Metamorfoza pasywno-agresywnej :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-09, 14:14   #1
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna

Metamorfoza pasywno-agresywnej :)


Witajcie!

Co prawda kompleksowej metamorfozy nie potrzebuję. Mimo to chciałabym się Was poradzić w sprawie zmiany koloru moich włosów. W przyszłym tygodniu wybieram się do fryzjera. Na fryzurę się już zdecydowałam, będzie taka jak na pierwszych trzech zdjęciach. Teraz pozostaje kwestia koloru. Od lat farbuję włosy na różne odcienie rudości. Jednak ostatnimi czasy Wizażanki na MM zasugerowały mi zmianę koloru na brąz. Ja sama nie wiem na co się zdecydować. Moje włosy z natury są brązowe, średnio ciemne, zdecydowanie ciepłe, latem pojawiały się na nich jasne refleksy. Moja skóra jest bardzo jasna, ale ciepła, w żółtawym odcieniu, mam też beżowe piegi. Z analizy kolorystycznej wyszło, że jestem jesienią, jednak nie sugeruję się zbyt uparcie podziałem na pory roku. Czuję się dobrze w rudościach, w jakiś tam sposób moje rude włosy są dla mnie charakterystyczne. Boję się, że kiedy zmienie kolor na brąz, będę wyglądała nijako. Zastanawiam się też nad odpowiednim odcieniem. gorzka czekolada wygląda na mnie koszmarnie, jest zdezydowanie zbyt ciemna. Myślałam o mlecznej czekoladzie, karmelu, ewentualnie średnim, ciepłym brązie.

Wklejam kilka linków do moich makijaży na MM, żeby łatwiej było Wam ocenić, co tak naprawdę do mnie pasuje.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=225993
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239125
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=151369
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 2004_1224Image0001.gif (121,2 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: gif DSCF0470.gif (112,6 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: gif DSCF0951.gif (117,7 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: gif pomarańcz.gif (81,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: gif zielony.gif (75,9 KB, 139 załadowań)
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 22:57   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

Hej
Widziałabym Cię w dłuższych włosach i w grzywce na skos.
zmiana koloru na brąz wg mnie będzie pasować, ze wzgklędu na to iż masz ciemny kolor na włosach i nijako nie będziesz wyglądac. Moze zainteresuje Cię kasztanowy kolor, skoro dobrze czujesz sioę w rudosciach. ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 23:24   #3
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

a może balejaż: brąz i blond?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 05:36   #4
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Hej
Widziałabym Cię w dłuższych włosach i w grzywce na skos.
zmiana koloru na brąz wg mnie będzie pasować, ze wzgklędu na to iż masz ciemny kolor na włosach i nijako nie będziesz wyglądac. Moze zainteresuje Cię kasztanowy kolor, skoro dobrze czujesz sioę w rudosciach. ?
Teraz moje włosy są do połowy pleców, cieniowane do około połowy długości. Jednak końce są bardzo zniszczone, chciałąbym dość znacznie skrócić włosy, żeby się zregenerowały. Jeśli chodzi o grzywkę, to typowej grzywki sobie nie zrobię, bo niestety mam podatne włosy i absolutny brak czasu na codzienne prostowanie. Za to myślę, żeby właśnie coś a'la skośną grzywkę, ale nie zakrywającą czoła, kilka kosmyków znacznie krótszych wokół twarzy. Jeśli chodzi o kolor kasztanowy, to jest to całkiem dobry pomysł, który przemyślę. Taki kompromis między brązem a rudością. Dziękuję Ci za sugestie

Cytat:
Napisane przez WioletaM Pokaż wiadomość
a może balejaż: brąz i blond?
Oj niestety taka opcja odpada. Nie podobają mi się balejaże, zwłaszcza z tak kontrastujących kolorów. No i moje włosy nie znoszą rozjaśniania Dziękuję Ci za sugestię
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 06:03   #5
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

Ja z kolei Cię w brązie nie widzę, własnie ze względu na tę nijakość. Mnie się kojarzysz z kimś charakterystycznym, kto lubi być rozpoznawalny Dlatego brąz nie. Natomiast pomyślałabym na Twoim miejscu na delikatnym balejażu w rudościach / czerwieniach, albo ewentualnie kasztan + bardziej rudawe pasemka
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 08:15   #6
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Thumbs up

A więc po dogłębnej analizie znalazłam wśród swoich zgromadzonych zdjęć kilka kolorów, które moim zdaniem powinny ci pasować.
Wydaje mi się, że przy twoich ładnych, wyrazistych oczach nie powinnaś się bać brązu, byle nie był za ciemny - przygasi twoje oczy i urodę.
Balejaż (czy pasemka) ładnie wykonane też byłyby fajne - może się kiedyś przełamiesz...?

