Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-11, 16:53   #4771
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
masz foty właśnie robiłam ...parę dni temu
na 3 zdjęciu w sztucznym i raczej taki reszta w słońcu ale zachodziło więc może dawało może bardziej złote barwy...on jest taki chłodny alle ma taki też fajny odcień ciepły białe złoto to adekwatna nazwa.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 18:56   #4772
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
na 3 zdjęciu w sztucznym i raczej taki reszta w słońcu ale zachodziło więc może dawało może bardziej złote barwy...on jest taki chłodny alle ma taki też fajny odcień ciepły białe złoto to adekwatna nazwa.
Ja mam obrączkę z białego złota i nie jest taka srebrna jak platyna ale jakby mieniła się leciutkim złotem (tzn nierodowana) jakby słońce ją oświetlało i wydaje mi się, że "białe złoto" (patrząc po Twoich efektach) jak najbardziej pasuje
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 22:42   #4773
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
moim zdaniem XXL to tak jak polski XXL, to w pudełku jak Deluxe to Deluxe, unlimited gloss to jakaś seria w stylu cool blonds(widziałam też chyba serie błyszczące brązy czy coć w tym stylu) a ten Vital to chyba natural permament colors Tak mi wyszło z mojej analizy
Dziękuje Kajtolinka za zanalizowanie(porównanie) mi tych farbek
Ta XXL to tak przypuszczałam ,że to będzie ta sama tylko tu inaczej nazwali,tej właśnie w pudełu podobnym do Deluxe to też tak mi się kojarzyło.Reszty już nie mogłam porównać bo nie znam za dobrze farb w Polsce i właściwie tu też.Myślę, że to są farby tak jak piszesz.Dzięki Twojej wypowiedzi będę mogła się sugerować co to za farbka


EwciAooo ślicznie Ci wyszedł kolorek odrost rewelacja

Superedzia jak zawsze bardzo ładne włoski
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-04-11 o 22:47
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:29   #4774
Kleopatra902
Przyczajenie
 
Avatar Kleopatra902
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Co sądzicie o farbach blond z serii XXL z pallete ?
Widziałam na opokowaniu ze chyba dobrze rozjasniaja co Wy na to ?


No ja jej uzywam i według mnie bardzo mocno rozjaśnia, co akurat jak dla mnie jest atutem :P Jeszcze nie znalazłam innej tak mocno rozjaśniającej farby (czt. farby, nie rozjaśniacz) zreszta jak znajde jakies odpowiednie fotki to sykne
Kleopatra902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:10   #4775
Kleopatra902
Przyczajenie
 
Avatar Kleopatra902
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Tadam

Tak moje włoski wyglądają w świetle dziennym (na podwórku) po farbie
"Palette XXL Czysta Platyna 00A"
Marzy mi się inny odcień blondu, ale z tego tez jestem zadowolona
Kleopatra902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:14   #4776
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No tak tylko teraz tak sobie mysle ze ten casting na innych stronach na opakowaniu wyglada duzo ciemniej.A po za tym on ma odpowiednik 8 a bym wolala chyba bardziej 9 bo ta 8 moze wyjsc ciemno.Kurcze ale teraz sobie dylemat zapodalam.Wlasnie nie wiem jak wychodzi ten 9.1 garnier ntural color.A opakowaniu jak dla mnie ciut dosłownie ciut za jasny ale koloru dobry kierunek.Myślę ze jak bym dłużej potrzymała to morze wyszedł by ciemniejszy(ale czy nie będzie za szary)???? Dziewczyny HELP

