Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 12:54   #2191
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Opowiadam o szczoteczce (prosze nie bic ), bo juz nie wytrzymuje i musze gdzies wyrzucic z siebie ten zachwyt

Dlugo sie przed nia wzbranialam (cena ), ale w koncu po pewnym filmiku z jutjuba zmiekla mi rura i nupilam ten zestaw: http://www.sephora.com/browse/produc...egoryId=C19920

Pierwsze wrazenie - g... prawda, ze nawet po normalnym myciu twarzy, szczoteczka i tak jest cala w podkladzie Takie historie kraza w recenzjach i na filmikach ... Ja nie wiem jak te dziewczyny oczyszczaja ta twarz, ale strach sie bac doslownie

Ale do rzeczy - podkladowego brudu nie ma, za to efekt jest niesamowity Uzywanie samo w sobie baaaardzo przyjemne, po wysuszeniu skora jest tak czysciutka, ze az blyszczy Ale nie jest posciagana, po prostu przyjemnie czysta i gladka. I teraz najlepsze - oczyszczanie ta szczoteczka sprawia, ze kosmetyki uzyte po myciu (krem, serum, maska, etc.) wnikaja mega gleboko w skore. I to czuc!!! Szczegolnie poczulam na maseczce enzymatycznej z dyni - normalnie kladlam ja jak krem i nigdy mnie nic nie szczypalo (czym bylam mega rozczarowana). Po Clarisonic ledwo wytrzymalam poczatkowa faze !!! To samo z kremami z kwasami. No i co sie z tym wiaze - sa efekty uzywania moze nawet nie tyle samej szczoty, co wszystkiego po ... Ja je b. widocznie widze po tygodniu uzywania - moja skora (baaaardzo problemowa) jest w coraz lepszym stanie Pory na polikach (potradzikowe) sa zdecydowanie mniejsze. Widac roznice golym okiem.

Slyszalam gdzies, ze szczoteczka niby ma pomagac w regulacji pracy gruczolow lojowych i sprawiac, ze cera sie az tak mocno nie przetluszcza - nic takiego nie zauwazylam. Tlusto jak bylo, tak i jest nadal.

Podsumowujac - cena zabojcza, ale z reka na sercu - naprawde warto


---

uffff ulzylo mi
Bardzo Ci dziękuję za ten opis
Czytałam trochę o niej, oglądałam filmiki na youtube i zdania są bardzo podzielone
A możesz jeszcze powiedzieć gdzie kupowałaś? Od kogo jeśli na ebayu?

Używasz nadal tego blackhead? Szukam właśnie czegoś fajnego do mocniejszego oczyszczania buzi
Myślałam o żelu Ginvera jeszcze, który polecała AzjatyckiCukier. Próbowała może któraś z Was?

Edytowane przez lukrecja222
Czas edycji: 2010-11-12 o 13:02
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 13:44   #2192
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

przyszedl moj kremik Legere B12 ... strona producenta - klik - ... ma w sumie takie dzialanie jak BB kremy... no moze wiecej w kierunku pielegnacji... i jest to typowy krem wiec nie ma koloru... tzn. kolor ma ... rozowy... przez co cera fajnie swiezo wyglada... uzywam go juz pare dni i jestem bardzo zadowolona... jak tak dalej pojdzie to kupie duza tubke... ale te 10 ml tez mi jeszcze na jakis czas wystarczy bo kremik jest bardzo wydajny.


A w drodze do mnie jest BRTC krem pod oczy, o ktorym pisalam na poprzedniej stronie, ze sie nad nim zastanawiam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 13:51   #2193
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość


A w drodze do mnie jest BRTC krem pod oczy, o ktorym pisalam na poprzedniej stronie, ze sie nad nim zastanawiam ...
hehehe - to ja czekam na relacje - prezent na gwiazdke będzie dla mnie
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:05   #2194
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

pewnie jakies dwa tygodnie bedzie szedl ... ale jak przetestuje to napisze... bo czaje sie jeszcze na krem do twarzy ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 15:23   #2195
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A czy znacie jakieś specyfiki (może z tej serii kremów B.B), które mają lecznicze działanie na blizny potrądzikowe? Z tym, że mam tu na myśli nie wypukłe blizny, które mogłabym potraktować np. Cepanem, tylko dość płytkie ubytki w skórze (nie dziury).

