Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 00:40   #4471
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
w UK wchodzi chyba 7 lutego, w PL jakos na początku lutego.

Żegnam się z wami do czwartku
Dzięki

Żegnamy. Będziemy tęsknić
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:41   #4472
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
w UK wchodzi chyba 7 lutego, w PL jakos na początku lutego.

Żegnam się z wami do czwartku
baw się dobrze
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:42   #4473
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
przez Kamila już chyba za późno, zresztą chyba jeszcze nie ma tej kolekcji w Anglii... Ja niestety nie mam żadnych wtyków za granicą, więc nic tu nie wskuram... Chyba, że uśmiechniemy się do Marty ()...
Udało się!!

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
już wiem Kasia mnie na gadu oświeciła

dziewuszki, ja do MACa mogę lecieć.. noł problem.. ze mną jak z dzieckiem ale musiałabym znać dokładne daty wejścia kolekcji co by się nie spóźnić i co by nie było wszystko 'sold out'

ewentualnie mogę Wam zamówić na stronie MACa, oni wyślą do mojej koleżanki do Anglii, ona wyśle to do mnie i ja Wam przywiozę do Polszy

na pewno będę chciała polecieć na Springa

w Polsku będę ok 5ego lutego.. potem w marcu.. kwietniu.. maju.. i czerwcu
Dobrze, to jak ci wygodniej, podejrzewam, że plan może być przyspieszony, to do 5 na pewno wejdzie

A resztę dogadamy na PW
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:44   #4474
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Hmmmm, a czy to nie jest przypadkiem klon dziewczęcia (chyba...). które w podobny sposób rozliczało wydatki na kosmetyki dziewczyn na forum moje makijaże - zbiory makijażowe? Podobne, lekko absurdalne i mocno nietaktowne argumenty . A jak ktos chce mieć kosmetyki dobrej jakości - uzbiera na nie i z kieszonkowego. W
MAM OCHOTĘ POWIEDZIEC CI KILKA DOSADNYCH SŁÓW...
W klonowanie to mogą się bawić osoby z manią prześladowczą, a uwierz że ja do nich nie należę. Ale należę do osób, które trzymają się swojego i które lubią powiedzieć coś czasami dobitnie. Tobie też powiem dobitnie: spłyń ze mnie!
NAPRAWDĘ STARAŁAM SIĘ NAPISAĆ TO W MIARĘ MIŁY SPOSÓB, ALE BEZPODSTAWNE OSKARŻENIA DZIAŁAJĄ NA KAŻDEGO JAK PŁACHTA NA BYKA.

THE END


Sądziłam, że temat "sporu" był zakończony, ale widzę, że niektórzy są strasznie upierdliwi i próbują coś znaleźć na mnie. Musze was rozczarować, bo nie znajdziecie!!!
Zgłoś moją osobę moderatorom, niech posprawdzają, a Ty lepiej nie baw się w detektywa, ok?

_________________________ _________________________ _________________

Co do 168... Odpowiednik.... hmmmm inglot tak sobie, ale za to 109 MACa. Niesamowity do konturowania, a róż nakłada się nim także cudownie. Dość mały i zbity, trzeba trochę nim pracować, ale efekt warty każdej pracy. Pozatym służy od razu do dwóch celów A zapewne do innych też byłby dobry.

Nie mogę doczekać się nowych kolekcji. Dlatego teraz kupię jeszcze 30 cieni i później będę przez kilka miesięcy zbierała tylko LE, bo zegrają się one mniej więcej tak samo w czasie. Liczę na zastrzyk gotówki i wiem, że czeka mnie więcej pracy skoro będę miała więcej wydatków :/

Wiem na pewno, że chcę:
Pearlmatte Eyeshadow i Pearlmatte Face Powder (Lillyland)


Spring Forecast... ojojjjjjjjjjjj... sądzę, że może być zakupiona większość, bo aż za bardzo mi się podoba. Aż się boję, bo tak policzyłam średnio koszta i mam nadzieję, że trafi jak najpóźniej (modlę się wręcz o jakiś poślizg w czasie, bo ma być w marcu, a to stanowczo za mało czasu).




Greasepaint Sticki z ART SUPPLIES...


Too Fabulous... róże


Jak ja nie lubię wiedzieć do przodu że będę spłukana przez pewien okres czasu...

