Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 07:47   #751
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A powiem wam, że do zewnętrznego kącika do ciemnych cieni najbardziej lubię pędzelek skośny z EDM, a do rozcierania - palce. Wczoraj koleżanka w pracy przyszła z zielonym cieniem rozciągniętym na zewnętrzny kącik prawie do linii włosów - eee, ja bym się nie odważyła na taką ekstrawagancję, a za kilka lat to już nie będę mogła. I tak ciągle w niebieskościach i fioletach się nurzam, także i bez rozciągania cieni mam dość mocno pomalowane oczy.

Boże, za 1,5 godziny mam egzamin i nic nie umiem... Dziewczyny, trzymajcie kciuki, ostatni egzam w tej sesji, jak go zdam to normalnie wakacje...

Co za idiota wymyślił egzamin z filozofii polityki?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:10   #752
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a ja się przestałam przejmować moim mejkapem ocznym - czasem mi wyjdzie za mocno - ale jak nie teraz to kiedy? za 10 lat ? i tak juz straciłam najlepsze lata do malowania oczu (tak to jest jak ktoś po 30 się bierze za naukę makijażu)
na szczęście ja dosyć duża jestem więc nawet jak mi wyjdzie jakiś dramatyczny look to jakoś ginie przy całości osoby
ja też muszę się kiedys usmiechnąc do Agi albo cathy - bo ja z kolei mam inny kształt oczu jedno bardziej okragłe a jedno takie bardziej podłużne (acz do migdalowego to wciąz daleko hehe) - czasami mi sie to jakoś wyrówna w makijażu ale jeśli nawet to nie do końca świadomie to robie a chcialabym wiedzieć na co akcenty
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:46   #753
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

za niedugo jade na kolejna rozmowe...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:48   #754
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
za niedugo jade na kolejna rozmowe...
trzymam kciuki
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:48   #755
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

rany, a mi ostatnio ani do makijazu, ani do niczego innego.. zalamuja mnie zabiegi zwiazane z kupnem mieszkania ;(
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:52   #756
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
rany, a mi ostatnio ani do makijazu, ani do niczego innego.. zalamuja mnie zabiegi zwiazane z kupnem mieszkania ;(
głowa do gory

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
trzymam kciuki
nie dziekuje
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:54   #757
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

trzymam kciuki za rozmowę
ehh dziś to już wyjątkowo mnie dobiło.. płakałam rano na spacerze z dzieckiem.. a i teraz jak o tym wszystkim myślę to chce mi się głową w mur walić..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 10:59   #758
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za rozmowę
ehh dziś to już wyjątkowo mnie dobiło.. płakałam rano na spacerze z dzieckiem.. a i teraz jak o tym wszystkim myślę to chce mi się głową w mur walić..
czasami człowieka taki smutek ogarnia. Pewnie też przemęczona jesteś. Nie martw się, będzie dobrze Myśl o tym nowym mieszkanku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:12   #759
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za rozmowę
ehh dziś to już wyjątkowo mnie dobiło.. płakałam rano na spacerze z dzieckiem.. a i teraz jak o tym wszystkim myślę to chce mi się głową w mur walić..
bedzie dobrze, ja ostatnio tez mam gorsze chwile, ciagle mi smutno, licze na to ze jak pojde do pracy wreszcie to sie wszystko ogolnie poprawi. buziaki
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:14   #760
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

MamoNiny mam nadzieje, że Ci juz lepiej Też mam jakiś gorszy nastrój ostatnio, bo nie wiem co ze sobą zrobić...

Nie chcą mnie nigdzie na praktyki, nie wiedzieć czemu, bo jak na osobę do działu sprzedaży, będąc w tym wieku mam duże doświadczenie, ale próbuję dalej ...

