Rewiowy makijaż sesyjny :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże > Stylizacje

Notka

Stylizacje Miejsce, w których znajdziesz pełne stylizacje i aranżacje Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania swoich stylizacji i kreowania trendów.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-10, 20:06   #31
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

normalnie nie wiem co powiedziec strasznie milo mi sie zrobilo naprawde
ja sie nie obrazam tylko po prostu probuje sie wytlumaczyc dziękuje wszystkim
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:42   #32
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Kawa, znam Twój problem, bo jest to też mój problem . Czerwienienie. Różnych korektorów próbowałam, ale efekt to tylko lekkie lub średnie przykrycie rumieńców. Ostatnio próbowałam kamuflaż ArtDeco o którym mówiła chyba Santos. Owszem rumieńce zniknęły ale korektor było widać na twarzy. Dodam, że kamuflaż był dobrze i oszczędnie nałożony.

Zna ktoś sposób na dobre ale dyskretne krycie?


pozdrawiam

P.S Oczy mi się bardzo podobają w tym makijażu. Przypominają Dity von Teese.
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:44   #33
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

dobre krycie? Dermacol..
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:49   #34
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Bardzo mi sie podoba makijaż, a w szczególności oczy bo, powtórzę się po raz setny, kocham granat a twoje oczy są przepiękne i zmysłowo wygladaja w tym właśnie kolorze. Sama stylizacja udana, moze jedynie widziałabym tu proste włosy, bądź ukokowane, bo bardzo dużo dzieje sie na buzi a dodatkowo wiele na głowie Tak czy siak, bardzo mi sie podobasz w tej odsłonie
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:49   #35
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Nie używałam. Słyszałam, że jest ciężki i widoczny na twarzy. Czy się mylę?

pozdrawiam
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:56   #36
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

nie mylisz, ale można go mieszać z innymi podkladami i dermacol nie jest już tak widoczny a krycie super
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 21:01   #37
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
nie mylisz, ale można go mieszać z innymi podkladami i dermacol nie jest już tak widoczny a krycie super
Ah tak. Będę musiała spróbować.

pozdrawiam
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 21:47   #38
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

jak zwykle piękny makijaż, oczęta ....cudo: i fajny kolor tego cienia
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 22:00   #39
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

fotoszopens by TŻ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ola_b&w01.jpg (50,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ola_kolor02.jpg (57,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ola_kolor01.jpg (60,3 KB, 86 załadowań)
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną



Edytowane przez czarna_kawa80
Czas edycji: 2008-11-10 o 22:13
czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 09:21   #40
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Napisze tak-pomysł miałaś dobry, ale... Zdjęcia, brak światła wyłożyły makijaż, w sumie wystarczy je trochę podrasować w PS i byłyby dobre.
Ja osobiście nie widzę zestawienia cieni w kolorze niebiesko-granatowym+czerwona pomadka. Wolałabym inny kolor na powiekach albo inną pomadkę...

Bardzo podobają mi się ostatnie 3 zdjęcia przerobione, od razu nabrały rozpędu.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 09:42   #41
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1226355211 to zdjecie jest zabójcze !!! pieknie
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 12:12   #42
joooasia
Raczkowanie
 
Avatar joooasia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 430
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

przyznam, że jestem tu nowa i nie jestem specjalistką w makijażu, jednak Twój makijaż jest według mnie świetny jesteś piękną kobietą i bardzo pasują Ci te żywe kolory oczu i ust - jest wręcz idealny na jesienne wieczory spędzane ze znajomymi przy lampce czerwonego wina w zadymionym klubie
joooasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:17   #43
Lajela
Przyczajenie
 
Avatar Lajela
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1226355211 świetna fota
Lajela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 16:51   #44
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1226355211 Boskie zdjęcie, bardzo klimatyczne.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 20:05   #45
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

