Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-25, 21:36   #301
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn zamawiających z polskiej strony - nie wiecie jak często mają tam dostawy? Byłam na ich stronie dwa tygodnie temu, brakowało wielu odcieni i dziś wchodzę widzę że dalej to samo
jeżeli masz facebooka to napisz im wiadomosć prywatną czego potrzebujesz - pewnie ci to szybciej sprowadzą
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 12:59   #302
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
jeżeli masz facebooka to napisz im wiadomosć prywatną czego potrzebujesz - pewnie ci to szybciej sprowadzą
Dziękuję, tak zrobię
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 15:29   #303
adrianberni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Moja dziewczyna mówi , że świetne są te kosmetyki i jest z nich bardzo zadowolona
__________________
remonty Warszawa
adrianberni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 09:18   #304
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Dziewczyny, polskie Chrimaluxe ma promocję -31% do północy 31.10.2015r.
Ileż skarbów tam znaleźliśmy, czas się podzielić bo rozkradną nam duchy. Do północy 31 października, -31% na wszystkie produkty ChriMaLuxe!!! Punkt 0.00 nasz strych zamyka się wraz ze stworami nie z tej ziemi, od Was zależy czy ChriMaLuxe zostanie z nimi !!!
Kod dostępu do strychu: Haloween15, udanego buszowania

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-10-30 o 09:19
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 10:06   #305
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Tylko szkoda, ze nie wszystkie formuły i kolory są dostępne. Nie mówiąc już nic o próbkach. Brać w ciemno biga, to ryzyko, jeśli nie wie się w jaki poziom czy kolor celować. Czy nawet sama formuła podchodzi.


A swatchy w internecie mało.


Ja bym musiała celować chyba w neutrale 01 ew 02. lub neutral cala/ jasmin.
oliwki dla mnie za żółte.
Karmelki nie mam pojęcia jak wyglądają. Czy są brzoskwiniowe, żółte czy inne. Zdjęcia na polskiej i niemieckiej stronie są koszmarne.



Może któraś z Was mi pomoże.
Jeśli do tej pory używałam Pixie satin sand/ creamy natural.
Amilie cashmere i olive fair.
Clair olive 2/neutral 1/ warm2 Clare Blanc neutral 220/ beige 320
Ew revlon colorstay 150 buff (trochę za ciemny) 110 ciut za jasny i za różowy.


To w co mam celować?
1 czy 2, cala a może już jaśmin?


Aha zdj różów też są do niczego. Polecicie jakiś róż z Chrimaluxe w kolorze brudnoróżowym, różowobrzoskwiniowym lub różowym (chłodnym, ale bez fioletu taki jasnoróżowy)?

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-10-30 o 10:13
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 10:10   #306
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Polska strona, to faktycznie porazka. Chcialam cos kupic, ale juz mi sie odechcialo po przejrzeniu asortymentu.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 13:20   #307
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

u mnie promocja 31.10 i 01.11, zamowienie min za 10 euro i dostanie sie 10% znizki , haslo Halloween

bigosowadama, brudny roz to kolor rosenholz. Chrimaluxe ma takie dwa kolory jeden blyszczyc , drugi matowy. Wkoncu zamowie sobie probki i obmacam czy to cos dla mnie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 12:51   #308
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Przyszlo moje halloweenowe zamowienie

margitea, ten cien 33 rzeczywiscie bardzo naturalny. niby w opakowaniu taki cielisty roz to jest, ale roztarty wtapia sie idealnie w skore. mysle ze to idealny cien jako baza pod inne.

wzielam jeszcze probki cienia 08 i 62. 08 bardzo mnie zaskoczyl. chcialam cos delikatnie lawendowego, przyszarzalego, co by naturalnie wygladalo na powiece, nic krzyczacego na lila czy inny fiolet. nie bylam pewna, ale na dloni wyglada, ze jest to odcien taki jaki szukalam. Roztarty w malej ilosci tez staje sie przejrzysty, tylko zamiast szarego pobcicie jak w kolorze 37, to 08 ma lila/lawendowe podbicie. Idealny odcien na makijaz w stylu nie mam nic, ale tak pieknie wygladam, czyli o to mi chodzilo. Zobaczymy jak bedzie sie nakladam zwartym pedzlem, moze uda sie uzyskac troche wiecej koloru, ale nadal naturalnie. I cien nie jest matowy, ale wlasnie satynka, to samo 33, taka jak ja to nazwywam matowa satyna.