Kończę studia licencjackie i moja szkoła tak mnie urządziła, poprzez wprowadzanie 1 rok wczesniej od innych szkol systemu bolonskiego, ze nie mam gdzie skladac podań na studia magisterkie, a poza tym szkola ta jest i tak rzekomo najlepsza...a traktuja nas tam okropnie i mam jej juz dość i jej fałszywej renomy. W ogole się zastanawiam czy naprawdę chce kontynuwac studia na tym kierunku, bo zawsze podobalo mi sie cos bardziej artystycznego I moze sie zmarnuja 3 lata nauk iw takiej szkole, ale wole sie obudzic teraz niz za 20 lat i plakac ze nic nie zrobilam jak jeszcze bylo mozna...

No to są moje problemy, zupełnie inne niż wasze, na tę chwilę dla mnie jednak spore Tak jak wasze dla Was na tą chwile
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:18   #761
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dla kazdego jego problemy sa wazne mam nadzieje ze nam wszystkim uda sie je rozwiklac.
ok, uciekam, kopa w tylek na szczescie prosze jestem pozytywnie nastawiona ale na nic nie licze coby sie nie zawiezc po raz kolejny. dam znac jak wroce.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 11:24   #762
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
czasami człowieka taki smutek ogarnia. Pewnie też przemęczona jesteś. Nie martw się, będzie dobrze Myśl o tym nowym mieszkanku
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
bedzie dobrze, ja ostatnio tez mam gorsze chwile, ciagle mi smutno, licze na to ze jak pojde do pracy wreszcie to sie wszystko ogolnie poprawi. buziaki
Dziękuję dziewczyny po prostu strasznie się boję czy wszystko wypali, czy nie wyskoczą jakieś extra dobijające koszty i czy sobie poradzimy ;/ wydawało mi się, że spoko jest z jedną pensją a tu ta moja jednak by się przydała ;/
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:31   #763
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Chyba nie ma ludzi bez problemow. No i ja takie mam, ze tez szukam pracy, a ze mieszkam w malym miasteczku wiec jest duza konkurencja mlodych ludzi a malo ofert pracy. Jak wysyp grzybow po desczu szukaja ludzi do pracy jako agentow ubezpieczeniowychy itp, ja zas szukam stalej pracy i tez nigdzie mnie nie chca. A do tego dochodza problemy rodzinne. Co za zycie

Dlatego oddalam sie z luboscia mani mineralnej, lubie to uczucie oczekiwania na przesyleczki i testowanie.
muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:38   #764
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

i ja szukam pracy od września ... nieciekawie. Zaraz jadę się zarejestrować na kuronia
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:47   #765
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

mamoNiny- wszystko będzie dobrze i nie ma co się na zapas martwić

Paula- trzymam kciuki

Foxxxy- a do działu marketingu nie chcesz? cóż to za szkoła tak traktuje studentów? :|

Muffinko- na pewno Ci się uda coś znaleźć. Może gdzieś w okolicach wartoby poszukać?

Evelinku- haloooo a Ty widziałam, że coś marudziłaś na właścicielkę wynajmowanego przez Ciebie mieszkania? To może się do Warszawy przeniesiesz? :P
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:47   #766
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No bo nie ma tak żeby zawsze było dobrze My mamy dziś i jutro kontrolę z urzędu skarbowego
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:58   #767
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
w łapki Agi to ja sama bym się chętnie oddała i to bardzo chętnie A w moje szczerze nie polecam, bo ja zbyt duże skłonności eksperymentatorskie posiadam i nie zawsze się to kończy dobrze dla ewentualnej modelki
A co do ścierania się ciemniejszych cieni ( i nie tylko ciemnych) - duże znaczenie ma też baza pod cienie, coby chwytała te pyłki. Na gołej powiece znacznie bardziej trzeba uważać z machaniem pędzlem, zwłaszcza jeżeli chodzi o niektóre cienie. A poza tym, jak już jest ślicznie porozcierane i kolor nam gdzieś uciekł lekko, to zawsze możemy go dołożyć jeszcze raz

hi hi jak nie ma guru w pobliżu, to i cathy dobra
a serio- daleko do mnie to Ty nie masz, więc jak już się ogarniesz nieco i oddechu złapiesz, to zapraszam nad zalew letnią porą.. Oj, jak ja Cię dorwę w swoje łapy, to odechce Ci się takich pomysłów ;D
a co trza przy tej fotce pomajstrować