__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 15:57   #2196
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

a mają coś na wągry i rozszerzone pory?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:04   #2197
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a mają coś na wągry i rozszerzone pory?
Blackhead jest na wągry i Ginvera też
To co prawda nie BBcream, ale też z tamtych okolic.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 16:14   #2198
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja mogę polecić kosmetyki, które mi pomogły w walce z wągrami (mnie nie zapychają):

Seria Hydra Specyfic z YvesRocher -> mgiełka tonizująca, krem na noc nawilżający.

Olay - emulsja odżywczo-nawilżająca na dzień - skóra tłusta/mieszana z SPF 15.

Żel do mycia twarzy LaRochePosay - Effaclar z wodą termalną - oczyszczający do skóry tłustej i wrażliwej (pH 5.5)

Po całym dniu, jeżeli dużo przebywałam "w brudzie" (czyt. spaliny, kurz etc.), to myję twarz mydłem siarkowym. Co prawda wysusza, ale działa też bakteriobójczo i już od dawna nie mam żadnych przykrych niespodzianek.

No i w moim przypadku na wągry zbawienne są pilingi (również szczoteczką), maski oczyszczające domowej roboty (np. miód-cytryna, aspiryna) i tzw. "parówki".
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:29   #2199
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a mają coś na wągry i rozszerzone pory?
Hanskin ma ... Pore Medic... cala serie nawet ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:41   #2200
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za ten opis
Czytałam trochę o niej, oglądałam filmiki na youtube i zdania są bardzo podzielone
A możesz jeszcze powiedzieć gdzie kupowałaś? Od kogo jeśli na ebayu?
Nie ma sprawy Kocham ta szczoteczke z calego serca i nie wyobrazam sobie juz zycia bez niej Uzywam zarowno nakladki do twarzy, jak i do ciala i obie sa super

Kupowalam ja w miejscowej Sephorze (mieszkam w NYC) - maja fajne zestawy, gdzie przy okazji dodaja cala mase gratisow pielegnacyjnych (klik).

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Używasz nadal tego blackhead? Szukam właśnie czegoś fajnego do mocniejszego oczyszczania buzi
Myślałam o żelu Ginvera jeszcze, który polecała AzjatyckiCukier. Próbowała może któraś z Was?
Uzywam. Tak raz na tydzien mniej wiecej, bo mam cala mase roznych specyfikow, ktorymi sie maltretuje Na zel Ginvera rowniez sie napalilam, ale kupie dopiero jak zuzyje to co mi teraz zalega na polkach, bo zaczyna sie robic tlok

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przyszedl moj kremik Legere B12 ... strona producenta - klik - ... ma w sumie takie dzialanie jak BB kremy... no moze wiecej w kierunku pielegnacji... i jest to typowy krem wiec nie ma koloru... tzn. kolor ma ... rozowy... przez co cera fajnie swiezo wyglada... uzywam go juz pare dni i jestem bardzo zadowolona... jak tak dalej pojdzie to kupie duza tubke... ale te 10 ml tez mi jeszcze na jakis czas wystarczy bo kremik jest bardzo wydajny.


A w drodze do mnie jest BRTC krem pod oczy, o ktorym pisalam na poprzedniej stronie, ze sie nad nim zastanawiam ...
Super. Smaruj sie i opisuj na sroce

---

A ja dzis zupelnie przypadkiem odkrylam cos, co moze sie stac moim hitem stulecia. Robiac ostatnio zakupy w The FaceShop laseczka wrzucila mi jakies saszetki. Odlozylam i zapomnialam. Dzis naszlo mnie na probowanie nowosci i siegnelam po probke kremu z filtrem SPF45 PA+++ oraz wyciagami z açai.
Myslalam, ze bedzie to zwykla biala maz, wiec o malo co nie zemdlalam z zachwytu jak moim oczom ukazal sie produkt w kolorze pieknego rozbielonego czystego bezu
Po nalozeniu na twarz - kryje leciusienko, ale kryje. Ma niesamowicie jedwabista konsystencje, super sie go aplikowalo ... Na niego (miejscami) naciapalam troche Misha PC, bo jednak potrzebuje troche wiecej krycia i zobaczymy jak taki oto zestaw przetrwa do wieczora ... Jak nie bedzie zadnej masakry - biegne kupic pelnowymiarowke
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:53   #2201
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Hanskin ma ... Pore Medic... cala serie nawet ...
desti
Ty to kopalnią wiedzy jestes!
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 19:43   #2202
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A ktoś ma od nich w ogóle coś na wągry i jak to się sprawuje?
Będą zbiorowe na japońską pielęgnację?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:01   #2203
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Super. Smaruj sie i opisuj na sroce
jop ... recenzja B12 w przygotowaniu... kremik boski...

