owijanie ciała folią - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-19, 12:36   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

owijanie ciała folią


Chcialabym zapytac o pewna rzecz.Jakis czas temu rozmawialam z dziewczyna ktora schudla w ciagu 2 tygodni po 7 cm w kazdym udzie(wczesniej miala po 50cm)
Zapytana w jaki sposob to zrobila odpowiedziala,ze smarowala uda zelem wyszczuplajacym owijala sie folia sniadaniowa i dwoma warstwamui bandazy.Bandaz musial byc ciasno zawiazany(ale na tyle rozsadnie by nie dretwialy nogi)Chodzila tak w tych bandazach 2 tygodnie bez przerwy a zdjmowala je tylko na moment przed myciem by posmarowac sie zelem.
Moje pytanie brzmi czy takie zabiego maja na celu spalenie tluszczu,czy maja zapobiegac gromadzeniu sie wody w tkankach?
Napiszcie mi prosze cos wiecej na temat takich zabiegow i ich skutecznosci.
Co Pani sadzie na ten temat,Pani Beatko?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-19, 12:48   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: DO PANI BEATY K. I INNYCH WIZAZANEK

Zabiegi , w których stosuje się owijanie ciała folią lub bandażami wykonywane są w gabinetach kosmetycznych. Owinięcie ciała folią (we właściwy sposób) powoduje ,że nałożone wcześniej na ciało preparaty nie wysychają na skórze, a pod wpływem ciepła są lepiej przez skórę przyswajane, bandaże czy folia sprawia ,że ciało poddawane jest lekkiemu drenażowi i tym samym przepływ limfy jest lepszy (likwiduje to obrzęki i zastoje limfatyczne). Bandaże w gabinetach nasączane są specjalnymi preparatami o działaniu antycellulitowym , pojędrniającym, wyszczuplającym. Owijanie można stosować w domu , po uprzenim wmasowaniu kremu antycellulitowego czy wyszczuplającego i ponownym nałożeniu warstwy tego kremu na skórę - ale nie radzę chodzić w tym opatrunku cały dzień! Po co?! Wystarczy ok. 40- 45 minut (można robić taki zabieg codziennie) i masować - i oczywiście gimnastyka(jeśli mięśnie będą wygimnastykowane to nogi będą zgrabiniejsze). Z takim okładem można sobie poleżeć pod ciepłym kocem lub być w tym czasie w ruchu (dla szybszego spalenia kalorii polecam domowe porządki)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-19, 13:08   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: DO PANI BEATY K. I INNYCH WIZAZANEK

Szczerze mówiąc sama bałabym się zaaplikować sobie folię na cały dzień. A co z ewentualnymi odparzeniami, które moga się pojawić???
Takie zabiegi chyba lepiej powierzyć wykwalifikowanym osobom
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-21, 23:18   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: DO PANI BEATY K. I INNYCH WIZAZANEK

a ja sie zastanawiam czy to jest wogole mozliwe. 7 cm w dwa tygodnie?? Jakos mi sie wierzyc nie chce. Przeciez to jest biologicznie niemozliwe. Przynajmniej tak mi sie wydaje.
Z reszta jesli efekty sa takie super to zazwyczaj kryje sie za nimi jakis kruczek.
Tak wiec prosze o opinie...czy mozna tak wyszczuplic nogi za pomoca zeli i bandazy? Bo jesli tak to ja sie jutro zamieniam w mumie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 15:26   #5
olcia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 48
Re: DO PANI BEATY K. I INNYCH WIZAZANEK

podciagam stary watek
olcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.