dziewczyny, niebawem pewnie pokuszę się o jakiegoś stepa, ale tylko na moim blogu będzie dostępny, więc tam Was zaproszę, bo tak całkiem publicznie tutaj to chyba się jeszcze nie pokażę, żeby ogólnej wesołości tych bardziej obeznanych w sztuce makijażowej nie wzbudzić
każdy by się tu chyba oddał Adze

jaki blog

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Guru to my tu mamy kilka I jedno z nich Cathy się zwie
Lato, zalew , dobrze brzmi Aaa i makijaż
foxxxy, to może 10 lipca zrobimy nalot - akurat będę w Legionowie a to już rzut beretem

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
za niedugo jade na kolejna rozmowe...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za rozmowę
ehh dziś to już wyjątkowo mnie dobiło.. płakałam rano na spacerze z dzieckiem.. a i teraz jak o tym wszystkim myślę to chce mi się głową w mur walić..


Dominiś, u nas czasami kontrola za kontrolą ale jakoś idzie bo specjalnie nie ma się do czego przyczepić - no chyba, że ktoś baaardzo chce, sama wiesz...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:17   #768
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Muffinko- na pewno Ci się uda coś znaleźć. Może gdzieś w okolicach wartoby poszukać?

Szukam szukam zauważylam ze w wiekszym miescie jest bardzo duzo ofert ale pracodawcy ida na sposob i daja tylko umowe zlecenie, a zwlaszca tam gdzie szukaja mlodych i uczacychsie osob. W najgorszym wypadku czeka mnie przeprowadzka.
muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:18   #769
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
MamoNiny mam nadzieje, że Ci juz lepiej Też mam jakiś gorszy nastrój ostatnio, bo nie wiem co ze sobą zrobić...

Nie chcą mnie nigdzie na praktyki, nie wiedzieć czemu, bo jak na osobę do działu sprzedaży, będąc w tym wieku mam duże doświadczenie, ale próbuję dalej ...

Kończę studia licencjackie i moja szkoła tak mnie urządziła, poprzez wprowadzanie 1 rok wczesniej od innych szkol systemu bolonskiego, ze nie mam gdzie skladac podań na studia magisterkie, a poza tym szkola ta jest i tak rzekomo najlepsza...a traktuja nas tam okropnie i mam jej juz dość i jej fałszywej renomy. W ogole się zastanawiam czy naprawdę chce kontynuwac studia na tym kierunku, bo zawsze podobalo mi sie cos bardziej artystycznego I moze sie zmarnuja 3 lata nauk iw takiej szkole, ale wole sie obudzic teraz niz za 20 lat i plakac ze nic nie zrobilam jak jeszcze bylo mozna...

No to są moje problemy, zupełnie inne niż wasze, na tę chwilę dla mnie jednak spore Tak jak wasze dla Was na tą chwile
Ja właśnie kończę magisterskie i wyrzucam sobie że zmarnowałam 5 lat życia Nie mam najmniejszego zamiaru pracować w zawodzie. Nie wiem co mi do głowy strzeliło żeby iść na psychologię Dobrze że chociaż jako specjalizację wybrałam psychologię przedsiębiorczości i zarządzania. To rozszerza chociaż trochę pole manewru.
A mogłam iść na projektowanie ogrodów albo wnętrz... TŻ mówi że młoda jeszcze jestem że spokojnie mogę zacząć inne studia, albo chociaż jakieś uzupełniające magisterskie, ale to by oznaczało kolejne kilka lat szkoły
Nie wiem co mam ze sobą zrobić, przeraża mnie to że po obronie będę miała szukać jakiejś pracy, zwłaszcza że nie wiem co chciałabym robić
Przez to odechciewa mi się nawet pisania tej głupiej pracy
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 12:21   #770
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Dominiś, u nas czasami kontrola za kontrolą ale jakoś idzie bo specjalnie nie ma się do czego przyczepić - no chyba, że ktoś baaardzo chce, sama wiesz...
no właśnie wiem tym bardziej że dziurę budżetową trzeba czymś załatać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:21   #771
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Foxxxy- a do działu marketingu nie chcesz? cóż to za szkoła tak traktuje studentów? :|
Teoretycznie to ja studiuję Metody Ilościowe więc powinnam się pchać na działy analiz itd. Dział martketingu tez mógłby być, tylko na razie tak składałam do działów sprzedaży, bo wiem, że to potrafię... Z resztą ja jestem po 3 roku, a ostatnio patrze na jakieś ogłoszenie dla studentów 3-roku - w którym wymagają doświadczenia 2-letniego w sektorze bankowym Ciekawe jak ja to miałam niby zrobić

