse Eau de Parfum Spray
  • Minipomadka Pure Color Lipstick, odcień Pinkberry
  • Miniatura Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara, odcień Black
  • Lusterko


Nie wiem, dlaczego oni nazywają próbki miniaturami

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Czy ktoś skusil się na tę torbę z kodu lato w C. Bo mnie ona kusi ale ciekawa jestem jak wygląda na żywo
Tez jestem ciekawa na zdjęciu wygląda ślicznie ale próg dla mnie za wysoki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 06:32   #1818
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zwracałam ze 2 tygodnie temu i jeszcze się nie doczekałam przelewu, a płaciłam kartą (zwrot przez paczkomat). Muszę chyba zadzwonić do D., bo ile można czekać?

Taką http://www.fragrantica.com/perfume/M...ose-29083.html ?
Ja czekalam raz 16dni na przelew... Ale nie reagowalam ze dlugo bo wiedzialam ze to potrwa ok.2tyg.
Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
No właśnie mi też Pani na infolinii kazała odesłać wszystko, a na kartce ewentualnie dopisać co było wypróbowane Chociaż za ostatnie ich wybryki, powinnam zostawić wszystko i zrobić sobie swoją rekompensatę Miałam przejścia z jednym gratisem, który obiecali dorzucić, a dostałam inny. Potem, że dołączą do kolejnego zamówienia, które czeka na opłacenie. Jak poprosiłam o kontakt do osoby, która jest bardziej decyzyjna, dostałam z imiennego maila przeprosiny i odpowiedź, że zostanie nadana paczka w tym samym dniu, czyli 01.06. Po 12 dniach zapytałam się o nr listu przewozowego i otrzymała maila, że zostanie to sprawdzone, a odpowiedź przyszła już od innej osoby (jako odp. do mojego innego maila), że paczka została nadana 12.06 już bez słowa "przepraszam". Nie dopominałabym się o ten gadżet, ale, że po raz kolejny dostałam przeterminowany gratis i raz mi się zdarzył przeterminowany pełnowymiarowy produkt, to nie odpuściłam.
No ladnie... Widac zalezy na kogo sie trafi na linii. Pierwsze slysze o jakiejs dolaczanej karteczce z opisem a jestem tj od kilku wątków
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:10   #1819
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Ok, muszę zadzwonić i sie umówić Może cud sie zdarzy i w końcu ktoś mi wyczaruje normalne brwi
A 30 mi z henną? Płaci się przy kasie?
Tak 30min. z henna i płacisz przy kasie normalnie. Możesz sobie tylko zarezerwować z 10 min. więcej w razie co jakbyś musiała chwilę poczekać, żebyś się nie stresowała
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 08:16   #1820
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Nowy prezent w Estee, od 360zł
  • Take It Away Makeup Remover, poj. 30 ml
  • Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II, poj. 7 ml
  • Advanced Time Zone Age Reversing Line/Wrinkle Creme SPF 15, poj. 15 ml
  • Miniatura Modern Muse Eau de Parfum Spray
  • Minipomadka Pure Color Lipstick, odcień Pinkberry
  • Miniatura Sumptuous Bold Volume Lifting Mascara, odcień Black
  • Lusterko


Nie wiem, dlaczego oni nazywają próbki miniaturami
Biere!!!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:18   #1821
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Biere!!!!!
ja piersza
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:22   #1822
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

W D. próbka przedpremierowych perfum Gucci Bamboo (1,5 ml)
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:35   #1823
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Widziałyśmy i zamówiłyśmy. Miniprodukt jedynie o 0,5ml mniejszy od pełnowymiarowego, to jak tu się powstrzymać

Dziewczyny, dlaczego chcecie się pozbywać Naked3? Jest naprawdę fajna, sama mam dwie i się sprawdzają. Myślę, że Sephora nie popełni już takiego błędu i marka Urban Decay będzie wykluczona ze zniżek (podobnie jak Douglas zrobił z MAC).
Niedawno kupiłam 3 paletki Iconic z Makeup Revolution, mają dobrą pigmentację, ale to jednak nie to samo.
Dla mnie zbyt szeroka, bardzo zbliżona do siebie gama kolorystyczna. Nie posiadam takich umiejętności i cierpliwości do nauki, by wykorzystać je w pełni. No i postanowiłam dążyć do minimalizmu kosmetycznego Ale z jakości cieni byłam bardzo zadowolona
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:37   #1824
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dlaczego chcecie się pozbywać Naked3? Jest naprawdę fajna, sama mam dwie i się sprawdzają. Myślę, że Sephora nie popełni już takiego błędu i marka Urban Decay będzie wykluczona ze zniżek (podobnie jak Douglas zrobił z MAC).
Niedawno kupiłam 3 paletki Iconic z Makeup Revolution, mają dobrą pigmentację, ale to jednak nie to samo.
Mnie sama paleta bardzo się podoba, ale jakoś do mnie nie pasuje. Jakościowo jest super, więc pewnie kiedyś kupię inną Naked
Ostatnio najbardziej lubię nosić kreski.
Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Ja czekalam raz 16dni na przelew... Ale nie reagowalam ze dlugo bo wiedzialam ze to potrwa ok.2tyg.
Ja też, ale teraz płaciłam kartą, więc myślałam, że to szybciej pójdzie. Jak widać niekoniecznie

W Inglocie pojawiły się linery do brwi. Kupiłam wczoraj i to całkiem przyjemna sprawa

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-06-18 o 08:38
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:40   #1825
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczyny wiecie może ta próbka w C. Foaming Sonic Facial Soap, ile ma ml?
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:43   #1826
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może ta próbka w C. Foaming Sonic Facial Soap, ile ma ml?
30ml.
Wrzuciłam do koszyka byle co i wybrałam tę miniaturę, wtedy pokazała się pojemność
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:50   #1827
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może ta próbka w C. Foaming Sonic Facial Soap, ile ma ml?
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
30ml.
Wrzuciłam do koszyka byle co i wybrałam tę miniaturę, wtedy pokazała się pojemność
Dokładnie, tyle ile miniatura sprzedawana za 39
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 08:50   #1828
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może ta próbka w C. Foaming Sonic Facial Soap, ile ma ml?
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
30ml.
Wrzuciłam do koszyka byle co i wybrałam tę miniaturę, wtedy pokazała się pojemność
Na pewno 30ml, bo mam już tą miniaturkę z zamówienia jako gratis Wcześniej kupowałam za 39 jako mini produkt.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:11   #1829
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ciekawe, jaki dziś prezent nam zaoferuje D. nadal nie mam nic nowego w moich ofertach

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Nowym prezentem jest torba Collistara od 189zł. pędzę zamawiać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 09:19   #1830
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Wrzucam obiecane zdjęcia pędzli jakie dostałam kupując w S. Meteorites Travel Touch
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150618_100427.jpg (129,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150618_100433.jpg (184,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150618_100448.jpg (125,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150618_100514.jpg (96,5 KB, 35 załadowań)
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.