Na rozjaśnionych włoskach odcień popielaty czyli z .1 po przecinku może wyjść buro - zielonkawo, dlatego moim zdaniem bezpieczniej by było zastosować odcień albo neutralny (9.0) albo jakiś mieszany opalizujący czy beżowy, np. opalizujący 9.21 albo beżowy 9.13, ja właśnie będę robić odcieniem beżowym tylko jeszcze nie zdecydowałam się czy Garnier Nutrisse b. jasny beżowy blond (89) albo Belle Color nr 13 hmmm ... chciałam Loreala, bo on się szybko wypłukuje i w razie co, to jak mi się odcień nie spodoba to będzie szansa że szampon przeciwłupieżowy sobie z nim szybko poradzi ale niestety z Loreala nie ma żadnych takich "mieszanych" odcieni na poziomie 9, jest tylko podstawowy 9.0 albo złocisty 9.3 grrr, szkoda...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:49   #4777
spinnerette
Raczkowanie
 
Avatar spinnerette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 34
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny, powiedzcie please jaka jest różnica pomiędzy płukanką srebrną, a fioletową? Mam w domu srebrną z Delii, ale zamiast ochładzać kolor, robi fioletową poświatę na włosach...więc zupełnie nie wiem dlaczego nazywa się srebrna
spinnerette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 14:14   #4778
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Na rozjaśnionych włoskach odcień popielaty czyli z .1 po przecinku może wyjść buro - zielonkawo, dlatego moim zdaniem bezpieczniej by było zastosować odcień albo neutralny (9.0) albo jakiś mieszany opalizujący czy beżowy, np. opalizujący 9.21 albo beżowy 9.13, ja właśnie będę robić odcieniem beżowym tylko jeszcze nie zdecydowałam się czy Garnier Nutrisse b. jasny beżowy blond (89) albo Belle Color nr 13 hmmm ... chciałam Loreala, bo on się szybko wypłukuje i w razie co, to jak mi się odcień nie spodoba to będzie szansa że szampon przeciwłupieżowy sobie z nim szybko poradzi ale niestety z Loreala nie ma żadnych takich "mieszanych" odcieni na poziomie 9, jest tylko podstawowy 9.0 albo złocisty 9.3 grrr, szkoda...
O kurcze a ja właśnie wróciłam z rossmana i zakupiłam garnier color naurals 9.1.Hmmm ale ja mam neutralny teraz kolor na włosach a może ciut wpada w srebrzysty ale ogólnie neutralny wiedz może nie będzie tak źle.O matko dlaczego ja tego nie przeczytałam wcześniej.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 14:58   #4779
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja właśnie chciałam Palette XXL Czysta Platyna ooA .. chmm.. ale nie wiem.
Powiedzicie co jest lepsze :

Palette COLOR XXL
10 Mroźny blond CZY

COLOR XXL
11 Stalowy blond
bo ta czysta platyna to taka zółtawa jakby

Bo teraz zamierzam juz zakupic farbe z platynom ..
PORADZCIE KTÓRA
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:32   #4780
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzięki też jestem zadowolona
chyba już zostanę przy tej farbce, zobaczymy jak się bedzie zachowywać po kilku myciach...
a jak dobrze to będę nią robiła, bo kolorek bardzo ładny i co najważniejsze dobrze łapie odrosty
Ja też już któryś raz, po farbowaniu nową farbą, mówię sobie, że teraz już zostanę przy tej i trzymam się tego dopóki nie wejdę na ten wątek i nie zobaczę u Was nowego cudeńka
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:09   #4781
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
Ja właśnie chciałam Palette XXL Czysta Platyna ooA .. chmm.. ale nie wiem.
Powiedzicie co jest lepsze :

Palette COLOR XXL
10 Mroźny blond CZY

COLOR XXL
11 Stalowy blond
bo ta czysta platyna to taka zółtawa jakby

Bo teraz zamierzam juz zakupic farbe z platynom ..
PORADZCIE KTÓRA
mroźny
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 16:17   #4782
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kobitki jakiej farbki użyć na zrudziałe końce? mam dylemat, ponieważ tych farbek rozjaśniających o 4-6 tonów nie powinno sie przeciagac po rozjaśnianych włosach, sama nie wiem co robić bo po 1) mam swój odrost mysi blond po 2) po tym kilka cm ok. 4 taki rudawy, cepły blond, pózniej gdzieniegdzie mam jasniejsze pasemka a wlosy od spodu też zrudziałe
w sobote ide na wesele pasowałoby doprowadzić się do porządku i nie wiem co robic, doradzicie? proszę