62 mnie calkiem zaskoczyl. Obawialam sie widocznych drobinek, bo podobno w zaleznosci od odcienia, te cienie z kategorii glamour moga byc mocno napigmentowane i wlasnie tak lekko, wrecz przejrzyste. Moga miec typowa perle, ale moga miec i widoczne drobinki.
Wyczytalam na stronce Chrimaluxe ze to bez mieniacy sie na niebiesko. Kiedys chcialam taki bezowy, czy bialy, ktory jest przejrzysty i ma niebieskawa poswiate jak masa perlowa, czyli zadnych drobinek, tylko taka mieniaca sie poswiata. Obawialam sie ze jednak ten blysk bedzie bardziej drobinkowy, ale wzielam probke. W razie czego, to nie wielka strata. A tu prosze bardzo, w sloiczku jest bez, taki w strone piaskowego bezu i widac poswiate. Roztarty na rece robi sie przezroczysty i tylko ta poswiata sie blyszczy. Juz uzylam go jako rozswietlacza w wewnetrznym kaciku i jest to doklanie to czego szukalam
Nanioslam go tym pedzlem
http://www.b-e-cosmetics.de/epages/6...2/Products/719[6]/SubProducts/%22B!%20Precise%20Ros%C3% A9%20Rosa[2]%22

roztarlam ta kropke na gorna i dolna powieke, tak zeby nie bylo widac kropki cienia, tylko zeby sie stopil z reszta cieni. tak nakladam kazdy jasny cien ktory mi sluzy za rozswietlenie kacika. I jest tak jak chcialam. Oko sie swiezo blyszczy, nawet juz starsze oko, a obawialam sie czy taka poswiata to sie nadal nadaje do 40-letniego oka. Przesadzic z tym cieniem tez nie umialam. Moze to kewstia pedzla, a moze ten cien poprostu juz taki jest, bo tej piaskowej bazy wogole nie widac, tak jak by ta poswiata byla w czyms transparentnym. Kiedys mialam probka podobnego rozswietlacza, ale ta poswiata byla bardzo perlowa, bardzo mocna, ten cien jest tym co chcialam. niby nic, a jednak cos sie blyszczy i podkresla ladnie oko. jako rozswietlacz na policzki tez fajny, pod warunkiem ze komus poblask w takim odcieniu pasuje. Sa ludzie co wola zloto, albo srebro, ostatecznie rozowa poswiate, wszystko zalezy od typu urody i upodoban. Mnie zdecydowanie blekit bardziej lezy, a zwlaszcza taki nienachalny. Mysle ze cien uzywany tylko w wewnetrznym kaciku wystarczy mi na dlugo jak probka.

zamowilam jeszcze ale juz pelny wymiar cien 37( mialam probke) i to tez ktorym nie da sie przedobrzyc. jest w miare transparentny, idealnie zeby pacnac na powieke i nie za bardzo widac ze sie ma makijaz, ale sie lepiej wyglada.

