Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 21:09   #1
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1

Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.


Hej!
Chciałabym kupić sobie krem do twarzy. Mam 14 lat i cerę... hmm... chyba mieszana, bo rano mam zawsez tłustą warstewke na czole i nosie. Niezabardzo wiem, jaki krem wybrać... Przeglądałam kielka na KWC, ale nic nie jest dokońca odpowiednie. Chciałabym kupić krem, który matuje, nawilża i nadaje sie pod podkład, no i oczywiście nie ma jakiejś bardzo wygórowanej ceny.
Może mój wyda się niektórym śmieszny, ale naprawdę chciałabym uzyskać odpowiedź.
Za życzliwe i pomocne komentarze z góry dziękuje. Za inne też.
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:43   #2
Ailuska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 143
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Ja używam kemu matującego i pianki z linii Solutions z Avonu. Pianka jest rewelacyjna, skóra już mi się nie świeci, a przy okazji usuwa zaskórniki, a krem Tuszuje zaczerwienienia. Jestem z niego zadowolona Nie niszcz sobie cery podkładami w takim wieku...
Ailuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:30   #3
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Jesteś młoda więc sprawdzą się serie przeznaczone dla nastolatek. Sięgnij po preparaty olay lub nivea - wiem, że te serie wypuściły produkty dla skóry mieszanej. Nie stosuj natomiast kosmetyków do cery tustej lub trądzkowej - te środki zbyt bardzo wysuszą ci skórę. Możesz kupić lekki żel oczyszczjący np do cery normalnej lub mieszanej i do tego krem matująco - nawilżający (kosmetyki nie muszą byc z jednej linni, chociaż idealnie jest, jeżeli stosuje sie preparaty z jednaj gamy - ich działanie się wtedy uzupełnia)
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:53   #4
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Cytat:
Napisane przez Ailuska Pokaż wiadomość
Ja używam kemu matującego i pianki z linii Solutions z Avonu. Pianka jest rewelacyjna, skóra już mi się nie świeci, a przy okazji usuwa zaskórniki, a krem Tuszuje zaczerwienienia. Jestem z niego zadowolona Nie niszcz sobie cery podkładami w takim wieku...
Ten podkład to jest taki lekki fluid do młodej cery, a poza tym nie używam go codziennie tylko na jakieś wyjście itp.

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Jesteś młoda więc sprawdzą się serie przeznaczone dla nastolatek. Sięgnij po preparaty olay lub nivea - wiem, że te serie wypuściły produkty dla skóry mieszanej. Nie stosuj natomiast kosmetyków do cery tustej lub trądzkowej - te środki zbyt bardzo wysuszą ci skórę. Możesz kupić lekki żel oczyszczjący np do cery normalnej lub mieszanej i do tego krem matująco - nawilżający (kosmetyki nie muszą byc z jednej linni, chociaż idealnie jest, jeżeli stosuje sie preparaty z jednaj gamy - ich działanie się wtedy uzupełnia)
Aktualnie mam krem Nivea Visage do cery normalnej (taki z niebieską pokrywką) i chyba tonie to. Może spróbuje ten do mieszanej, bo podobno matuje. Musze sprawdzić go na KWC. Co do kosmetyków Olay to nie miałam jeszcze żadnego z tej firmy. Pójdę do Rossmana to zobacze.
Dzięki za obie rady.
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:48   #5
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Ja używam kremu matującego z Avonu z serii Clearskin i nie narzekam fajnie nawilża, naprawdę matuje, idealny nie jest, ale za tę cenę jest akurat

A i zapomniałam dodać, że ma fajne opakowanie z pompeczką

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2009-07-31 o 10:48 Powód: dopisek
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 14:55   #6
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Moze sprobuj garnier ultraswiezosc? Ja bylam kiedys zadowolona. Ale teraz wole bardziej nawilzajace konsystencje
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:13   #7
Chaaiir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 90
GG do Chaaiir
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Kosmetyki Garniera są dobre, Nivea też na poziomie ; ) A testowałaś może serie kosmetyków AA? Bardzo je sobie cenię. W tej chwili mam do cery wrażliwej i skłonnej do alergii, bo wreszcie odwiedziłam dermatologa i dowiedziałam się czego mi trzeba : ) Jestem w podobnym wieku, te kosmetyki są delikatne, mojej twarzy nic nie zrobiły .
Chaaiir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 18:21   #8
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
Polecam gorąco... Fajnie matuje. Zapach specyficzny ale da się przyzwyczaić

A od Garniera trzymaj się daleko, nie warto wysuszać buzi
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 21:29   #9
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Hmm... co do AA to chętnie zobacze, może znajdzie się coś dla mnie... JAk dotąd używałam tlyko dezodorantu tej firmy i byłam calkiem zadowolona, więc krem też spróbuje.
A co do kremów Nivea to właśnie mam jeden i jestem średnio zadowolona...
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 12:21   #10
Chaaiir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 90
GG do Chaaiir
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Cytat:
Napisane przez Barbie Killer Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
Polecam gorąco... Fajnie matuje. Zapach specyficzny ale da się przyzwyczaić

A od Garniera trzymaj się daleko, nie warto wysuszać buzi

Muszę przyznac,że mi Garnier nie wysuszał ( miałam różową serię do cery wrażliwej) . Koleżanka natomiast miała zieloną serię i jej nie przypadła do gustu. Hm... Myślę,że trzeba próbowac na sobie i w końcu znaleźc coś odpowiedniego.


