Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 17:43   #2161
Boluś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam. Chciałabym zapytać czy może będzie wykonywane jakieś zbiorcze zamówienie.Gdyby było to ja bardzo chętnie bym skorzystała z takiej możliwości ponieważ sama nie potrafie kupować produktów z amerykańskiej strony (nie znam sie na tych przelewach biurokracjach i zasadach).
Bardzo prosze i z góry dziękuję za odpowiedz.
Serdecznie pozdrawiam.
Boluś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:52   #2162
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Boluś Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym zapytać czy może będzie wykonywane jakieś zbiorcze zamówienie.Gdyby było to ja bardzo chętnie bym skorzystała z takiej możliwości ponieważ sama nie potrafie kupować produktów z amerykańskiej strony (nie znam sie na tych przelewach biurokracjach i zasadach).
Bardzo prosze i z góry dziękuję za odpowiedz.
Serdecznie pozdrawiam.
z tego co wiem w najbliższym czasie nic się nie szykuje.
Poza tym gorąco zachęcam do lektury pierwszego postu i zamówienia próbek, to naprawdę nic trudnego.
Żadna z nas nie znała się na samym początku, polecam też wątek na temat pay pala
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10254147 (czyli sposobu bezpiecznego płacenia za zakupy m.im. zagraniczne) i wszytsko stanie się jasne.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:53   #2163
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny jestem podlamana

Moja cera doszla do ladu, do tego stopnia, ze dzis postanowilam zrobic odskocznie od mineralow i uzyc czegos z mojej tradycyjnej kolorowki. Maznelam sie korektorem HR w kilku miejscach zeby ukryc te juz nieliczne przebarwienia i na to polozylam prasowane pryzmy.
Wlasnie zmylam makijaz i zdebialam - 5 malutkich bialych syfkow dokladnie w tych miejscach gdzie nalozylam HR i pryzmy Wierzyc mi sie nie chce, ze moje ulubione kosmetyki mnie tak zalatwily ale naprawde ten duet to najwiekszy podejrzany, na 90%.
Czy to mozliwe, ze skora przyzwyczaila sie do ascetycznych mineralow i po aplikacji tradycyjnego makijazu cera natychmiast dala znac, ze to jej nie pasuje (te wszystkie wypelniacze i konserwanty i co oni tam wkladaja)? Zaznacze, ze korektora HR uzywam caly czas pod mineraly i nigdy mnie nie zawiodl ale teraz najwyrazniej przypruszony pryzmami sprawil, ze cera zareagowala histerycznie.
Jesli to sie okaze prawda, to mnie zalamka wezmie - pelen kufer tradycyjnej kolorowki, w dodatku ja naprawde lubie te rzeczy i nie chce sie z nimi rozstawac, rozzalona jestem jak cholera.
Jutro wroce do mineralow, sprawdze jak cera sie zachowuje i za jakis czas znow powtorze makijaz tradycyjny i zobacze, co wyjdzie ale chwilowo mam dola.
Polubilam mineraly, owszem ale kurka, lubie tez tradycyjna kolorowke, lubie Givenchy, lubie Clinique, nie chce z tego rezygnowac i byc "skazana" wylacznie na mineraly
Czy ktoras z was miala taki przypadek odkad uzywa mineralow? Robicie czasem odskocznie do tradycyjnej kolorowki? Jak wtedy zachowuje sie wasza cera? U mnie wystarczylo te pare godzin dzis i zaczal sie sajgon
Nie spodziewalam sie takiej reakcji mojej skory, zwlaszcza, ze na poczatku to mineraly mnie zapychaly ale po dwoch tygodniach codziennego uzywania skora sie przyzwyczaila i wrecz zaczela jakby leczyc z dawnych przypadlosci, przebarwienia rowniez sie stopniowo wybledzaja, a teraz znow zonk Mozliwe, ze to kwestia przyzwyczajenia do konkretnego typu kosmetykow? Same mineraly OK, same tradycyjne OK ale uzywanie w kratke - wojna na twarzy?