dzięki dzieeki Tżtowi miło sie zrobiło :0 wogole to zdolniacha z niego
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 09:44   #46
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Podoba mi się kolor tego brokatu na oczach, ale przeszkadza mi to, że wokół niego jest jakiś rozmyty niebieski. Wybacz, ale przeszkadza mi 'tapeta' na twarzy. Nakładasz bardzo dużo podkładu albo dobrałaś sobie taki, który źle wygląda na twarzy, zbiera się w załamaniach, podkreśla pory. Doczytałam, że użyłaś Dermacolu - domyślam się więc, skąd taki efekt. Ale niestety w reszcie Twoich makijaży zaobserwowałam to samo, a nie wiem, czego użyłaś, bo w wielu wątkach nie ma listy kosmetyków. No i chciałabym zobaczyć Cię w wydaniu z jasnymi ustami, chociaż ta ognista czerwień to Twój znak rozpoznawczy Może skusisz się na zrobienie jakiegoś lekkiego, wesołego makijażu, który nie dodawałby Ci lat? Bo nie od dziś wiadomo, że czerwień na wargach to domena dojrzałych kobiet (nie mylić ze starymi!). Mam nadzieję, że zobaczę Cię kiedyś w czymś młodzieżowym Pozdrawiam bardzo serdecznie
Każdy makijaż do sesji tak wygląda, ma dużo tapety ale moze nie widziałaś ale po wyretyszowani Psem tego nie widać niestety też nie masz chyba takiej skłonności do zaczerwienionych polików jak czarna bo widzę ze nie masz zielonego pojęcia jak ciężko na dłużej zakryć taki defekt moze wiesz lepiej bo artdeco ma takie korektory ale uwierz mi ja też używałam nie jednego takiego korektora i najwyrażniej nie potrafię się malować i używać tych korektorów bo jak dla mnie są one G warte Czerwień ust czarnej to jej znak rozpoznawczy i myślę ze wiele dziewczyn podziwia jej zdolność do idealnie pomalowanych ust Moim zdaniem ta czerwiń idealnie do niej pasuje i wygląda w niej szalenie kobieco i zmysłowo a w połączeniu z tym makijażem oczu wygląda bardzo uwodzicielsko , a spojżenie ma blask i drapieżny sexapil. Uważam ze to połączenie jak najbardziej do siebie pasuje. A i nastolatką to czarna juz raczej nie jest więc moze maluje się stosownie do swojego wieku??? Widzę ze wy tutaj troszkę nie zwracacie uwagi na to ile kto ma lat raz ktoś napisał jednej wizażance ze jest mocno dojrzała i nie powinna sie malować jak nastolatka( a w sumie młoda dupka była) teraz znowu ze sie makijazem postarza...
Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Wrzucałam i to nieraz Od dłuższego czasu maluję tylko jedno oko bo na drugim mam uczulenie i nie mogę go w ogóle dotykać, i zanosi się na to, że będzie tak jeszcze przez pewien czas.

Rozumiem, że to makijaż na sesję i jest bez obróbek, ale po prostu tak nałożony podkład wygląda nieestetycznie. Nie neguję tego, że czerwień Ci przystoi - przystoi i pasuje, wyglądasz w niej świetnie, ale chciałabym zobaczyć coś lekkiego w Twoim wydaniu
lekkie makijaże jej nie pasują ma zbyt "ostrą" urodę
Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Jeanne.
Poza tym cos mi tu nie gra..... jest to kilka rzeczy. Po pierwsze ww podklad. Duzo podkladu nie znaczy, ze ma sie on zbierac w zalamanich, podkreslc pory itd. W ogole dziwaczny kolor ma ten podklad, na niektorych zdjeciach wyglada na zbyt cieply odcien w polaczeniu z zimnym odcieniem cieni i calym makijazem. Druga rzecz, ktora psuje efekt zupelnie to zle wymodelowana twarz. Brakuje mi lepszego podkreslenia policzkow, rozswietlenia centrum, rozswietlenia na skroniach etc. Modelka jest dosc pyzata plus ten ostry makijaz - tym bardziej zle to wyglada. Reansumujac, zamiast chyba zamierzonego efektu tajemniczej femme fatale przypomina mi to raczej podstarzala prostytutke z ulic Rio De Janeiro, bez urazy. (wygladasz tu na przynajmniej 35 lat)
czy to znaczy ze jak ktoś jest pyzaty to juz nie moze malować się w taki sposób??? Pyzate osoby muszą mieć lekki makijaż???
Zgodzę się za za delikatnie podkreślone sa policzki bo czarna zazwyczaj mocno i bardzo ładnie je podkreśla... tu mi tego zabrakło ale myślę ze to raczej wina zjedzonego koloru bo napewno nie zapomniałś olka se polików zrobić

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dlaczego ?? bo jak widac nie potrafie
jasne ze nie potrafisz ja tez nie potrafie co sie przejmujesz dawaj czarna boska jeste ś

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Napisalam chyba. Smialam domyslac sie, ze nie zamierzony byl efekt jak wyzej opisalam. Ale jesli byl, to ci sie swietnie udal.
a to troszkę trąca mi zgryźliwością.... zresztą porównywanie czyjegoś makijaży do zwykłej prostytuty jest troszke nie taktowne chyba nie widziałaś zwykłej prostytuty nigdy dziewczynko

tak podsumowując to :
Czarna jestem zachwycona tym makijazem jak i innymi, uwazam ze bardzo pasują ci takie mocne zdecydowane makijaże, Czerwień ust jest jak zwykle zabujcza i odcień idealny dla ciebie a rzęsy.... gdzie je kupiłąś bo są przepiękne!!!!! na plantacji ześ je wychaczyła czy gdzie?? gadaj raz dwa Policzki mogły by być mocniejsze ale po za rym całość jest super, bardzo łądna, zdjęcia fajniutkie, cała charakteryzacja hyhyhyyyy sucz z ciebie pierwsza klasa


Co do naczynkowej cery - jest wiele swietnie kryjacych podkladow, ktore nie robia takiego efektu jak na twoich fotkach. Na dodatek sa rozne korektory na naczynka np ArtDeco ma taki zielonkawy do nakladania pedzelkiem. Znam osoby o bardzo duzej sklonnosci do czerwienienia sie i im pomaga. Moze faktycznie poszukaj innego podkladu?


