Essence cz. II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 18:40   #4621
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. II

Wrocilam z Natury i zdaje relacje. Widzialam wszystko, co przyjechalo, a jest tego od cholery, jak nigdy. Wszystko bedzie do kupienia od jutra od godziny 14, poniewaz panie musza wszystko wprowadzic w system.
Limitowanka cala, wszystko po kilka sztuk (mnie najbardziej spodobaly sie lakiery do pazkonci), mnostwo LL, pudrow mineralnych, AOH'y, mozaiki, blyszczyki, kajale, roze. No po prostu wszystko.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:42   #4622
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Wrocilam z Natury i zdaje relacje. Widzialam wszystko, co przyjechalo, a jest tego od cholery, jak nigdy. Wszystko bedzie do kupienia od jutra od godziny 14, poniewaz panie musza wszystko wprowadzic w system.
Limitowanka cala, wszystko po kilka sztuk (mnie najbardziej spodobaly sie lakiery do pazkonci), mnostwo LL, pudrow mineralnych, AOH'y, mozaiki, blyszczyki, kajale, roze. No po prostu wszystko.
zazdroszcze
u mnie to nawet nie wiem czy coś dowożą oprócz limitowanek i nowości... ja narazie czekam na LL czarną... w ogóle teraz mam jakąś manie na kredki
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:44   #4623
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
oczywiście, już zrobiłam tylko kabelek do kompa muszę znaleźć
Super! W takim razie czekam Kabelku znajdź się!
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:46   #4624
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Wrocilam z Natury i zdaje relacje. Widzialam wszystko, co przyjechalo, a jest tego od cholery, jak nigdy. Wszystko bedzie do kupienia od jutra od godziny 14, poniewaz panie musza wszystko wprowadzic w system.
Limitowanka cala, wszystko po kilka sztuk (mnie najbardziej spodobaly sie lakiery do pazkonci), mnostwo LL, pudrow mineralnych, AOH'y, mozaiki, blyszczyki, kajale, roze. No po prostu wszystko.
U mnie też wszystko!

Kilka mozaik (tych co są w stałej sprzedaży) kilka AOH..aż się oczy świecą
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:49   #4625
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
A ja przetestowałam po raz drugi puder PB i stwierdzam, że jest to po prostu brzoskwiniowo-różowa wersja AOH
Daje u mnie identyczną poświatę, choć delikatnie też koloruje poliki
No to gościu będzie mój
A lakiery też mnie zainteresowały.
Więc obecnie kupię:
oba cienie,
4 lakiery
2 błyszczyki
kredkę
puder
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:00   #4626
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Wrocilam z Natury i zdaje relacje. Widzialam wszystko, co przyjechalo, a jest tego od cholery, jak nigdy. Wszystko bedzie do kupienia od jutra od godziny 14, poniewaz panie musza wszystko wprowadzic w system.
Limitowanka cala, wszystko po kilka sztuk (mnie najbardziej spodobaly sie lakiery do pazkonci), mnostwo LL, pudrow mineralnych, AOH'y, mozaiki, blyszczyki, kajale, roze. No po prostu wszystko.

dzideki serdeczne za info to byc moze jutro sobie podskocze (dobre okreslenie, a mieszkam na Azorach- wiec to cala wyprawa....)
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:09   #4627
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Essence cz. II

błyszczyk 03 na ustach przepraszam za słabą jakość zdjęcia, ale ręce trzęsą mi się ze zmęczenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 112.jpg (36,5 KB, 55 załadowań)
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 19:31   #4628
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. II

To jak w koncu jest z tym blyszczykiem 01 - daje jakis kolorek czy nie?
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:32   #4629
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
błyszczyk 03 na ustach przepraszam za słabą jakość zdjęcia, ale ręce trzęsą mi się ze zmęczenia
Wiesz co... ja na tym zdjęciu koloru błyszczyka nie widzę
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:36   #4630
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Wiesz co... ja na tym zdjęciu koloru błyszczyka nie widzę

bo koloru praktycznie u mnie nie widać
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:39   #4631
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Essence cz. II