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A ja dzis zupelnie przypadkiem odkrylam cos, co moze sie stac moim hitem stulecia. Robiac ostatnio zakupy w The FaceShop laseczka wrzucila mi jakies saszetki. Odlozylam i zapomnialam. Dzis naszlo mnie na probowanie nowosci i siegnelam po probke kremu z filtrem SPF45 PA+++ oraz wyciagami z açai.
Myslalam, ze bedzie to zwykla biala maz, wiec o malo co nie zemdlalam z zachwytu jak moim oczom ukazal sie produkt w kolorze pieknego rozbielonego czystego bezu
Po nalozeniu na twarz - kryje leciusienko, ale kryje. Ma niesamowicie jedwabista konsystencje, super sie go aplikowalo ... Na niego (miejscami) naciapalam troche Misha PC, bo jednak potrzebuje troche wiecej krycia i zobaczymy jak taki oto zestaw przetrwa do wieczora ... Jak nie bedzie zadnej masakry - biegne kupic pelnowymiarowke
poka mi to w tej chwili ...

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
desti
Ty to kopalnią wiedzy jestes!
bo ja doglebnie rozczarowana produktami dostepnymi u nas na rynku... zaczelam szukac gdzie indziej ... i musze przyznac, ze te azjatykie produkty sa niesamowicie interesujace ...

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A ktoś ma od nich w ogóle coś na wągry i jak to się sprawuje?
Będą zbiorowe na japońską pielęgnację?
na wagry to nie musisz nic z azji sciagac... przede wszystkim porzadne oczyszczanie i peelingi enzymatyczne... ewentualnie popatrz na azjatyckie produkty na acne... oni tam maja rozne cuda... do oczyszczania...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:24   #2204
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Kiedy mi nie pomaga robiłam szorowanie, toniki, plastry na nos handmade... nic a nic nie wyciąga
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:45   #2205
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
j


bo ja doglebnie rozczarowana produktami dostepnymi u nas na rynku... zaczelam szukac gdzie indziej ... i musze przyznac, ze te azjatykie produkty sa niesamowicie interesujace ...


mam to samo jestem również zachwycona i ten dreszczyk emocji w oczekiwaniu na przesyłkę - uch
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 20:47   #2206
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
mam to samo jestem również zachwycona i ten dreszczyk emocji w oczekiwaniu na przesyłkę - uch
to jak znajdziecie jakie cudeńko to dajcie znać
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 21:37   #2207
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Kiedy mi nie pomaga robiłam szorowanie, toniki, plastry na nos handmade... nic a nic nie wyciąga
A próbowałaś może robić tzw. "parówki"? Z samej wody lub np. z rumianku.
Ja stosuję ją raz na tydzień w takiej kolejności: delikatny peeling -> parówka -> później oczywiście koniecznie maseczka zwężająca pory (ewentualnie można spryskać twarz zimną wodą ale będzie to na pewno mniej efektywne).

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=x1LOCYznYXI

Tutaj przykład pielęgnacji związanej z używaniem "sauny do twarzy".
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:35   #2208
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A próbowałaś może robić tzw. "parówki"? Z samej wody lub np. z rumianku.
Ja stosuję ją raz na tydzień w takiej kolejności: delikatny peeling -> parówka -> później oczywiście koniecznie maseczka zwężająca pory (ewentualnie można spryskać twarz zimną wodą ale będzie to na pewno mniej efektywne).

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=x1LOCYznYXI

Tutaj przykład pielęgnacji związanej z używaniem "sauny do twarzy".
A czy to czasem nie powiększa porów?? Ja kiedyś też się przymierzałam do zakupu owego cuda, ale spotkałam się z wieloma opiniami, że właśnie parowe oczyszczanie cery może spowodować rozszerzenie porów (takie na stałe). Kiedyś często chodziłam do kosmetyczki na oczyszczanie, więc powiązałam te dwa fakty ze sobą i doszłam do wniosku, że to może być przyczyną moich ogromnych porów. Czyżbym była w błędzie

A BTW Bubbi z tego filmiku ma rewelacyjną cerę i pomyśleć, że kiedyś miała trądzik.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:56   #2209
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Powiększać raczej nie powiększa, ale na pewno je otwiera, stąd jej właściwości oczyszczające pory

Tak na chłopski rozum, to myślę, że można sobie zaszkodzić, jeżeli po "parówce" weźmiemy się za solidne wyciskanie albo ostry peeling. Wtedy faktycznie coś może się stać z porami.