PS. Zdawalo mi sie, ze MM sluzy do nauki nieprofesjonalnym makijazofankom, a nie do zbierania peanow n/t wszystkiego co sie tu wklei.
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:04   #47
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

A mnie się Czarna podoba w takim wykonaniu Może i za dużo podkładu, ale do zdjęć/sesji tak ma być. Jak ktoś ma piękną cerę jak np. Candy to może sobie pozwolić na sam lekki puderek... ale niestety nie każdy ma to szczęście. Wiedząc, że ten makijaz był robiony z myślą o zdjęciach to nie przeszkadza mi ta ilość podkładu na buzi
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:06   #48
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
Każdy makijaż do sesji tak wygląda, ma dużo tapety ale moze nie widziałaś ale po wyretyszowani Psem tego nie widać niestety też nie masz chyba takiej skłonności do zaczerwienionych polików jak czarna bo widzę ze nie masz zielonego pojęcia jak ciężko na dłużej zakryć taki defekt moze wiesz lepiej bo artdeco ma takie korektory ale uwierz mi ja też używałam nie jednego takiego korektora i najwyrażniej nie potrafię się malować i używać tych korektorów bo jak dla mnie są one G warte Czerwień ust czarnej to jej znak rozpoznawczy i myślę ze wiele dziewczyn podziwia jej zdolność do idealnie pomalowanych ust Moim zdaniem ta czerwiń idealnie do niej pasuje i wygląda w niej szalenie kobieco i zmysłowo a w połączeniu z tym makijażem oczu wygląda bardzo uwodzicielsko , a spojżenie ma blask i drapieżny sexapil. Uważam ze to połączenie jak najbardziej do siebie pasuje. A i nastolatką to czarna juz raczej nie jest więc moze maluje się stosownie do swojego wieku??? Widzę ze wy tutaj troszkę nie zwracacie uwagi na to ile kto ma lat raz ktoś napisał jednej wizażance ze jest mocno dojrzała i nie powinna sie malować jak nastolatka( a w sumie młoda dupka była) teraz znowu ze sie makijazem postarza...

