Żel Duac - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 12:52   #691
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Haegtesse Pokaż wiadomość
o kurde... a probowalas natluszczac? ja bym stawiala na natluszczanie po uzywaniu duacu, czasem nawet jak posmaruje sie duackiem kolo 20 to kolo 23 na duac nakladam krem natluszczajacy (aktualnie dermosan tlusty, dermobaza tez fajna) i jest dobrze. ale nie nakladac bezposrednio na duac bo kiedys mnie zaczela skora szczypac no i przede wszystkim rzadziej smaruj. mi lekarz powiedzial, ze nawet jak 1x wtyg bede sparowac to bede efekty i fakt. aha i upewnij sie, ze smarujesz mega-cienka warstwe, to tez sie mniej bedzie skora luszczyc (przetestowane)
Hm... Racja może zmniejszę częstotliwość do 1x w tyg,a co do warstwy jest naprawdę cienka... bo zdaję sobie sprawę,że mam wrażliwą skórę ;/ I faktycznie postaram się więcej natłuszczać
Dzięki
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 15:24   #692
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez MegMakeUp Pokaż wiadomość
Hm... Racja może zmniejszę częstotliwość do 1x w tyg,a co do warstwy jest naprawdę cienka... bo zdaję sobie sprawę,że mam wrażliwą skórę ;/ I faktycznie postaram się więcej natłuszczać
Dzięki
no na luszczenie po duacu mi krem nawilzajacy nic nie dawal, natluszczajacy tylko sobie z tym poradzil. powodzenia
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 17:42   #693
Zu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez MegMakeUp Pokaż wiadomość
Tak czytałam Wasze przygody z Duac`em i sama nie wiem ... Mój dermatolog zalecił mi smarowanie twarzy Duac`em codziennie, ale,że mam wrażliwą skórę zaczęłam najpierw co trzy dni przez dwa tygodnie, później co dwa dni i chociaż nie mam zaczerwienionej skóry to potwornie mi się łuszczy. Nie mogę położyć żadnej maski nawilżającej bo skóra piecze jakby ktoś ją odrywał. Jedynym kremem który moja skóra przyjmuje bez pieczenia jest Dermosan N+R,ale nawet on nie jest w stanie nawilżyć brody i czoła,które są przesuszone.
Może macie jakiś pomysł jak nawilżyć skórę, a i jeszcze jedno czy możliwe jest,że DUAC spowodował u mnie opuchnięcie powiek ?? (nie używam go na okolice oczu bo to by było chore,ale odkąd zaczęłam używać ogólnie Duac moje powieki są mocno opuchnięte).

Jeśli czytałaś poprzednie posty to napewno zauważyłaś, że miałam podobnie jak ty, tylko 1000 razy gorzej.
Jeśli chodzi o nawilżanie to mnie dermatolog przepisał balsam'cetaphil', mnie bardzo pomógł, niektórzy mówią, że zapycha, ale to zalezy od skóry i kazdy musi zobaczyc reakcje na swojej skórze.
Uważaj z duac, bo jak sama napisałaś, masz delikatną skóre, a jeśli o kosmetyki do codziennej pielęgnacji (tonik, krem) to stosuj takie bez dodatku alkoholu.

Mnie duac się nie sprawdził tak jak myślałam i chciałam. Pierwszy tydzień przesiedziałam w ukryciu bo wyglądałam jak potwór, potem tydzien doprowadzania skóry do porządku, ale w koncu moja skóra jest zbyt delikatna i duac moge stosowac tylko na czole i tam sprawdza sie świetnie.

Edytowane przez Zu7
Czas edycji: 2011-02-13 o 17:43
Zu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 19:08   #694
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Zu7 Pokaż wiadomość
Jeśli czytałaś poprzednie posty to napewno zauważyłaś, że miałam podobnie jak ty, tylko 1000 razy gorzej.
Jeśli chodzi o nawilżanie to mnie dermatolog przepisał balsam'cetaphil', mnie bardzo pomógł, niektórzy mówią, że zapycha, ale to zalezy od skóry i kazdy musi zobaczyc reakcje na swojej skórze.
Uważaj z duac, bo jak sama napisałaś, masz delikatną skóre, a jeśli o kosmetyki do codziennej pielęgnacji (tonik, krem) to stosuj takie bez dodatku alkoholu.