Czy cien 33 i 08 zamowie kiedys w pelnym wymiarze to sie okaze. narazie mam cien 37 i 39 w pelnym wymiarze( tzn 39 wzielam na pol z pewna wizazanka, a i tak uzywam i uzywam i jak by nie ubywalo, a uzywam codziennie do zalamania powieki, zeby zredukowac opadajaca z wiekiem powiekie. Do tego jeszcze nakladam go na dolna powieke i czasami skoryguje nim brwi, wiec cien jest codziennie w uzyciu, wszystko jednio co nakladam na cala powieke, w zamalanie i na dolna powieke laduje cien 39.

zamowilam jeszcze probki rozy 04 i 08. Wedlug opisu oba maja kolor rosenholz. Pierwszy jest w macie drugi blyszczacy i... to zupelnie co innego niz sie spodziewalam. Rosenholz to dla mnie brudy roz, ale zdecydowanie widac, ze jest troche w nim rozu. Ja w sloiczku widze cos podrudawego. Matowy na mojej skorze robi sie calkiem rudy, a ten blyszczacy, jest bardziej transparentny i sie blyszczy. Paluchem roztarty owszem daje kolor, ale na policzkach naniesiony skunksem, staje sie bardziej transparentny i rozswietla ladnie policzki. Poblas staje sie delikatniejszy, ale to wiadomo, przy pedzlu typu skunks blysk staje sie bardziej znosny. Jednak to nie moje odcienie. Zostaje przy odcieniu 12, a tak to jak chce rozu to od tego mam inne marki :-(

Eh chcialam sie przesiasc na Andrea Biedermann, bo ma prasowane cienie, ale coraz bardziej podobaja mi sie satynowe odcienie Chrimaluxe. Ona na skorze sa niby matowe, ale taki wygladzajace strukture skory, odmladzajace, ja to nazywam "efekt photoshopa ". No i te odcienie ktore mam, sa zdecydowanie naturalne, nic krzykliwego

A jak u was? skusilyscie sie na promocje? Znalazlyscie swoje odcienie, po ktore chetnie siegacie?
ja juz od dawna mam kilka swoich ulubiencow do ktorych wracam, teraz szaleje z cieniami i mam juz dwa pelnowymiarowe i kto wie.... moze jeszcze jakies dolacza w pelnym wymiarze do nich.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 09:48   #309
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Polska strona, to faktycznie porazka. Chcialam cos kupic, ale juz mi sie odechcialo po przejrzeniu asortymentu.
No dokładnie, napisałam do nich na fb kiedy spodziewają się dostawy/uzupełnienia braków i ciisza
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 11:02   #310
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ja miałam ochotę na parę rzeczy od nich, ale jak popatrzyłam na polską stronę to nic mnie nie zainteresowało.
Mam brać w ciemno podkład pełnowymiarowy, nawet nie wiedząc czy jest to mój poziom? Oczywiście próbek brak. Jasnych odcieni również.
W porównaniu z niemiecką stroną polska jest bardzo okrojona i nie dziwię się, że nie ma chętnych.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 11:03   #311
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

ja zamowilam podklad na wyprzedazy i dostalam zupelnie inny odcien do tego bez etykiety napisalam maila i dostalam odp : " Jestem w stanie poręczyć, że kosmetyk który Pani otrzymała jest zgodny z zamawianym, ponieważ nasz system magazynowania jest bardzo szczegółowy "
zdjecie probki i biga w zalaczniku dzis odeslalam podklad zobaczymy jak bedzie ze zwrotem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151105_081315.jpg (101,5 KB, 35 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 11:20   #312
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Dodatkowo nie sa to popularne minerały i brak jest porownan kolorow, opinii itp.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja zamowilam podklad na wyprzedazy i dostalam zupelnie inny odcien do tego bez etykiety napisalam maila i dostalam odp : " Jestem w stanie poręczyć, że kosmetyk który Pani otrzymała jest zgodny z zamawianym, ponieważ nasz system magazynowania jest bardzo szczegółowy "
zdjecie probki i biga w zalaczniku dzis odeslalam podklad zobaczymy jak bedzie ze zwrotem
Dwa zupełnie inne kolory.
A tę próbkę kupiłaś też u nich? Jaki to miał być kolor?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 11:26   #313
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Dodatkowo nie sa to popularne minerały i brak jest porownan kolorow, opinii itp.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------



