Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 19:55   #3541
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Mój też używa Baldesarinim i też zajęty
A poza tym jeszcze używa Dunhila MAN, Kulkę z Bossa Motion.
ha, czyli prosty wniosek - wszyscy mężczyźni, którzy używają tego zapachu są natychmiast zajmowani i dlatego nie mogę takiego spotkać
Wiem, ze to śmieszne, ale ten zapach naprawdę działa na mnie okropnie -mogłabym siedzieć i wąchać go bez przerwy

Ilona - Ty Poison? Nie wiem dlaczego, ale w życiu bym Cię nie skojarzyła z takim zapachem.. L`eau par już prędzej

Ja z kolei lubię ciężkie, gęste zapachy (niestety) typu Crystal Noir, Demon (którego mam już całkiem sporo dzięki Dominice , a nawet niektóre killery Cartiera... Zawsze też mam flaszkę Organzy, od wielu lat.. I Amarige Ale mam też słabosć do pudrowych nut w perfumach
Nie lubię niestety cytrusków i ozonowych nut.. Jakoś źle mi się kojarzą

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-10-11 o 19:57
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 19:58   #3542
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

QUOTE]

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dlatego uzywam go raczej na wyjścia. Na imprezie się trzyma, ale rano już go prawie nie czuć, raczej nie zostaje na ubraniach
Dlatego na dzień wolę chance, zdecydowanie trwalszy. wytrzymuje prawie cały dzień, czasem z jednym dodatkowym psiknięciem koło pory obiadowej
To ja Cię podziwiam..jak juz mi się cos spodoba tak będę psikać aż wyschnie flakon - i rano i na wieczór
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:00   #3543
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja z kolei lubię ciężkie, gęste zapachy (niestety) typu Crystal Noir, Demon (którego mam już całkiem sporo dzięki Dominice , a nawet niektóre killery Cartiera... Zawsze też mam flaszkę Organzy, od wielu lat.. I Amarige Ale mam też słabosć do pudrowych nut w perfumach
Nie lubię niestety cytrusków i ozonowych nut.. Jakoś źle mi się kojarzą
A propos ciężkich zapachów, mam na zbyciu jakieś 90 ml Obsession C.K., może byś chciała?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:01   #3544
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

mi to sie marzyło kiedyś, żeby miec inny zapach na dzień słoneczny, inny na deszczowy. inny na każdą pore roku. na dzien inny, na wieczór tez. na kazde wyjscie inny (do pubu z koleżankami, na impreze, czy na bal) tylko kto by na to wszystko zarobił
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:01   #3545
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cathy..a Ciebie dlaczego na konkurcie nie ma, co ????
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:02   #3546
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

selene, a Ciebie czemu nie ma?

a wiecie moze, jak dlugo konkurs bedzie trwał?

ciekawa jestem jego rozstrzygniecia, bo każdy ma prawie maksymalne noty ja sama każdemu prawie dałam max punktów, bo każdy makijaż super i ciężko jest dać mniej
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-11 o 20:03
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:05   #3547
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A propos ciężkich zapachów, mam na zbyciu jakieś 90 ml Obsession C.K., może byś chciała?
zaraz naskrobię PW
co prawda mam resztkę Obsession, bo to wyjątkowo trudny zawodnik i rzadko po niego sięgam, ale lubię go wąchać... Nawet nie używać, tylko wąchać po prostu.. Ale otoczeniu najczęściej go oszczędzam

Selene - pisałam już kilku osobom, dlaczego nie biorę udziału w konkursie
A Ty?

Pozwolę sobie wkleić to, co napisałam dziś jednej z Was Mam nadzieję, ze sie nie obrazi

Co do konkursu - nie biorę w nim udziału,. ponieważ fotki są słabo pozabezpieczane i za chwilę będą krążyć po sieci na jakiś stronach z metamorfozami typu "Przed i po" (w najlepszym wypadku, choć znając to, co ludzie robią, to podejrzewam, ze znajdą sie w gorszych miejscach). A ja jakoś nie mam ochoty, by moje zdjęcia były wykorzystywane w ten sposob... Natomiast regulamin mowi wyraznie o tym, ze zdjęcia dodawane nie mogą byc pozabezpieczane napisami. Że niby ten mały znaczek z logiem wizazu, ktory mozna w ciągu 10 sekund wyciąc ma byc wystarczającym zabezpieczeniem..
Nie dawno była przecież afera z kradzieżą zdjęć wizażanek i wykorzystywaniu ich na innych portalach... Pół biedy, jezeli są to portale dot. urody, ale wiem też, ze fotki trafiają na rózne serwisy randkowe albo są wykorzystywane do roznych niecnych celów... Któraś z wizażanek miała nawet nieprzyjemną sytuację z umieszczeniem jej twarzy (wziętej wlasnie z makijaży) do jakiejś mało przyzwoitej sprawy..