Mnie duac się nie sprawdził tak jak myślałam i chciałam. Pierwszy tydzień przesiedziałam w ukryciu bo wyglądałam jak potwór, potem tydzien doprowadzania skóry do porządku, ale w koncu moja skóra jest zbyt delikatna i duac moge stosowac tylko na czole i tam sprawdza sie świetnie.
Czytałam, tylko Cetaphil jest kompletnie nie dla mnie. Tak jak pisałam najlepiej moja skóra reagowała na Dermosan...
Jeśli chodzi o pielęgnacje to mam olejek do mycia twarzy bez alkoholu i hydrolat.
Nie wiem tylko co zrobić z opuchlizna górnych powiek ...bo odkąd zaczęłam stsować ten żel powieki mam mega spuchnięte (tylko nie wiem dlaeczego bo okolice oczu nie mają kontakty z tym żelem, dłonie tez po użyciu odrazu myję)...ehh, jeżeli natłuszczanie mi nie pomoże to pomimo efektów zrezygnuje z tego żelu ... zobaczymy jak po miesiącu natłuszczania moja skóra będzie wyglądała...
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 15:40   #695
elgrando1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Żel Duac

Witam Czy żel DUAC stosuję się bezpośrednio na skórę, czy można na krem ? oczywiście krem na noc. Pozdrawiam
elgrando1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:38   #696
Zu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 24
Dot.: Żel Duac

Wydaje mi się, że dzisiaj kończe swoją przyjaźń z duac, byłam dzisiaj u pani dermatolog, opowiedziałam jej co się działo z moją twarzą a ona na to, że to prawdopodobnie uczulenie na jakiś składnik, ponieważ wiele osób stosuje ten żel i nikt nie ma problemów.
Dermatolog powiedziała, że musi mi przepisac coś naprawde delikatnego i mam stosowac początkowo w dużych odstępach. Dostałam dwie próbki kremu la roche-porsay krem na zmiany trądzikowe, a jeśli la roche-porsay się nie sprawdzi to mam recepte na krem 'skinoren'.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez elgrando1 Pokaż wiadomość
Witam Czy żel DUAC stosuję się bezpośrednio na skórę, czy można na krem ? oczywiście krem na noc. Pozdrawiam

Myślę, że możesz najpierw posmarowac twarz duac, a następnie po około 2 godzinach użyc kremu.
Zu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:56   #697
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Żel Duac

To jest niesamowite jak nasze skóry są różne i jak różnie reagują
Ja smaruje twarz Duac-iem codziennie i o wysuszeniu czy łuszczeniu nie ma mowy i tak sie swiece...
Mam nawet czasem wrażenie, że skoro nie mam jakichś objawów opisanych przez Was (bo nie mam ani jednego, ani swedzenia, pieczenia, spuchniecia czy luszczenia) to te krem nie działa

ale kosmetyczka ostatnio mnie pocieszyla, ze tlusta skora najpozniej sie starzeje!!! I, że bede dlugo mloda ot, mila wiadomosc wsrod tych pryszczy
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 17:06   #698
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez elgrando1 Pokaż wiadomość
Witam Czy żel DUAC stosuję się bezpośrednio na skórę, czy można na krem ? oczywiście krem na noc. Pozdrawiam
Najpierw duac potem krem na noc
Zu7 od razu ci napisałam, że to uczulenie i żebyś do lekarza leciała to nie chciałaś posłuchać.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 19:20   #699
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Żel Duac

Skopiuję swój post z wątku o epiduo,bo chciałabym uzyskać szybką odpwoiedź i jeśli to możliwe,dziś posmarować sie duac.