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-09 o 17:56
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 17:58   #2164
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

vril, brzmi strasznie...przez chwilę używałam w kratkę podkładu shiseido i EDM ale wszytsko było ok. Może Twoja skóra poczuła się tak rozpieszczona minerałami, że już nie chce nic innego?
na razie nie mam ochoty na tradycyjną kolorówkę poza benetintem. I może lepiej niech tak zostanie...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 18:56   #2165
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem podlamana

Moja cera doszla do ladu, do tego stopnia, ze dzis postanowilam zrobic odskocznie od mineralow i uzyc czegos z mojej tradycyjnej kolorowki. Maznelam sie korektorem HR w kilku miejscach zeby ukryc te juz nieliczne przebarwienia i na to polozylam prasowane pryzmy.
Wlasnie zmylam makijaz i zdebialam - 5 malutkich bialych syfkow dokladnie w tych miejscach gdzie nalozylam HR i pryzmy Wierzyc mi sie nie chce, ze moje ulubione kosmetyki mnie tak zalatwily ale naprawde ten duet to najwiekszy podejrzany, na 90%.
Czy to mozliwe, ze skora przyzwyczaila sie do ascetycznych mineralow i po aplikacji tradycyjnego makijazu cera natychmiast dala znac, ze to jej nie pasuje (te wszystkie wypelniacze i konserwanty i co oni tam wkladaja)? Zaznacze, ze korektora HR uzywam caly czas pod mineraly i nigdy mnie nie zawiodl ale teraz najwyrazniej przypruszony pryzmami sprawil, ze cera zareagowala histerycznie.
Jesli to sie okaze prawda, to mnie zalamka wezmie - pelen kufer tradycyjnej kolorowki, w dodatku ja naprawde lubie te rzeczy i nie chce sie z nimi rozstawac, rozzalona jestem jak cholera.
Jutro wroce do mineralow, sprawdze jak cera sie zachowuje i za jakis czas znow powtorze makijaz tradycyjny i zobacze, co wyjdzie ale chwilowo mam dola.
Polubilam mineraly, owszem ale kurka, lubie tez tradycyjna kolorowke, lubie Givenchy, lubie Clinique, nie chce z tego rezygnowac i byc "skazana" wylacznie na mineraly
Czy ktoras z was miala taki przypadek odkad uzywa mineralow? Robicie czasem odskocznie do tradycyjnej kolorowki? Jak wtedy zachowuje sie wasza cera? U mnie wystarczylo te pare godzin dzis i zaczal sie sajgon
Nie spodziewalam sie takiej reakcji mojej skory, zwlaszcza, ze na poczatku to mineraly mnie zapychaly ale po dwoch tygodniach codziennego uzywania skora sie przyzwyczaila i wrecz zaczela jakby leczyc z dawnych przypadlosci, przebarwienia rowniez sie stopniowo wybledzaja, a teraz znow zonk Mozliwe, ze to kwestia przyzwyczajenia do konkretnego typu kosmetykow? Same mineraly OK, same tradycyjne OK ale uzywanie w kratke - wojna na twarzy?
Wiem, że to trochę inny przypadek ale:
zaczęłam robić sobie sama kremy i nie stosuję już zwykłych z konserwantami i innymi śmieciami. Użyłam raz tego, którego używałam dawniej. Nałożyłam na twarz "ciapkami" i poszłam myć zęby, po umyciu spoglądam w lusterko, a w miejscach idealnie pod krem wielkie, czerwone placki...
zmyłam go szybko i nałożyłam "handmade". Rano jak się obudziłam wszystko było ok...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
OMG to jest coś, co by mi pasowało...
Aniu, gdybyś potrzebowała kogoś do zestawu np za 34$ to wiesz gdzie pisać :P (p.s. doszła kasa?)