Cudowna szkoła to Szkoła Główna Handlowa - to jest jakaś porażka...zero poszanowania dla kogokolwiek.. jestem pierwszym rocznikiem "próbnym" nowego systemu i wszystko jest w totalnym bałaganie nikt nigdy nic nie wie, bo to wszystko pierwszy raz... O erasmusach powiedzieli nam pod koniec 2-go roku po czym dodali, ze i tak juz jest za pozno, bo juz po testach itd...i jak chcemy to na magisterce ... . Mój brat też tam złożył rok temu, dostał się do Anglii więc na szczęscie ominęły go te przyjemności Ale mimo tego, że nie potwierdził ze idzie tam na studia, nie odebral indeksu i nic nie zrobil... w kwietniu dostal pismo, ze go wydalają ze szkoły w ktorej nigdy nie był I nie dali mu dokumentow nic - w to jest chyba ich obowiązek zeby odeslac dokumenty skoro nie potwierdzil obecnosci na studiach... i mi jego dokumentow nie wydadzą... a jemu kazali tu przyjechac ... wypelnic karte obiegową (mimo tego ze nawet nie wie co gdzie jest w tej szkole) i dopiero oddadzą mu świadectwo. I on ma placic ok 150zł na bilet do Wawy w obie strony, bo tym leniwcom nie chcialo sie odeslac dokumentow. Z kazdej innej uczelni w Poznaniu, Krakowa i Wroclawia wszystko mi odeslali i jemu tez... Wpisowe najwieksze na SGH a na list polecony juz nie mieli.... Porażka na pełnej linii.

Jeszcze mnie ostatnio na egzminie z niemieckiego takim koncowym tak wkurzyli, że mylslałam, ze pozabijam tą kobiete z niemieckiego, całe 3 lata miałam z niemickiego 4 w tym raz 4+ i raz 3+ na semstr. A ona mi na koncowym egzmianie daje 3+ z calosci trzech lat mimo ze mialam 81/100 z pisemnego i jakims cudem zostalam oceniona na 76/100 z ustnego... mimo tego, iż mowilam dobrze ( ale ona mnie nie lubi, bo na początku tego roku mnie duzo nie bylo bo bylam chora i mialam duzo zwolnien co dla niej bylo podejrzane). Wrecz zarzucono mi ze jestem niekomunikatywna... i niech mnie drzwi sciscną jesli tak jest, bo bylam w niemczech i 3 lata temu nikt nie mowil ze mnie nie rozumie, a bylam tam w szkole... Nie rozumiem jak mozna tak kogos traktowac i tak komus podsumowac 3 lata pracy. Byloby mi wstyd przed samą sobą...Mam ochotę napisać jakiś certyfikat i jej wysłać mailem, żeby się jej głupio zrobiło

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-18 o 12:29
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:25   #772
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
hmmm... no właśnie. odpowiedź- w podpisie Rozi (z tego co pamiętam)
dysgooglia zabija powoli!
moimi rękami.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
zapomniałam się poskarżyć - prałam skunksa i przy wyciskaniu trochę pociągnęłam w efekcie czego pukiel włosia został mi w ręku , wcisnęłam, ale cienko to widzę
reklamować koniecznie, na pewno autorka zbiorowego pomoże!

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Boże, za 1,5 godziny mam egzamin i nic nie umiem... Dziewczyny, trzymajcie kciuki, ostatni egzam w tej sesji, jak go zdam to normalnie wakacje...