chciałabym zimny odcień blondu nie musi byc bardzo jasny

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-04-12 o 16:33
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:26   #4783
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Ja też już któryś raz, po farbowaniu nową farbą, mówię sobie, że teraz już zostanę przy tej i trzymam się tego dopóki nie wejdę na ten wątek i nie zobaczę u Was nowego cudeńka
U mnie tez tak jest ale raczej za dużego pola do popisu nie mam.Nie wszystkimi farbkami mogę się farbować.Choć wypróbowałam już chyba prawie wszystkie.A raczej u mnie to wygląda tak,ze farbka przez dwa pierwsze tyg.jest super a potem albo żółknie przy odrostach(ale to chyba jest spowodowane nakładaniem maski wax) albo się wypłukuje.Juz teraz je przyciemnię i mam nadzieje,ze będzie ok.Chocoate77 Zwazajac na to,ze zakupilam dwa opakowania tej farbki(garenier color natural 9.1)postanowiłam położyć polówkę tej farbki tak na 10-15 minut i zrobić lekki podkład a po ścięciu już moich kłaczków na krotko położę już tak jak ma być.Rozciągnie się to troszkę w czasie bo fryzjera mam dopiero na następną środę i na weekend zrobię ten podkład a po fryzku już położę ja tak jak ma być.Moze wyjdzie jak trzeba.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:25   #4784
PARROT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny a co powiecie na to ja gdzies na jakims forum przeczytałam cos takiego zeby ochłodzic pożółkłe blond włosy nalezy zwykłą czarną farbę wymieszac z pół litra wody i wypłukac tym włosy podobno mają nabrać pieknego zimnego blond odcienia.Ja sie boje tego sposobu wypróbowac a co Wy o tym sądzicie?
to naprawde daje niesamowity efekt, pod warunkiem, ze zamiast farby wykorzystamy szampon koloryzujacy. na poczatku wloski wygladaja okropnie ale po 2 czy 3 myciach bajka, zero zolci czy pomaranczu
PARROT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:34   #4785
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej dziewczyny, używam szamponu Joanny tego niwelującego żółć a dziś kupiłam sobie szampon Nivea Hair Care Szampon Gold Explosionion i teraz się zastanawiam czy tego efektu który daje Joanna po prostu tym szamponem nie zepsuje, bo on moze nadawać taki słoneczny odcień jak ten WAX do blondu, eh...nie wiem co robić, używacie go moze? A moze używacie coś jeszcze co mozecie polecić?
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:57   #4786
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

monikomio może tak być że włosy po tym nivei będą miały żółty połysk i joanna zniknie... będziesz mieć słoneczne żółtawe lub złotawe włoski jak po timotei rumiankowym.
Ja bym na twoim miejscu została przy tej joannie jeśli lubisz chłodny odcień, a fajne są też płukanki, ja np. wolę je niż szampon bo joanna mi robi gdzie niegdzie niebieskie pasma.

Acha! Dziewczyny mogę już wam porównać płukanki delia srebrną i fioletową.
Srebrna oziębia kolor włosków, daje niebiesko fioletową poświatę,ślicznie wysrebrza i daje blask platyny, ma fiolet kolor.
Fioletowa daje różowawy kolor włoskom taki herbaciany różany blond dla mnie de best podobny kolor do farby londy profesional lub kremu joanny różany blond, u mnie bardzo widać bo mam prawie białe włoski, a płukanka ma kolor buraczkowo fioletowawy w stronę bordo raczej.
Taka jest między nimi różnica, przynajmniej w deli. Ja płuczę włoski po odżywce i już tego nie spłukuję.