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-09 o 19:04
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 20:06   #2166
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Vril to faktycznie dziwny zbieg okoliczności i wygląda jakby to nie był przypadek. Ale na pewno doskonale wiesz, że trzeba spróbować jeszcze raz, żeby mieć 100% pewności. A póki się jej nie ma, to nie ma też powodu do paniki.
Ja czasem robię odskocznię do tradycyjnego podkładu, ale przyznam, że zawsze mam wtedy jakieś schizy i wydaje mi się, że nie powinnam kłaść takiego świństwa na buzię. Mam zwyczajne wyrzuty sumienia, jak jakaś nienormalna. Ale prawda jest też, że nic mi się złego ze skórą nie dzieje jak użyję od czasu do czasu płynny podkład. Pilnuję natomiast, żeby nie robić tego dzień po dniu - ale to raczej zapobiegliwość niż konieczność.

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Aniu, gdybyś potrzebowała kogoś do zestawu np za 34$ to wiesz gdzie pisać :P (p.s. doszła kasa?)
Staram się jeszcze trochę powstrzymać, ale jak już nie dam rady to się odezwę.
Kasa doszła - dziękuję.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 20:51   #2167
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam niesmialo i pragne sie dolaczyc do grona

Zamowilam sobie probki z EDM oraz miki i bazy z TKB do robienia cieni. Czekam jak to bedzie. Mam nadzieje, ze mineraly mi przypasuja. Moja skora ostatnio dziiiwnie sie zachowywala. Jakis czas temu miala problem swiecenia. Zmienilam zel do twarzy i kupilam podklad Shiseido na wszelki wypadek i wsio wrocilo do normy. Teraz z kolei skora zrobila sie wrazliwa i przesuszona nieco, ale na nawilzajace maseczki reaguje histerycznie - robi sie zaczerwieniona i wypryski wyskakuja :-/. To chyba wina zimna i moze odstawienia tabletek anty
Maluje sie codziennie(no ok. 5 razy w tyg), uzywam podklady La Roche Posay wiec dobrego, i w tubce, wiec czyste nakladanie, oraz zazwyczaj meteorytow Guerlain jako wykonczenia, pedzle piore czesto, a traktuje plynem do mycia INGLOT po kazdym uzyciu. ALe cos mi teraz nie gra. Moze mi mineraly podpasuja... Przyznam, ze jak do tej pory podklad LRP Toleriane byl jedynym, ktory moja skora tolerowala i nie reagowala wysypem.

A mam 2 pytanka, przegladalam watki i nic na te tematy nie znalazlam:

1) czy laczycie mineraly z normalna kolorowka? Typu podklad mineralny na to puder normalny? Albo na oczkach cienie i mineralne i normalne?
2) Czy chroni to przed zimnem? Bo normalny make up: podklad+ puder + rozswietlacz etc chroni przed mrozem troche, tak mi przynajmniej mowiono i sama to chyba obserwuje. Naczytalam sie o przeciwslonecznej ochronie mineralow, a co z zimnem?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 21:35   #2168
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

kolrówka i minerały się łączą, kolorwka to minerały ++++ inne rzeczy mzna same korektory mineralne np stoswac itd

znalazłam coś baaardzo fajnego :P niby to samo co na stronce edm a ....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 21:37   #2169
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczka, dzieki, fajny link. JA sobie tez weszlam w ten link w Twoim podpisie, gdzie masz wypisane wszystkie firmy z mineral make up. Czesc z nich znalam, oczywiscie garstke z tej prawie setki, ale weszlam na pare stronek i widze, ze wiele firm ma darmowe zestawy probek. Chyba pozamawiam wiecej i przetestuje
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 23:50   #2170
alukah
Raczkowanie
 
Avatar alukah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzisiaj przyszły moje próbki! Nic wielkiego, ale bardzo się cieszę. Jutro będę testować na buzi kolorki podkładów. Na ręce w sztucznym świetle wszystkie wyglądają świetnie...
alukah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 02:06   #2171
piniacolada
Przyczajenie
 
Avatar piniacolada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam Was kochane
Śledzę po cichu ten wątek od kilku dni i strasznie pozazdrościłam tych wszystkich zachwytów nad kosmetykami Everyday Minerals. Teraz sama marzę o tym, aby je wypróbować tylko mam DUŻY problem...