lekkie makijaże jej nie pasują ma zbyt "ostrą" urodę
Zaskoczę Cię, bo mam tendencję do rozszerzonych naczynek i chodzę z zaczerwienionymi policzkami, ale jak ognia unikam robienia sobie widocznej tapety. Poza tym podobno jesteś przeciwniczką PSa - w moim wątku napisałaś, że sztuką jest zrobić taki makijaż, żeby nie trzeba było go poprawiać, a tutaj poprawianie fotek nie jest dla Ciebie niczym złym. Pogubiłam się. To, że czerwień na ustach jest znakiem rozpoznawczym Czarnej wiem - chciałabym jedynie zobaczyć ją w bardziej lekkim makijażu. Ale jeżeli Czarna nie ma ochoty tak się malować, to ja jej nie będę zmuszać.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:28   #49
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Zaskoczę Cię, bo mam tendencję do rozszerzonych naczynek i chodzę z zaczerwienionymi policzkami, ale jak ognia unikam robienia sobie widocznej tapety. Poza tym podobno jesteś przeciwniczką PSa - w moim wątku napisałaś, że sztuką jest zrobić taki makijaż, żeby nie trzeba było go poprawiać, a tutaj poprawianie fotek nie jest dla Ciebie niczym złym. Pogubiłam się. To, że czerwień na ustach jest znakiem rozpoznawczym Czarnej wiem - chciałabym jedynie zobaczyć ją w bardziej lekkim makijażu. Ale jeżeli Czarna nie ma ochoty tak się malować, to ja jej nie będę zmuszać.
z deczka źle interpretujesz kochan ponieważ napisałam ze to miał być makijaż sesyjny i ze taki makijaż się retuszuje dlatego nie widać tapety ale kazdy makijasesyjny fotograficzny niestety ilość tapety ma znaczną i nie widzę tw mojej wypowiedzi słowa ze podoba mi się i poperam retysz w PS ślepa jestem czy co zresztą o tym ze ni powinno sie na MM uzywać PSa to jest prawda bo tu oceniamy umiejętności a po takich przerubkach trudno co kolwiek powiedzieć czytaj uważnie ok??
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 13:35   #50
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
z deczka źle interpretujesz kochan ponieważ napisałam ze to miał być makijaż sesyjny i ze taki makijaż się retuszuje dlatego nie widać tapety ale kazdy makijasesyjny fotograficzny niestety ilość tapety ma znaczną i nie widzę tw mojej wypowiedzi słowa ze podoba mi się i poperam retysz w PS ślepa jestem czy co zresztą o tym ze ni powinno sie na MM uzywać PSa to jest prawda bo tu oceniamy umiejętności a po takich przerubkach trudno co kolwiek powiedzieć czytaj uważnie ok??
Ok, od dzisiaj wszystkie swoje makijaże będę nazywać sesyjnym, wtedy wszelkie błędy będą usprawiedliwione bo przecież to makijaż przeznaczony do retuszu
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:45   #51
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Dziewczyny bardzo proszę o powstrzymanie się od tego typu komentarzy, wyraziłyście opinie o makijażu i tak powinno zostać, nie widzę sensu ciągnąć tej dyskusji dalej
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 13:52   #52
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o powstrzymanie się od tego typu komentarzy, wyraziłyście opinie o makijażu i tak powinno zostać, nie widzę sensu ciągnąć tej dyskusji dalej
Przepraszam za ten offtop, Ewesko
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:01   #53
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Ok, od dzisiaj wszystkie swoje makijaże będę nazywać sesyjnym, wtedy wszelkie błędy będą usprawiedliwione bo przecież to makijaż przeznaczony do retuszu
wiesz co?? czepiasz się byle słow a a to tylko dlatego ze chyba nie umiesz przyjąć słowa krytyki. Nie wiem o co chodzi ale kłucisz się nie wiem z jakiego powodu i czepiasz kazdej mojej wypowiedzi. Proszę więc dziweczynko zastanów się nad swoimi wypowiedziami bo nie wesz lam tu aby rozmawiać o PSie tylko o makijażu a własne zdanie w kulturalny sposób wyraziełam więc nie wiem o co cały ten pokaz

a ty chyba się mścisz za ocenę twoich makijaży bo innego powodu nie widzę. Dziękuję skończyłam

Edytowane przez glizdka
Czas edycji: 2008-11-12 o 14:04
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:07   #54
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
wiesz co?? czepiasz się byle słow a a to tylko dlatego ze chyba nie umiesz przyjąć słowa krytyki. Nie wiem o co chodzi ale kłucisz się nie wiem z jakiego powodu i czepiasz kazdej mojej wypowiedzi. Proszę więc dziweczynko zastanów się nad swoimi wypowiedziami bo nie wesz lam tu aby rozmawiać o PSie tylko o makijażu a własne zdanie w kulturalny sposób wyraziełam więc nie wiem o co cały ten pokaz

a ty chyba się mścisz za ocenę twoich makijaży bo innego powodu nie widzę. Dziękuję skończyłam
Glizdko, nie rozwalajmy wątku Czarnej Napisałam Ci PW, wszystko wyjaśniłam I wierz mi, nie mszczę się, zresztą przeczytasz
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 18:04   #55
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
wiesz co?? czepiasz się byle słow a a to tylko dlatego ze chyba nie umiesz przyjąć słowa krytyki. Nie wiem o co chodzi ale kłucisz się nie wiem z jakiego powodu i czepiasz kazdej mojej wypowiedzi. Proszę więc dziweczynko zastanów się nad swoimi wypowiedziami bo nie wesz lam tu aby rozmawiać o PSie tylko o makijażu a własne zdanie w kulturalny sposób wyraziełam więc nie wiem o co cały ten pokaz

a ty chyba się mścisz za ocenę twoich makijaży bo innego powodu nie widzę. Dziękuję skończyłam
Ejże, proszę nie atakować innych.
Czytam Twoje komentarze w tym wątku i są one jednoznacznie stronnicze na rzecz autorki wątku. MNiemam, że jest Twoją koleżanką/znajomą/siostra/nieważne to dla mnie, ale upodobałas sobie rolę adwokata... Co mnie NIE przeszkadza, ale i ciebie nie uprawnia do toczenia tematu w nieskończoność.

PRoszę wrócić do tematu!

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 12:56   #56
najlepszynicknaswiecie
Raczkowanie
 
Avatar najlepszynicknaswiecie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Islandia
Wiadomości: 63
Dot.: Rewiowy makijaż sesyjny :)

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dzięki dzieeki Tżtowi miło sie zrobiło :0 wogole to zdolniacha z niego
a racja super zdjęcia,ale nawet PS miały swój urok
najlepszynicknaswiecie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Stylizacje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.