W takim razie czekamy na opinię kremu, który wybrałaś : )

Edytowane przez Chaaiir
Czas edycji: 2009-08-01 o 12:22
Chaaiir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 10:25   #11
Ailuska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 143
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Mnie Garnier uczulil :/ mam uczulenie na winogrona, a wiekszosc kosmetykow z tej firmy jest robiona na ich pestkach. Odparzylo mi skore na twarzy. Nie jestem zadowolona z tej firmy.
Uzywalam tez Clearaskin z Avonu i tez jest dobry, ale Solution wymiata, a nie jest drogi. Kosztuje ok 13 - 17 zł, a jest mega wydajny
Ailuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 16:12   #12
maja090
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 745
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

ja przez dłuższy czas używałam krem Zone Deep Control z L'Oreala i byłam naprawdę zadowolona, dobrze nawilżał i matował a po jakimś czasie stosowanie skóra była wyraźnie zdrowsza

a co do Garniera to zgadzam się z Barbie Killer, rzeczywiście wysusza skórę, niestety przekonałam się na własnej skórze
__________________

maja090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 18:48   #13
Oczytana94
Przyczajenie
 
Avatar Oczytana94
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Dziewczyny a co mi doradzicie : cera mieszana, syfki się zdarzają, ale największy problem mam z śladami(nie bliznami bo to trochę za mocne słowo) a żeby było jaśniej czerwonymi plamkami na policzkach wielkości przeciętnego pryszcza? Mam ich może z 10 w sumie, ale co jakiś czas się odnawiają i chciałabym się ich pozbyć, zamiast stać codziennie przed lustrem i bezczynnie się na nie patrzeć w nadziei, że któryś z nich jest choć trochę mniej widoczny( co kończy się tym, że odchodzę ze zwieszoną głową i nie wiem co ze sobą zrobić).Chciałabym jakiś krem który by przyśpieszył odnowę naskórka. Zastanawiam się nad nagietkowym kremem półtłustym, który tak właśnie działa lub kremem BIO aloesowym nieperfumowanym (oba firmy ziaja). Co wy na to?
Oczytana94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:02   #14
Piksi1
Rozeznanie
 
Avatar Piksi1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 553
GG do Piksi1
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Co do komentarza powyżej, raczej nie stosuj kremów półtłustych na cere mieszaną, lepiej kup jakis nawilżający.
A teraz ja: Kupiąłm sobie krem Garniera winogronowy ultraświeżość do cery normlanej i mieszanej. Nie wiem co mnie podkusiło, ale myśle, że ten będzie ok. Narazie mam jeszcze stary krem, ale jak zacznę ten używać to od razu powiem czy fajny.
Piksi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:10   #15
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Cytat:
Napisane przez Oczytana94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co mi doradzicie : cera mieszana, syfki się zdarzają, ale największy problem mam z śladami(nie bliznami bo to trochę za mocne słowo) a żeby było jaśniej czerwonymi plamkami na policzkach wielkości przeciętnego pryszcza? Mam ich może z 10 w sumie, ale co jakiś czas się odnawiają i chciałabym się ich pozbyć, zamiast stać codziennie przed lustrem i bezczynnie się na nie patrzeć w nadziei, że któryś z nich jest choć trochę mniej widoczny( co kończy się tym, że odchodzę ze zwieszoną głową i nie wiem co ze sobą zrobić).Chciałabym jakiś krem który by przyśpieszył odnowę naskórka. Zastanawiam się nad nagietkowym kremem półtłustym, który tak właśnie działa lub kremem BIO aloesowym nieperfumowanym (oba firmy ziaja). Co wy na to?
z tego co pamietam ten krem ma w skladzie parafine, ktora wiele osob zapycha. kiedys ja rowniez go uzywalam i pozatykal mi pory, czego efektem byly zaskorniki i male krostki.
wiec jesli masz sklonnosci do wypryskow czy zaskornikow to odradzam ziaje bio aloesowa
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 12:47   #16
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

ja mam Barwa Siarkowa Moc , matuje , nawilża i chroni przed promieniowaniem słonecznym
jestem nawet z niego zadowolona , chociaż mojego nosa nie matuje za bardzo
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 13:12   #17
MaliMariposa
Zakorzenienie
 
Avatar MaliMariposa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nevermind
Wiadomości: 3 173
GG do MaliMariposa
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

Hej ja mam ten sam problem co ty a używam Garniera ogórkowego (nie chce mi ise isc do łazienki żeby podać pełną nazwe) xDD

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

jak jestes z 95 rocznika to zaprasza na forum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313056&page=49

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

jak jestes z 95 rocznika to zaprasza na forum https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=313056&page=49
MaliMariposa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 14:27   #18
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Krem do twarzy dla nastolatki - pomocy.

słyszałam też że dobry jest krem Bielenda z ogórkiem i limonką za około 8zł
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.