Witam Pewnie, któraś z was używa eyeliner z Essence, taki malutki, czarny, numerek o1 o ile dobrze kojarze.
I mam pytanie w związku z tym - nie uczula was?
Dostałam go w prezencie, byłabym z niego max.zadowolona gdyby nie to, że oczy okropnie mnie pieką po jego użyciu A może to kwestia przyzwyczajenia... Choć wątpie bo używam od ok.miesiąca, może troche mniej.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 19:55   #4632
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
bo koloru praktycznie u mnie nie widać
Hmmm... Wydawało mi się, że napisałaś, że ten błyszczyk daje cielisty efekt i dlatego poprosiłam o zdjęcie, ale widzę, że edytowałaś post i jest tam teraz napisane, że bezbarwny... Nie wiem, czy nieuważnie czytałam = od początku pisałaś o bezbarwności, czy poprawiłaś to co napisałaś
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:57   #4633
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Witam Pewnie, któraś z was używa eyeliner z Essence, taki malutki, czarny, numerek o1 o ile dobrze kojarze.
I mam pytanie w związku z tym - nie uczula was?
Dostałam go w prezencie, byłabym z niego max.zadowolona gdyby nie to, że oczy okropnie mnie pieką po jego użyciu A może to kwestia przyzwyczajenia... Choć wątpie bo używam od ok.miesiąca, może troche mniej.
Mam ten eyeliner od 2-3 miesięcy i nie podrażnił mnie ani razu.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:21   #4634
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
przeczytałam o honey bun, ale wydaje mi się że będzie podobny do balsamu mango daiquri, a po co mi 2 podobne błyszczyki?? ;P
Balsamy ze stałej oferty mają drobinki, a z limitowanki są matowe, wiec napewno są inne.



Co do pudru - części dolne mają wyraźne drobinki, a górne - o wiele mniej drobinek, więc można różny efekt otrzymać.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:41   #4635
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Wrocilam z Natury i zdaje relacje. Widzialam wszystko, co przyjechalo, a jest tego od cholery, jak nigdy. Wszystko bedzie do kupienia od jutra od godziny 14, poniewaz panie musza wszystko wprowadzic w system.
Limitowanka cala, wszystko po kilka sztuk (mnie najbardziej spodobaly sie lakiery do pazkonci), mnostwo LL, pudrow mineralnych, AOH'y, mozaiki, blyszczyki, kajale, roze. No po prostu wszystko.
Dzięki wielkie za info , ja pewnie dopiero w środe dam rade pojechać, nie wykupcie mi wszystkiego ;p
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:52   #4636
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bagera Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za info , ja pewnie dopiero w środe dam rade pojechać, nie wykupcie mi wszystkiego ;p
Nie ma problemu
Obawiam sie ze jak w srode, to mozesz miec trudnosci z dorwaniem limitowanki. Rozchodzi sie u nas jak swieze buleczki
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:58   #4637
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

Zaszalalam i kupilam wszystkie 3 blyszczyki z limitowanki. Nawyzej najciemniejszy oddam mamie :P. Kusily mnie tez cienie bezowe ale odlozylam... Puder tez jest fajny, ale ja juz mam troche rozy i pudrow, wiec daruje sobie.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:37   #4638
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez sparrow_lady Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że także dołączę do tego wątku. Również jestem fanką kosmetyków essence.

Dzisiaj rano kupiłam w Naturze ( Metro Centrum, na górze ) błyszczyk naked truth i mozaikowy puder z limitowanki. Błyszczyk jest bezbarwny, ładnie pachnie, takim budyniem. Puder za to daje ładny efekt różowych policzków, tylko trzeba uważac żeby nie przesadzic. Zastanawiałam się nad korektorem, ale gdy zobaczyłam jaką barwę ma w świetle dziennym zrezygnowałam. Z natury jestem dosyc blada, a ten korektor wydał mi się naprawde ciemny. Chociaż może są różne odcienie, nie sprawdzałam, był tylko jeden tester.
korektor ze stałej oferty jest jaśniutki, mam go i jest dla mojej bladej cery idealny

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Piszecie, że o1 naked truth jest bezbarwny to ja go sobie podaruję Zostaje puder, który muszę zobaczyć na żywo w sklepie, ale coś czuję, że i jego zakup sobie odpuszczę
tez miałam nadzieje na cielisty gęsty błyszczyk, ale jeśli nie daje koloru to lipa
Cytat:
Napisane przez *Insane
A ja przetestowałam po raz drugi puder PB i stwierdzam, że jest to po prostu brzoskwiniowo-różowa wersja AOH
Daje u mnie identyczną poświatę, choć delikatnie też koloruje poliki
Chyba go kupie na sierpniowe wesele A co Twoim zdaniem lepsze? AOH czy mozaika PB?
Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991
Witam Pewnie, któraś z was używa eyeliner z Essence, taki malutki, czarny, numerek o1 o ile dobrze kojarze.
I mam pytanie w związku z tym - nie uczula was?
Dostałam go w prezencie, byłabym z niego max.zadowolona gdyby nie to, że oczy okropnie mnie pieką po jego użyciu A może to kwestia przyzwyczajenia... Choć wątpie bo używam od ok.miesiąca, może troche mniej.
Liner mnie nie uczulił (choć mam wrażliwe oczy), jest bardzo bardzo trwały na moich powiekach, praktycznie 12 h bez naruszenia.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:42   #4639
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Essence cz. II