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-01-18 o 00:50
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:51   #4475
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Udało się!!
ale co?

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dobrze, to jak ci wygodniej, podejrzewam, że plan może być przyspieszony, to do 5 na pewno wejdzie

A resztę dogadamy na PW
myślę, na All Races, to już nie dam rady polecieć, bo co dopiero byłam.. poza tym lecę do Polski jakoś właśnie w tym terminie.. ale do koleżanki mogę zamówić tylko musimy śledzić na bieżąco stronkę, co by nam / Wam nie wykupili

a na Springa wtedy mogę jak coś będziecie chciały kupić Wam osobiście w Londku bo polecę na pewno.. nic mnie nie powstrzyma
dobrze, że nie wchodzi w czerwcu, bo gorzej jak by mi się z datą ślubu zbiegła.. musiałabym się zastanowić co ważniejsze
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2010-01-18 o 00:54
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:52   #4476
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
w UK wchodzi chyba 7 lutego, w PL jakos na początku lutego.

Żegnam się z wami do czwartku
miłego, no wszystkiego - podróży, pobytu, zakupów

looknijcie co się na Spektrze znalazło
http://nymag.com/daily/fashion/2009/...w.html#photo=1
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:55   #4477
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

Greasepaint Sticki z ART SUPPLIES...


Jak ja nie lubię wiedzieć do przodu że będę spłukana przez pewien okres czasu...
Greasepaintsticki też mi się strasznie podobają... ale u nas są zdecydowanie za drogie. Przynajmniej sobie pomarzyć można

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ale co?


myślę, na All Races, to już nie dam rady polecieć, bo co dopiero byłam.. poza tym lecę do Polski jakoś właśnie w tym terminie.. ale do koleżanki mogę zamówić tylko musimy śledzić na bieżąco stronkę, co by nam / Wam nie wykupili

a na Springa wtedy mogę jak coś będziecie chciały kupić Wam osobiście w Londku bo polecę na pewno.. nic mnie nie powstrzyma
dobrze, że nie wchodzi w czerwcu, bo gorzej jak by mi się z datą ślubu zbiegła.. musiałabym się zastanowić co ważniejsze
Suuuperaśnie.

Mam nadzieję, że twój Szanowny Przyszły nie czyta naszego wątku...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 00:57   #4478
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
w UK wchodzi chyba 7 lutego, w PL jakos na początku lutego.

Żegnam się z wami do czwartku
Kamilu szczęśliwej podróży i owocnych połowów
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:58   #4479
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że twój Szanowny Przyszły nie czyta naszego wątku...
chyba nie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 00:59   #4480
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Oj, kusicie tym Springiem -quady zdecydowanie muszą trafić w moje łapki - fioletów nigdy dość
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 08:21   #4481
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
cień 66pln - 49pln wkład cienia do palety
pomadka 76pln

uniwersalnych cieni jest mnóstwo, zalezy jaki finish i kolor, te które wymieniłaś są raczej cieliste
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Jak jedziesz do Galerii Krakowskiej to polecam Panią Anię Kornecką. Ona bez problemu doradzi zarówno w sposób profesjonalny jak i późniejsze zadowolenie klienta. Co do kolorów produktów to zależy jaki masz odcień cery kolor oczy, nie wiem nic na ten temat to trudno coś konkretnego Ci doradzić. Dla mnie super uniwersalny jest cień Naked Lunch! Szminkę natomiast uwielbiam Viva Glam V.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
witamy
pędzel 217 to mus, ale o tym już wyżej się rozpisywaliśmy
Bisque jest cieniem matowym jedynym, którego mam sztuk dwie, jedna na zapas, bo nakładam go przed każdym makijażem jako cień bazowy do dodatkowego zaimpregnowania powieki. Jeśli chcesz żeby był to cień widoczny to bardzo polecam Ricepaper - świetny do takiego podstawowego makijażu w stylu rozświetlony kącik wewnętrzny, podkreślony łuk brwiowy i mocno wytuszowane rzęsy...
Studio finish concealer dobrze kryje i jest bardzo wydajny, ale może troche wysuszyć skórę. więc jeśli masz suchą skórę to przemyśl... a jeśli nie to polecam szczerze!
Co do szminki, szczerze, MACowe tradycyjne szminki sąśredniej jakości. Mi nie przeszkadzają bo kolory mają super a nakładam je na carmex no i te o wykończeniu Lustre są najbardziej przyjazne ustom bo mają miłą niewysuszającą konsystencję. Na resztę trzeba uważać... Ale bodajże w cenie zwykłej szminki są Slimshiny!a to już z ręką na sercu mogę polecić - rozejrzyj się w nich bo są super szminkami! dają połysk prawie jak błyszczyk, jest spory wybór kolorów od mocnych po neutralne, można wybrać coś dla siebie a komfort noszenia nieporównywalny!
Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Pani Ania naprawdę wspaniała aczkolwiek wszystkie Panie są miłe i służą pomocą spędziłam tam troszkę czsu marudząc i prosząc o radę no może troszę więcej niż troszke i zawsze byłam wysłuchana i zawsze starano mi się pomóc .