Żeby zamknąć otwarte po "parówce" pory należy albo umyć twarz zimną wodą, albo (lepsze rozwiązanie) użyć specyfiku zwężającego pory.

Ja stosuję już od dawna ten zabieg i widzę jedynie poprawę ale wiadomo - każda cera może reagować inaczej. No...i dla naczyniowców to raczej nie jest dobry zabieg.

BTW: zamiast "sauny do twarzy" można po prostu wlać gorącą wodę do miski i nakryć głowę ręcznikiem. Może jest to nawet mniej ostra metoda, bo można dowolnie oddalić twarz od pary.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

No i rzecz jasna nie można przeginać z częstotliwością i długością "parówek".

Ja robię je z reguły raz w tygodniu (czyli bardzo często - z powodzeniem można stosować rzadziej) i max 15 minut.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 06:55   #2210
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
to jak znajdziecie jakie cudeńko to dajcie znać
oczywiście że tak
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 23:43   #2211
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

aj czaję się na:
- peach sake powder SF
- salmon concealer SF
- salmon powder SF [do korektora]...

ma ktoś?

albo w ogóle coś ze Skin Food
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 08:21   #2212
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
aj czaję się na:
- peach sake powder SF
- salmon concealer SF
- salmon powder SF [do korektora]...

ma ktoś?

albo w ogóle coś ze Skin Food
z peach miałam http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=120471340589
za ciemny i świeciłam sie bardziej niż używając takich kremów, których zadaniem nie byla regulacja sebum.
podpasił mojej siostrze

za to ten sprzedawca dołączył multum próbek ze skinfooda - rewelacyjne kosmetyki
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2010-11-14 o 08:25
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 11:31   #2213
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

mi produkty Skinfood w ogole nie podchodza ...

Chaigata zobacz np. Etude House ma wiele produktow do pczyszczania w tym serie na pory - klik - ... i Skinfood tez ma cos na rozszerzone pory - klik - albo to... tez brzmi ciekawie - klik -

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-11-14 o 11:40
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:06   #2214
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Zainteresowały mnie bardzo kosmetyki firmy Skin Food. Zamówiłam sobie przez ebay te oto produkty:
Wildberry Milk Cleansing Foam
Fresh Juice C Serum 50ml
Keratin Rice Mask Wash Pack
LETTUCE CUCUMBER WATER JELLY CREAM-50ml
Na razie użyłam tylko mydełka( w postaci kremowego żelu) i jestem zaskoczona jego konsystencją, fajnie się pieni i ogólnie pozytywne wrażenia, ale wiadomo, żeby w pełni ocenić kosmetyk trzeba trochę czasu
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:43   #2215
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

jak przyjda i przetestujesz to koniecznie napisz jak wrazenia ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 18:18   #2216
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Zainteresowały mnie bardzo kosmetyki firmy Skin Food. Zamówiłam sobie przez ebay te oto produkty:
Wildberry Milk Cleansing Foam
Fresh Juice C Serum 50ml
Keratin Rice Mask Wash Pack
LETTUCE CUCUMBER WATER JELLY CREAM-50ml
Na razie użyłam tylko mydełka( w postaci kremowego żelu) i jestem zaskoczona jego konsystencją, fajnie się pieni i ogólnie pozytywne wrażenia, ale wiadomo, żeby w pełni ocenić kosmetyk trzeba trochę czasu
miałam probkę - fajne serum
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 18:42   #2218
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

na ten ostatni krem tez się czaje ))
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 18:43   #2219
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

A mnie zainteresował przedostatni. Zaraz poszukam więcej info na jego temat.
Desti, jak już go nabędziesz to liczę na relacje
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 18:51   #2220
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
na ten ostatni krem tez się czaje ))
ja przetestuje ten pod oczka jak przyjdzie... jak bede zadowolona to ten tez klikne ...

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
A mnie zainteresował przedostatni. Zaraz poszukam więcej info na jego temat.
Desti, jak już go nabędziesz to liczę na relacje
moze w grudniu go kupie... musze pozuzywac to co mam zanim sie rozpedze ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.