Chodzi o to, że kompletnie nie potrafię angielskiego... Nie posiadam, żadnej karty kredytowej, ani konta w banku
W związku z tym wszystkim nie mam pojęcia w jaki sposób zdobyć te kosmetyki

Bardzo mi na nich zależy ponieważ nie mogę używać, żadnych (oprócz clinique) drogeryjnych podkładów (strasznie mnie każdy zapycha).
Używam LRP, Vichy, Clinique, ale jak narazie żaden z nich mnie nie zachwycił.

Kochane... Czy istnieje dla mnie jakaś możliwość zdobycia tych "cudów"?
piniacolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 09:22   #2172
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

pinacolada może będą robione zbiorowe zakupy? Bardzo chętnie bym się podłączyła .Też mam problem żeby samej zamówić (angielski nie bardzo ) pay pal itd ...
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 09:28   #2173
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mam nowy sposób do wypróbowania edm (He, nieprędko się nimi znudzimy):
aby uzyskać efekt glow nie rezygnując z krycia to oprcz sposobu z nakladaniem orginal glow jako ostatnia warstwę można
-zmieszać z własnym podkładem korektor pearl beige ( perłowo metaliczne wykończenie i mocniejsze krycie)
-zmieszać wet sand z pdkładem (dyskretne błyszczenie)
troszkę to rozjasnia kolor podkładu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 09:38   #2174
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczka i o to wlasnie chodzi To jest to, ze wszystko jest w formie sypkiej i mozna to swobodnie mieszac ze soba - rozu uzyc jako cienia, pomieszac kilka kolorow i otrzymac inny, dodac rozu do podkladu zeby ozywic cere, dodac korektora do podkladu zeby zwiekszyc krycie, itd. Codziennie cos nowego

Przez noc moja cera sie uspokoila, dzis naloze formule original glo z mala ilscia intensive i zobacze co bedzie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 10:09   #2175
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, wczoraj złożyłam swoje pierwsze zamówienie. Dzięki za ten dynamicznie rozwijający się wątek, który stanowi dla mnie prawdziwe źródło wiedzy i inspiracji. Poza tym ze względu na te zakupy w końcu zmobilizowałam się do przegryzienia się przez paypala, który też jest dla mnie odkryciem. Aż dziwne, że wcześniej nie korzystałam z tej jakże wygodnej formy płatności.
Podzielę się wrażeniami, kiedy dotrze przesyłka.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 10:33   #2176
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Doszła mi dzisiaj kasa na Paypal, miałam zamówić coś dla siebie... a kliknęłam na EDM zestaw próbek dla mojej mamy Chyba jestem za dobrą córeczką.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:19   #2177
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kiedy złozylas zamowienie?
Ja zlozylam 23.12 i jak na razie nic...


Cytat:
Napisane przez alukah Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszły moje próbki! Nic wielkiego, ale bardzo się cieszę. Jutro będę testować na buzi kolorki podkładów. Na ręce w sztucznym świetle wszystkie wyglądają świetnie...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 15:47   #2178
alukah
Raczkowanie
 
Avatar alukah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

milena72, zamawiałam te próbki 16 grudnia. Nie martw się, dużo wolnych dni było w międzyczasie, więc poczta może mieć opóźnienia.
alukah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 16:18   #2179
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

KOCHAM EDM! W południe zamawiam próbki, patrzę teraz a one wysłane Oby tylko się poczta sprężyła
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 16:39   #2180
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
KOCHAM EDM! W południe zamawiam próbki, patrzę teraz a one wysłane Oby tylko się poczta sprężyła
Jak płacisz przez PayPal (zresztą z kartą chyba też tak jest) to na EDM od razu masz informację, że wysłano. Na pewno mają to ustawione automatycznie, bo nie wierzę że wysyłają paczki w ciągu minuty i to o każdej porze dnia i nocy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 16:42   #2181
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, zapraszam serdecznie do odwiedzenia nowego mineralnego wątku o Buff'd Cosmetics:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=302820