"W ulotce epiduo jest napisane zeby nie stosowac go z innymi preparatami zawierajacymi nadtlenek benzoilu i retinoidy.
Mam duac,bo wcześniej go stosowalam ale on zawiera właśnie nadtlenek benzoilu,a chciałabym go ze 2 razy użyć na noc.
Mam kilka plamek,jakby po czymś rozdrapanym a duac pamietam szybko ujednolicił mi skórę z takich rzeczy ze byla naprawdę jednego koloru,zlikwidował te jakby hmm blizny?
I tak sie zastanawiam czy zaryzykować i się posmarować dziś duac..
Co mogłoby sie stać,jakieś objawy niepożadane czy może działanie epi będzie pozniej osłabione,jak to jest?"
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:27   #700
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Skopiuję swój post z wątku o epiduo,bo chciałabym uzyskać szybką odpwoiedź i jeśli to możliwe,dziś posmarować sie duac.

"W ulotce epiduo jest napisane zeby nie stosowac go z innymi preparatami zawierajacymi nadtlenek benzoilu i retinoidy.
Mam duac,bo wcześniej go stosowalam ale on zawiera właśnie nadtlenek benzoilu,a chciałabym go ze 2 razy użyć na noc.
Mam kilka plamek,jakby po czymś rozdrapanym a duac pamietam szybko ujednolicił mi skórę z takich rzeczy ze byla naprawdę jednego koloru,zlikwidował te jakby hmm blizny?
I tak sie zastanawiam czy zaryzykować i się posmarować dziś duac..
Co mogłoby sie stać,jakieś objawy niepożadane czy może działanie epi będzie pozniej osłabione,jak to jest?"
Skoro w ulotce napisane, że nie można to bez porozumienia z lekarzem nie można i koniec, a jakie mogą być skutki to zajrzyj do ulotki epiduo i przeczytaj: skutki uboczne.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:53   #701
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Skoro w ulotce napisane, że nie można to bez porozumienia z lekarzem nie można i koniec, a jakie mogą być skutki to zajrzyj do ulotki epiduo i przeczytaj: skutki uboczne.
Ulotkę maglowałam wiele razy.
A post jest już stary,nieaktualny. Spróbowałam i nic się nie działo,jakoś żyje.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 19:08   #702
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

No to super
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:23   #703
Snapshott
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 9
GG do Snapshott
Dot.: Żel Duac

Ja dopiero zaczęłam stosować Duac.
Dematolog przypisał mi go wczoraj. Dzisiaj rano nie widziałam żadnych podrażnień, wszystko było okej.
zobaczymy co będzie później .
co prawda , jest już lepiej niż na samym początku leczenia. pomógł mi aknemycin. chociaż strasznie się po nim świeciłam. po epiduo łuszczyła mi się skóra . brr .
no ale zobaczę co będzie po duacu. : D

mam nadzieję , że w końcu uporam się z tym trądzikiem.
__________________
walczę z trądzikiem .

zapuszczam włosy.
dbam o siebie.
Snapshott jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 17:36   #704
angelaxvii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Żel Duac

Na mnie on w ogole nie dziala;/ skory mi wcale nie wysusza, pryszcze nie schodza... nie wiem co jest grane
angelaxvii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:47   #705
Snapshott
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 9
GG do Snapshott
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez angelaxvii Pokaż wiadomość
Na mnie on w ogole nie dziala;/ skory mi wcale nie wysusza, pryszcze nie schodza... nie wiem co jest grane

uu , niedobrze . ale w sumie na mnie tez mało działa .
skóry co prawda mi nie wysysza, ale jakoś nie widzę szczególnej poprawy . może odrobinę . tylko że duac mam dopiero tydzień .. ciekawe co będzie dalej .
mam nadzieje , że jakoś zadziała .
na szczeście z moją twarzą nie jest najgorzej, ale mogłoby być o wiele lepiej ...
__________________
walczę z trądzikiem .

zapuszczam włosy.
dbam o siebie.
Snapshott jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 00:09   #706
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez angelaxvii Pokaż wiadomość
Na mnie on w ogole nie dziala;/ skory mi wcale nie wysusza, pryszcze nie schodza... nie wiem co jest grane
A długo go używasz?
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 17:16   #707
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Ja skończyłam stosować Duac 1,5 miesiąca temu, używałam go 2 miesiące. Na początku też wydawało mi się, że nie działa, ale teraz mogę powiedzieć, że przyniósł efekty Zniknęły mi wszystkie najgorsze plamy po trądziku i dużo rzadziej pojawiają się nowe pryszcze (obecnie nie stosuję żadnego innego leku). Ja jestem bardzo zadowolona z kuracji tym żelem.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 16:46   #708
Aniulcze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Żel Duac