A z tą czernią na blond to chyba mało śmieszny żart... Jasne włosy tam gdzie są jaśniejsze pasma zrobią się szare i zielone a jak są bardzo rozjaśnione to nawet szampon może sie do końca nie zmyć...
Naprawdę idiotyczne. Życze powodzenia!
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:59   #4787
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
U mnie tez tak jest ale raczej za dużego pola do popisu nie mam.Nie wszystkimi farbkami mogę się farbować.Choć wypróbowałam już chyba prawie wszystkie.A raczej u mnie to wygląda tak,ze farbka przez dwa pierwsze tyg.jest super a potem albo żółknie przy odrostach(ale to chyba jest spowodowane nakładaniem maski wax) albo się wypłukuje.Juz teraz je przyciemnię i mam nadzieje,ze będzie ok.Chocoate77 Zwazajac na to,ze zakupilam dwa opakowania tej farbki(garenier color natural 9.1)postanowiłam położyć polówkę tej farbki tak na 10-15 minut i zrobić lekki podkład a po ścięciu już moich kłaczków na krotko położę już tak jak ma być.Rozciągnie się to troszkę w czasie bo fryzjera mam dopiero na następną środę i na weekend zrobię ten podkład a po fryzku już położę ja tak jak ma być.Moze wyjdzie jak trzeba.
Nie martw się, może nic się nie stanie bo tak sobie myślę, że ty pomimo że masz mocno rozjaśnione to jednak jest to raczej chłodny odcień włosów no nie?? Więc chłodny + chłodny to nie powinna wyjść zieleń... a może najpierw wypróbuj na jednym pasemku, tak dla pewności... ?? a kto wie, może wyjdzie wlasnie super i to będzie to czego szukałaś
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:27   #4788
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
.
Fioletowa daje różowawy kolor włoskom taki herbaciany różany blond dla mnie de best podobny kolor do farby londy profesional lub kremu joanny różany blond, u mnie bardzo widać bo mam prawie białe włoski, a płukanka ma kolor buraczkowo fioletowawy w stronę bordo raczej.
Taka jest między nimi różnica, przynajmniej w deli. Ja płuczę włoski po odżywce i już tego nie spłukuję.
BlondBunny czy możesz pokazać jakąś fotę tej farbki Joanny różany blond? Ja nie mogę nic znaleźć a właśnie mi marzył się kiedyś taki kolor. Koleżance po płukance taki wychodził. Normalnie BOSKI!!! Włoski jaśniutkie muśnięte jakby delikatnym różem. Ciężko mi go opisać ale kolor był super!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:55   #4789
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Nie martw się, może nic się nie stanie bo tak sobie myślę, że ty pomimo że masz mocno rozjaśnione to jednak jest to raczej chłodny odcień włosów no nie?? Więc chłodny + chłodny to nie powinna wyjść zieleń... a może najpierw wypróbuj na jednym pasemku, tak dla pewności... ?? a kto wie, może wyjdzie wlasnie super i to będzie to czego szukałaś
Tak mam raczej chłodny odcień włosów.Wiesz tez tak myślałam i na weekend utnę pasemko z moich włosków i pomaluje je.Zobaczę co będzie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 21:20   #4790
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Ja też już któryś raz, po farbowaniu nową farbą, mówię sobie, że teraz już zostanę przy tej i trzymam się tego dopóki nie wejdę na ten wątek i nie zobaczę u Was nowego cudeńka
jeżeli chodzi o mnie to mam tak jak Adzio...nie mogę farbować wszystkimi farbkami, dlatego jak mi jedna spasuje to już się jej trzymam, tylko boję się żeby tej farby za szybko nie wycofali, a najlepiej żeby w ogóle została na zawsze
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:29   #4791
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kachula wyszło mi coś bardzo podobnego do tej dawnej farbki joanny- już jej nie ma...

Załącznik 3026719

Ja zawsze o tym kolorku marzyłam ale bałam się trwałej farbki a tu taka niespodzianka po tej płukance. Moja nowa love...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 06:34   #4792
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kachula wyszło mi coś bardzo podobnego do tej dawnej farbki joanny- już jej nie ma...

