Żel Duac - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 20:05   #241
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Żel Duac

ja znowu wracam do Duac'u, bardzo go chwale, jak go posmaruje na noc, z rana mam o wiele mniej przebarwien
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:14   #242
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Żel Duac

Dermatolog zalecił mi stosowanie Duacu przez okres 6 tygodni raz dziennie na noc. Dzis mija 4 tydzien jak go stosuje. Chciałam zapytac ,czy moze ktoś wie po jakim czasie od odstawienia Duacu moge wystawić twarz na promieniowanie słoneczne tzn. pójść np. na solarium .P.S. jest to dla mnie bardzo ważne gdyż wybieram sie za niedługo na wesele a jestem blada jak smierć.Dziękuje
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:24   #243
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

wydaje mi sie ze najlepiej jakbys sie skontaktowala ze swoim dermatologiem i zadala to pytanie. on zna nahlepij Twoja twarz i wie co jest dobre a co zle. ale to tylko moje zdanie
ja mam za tydzien wesele i w dodatku jestem starsza ale wolalam nie ryzykowac chodzeniem na solarium, tez jestem biala, no ale trudno...
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:56   #244
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Dermatolog zalecił mi stosowanie Duacu przez okres 6 tygodni raz dziennie na noc. Dzis mija 4 tydzien jak go stosuje. Chciałam zapytac ,czy moze ktoś wie po jakim czasie od odstawienia Duacu moge wystawić twarz na promieniowanie słoneczne tzn. pójść np. na solarium .P.S. jest to dla mnie bardzo ważne gdyż wybieram sie za niedługo na wesele a jestem blada jak smierć.Dziękuje
samoopalacz polecam bardziej z wiadomych wzgledow. po ok miesiacu polecam nastawianie sie na promienie, ok 28 dni trwa wymiana naskorkowa.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:50   #245
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Żel Duac

czym jednak groziło by wcześniejsze wystawienie się na słońce, solarium? pozdrawiam
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 14:59   #246
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez basinka Pokaż wiadomość
czym jednak groziło by wcześniejsze wystawienie się na słońce, solarium? pozdrawiam
przebarwieniami chociażby
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 07:24   #247
rusalkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 46
Dot.: Żel Duac

a mi zaczęły pojawiać się straszne zmarszczki pod oczami odkąd stosuje duac żadne kremy nawilżające, które posiadam nie dają rady... Czy to możliwe, że podczas snu żel przemieszcza się pod oczy np. podczas pocierania twarzą o poduszkę lub podczas zmywania, przez ten krótki moment, tak mi wysusza? Raaatunku!
rusalkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 22:04   #248
GosiA13331
Przyczajenie
 
Avatar GosiA13331
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
GG do GosiA13331
Post Dot.: Żel Duac

Ja po tym Duacu dostalam takiej wysypki, ze az poszlam do lekarza wyglądałam jak taki maly dojrzaly burak
GosiA13331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:36   #249
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Żel Duac

stosowalam Duac 7 tygodni, przez pierwszy tydzień była nawet poprawa , a teraz -szkoda gadac. Mineło juz prawie 3 tygodnie gdy nie stosuje Duacu i nie widze żadnej poprawy ,jest nawet gorzej. Nigdy w życiu nie stosowałam żadnych maści i leków na trądzik i wyglądałam o wiele lepiej niz teraz kiedy skusiłam się na terapie tym żelem. Z mojego doświadczenia teraz wiem już napewno ,że nie ma co wyszukiwać cudownych leków, ma zniknąć trądzik to zniknie sam. Zamierzam za tydzien isc na solarium, po tym przynajmniej moja twarz jest idealna, i ładnie wygląda i cóż z tego że solarium szkodzi a swoją drogą co nie szkodzi w dzisiejszych czasach ??? pozdrawiam i życze każdemu dobrego wyboru w pielęgnacji swojej bużki, papa
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 22:25   #250
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez basinka Pokaż wiadomość
stosowalam Duac 7 tygodni, przez pierwszy tydzień była nawet poprawa , a teraz -szkoda gadac. Mineło juz prawie 3 tygodnie gdy nie stosuje Duacu i nie widze żadnej poprawy ,jest nawet gorzej. Nigdy w życiu nie stosowałam żadnych maści i leków na trądzik i wyglądałam o wiele lepiej niz teraz kiedy skusiłam się na terapie tym żelem. Z mojego doświadczenia teraz wiem już napewno ,że nie ma co wyszukiwać cudownych leków, ma zniknąć trądzik to zniknie sam. Zamierzam za tydzien isc na solarium, po tym przynajmniej moja twarz jest idealna, i ładnie wygląda i cóż z tego że solarium szkodzi a swoją drogą co nie szkodzi w dzisiejszych czasach ??? pozdrawiam i życze każdemu dobrego wyboru w pielęgnacji swojej bużki, papa
sory ze pytam, ale ile masz lat??
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 15:36   #251
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Żel Duac