W dziale zdjęcia jest mój albumik. Na pierwszej focie porównanie czterech jasnych odcieni Buff'd i kilku EDM (pierwsze zdjęcia trzeba oglądać na Full Size). Są też fajne zdjęcia "mikro" Linen i Perfect.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 18:41   #2182
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zauważyłyście, że zniknęło kilka kolorów z korektorów wiecie dlaczego
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 18:42   #2183
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Zauważyłyście, że zniknęło kilka kolorów z korektorów wiecie dlaczego
zniknęły korektory i puder natural reflections...to chyba część zmian jakie przechodzi edm.
btw. korektory mają lepsze zdjęcia, gdyby były takie jak zamawiałam próbki mój wybór byłby zupełnie inny!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 18:50   #2184
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jak płacisz przez PayPal (zresztą z kartą chyba też tak jest) to na EDM od razu masz informację, że wysłano. Na pewno mają to ustawione automatycznie, bo nie wierzę że wysyłają paczki w ciągu minuty i to o każdej porze dnia i nocy.
Napewno to nie jest automatyczne, bo tuż po wpłacie i przez jakiś czas miałam inny status.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zapraszam serdecznie do odwiedzenia nowego mineralnego wątku o Buff'd Cosmetics:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=302820

W dziale zdjęcia jest mój albumik. Na pierwszej focie porównanie czterech jasnych odcieni Buff'd i kilku EDM (pierwsze zdjęcia trzeba oglądać na Full Size). Są też fajne zdjęcia "mikro" Linen i Perfect.
Byłam, widziałam - fajnie
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 19:24   #2185
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Napewno to nie jest automatyczne, bo tuż po wpłacie i przez jakiś czas miałam inny status.
Według mnie, całkowicie automatyczne. Status "pending" miałam dosłownie przez minutę.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 20:22   #2186
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Według mnie, całkowicie automatyczne. Status "pending" miałam dosłownie przez minutę.
A może po prostu u nich jest od razu "Shipped", kiedy idzie paczka do pakowania i od razu do wysyłki? Bo "Pending" równie dobrze może być statusem przeznaczonym na przetwarzanie zamówienia. Automatyczne informowanie, że przesyłkę wysłano, byłoby nielogiczne i mijające się z celem.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 20:54   #2187
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja tez dopiero co zamowilam (jakas godzine temu max) i juz jest shipped.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 22:38   #2188
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja tez dopiero co zamowilam (jakas godzine temu max) i juz jest shipped.
To wychodzi na to, że u nich "Shipped" jest nazwaniem pakowania i wysyłki

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-01-10 o 23:01
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 22:47   #2189
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Napewno to nie jest automatyczne, bo tuż po wpłacie i przez jakiś czas miałam inny status.
Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
A może po prostu u nich jest od razu "Shipped", kiedy idzie paczka do pakowania i od razu do wysyłki? Bo "Pending" równie dobrze może być statusem przeznaczonym na przetwarzanie zamówienia. Automatyczne informowanie, że przesyłkę wysłano, byłoby nielogiczne i mijające się z celem.
Przecież właśnie o tym mówię - automatycznie pokazuje się status shipped mimo, że wcale przesyłka nie została jeszcze wysłana. Nie spakują i nie wyślą Ci paczki w minutę ani nawet w godzinę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 00:22   #2190
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Przecież właśnie o tym mówię - automatycznie pokazuje się status shipped mimo, że wcale przesyłka nie została jeszcze wysłana. Nie spakują i nie wyślą Ci paczki w minutę ani nawet w godzinę.
Chyba raczej jest to potwierdzenie, że powiązali płatność z zamówieniem i szykują do wysyłki, nie czarujmy się raczej nie pracują 24 h na dobę.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.