Cześć ja wczoraj wieczorem użyłam pierwszy raz Duac oraz antybiotyk Tetrysal. Muszę dodać, że moja skóra w ostatnich tygodniach jest cała pokryta krostkami. Z trądzikiem walczę od lat, ale zawsze w zimie wyglądam najgorzej Więc wczoraj po raz pierwszy przed snem posmarowałam się Duaciem, i dzisiaj powiem tak: krost mam o 70% mniej na prawdę, za to skóre wyglądającą jak po oparzeniu ukropem. Nie dość że piecze i swędzi niemiłosiernie, to jest tak czerwona, że już pół dnia ją nawilżam. Nie wiem co dalej robić bo boję się znów tym posmarować, z drugiej strony wiedzę że działa na prawdę na moje pryszcze...Nie wiem może się przyzwyczaje...
Aniulcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 16:27   #709
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Aniulcze Pokaż wiadomość
Cześć ja wczoraj wieczorem użyłam pierwszy raz Duac oraz antybiotyk Tetrysal. Muszę dodać, że moja skóra w ostatnich tygodniach jest cała pokryta krostkami. Z trądzikiem walczę od lat, ale zawsze w zimie wyglądam najgorzej Więc wczoraj po raz pierwszy przed snem posmarowałam się Duaciem, i dzisiaj powiem tak: krost mam o 70% mniej na prawdę, za to skóre wyglądającą jak po oparzeniu ukropem. Nie dość że piecze i swędzi niemiłosiernie, to jest tak czerwona, że już pół dnia ją nawilżam. Nie wiem co dalej robić bo boję się znów tym posmarować, z drugiej strony wiedzę że działa na prawdę na moje pryszcze...Nie wiem może się przyzwyczaje...
Hmm... może zbyt gruą warstwą posmarowałaś ? Chociaż ja za pierwszym razem jak użyłam Duacu to moja skóra też wyglądała jak oparzona... ale poczekałam trochę,aż się uspokoi (w tym czasie nawilżałam i natłuszczałam skórę) i później po kilku takich akcjach skóra jako tako się dostosowała i Duac już mi skóry nie palił,ale przez pierwszy miesiąc to była masakra ...
Po prostu może obserwuj swoją skórą,a Duac nakładaj naprawdę w ilości minimalnej (oczywiście dopiero jak Twoja skóra trochę się zregeneruje o teraz tylko dodatkowo ją podrażnisz).
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 17:00   #710
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Żel Duac

Też mi się wydaje, że za dużo go nałożyłaś, odczekaj teraz ze dwa dni i dopiero posmaruj tylko cieńszą warstwę. Ważne jest też żeby przy kuracji używać naprawdę delikatnych kosmetyków do twarzy, tzn takich, które nie zawierają alkoholu.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 10:20   #711
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Żel Duac

jednak żel duac u mnie nie działał cudu, dermatolog przepisala mi retin a, uzywam ponad miesiac - widac efekty
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:35   #712
mamaolikasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Żel Duac

Witajcie, po fatalnym rozstaniu tak mnie zsypalo (chyba z nerwow) ze w koncu trafilam do dermatologa, babka przepisala mi duac, no i dzis mam fajna cere, od tego czasu nie mialam juz zyfkow, teraz walcze z przebarwieniami, uzywajac kremu na przebarwienia IWOSTIN. czy Wam lekarki tez kazaly nakladac duac bardzo cienko, takie doslownie musniecie? ja na duac nakladalam wlasnie iwostin i efekty sa swietne.
mamaolikasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:36   #713
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Mi moja powiedziała, że mam nakładać maleńką ilość równą ziarnkowi grochu
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 10:45   #714
OlaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Żel Duac