Do tego nie biorę udziału z tego samego powodu, dla którego wyłączyłam ocenianie moich postów - wielu osobom się naraziłam i wiem, ze ocena jednogwiazdkowa by dominowała, choćbym nie wiem, co zmalowała.
Dlatego też wyłączyłam m.in. mozliwosc oceniania moich postów na blogu po tym, co się kiedys stało.. (część z Was moze kojarzy tą historię)

Poza tym nie podoba mi się tajność oceniania - skoro komentarze trzeba napisać będąc zalogowanym i widać, kto jak komentuje, to dlaczego nie można zrobic tak, by bylo widać, jak kto ocenia? Myślę, ze to uczciwe rozwiązanie. Bo anonimowość stwarza mozliwosc przelozenia swoich osobistych niechęci do danej osoby na liczbę gwiazdek bez koniecznosci wykazania się odwagą...

Nie wspomnę już o tym, ze nie czuję się na siłach, by stawać do konkursu

I nawet nagrody nie kuszą mnie ani trochę..

No i dlatego w konkursie raczej udziału brać nie będę

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-10-11 o 20:13
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 20:07   #3548
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ja...ja mam kompleksy
A poza tym cos ostatnio przestał mnie podkład cieszyc. Zamówiłam biga z Lauress i nie wiem czemu przestał mi się wtapiac w skórę. Próbowałam z EDMu , ale dostałam za ciemne próbki , a później narzucili kolory w zestawach i nie próbowałam dalej. Nie wiem czemu taka zmiana..byłam tak zadowolona z Laurees...
To samo Mint..nie potrafię go nakładać czy co...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:08   #3549
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ha, czyli prosty wniosek - wszyscy mężczyźni, którzy używają tego zapachu są natychmiast zajmowani i dlatego nie mogę takiego spotkać
Wiem, ze to śmieszne, ale ten zapach naprawdę działa na mnie okropnie -mogłabym siedzieć i wąchać go bez przerwy
jak ja go brałam to używał str8, a ja podróbek, i każdy zakup analizowaliśmy....a jak teraz jest lepiej to mi się papa śmieje jak patrzę co sobie kupuje. tylko w moje zapachy nie trafia. Np DKNY chciałam małe, bo wiedziałam że to chwilowa sympatia zapachowa to mi kupił 100ml, bo mu sie podobały i jeszcze mi dał B.Banani not for everybody.

jak sie robi żeby nie było linka, tylko napis, gdzieś to ostatnio tłumaczyłyście, ino nie mogę znaleźć
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:13   #3550
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość

jak sie robi żeby nie było linka, tylko napis, gdzieś to ostatnio tłumaczyłyście, ino nie mogę znaleźć
ja robię to tak: zaznaczam tekst, który ma być hipertextem i klikam w ikonkę kuli ziemskiej tu na górze okna edycji. wyskakuje Ci ramka do wpisania adresu i włala!
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:16   #3551
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
jak ja go brałam to używał str8, a ja podróbek, i każdy zakup analizowaliśmy....a jak teraz jest lepiej to mi się papa śmieje jak patrzę co sobie kupuje. tylko w moje zapachy nie trafia. Np DKNY chciałam małe, bo wiedziałam że to chwilowa sympatia zapachowa to mi kupił 100ml, bo mu sie podobały i jeszcze mi dał B.Banani not for everybody.

jak sie robi żeby nie było linka, tylko napis, gdzieś to ostatnio tłumaczyłyście, ino nie mogę znaleźć
[url=http://wp.pl ]WP[/ url] bez spacji
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-10-11 o 20:19
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 20:19   #3552
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja lubię (kocham) moschino I love, a Tż ermenegildo zegna Zextreme, HB Baldesarini
ten podstawowy HB?

