pytanie o róż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-05, 08:47   #1
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154

pytanie o róż


Od jakiegoś czasu próbuję dobrać sobie róż,ale mam z tym problem,ponieważ mam własne rumieńce ,które pojawiają się kiedy chcą zastanawiam się czy wogle używać różu w tej sytuacji,ale mam bladą twarz i czymś chce mi się ją pocieniować.Róże brązujące za mocno odcinają się od reszty,próbowałam chłodnego ciemnego rózu ,ale ten z koleji daje efekt rózowiutkiej bużki.Niestety z różami jest tak ,że trochę trudno jest ,wytłumaczyć kolor.Dołączam zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aga.JPG (31,2 KB, 1 załadowań)
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 09:13   #2
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: pytanie o róż

Poszukaj delikatnego kremowego rożu, lub pół kremowego, nie za suchego.Na pewno zrezygnuj z odcieni brązu,orzecha,ceglastego, dojrzałej brzoskwini.Postaw delikatne kolory, raczej chłodne np. wszelkiego rodzaju blade malinkowe, rózane, brzoskwinia(taki blady odcień) ja mam identyczny kolor i używam różu rimmela 001 santa rosa, 04 ferd jous guerlaina(ale chyba go już nie produkują wrrr ) lub maybelline odcien pure berry.Moja mała rada, abyś stosowała róż na podkład i raczej zrezygnowała z satynowych pudrów wykończeniowych, wtedy kiedy nakładasz róż bedzie wyglądał naturalniej i mniej się odcinał, aha proponuję abyś nakładała go grubym pędzlem do pudru robiąc tzw. ósemkę
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-06, 11:36   #3
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: pytanie o róż

dzięki serdeczne sarimatha,mam tylko pytanko co masz na myśli ,że nie powinnam używac satynowych pudrów?Róż oczywiście używam na podkład Może jeszcze Sam coś by rzekła?
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-06, 11:56   #4
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: pytanie o róż

no głównie to mi chodzi o pudry nadajace sarynowe wykończenie np.creme puff chyba ze musisz ale nie sądze, masz gładką cere
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-08, 08:56   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: pytanie o róż

Do buzi z naturalnym zaczerwienieniami - czesto spowodowanymi naczynkami - godne polecenia są korektory, które je zamaskują, następnie kładziemy podkład, pudrujemy i nakładamy róż - u cieie polecałabym cos w delikatnym brąze (chociaż bardzo pasuje ci kolorek rózowy - na zdjęciu zaczerwieniona buzia nie jest wcale widoczna).
pamiętaj by róż nakładać w bardzo malutkich ilościach - warstowo. najlepiej po zamoczeniu pedzla w różu dotknij nim jeszcze pudru w kolorze naturalnym - to złagodzi moc kolorku i będzie mniejsze prawdopodobieństwo, że przesadzisz.
fajne są takze róze w kremie (te nakłada sie bezpośrednio na podkład, a nastepnie przysypuje pudrem) - daja one bardzo naturalny efekt tylko potrzeba odrobiny ćwiczeń zanim nabierze sie wprawy
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 17:55   #6
Agnieszka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 47
Wyślij wiadomość przez ICQ do Agnieszka24 GG do Agnieszka24
róż

Jak mam dobrać włściwy odcień różu dla swojej cery. Mam z tym problem. Chciałabym aby buzia wygladala naturalnie. Czy znacie jakies fajniutkie roze np. w kremie.
Agnieszka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 18:55   #7
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: róż

z tego co wiem dla kazdego rodzaju skory sa inne odcienie rozu. bez zdjecia raczej nie da rady
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-09, 18:55   #8
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: róż

z tego co wiem dla kazdego rodzaju skory sa inne odcienie rozu. bez zdjecia raczej nie da rady
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 18:55   #9
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: róż

z tego co wiem dla kazdego rodzaju skory sa inne odcienie rozu. bez zdjecia raczej nie da rady
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-12, 16:38   #10
justak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 39
brzoswiniowy róż

Czy możecie mi doradzić jakiś fajny róż i błyszczyk dla "ciepłej" blondynki w kolorze brzoswiniowym.
Drugie pytanko dotyczy podkładów Lancome. Które są godne polecenia a które nieudane(chyba niektóre dziewczyny na forum są z nich niezadowolone).
Pozdrawiam
justak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 11:20   #11
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: brzoswiniowy róż

co do rozu i błyszczyku Maybelline ma bardzo dobre kosmetyki w tym odcieniu. wiem bo sama probowalam
a co do Lancome to sie nie wypowiadam gdzy nie stac mnie na te kosmetyki. przejrzyj KW tam cos napewno bedzie o nich
pozdro
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.