Załącznik 3026719

Ja zawsze o tym kolorku marzyłam ale bałam się trwałej farbki a tu taka niespodzianka po tej płukance. Moja nowa love...
No kolorek jest śliczny! W takim razie zmienię płukankę bo na razie mam srebrną.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 12:55   #4793
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny co myślicie o farbie schwarzkopf natural&easy 522 srebrzysty jasny blond?? robiła któraś?
kupiłam ją i nie wiem czy dobrze zrobiłam, na pudełku pisze, że rozjaśnia...
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:43   #4794
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o farbie schwarzkopf natural&easy 522 srebrzysty jasny blond?? robiła któraś?
kupiłam ją i nie wiem czy dobrze zrobiłam, na pudełku pisze, że rozjaśnia...
Tak ja robiłam dość nie dawno.Kilka stron wcześniej jest relacja z farbowania ta farbka to sobie zobacz.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:21   #4795
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak ja robiłam dość nie dawno.Kilka stron wcześniej jest relacja z farbowania ta farbka to sobie zobacz.
a powiesz mi dokładnie jak robiłas? z tego co pamiętam to najpierw robiłas skandynawskim a pózniej tym? rozumiem ze pewnie na odrosty dawałaś skandynawski a pózniej 522 na całość?

ogólnie jak wrażenia??
ja własnie mysle rozjasnic odrosty e20 bo akurat ten mam w domu, a pózniej nałożyćna całość 522 , nie wiem czy dobrze robię

mogłabys dodac jeszcze fotki jakies?

macie jakieś propozycje co można by było nałożyć żeby rozjaśnić odrosty koloru: ciemny blond ?? aby nie były białe ani też zółte??

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-04-13 o 14:59
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:18   #4796
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
a powiesz mi dokładnie jak robiłas? z tego co pamiętam to najpierw robiłas skandynawskim a pózniej tym? rozumiem ze pewnie na odrosty dawałaś skandynawski a pózniej 522 na całość?

ogólnie jak wrażenia??
ja własnie mysle rozjasnic odrosty e20 bo akurat ten mam w domu, a pózniej nałożyćna całość 522 , nie wiem czy dobrze robię

mogłabys dodac jeszcze fotki jakies?

macie jakieś propozycje co można by było nałożyć żeby rozjaśnić odrosty koloru: ciemny blond ?? aby nie były białe ani też zółte??
Tak właśnie jak pisałaś najpierw zrobiłam skandynawskim ale to dla mnie był nie wypal i jakieś parę dni później zrobiłam ty 522.Wrażenia?? No fajna farbka.Myślę,ze na wcześniej zrobione odrosty ta e20 powinno Ci ładnie chwycić.Mi przynajmniej tak wyszedł.Farbkę trzymałam godzinę i 10 minut.Jestem już dwa tyg.po farbowaniu i kolorek się świetnie utrzymuje czego nie mogłam powiedzieć o garnier nutris.Za tydzień będę robić również garnierem ale tym razem garnierem color naturals. No zobaczymy jak tym razem będzie z trwałością koloru.Ale jak dla mnie ten kolorek 522 jest jednak za jasny i źle się czuje w tak jasnych włosach dlatego się zdecydowałam przyciemnić o ton moje klaczki.Chyba to będzie dobry krok bo mam dosyć ciągłego rozjaśniania moich odrostów.Ale teraz chyba troszkę żałuje ze nie wzięłam 532 z tej serii natural&yasy.No nic zdam relacje jak już będę po.Najwyżej jak się spierze kolor czego bym chyba nie chciała to sięgnę po ten 532.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-04-13 o 16:19
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:19   #4797
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Dot.: blond- rozjasniacz/farba/