Ja płaciłam za
pędzel 217 -98 zł
studio finish concealer-70zł
1 szminka-76zł
1 cień -66zł wkład do paletki 49zł
pusta paletka czwórka -15 zł
Jeżeli możesz to czasowo najlepiej w godzinach rannych (galeria otwarta od godz 9) lub popołudniowych wtedy są przynajmniej dwie dziewczyny.
Pigmenty kupowałam w czwartek jeszcze 7,5g w cenie 90zł(Kitschmas i Pink Opal)
Kochani jesteście Dziękuję pięknie za wszystkie odpowiedzi

Przemyślałam to wszystko i postanowiłam zwiększyć swój budżet do 400 zł - z mojej listy zakupów wyrzucam szminkę i zamiast tego wolę kupić paletkę i cztery cienie. Tak jak pisałam wcześniej szukam cieni uniwersalnych do dziennego makijażu. Mam niebieskie oczy, bladą cerę i brązowe (prawie czarne) włosy, tak na oko to jestem zimą.
Lubię matowe cienie, ale inne wykończenia też mogą być, jeśli można je nosić do pracy.
Na razie myślę o takim zestawie:
- bisque
- ricepaper
- naked lunch
- satin taupe

Bardzo lubię cienie L'Oreal Color Appeal Jane Fonda (dołączam zdjęcie) więc jeśli MAC ma cienie w tych kolorkach to byłabym wdzięczna za info.

Aha i jeszcze kusi mnie pędzelek 263 - znacie może jego cenę?
tobb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 08:36   #4482
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ewentualnie mogę Wam zamówić na stronie MACa, oni wyślą do mojej koleżanki do Anglii, ona wyśle to do mnie i ja Wam przywiozę do Polszy
Czy moge zapytac czy juz tak kiedys robilas? Tez mam kolezanke w Anglii i planowalam zrobic zakupy online, ale jak wstepnie zajrzalam na strone MACa to maja napisane, ze nie robia zamowien 'shipped or billed outside of UK'. I tak sie zastanawiam, czy to oznacza, ze nie przyjma innej karty kredytowej niz z UK? Jesli tak to normalnie... Trafia mnie jak mam placic irlandzkie ceny, a nie mam jak co chwile jezdzic do Belfastu, tym bardziej, ze dzidzia w drodze.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 09:20   #4483
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ale co?


myślę, na All Races, to już nie dam rady polecieć, bo co dopiero byłam.. poza tym lecę do Polski jakoś właśnie w tym terminie.. ale do koleżanki mogę zamówić tylko musimy śledzić na bieżąco stronkę, co by nam / Wam nie wykupili

a na Springa wtedy mogę jak coś będziecie chciały kupić Wam osobiście w Londku bo polecę na pewno.. nic mnie nie powstrzyma
dobrze, że nie wchodzi w czerwcu, bo gorzej jak by mi się z datą ślubu zbiegła.. musiałabym się zastanowić co ważniejsze
A czy koszty przesyłki do koleżanki i od koleżanki do Ciebie nie spowodują, że cały interes zrobi się mniej opłacalny niż kupienie w Polsce?
oj Marta mężczyzne to Ty masz za stali

Edytowane przez fraise26
Czas edycji: 2010-01-18 o 09:46
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:00   #4484
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
według mnie może wyglądać bardzo ładnie na jasnej skórze, taki delikatny akcent, który budzi całą twarz
na zdjęciach wygląda podobnie do The Perfect Cheek, który pokazał się w kolekcji makeupart cosmetics, ale sama nie mam porównania i nie widziałam nigdzie. Mam jasną cerę i ten beżoróżyk wygląda bardzo ładnie i delikatnie, trochę jak rumieniec z długiego spaceru, także polecam bladym twarzom, jeśli personal style jest podobny oczywiście

dziękuję dziewczyny za opinie o 222!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:00   #4485
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Spring wchodzi na początku marca - teoretycznie wszystkie linie pojawiają się pierwszego dnia miesiąca, ale wiemy, że czasem jest jakaś obsuwa - typu brak standu itp.