Dwa zupełnie inne kolory.
A tę próbkę kupiłaś też u nich? Jaki to miał być kolor?
tak probka byla od nich odcien olive bez miki, natomiast big to na moje oko caramel 05-06 odeslalam dzis podklad, obiecali zwrocic koszty przesylki zwrotnej, zobaczymy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 11:56   #314
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

No to faktycznie przegieli, a ich tlumaczenie nie wskazuje na chec pomocy.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 12:09   #315
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
No to faktycznie przegieli, a ich tlumaczenie nie wskazuje na chec pomocy.
az tak zle nie jest chyba przeprosili i obiecali jeszcze sprawdzic swoim fachowym okiem roznice w kolorach mialam sobie zostawic tez otrzymana probke rozu, ale odeslalam wszystko bo to i tak nie moja gama kolorystyczna nie mniej jednak niesmak pozostaje
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 12:53   #316
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja miałam ochotę na parę rzeczy od nich, ale jak popatrzyłam na polską stronę to nic mnie nie zainteresowało.
Mam brać w ciemno podkład pełnowymiarowy, nawet nie wiedząc czy jest to mój poziom? Oczywiście próbek brak. Jasnych odcieni również.
W porównaniu z niemiecką stroną polska jest bardzo okrojona i nie dziwię się, że nie ma chętnych.
próbki można chyba na mintishop zamawiać
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 13:37   #317
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ujj, effa ale ci sie trafilo :-( Nie fajnie.
ja wiem, ze pewnie koszty przesylki z niemieckiej stronki beda troche wyzsze, ale nie oplacalo by sie jednak zamowic z DE?
tak pisze, bo ciagle natrafiam na wpisy, ze sportyment niepelny, ze ciagle braki na polskiej stronce itp. Do jednej rzeczy sie nie oplaca, ale jak ktos ma ochote na kilka rzeczy, to moze jednak...? Albo zebrac sie w kilka osob i wtedy poszalec.
Moze pozniej polska stronka sie wkoncu rozwinie i beda miec wszystko.

margitea, dzis uzylam cienia 33 jako bazy pod inne odcienie. Idealnie sie wtopil w skore, wogole go widac nie bylo. ja nakladam takie cienie pedzlem kabuki do EDM i przejade jeszcze pod okiem. Idealnie sie naniosl, wyrownal kolor, bardzo fajny i pomyslec ze to nie jest piaskowy bez, a jednak idealnie sie wtapia

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-11-05 o 13:41
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 13:55   #318
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ujj, effa ale ci sie trafilo :-( Nie fajnie.
ja wiem, ze pewnie koszty przesylki z niemieckiej stronki beda troche wyzsze, ale nie oplacalo by sie jednak zamowic z DE?
tak pisze, bo ciagle natrafiam na wpisy, ze sportyment niepelny, ze ciagle braki na polskiej stronce itp. Do jednej rzeczy sie nie oplaca, ale jak ktos ma ochote na kilka rzeczy, to moze jednak...? Albo zebrac sie w kilka osob i wtedy poszalec.
Moze pozniej polska stronka sie wkoncu rozwinie i beda miec wszystko.
ja to czesto mam wlasnie takie szczescie jesli komus ma sie cos przytrafic to na 80% bede to ja az tak mi na tych mineralach nie zalezy. Mam swoje sprawdzone tutaj bardziej chcialam poeksperymentowac i utwierdzic sie w przekonaniu, ze te ktorych uzywam obecnie nie maja sobie rownych jak bedzie okazja to sprobuje jeszcze raz swojego szczescia
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 19:54   #319
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