25
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 22:03   #252
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

no wiec, nie chce sie bawic w znawce, ale to raczej nie jest zwykly "mlodzinczy tradzik"...
sama kiedys tak twierdzilam, mowilam ze jak sie pojawil to i zniknie predzej czy pozniej, ale to pozniej za dlugo trwalo. na Twoim miejscu poszlabym do naprawde dobrego dermatologa, ktory zna sie na rzeczy i pożadnie wezmie za twoja cere.
a jesli chodzi o solarium, to tez nie wiadomo czy bardziej nie zaszkodzi... pojdziesz, opalisz sie, buzka bedzie wygladala super, ale nie dlugo taka sytuacja potrwa, za jakis czas to wszystko co "przysmazylas" powroci ze zdwojona sila, tak jak to jest przewaznie po lecie (duzym sloncu).
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 01:13   #253
Errata6565
Raczkowanie
 
Avatar Errata6565
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Żel Duac

mam ten od paru dni, mam nadzieję że pomoże
Errata6565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 22:42   #254
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Żel Duac

Ja stosuję żel Duac od około tygodnia smarując raz dziennie wszelkie zmiany trądzikowe.
Mam ich dość dużo, zwłaszcza na czole stany zapalne i na brodzie. Zauważyłam , że Duac bardzo wysuszył mi obecne zmiany i mam nadzieję , że szybciutko znikną. Co najważniejsze nie zauważyłam nowych niespodzianek w postaci pryszczy, chociaż coś ,,szykuje się" chyba do wyekspodowania na policzku, bo strasznie boli i robi się gulka.
Całe szczęście Duac mnie nie uczula, nie mam zaczerwień i mam tylko głęboką nadzieję, że w końcu wyleczę się z tego chronicznego zasyfienia całej buzi, na który cierpię przeszło 6 lat.
Nie pamiętam już czasów kiedy mogłam się cieszyć idealnie gładką buzią
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:22   #255
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Żel Duac

To co bede zawsze powtarzac dziwczynom, ktore maja wypryski: ZROBCIE WYMAZ ZE ZMIANY! Nie ma sensul eczyc wypryskow, jesli nie wiadomo, jaka bakteria je wywoluje. Dzieki wymazowi lekarz wie, z jaka bakteria ma do czynienia i jaki lek sobie z nia poradzi a jaki nie. Leczenie na chybil-trafil jest bez sensu. Wiem, ze o dobrego lekarza, ktory zaleci wymaz jest trudno... ale mozna go zrobic prywatnie. Lepiej raz zaplacic troche, niz przez kolejne lata wydawac setki zl na bezskuteczne leczenie.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 19:36   #256
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

Popieram, popieram. tak naprawde zrobienie tego wymazu prywatnie, w porownaniu z kosztami tych wszystkich lekow, masci, zeli i innych, na ktore trzeba wydawac przy tym kase, nie jest drogie. ja niedawno slyszalam okolice 50zl max...
ehh a co do lekarzy to sie nie wypowiem;/
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 13:13   #257
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Żel Duac

możecie napisac jak wygląda zrobienie takiego wymazu i czy to boli??
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 16:46   #258
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Żel Duac

Pani w laboratorium nakłuwa dojrzały wyprysk i delikatnie pobiera jego zawartość szpatułką, ot i tyle.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:56   #259
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

musisz po prostu udac sie do laboratorium jak bedziesz miala na twarzy (najlepej swieza) zmiane ropna i po klopocie bez bolu
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 13:27   #260
rusalkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 46
Dot.: Żel Duac

mi jednak nie pomógł, nadal wyskakują mi ropne krosty a małe zaskórniki jak były tak sa nadal, może tylko lekko sie uspokoiły i nie sa takie "nabrzmiałe". Byłam w poniedziałek u innej dermatolog, która zapisała mi differin i tetralysal. Okazała tez zdziwienie że dostałam tylko żele do smarowania (duac i clindacne) bo sa (ponoć) przydatne tylko na niewielkie zmiany dodatkowo stwierdziła , że moje krosty to głębokie nacieki i dlatego mam tyle przebarwień na twarzy. Juz nie wiem co o tym sądzić, kazdy deratolog mówi co innego...i ma inną wizje. Czy przebarwienia pozapalne powstaja tylkow przypadku takich zmian, jak to ona powiedziała głębokich i naciekowych? czy może tez z innych przyczyn? zdziwiła się też ze chcę uzywac kremu z filtrem, co mnie juz zupełnie zbiło z tropu poradżcie coś
rusalkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 16:52   #261
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Dot.: Żel Duac