Co za idiota wymyślił egzamin z filozofii polityki?
ja zdawałam wczoraj filozofię jako taką i to za wiele na mój ścisły umysł. 1000 teorii na to czym jest byt, kiedy da się napisać większość bytow wzorem chemicznym czy przeszukać bazę danych i pokazać zsekwencjonowany genom...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
za niedugo jade na kolejna rozmowe...

powal ich na kolana i wgnieć w ziemię!

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
rany, a mi ostatnio ani do makijazu, ani do niczego innego.. zalamuja mnie zabiegi zwiazane z kupnem mieszkania ;(
mam nadzieję że wszytsko się ułoży. Pamiętaj, że nerwy nic nie pomogą
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:45   #773
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy- to mnie teraz załamałaś Zamierzałam z UW uciec na SGH na magisterkę... Chociaż może na zaocznych inaczej jest troszkę?
Gdybyś niczego znaleźć nie mogła to mogę zapytać szefa czy by Cię na praktyki nie przyjął. Ostrzegam jednak, że szkołe życia na pewno będziesz miała niezłą i kupę stresu no i niestety żadna renomowana firma więc to ostateczność
Mogę zapytać TŻa- on pracuje w firmie, która często poszukuje studentów na praktyki i naprawdę byłabyś zadowolona
Takżę jak coś- pisz

Jak to obecnie z pracą jest to wiem bardzo dobrze bo sama ciągle szukam...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:51   #774
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Widze ze w podpisie masz Skunksa, co bys chciala za niego?
muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:53   #775
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Foxxxy- to mnie teraz załamałaś Zamierzałam z UW uciec na SGH na magisterkę... Chociaż może na zaocznych inaczej jest troszkę?
Gdybyś niczego znaleźć nie mogła to mogę zapytać szefa czy by Cię na praktyki nie przyjął. Ostrzegam jednak, że szkołe życia na pewno będziesz miała niezłą i kupę stresu no i niestety żadna renomowana firma więc to ostateczność
Mogę zapytać TŻa- on pracuje w firmie, która często poszukuje studentów na praktyki i naprawdę byłabyś zadowolona
Takżę jak coś- pisz

Jak to obecnie z pracą jest to wiem bardzo dobrze bo sama ciągle szukam...
Nie załamuj się, magisterka już funkcjonuje i już przełamali pierwsze lody więc pewnie system jest już lepiej dopracowany A Ty na którym roku jesteś na UW ? Mam tam znajomego na III roku z zarządzania i materkingu, baa nawet dwóch z moich stron

IlonaP musimy się wybrać

Jestem zainteresowana Szkołę życia to ja już przeszłam, w ubiegłe wakacje byłam w USA pracowałam 80h tygodniowo sprzedając książki od drzwi do drzwi w kalifornijskim upale i kasę zarabiałam dopiero jak coś sprzedałam. Także dość opanowana jestem jesli chodzi o stres

Marzy mi się zorganizowanie spotkania minerałoholiczek, w towarzystwie różnych firm jak BU mazidła itp... tak żeby przyszło dużo innych kobiet i zobaczyło, że można o siebie dbać w zupełnie inny sposób

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-18 o 12:56
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 12:58   #776
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI żyję, żyję, tylko staram się za dużo nie siedzieć na Wizażu, bo raz, że jeszcze 2 egz mi zostały (pn wt), a dwa, że jakbym zaczęła się żalić, to długo bym nie skończyła. Z całej mieszkaniowej afery wynikło tyle, że mam się się w przyszłym tygodniu wyprowadzić, a rodzice z wujkiem tak mnie załatwili, że znów nie mam nic do powiedzenia w kwestii dokąd. Wszystko została rozegrane za moimi plecami, niby po to, żeby mi nie zawracać głowy w czasie sesji, ale kiedy stwierdziłam, że na wszelki wypadek poszukam czegoś w mieszkaniach studenckich, to ściana. Nasłuchałam się, że i tak ten pokój (w hotelu), który mi znaleźli, jest za dobry dla mnie (bagatela, jakieś 8m2, łazienki w piwnicach, 2 prysznice na 36 osób, brak kuchni, pralni, itd.), jaka to jestem beznadziejna, bo ostatnio to spotkali znajomych i ich córka to ma stypendium od drugiego roku...Mówiłam, że długo nie skończę