margitea, dzis uzylam cienia 33 jako bazy pod inne odcienie. Idealnie sie wtopil w skore, wogole go widac nie bylo. ja nakladam takie cienie pedzlem kabuki do EDM i przejade jeszcze pod okiem. Idealnie sie naniosl, wyrownal kolor, bardzo fajny i pomyslec ze to nie jest piaskowy bez, a jednak idealnie sie wtapia
cieszę się, ze kolor ci pasuje! właśnie z nim śmiesznie jest, bo w słoiczku taki jasny pudrowo różowy, ale na powiece cielisty. bardzo go lubię, potrafi się dopasować do wielu odcieni skóry!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 15:03   #320
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

hej,

chciałabym zamówić sobie podkład z ChriMaLuxe, ale kompletnie się nie łapię na ich stronie co do formuł, jasności itp o.O

Może jakaś życzliwa dusza by mi podpowiedziała w co powinnam celować jeżeli używam Pixie Butter Cream, Neauty Golden Fair? Wolałabym formułę bardziej kremową, żeby jak najmniej wysuszała skórę. Krycie średnie wystarczy, może być też mocne...

help...
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 07:34   #321
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

-70% na wszystko prócz pędzli z polskiego Chrimaluxe o.o
taki mają baner na fb!

http://chrimaluxe.pl/

jak się dowiem do kiedy ta promocja to uaktualnię posta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12651088_1677434445828342_2889662915600416386_n.jpg (167,3 KB, 2 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 08:15   #322
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Gdybym wiedziala, w ktory odcień podkladu celowac to bym sie pokusila...
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 09:28   #323
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

No i sprzatnięto mi dwa cienie sprzed nosa.
__________________
Wymiana mineralno-kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=881856
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 09:31   #324
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Gdybym wiedziala, w ktory odcień podkladu celowac to bym sie pokusila...
Prawie wszystkie podkłady już są niedostępne pudry również.
Ja skusiłam się na kilka cieni, róż i dwa zestawy z próbkami. Takiej promocji nie mogłam się oprzeć 200 zł rabatu cieszy oko
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:18   #325
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Prawie wszystkie podkłady już są niedostępne pudry również.
Ja skusiłam się na kilka cieni, róż i dwa zestawy z próbkami. Takiej promocji nie mogłam się oprzeć 200 zł rabatu cieszy oko
a co to te zestawy z próbkami? I ogólnie tak na przyszłość w jaki odcień powinnam celować, jeżeli używam Pixie Butter Cream?
__________________
Wymianka

Edytowane przez kala__20
Czas edycji: 2016-01-29 o 10:19
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:19   #326
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Czyzby dystrybutor zamykal biznes? Z mojego doswiadczenia wynika, że takie obnizki, to sposob na wyprzedanie zapasów.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:20   #327
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Kupiłam dwa róże....w ciemno bo nie mogłam znaleźć swatchy.... Zobaczymyjakie będą:x

Ślę z fołna

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Syshda, fb głosi że będzie nowy asortyment (może w końcu aktualny) ale jak będzie naprawdę to ciężko przewidzieć....

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:21   #328
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Ja widzialam kiedys swatche ich rozu, bodajrze nr 11, u Puckowej. Ze tak powiem, oryginalny kolor :-D
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:23   #329
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

To chyba się zmartwilam bo wydaje mi się że właśnie11 wzięłam.... :x

Ślę z fołna

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Już obczailam....wzięłam żółty róż... No brawo Ada

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 10:26   #330
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niemiecka firma ChriMaLuxe Minerals - odkrycie!

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
a co to te zestawy z próbkami? I ogólnie tak na przyszłość w jaki odcień powinnam celować, jeżeli używam Pixie Butter Cream?
Są w dziale upominki czy coś w tym stylu (jestem teraz na tel ); zestaw kryjący, matujący i rozŝwietlający.
Pasuje mi BC z Pixie i z Chrimaluxe miałam Olive 03 bez miki, ale było w nim za mało żółci. Próbowałam też Caramel, ale one na mnie wychodziły pomarańczowe.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 16:40:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.