Witam!
Od 4 dni stosuję Duac. Większość Was się wypowiada, że już po kilku dniach albo nawet po pierwszym zastosowaniu jets widoczna poprawa a u mnie - pogorszenie mam tego dość. Czuję jakby ten lek wyciągnął mi wsyztsko na wierzch- nie mam praktycznie żadnego zdrowego miejsca na twarzy. Jedynie co- nie wyskoczyła mi żadna gula, co mnie dziwi. Ma tylko mnóstwo takich zaskórników, które siedzą jakby pod naskórkiem, ale są wyczuwalne. Może nie są aż widoczne z daleka, ale z bliska jest masakra... dodam, że lek ten nie powoduje u mnie zbytniego wysuszenia i podrażnienia- moja skóra jest podobnie sucha jak przed zastosowaniem duacu.

Czy możliwe że Duac wyciągnął mi wszytsko z twarzy, i jak to minie, to będe miała czystą buźkę?
Pozdrawiam i proszę o pomoc bo już nie daję rady ..
__________________
W jaki sposób zdrowa dieta zmieniła moje życie:

Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 19:16   #262
nieznajoma55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez marika_lol Pokaż wiadomość
ja znowu wracam do Duac'u, bardzo go chwale, jak go posmaruje na noc, z rana mam o wiele mniej przebarwien
tak wogóle na co jest ten zel duac na syfy i na blizny czy ślady po nich i jakie ma działanie .ja wczesniej i jeszcze przez ok 2 tyg będą stosowac differin a dzis dermatolog mi przepisała duac .zobaczymy jak to podziała bo differin stosowałam ponad 5 miesięcy i poprawa była w zględem pryszczów mniej ich było bo 2 ,3 ,4 max. a wczesniej no to wiecej .ale slady jak były tak i są dalej no może troszkę w jasniejszej postaci .prosze daj cie mi odp .a ile kosztuje duac i na ile wystarcza.i czy dużo go stosujecie naraz
nieznajoma55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 23:39   #263
Errata6565
Raczkowanie
 
Avatar Errata6565
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 48
Dot.: Żel Duac

nieznajoma, Duac kosztuje w apcete ok. 40 zł. co do tego, na ile starcza - ciężko powiedzieć mniej więcej do miesiąca, przy stosowaniu 1 raz dziennie.

ja stosuję od tygodnia, i mało tego, że znikły mi podskórne grudki (własciwie one znikły najpierw) to przy okazji zaskórniki na nosie też poschodziły jestem bardzo zadowolona, skóra mi się odrobinkę mniej przetłuszcza po posmarowaniu tym żelem, i nie jest przesuszona jak po innych lekach na trądzik. nie wierzyłam, że poprawa bedzie tak szybko
Errata6565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 12:54   #264
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Żel Duac

Właśnie wróciłam od pani dermatolog, która przepisała mi Duac. Przeczytałam cały watek i mam kilka pytań:
- czy można po nałożeniu Duacu i odczekaniu chwili nałożyc na niego jakiś nawilzacz (np. oliwkę Hipp)? Bo mam Duac stosowac codziennie wieczorem, a wiem, ze to mi strasznie wysuszy skóre. Jak uzywałam Zorac, to wiem, ze mozna było nakładać po jakims czasie na niego nawilzacz.
- filtry trzeba stosowac, prawda?
-pani dermatolog kazała mi go nakładać tylko na czoło,nos, przynosowe części policzków i brodę. Ale ja mam tez wypryski na dalszych czesciach polczików i nie wiem czy moge go tam stosowac, czy nie?
- czy stosowanie duacu na lato nie jest zbyt duzym ryzykiem? zwlaszcza jak bede chodziła nad woe, duzo przebywała na słoncu itd?