podbijam pytanie
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:36   #4798
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zaczynam patrzeć na farby z niższej półki. Mocno zastanowiłam się z Joanną bo pamiętam, że u fryzjerki odrosty zrobiła mi ciemno rude... I dzisiaj w Rossmannie zobaczyłam niby w promocji (choć w gazetce jej nie ma) jakąś nową Delię. Za 6,45zł był jakiś jasny blond na pudełku prawie siwy. Z tyłu na wzorniku z jasnego blondu i mocno żółtego (jak u mnie) ma niby zrobić bardzo bardzo jasny (popielaty) jak dla mnie. Szukałam w necie ale nie znalazłam tej konkretnej farbki. Jak będziecie w Rossmannie to zwróćcie uwagę. Niestety synek nie dał mi się bardziej przyjrzeć tej farbce (jaka woda itp).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:11   #4799
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zaczynam patrzeć na farby z niższej półki. Mocno zastanowiłam się z Joanną bo pamiętam, że u fryzjerki odrosty zrobiła mi ciemno rude... I dzisiaj w Rossmannie zobaczyłam niby w promocji (choć w gazetce jej nie ma) jakąś nową Delię. Za 6,45zł był jakiś jasny blond na pudełku prawie siwy. Z tyłu na wzorniku z jasnego blondu i mocno żółtego (jak u mnie) ma niby zrobić bardzo bardzo jasny (popielaty) jak dla mnie. Szukałam w necie ale nie znalazłam tej konkretnej farbki. Jak będziecie w Rossmannie to zwróćcie uwagę. Niestety synek nie dał mi się bardziej przyjrzeć tej farbce (jaka woda itp).
Wczoraj byłam w Rossmannie i dość długo stałam przy tych farbach ale tej o której piszesz nie widziałam jej.Tez chciałam popatrzeć na belle color ale już ich tam nie ma.Za to w moim małym miasteczku są prawie wszystkie farbki. Ale to,znaczy ze włoski Ci rudzieją.Jak ostatnio robiłaś to miałaś bardzo jasne już.Mi za to znacznie żółkną przy odrostach tam gdzie kładę maskę wax i to już zauważyłam od dawna.Używam jej już 3 miesiące ale już w tym tygodniu ja skończę i na tym koniec.Juz jej nie kupie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-04-13 o 17:14
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:46   #4800
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak właśnie jak pisałaś najpierw zrobiłam skandynawskim ale to dla mnie był nie wypal i jakieś parę dni później zrobiłam ty 522.Wrażenia?? No fajna farbka.Myślę,ze na wcześniej zrobione odrosty ta e20 powinno Ci ładnie chwycić.Mi przynajmniej tak wyszedł.Farbkę trzymałam godzinę i 10 minut.Jestem już dwa tyg.po farbowaniu i kolorek się świetnie utrzymuje czego nie mogłam powiedzieć o garnier nutris.Za tydzień będę robić również garnierem ale tym razem garnierem color naturals. No zobaczymy jak tym razem będzie z trwałością koloru.Ale jak dla mnie ten kolorek 522 jest jednak za jasny i źle się czuje w tak jasnych włosach dlatego się zdecydowałam przyciemnić o ton moje klaczki.Chyba to będzie dobry krok bo mam dosyć ciągłego rozjaśniania moich odrostów.Ale teraz chyba troszkę żałuje ze nie wzięłam 532 z tej serii natural&yasy.No nic zdam relacje jak już będę po.Najwyżej jak się spierze kolor czego bym chyba nie chciała to sięgnę po ten 532.
boje sie ze po tym e20 wyjda mi żółte odrosty i że jak dam ten schwarzkopf na to, to może np.
1) nie pokryć wogóle tych odrostów i będę miała róznice znaczna pomiedzy odrostami a resztą
2) odrosty będą za jasne w porównaniu do reszty

robiłaś na całe włosy??
jesli tak to jak końcówki nie znisztczyły się?

robiłam i e20 i skandynawskim i właśnie ten skandynawski ładniejszy wyszedł...( tyle że szkoda mi było kupywać jeśli e20 miałam w domu)

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-04-13 o 17:50
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.