POMADKA 76
BŁYSZCZYK DO UST 69
CIEŃ DO OCZU 66
PIGMENT CRUSH METAL– SKŁADANKA! 170
PLUSH LASH 62
BLUSH OMBRE 113
LAKIER DO PAZNOKCI 50
PERFUMY 96
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:11   #4486
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Kochani jesteście Dziękuję pięknie za wszystkie odpowiedzi

Przemyślałam to wszystko i postanowiłam zwiększyć swój budżet do 400 zł - z mojej listy zakupów wyrzucam szminkę i zamiast tego wolę kupić paletkę i cztery cienie. Tak jak pisałam wcześniej szukam cieni uniwersalnych do dziennego makijażu. Mam niebieskie oczy, bladą cerę i brązowe (prawie czarne) włosy, tak na oko to jestem zimą.
Lubię matowe cienie, ale inne wykończenia też mogą być, jeśli można je nosić do pracy.
Na razie myślę o takim zestawie:
- bisque
- ricepaper
- naked lunch
- satin taupe

Bardzo lubię cienie L'Oreal Color Appeal Jane Fonda (dołączam zdjęcie) więc jeśli MAC ma cienie w tych kolorkach to byłabym wdzięczna za info.

Aha i jeszcze kusi mnie pędzelek 263 - znacie może jego cenę?
Weź cienie L'oreala ze sobą i najlepiej dobierzesz to z czego później długo długo będziesz zadowolona, bo o tym jestem przekonana na 100%
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:18   #4487
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
według mnie może wyglądać bardzo ładnie na jasnej skórze, taki delikatny akcent, który budzi całą twarz
Dzięki za opinie
Ja go od dawna chcę jak tylko ukazały się zdjęcia promo. Szkoda, że nie będę miała go okazji zmacac przed zakupem

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

Ja Ombresów nie chcę, więc luz, mogę ci kupić, jak dasz kasę

Zobaczymy jak to będzie, bo najprawdopodobniej będę w Madrycie akurat na tą kolekcję i sama kupie

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
na zdjęciach wygląda podobnie do The Perfect Cheek, który pokazał się w kolekcji makeupart cosmetics, ale sama nie mam porównania i nie widziałam nigdzie. Mam jasną cerę i ten beżoróżyk wygląda bardzo ładnie i delikatnie, trochę jak rumieniec z długiego spaceru, także polecam bladym twarzom, jeśli personal style jest podobny oczywiście

dziękuję dziewczyny za opinie o 222!
Dzięki za opinie Coraz bardziej Personal mi się podoba

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Spring wchodzi na początku marca - teoretycznie wszystkie linie pojawiają się pierwszego dnia miesiąca, ale wiemy, że czasem jest jakaś obsuwa - typu brak standu itp.

POMADKA 76
BŁYSZCZYK DO UST 69
CIEŃ DO OCZU 66
PIGMENT CRUSH METAL– SKŁADANKA! 170
PLUSH LASH 62
BLUSH OMBRE 113
LAKIER DO PAZNOKCI 50
PERFUMY 96
Dzięki za ceny Te róże troszkę drogie, czy normalne też tyle kosztują?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:22   #4488
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

do widzenia Kamilu pozostaje zyczyc udanych łowów!

musze stwierdzic ze mam felernego 187 - caly czas wychodzi mi włosie i napisy sie scieraja
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2010-01-18 o 10:36
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:00   #4489
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Kochani jesteście Dziękuję pięknie za wszystkie odpowiedzi

Na razie myślę o takim zestawie:
- bisque
- ricepaper
- naked lunch
- satin taupe

Bardzo lubię cienie L'Oreal Color Appeal Jane Fonda (dołączam zdjęcie) więc jeśli MAC ma cienie w tych kolorkach to byłabym wdzięczna za info.