Witam, ja stosowałam preparat DUAC we wrześniu, przez ok 2 miesiace (tyle trzeba stosować, by działał dobrze) i przez ok 2 miesiace po - było super, ładna cera, dobrze wyglądająca w makijażu. Potem niestety wszystko się popsuło i było i świecąco i pełno krost, poszłam znowu do dermatologa i pani (polecam ją) ochrzaniła mnie, że przerwałam kuracje! Rzeczywiscie duac powinno sie stosowac 2 miesiace a potem inne preparaty, nie pamietam nazwy, chyba na E, teraz znowu od 3 tyg stosuje duac, mam troche krost, ale zdecydowanie mniej, oczywiscie problem jest z sucha skora i nakladaniem makijazu - wyglada sie gorzej niz bez. Zaczynam kombinowac, by stosowac go co drugi dzien albo chociaz na same wypryski. Na dzien stosuje krem dla cery suchej i wrazliwej, podklad tez nawilzajacy. Martwie sie, ze ciagle bede musiala stosowac takie preparaty by to nie wracalo.
OlaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:04   #715
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

To prawda, po Duac trzeba kontynuować leczenie innymi lekami, też to usłyszałam od swojej dermatolog. Ja póki co jestem 2 mies. po skończeniu używania tego żelu i narazie jest ok- trądzik się zmniejszył i plamy również. Niestety musiałam zrezygnować z leczenia dermatologicznego z powodu innych problemów zdrowotnych (po prostu nie nadążam;p), ale chyba znów do niego wrócę
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 06:45   #716
mamaolikasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Żel Duac

Ja DUAC nakladalam punktowo, nie zdarzylo sie zebym pokryla nic np cale czolo, a mija juz miesiac od wizyty u dermatologa a ja minimum od 2 tyg go nie uzywalam, i zaczelam go traktowac jako ''zel punktowy wysuszajacy'' nie wiem czy slusznie...jak pisalam wczesniej mam troche przebarwien, na ktore uzywam kremu Iwostin, ale z tego co piszecie rozjasnil Wam plamy... moze tak sprobuje, sama juz nie wiem;/ moze ktorejs z Was calkiem zlikwidowal przebarwienia? boje sie troche tego wysuszenia.
mamaolikasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:41   #717
OlaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Żel Duac

A ja zrobiąłm sobie dzień przerwy, wczoraj nałożyłam mała warstwe z akcentem na zmiany i dzis rano juz z makijazem bylo ok, tylko fakt faktem trzeba fluid nakladac tak poklepujac, czyli zrobic pare kropek i poklepywac twarz, bo jak sie potrze,to dopiero znowu zaczyna sie luszczyc. A czy Wy tez po nalozeniu Duacu macie wrazenie super zmatowionej cery, jakby po makijazu, czasem zaluje ze on nie jest na dzien, wtedy nie trzeba by bylo sie malowac.
OlaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 16:58   #718
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez mamaolikasia Pokaż wiadomość
Ja DUAC nakladalam punktowo, nie zdarzylo sie zebym pokryla nic np cale czolo, a mija juz miesiac od wizyty u dermatologa a ja minimum od 2 tyg go nie uzywalam, i zaczelam go traktowac jako ''zel punktowy wysuszajacy'' nie wiem czy slusznie...jak pisalam wczesniej mam troche przebarwien, na ktore uzywam kremu Iwostin, ale z tego co piszecie rozjasnil Wam plamy... moze tak sprobuje, sama juz nie wiem;/ moze ktorejs z Was calkiem zlikwidowal przebarwienia? boje sie troche tego wysuszenia.
Mi zlikwidował prawie całkowicie Znaczy ja miałam takie plamy, plamki i właśnie po Duacu zniknęło mi gdzieś 85 % plam i to właśnie tych najgorszych
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 06:51   #719
mamaolikasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Żel Duac

To zaczynam smarowac nim od dzis cale czolo, a swoja droga dlaczego nie mozna go stosowac na dzien? czy to ma cos wspolnego z promieniami uv?
mamaolikasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 09:36   #720
OlaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Żel Duac

Tak, chodzi o promieniowanie, i chyba o to, ze odpoczywasz, a nie w pracy stres makijaz i dotykanie skory.
OlaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.