mnie się jeszcze podoba Scent Intense CoSTUME NATIONAL
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ilona - Ty Poison? Nie wiem dlaczego, ale w życiu bym Cię nie skojarzyła z takim zapachem.. L`eau par już prędzej
prawda? sama się dziwię, bo to powinna być zupełnie nie moja bajka - dostałam od taty kilkanaście lat temu i ostatnio chciałam sobie je znowu zafundować, poszłam obwąchać ii to zupełnie nie jest ten zapach
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:22   #3553
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV



no dobra to próbuje

sposób frenki

halo kobitki, który podkład mam wybrać, pisałam wcześniej ale tu wszystko leci jak szalone. Pomęczę was trochę, ale to już koniec, bo wreszcie widzę koniec moich poszukiwań
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:24   #3554
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość


no dobra to próbuje

sposób frenki

halo kobitki, który podkład mam wybrać, pisałam wcześniej ale tu wszystko leci jak szalone. Pomęczę was trochę, ale to już koniec, bo wreszcie widzę koniec moich poszukiwań
chiba się nie udało


soriiiii, udało
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:24   #3555
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ten podstawowy HB?
ten w załączniku
jest juz chyba niedostępny u nas w perfumeriach, a przynajmniej ja nie spotkałam się z nim od dluzszego czasu
Cytat:
prawda? sama się dziwię, bo to powinna być zupełnie nie moja bajka - dostałam od taty kilkanaście lat temu i ostatnio chciałam sobie je znowu zafundować, poszłam obwąchać ii to zupełnie nie jest ten zapach
Poison to specyficzny zapach. Ja używałam kilka lat temu, a parę miesięcy temu mialam znowu z nim stycznosć i nie mogłam go znieść. Taka plastikowa wanilia z niego wyłaziła na mnie, że aż wstyd było nosić
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:28   #3556
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ten podstawowy HB?

mnie się jeszcze podoba Scent Intense CoSTUME NATIONAL
on ma ten

umiem umiem umiem
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:41   #3557
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cathy..teraz mnie zadziwiłaś. Kurcze a ja tez swoje zdjęcia wstawiałam bez podpisów...A obawy Twoje jak najbardziej rozumiem

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

a ja nie startuje bo mam kompleksy..delikatne makijaże to nie moja dziedzina. Ja lubie mocne makijaże
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:44   #3558
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Nikt nie mówi, że mają być delikatne mają być takie jak nosisz na codzień. Więc dawaj dawaj
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:46   #3559
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ja się na perfumach słabo znam, ale teraz noszę głównie Gucci Envy Me i Carolina Herrera 212 - wersje klasycczne.

Niedawno wróciłam od mamy i mnie strzela normalnie Akurat przy niej rozpakowałam stanik z Comexim, który okazał się za mały w miseczkach (niestety). Co ja się nasłuchałam od mamy - że to na pewno nie F, że mnie oszukali, że dlaczego nagle nie mogę sobie u nas znaleźć stanika, że przecież przez Internet to tyyyyle problemów... STRZELAŁO MNIE RÓWNO!! Normalnie mądrzejsza od Pana Boga. A ja przesiedziałam mnóstwo godzin czytając o tym i dokształcając się, nie jestem specem, ale robię postępy i chcę sobie kupować dobrane staniki, które nie będą mnie przyprawiały o ból piersi - ale mama jest mądrzejsza. Kazała mi iść do Triumpha, gdzie stanika większego od D nie uświadczysz - a ja przecież wg polskiej rozmiarówki powinnam nosić co najmniej G, co przy obwodzie 65 daje miskę przyzwoitą, ale nie ogromną. No ale mama wie lepiej...

Tż też bąknął coś na temat problemów z zakupami internetowymi, no ale w sumie jesli mam dostać ładny i wygodny stanik, to owszem. Tylko teraz problem taki że ci z Comeximu najpierw wysłali mój stanik na zły adres, a potem okazało się, że nie mam dowodu zakupu i nie mogę go zwrócić (pasującego rozmiaru już nie mają). Napisałam im maila, ale termin 10 dni od piątku leci... Grrr...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 20:48   #3560
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nikt nie mówi, że mają być delikatne mają być takie jak nosisz na codzień. Więc dawaj dawaj
Ja albo tusz i eyeliner albo bardzo wyraźny. Chociaż ostatnio im więcej mam cieni tym mniej je uzywam. Już wyjeżdzam..więc może kiedy indziej A poza tym nie mam szans...same zdolniachy na Wizazu
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:49   #3561
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Kontynuując temat perfumiarski... uwielbiam gdy mój TŻ pachnie Miracle Lancome
On za to uwielbia gdy pachnę Euphorią
Mam słabość do zapachów CK, choć niektóre z nich wolę czuc tylko na kimś
Teraz chodzi za mną słonik i Addict Diora. Szukam takiego zimowego zapachu.
Mimo, że jestem fanką ciepłych i orientalnych zapachów lubię czasami popachnieć słodziakiem, jak np. Miracle Lancome
Są też zapachy do których mam ogromny sentyment-5th avenue E.Arden