Oczywiście też popędziłam dzisiaj do Natury obejrzeć nową limitowankę Niestety, raczej nie moja bajka, nie moje kolory. Spodobały mi się tylko cienie nr 02 (te bardziej w fiolet wpadające) i błyszczyk nr 02. Jest dość rzadki, rozjaśnia usta, ale nie jest to na pewno efekt nude. Cienie z kolei nie mają zbyt mocnego pigmentu, więc nadadzą się idealnie na co dzień. Właśnie sobie uświadomiłam, że będą pasowały do różo-wrzosu z 50s.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 21:43   #4640
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Nie ma problemu
Obawiam sie ze jak w srode, to mozesz miec trudnosci z dorwaniem limitowanki. Rozchodzi sie u nas jak swieze buleczki
Tak kusisz , może wyrwe się miedzy zajęciami
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:57   #4641
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bagera Pokaż wiadomość
Tak kusisz , może wyrwe się miedzy zajęciami
Haha, moge poprosic panie w Naturze, zeby Ci cos zostawily, jak bede jutro kolo 14
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 22:03   #4642
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Oczywiście też popędziłam dzisiaj do Natury obejrzeć nową limitowankę Niestety, raczej nie moja bajka, nie moje kolory. Spodobały mi się tylko cienie nr 02 (te bardziej w fiolet wpadające) i błyszczyk nr 02. Jest dość rzadki, rozjaśnia usta, ale nie jest to na pewno efekt nude. Cienie z kolei nie mają zbyt mocnego pigmentu, więc nadadzą się idealnie na co dzień. Właśnie sobie uświadomiłam, że będą pasowały do różo-wrzosu z 50s.
Czy cienie z PB są podobne pod względem konsystencji do tych z 50'?
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 22:56   #4643
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
W Łodzi w GŁ nie było PB






Mogłabym prosić o fotki lakierów na paznokciach?
Też dziś poleciałam do GŁ po coś z PB, a tam nadal straszą resztki poprzedniej limitowanki
Może jutro się pojawi

Kupiłam za to kajal 13 nightfever Czaiłam się na nią od dawna i teraz na poprawę humoru musiałam kupić
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:03   #4644
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Też dziś poleciałam do GŁ po coś z PB, a tam nadal straszą resztki poprzedniej limitowanki
Może jutro się pojawi

Kupiłam za to kajal 13 nightfever Czaiłam się na nią od dawna i teraz na poprawę humoru musiałam kupić
Widzę, że i Ty skusiłaś się na nightfever chociaż jakiś czas temu pisałaś:

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Tą kredką zawiodłam się bardzo. Miałam nadzieję na ładny granacik, a ona prawie czarna się okazała - nie widać praktycznie nic niebieskiego. Linerki, na które miałam ochotę też mnie nie przekonały, z zakupu mineralnego zrezygnowałam w końcu (brak pędzla i przekonania do sypkich pudrów), z kredki do smokey też. I szukałam tych cieni sypkich, ale pusto. Kupiłam za to błyszczyk nr 8 xxl i też bez zachwytu.

Kryzys jakis chyba mam ?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:22   #4645
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Też dziś poleciałam do GŁ po coś z PB, a tam nadal straszą resztki poprzedniej limitowanki
Może jutro się pojawi

Kupiłam za to kajal 13 nightfever Czaiłam się na nią od dawna i teraz na poprawę humoru musiałam kupić
Może się jutro spotkamy Nie odpuszczę, błyczyk i cienie muszę mieć. Z pudru zrezygnuję, skoro daje efekt jak róż. I może jeszcze lakier 01.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:35   #4646
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. II

Mam już puder cienie te wpadające w fiolet i tyle, chciałam korektor ale nei było, ma go ktoś już ??