A do Wawy chętnie bym się przeniosła, nie cierpię Lublina i tej durnej uczelni i kieruknu studiów, ale w sumie to też nie wiem, co bym chciała robić w przyszłości, więc tkwię na prawie. Chcę ię jak najszybciej stąd wynieść, zapomnieć o tym wszystkim, ale też szukam pracy od września i lipa. Poza tym mam wyrobione punkty ETCS, ale nie mam zrobionych fakultetów i skończonego CPA i musiałam dobrać 5 przedmiotów na V roku. Wiem, jestem.

Ale, ale w Wawie będę od początku lipca, jakoś do połowy sierpnia, jeśli zdążę teraz wszystko załatwić, więc chętnie bym się z Wami spotkała, gdybyście oczywiście miały ochotę i czas. I słowo, że nie będzie narzekania, w końcu będę daleko stąd

Paulo

MamoNiny, ja bym się tam cieszyła, zmana miejsca i własne mieszkanie, a jaka radocha z meblowania Kredyty się spłaci, a własne gniazdko jest.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:47   #777
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

JMW Ty masz coś jak ja pod biustem zdaje się. Ty masz już tą Rio i jeśli tak to jaki rozmiar i jak leży?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:54   #778
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Muffinka- najchętniej jakiś pędzelek do oczu fajny ale można kusić

Foxxxy- najpierw popytam TŻa bo tam naprawdę super jest Często zostawiają osoby z praktyk na stałe. Jak tam się nie uda potruję szefowi bo w sumie kampanię nową prowadzę i potrzebny mi ktoś do komisji konkursu Zrobię co w mojej mocy i będziemy na PW
Co do moich studiów to ja dopiero II rok kończę Także mam jeszcze chwilkę na wybór magisterki ale UW mam dość... Niestety nie studiuję tego co bym chciała bo za późno odkryłam swoje zainteresowania Studiuję stosunki międzynarodowe Magistra planuję zrobić z dorzutką marketingu

Evelinek- nooo to w lipcu spotkanie obowiązkowe Przeprowadzaj się do W-wy I olej narazie sprawę mieszkania- najpierw egzaminy trzeba zaliczyć chociaż jestem pewna, żę Ty je zaliczysz
Na UW na prawo się przenieś
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-06-18 o 13:56
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:54   #779
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dziewczyny baaardzo wam dziekuje ze po raz kolejny trzmalyscie za mnie kciuki.
jak to napisac... od 1 lipca ide na okres probny!!!!! 2 lub 3 miesiace. i zalezy jak sie bedzie wspolpraca ukladac, jesli ok to umowa. mam zamiar dac z siebie wszystko wiec licze na te umowe. teraz musze ze dwa razy tam pojechac i uporac sie z zapoznaniem z ich systemem pracy i ogolnie z gabinetem, bo to praca w zawodzie.
praca glownie popoludniami, co mi tym bardziej pasuje ze dojazdu troche jest i nie bede sie zrywac bladym switem. i za opiekunke mniej zaplace bo albo Tz bedzie po 14 z pracy albo moja mama troche z mala posiedzi.

teraz mam takie zmartwienie tylko ze z mala bedzie na poczatku ciezko, bo ona strasznie jest do mnie przywiazana. dzisiaj nie chciala z wujkiem w aucie siedziec jak poszlam, tak krzyczala ze ja slyszalam jak ktos do budynku wchodzil... musialam ostatecznie ja wziac ze soba, co na szczescie mi nie zaszkodzilo w oczach tej kobiety. pierwsze dni z obca jej osoba beda okropne. jeszcze dzis zadzwonie do opiekunki i umowimy sie na poznawanie sie ich wzajemnie w ciagu najblizszych dni.

no i musze uskutecznic lekture zawodowa bo troche mi sie pozapomnialo
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 13:58   #780
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula gratulacje! juz sie po cichu martwilam,ze Cie do solarium przyjma i zmarnujesz sie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.