Teraz spróbuję pierwszy raz powklejać fotki (patrz na kolory włosów nie fryzury, chociaż ta pierwsza dla ciebie nie byłaby zła):

A teraz (skoro udało mi się z fotkami ) podam ci jeszcze kilka propozycji krótkich fryzurek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 796-gross.jpg (42,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 821-gross.jpg (54,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 124878.jpg (29,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nikita_g new.jpg (36,5 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg (270)_600h.jpg (16,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 796-gross.jpg (42,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krótkie ciemne.jpg (9,0 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-10 o 14:41
protka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 22:19   #7
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja z kolei Cię w brązie nie widzę, własnie ze względu na tę nijakość. Mnie się kojarzysz z kimś charakterystycznym, kto lubi być rozpoznawalny Dlatego brąz nie. Natomiast pomyślałabym na Twoim miejscu na delikatnym balejażu w rudościach / czerwieniach, albo ewentualnie kasztan + bardziej rudawe pasemka
Powiem szczerze, że właśnie Twoje zdanie podzielam. Moje ogniste włosy czynią mnie charakterystyczną. Są od długiego już czasu nieodzowną częścią mojego wizerunku. Jakoś nie potrafię się przemóc na pasemka. Miałam taki okres, że farbowałam włosy tylko w taki sposób. Kiedyś jednak fryzjeraka zaproponowała mi jednolity kolor i właśnie przy tym jednolitym kolorze włosy wyglądały oszałamiająco. Teraz waham się nad wyborem odcienia. Dziękuję za pomoc

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
A więc po dogłębnej analizie znalazłam wśród swoich zgromadzonych zdjęć kilka kolorów, które moim zdaniem powinny ci pasować.
Wydaje mi się, że przy twoich ładnych, wyrazistych oczach nie powinnaś się bać brązu, byle nie był za ciemny - przygasi twoje oczy i urodę.
Balejaż (czy pasemka) ładnie wykonane też byłyby fajne - może się kiedyś przełamiesz...?

Teraz spróbuję pierwszy raz powklejać fotki (patrz na kolory włosów nie fryzury, chociaż ta pierwsza dla ciebie nie byłaby zła):

A teraz (skoro udało mi się z fotkami ) podam ci jeszcze kilka propozycji krótkich fryzurek:
O pasemkach już napisałam wyżej. Twoje propozycje są świetne. Kolorki są fajne, takie z charakterkiem. Fryzurki też mi się podobają. Jutro idę do fryzjera, przedstwaię ogólny zarys tego czego oczekuję i posłucham porad fryzjerki. Dziękuję za pomoc
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 19:22   #8
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

Hmmm...jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie w innym kolorze włosów
Te Twoje rudości są tak śliczne i charakterystyczne, że do metamorfozy może wystarczy tylko zmiana fryzurki? Ale przyznam, że ta propozycja bardzo mi się podoba
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6852884
Tylko te jasne pasma zrobiłabym w odcieniu takiej ognistej czerwieni a resztę ew. ciepły brąz/kasztan
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:01   #9
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

Ja lubie wlosy mocno wystrzepione moze byc wycieniowane jak kto woli ale moze sprobuj wlasnie taka kawe z mlekiem i troche to rozjasnic zlotym blondem albo brazem jasniutkim chyba ze wolisz jednolity kolor to wlasnie albo kawa z mlekiem albo....taki wlasnie zloto brazowy chociaz mowia ze to wlasciwie ciemny blond
zawsze mozesz zmienic na inny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 12:23   #10
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

alice86, moje przyjaciółki mówią to samo, absolutnie żaden inny niż rudość. A zdjęcie, do którego link wkleiłaś też mi się podoba. jednak jak pisałam wyżej, pasemka mnie nie przekonują. Zasadniczo to już się zdecydowałam na rudą czerwień Dziękuję za sugestie

dimiti, oj, blondy odpadają zupełnie! Nie chcę rozjaśniać włosów, bo tego nie znoszą. Potem mam sianko. Kawa z mlekiem? Hm, nie przekonałaś mnie. A włoski mam teraz mocno wycieniowane, do ramion. Zadowolona jestem bardzo z fryzurki. Dziękuję za porady
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:33   #11
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

Pokaż się
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 15:09   #12
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

Pasywna- widziałam Twoje zdjęcia na MM. Może jednak skusisz się na grzywkę mocniejszą na skos?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 09:53   #13
wyemancypowana panna
Raczkowanie
 
Avatar wyemancypowana panna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 199
Dot.: Metamorfoza pasywno-agresywnej :)

Nie zmieniaj koloru włosów! Wygladasz w nich cudownie a do tego charakternie
wyemancypowana panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.