Aha i jeszcze kusi mnie pędzelek 263 - znacie może jego cenę?
Pierwsze, co pomyślałam widząc zdjęcie tych L'Oreali, to - Satin Taupe

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A czy koszty przesyłki do koleżanki i od koleżanki do Ciebie nie spowodują, że cały interes zrobi się mniej opłacalny niż kupienie w Polsce?
Też o tym pomyślałam. Może faktycznie lepiej kupić u nas...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Spring wchodzi na początku marca - teoretycznie wszystkie linie pojawiają się pierwszego dnia miesiąca, ale wiemy, że czasem jest jakaś obsuwa - typu brak standu itp.

POMADKA 76
BŁYSZCZYK DO UST 69
CIEŃ DO OCZU 66
PIGMENT CRUSH METAL– SKŁADANKA! 170
PLUSH LASH 62
BLUSH OMBRE 113
LAKIER DO PAZNOKCI 50
PERFUMY 96
Śmieszni są, czy jak?! A masz cenę quadów gdzieś tam, czy ich w ogóle nie przewidują? Jestem zdegustowana...ciekawe jaką pojemność mają te czwórki pigmiakowe w porównaniu ze zwykłym pigmentem...170 zł

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie
Ja go od dawna chcę jak tylko ukazały się zdjęcia promo. Szkoda, że nie będę miała go okazji zmacac przed zakupem

Zobaczymy jak to będzie, bo najprawdopodobniej będę w Madrycie akurat na tą kolekcję i sama kupie
OK.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
do widzenia Kamilu pozostaje zyczyc udanych łowów!

musze stwierdzic ze mam felernego 187 - caly czas wychodzi mi włosie i napisy sie scieraja
Napisy to się scierają z niefelernych też, ale włosie... kuurka.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 11:01   #4490
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

jest oryginalny bo kupowal Kamil.. tylko wlansie co jakis czas wypada no
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:23   #4491
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Poczwórna paletka 196zł.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:29   #4492
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

196 zł, wiec wychodzi tylko 15 zł taniej (gratis paletka). Ah te ceny!
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:46   #4493
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Postaram się zrobić to jak najszybciej ale moje maczki to skromizna przy waszych Zbiorach





Dziękuję za odpowiedz
Też się zmagam z trudami konturowania nie jestem wzażystką ale potrzebuję pędzelka który by mi ułatwił moją pasję makijażową.
To co kolejny wydatek no ale polegam na waszym zdaniu i już się zdecydowałam na kupno te uzależnienia i pasje .Myślę jeszcze o 188 ,219 no i 239 ale to w dalszej przyszłości( niestety muszę troszeczkę pooszczędzać .
A czy mogę prosić o pomoc w ich zakupie kogoś z poza naszych granic nie będzie to zbyt duża śmiałość z mojej strony tym bardziej że jestem tu nowa .Czytałam (nie wiem czy dobrze zrozumiałam) że korzystacie z takich pomocy.

Ach te nowości różowe już o nich śnię
Na pewno 188 i 239 bardzo Ci się przydadzą, dla mnie 239 to właściwie jedyny pędzel którym nakładam pigmenty a 188 jest wszechstronny i do pudru i do podkłau i nawet do ciemnych róży

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Poczwórna paletka 196zł.
Co to za ceny
kiedy ja na to zarobię??

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
w UK wchodzi chyba 7 lutego, w PL jakos na początku lutego.

Żegnam się z wami do czwartku
Udanych łowów
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:47   #4494
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jest oryginalny bo kupowal Kamil.. tylko wlansie co jakis czas wypada no
A jak długo go masz? Może jeszcze poprodukcyjne niedocięcia i docięcia nie powypadały? Oby

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Poczwórna paletka 196zł.
to niech spadają, jak będę miała możliwość kupić gdzie indziej taniej, to kupię, jak nie, to niech spadają...

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
196 zł, wiec wychodzi tylko 15 zł taniej (gratis paletka). Ah te ceny!
No właśnie.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:51   #4495
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie Coraz bardziej Personal mi się podoba
Mi też tym bardziej, że się nie załapałam na Perfeckt cheek

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A czy koszty przesyłki do koleżanki i od koleżanki do Ciebie nie spowodują, że cały interes zrobi się mniej opłacalny niż kupienie w Polsce?
oj Marta mężczyzne to Ty masz za stali
Też mi się tak wydaje trochę dużo kombinacji.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Pierwsze, co pomyślałam widząc zdjęcie tych L'Oreali, to - Satin Taupe



Też o tym pomyślałam. Może faktycznie lepiej kupić u nas...