Kupiłam za to kredkę nightfever i korektor w kredce, stałam długo nad kredkami do smokey ale nie kupiłam, te kredki są też w kraku? Ja się zaopatrzyłam w bielsku, wszystko było, ładnie wyłożone, świetną tam mają szafę, małe wzięcie ma chyba
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:51   #4647
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Wink Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Też dziś poleciałam do GŁ po coś z PB, a tam nadal straszą resztki poprzedniej limitowanki
Może jutro się pojawi

Kupiłam za to kajal 13 nightfever Czaiłam się na nią od dawna i teraz na poprawę humoru musiałam kupić
Widzę, że kredka święci triumfy a zaczęło się tak niewinnie...
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Widzę, że i Ty skusiłaś się na nightfever chociaż jakiś czas temu pisałaś:

Szpieg essencowy !! ciesz się, kolejna wizażanka przeszła na ciemną nightfeverową stronę mocy
Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Mam już puder cienie te wpadające w fiolet i tyle, chciałam korektor ale nei było, ma go ktoś już ??

Kupiłam za to kredkę nightfever i korektor w kredce, stałam długo nad kredkami do smokey ale nie kupiłam, te kredki są też w kraku? Ja się zaopatrzyłam w bielsku, wszystko było, ładnie wyłożone, świetną tam mają szafę, małe wzięcie ma chyba
NEXT nightfever
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:58   #4648
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Widzę, że i Ty skusiłaś się na nightfever chociaż jakiś czas temu pisałaś:
Hehehe, tamten kryzys kosmetyczny chyba w takim razie już zażegnany Co widać po stanie konta :rolleys:
Tak się tą kredką zachwycałyście , że postanowiłam dać jej 2 szansę, choć na początku rzeczywiście kiepsko wyglądała. Jutro testy-najwyżej moja Siostrzyczka dostanie kolejny prezent Poza tym musiałam sobie wynagrodzić ten ogromny zawód - brak zarówno PB, jak i Blubelków pod prysznic

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Może się jutro spotkamy Nie odpuszczę, błyczyk i cienie muszę mieć. Z pudru zrezygnuję, skoro daje efekt jak róż. I może jeszcze lakier 01.
Pewnie miniemy się czyhając na PB pod Naturą Ja się czaję na puder, lakier 02 i również cień W sumie to dobrze, że błyszczyki są bezbarwne - daruję je sobie - i tak za dużo rzeczy mi się podoba.
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 05:01   #4649
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
korektor ze stałej oferty jest jaśniutki, mam go i jest dla mojej bladej cery idealny


tez miałam nadzieje na cielisty gęsty błyszczyk, ale jeśli nie daje koloru to lipa

Chyba go kupie na sierpniowe wesele A co Twoim zdaniem lepsze? AOH czy mozaika PB?

Liner mnie nie uczulił (choć mam wrażliwe oczy), jest bardzo bardzo trwały na moich powiekach, praktycznie 12 h bez naruszenia.
AOH daje jednolitą, satynową poświatę, a puder PB daje lekko różową-brzoskwiniową
Nie wiem, co lepsze zależnie od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Ja często również nakładam AOH na róż i efekt jest bardzo ładny
No i trzeba dłużej potestować puder - ciekawe jak z trwałością i czy nie zapycha AOH u mnie trzyma się praktycznie cały dzień i nie zapycha - to na pewno
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:10   #4650
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Chyba go kupie na sierpniowe wesele A co Twoim zdaniem lepsze? AOH czy mozaika PB?
AOH jest bardzo błyszczący, ale daje piękną jednolita poświatę, efekt mieniącej sie tafli, bez brokatu.
Mozaika z PR jest o wiele bardziej delikatna - co do koloru, to u mnie nic nie widać Widze tylko delikatne drobinki, wg mnie spokojnie nadaje sie na całą twarz, bo połysk jest subtelny (w porównaniu do AOH czy PI E. Laudera).
Pedzel z 50's fever srednio sie nadaje do nakładania - jest za miękki, może dlatego nie widzę koloru. Jutro wypróbuję twardszy pędzel.

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Widzę, że i Ty skusiłaś się na nightfever chociaż jakiś czas temu pisałaś:
Widziałam wczoraj ta kredke. Czy ma ktoś porównanie z granatową z limitowanki Asia Glam? Wydaje mi się, że sa bardzo podobne, ale nie miałam AG przy sobie żeby porównać.


Błyszczyk Honey bun bardo przypadł mi do gustu - pastelowy beżo-morelo-róż Myślę nad zakupem drugiego.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.