bede wdzieczna za pomoc
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:02   #265
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od pani dermatolog, która przepisała mi Duac. Przeczytałam cały watek i mam kilka pytań:
- czy można po nałożeniu Duacu i odczekaniu chwili nałożyc na niego jakiś nawilzacz (np. oliwkę Hipp)? Bo mam Duac stosowac codziennie wieczorem, a wiem, ze to mi strasznie wysuszy skóre. Jak uzywałam Zorac, to wiem, ze mozna było nakładać po jakims czasie na niego nawilzacz.
- filtry trzeba stosowac, prawda?
-pani dermatolog kazała mi go nakładać tylko na czoło,nos, przynosowe części policzków i brodę. Ale ja mam tez wypryski na dalszych czesciach polczików i nie wiem czy moge go tam stosowac, czy nie?
- czy stosowanie duacu na lato nie jest zbyt duzym ryzykiem? zwlaszcza jak bede chodziła nad woe, duzo przebywała na słoncu itd?

bede wdzieczna za pomoc
1. Mozesz nalozyc po duacu jakis nawilzacz po ok. 15-20 minutach
2. Filtry obowiazkowo
3. Mozesz nakladac duac na cala twarz
4. Ja bym radzila ci sie nie opalac a nad woda zawsze przebywac w cieniu.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 22:05   #266
kama.garbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Żel Duac

witajcie wreszcie przebrnęłam przez lekture tego wątku i kilkunastu innych ale nie wiem czy mogę powiedzieć czy jestem mądrzejsza :/
ja również od lat borykam się z trądzikiem ale ostatnio najbardziej przykre są blizny i przebarwienia po nich po ciąży już sie trochę uspokoiło ale te blizny(
w ubiegłym tyg nowy dermatolog zapisał mi właśnie duac no i pierwsze dwa ni było bosko jakby skóra jaśniejsza nowe krosty przed @ zasuszone ale zaczęło sie przesuszanie
na gwał szukalam czegoś nawilżającego i łagodzącego zaczerwienienia a mądra farmaceutka dąła mi próbeczkę z Pharmaceris do skóry tłustej łagodzący zaczerwienienia tylko na trądzki różowaty no i nie wiem czy to była ta kropla goryczy ale twarz az mi płonęła na policzkach pojawiły sie wybroczyny jak po poparzeniu masakra teraz juz przechodzi ale nadal mam strasznie czerwoną twarz ale chciałabym jednak dokończyc duac tylko nie wiem czego mam sie spodziewac

na koniec wywodu wprowadzającego mam pyt Madulka napisąłaś że można nawilżacza używać po duacu a może można przed a potem np po godzinie duac? bo jak zmyję twarz to zaraz sama z siebie mnie piecze i jest naciągnięta a może zamiast kremiku może być maseczka nawilżająca LR-P
a i jeszcze jedno a jakbym najpierw posmarowała twarz maścią z wit.A a na to duac?
spali mnie przez noc czy przeżyję)
to już smiech rozpaczy wybaczcie z góry dziekuje za odp
kama.garbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 22:27   #267
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Żel Duac

Ja go miałam. Dermatolog przepisał mi go jako pierwszy preparat na tradzik. Mi pomogł Naprawde działa ;]
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 18:19   #268
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Żel Duac

Mi dermatolog pozwolila sie opalac po dwoch tygodniach odstawienia Duacu
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 19:47   #269
kama.garbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Żel Duac

wczoraj powróciłam do duacu po sensacjach i jest oki
troszkę szczypało chwile po nałożeniu ale buzia nawet nie jest czerwona ale wysusza jak mi coś się pojawi)
musze tylko dobrze się nawilżać

czy ktoś wie czy lipidy zapychają?
w jednej aptece pańcia sprzedała mi maseczkę lipidową iwostinu i z LR-P nurtitic czy jakoś
a w drugiej inna powiedziała, że strasznie zapychają i teraz nie wiem(

a jest może jakiś aktualny watek o bliznach??
kama.garbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 22:52   #270
madziula13468
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 92
Dot.: Żel Duac

kama.garbi ja poczatkowo przy stosowaniu duacu tez mialam przesuszona skore sczegolnie w okolicy "krostek". osobiscie po posmarowaniu twarzy duakiem (po ok 20min) stosowalam masc z wit A. a co do stosowania przed to nie wiem, wiec nie bede wprowadzala w blad, ale moze kup sobie zel do przemywania twarzy i zarazem nawilzajacy...
madziula13468 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.