Śmieszni są, czy jak?! A masz cenę quadów gdzieś tam, czy ich w ogóle nie przewidują? Jestem zdegustowana...ciekawe jaką pojemność mają te czwórki pigmiakowe w porównaniu ze zwykłym pigmentem...170 zł



OK.



Napisy to się scierają z niefelernych też, ale włosie... kuurka.
Ale to jest chore i to za taką ilość

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A jak długo go masz? Może jeszcze poprodukcyjne niedocięcia i docięcia nie powypadały? Oby



to niech spadają, jak będę miała możliwość kupić gdzie indziej taniej, to kupię, jak nie, to niech spadają...



No właśnie.
Oj poważnie muszę zrewidować swoje chciejstwo na tą kolekcję

ale róż pewnie wezmę
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 12:00   #4496
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje trochę dużo kombinacji.
-

Ale to jest chore i to za taką ilość

Oj poważnie muszę zrewidować swoje chciejstwo na tą kolekcję

ale róż pewnie wezmę
Daj spokój... nie cierpię ich...

To kupimy uniwersała w Polsce, ale dzięki za chęci

I oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła, jak to wygląda w USA...Cena quadu- to cena trzech wkładów i 3 dolary...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 12:09   #4497
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
ja mam Boy Bait, tylko chyba z poprzedniej kolekcji, znaczy swiatecznej, ale oni chyba powtarzaja swoje kosmetyki w innych edycjach? - jest swietny. kremowy w nakladaniu, zero lepienia, bardzo podobny jesli chodzi o komfort noszenia do Aqualumiere Chanel.
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2010-01-18 o 12:10
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 12:11   #4498
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Czy moge zapytac czy juz tak kiedys robilas? Tez mam kolezanke w Anglii i planowalam zrobic zakupy online, ale jak wstepnie zajrzalam na strone MACa to maja napisane, ze nie robia zamowien 'shipped or billed outside of UK'. I tak sie zastanawiam, czy to oznacza, ze nie przyjma innej karty kredytowej niz z UK? Jesli tak to normalnie... Trafia mnie jak mam placic irlandzkie ceny, a nie mam jak co chwile jezdzic do Belfastu, tym bardziej, ze dzidzia w drodze.
nie wczytywałam się w ich regulamin
ale jeśli rzeczywiście tak jest, że karta spoza UK nie przejdzie, to leżę

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A czy koszty przesyłki do koleżanki i od koleżanki do Ciebie nie spowodują, że cały interes zrobi się mniej opłacalny niż kupienie w Polsce?
oj Marta mężczyzne to Ty masz za stali
przy mniejszym zakupie tak może być

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
musze stwierdzic ze mam felernego 187 - caly czas wychodzi mi włosie i napisy sie scieraja
napisy u mnie ścierają się w sumie z każdego pędzla
tak samo włosie.. z niektórych wychodzi..
a wszystkie mam oryginale z salonów

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Śmieszni są, czy jak?! A masz cenę quadów gdzieś tam, czy ich w ogóle nie przewidują? Jestem zdegustowana...ciekawe jaką pojemność mają te czwórki pigmiakowe w porównaniu ze zwykłym pigmentem...170 zł
chyba zwariowali przecież to maleństwa..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 12:14   #4499
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Mi też tym bardziej, że się nie załapałam na Perfeckt cheek
Konkurencja rośnie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Daj spokój... nie cierpię ich...

To kupimy uniwersała w Polsce, ale dzięki za chęci

I oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła, jak to wygląda w USA...Cena quadu- to cena trzech wkładów i 3 dolary...
Zawsze można polowac na Ebayu, jest to taniej, ja tak kupiłam Spiced chocolate. Zgadzam się ceny mają wysokie, jeszcze troche zrównają się z chanelami i innymi takimi.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 12:20   #4500
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Daj spokój... nie cierpię ich...

To kupimy uniwersała w Polsce, ale dzięki za chęci

I oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła, jak to wygląda w USA...Cena quadu- to cena trzech wkładów i 3 dolary...
ale to brak słów poprostu!
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.