Do zapachów, które powodują u mnie mdłości należy zdecydowanie Poison i Flower Kenzo niezależnie kto nimi pachnie Nie lubię też wszelkich nut ozonowych, owocowych-dla mnie to żadna przyjemność pachnieć arbuzem
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:52   #3562
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Pastereczko kobieto, to wszystko takie piękne.... czyli mebli nie malować...
wymieniłam oświetlenie, teraz lampki maja klosze, są mniej nowoczesne.
To coś nad wejsciem do pokoju to wymysł teściowej, wywalę z dziką przyjemnością. Kolory scian-podobają mi się połączenia jasnego fioleciku z ciemna szarością oraz fioletu z tą boską czekoladą
a jakie firanki z tej organzy?
I czy ten biały regał IKEA do wydzielenia będzie pasował do moich jabłoniowatych mebli? I chciałabym jednak parawan do zakrywania pieca podczas goszczenia znajomych.\
Te póki to IKEA, na jaki kolor malnąć?
I jaki kolor pokryć na krzesła?


Aljaka, oświadczam że napadam i porywam tTwoją łazienkę. Przeboska


Kasiu, co do konkursu-masz świętą rację choć ja w sumie tyle walczę z kradzieżą że w moim przypadku to nie gra roli.
Ale masz rację. No i szkoda że nie ma Cię w tym konkursie ale po skończeniu będziesz zamieszczac tam makijaże?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:52   #3563
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Gabs... Nie denerwuj się..mamy to mają do siebie. Moja mama tez wyalienowana. Doszła moja paczka wczoraj z Mazideł...Stwierdziła że zamówienie 12 buteleczek płynów to marnotrawstwo pieniędzy i że mi odbiło.
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:54   #3564
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

Aljaka, oświadczam że napadam i porywam tTwoją łazienkę. Przeboska

to ja tylko dodam że reszta mieszkania już nie taka śliczna, bo Tż się bardziej wtrącał, ale łazienkę miałam wymyśloną i byłam twarda. A tynk sam robiłam, bo ja taka zrób to sam jestem!
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-10-11 o 20:56
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:01   #3565
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

tez mam sporo obaw, tak jak Cathy, ale juz obiecalam i chcialam sie wywiazac..
(zaraz Ci odpisze kochana na PW).

Selenko ja uwazam ze bys swietnie sie zaprezentowala na naszym panelu..

Aljaka-piekna piekna lazienka.. Any chances by zobaczyc reszte mieszkania...?? Prosze bardzo...

Pasti-czekam na linki

Kamilko-mialas wrzucic zdjecie oreganzy

Moje ukochane perfumy.. przez wiele lat wlasnie Angel.. teraz mnie mdli na sam zapach..
Ostatnio nabylam online zapomniany juz i rzadko dostepny Givenchy Oblique Play.. i czekam z niecierpliwoscia.. Tysiace niesamowitych wspomnien...
Aktualnie w zaleznosci od nastroju kroluja: Idylle Givenchy, Elle YSL(znowu wspomnienia-choc swiezsze) sensuous EL i dokanczam shiseido zen i black xs Paco Rabanne.
Ale zawsze to jest -jeszcze nie do konca to-wiec szukam..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:07   #3566
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Kamilko-mialas wrzucic zdjecie oreganzy
Na śmierć zapomniałam, zdjęć nie zrobiłam
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:08   #3567
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Aljaka-piekna piekna lazienka.. Any chances by zobaczyc reszte mieszkania...?? Prosze bardzo...
może kiedyś przedpokój
bo reszta to pod Tż i dzieci robiona, ..np kuchnia jest taka jak on chciał

ale zgodziłam się i teraz jak będzie większe mieszkanko, to bedzie moja kolej ...jestem wyrachowana i zła kobieta
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:08   #3568
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Na śmierć zapomniałam, zdjęć nie zrobiłam
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:13   #3569
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

troszke nie na temat, ale
w wątku pudry, cienie mineralne wrzuciłam zdj porównawcze kilku fioletowych cieni, wiem że jakość nie taka jak u Cathy, ale się starałam.

zrobiłam kolejne zamówienie w she space, większość to limitowana seria poświęcona rodzinom żołnierzy, i te ich nazwy
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:16   #3570
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV


jeśli chodzi o zapachy to w moim rankingu zdecydowanie zwycięża Narciso Rodriguez for her (w różowym flakoniku)
ile komplementów się nasłuchałam... i pytań co to za zapach
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.